Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Liga 16

#1:  Liga 16 Autor: Monstrum Post Postano: 16.08.2007. 14:18

Riječi gosp. Štimca "Ništa ne može zaustavit ligu 16".
PA DOBRO JEL TAJ ČOVJEK NORMALAN!!!!!!!
I ovako nam je liga u banani, imamo 12 klubova gdje jedino Dinamo i Hajduk ajd donekle nešto vrijede, ovi svi ostali su na razini ekipa sa srednjike, neko ima svoje debele, masne, proklete, prste u ovome, neću optuživat nikoga al otprilike svi znamo o kojim ljudima pričam.
U drugoj ligi masa klubova sabotira tekme samo da ne bi morali u prvu ligu jer se financijski ne bi mogli pokrit, i toga su svjesni, 50% prve lige grca u dugovima, eto nedavno bila afera da pun klinac klubova u prvoj ligi nema novčanu pozadinu za istu, i onda se pojavi par majmuna i oće napravit ligu 16.
Šta si oni misle, da će uvođenjem još lošijih klubova u prvu ligu popravit istu, biće više konkurencije, kako da ne, klubovi koji se jedva drže na životu imat će 4 kluba više zbog kojih mogu dobit čir na želucu po staroj poznatoj "i ćorava koka zrno nađe".
Šta vi kontate?

#2:   Autor: aethur Post Postano: 16.08.2007. 16:14

Štimac, Mamić, Srebrić... sve kreteni. i tako nam je liga jadan, a ovo bi ju samo dokrajčilo. kao spomenuto, naši klubovi uopće nemaju para, grcaju u dugovima iz devedesetih, vuku sudske sporove. šta oni očekuju, da jedan grafičar, metalac, belišče ili tak ne ki drugoligaš igra u prvoj ligi. na stranu što bi vjerojatno dobivali kante na većini utakmica, odakle im para da si plaćaju buseve da idu u split na poljud ili na maksimir. 12 klubova je sasvim dovoljno, pa čak i previše.
treba napraviti jugoslavensku ligu.
12 klubova s sfrj-a, i to bi bio spektakl...

#3:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 16.08.2007. 23:15

Idioti!!!
i ovako pola lige ima nategnutu licencu za igranje u istoj.
Liga 16 je idealna za male lokalne šerife i njihovo pranje novca. A Štimac jako dobro pliva u tim vodama...

#4:   Autor: cibura1 Post Postano: 17.08.2007. 1:03

po tome bi bila najbolja liga 10 o kojoj je i bilo rijeci...a sto se tice lige 16 sjecam se kada su bili pomorac,tšk,cakovec...sada bi nam igrali isti ili jos i gori klubovi...a liga bi bankrotirala

#5:  Re: Liga 16 Autor: Monstrum Post Postano: 17.08.2007. 11:42

Gledajući jučerašnje tekme naših u Europi još sam više protiv lige 16, ajd Slaven još kolko tolko, od njih se nije ni očekivao neki famozan uspjeh i svaka im čast na igri koju su pokazali, al onaj Hajduk, katastrofa, bezglavo jurcanje terenom, napucavanje lopte, preskakanje igre u sredini, po minuta glavometa svakih 5 minuta, neprestano valjanje po terenu što naših što talijana (dobro priznajem talijani su se više valjali), onakvi promašaji, i onda nam treba liga 16, ni ova tri kluba koji su kao najbolji u RH nisu sposobni ništa napravit u Europi i tu u našoj ligi se pate sa lošijim klubovima, još nam samo fali u ligi Belišće, Grafičar, Pula i ostali maleri.

#6:   Autor: Ivan Post Postano: 17.08.2007. 11:57

grafičar u prvu ligu ale ale

#7:   Autor: Rajnus Post Postano: 17.08.2007. 12:29

Moze se to gledati i ovako. Vise novih prvoligasa vise glasova protiv Markovica za predsjednika HNSa. Naravno da se to nece prezentirati kao jedini nacin da ga se skine. No mozda su u sumi Smile

#8:  Re: Liga 16 Autor: Mladjo Post Postano: 17.08.2007. 17:37

oćemo ligu 10!

