Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Q Club vs. Bastion ?
Poll :: q club vs. bastion

q club
36%
 36%  [ 32 ]
bastion
63%
 63%  [ 56 ]
Ukupno glasova : 88



#1:  Q Club vs. Bastion ? Autor: Bojo Post Postano: 20.09.2007. 14:33

baš me zanima di vam bolje...meni osobno u bastionu zbog glazbe...a sad opet cijene su malo previsoke...ne znam...dilema BRATE MILI DILEMA!!!!!!!!!!

Zadnja promjena: Bojo; 20.09.2007. 15:14; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: legica_os Post Postano: 20.09.2007. 14:41

nema dileme.bastion će jednom postati q club.
uglavnom,mogla bih svašta napisati u vezi q cluba ali neću jer neću koristiti lijepe riječi i onda će onaj zeleni modernizator slati opomenu...
Ali...
ZA MENE JE Q CLUB RAJ ZA KURVE(osim jedne moje legice koja to nije Wink)
ispričavam se..nisam si mogla pomoći.
nisam bila u bastionu ali po slikam a izgleda lijepo sređeno...i q club je lijepo sređen.bila sam jednom predvečer na buteljici vina u mirnom okruženju i baš sam ga razgledala....ali samo zbog jebenih cajki moj glas ide za BASTION!!!!!!


Zadnja promjena: legica_os; 20.09.2007. 15:23; ukupno mijenjano 1 put.

#3:   Autor: Bojo Post Postano: 20.09.2007. 14:45

ja sam bio sad u subotu u bastionu...mislio ići malo u q pa malo u bastion...al toliko mi se svidjelo tamo tako da sam i ja za bastion...a i ono što se govorilo o dress code-u...uopće nije istina...pa tamo nije ni bilo redara...dakle q 0:2 bastion

#4:   Autor: legica_os Post Postano: 20.09.2007. 14:48

stavi anketu za ovu temu....q club vs bastion....

#5:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 20.09.2007. 15:00

bastion

#6:   Autor: aethur Post Postano: 20.09.2007. 15:13

mislim da se ne mogu uopće uspoređivati. Q club je narodnjački klub, dok Bastion je više dance (uvjetno rečeno)... pa ako cajkaroša pitaš, reći će Q, a oni koji ne vole cajke Bastion... isto kao da si postavio pitanje slušate li cajke...

#7:   Autor: ruana Post Postano: 20.09.2007. 15:14

q je najusjesniji lokal u gradu, i svi prije ili kasnije zavrse tamo, pol moga faksa sretnem tak dodem tamo, tj pola ljudi koje znam. hvala legice sto me nisi svrstala medu kurve, hehe

Zadnja promjena: ruana; 20.09.2007. 19:22; ukupno mijenjano 2 put/a.

#8:   Autor: davorccc Post Postano: 20.09.2007. 15:19

Isti klinac, Q ili BASTION.

#9:   Autor: malecka Post Postano: 20.09.2007. 16:30

def bastion iako nisam zalazila tamo već od otvorenja..ali mi moji kažu da je predobro. tako da se nadam da ću bar sad u ovu subotu svratit do tamo...

#10:   Autor: betty Post Postano: 20.09.2007. 18:04

cemu ovo vs . kad su to potpuno razliciti klubovi, sa razlicitom vrstom glazbe??
A BRATE MILI?

#11:   Autor: Monstrum Post Postano: 20.09.2007. 18:07

Nije mi jasno čemu ovaj topic, 17 strana o bastionu, 6 strana o Q clubu i onda pitanje di je bolje, nekom nevalja nigdje nekom je svejedno samo da si u dobrom društvu (meni)

#12:   Autor: Circa Post Postano: 20.09.2007. 18:10

ruana je napisao/la: › ... q je najusjesniji lokal u gradu, i svi prije ili kasnije zavrse tamo,...


Mene tamo sigurno nisi vidjela, a jos sam sigurniji da neces...

#13:  Re: Q Club vs. Bastion ? Autor: aha Post Postano: 20.09.2007. 19:09

U Q sam znala naletit PRIJE neg sto su krenuli sa cajkama, sada tamo ni mrtva ne bih išla, neovisno o situaciji, koncentraciji, dakle, ni pod kojim uvjetom...u Bastionu sam bila prva 2 dana kad su bile svirke, od onda nisam, a ni ne planiram tako skoro, ali ak treba dat glas, onda moj ide definitivno Bastionu jer ne puštaju cajke...ali ak ćemo iskreno glupo mi je uspoređivati 2 kafića ili kluba ili što već koji se toliko razlikuju, pritom mislim na glazbu koja se tamo pušta jer kafić u kojem deru narodnjaci se ne može uspoređivati s onim u kojem se ta vrsta glazbe ne pušta, odnosno može, ali nema smisla, jer oni koji tamo izlaze su oduševljeni ( iz kojeg razloga ne znam...), a oni koji tamo ne izlaze ( i ne slušaju taj šrot) uvijek će reći da je bolje negdje dalje, pa gdje god to bilo...

#14:   Autor: kent_slip Post Postano: 20.09.2007. 19:18

betty je napisao/la (Pogledaj post): › cemu ovo vs . kad su to potpuno razliciti klubovi, sa razlicitom vrstom glazbe??
A BRATE MILI?


tocno tako,nemogu se ni usporedjivati... Q totalno seljacki narodnjacki klub i bastion koji je kao sto je netko rekao dance klub.....
definitivno glas bastionu...

#15:   Autor: Bojo Post Postano: 20.09.2007. 19:18

pa samo gledam jel stvarno u osijeku ima toliko cajkaroša koliko se priča ili ne...

#16:   Autor: betty Post Postano: 20.09.2007. 20:09

kent_slip je napisao/la: ›
betty je napisao/la (Pogledaj post): › cemu ovo vs . kad su to potpuno razliciti klubovi, sa razlicitom vrstom glazbe??
A BRATE MILI?


tocno tako,nemogu se ni usporedjivati... Q totalno seljacki narodnjacki klub i bastion koji je kao sto je netko rekao dance klub.....
definitivno glas bastionu...
ja ne dajem glas nicemu jer je anketa glupo postavljena, to mi je kao da me pitao meso ili kolaci??ono oboje su prehrambene namirnice ali nemaju veze jedna s drugom, jedina crta poveznica je sto su klubovi oboje. sta je sljedece :q club vs.mini-teatar???

#17:   Autor: Svebor Post Postano: 20.09.2007. 20:35

bio sam u q jednom i u bastionu jednom. i 2 puta u tufni. te tri ekspidicije su mi dovoljne do daljnjega. hvala lijepo.
q vs teatar?!
teatar definitivno Very Happy
i da, volim i meso i kolače. Wink
na slatko mi se obično otvori apetit...

#18:   Autor: Svebor Post Postano: 20.09.2007. 20:35

bio sam u q jednom i u bastionu jednom. i 2 puta u tufni. te tri ekspidicije su mi dovoljne do daljnjega. hvala lijepo.
q vs teatar?!
teatar definitivno Very Happy
i da, volim i meso i kolače. Wink
na slatko mi se obično otvori apetit...

#19:   Autor: Mladjo Post Postano: 20.09.2007. 21:22

ja imam osjećaj kad onako pijan prolazim pored kvea na putu od big bena prema tufni da ljudi unutra skandiraju srbija srbija

#20:   Autor: chaknoris Post Postano: 20.09.2007. 21:24

Wink

Zadnja promjena: chaknoris; 06.08.2010. 21:53; ukupno mijenjano 1 put.

#21:  Re: Q Club vs. Bastion ? Autor: betty Post Postano: 20.09.2007. 22:01

Mladjo je napisao/la: ›
ja imam osjećaj kad onako pijan prolazim pored kvea na putu od big bena prema tufni da ljudi unutra skandiraju srbija srbija
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#22:  Re: Q Club vs. Bastion ? Autor: dario_os Post Postano: 21.09.2007. 0:37

