Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Brazilian Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Brazilian Autor: ruana Post Postano: 19.12.2007. 23:29

Za one koji ne znaju šta je brazilian, riječ je o bikini depilaciji prilikom koje se počupaju sve dlake sa ženskog genitalnog područja. Dok to nekome može izgledati privlačno i lijepo, postoji i druga strana medalje. Brazilian depilacija boli ko sam đavo. No i bol se može istrpiti nekako, barem ženama to nije problem, ali kada je čitavo genitalno područje izdepilirano, javljaju se problemi sa vlažnošću odnosno suhoćom vagine. Potrebna je duža predigra, a ako "pauzirate" minutu dvije, vlažnost nestane kao rukom odnesena. Dlake su tu s razlogom. Ne kažemo da sada tu treba da bude amazonska prašuma, ali bolje je ostaviti dole malo dlačica, čisto u službi boljeg seksa. Rolling Eyes Rolling Eyes

#2:   Autor: Marshall-T Post Postano: 19.12.2007. 23:31

Znam što je to. Fino!

#3:   Autor: nake_rado Post Postano: 20.12.2007. 7:04

onda nemojte brazilsku, nego neko susjednu drzavu...argentinu, boliviu, peru? mozda tamo ostane malo dlaka osijek031.com smile

#4:  Re: Brazilian Autor: 1step2far Post Postano: 20.12.2007. 8:27

Meni se više sviđa lijepo uređena frizurica nego sasvim obrijana. Zahtijeva puno truda ali se isplati.

#5:   Autor: fatcat Post Postano: 20.12.2007. 8:32

ruana je napisao/la: ›
Brazilian depilacija boli ko sam đavo. No i bol se može istrpiti nekako, barem ženama to nije problem...
Kakav bol... kad probas back, sack and crack onda se javi.

#6:  Re: Brazilian Autor: Skakavac Post Postano: 20.12.2007. 10:47

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Meni se više sviđa lijepo uređena frizurica nego sasvim obrijana. Zahtijeva puno truda ali se isplati.


pa da,ljepše izgleda

#7:   Autor: MissTake Post Postano: 20.12.2007. 10:51

osijek još uvijek nema frizera za šumicu??? bit će to unusan posao....

#8:   Autor: CatCloe Post Postano: 20.12.2007. 22:22

ruana je napisao/la: ›
Dok to nekome može izgledati privlačno i lijepo, postoji i druga strana medalje. Brazilian depilacija boli ko sam đavo. No i bol se može istrpiti nekako, barem ženama to nije problem, ali kada je čitavo genitalno područje izdepilirano, javljaju se problemi sa vlažnošću odnosno suhoćom vagine. Potrebna je duža predigra, a ako "pauzirate" minutu dvije, vlažnost nestane kao rukom odnesena. Dlake su tu s razlogom.

totalna glupost.

#9:   Autor: Anita_os Post Postano: 20.12.2007. 22:34

CatCloe je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
Dok to nekome može izgledati privlačno i lijepo, postoji i druga strana medalje. Brazilian depilacija boli ko sam đavo. No i bol se može istrpiti nekako, barem ženama to nije problem, ali kada je čitavo genitalno područje izdepilirano, javljaju se problemi sa vlažnošću odnosno suhoćom vagine. Potrebna je duža predigra, a ako "pauzirate" minutu dvije, vlažnost nestane kao rukom odnesena. Dlake su tu s razlogom.

totalna glupost.
Baš...nisam upućena s boli o kojoj pišeš al ovo dalje napisano nema nikakve veze jedno s drugim! Možda ti to sebe mal zavaravaš? Možda te decko vise ne zna napaliti kak spada pa se izvlačiš na dlake? Wink

#10:   Autor: CatCloe Post Postano: 20.12.2007. 22:36

taj dio o boli je istina. oči ispadaju.

#11:   Autor: sexyback Post Postano: 20.12.2007. 23:34

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › taj dio o boli je istina. oči ispadaju.


Da,najlakše je prvi put - ne znaš što te čeka!! Shocked

Kasnije oguglaš na bol, samo par sati poslije bridi k´o da ti je netko prešao "šmirgl" papirom!!

#12:   Autor: Korina Post Postano: 21.12.2007. 6:40

il si vlažna il nisi vlažna..kakve veze dlake imaju s tim?

#13:   Autor: zlusch Post Postano: 21.12.2007. 8:28

ruana je napisao/la: ›
ali kada je čitavo genitalno područje izdepilirano, javljaju se problemi sa vlažnošću odnosno suhoćom vagine. Potrebna je duža predigra, a ako "pauzirate" minutu dvije, vlažnost nestane kao rukom odnesena.

Što bi rekla Yaya iz Jinxa - na čemu si tiiii... ta na na naaa!! Wink

#14:   Autor: Loona Post Postano: 21.12.2007. 15:54

Skakavac je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Meni se više sviđa lijepo uređena frizurica nego sasvim obrijana. Zahtijeva puno truda ali se isplati.


pa da,ljepše izgleda


I ne boli, a što je još važnije ne svrbi kada dlačice počnu rasti..

#15:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 21.12.2007. 17:35

ja volim da je sve obrijano ...
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Brazilian Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::