#9:   Autor: gengsta Post Postano: 18.08.2007. 12:40

kad se to dogodi,hrvatska će bit 6. liga po jačini... Laughing

#10:  Re: Liga 16 Autor: wastedbass Post Postano: 18.08.2007. 15:14

evo recimo ja podrzavam ligu 16 mislim da bi se dobilo na sirini ne bi bio ovaj glup sustav koji je sada , mislim da je veci problem kako vratiti ljude na stadion i da to bude uzivancija dogadaj , ne idem na utakmice jer mi to nije dogadaj neki a trebao bi cijeli grad otici onak kolektivno i uzivati Very Happy

#11:  Re: Liga 16 Autor: Monstrum Post Postano: 18.08.2007. 19:04

wastedbass je napisao/la (Pogledaj post): › evo recimo ja podrzavam ligu 16 mislim da bi se dobilo na sirini ne bi bio ovaj glup sustav koji je sada , mislim da je veci problem kako vratiti ljude na stadion i da to bude uzivancija dogadaj , ne idem na utakmice jer mi to nije dogadaj neki a trebao bi cijeli grad otici onak kolektivno i uzivati Very Happy


Ni ja nisam bio na tekmi još otkad je Osijek igro u Europi, ja mislim s West Hamom, nisam siguran, jednostavno mi nije gušt otić i pojest si živce i gledat loš nogomet, a moramo se pomirit s tim, za sada, je nogomet loš u RH, treba promijenit sustav igranja svakako, ali ne uvođenjem još 4 loša kluba, tek onda ne bi bilo ljudi na tribinama, evo Gradski vrt se "napuni" tek kad u Osijek dođe Dinamo, Hajduk il neki drugi "malo jači" klub, Rijeka (jest da su sada u banani al ovih godina su bili sasvim ok) i sl., na one utakmice sa Kamenom, Cibalijom, Međimurjem i dr. idu "okorjeli" navijači i svaka im čast, stvarno im skidam kapu zbog ustrajnosti i odlične podrške koju pružaju Osijeku iz kola u kolo, jer to je istina, po meni Kohorta je jedna ako ne i najbolja navijačka skupina u RH, BBB i Torcida, pogotovo BBB, su po meni skupina huligana koji imaju sreću što Dinamo svake godine odigra tekmu il dvije u Europi i onda umjesto da pokažu svijetu da smo psihički spremni i zreli za Europu, oni odu i naprave sranje gdje god da Dinamo igra, takvo što Kohortaši ne bi napravili u to sam siguran.Malo sam ošo OT Smile
Uvjeren sam da onaj tko je predložio ligu 16 ima svoje skrivene interese u tome, jer gledajući realno nemožeš popravit ligu uvođenjem momčadi iz nižeg ranga.Bilo bi realnije da su smanjili ligu za 2 kluba il čak za 4 pa opalili više krugova međusobne igre, trokružno, četverokružno ako treba, igra dobrih sa dobrima, a onda tko ispadne zasluženio je ispao.Eto gledamo kako Dinamo gazi sve redom u ligi pa kad ode u Europu, kočnica.Jednostavno nemožemo podić razinu igre i kvalitete naših klubova uvođenjem još lošijih klubova u ligu.Al eto to je samo moje skromno mišljenje Smile

#12:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 18.08.2007. 20:03

Bravo! Upravo tako!
Liga 10 četverokružno bi značila po 2 gostovanja Hajduka, Dinama i Rijeke u Osijeku i drugim mjestima. Po 4 njihova međusobna ogleda gdje bi bili gotovo puni stadioni. Značila bi više koliko toliko jakih utakmica koje bi puno značile kod Europskih nastupa.
Baš je Dinamo dobar primjer. Ove greške koje su radili u svih 5 ovosezonskih utakmica u Europi rade zato što su navikli tako igrati u HR ligi. Ovdje ako i dobiju glupi gol ili dva, zabit će 4-5 komada i lagano riješiti utakmicu. A tek ih greške koštaju enormno u Euro nastupima.