Moram rec da jako rijetko pisem po forumima a ovo je taj trenutak kad mi stvarno idete na k... sa bilo kakvim pitanjima o narodnjacima i svemu slicnome. Nitko ne ide na narodnjake, nitko ne slusa narodnjake, ma tko jos ide u q, tko ide u coctail, narodnjaci; ma daj ti to ozbiljno i to je tako na svim forumima, sto je to sa cyber svjetom, okomili smo se sami na sebe ili ljudi koji zalaze tamo uopce ne zele pricat o tome jel im je to potpuno normalna stvar. Pa dobro ljudi jel tolko tesko priznat da dodjete u q, coctail ili negdje drugdje, ja stvarno ne mogu vjerovat da tolko pljujete po narodnjacim i klubovima i to najvise iz razloga kad god dodjem u q jednostavno ne mogu uci unutra od guzve a kad se sjetim ljetos kada mi je trebalo 2 sata do dodjem do sanka i tako svagdje, svaki put, svaki vikend, cetvrtak, petak, subota kad sam navratio; sad Vi meni recite tko to u Osijeku moze napravit, odgovor je samo tamo gdje su narodnjaci, zasto ima najvise narodnjacki klubova ili zasto se to najvise pusta; odgovor je zato sto je to najveci biznis. Sad idu one spike; narodnjake slusaju samo seljaci, u q-u su samo kurve, tu idu samo idioti, tu su samo primitvci, sponzoruse, znaci to smo sve mi sami... ljudi koji dodju tamo su sve to, molim Vas prestanite trazit odgovore u tim stvarno krajnje primitivnim i bolesnim razlozima, najbolji su oni koji spominju rat i ovu glazbu, vecina ljudi koji trenutno izlaze ili su bili u planovima ili su bili u pelenama, u kojem stoljecu mi zivimo. Tamo izlazi vecina osijecana i okolice i to je posve sigurno i tocno a zasto je to tako, to je tesko pitanje; vjerojatno ima vise odgovora, moje skromno misljenje je da ljudi jednostavno uzivaju kada se napiju ili popiju slusati narodnjake, nekako se najvise opuste jos ako si sa dobrom ekipom jos je bolje a sto svira u tom trenutku krajnje je nebitno, bitno je da se svi dobro zabave, sto je i najbitnije i sto svi traze kod svakog izlaska, minimalno samo dobru zabavu. Jel smo zbog toga primitivci, idiot, kurve, sponzoruse, neobrazovani; dajte molim vas. Za kraj da kazem da narodnjaci imaju stvarno glupe stihove ali me to uopce ne brine zato sto nije razlog zasto dolazim tamo a da ne spomenem cure koje znaju sve pjesme napamet i opet kad iskopaju neku pjesmu staru desetljece opet se zna napamet a da ne kazem za hitove da se pocne skakat cim se cuju prve sekunde pjesme, cisto sumnjam da bi to bilo za neke domace grupe.

#23:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 21.09.2007. 8:57

hehehe, lega daje sebi argumente i kontraargumente u istom postu osijek031.com smile

#24:   Autor: fairy Post Postano: 21.09.2007. 9:04

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › hehehe, lega daje sebi argumente i kontraargumente u istom postu osijek031.com smile

Da da....ja sam uspjela shvatit da je jedan od onih koji sluša narodnja ide u q i još je popljuvao sam sebe,,,,,,

#25:   Autor: DonQuijote Post Postano: 21.09.2007. 9:13

dario_os je napisao/la: ›
najbolji su oni koji spominju rat i ovu glazbu, vecina ljudi koji trenutno izlaze ili su bili u planovima ili su bili u pelenama, u kojem stoljecu mi zivimo.

dario_os je napisao/la: ›
a da ne spomenem cure koje znaju sve pjesme napamet i opet kad iskopaju neku pjesmu staru desetljece opet se zna napamet

znaju pjesme koje su starije od njih, ali ne trebaju znati za rat, jer "su bili u planovima ili su bili u pelenama". ajd bar budi dosljedan u izjavama.

#26:   Autor: Blofeld Post Postano: 21.09.2007. 9:26

Ja sam uspio shvatiti da mu rečenice sa rastavnim veznicima nisu odveć bliske.

#27:   Autor: betty Post Postano: 21.09.2007. 9:51

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
hehehe, lega daje sebi argumente i kontraargumente u istom postu osijek031.com smile
da zato i rijetko pise na forumima.

#28:   Autor: Circa Post Postano: 21.09.2007. 10:03

dario_os je napisao/la: ›
Moram rec da jako rijetko pisem po forumima a ovo je taj trenutak kad mi stvarno idete na k... sa bilo kakvim pitanjima o narodnjacima i svemu slicnome. Nitko ne ide na narodnjake, nitko ne slusa narodnjake, ma tko jos ide u q, tko ide u coctail, narodnjaci; ma daj ti to ozbiljno i to je tako na svim forumima, sto je to sa cyber svjetom, okomili smo se sami na sebe ili ljudi koji zalaze tamo uopce ne zele pricat o tome jel im je to potpuno normalna stvar. Pa dobro ljudi jel tolko tesko priznat da dodjete u q, coctail ili negdje drugdje, ja stvarno ne mogu vjerovat da tolko pljujete po narodnjacim i klubovima i to najvise iz razloga kad god dodjem u q jednostavno ne mogu uci unutra od guzve a kad se sjetim ljetos kada mi je trebalo 2 sata do dodjem do sanka i tako svagdje, svaki put, svaki vikend, cetvrtak, petak, subota kad sam navratio; sad Vi meni recite tko to u Osijeku moze napravit, odgovor je samo tamo gdje su narodnjaci, zasto ima najvise narodnjacki klubova ili zasto se to najvise pusta; odgovor je zato sto je to najveci biznis. Sad idu one spike; narodnjake slusaju samo seljaci, u q-u su samo kurve, tu idu samo idioti, tu su samo primitvci, sponzoruse, znaci to smo sve mi sami... ljudi koji dodju tamo su sve to, molim Vas prestanite trazit odgovore u tim stvarno krajnje primitivnim i bolesnim razlozima, najbolji su oni koji spominju rat i ovu glazbu, vecina ljudi koji trenutno izlaze ili su bili u planovima ili su bili u pelenama, u kojem stoljecu mi zivimo. Tamo izlazi vecina osijecana i okolice i to je posve sigurno i tocno a zasto je to tako, to je tesko pitanje; vjerojatno ima vise odgovora, moje skromno misljenje je da ljudi jednostavno uzivaju kada se napiju ili popiju slusati narodnjake, nekako se najvise opuste jos ako si sa dobrom ekipom jos je bolje a sto svira u tom trenutku krajnje je nebitno, bitno je da se svi dobro zabave, sto je i najbitnije i sto svi traze kod svakog izlaska, minimalno samo dobru zabavu. Jel smo zbog toga primitivci, idiot, kurve, sponzoruse, neobrazovani; dajte molim vas. Za kraj da kazem da narodnjaci imaju stvarno glupe stihove ali me to uopce ne brine zato sto nije razlog zasto dolazim tamo a da ne spomenem cure koje znaju sve pjesme napamet i opet kad iskopaju neku pjesmu staru desetljece opet se zna napamet a da ne kazem za hitove da se pocne skakat cim se cuju prve sekunde pjesme, cisto sumnjam da bi to bilo za neke domace grupe.


Auuu!
Malo smo rastrojeni, a?
Bolje bi bilo da si nastavio s apstinencijom od pisanja po forumima.
Pametan mozes ispast i tako da ne pokazes koliko si glup.

#29:   Autor: cole19 Post Postano: 08.10.2007. 13:27

de dobro je svi seru protiv cajki, take najvise volim zato jel kad cuju neku cajku oni pocnu pjevat kako je to onda moguce ako ne slusate cajke?!

#30:   Autor: nake_rado Post Postano: 08.10.2007. 13:35

pa i ja bi rijetko piso po forumima da odjednom tolko toga napišem...skrati priču...a i budala si po ovom sto su ti oni napisali osijek031.com smile
Blofeld je napisao/la: ›
Ja sam uspio shvatiti da mu rečenice sa rastavnim veznicima nisu odveć bliske.
OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
hehehe, lega daje sebi argumente i kontraargumente u istom postu osijek031.com smile

#31:   Autor: Marshall-T Post Postano: 08.10.2007. 14:16

Definitvno Q club,bar za mene iako je u Bastionu odlično,glazba super,ambijent predobar,ali samo zato jer više volim narodnjače kao i većina mojih legosa idem u Q. - Q Club i Bastion nikada neće propasti.Bastion možda ako se počnu puštati narodnjaci...

#32:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 08.10.2007. 14:37

kazes glazba super, ambijent odlican.... a na drugom topicu pljujes po srbima i govoris kako ih mrzis itd.
pa ko je sad tu lud??? cini mi se da mrzis sve srpsko a izlazis na mjesto di se peva na ekavici, poreklo Srbija

#33:   Autor: Marshall-T Post Postano: 08.10.2007. 14:40

PsychoSoldier je napisao/la: ›
kazes glazba super, ambijent odlican.... a na drugom topicu pljujes po srbima i govoris kako ih mrzis itd.
pa ko je sad tu lud??? cini mi se da mrzis sve srpsko a izlazis na mjesto di se peva na ekavici, poreklo Srbija
- pa da.To je jedino što može proći, a dolazi od preko Dunava,hehe...Živio rođo!

#34:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 08.10.2007. 14:45

... svasta... onda nemoj pisati onakve postove...

#35:  Re: Q Club vs. Bastion ? Autor: :::Bruno::: Post Postano: 08.10.2007. 15:24

svakako sam za bastion... u q sam bio možda 1-2 puta i to dok nisu bili narodnjaci... za mene su narodnjaci odvratni i bed mi je prolaziti pokraj q kad sam vani a ne da uđem unutra jer ja nemogu probaviti tu glazbu.. ko voli neka izvoli, ali ja stojim iza toga što kažem i ja neidem tamo niti ću ići.. Wink

e sad netko je spominjao da q neče propasti... i neče.. iz razloga jer se tamo skupljaju primitivci koji su se dobro nakrali para od neznam gdje, dolaze tamo svojim skupim autima i maltene parkiraju u pekaru - samo da se vidi tko je došao s tim autom - a tu nastupaju sponzoruše i drolje... vide čelavog kako izlazi iz audija, mercedesa ili bmw-a, na što one odmah do njega za pišu ga potegnuti nebi li im on plati cugu ili provozao u super autu... de fuj... to mjesto mi je odvratno i gadi mi se sve što potiče iz njega ...

