Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Gledanje u sise produžuje život Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:

#1:  Gledanje u sise produžuje život Autor: nake_rado Post Postano: 29.12.2007. 20:45

Nakon pet godina istraživanja u tri bolnice u Franfurktu, dr. Franz Eping zajedno je s kolegama istraživačima utvrdio kako gledanje bujnih ženskih grudi može biti i te kako ljekovito za zdravlje muškaraca, odnosno da im može produljiti život.
---
Prema njihovu mišljenju, muškarci stariji od 40 godina mogu znatno izbjeći rizik od infarkta i moždanog udara ako svakodnevno gledaju velike ženske grudi. Recept propisuje barem desetak minuta dnevno.

Gledanje privlačnih i bujnih grudi poput glumica Pamele Anderson ili Monice Belucci, pjevačica Samanthe Fox i Sabrine, čak i vremešne country zvijezde Dolly Parton, tvrdi liječnik Eping, ima potpuno isti učinak kao i 30 minuta aerobike. Do tog je zanimljivog zaključka dr. Eping došao nakon promatranja 200 muškaraca koji su imali zadatak gledati bujne grudi neke njima privlačne, atraktivne ženske osobe. Rezultat istraživanja bio je doista iznenađujuć: svim se muškarcima smanjio krvni tlak, poboljšao puls i uočljivo smanjio postotak oboljenja arterija.

Dr. Eping objasnio je da seksualno uzbuđenje pojačava kucanje srca i poboljšava cirkulaciju krvi, pa su na temelju toga utvrdili kako gledanje u velike grudi poboljšava zdravlje muškaraca. Također, indikativno je kako svi koji tako odmaraju oči imaju veće šanse da izbjegnu infarkt i moždani udar. Istraživači su se složili i u tome da muškarci svakodnevnim promatranjem bujnih ženskih grudi mogu produljiti život od dvije do pet godina.


Znači, muškarci prekinite sa svim aktivnostima i vježbanjem , gledajte u sise Very Happy

#2:   Autor: heart3 Post Postano: 29.12.2007. 20:53

odoh gledati svoje sise... Very Happy

#3:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 29.12.2007. 21:33

heart3 je napisao/la (Pogledaj post): › odoh gledati svoje sise... Very Happy


i ja zelim duze zivjeti, mogu i ja?

#4:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 29.12.2007. 21:39

daj baci ih na stol ....

#5:   Autor: heart3 Post Postano: 29.12.2007. 21:39

Evil Poodingh je napisao/la: ›
heart3 je napisao/la (Pogledaj post): › odoh gledati svoje sise... Very Happy


i ja zelim duze zivjeti, mogu i ja?


Ajd može...dođi... Very Happy

#6:  Re: Gledanje u sise produžuje život Autor: heart3 Post Postano: 29.12.2007. 21:41

_Jimmy_ je napisao/la: ›
daj baci ih na stol ....

osijek031.com smile

#7:   Autor: ruana Post Postano: 29.12.2007. 21:52

baci sisu da se igramo

#8:  Re: Gledanje u sise produžuje život Autor: heart3 Post Postano: 29.12.2007. 21:57

ruana je napisao/la: ›
baci sisu da se igramo

I ti?!? Laughing ajde što se muški javljaju,ali ti...zar ti nije lakše gledati svoje? Laughing

#9:   Autor: Circa Post Postano: 29.12.2007. 21:59

Ja sam jednom vidio golo zensko i gledao sam joj u sisu. Malo u jednu, pa malo u drugu...

#10:   Autor: sexyback Post Postano: 29.12.2007. 22:05

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam jednom vidio golo zensko i gledao sam joj u sisu. Malo u jednu, pa malo u drugu...


ccc, to je samo pet minuta dužeg života...

#11:   Autor: tamna strana Post Postano: 29.12.2007. 22:09

heart3 je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
baci sisu da se igramo

I ti?!? Laughing ajde što se muški javljaju,ali ti...zar ti nije lakše gledati svoje? Laughing



možda nema svoje....Cool

#12:   Autor: heart3 Post Postano: 29.12.2007. 22:13

tamna strana je napisao/la: ›
heart3 je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
baci sisu da se igramo

I ti?!? Laughing ajde što se muški javljaju,ali ti...zar ti nije lakše gledati svoje? Laughing

možda nema svoje....Cool

Ako je tako...dogovorit ćemo se ruana. ;-)

#13:   Autor: ruana Post Postano: 29.12.2007. 22:26

heart3 je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
heart3 je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
baci sisu da se igramo

I ti?!? Laughing ajde što se muški javljaju,ali ti...zar ti nije lakše gledati svoje? Laughing

možda nema svoje....Cool

Ako je tako...dogovorit ćemo se ruana. ;-)



nemam ja sise, Crying or Very sad

#14:   Autor: nake_rado Post Postano: 29.12.2007. 22:27

onda svi zajedno do heart3, tamni ti nas voziš Very Happy

#15:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 29.12.2007. 22:30

evo ja ću iz zagreba doći na rehabilitaciju ... a sve u svrhu produljenja života ... a možda i stvaranja potomstva Very Happy
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Gledanje u sise produžuje život Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 8.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::