Dolje liga 16!

#13:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 18.08.2007. 20:05

I da ostale zemlje slične Hrvatskoj imaju 10 ili 12 prvoligaša.
Npr: Švicarska, Austrija, Škotska, Švedska...
A sve su te lige jače od Hrvatske.

#14:  Re: Liga 16 Autor: noob Post Postano: 19.08.2007. 9:28

i ja sam protiv lige 16, meni je ova liga 12 najbolja.
4 puta u sezoni igrat s istim klubom, zasitili bi se ljudi, izgubili bi derbiji malo draž možda. još se s nekim klubovima dvaput i i kupu sretneš... previše.

#15:  Re: Liga 16 Autor: Monstrum Post Postano: 19.08.2007. 10:14

noob je napisao/la (Pogledaj post): › i ja sam protiv lige 16, meni je ova liga 12 najbolja.
4 puta u sezoni igrat s istim klubom, zasitili bi se ljudi, izgubili bi derbiji malo draž možda. još se s nekim klubovima dvaput i i kupu sretneš... previše.


Da bi tekme izgubile "draž" si u pravu, al samo u nekim ogledima, nevjerujem da bi derbiji tipa Dinamo-Hajduk izgubili draž, zamisli tek 2 gostovanja Dinama u Osijeku, dvije šanse da ih "puknemo", eo bio malo sinoć s ekipom do parkića popit mastike, pa kuć gledat Oslobađanje, i tak sjedimo u parku kod Supera i čujem neka graja, auti, trubljenje, komešanje, reko svatovi, i onda si kontam samo malo, 22:30 pa svatovi, to nešt nevalja, i izvučemo se iz parka na cestu i vidiš 15-20 auta kohortaša, sa zastavama, ljudi na prozorima, opće ludilo, graja, mahanje zastavama, zamisli sad to 2x godišnje, ludilo.
Druga stvar, bilo bi više tekmi i moralo bi se igrat i preko tjedna al na neki način bi i ti nogometaši zaradili svoju paru, ovak igraju 1x tjedno i to je to.
Ako se mene pita treba opalit četverokružno, 2 tekme tjedno, dečki treniraju svaki dan, pa uigrale bi se i najlošije ekipe u ligi, i onda ipak imaš malo više tekmi za odigrat pa i ak popušiš 1-2 tekme, na greškama se uči, imaš još 2 susreta s istim protivnikom pa znaš kakvu ćeš taktiku koristit.
Po meni takav sustav igre bi podigao razinu kvalitete nogometa u RH za duplo kroz sezonu, max. dvije, ljudi bi počeli ići na tekme jer bi postale zanimljivije, drugoligaši bi isto postali kvalitetniji, jer bi se isti sustav odnosio i na njih, ipak bi bila veća konkurencija za ulazak u 1 ligu, ulazak u ligu s 10 klubova koji više nisu slabi bio bi onda prestiž za drugoligaše, a ne nešto što se dešava svake godine, kvaliteta kupa bi se podigla.Još kad bi doveli u red i navijače sa par oštrih zakona pa di bi nam bio kraj, bili bi poslje lige petice sigurno najjača liga uz Nizozemce.