#36:   Autor: dario_os Post Postano: 10.10.2007. 22:35

nake_rado je napisao/la: ›
pa i ja bi rijetko piso po forumima da odjednom tolko toga napišem...skrati priču...a i budala si po ovom sto su ti oni napisali osijek031.com smile
Blofeld je napisao/la: ›
Ja sam uspio shvatiti da mu rečenice sa rastavnim veznicima nisu odveć bliske.
OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
hehehe, lega daje sebi argumente i kontraargumente u istom postu osijek031.com smile


To je samo moje misljenje. Treba procitat cijeli tekst a zato i malo pisem zato sto se raspisem.

#37:   Autor: nake_rado Post Postano: 10.10.2007. 22:42

PsychoSoldier je napisao/la: ›
kazes glazba super, ambijent odlican.... a na drugom topicu pljujes po srbima i govoris kako ih mrzis itd.
pa ko je sad tu lud??? cini mi se da mrzis sve srpsko a izlazis na mjesto di se peva na ekavici, poreklo Srbija

o bozee...svašta se rodi ovdje...ne kužim kak može pljuvat po srbima a slušat narodnjake...po meni to 2 ne ide nimalo zajedno...

#38:   Autor: fairy Post Postano: 11.10.2007. 8:08

o bozee...svašta se rodi ovdje...ne kužim kak može pljuvat po srbima a slušat narodnjake...po meni to 2 ne ide nimalo zajedno...[/quote]

pa zašto ti ne ide zajedno??? meni to nema veze jedno s drugim,,,,pa i Hrvat može pjevati narodnjak..

#39:   Autor: canyon Post Postano: 11.10.2007. 8:36

nake_rado je napisao/la: ›
PsychoSoldier je napisao/la: ›
kazes glazba super, ambijent odlican.... a na drugom topicu pljujes po srbima i govoris kako ih mrzis itd.
pa ko je sad tu lud??? cini mi se da mrzis sve srpsko a izlazis na mjesto di se peva na ekavici, poreklo Srbija

o bozee...svašta se rodi ovdje...ne kužim kak može pljuvat po srbima a slušat narodnjake...po meni to 2 ne ide nimalo zajedno...

Pa to uopće nije čudno, poznata je stvar da ti koji slušaju narodnjake glume najveće hrvatine.

#40:   Autor: CatCloe Post Postano: 11.10.2007. 19:29

canyon je napisao/la: ›
Pa to uopće nije čudno, poznata je stvar da ti koji slušaju narodnjake glume najveće hrvatine.
ima jedna dobra na tu temu:
koja je razlika između hrvata i hrvatine?
ista kao između seljaka i seljačine osijek031.com smile

#41:   Autor: zeros Post Postano: 11.10.2007. 22:13

nake_rado je napisao/la: ›
o bozee...svašta se rodi ovdje...ne kužim kak može pljuvat po srbima a slušat narodnjake...po meni to 2 ne ide nimalo zajedno...


Molim te kakve to veze ima???

Ja sam hrvat, a obožavam piti vodu "knjaz miloš"

Po tvom postu zakljucujem da ak ne voliš srbe, ne smiješ ni volit stvari koje su proizašle iz te države.
Pun mi je k.... natezanja više oko narodnjaka sa citatima "ako slušaš cajke onda si srbin" ili "nije mi jasno kako neko može slušat narodnjake"
a niko nece reci (bar ne onaj ko sluša) "kako neko može slušat shakiru, 50cent...:"
Vecina ljudi osuđuje ono što ne može shvatit, odnosno ne želi shvatit.

Možda narodnjaci jesu manje kvalitetna glazba od one "strane", ali nekim ljudima je baš ta glazba najkvalitetnija.
Svi imamo razlicite ukuse i te ukuse ne bi trebali osuđivat.

#42:   Autor: zeros Post Postano: 11.10.2007. 22:19

canyon je napisao/la: ›
Pa to uopće nije čudno, poznata je stvar da ti koji slušaju narodnjake glume najveće hrvatine.


Otkud ti znaš ko šta glumi, oces reci ak neko sluša narodnjake da ne bi "smio" gledat utakmicu hrvatske reprezentacije i bodrit momčad, samo zato što sluša narodnjake???

daj ljudi ovo je sve na razini 3. razred...."narodnjaci su bolji- e nije baš su strane bolje, moj tata je jaci od tvog tate, moja baba može ispizdit tvoju babu"

CatCloe je napisao/la: ›
[koja je razlika između hrvata i hrvatine?
ista kao između seljaka i seljačine osijek031.com smile


hehe, dobra osijek031.com smile

#43:   Autor: Poppy Post Postano: 11.10.2007. 22:22

ja mislim da su svi koji bas vole slusat naronjake pod ozbiljno, bas ih kao pustaje doma i u kolima... ja mislim da su malo ograniceni... ali ne mogu to tvrdit jer nikog takvog ne poznajem dovoljno dobro. sto nije slucajnost.

#44:   Autor: zeros Post Postano: 11.10.2007. 22:31

Poppy je napisao/la: ›
ja mislim da su svi koji bas vole slusat naronjake pod ozbiljno, bas ih kao pustaje doma i u kolima... ja mislim da su malo ograniceni... ali ne mogu to tvrdit jer nikog takvog ne poznajem dovoljno dobro. sto nije slucajnost.


Istina, ima takvih ljudi koji izricito slušaju samo narodnjake, ali zato što im se to sviđa.

Ja slušam ono što trenitacno mi se sviđa....to je naprimjer 5-6 pjesama od narodnjaka, 5-6 pjesama od hrvatskig glazbenika i 5-6 od stranih glazbenika.....ono baš što mi se u tom trenutku sluša, odnosno što mi se sviđa, a dal je to sad narodnjak, domaca ili pak strana, to mi je svejedno...

#45:   Autor: insomnia Post Postano: 11.10.2007. 22:43

Poppy je napisao/la: ›
ja mislim da su svi koji bas vole slusat naronjake pod ozbiljno, bas ih kao pustaje doma i u kolima... ja mislim da su malo ograniceni... ali ne mogu to tvrdit jer nikog takvog ne poznajem dovoljno dobro.

potpuno se slažem s tobom, i mogu to tvrditi kao sigurno, jer sam 5 god živjela s takvom osobom, i njenim frendicama cajkama, koje su mi konstantno visile u stanu!

#46:   Autor: Poppy Post Postano: 11.10.2007. 22:49

insomnia je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
ja mislim da su svi koji bas vole slusat naronjake pod ozbiljno, bas ih kao pustaje doma i u kolima... ja mislim da su malo ograniceni... ali ne mogu to tvrdit jer nikog takvog ne poznajem dovoljno dobro.

potpuno se slažem s tobom, i mogu to tvrditi kao sigurno, jer sam 5 god živjela s takvom osobom, i njenim frendicama cajkama, koje su mi konstantno visile u stanu!

jesu bile sponzoruse.(upitnik, nes me jebe tipkovnica na laptopu) ja to dvoje uvijek povezujem.

#47:   Autor: insomnia Post Postano: 11.10.2007. 22:59

Poppy je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
ja mislim da su svi koji bas vole slusat naronjake pod ozbiljno, bas ih kao pustaje doma i u kolima... ja mislim da su malo ograniceni... ali ne mogu to tvrdit jer nikog takvog ne poznajem dovoljno dobro.

potpuno se slažem s tobom, i mogu to tvrditi kao sigurno, jer sam 5 god živjela s takvom osobom, i njenim frendicama cajkama, koje su mi konstantno visile u stanu!

jesu bile sponzoruse.(upitnik, nes me jebe tipkovnica na laptopu) ja to dvoje uvijek povezujem.

a ok, to baš ne bih mogla reći.. bar je spika bila da nisu, a i koliko sam dobila dojam, nisu bile..
ajd ova moja cimerica je još bila i Bože pomozi što se tiče klikeranja, ali ove njene.. tipa ono- A tko je bio taj DaVinci? a ja ono.. Shocked Ma mene ti to ne zanima, takve stvari, znaš.-reče ona, i u dopičnjaku odšeta iz sobe u sumrak prema Q-clubu..

#48:   Autor: Korina Post Postano: 12.10.2007. 9:05

Bastion definitivno..dobra glazba i baš se fino naplešem kad me ne naguravaju pijani klinci..ode sav stres, samo što mi je oragnizam sljedeći dan u banani Smile

#49:   Autor: Bojo Post Postano: 12.10.2007. 11:54

ja sam sretnik što još nemam 18.god i što me ne puštaju u q Smile inače da imam morao bi tamo s društvom...a sad svi ubastion brate mili i pleši dok ti noge ne otpadnu...i onda pješke do juga 2...Sad

#50:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 12.10.2007. 12:44

canyon je napisao/la (Pogledaj post): ›
nake_rado je napisao/la: ›
PsychoSoldier je napisao/la: ›
kazes glazba super, ambijent odlican.... a na drugom topicu pljujes po srbima i govoris kako ih mrzis itd.
pa ko je sad tu lud??? cini mi se da mrzis sve srpsko a izlazis na mjesto di se peva na ekavici, poreklo Srbija

o bozee...svašta se rodi ovdje...ne kužim kak može pljuvat po srbima a slušat narodnjake...po meni to 2 ne ide nimalo zajedno...

