Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Engleska-Hrvatska Idite na [1], 2, 3, 4, 5  Sljedeća  :| |:

#1:  Engleska-Hrvatska Autor: lufus Post Postano: 20.11.2007. 16:10

Volio bih da ih pobijedimo jer se toliko bahate i toliko su nas pljuvali cijelo vrijeme kvalifikacija, a stalno smo bili ispred njih.
p.s. Hvala seljačinama iz nogometnog saveza što su karte podijelili misicama, raznim "dužnosnicima" i njihovim obiteljima...
Pleso poput šipka

#2:   Autor: ajwar Post Postano: 20.11.2007. 16:25

žalosno je što neće biti navijača koji uvijek prate hrvatsku! podjela karata je bila užas, svi ti pozeri vjerojatno nisu bili na 10% utakmica repke a sad su najveći navijači - katastrofa!! a jebiga...

bilo bi lijepo da dobijemo engleze ali vrlo teško! moja prognoza nerješeno oliti 1:1!

#3:  Re: Engleska-Hrvatska Autor: Ajkula Post Postano: 20.11.2007. 18:14

bitno je da smo se kvalificirali na EP, a sutra samo da momci daju sve od sebe i biti će ok pa makar i izgubili, najgore bi bilo da bude kakvih priča o namještaljkama ili puštanju. Zato idemo 100% pošteno odigrat i ostaviti srce na terenu, BOG I HRVATI

#4:   Autor: tamna strana Post Postano: 20.11.2007. 18:20

...rasturit cemo engleze...kao pas masan papir od bureka....Cool

#5:   Autor: Circa Post Postano: 20.11.2007. 18:41

Ajkula je napisao/la: ›
BOG I HRVATI

Ovaj dio me uznemiruje...

...Vjera u Boga i seljačka sloga...

#6:   Autor: Poppy Post Postano: 20.11.2007. 18:43

izgubit ćemo garant. da nam je bitno, možda i ne bi... al ovako... to je naš mentalitet...

#7:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 20.11.2007. 19:05

Mene danas netko pitao kada je sutra tekma... Confused
Rekoh, pa, ono, ne znam... Embarassed Znači o toj se utakmici radilo!

#8:   Autor: Ajkula Post Postano: 20.11.2007. 20:15

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ajkula je napisao/la: ›
BOG I HRVATI

Ovaj dio me uznemiruje...

...Vjera u Boga i seljačka sloga...


Jbg, tebe je izgleda lako uznemiriti.

#9:   Autor: MissTake Post Postano: 20.11.2007. 21:14

lol
znam tipa koji je tamo otišao i veseli se momak, ali kontam da mu je investicija propala.... izgubit ćemo

#10:   Autor: Circa Post Postano: 20.11.2007. 21:22

Ajkula je napisao/la: ›
Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ajkula je napisao/la: ›
BOG I HRVATI

Ovaj dio me uznemiruje...

...Vjera u Boga i seljačka sloga...


Jbg, tebe je izgleda lako uznemiriti.

A tebi je smisao za humor u zimskom snu...

#11:   Autor: nake_rado Post Postano: 20.11.2007. 22:31

Circa je napisao/la: ›
A tebi je smisao za humor u zimskom snu...

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

A jeste i vi svi optimistični... Nije ni čudo da ćemo izgubit kad nemamo vjere u sebe...

#12:  Re: Engleska-Hrvatska Autor: lufus Post Postano: 20.11.2007. 22:53

Cijelo vrijeme sam priželjkivao ovakav scenarij, grand finale slijedi Very Happy

#13:   Autor: ajwar Post Postano: 20.11.2007. 22:53

BOG I IVICA OLIĆ


samo nas to može spasiti!!
run ola runnn... Very Happy

#14:  Re: Engleska-Hrvatska Autor: Mladjo Post Postano: 21.11.2007. 2:40

ajmo malo proanalizirat. englezima neigraju mesari terry i ferdinand, vjerojatno će igrat dvojac richards i campbell. jedan klinjo jedan deda moglo bi im curit na sve strane. nemaju ni dva najbolja napadača waynea bezobraznog rooneya i owena koji je po meni igračina i pola njihove reprezentacije. dovoljno je pogledati učinak engleza nakon što se on oporavio i priključio repki. nabili su estoniju, izrael i rusiju sve s 3 : 0 s tim da je ovaj zabio bar 4-5. zbog izostanka navedenog dvojca kontam da će obrana lakše disati i samim time će vezni red biti manje posvećen obrani a više će gravitirati napadu. s druge strane mi smo gotovo (petrić) kompletni i vjerujem da želimo anulirati negativan rezultat iz skoplja i u krajnjoj liniji pokazati ko je tata u skupini. vjerujem da će biti oprezna utakmica naročito s engleske strane. bojim se sudaca i ugleda engleza ali mislim da smo u ovom trenutku kolektivno ipak bolji od njih i iz tog razloga predviđam 0 : 0 ili 1 : 1. živi bili pa vidjeli. nadam se da sutra neću brisat post od sramote Very Happy

#15:  Re: Engleska-Hrvatska Autor: Osječanin Post Postano: 21.11.2007. 8:30

osijek031.com smile
http://www.index.hr/sport/clanak/the-sun-srebric-uhicen-u-londonu-zbog-kradje/365625.aspx
Osijek031.com » Sport » Engleska-Hrvatska Idite na [1], 2, 3, 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::