#16:   Autor: Burence Post Postano: 19.08.2007. 15:46

Monstrum je napisao/la: ›


Još kad bi doveli u red i navijače sa par oštrih zakona pa di bi nam bio kraj


ako ovi zakoni nisu oštri, onda ne znam sto za tebe znaci oštar zakon!? zbog toga što si slučajno zapeo za bocu na podu ispred Pallaca i ona se pri tome razbila, provedes noc u muriji, dobijes 2k kuna kazne i godinu dana zabrane na stadion!! to nije oštar zakon?? što bi trebali, onog koji zapali baklju zatvoriti na 5 godina robije??? huligane, tj. krivce za pravljenje nereda treba skloniti sa stadiona na par godina ali kako stvari kod nas stoje, krivci za nerede su postali policajci sa svojim represivnim zakonima i igranjem šerifa! pitaj ekipu kako je i zbog čega jučer završio karusel.. a što se tiče nogoša i njegove kvalitete, najlakše je sjesti kući i komentirat kako smo jadni, kako je igra kriminal i kako ne znamo sastaviti 2 dobra dodavanja! e pa da odemo na utakmice i izvucemo 20 ili 30 kn za kartu, mozda bi se i doveo neki pošten igrač pa bi se i igra promijenila...

#17:   Autor: Monstrum Post Postano: 19.08.2007. 17:16

Burence je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›


Još kad bi doveli u red i navijače sa par oštrih zakona pa di bi nam bio kraj


ako ovi zakoni nisu oštri, onda ne znam sto za tebe znaci oštar zakon!? zbog toga što si slučajno zapeo za bocu na podu ispred Pallaca i ona se pri tome razbila, provedes noc u muriji, dobijes 2k kuna kazne i godinu dana zabrane na stadion!! to nije oštar zakon?? što bi trebali, onog koji zapali baklju zatvoriti na 5 godina robije??? huligane, tj. krivce za pravljenje nereda treba skloniti sa stadiona na par godina ali kako stvari kod nas stoje, krivci za nerede su postali policajci sa svojim represivnim zakonima i igranjem šerifa! pitaj ekipu kako je i zbog čega jučer završio karusel.. a što se tiče nogoša i njegove kvalitete, najlakše je sjesti kući i komentirat kako smo jadni, kako je igra kriminal i kako ne znamo sastaviti 2 dobra dodavanja! e pa da odemo na utakmice i izvucemo 20 ili 30 kn za kartu, mozda bi se i doveo neki pošten igrač pa bi se i igra promijenila...


Ne želim dat 30 kn po tekmi jer karte za svaku tekmu imam, al ne idem zbog loše igre, nego dam karte nekom, a te pare što bi se skupile od 20-30kn po osobi ne bi završile za dovođenje igrača već za žderanje janjetine u bijelo plavima, il bi se našo neko poput Novalića i pare strpo u džep.
A što se tiče policije o kojim ti represivnim zakonima pričaš?! To što kad netko napravi sranje da ga strpaju u buturu i opali po novčaniku, pa treba svakog ko napravi sranje opalit troduplo po novčaniku i zabranit mu min. 5 godina ić na tekme, ne govorim o paljenju baklje i zapinjanju o bocu.Ja dobro znam šta murija radi i neradi jer član moje obitelji radi u policiji i znam da svaki put kad je tekma ostaje prekovremeno radit, neplaćeno naravno, nebili locirali sve one kojima je zabranjen pristup stadionu, i nikad ne nađu više od 20% istih, pa se moraju pisat tjeralice za istima pošto nisu ispoštovali zakon koji im nalaže da prijave gdje će bit za vrijeme tekme.
Ne znam možda se tebi sviđa slika koju šaljemo Europi svaki put kada naši navijači naprave sranje ja znam da se meni nikako ne sviđa.