Pa to uopće nije čudno, poznata je stvar da ti koji slušaju narodnjake glume najveće hrvatine.


e a najbolje mi je kad svi koji briju na cajke i uzivaju u toj vrsti glazbe, stoje u prvim redovima na thompsonu i vriste, ne pjevaju, nego vriste iz petnih zila njegove stihove.... i ovo-ono svi obuceni u crno, kao slucajno.... DE MRŠ... a sutra idemo u kju klab tamo je dobra muzika i ima da se zabavimo

#51:   Autor: chupka Post Postano: 12.10.2007. 14:04

reć ću samo da je cijeli grad zauzela cajkomanija osijek031.com smile sam mi još nije jasno neš,ak pljujete po srbima čemu slušanje cajki i iživljavanje u q klubu a sutradan sa društvom skačete na thompsonu sa ugodnim povicima "srbe na vrbe" Razz jedva čekam dan kad ću shvatiti u šta se pretvara današnje društvo Very Happy

#52:  Re: Q Club vs. Bastion ? Autor: sheila Post Postano: 12.10.2007. 14:55

iskrenoo nijedno..ali kad bi baš morala birati izabrala bii...bastion..u svakom slučaju normalnija glazba.... Wink recimo

#53:   Autor: pablo_escobar Post Postano: 12.10.2007. 15:09

kake veze ako neko ide na cajke i slusa thompsona...sigurno nije manji domoljub nego ti koji ne slusas cajke...domoljub nisi po onom sto slusas nego po onom sto nosis u srcu

#54:  Re: Q Club vs. Bastion ? Autor: zeros Post Postano: 12.10.2007. 15:38

PsychoSoldier je napisao/la: ›
e a najbolje mi je kad svi koji briju na cajke i uzivaju u toj vrsti glazbe, stoje u prvim redovima na thompsonu i vriste, ne pjevaju, nego vriste iz petnih zila njegove stihove.... i ovo-ono svi obuceni u crno, kao slucajno.... DE MRŠ... a sutra idemo u kju klab tamo je dobra muzika i ima da se zabavimo


Po tvom, znaci SVI trebamo slušati domace (severina, minea, škoro, colonia....) ak bi htjeli "glumit" hrvatine....

Obazireš se samo na one ljude koji slušaju narodnjake...a zašto ne na one koji slušaju 50cent ili shakiru, i onda idu na Thompsonov koncert glumit neke hrvatine???

pablo_escobar je napisao/la: ›
kake veze ako neko ide na cajke i slusa thompsona...sigurno nije manji domoljub nego ti koji ne slusas cajke...domoljub nisi po onom sto slusas nego po onom sto nosis u srcu


ovo ni sam ne bi bolje reko Bravo

#55:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 12.10.2007. 16:31

kao prvo ne bi trebali GLUMITI... u tome je problem... a mnogi to rade... glume.
slusaju thompsona kada je "in", HDZ HDZ, HDSSB i ostala sranja, a bili glavni komunjare za vrijeme juge, i koji idu na mise samo na bozic ili uskrs, a prave se kao pravi vjernici, katolici i onda osuduju druge ljude... znas kako mi se gadi kada za blagdane vidim ljude, HRVATINE I KATOLIKE, svecano obucene i kada za lemoziju pljunu 100, 200 kuna, a nedjeljom ga ni jednom nisam vidio na misi; i onda si katolik... pa od srama se ne bi vise pojavio u crkvi, pred bogom... (al ne brini njih to ne brine)

i ne, nisam rekao da moras slusati mineu, koloniju itd, slusaj sta hoces, ali nemos mi slusati takve dvije suprotnosti od glazbe, jednu koja je na ekavici, jednim dijelom srpskog folklora (od tamo je to i poteklo) i drugu koja velica ustastvo, spominje ti sve moguce konflikte izmedu nas Hrvata i Srba (sto preneseno, sto izravno) itd...
pa nije to kao elektronska mjuza slicno pa ces slusati techno, DnB, house i sl.

htio sam napomenuti samo kako ljudi mogu biti dvolicni... govoriti nesto a onda raditi sasvim druge stvari


Zadnja promjena: PsychoSoldier; 12.10.2007. 16:38; ukupno mijenjano 1 put.

#56:  Re: Q Club vs. Bastion ? Autor: LOLA13 Post Postano: 12.10.2007. 16:33

Kao i većina istomišljenika smatram da ne možeš istovremeno biti veliki Hrvat i slušati cajke i NE nikako ne možeš istovremeno biti ljubitelj Thompsonove glazbe i cajki! Ti su pojmovi, napominjem za mene, totalno oprečni.
Osobno, ne mogu se zamisliti da na ekavici iz srca pjevam neke srcedrapajuće srpske pjesme! Pa desetljećima su nam nametali svoj jezik i nisu uspjeli, zar bi ga ja sada trebala prihvatiti?
Još uvijek vežem cajke (odnosno Srbiju i sve što dolazi od njih) uz naš domovinski rat. Netko će reći da živim u prošlom vremenu, ali ne živim, ja jednostavno ne želim i neću zaboraviti!
Ne mislim da ljudi koji idu u Q i slična mjesta nisu ''Hrvati''. Ali, svi smo mi drukčije odgajani, i jesmo Hrvati, samo netko više a neko manje!

#57:   Autor: nake_rado Post Postano: 12.10.2007. 16:34

vrlo previse jako puno ste ošli u pfftopic

#58:   Autor: zeros Post Postano: 12.10.2007. 16:53

LOLA13 je napisao/la: ›
Kao i većina istomišljenika smatram da ne možeš istovremeno biti veliki Hrvat i slušati cajke i NE nikako ne možeš istovremeno biti ljubitelj Thompsonove glazbe i cajki!


Ne možeš?!?!? Ja sam hrvat, slušam cajke, slušam thompsona i slušam strano....

Ti ne možeš shvatiti da svako ima svoj ukus koji njemu odgovara...primjer: ja volim ketchap a ti majonezu..mi imamo razlicite ukuse ali meni ne smeta što ti jedeš majonezu (ovo je samo primjer)....


LOLA13 je napisao/la: ›
Pa desetljećima su nam nametali svoj jezik i nisu uspjeli, zar bi ga ja sada trebala prihvatiti?

niko od tebe ne traži da ga prihvatiš...i niko ga ne želi prihvatiti ni ne mora.....pa ak slušaš i stranu glazbu to ne znaci da ces taj jezik prihvatit i da ces pocet na engleskom (ili bilo kojim drugim) jezikom komunicirati...


LOLA13 je napisao/la: ›
Još uvijek vežem cajke (odnosno Srbiju i sve što dolazi od njih) uz naš domovinski rat. Netko će reći da živim u prošlom vremenu, ali ne živim, ja jednostavno ne želim i neću zaboraviti!

E, vidiš to je problem kod nas... mi zbog tog rata odbijamo sve što prizlazi iz te države (inace smo mi takav narod i vidi di nas je to dovelo)

#59:   Autor: zeros Post Postano: 12.10.2007. 17:03

@PsychoSoldier slažem se s tobom, al ima ljudi koji slušaju ono što im se sviđa bez obzira jel to nekakva "suprotnost". Ja sam takav, slušam ono što mi se sviđa a bio to narodnjak, domace ili pak strano, boli me ona stvar.
Opet s druge strane, ima ljudi koji izricito slušaju narodnjak i sve im je ostalo glupost i nekvalitetna glazba, ali to neumanjuje njihovu vjeru i nacionalnost.


Zadnja promjena: zeros; 12.10.2007. 17:16; ukupno mijenjano 1 put.

#60:   Autor: nake_rado Post Postano: 12.10.2007. 17:08

Vi tu pišete samo o narodnjacima...Kao da je samo to srpska glazba...Šta ako neko sluša six pack, riblju ćorbu, atheist rap...

#61:   Autor: aethur Post Postano: 12.10.2007. 17:17

pablo_escobar je napisao/la: ›
kake veze ako neko ide na cajke i slusa thompsona...sigurno nije manji domoljub nego ti koji ne slusas cajke...domoljub nisi po onom sto slusas nego po onom sto nosis u srcu

ako si pravi hrvatina, katolik i još k tome po mogućnost homofob i ustaša, ako poštuješ pavelića ko boga, klanjaš se križevima u svojoj kući... znači li to da si domoljub?
zaista nema smisla slušati cajke i tomsona, to je licemjerno i dvolično... No oni koji režu vene na "lepi grome moj", sutradan stoje u prvim redovima zrinjevca i pjevaju "jasenovac i gradiška stara"... karikiram... ali to je realnost...

#62:   Autor: pablo_escobar Post Postano: 12.10.2007. 18:26

ovo je oslo u oftopič...meni bude dobro i u q i u bastionu,sve zavisi od ekipe i od same osobe..o ukusima se ne raspravlja:D
sebe ne smatram velikim domoljubom time sto bi morao stovati pavelica,klanjat se krizevima i te fore..nego time da volim svoju zemlju

#63:   Autor: Bojo Post Postano: 12.10.2007. 18:27

"jebo vladu" na koncertima se deru
pa sutradan jebo Edu, hajmo na Cecu, pa u folkoteku
s domoljubnim pjesmama presjeku

da...najviše ovisi o društvu izlazak...ne volim cajke...al ako mi ekipa ide tamo...neću ja sad ostat tamo u bastionu...jbg...al većinom sam u bastionu i tamo je meni bolje

#64:   Autor: CatCloe Post Postano: 13.10.2007. 19:17

upisujem jedan minus za q, jer redari skidaju sa šanka one koji se popnu osijek031.com smile
bastion tek treba detaljnije testirati..

#65:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 14.10.2007. 13:31

ccc opet radis ekscese osijek031.com smile

#66:   Autor: fairy Post Postano: 14.10.2007. 15:19

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › upisujem jedan minus za q, jer redari skidaju sa šanka one koji se popnu osijek031.com smile
bastion tek treba detaljnije testirati..

Molim te reci da se zezaš,,,,ne vjerujem da se u Q penješ po šanku...reci, reci osijek031.com smile

#67:   Autor: CatCloe Post Postano: 14.10.2007. 18:13

fairy je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › upisujem jedan minus za q, jer redari skidaju sa šanka one koji se popnu osijek031.com smile
bastion tek treba detaljnije testirati..

Molim te reci da se zezaš,,,,ne vjerujem da se u Q penješ po šanku...reci, reci osijek031.com smile

nije važno gdje je, važno da je šank... Very Happy
lažem, nije čak važno ni da je šank... pod gasom se jednostavno... penjem osijek031.com smile

#68:   Autor: any Post Postano: 22.10.2007. 23:51

nake_rado je napisao/la: › pa i ja bi rijetko piso po forumima da odjednom tolko toga napišem...skrati priču...a i budala si po ovom sto su ti oni napisali osijek031.com smile
Blofeld je napisao/la: ›
Ja sam uspio shvatiti da mu rečenice sa rastavnim veznicima nisu odveć bliske.
OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
hehehe, lega daje sebi argumente i kontraargumente u istom postu osijek031.com smile
Blofeld je napisao/la: ›
Ja sam uspio shvatiti da mu rečenice sa rastavnim veznicima nisu odveć bliske.
bastion je pljuga,tamo ne ide nitko normalan,a i gazde su homići a takvi ovdje ne prolaze

#69:   Autor: vjekoos Post Postano: 24.10.2007. 22:41

Nisam ni ja za cajke, ali svi vi koji pricate da ne idete u Q prije ili kasnije zavrsite tamo, ja bar poznam sedam , osam ljudi koji su mi rekli da tamo ne idu, a kad sam ih tamo sreo, pa kao ono slucajno naisli!!

#70:   Autor: aethur Post Postano: 24.10.2007. 22:49

vjekoos je napisao/la: ›
Nisam ni ja za cajke, ali svi vi koji pricate da ne idete u Q prije ili kasnije zavrsite tamo, ja bar poznam sedam , osam ljudi koji su mi rekli da tamo ne idu, a kad sam ih tamo sreo, pa kao ono slucajno naisli!!

Ček... nisi za cajke, ali ideš u Q? Kakvog to smisla ima?

#71:   Autor: vjekoos Post Postano: 25.10.2007. 18:13

Pa moram ti reci da idem , ali nisam bas neki ljubitelj cajki, samo sam prisiljen ici tamo zbog klape!!

#72:   Autor: vučica Post Postano: 25.10.2007. 19:13

bastion svakako... ali nađe se mene posvuda, pa i u q

#73:   Autor: -X-T-C- Post Postano: 08.11.2007. 23:47

...:::Svi Hrvatine, a svaki skace ka klokan cim cuje Cecu il' neki hit turbo-folka:::...

A istina (za neke bolna) je da se cajke u Osijeku slusaju, cak i najvise. A na net-u ih nitko ne slusa.
Samo me zanima tko onda puni Q-club i takva mjesta kad nitko ne slusa cajke?


To je sve od mene.

Hvala.

#74:   Autor: Bojo Post Postano: 10.11.2007. 1:28

-X-T-C- je napisao/la (Pogledaj post): › ...:::Svi Hrvatine, a svaki skace ka klokan cim cuje Cecu il' neki hit turbo-folka:::...

A istina (za neke bolna) je da se cajke u Osijeku slusaju, cak i najvise. A na net-u ih nitko ne slusa.
Samo me zanima tko onda puni Q-club i takva mjesta kad nitko ne slusa cajke?


To je sve od mene.

Hvala.

pa valjd ih pune oni koji ne dolaze na forume Smile

#75:   Autor: -X-T-C- Post Postano: 05.12.2007. 13:56

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): ›
-X-T-C- je napisao/la (Pogledaj post): › ...:::Svi Hrvatine, a svaki skace ka klokan cim cuje Cecu il' neki hit turbo-folka:::...

A istina (za neke bolna) je da se cajke u Osijeku slusaju, cak i najvise. A na net-u ih nitko ne slusa.
Samo me zanima tko onda puni Q-club i takva mjesta kad nitko ne slusa cajke?


To je sve od mene.

Hvala.

pa valjd ih pune oni koji ne dolaze na forume Smile



Sigurno. He, he.
Mozda bi i ja punio da sam u Osijeku i da pushtaju techno. hehe Evil or Very Mad
Ljudi vodimo ljubav a ne rat.

#76:   Autor: Mladjo Post Postano: 05.12.2007. 23:59

vjekoos je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam ni ja za cajke, ali svi vi koji pricate da ne idete u Q prije ili kasnije zavrsite tamo, ja bar poznam sedam , osam ljudi koji su mi rekli da tamo ne idu, a kad sam ih tamo sreo, pa kao ono slucajno naisli!!
evo ja neidem i znam da neću ni ić! jer ekipa s kojom izlazim ne sluša cajke. i nema šanse da me se vidi tamo. a vjeruj mi znam puno ljudi s foruma koje isto sigurno nećeš vidjeti tamo. dok se ne promijeni muzika naravno. a to je neminovno. cajke se za koju godinu sele na periferiju i čeka ih sudbina koja je zadesila tehno. jednostavno će ispast iz mode.

#77:   Autor: D.E.A. Post Postano: 06.12.2007. 17:14

Ma nema nist bolje od q!!!
Pogledajte kolko samo petkom i subotom bude tamo ljudi,guzva do bola!!!
I onda nest kazite?!

#78:   Autor: Mladjo Post Postano: 09.12.2007. 16:13

D.E.A. je napisao/la (Pogledaj post): › Ma nema nist bolje od q!!!
Pogledajte kolko samo petkom i subotom bude tamo ljudi,guzva do bola!!!
I onda nest kazite?!
imaš problema. stvarno. i promijeni prokleta slova nemaš tlinaest godina

#79:   Autor: ruana Post Postano: 09.12.2007. 19:19

ja oglusila juce tamo, uho me rastura

#80:   Autor: Loona Post Postano: 10.12.2007. 10:19

Obzirom da se ovaj topic razdvojio na topic i offtopic, moji komentari su negdje nestali.. nisu ni u topicu ni u offtopicu, a nisu ni bili za offtopic.. no, kako sam napisala, ali je to negdje nestalo, nisam ni za Bastion ni za Q.. Cajke ne slušam ni iz zajebancije a u Bastionu puštaju neki glupi dance ili što to već je, koji je bio aktualan prije 5-6 godina.. iako je bolje nego u Q-u, previše djece, zastarjela glazba a sve to u tako dobrom prostoru.. šteta..
prije je billo puno boljih mjesta za ići van i zabaviti se.. od Cadillaca, Westa, Tufne, Vege, Mea Culpe, Black&White-a, Ippona, Jazza, Ladya, Valentina, Sax-a i još hrpe mjesta po cijelom gradu za koje ova turbo folko generacija nikada nije čula, niti će čuti..

#81:   Autor: Bojo Post Postano: 27.06.2008. 1:43

eto...sad je sve to isti pišo...di god se okreneš cajke...više ni anketu ne vrijedi stavit...iako još uvijek prednost ima bastion zbog terase...

#82:   Autor: Loona Post Postano: 27.06.2008. 12:10

E, a kako je na terasi? Skontala sam ju, zapravo, tek prekjučer s Kopike..

#83:   Autor: Bojo Post Postano: 27.06.2008. 12:52

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › E, a kako je na terasi? Skontala sam ju, zapravo, tek prekjučer s Kopike..

meni super...onako lijepo su sredili, čini ti se ko da si na moru...hehe...velika terasa ima mjesta i za plesanje i za sjedenje...a puštaju strano...al ono onak fino neke latino dance rnb pjesme...sve u svemu fino je...A I IMA ZRAKA Smile

#84:   Autor: Loona Post Postano: 27.06.2008. 12:59

Eee, zrak je najbitniji.. definitivno..

#85:   Autor: justice Post Postano: 27.06.2008. 13:05

i jedno i drugo je totalno njesra...