#18:   Autor: Shorty Post Postano: 19.08.2007. 18:11

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne želim dat 30 kn po tekmi jer karte za svaku tekmu imam, al ne idem zbog loše igre, nego dam karte nekom, a te pare što bi se skupile od 20-30kn po osobi ne bi završile za dovođenje igrača već za žderanje janjetine u bijelo plavima, il bi se našo neko poput Novalića i pare strpo u džep.
A što se tiče policije o kojim ti represivnim zakonima pričaš?! To što kad netko napravi sranje da ga strpaju u buturu i opali po novčaniku, pa treba svakog ko napravi sranje opalit troduplo po novčaniku i zabranit mu min. 5 godina ić na tekme, ne govorim o paljenju baklje i zapinjanju o bocu.Ja dobro znam šta murija radi i neradi jer član moje obitelji radi u policiji i znam da svaki put kad je tekma ostaje prekovremeno radit, neplaćeno naravno, nebili locirali sve one kojima je zabranjen pristup stadionu, i nikad ne nađu više od 20% istih, pa se moraju pisat tjeralice za istima pošto nisu ispoštovali zakon koji im nalaže da prijave gdje će bit za vrijeme tekme.
Ne znam možda se tebi sviđa slika koju šaljemo Europi svaki put kada naši navijači naprave sranje ja znam da se meni nikako ne sviđa.


Kako onda ne znaš za zapinjanje o bocu, premlačivanje JEDNOG navijača od strane 5-6 policajaca, itd., itd.

#19:   Autor: pravi_frajer Post Postano: 19.08.2007. 18:29

Monstrum je napisao/la: ›
Ne znam možda se tebi sviđa slika koju šaljemo Europi svaki put kada naši navijači naprave sranje ja znam da se meni nikako ne sviđa.


kakva slika? čovječe probudi se...

#20:   Autor: Monstrum Post Postano: 19.08.2007. 18:34

Jel vi ljudi čitate postove što drugi pišu ili se samo bezglavo nadovezujete na zadnji post bez obzira što je prije napisano?

#21:   Autor: aethur Post Postano: 19.08.2007. 18:41

čini mi se da je početak bio o ligi 16, a ne navijačima i policiji... no možda sam u krivu...

#22:   Autor: Monstrum Post Postano: 19.08.2007. 18:42

aethur je napisao/la (Pogledaj post): › čini mi se da je početak bio o ligi 16, a ne navijačima i policiji... no možda sam u krivu...


Da bilo je al je ošlo totalno u OT

#23:   Autor: Burence Post Postano: 19.08.2007. 18:44

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Jel vi ljudi čitate postove što drugi pišu ili se samo bezglavo nadovezujete na zadnji post bez obzira što je prije napisano?


istina, malo "oftopičarimo" al ne možemo šutit na stvari koje ti pišeš jer nisi u pravu, nimalo! odi jednu na jednu tekmu pa pogledaj što se događa.. a i to sa nepojavljivanjem kažnjenih, pa normalno da ih se ne nalazi kad je 3/4 njih krivo osuđeno ili su priznali krivnju samo da si smanje kaznu i nisu glupi da još godinu dana negdje dolaze bez veze!

#24:   Autor: Monstrum Post Postano: 19.08.2007. 18:48

Burence je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Jel vi ljudi čitate postove što drugi pišu ili se samo bezglavo nadovezujete na zadnji post bez obzira što je prije napisano?


istina, malo "oftopičarimo" al ne možemo šutit na stvari koje ti pišeš jer nisi u pravu, nimalo! odi jednu na jednu tekmu pa pogledaj što se događa.. a i to sa nepojavljivanjem kažnjenih, pa normalno da ih se ne nalazi kad je 3/4 njih krivo osuđeno ili su priznali krivnju samo da si smanje kaznu i nisu glupi da još godinu dana negdje dolaze bez veze!


pa samim tim što izbjegavaju svoju "priznavanjem" spuštenu kaznu produžuju si istu

#25:   Autor: aethur Post Postano: 19.08.2007. 18:49

Burence je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Jel vi ljudi čitate postove što drugi pišu ili se samo bezglavo nadovezujete na zadnji post bez obzira što je prije napisano?


istina, malo "oftopičarimo" al ne možemo šutit na stvari koje ti pišeš jer nisi u pravu, nimalo! odi jednu na jednu tekmu pa pogledaj što se događa.. a i to sa nepojavljivanjem kažnjenih, pa normalno da ih se ne nalazi kad je 3/4 njih krivo osuđeno ili su priznali krivnju samo da si smanje kaznu i nisu glupi da još godinu dana negdje dolaze bez veze!

Ok, idem na svaku domaću tekmu od Osijeka, i uopće ne vidim u čemu je problem. ako se rade sranja, policija rješava to i točka. svi u ovoj državi misle da su policajci najveći kriminalci. oni rade svoj posao, nekad lošije nekad bolje. kada navijači (nije bitno čiji) ne budu pravili sranja neće niti biti potrebno tisuće policajaca čuvati jednu tekmu. i nisam policajaca, niti imam nekoga iz obitelji niti imam neko posebno mišljenje o njima. ali mislim da je ovo dosta objektivno.

#26:   Autor: Monstrum Post Postano: 19.08.2007. 18:52

aethur je napisao/la (Pogledaj post): ›
Burence je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Jel vi ljudi čitate postove što drugi pišu ili se samo bezglavo nadovezujete na zadnji post bez obzira što je prije napisano?


istina, malo "oftopičarimo" al ne možemo šutit na stvari koje ti pišeš jer nisi u pravu, nimalo! odi jednu na jednu tekmu pa pogledaj što se događa.. a i to sa nepojavljivanjem kažnjenih, pa normalno da ih se ne nalazi kad je 3/4 njih krivo osuđeno ili su priznali krivnju samo da si smanje kaznu i nisu glupi da još godinu dana negdje dolaze bez veze!

Ok, idem na svaku domaću tekmu od Osijeka, i uopće ne vidim u čemu je problem. ako se rade sranja, policija rješava to i točka. svi u ovoj državi misle da su policajci najveći kriminalci. oni rade svoj posao, nekad lošije nekad bolje. kada navijači (nije bitno čiji) ne budu pravili sranja neće niti biti potrebno tisuće policajaca čuvati jednu tekmu. i nisam policajaca, niti imam nekoga iz obitelji niti imam neko posebno mišljenje o njima. ali mislim da je ovo dosta objektivno.


Bravo Bravo Bravo Bravo

#27:   Autor: aethur Post Postano: 19.08.2007. 18:55

Dakle. Liga 10 bi bila najbolje rješenje da nam nogomet zablista barem malo bolje. Sve ostalo je besmisleno.

#28:  Re: Liga 16 Autor: Monstrum Post Postano: 19.08.2007. 18:58

Upravo tako, ne znam, kad će se donosit odluka o mijenjanju sustava igre i broju klubova u prvoj ligi, ovaj Štimac se prijeti već desetak dana ako ne i više, al kad će točno past odluka?

#29:   Autor: aethur Post Postano: 19.08.2007. 19:01

Monstrum je napisao/la: ›
Upravo tako, ne znam, kad će se donosit odluka o mijenjanju sustava igre i broju klubova u prvoj ligi, ovaj Štimac se prijeti već desetak dana ako ne i više, al kad će točno past odluka?

čitam danas da mamić oće ligu deset! e žao mi je što ga u nečemu moram podržati... nemam pojma kada će odluka, ali zna se kako to ide kod nas... uskoro... sve u svoje vrijeme.

#30:   Autor: Burence Post Postano: 19.08.2007. 22:51

ma neće nama nikakva liga pomoći dokle god je marković na čelu HNS-a! a ovo što štimac predlaže, želi da krene već od slijedeće sezone, znači 2008/2009, a sastanak bi se trebao održati za tjedan dana...

#31:   Autor: Monstrum Post Postano: 20.08.2007. 10:34

Gledo baš sinoć na vinkovačkoj tv, bio Štimac, uvatili ga na nekom teniskom terenu, pa kao intervju, za tjedan dana bi trebala bit sjednica pa će odlučit.I dalje je uvjeren da će liga 16 proć.