#86:   Autor: MissTake Post Postano: 27.06.2008. 16:12

na cajkama nema ni 20 ljudi
čak ni kavez sa plesačicom nije uspio privući publiku

#87:   Autor: Delfin Post Postano: 27.06.2008. 16:48

Loona je napisao/la: ›
Obzirom da se ovaj topic razdvojio na topic i offtopic, moji komentari su negdje nestali.. nisu ni u topicu ni u offtopicu, a nisu ni bili za offtopic.. no, kako sam napisala, ali je to negdje nestalo, nisam ni za Bastion ni za Q.. Cajke ne slušam ni iz zajebancije a u Bastionu puštaju neki glupi dance ili što to već je, koji je bio aktualan prije 5-6 godina.. iako je bolje nego u Q-u, previše djece, zastarjela glazba a sve to u tako dobrom prostoru.. šteta..
prije je billo puno boljih mjesta za ići van i zabaviti se.. od Cadillaca, Westa, Tufne, Vege, Mea Culpe, Black&White-a, Ippona, Jazza, Ladya, Valentina, Sax-a i još hrpe mjesta po cijelom gradu za koje ova turbo folko generacija nikada nije čula, niti će čuti..


Potpisujem i dajem glas bastionu a za Q club bi bacila bombu.

#88:   Autor: darkmark Post Postano: 27.06.2008. 17:14

Ma cajke sucks big time Wink

#89:   Autor: imart314 Post Postano: 27.06.2008. 22:18

D.E.A. je napisao/la (Pogledaj post): › Ma nema nist bolje od q!!!
Pogledajte kolko samo petkom i subotom bude tamo ljudi,guzva do bola!!!
I onda nest kazite?!
a tebi je dobro znači samo gdje su gužve? pa i na sahranama bude gužva pa nije ok!

#90:   Autor: Monstrum Post Postano: 28.06.2008. 2:52

streljat sve

#91:   Autor: MissTake Post Postano: 28.06.2008. 13:43



opopopop
-bastion

#92:   Autor: Loona Post Postano: 28.06.2008. 14:09

Nemoj srat???? To su stavili u Bastion?? I tamo su cjake počele i ova skakuće u kavezu??? Shocked

#93:   Autor: darkmark Post Postano: 28.06.2008. 15:33

Mislim da bi bolje bilo da su je s tim kavezom odnjeli u zološki da pravi majmunima društvo...

#94:   Autor: Loona Post Postano: 28.06.2008. 15:35

osijek031.com smile

#95:   Autor: MissTake Post Postano: 28.06.2008. 17:50

da
ovo je ufotkano u donjem dijelu gdje su cajke

btw ako je bilo 20 ljudi osijek031.com smile

#96:   Autor: Circa Post Postano: 28.06.2008. 17:53

MissTake je napisao/la: ›


opopopop
-bastion

Gdje su udruge za zastitu prava zena da prokomentiraju ovu glupacu u krletci???

#97:   Autor: Poppy Post Postano: 29.06.2008. 10:02

a čuj... ak ju nitko na to ne prisiljava...

#98:   Autor: mala_ja Post Postano: 29.06.2008. 13:15

a joj....majko mila...čega svega tu pronađoh u ovoj temi i postovima....
toliko polupanih lončića da je to uzaludno uopće objašnjavat....
činjenica je da će ljudi još duuuugo cajke vezat za narodnost i nacionalnost....svi pljuju po cajkama jer su srpske, jer su šrot niš ne valjaju...a 90% cajki koje se puštaju po klubovima su prerađene pjesme turske, grčke, i ine glazbe...čak ima i latino shema....no ajmo svi i dalje fuj cajke...
činjenica je da većina tih pjesama ima isprazne riječi...ali boli me za riječi...meni treba ritam...
smijem se curama koje mi dolaze van u dopičnjaku...i misli da je faca... by the way nisu sve ženske tamo sponzoruše i sliče njima....
druga je činjenica da ljudi većinom dolaze tamo u Q mislim zato da budu viđeni...i to garantiram....da barem 70% ljudi kući neće slušati te pjesme....
ja nisam jedna od njim...je i doma slušam te ist pjesme...moji susjedi se smiju...jer mi je playlista slavonske lole, halid bešlić, pussycatdolls, seka aleksić, bajga, zuchero i tak...od svega po malo....
pjesma koja mi valja i dobra mi je tak mi je nebitno odakle je...i koje je nacionalnosti taj pjevač...

a bastion....nije mi prije glazba bila nešto...jer je sve bilo previše izmiksano...i tak to...sad mi je bolja ova na terasi....

inače najboje bi mi za izlsake odgovarao neki klub mješavina bastion terase sa pokojom cajkom ...al pošto mene nitko ne pita
ja si to sama izmiksam...prvo bastion terasa za gušt...Q za ples i onda još mal prošvrljat kroz sve ostale kafiće...
toliko....
sorry zbog još jednog offtopiciranja...al jednostavno puknem kad mi tam neki mješaju neke stvari

tako da moj glas ostaje podjeljen jer izlazim na oba mjesta

#99:   Autor: ETI Post Postano: 29.06.2008. 23:13

terasa u bastionu izgleda jebeno, sad kako će to iskoristit u budućnosti?!??

#100:   Autor: ETI Post Postano: 29.06.2008. 23:14

a ovi kavezi? pa nisu žene tolike zvijeri da završavaju u kavezima!!! hahahaha

#101:   Autor: Bojo Post Postano: 29.06.2008. 23:56

ETI je napisao/la (Pogledaj post): › a ovi kavezi? pa nisu žene tolike zvijeri da završavaju u kavezima!!! hahahaha

ako njima ne smeta što su u kavezima...ne smeta ni meni...

#102:   Autor: Frost Post Postano: 30.06.2008. 0:03

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
ako njima ne smeta što su u kavezima...ne smeta ni meni...

istina.

#103:   Autor: darkmark Post Postano: 30.06.2008. 0:48

Ma bastion terasa mi budi takve uspomene kad gledam preko na kopiku i sva ta svijetla na dobre stare House partijane ciji je sound prije orio ujutro cijelom dravom....A ta terasa moram priznat ima prejeben ugodjaj, kao da nisi u Os, i cijeli taj stimung je prejeben.E sad ja mislim da bi vlasnik trebao prosirit tu terasu i lupit jos jedan šank nasuprot ovom koji je sad i beba.
Konacno mjesto gdje cu uvjijek doc ako bude kao sad...

#104:   Autor: Nave Post Postano: 01.07.2008. 19:14

Circa je napisao/la: ›
MissTake je napisao/la: ›


opopopop
-bastion

Gdje su udruge za zastitu prava zena da prokomentiraju ovu glupacu u krletci???


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#105:   Autor: Mrki_2004 Post Postano: 01.07.2008. 20:47

bastion je bolji sto se tiče zraka i toga,al dj nezna umiksat pjesme i nezna pogodit pjesmu ,stavlja nove do 2, koje zna 20 % bastiona,dok dj ila miksa sve u 16 , i mislim da stvarno rastura,a to se i vidi po onolikoj gužvi

#106:   Autor: echoes Post Postano: 01.07.2008. 23:38

prije mi se znalo zalomit da odem do bastiona, al TAKO MI SVEGA više mi se neće zalomit...u Q-u sam bila jednom u životu na 15 sec.i ne namjeravam više nilkad ić.

#107:   Autor: znalac10 Post Postano: 02.09.2008. 17:02

a sta sad imate za reci?????? pa i u bastionu sviraju cajke.....samo na terasi nesviraju......a kolko ce jos terasa raditi??????? ja dajem glas za Qclub.....tamo je ekipa dobra, sve znam i svi mene znaju.....i nije to raj za kurve, ima tamo i dobrih cura, ima i kurvi......jbg.....di god dodes ima ih.....tako da to nije nista cudno.......ima ih i u bastionu na terasi, samo se prave malo fine.....al necemo nikog prozivati........ Twisted Evil Twisted Evil

#108:   Autor: judge Post Postano: 02.09.2008. 18:08

ljudi moji i bastion i q su rupe nad rupama, smrdljivi narodnjaci, skupa cuga i stoke na izvoz. bolje bi vam bilo da ostanete doma i spavate. 100 % je ovu temu pokrenuo netko iz q ili bastiona jer je bitno da se priča pa makar i o tome kako je grozno

#109:   Autor: heart3 Post Postano: 02.09.2008. 18:13

Ova tema je otvoren prije nego što su u Bastionu svirali narodnjaci.

#110:   Autor: Bojo Post Postano: 03.09.2008. 3:13

judge je napisao/la (Pogledaj post): › ljudi moji i bastion i q su rupe nad rupama, smrdljivi narodnjaci, skupa cuga i stoke na izvoz. bolje bi vam bilo da ostanete doma i spavate. 100 % je ovu temu pokrenuo netko iz q ili bastiona jer je bitno da se priča pa makar i o tome kako je grozno

ja otvorio temu...bzvz...samo da čujem glas naroda...s tim da je prije bilo zanimljivije jer je u jednom bila susjedna glazba,a u drugom strana...sad to više nije to...još kad se sad terasa zatvori...pih

#111:   Autor: Bojo Post Postano: 03.09.2008. 3:16

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › nema dileme.bastion će jednom postati q club.

reče žena prije točno godinu dana...idi u kladionicu brate mili i zaradi pare...

#112:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 03.09.2008. 11:50

e a jel se nije pricalo da ce se otvoriti i ona druga prostorija u bastionu i da ce tamo biti stranop onda?

#113:   Autor: Mrki_2004 Post Postano: 03.09.2008. 12:59

Q CLUB RULZZZZZZZZZZZZZ

#114:   Autor: Loona Post Postano: 03.09.2008. 21:44

Cijelo ljeto nisam u Osijeku izašla van. Ne zato što mi se nije dalo, nego zato što nemam gdje. Katastrofa. Gdje god se okreneš - cajke.. pa ima li u ovome gradu još netko normalan?? osijek031.com smile

#115:   Autor: Bojo Post Postano: 03.09.2008. 22:16

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › Cijelo ljeto nisam u Osijeku izašla van. Ne zato što mi se nije dalo, nego zato što nemam gdje. Katastrofa. Gdje god se okreneš - cajke.. pa ima li u ovome gradu još netko normalan?? osijek031.com smile

pravac bastion terasa...ponesi jorgan...ili čekaj ufo pa idi van

#116:   Autor: Dambix Post Postano: 03.09.2008. 23:56

Ni jedno ni drugo osijek031.com smile

#117:   Autor: kikica1987 Post Postano: 19.09.2008. 15:44

judge je napisao/la (Pogledaj post): › ljudi moji i bastion i q su rupe nad rupama, smrdljivi narodnjaci, skupa cuga i stoke na izvoz. bolje bi vam bilo da ostanete doma i spavate. 100 % je ovu temu pokrenuo netko iz q ili bastiona jer je bitno da se priča pa makar i o tome kako je grozno


zbog ovakvih mi je taaaako drago što je i bastion postao "narodnjačka rupa" kako kažu..hahahaha!!! jedino mi one plesačice (čitaj klinke) u kavezu nisu jasne?!?

#118: Great ! Bastion vs Q-Club (Alien vs Predator) Autor: jack.sparrow Post Postano: 25.10.2008. 14:24

Gdje vam je trenutno bolji turbo-folk ?.Što mislite tko će pobijediti u ovoj borbi za naslov No.1 Folk Cluba u Tvrđi.Da li našem gradu treba još više ovakvih mjesta ? Koji vam je trenutno Folk Hit No.1 koji se vrti u tim klubovima ? Treba li dati više prostora takvoj glazbi u Osijeku pa i šire i možda povećati broj koncerata folk estradnih zvijezda a a naše domaće potisnuti sa scene i baciti u zaborav?...Zna li netko odgovor na pitanje ...kuda ide ova nova generacija mladih koja redovno posjećuje ovakva mjesta i što ih vodi upravo tamo? Koji je razlog tako velikoj popularnosti folka kod nas? Jeste li i Vi možda jedan od njih ?...Recite iskreno i otvoreno što mislite o svemu tome ?

P.S. " Tema je aktivna već duže vrijeme ali nije loše obnoviti je da se čuje glas naroda ponovo, možda se sazna i nešto novo "

#119: Great ! Re: Bastion vs Q-Club (Alien vs Predator) Autor: Bojo Post Postano: 25.10.2008. 15:27

jack.sparrow je napisao/la (Pogledaj post): › Gdje vam je trenutno bolji turbo-folk ?.Što mislite tko će pobijediti u ovoj borbi za naslov No.1 Folk Cluba u Tvrđi.Da li našem gradu treba još više ovakvih mjesta ? Koji vam je trenutno Folk Hit No.1 koji se vrti u tim klubovima ? Treba li dati više prostora takvoj glazbi u Osijeku pa i šire i možda povećati broj koncerata folk estradnih zvijezda a a naše domaće potisnuti sa scene i baciti u zaborav?...Zna li netko odgovor na pitanje ...kuda ide ova nova generacija mladih koja redovno posjećuje ovakva mjesta i što ih vodi upravo tamo? Koji je razlog tako velikoj popularnosti folka kod nas? Jeste li i Vi možda jedan od njih ?...Recite iskreno i otvoreno što mislite o svemu tome ?

P.S. " Tema je aktivna već duže vrijeme ali nije loše obnoviti je da se čuje glas naroda ponovo, možda se sazna i nešto novo "

ova tema je otvorena dok je u bastionu bila strana glazba iz zapadne europe Smile a u q-u susjedna...a sada je to sve isto...zato rijetko kad i odem van subotom...ali baš jučer čekam tramvaj na stanici i prolazi lik od 30-ak godina u mercedesu i odere glazbu onu...glavobolja od vina a nigdje aspirina...tako da nije to samo mlada generacija od cca 18 god...sve je zahvatila folkomanija

#120: Great !  Autor: jack.sparrow Post Postano: 25.10.2008. 19:27

OMG ! zašto mi je taj scenario tako poznat...živjela harmonika,opanci, kratke suknjice i prirodne plavuše !...Istina živa ni stariji nisu imuni na harmoniku, to je činjenica i surova stvarnost.Nego nisi objasnio svekolikom pučanstvu jel' taj lik odvrnio Seku Aleksić u klasičnom folk ili novoj House RMX verziji Aspirin ??? Very Happy Smile Smile Smile Smile

#121:   Autor: Dominous Post Postano: 28.10.2008. 2:19

haahahah,da se ima di izac na neki tehno izlazio bi na njega,dok ne naprave tak sta, Bastion,Q tamo sam!

#122: Great !  Autor: Bojo Post Postano: 28.10.2008. 2:29

jack.sparrow je napisao/la (Pogledaj post): › OMG ! zašto mi je taj scenario tako poznat...živjela harmonika,opanci, kratke suknjice i prirodne plavuše !...Istina živa ni stariji nisu imuni na harmoniku, to je činjenica i surova stvarnost.Nego nisi objasnio svekolikom pučanstvu jel' taj lik odvrnio Seku Aleksić u klasičnom folk ili novoj House RMX verziji Aspirin ??? Very Happy Smile Smile Smile Smile

haha...bogami nisam primjetio...samo sam čuo tja glas ono...glavobolja od vinAaAaAaAa...a nigdje aspirinaAaAaAaAa....

#123:   Autor: Renchi Post Postano: 31.10.2008. 12:19

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
baš me zanima di vam bolje...meni osobno u bastionu zbog glazbe...a sad opet cijene su malo previsoke...ne znam...dilema BRATE MILI DILEMA!!!!!!!!!!


Posto sam radio i u jednom i u 2gom..
QQQQQqqqqqqqqqqqq Unit!!!
Damba, Hemingway. Minime(mali Rembica), Kruno Pozzzzzz Svima!!! O Bastionu radje necu...

#124:   Autor: Loona Post Postano: 04.11.2008. 18:41

Dominous je napisao/la: ›
haahahah,da se ima di izac na neki tehno izlazio bi na njega,dok ne naprave tak sta, Bastion,Q tamo sam!


O, krasne li zamjene.. Bože sačuvaj.. Rolling Eyes

#125:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 05.11.2008. 16:52

Dominous je napisao/la (Pogledaj post): › haahahah,da se ima di izac na neki tehno izlazio bi na njega,dok ne naprave tak sta, Bastion,Q tamo sam!


problem je šta takvi kao što si ti samo traže razloge da se opravdaju šta idu na treš mjesta i cajke, a zapravo to vole.. tehna bude, bio je prije 2 tjedna party u oxygeneu koji je moj frend radio pa je bilo 10 ljudi, propalo.. zašto? zato šta su partyjaneri po cajkama i u bastionu bili.. tužno..

#126:   Autor: Renchi Post Postano: 08.11.2008. 13:02

problem je šta takvi kao što si ti samo traže razloge da se opravdaju šta idu na treš mjesta i cajke, a zapravo to vole.. tehna bude, bio je prije 2 tjedna party u oxygeneu koji je moj frend radio pa je bilo 10 ljudi, propalo.. zašto? zato šta su partyjaneri po cajkama i u bastionu bili.. tužno..
[/quote]


Problem je jel je ta ekipa vec odrasla manje vise svi rade i sl, a kolko god da ti tvrdio Drukcije 2gi VELIKI problem je sto NEMA vise Bombona.. A znamo da je 90% ekipe na partyanama bilo ili na MDMA ili na Amfetaminima..
A posto toga vise nema nema ni partya..

eto!

#127:   Autor: Loona Post Postano: 08.11.2008. 21:32

Pa odrasli smo da, Kisikana je bila aktualna prije 10 godina i tada smo u 7 ujutro bauljali van, a bakice što idu na misu u katedralu nas prijezirno gledale... Al nama je tada bilo super.. NItko se nije tukao, razbijao čaše, rezao vene ili ubio nekoga zbog mobitela.. nisi morao na posao, afteri su trajali nekada i do utorka, nije bilo obaveza.. nema to veze sa bombonima, ja i dalje kući slušam neke mixeve koje su snimali Loki i Umbo i E-Base i Igor Dorian i Sly i... jednostavno ima veze sa odrastanjem i sazrijevanjem, e a za takvu ekipu, koja sluša takvu glazbu, nema mjesta za izaći..
Žao mi je što partiji propadaju, ali i kad slučajno uletim na neki, nije to to.. ne poznam nikoga, a publici u većini slučajeva mogu biti mama.. Rolling Eyes
Kada smo mi odrasli, scena je propala.. nažalost..

#128:   Autor: Renchi Post Postano: 09.11.2008. 0:51

Loona je napisao/la: ›
Pa odrasli smo da, Kisikana je bila aktualna prije 10 godina i tada smo u 7 ujutro bauljali van, a bakice što idu na misu u katedralu nas prijezirno gledale... Al nama je tada bilo super.. NItko se nije tukao, razbijao čaše, rezao vene ili ubio nekoga zbog mobitela.. nisi morao na posao, afteri su trajali nekada i do utorka, nije bilo obaveza.. nema to veze sa bombonima, ja i dalje kući slušam neke mixeve koje su snimali Loki i Umbo i E-Base i Igor Dorian i Sly i... jednostavno ima veze sa odrastanjem i sazrijevanjem, e a za takvu ekipu, koja sluša takvu glazbu, nema mjesta za izaći..
Žao mi je što partiji propadaju, ali i kad slučajno uletim na neki, nije to to.. ne poznam nikoga, a publici u većini slučajeva mogu biti mama.. Rolling Eyes
Kada smo mi odrasli, scena je propala.. nažalost..


A i mislio sam si da cu naletit na jednu koja spada u tih 10%.. Zanimljivo s kim god da pricas svi su u tih 10%. A paryali ste do utorka cisti?? Hmm Nevermind..JA sam rdecimo na partye krenio sam , al bas sam bez ikakve ekipe i ikog pa sam za cca 2,znao pun qrac ljudi jer je vladao PLUR samo sto sam ja to kasno otkrio tek neke 2001 to su vec po meni pocetci kraja.. To je sve vise i vise postajalo ajmo se samo nadrogirat i *ebe nam se ko svira i na kraju je privuklo masu xy likova sa strane..A i represivni aparat je ucinio svoje bazirajuci se na konzumente a ne na dilere.. Tako da se to malo pomalo sve raspalo...Cuj ja isto tako vjerujem da je to za dosta ljudi bila jedna faza odrastanja ,sazrijevanja i da su jednostavno krenuli dalje..Ako radis 6 dana u tjednu tesko je spojit party i after.. U ovih zadnjih paaaar g sam nabauljo na par partyana u Os al kao sto si rekla puno djece i to vise nije to..

PiZ!

#129:   Autor: Loona Post Postano: 09.11.2008. 1:01

Renchi je napisao/la: ›
A i mislio sam si da cu naletit na jednu koja spada u tih 10%.. Zanimljivo s kim god da pricas svi su u tih 10%. A paryali ste do utorka cisti?? Hmm Nevermind..
PiZ!

Nisam to rekla osijek031.com smile , niti sam mislila kada sam napisala da to nema veze s bombonima. Htjedoh reći da ljudi ne idu više na partije jer su zaposleni, mnogi s obiteljima i tako to, a ne zato što na tržištu nema bombona..

#130:   Autor: Elena_Os Post Postano: 10.11.2008. 12:06

Isti qurac, drugo pakovanje...cajke su svuda...

#131:   Autor: zendra Post Postano: 10.11.2008. 18:16

cajke su od našeg lijepog grada napravile "srpsku palanku" na žalost

#132:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 10.11.2008. 23:59

Renchi je napisao/la (Pogledaj post): › problem je šta takvi kao što si ti samo traže razloge da se opravdaju šta idu na treš mjesta i cajke, a zapravo to vole.. tehna bude, bio je prije 2 tjedna party u oxygeneu koji je moj frend radio pa je bilo 10 ljudi, propalo.. zašto? zato šta su partyjaneri po cajkama i u bastionu bili.. tužno..



Problem je jel je ta ekipa vec odrasla manje vise svi rade i sl, a kolko god da ti tvrdio Drukcije 2gi VELIKI problem je sto NEMA vise Bombona.. A znamo da je 90% ekipe na partyanama bilo ili na MDMA ili na Amfetaminima..
A posto toga vise nema nema ni partya..

eto![/quote]

gdje sam ja to tvrdio da nije problem to sto nema eksera.. nema eksera al ima brzine..oboje je bilo NEZAOBILAZNI dio te scene i svi su bili napucani ko svinje na partijima, vilice vijali po zenskom veceu u oksiđenu..problem je jednostavno sta je ta glazba umrla isto kao sto je i ta scena umrla..tamo negdje 2004. mislim da je bilo finalno.. zadnji trzaji xD kao sta se cijelo vrijeme kroz povijest mjenja glazba, ljudima dopizdi..

#133:   Autor: Renchi Post Postano: 11.11.2008. 6:55

zla_tratinčica je napisao/la: ›
Renchi je napisao/la (Pogledaj post): › problem je šta takvi kao što si ti samo traže razloge da se opravdaju šta idu na treš mjesta i cajke, a zapravo to vole.. tehna bude, bio je prije 2 tjedna party u oxygeneu koji je moj frend radio pa je bilo 10 ljudi, propalo.. zašto? zato šta su partyjaneri po cajkama i u bastionu bili.. tužno..



Je je je al ja mislim da je sve to sto i ti i ja navodimo utjecalo da to sve ode laganini u 3 pm!!! Jedino ne znam kakva je situacija u Zg?? Jbga ja sam prosao sve faze u mladosti od Gunsa do totalne zaludjenosti rapom, otrivanjem ravea i kasnije techno/house glazbe do danasnjeg dana..Hip hop mi je uvjek ostao ona prva ljubav i dan danas ga slusam isto kao i elektrooniku... Al nemojte se cudit kad me vidite na narodnoj jer sam radio i u radicu ((gdje se pustali narodnjaci 05) i u Q Clubu gdje sam ostao jakko dobar sa svima... Nije da rezem vene al sam na narodnjacima okusio mnoge lijepe zeneeeeeee!! ;-)

Problem je jel je ta ekipa vec odrasla manje vise svi rade i sl, a kolko god da ti tvrdio Drukcije 2gi VELIKI problem je sto NEMA vise Bombona.. A znamo da je 90% ekipe na partyanama bilo ili na MDMA ili na Amfetaminima..
A posto toga vise nema nema ni partya..

eto!


gdje sam ja to tvrdio da nije problem to sto nema eksera.. nema eksera al ima brzine..oboje je bilo NEZAOBILAZNI dio te scene i svi su bili napucani ko svinje na partijima, vilice vijali po zenskom veceu u oksiđenu..problem je jednostavno sta je ta glazba umrla isto kao sto je i ta scena umrla..tamo negdje 2004. mislim da je bilo finalno.. zadnji trzaji xD kao sta se cijelo vrijeme kroz povijest mjenja glazba, ljudima dopizdi..
[/quote]

#134:   Autor: Renchi Post Postano: 11.11.2008. 6:55

trzaji xD kao sta se cijelo vrijeme kroz povijest mjenja glazba, ljudima dopizdi..
[/quote]

Je je je al ja mislim da je sve to sto i ti i ja navodimo utjecalo da to sve ode laganini u 3 pm!!! Jedino ne znam kakva je situacija u Zg?? Jbga ja sam prosao sve faze u mladosti od Gunsa do totalne zaludjenosti rapom, otrivanjem ravea i kasnije techno/house glazbe do danasnjeg dana..Hip hop mi je uvjek ostao ona prva ljubav i dan danas ga slusam isto kao i elektrooniku... Al nemojte se cudit kad me vidite na narodnoj jer sam radio i u radicu ((gdje se pustali narodnjaci 05) i u Q Clubu gdje sam ostao jakko dobar sa svima... Nije da rezem vene al sam na narodnjacima okusio mnoge lijepe zeneeeeeee!!

#135:   Autor: iz Zg-a Post Postano: 22.12.2008. 15:03

Ma meni je Q odličan klub i zato sam Novu godinu odlučio slavit u Q , a ne u Zagrebu. Mogu vam sam rec da mi je pun ku... Zg-a, i da mi je sad vec polako žao što su mi se starci tu preselili, rađe bi da smo ostali na moru il u Os-u, al jbg. Tako da moj glas ide Q Club-u, iako sam takoder bio i u Bastionu, al eto Q mi se nekako više svidio. A što se tiče pljuvanja po cajkama i Srbima, malo mi je to pretjerano, jer oni slušaju naše stvari, a mi njihove, tak da to nebi htio detaljnije komentirat. Ugl. imate jeben grad, i vrlo ste otvoreni ljudi i što je najvažnije veseli ste, što jebeni purgeri nisu.

#136:   Autor: cocolo Post Postano: 22.12.2008. 18:33

iz Zg-a je napisao/la: ›
Ma meni je Q odličan klub i zato sam Novu godinu odlučio slavit u Q , a ne u Zagrebu. Mogu vam sam rec da mi je pun ku... Zg-a, i da mi je sad vec polako žao što su mi se starci tu preselili, rađe bi da smo ostali na moru il u Os-u, al jbg. Tako da moj glas ide Q Club-u, iako sam takoder bio i u Bastionu, al eto Q mi se nekako više svidio. A što se tiče pljuvanja po cajkama i Srbima, malo mi je to pretjerano, jer oni slušaju naše stvari, a mi njihove, tak da to nebi htio detaljnije komentirat. Ugl. imate jeben grad, i vrlo ste otvoreni ljudi i što je najvažnije veseli ste, što jebeni purgeri nisu.



pa da,oni slušaju našu donekle kvalitetnu glazbu,koja je dosadna,a mi tj. vi njihov trash..za sto nas oni smatraju poprilicnim seljacinama...Smilei treba..Smile..i tak!

#137:   Autor: fuldstændigamok Post Postano: 24.12.2008. 23:06

di je opcija 'pucanj u glavu'?
Osijek031.com » Nightlife » Q Club vs. Bastion ?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::