#32:   Autor: aethur Post Postano: 20.08.2007. 10:36

Monstrum je napisao/la: ›
Gledo baš sinoć na vinkovačkoj tv, bio Štimac, uvatili ga na nekom teniskom terenu, pa kao intervju, za tjedan dana bi trebala bit sjednica pa će odlučit.I dalje je uvjeren da će liga 16 proć.

samo neka se nada... iako u ovakvoj državi svašta može proći...

#33:   Autor: DonQuijote Post Postano: 20.08.2007. 10:36

dok god bude ovakvo suđenje kakvo je i sinoć bilo u gradskom vrtu, svejedno nam je kako će izgledati liga i koliko će klubova u njoj biti.

#34:   Autor: aethur Post Postano: 20.08.2007. 10:39

DonQuijote je napisao/la: ›
dok god bude ovakvo suđenje kakvo je i sinoć bilo u gradskom vrtu, svejedno nam je kako će izgledati liga i koliko će klubova u njoj biti.

i dok bude ovakvih nepotrebnih navijačkih nereda...

#35:   Autor: Burence Post Postano: 20.08.2007. 14:38

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Gledo baš sinoć na vinkovačkoj tv, bio Štimac, uvatili ga na nekom teniskom terenu, pa kao intervju, za tjedan dana bi trebala bit sjednica pa će odlučit.I dalje je uvjeren da će liga 16 proć.


ha čuj, s obzirom koliko je predstavnika klubova glasalo za njega kao predsjednika, mislim da ima dosta dobre šanse da to i postigne..al nikad ne znaš kad se sve to odvija "ispod stola"...

#36:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 20.08.2007. 16:11

Monstrum je napisao/la: › Gledo baš sinoć na vinkovačkoj tv, bio Štimac, uvatili ga na nekom teniskom terenu, pa kao intervju, za tjedan dana bi trebala bit sjednica pa će odlučit.I dalje je uvjeren da će liga 16 proć.


Stimac, kao i ostali koji tiplaju na ligu 16 ili Ligu 100, su oni koje ne zanima previse nogomet, nego pare koje se u njemu vrte.

A, cinjenica je da bi se vise para vrtjelo u Ligi 16, jer bi tada i seoski serifi iz manjih hrvatskih gradova mogli dokazivati svoju moc forsirajuci lokalne privredne jedvaprezivljavajuce subjekte na sufinanciranje lokalnih nogometnih klubova. A, tko bi od prepostenih poduzetnika i politicara u Hrvatskoj mogao biti toliko lud i odbiti takvu priliku za pranje novca?!

Sindrom Beckhama u Mrdusi Donjoj, s financijskim ucinkom!

Samo idealisti koji kao vjerna pastva redovito pohadjaju utakmice ili bleje u televizore, mogu misliti da se u raspravi o Ligi 10, Ligi 12 ili Ligi 16 radi o sportu i kvaliteti nogometa.

#37:   Autor: DonQuijote Post Postano: 20.08.2007. 18:46

Leteci mungos je napisao/la: ›
Samo idealisti koji kao vjerna pastva redovito pohadjaju utakmice ili bleje u televizore, mogu misliti da se u raspravi o Ligi 10, Ligi 12 ili Ligi 16 radi o sportu i kvaliteti nogometa.

ali ja ipak mislim da kvalitetan nogomet donosi više novaca kvalitetnom klubu, nego što bi taj klub imao koristi od nekih lokalnih šerifa. za samo sudjelovanje u ligi prvaka se dobije nekoliko milijuna eura, plus 600.000 eura za pobjedu i 300.000 eura za nerješen rezultat u skupini, a tih je utakmica u skupini 6! pa da i ne prođu skupinu, računoj koliko to može biti novaca godišnje! mislim da se kvalitetnijim klubovima ne isplati podržati ligu 16, bez obzira na štimca ili bilo kog drugog.


Zadnja promjena: DonQuijote; 20.08.2007. 19:25; ukupno mijenjano 1 put.

#38:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 20.08.2007. 18:59

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Samo idealisti koji kao vjerna pastva redovito pohadjaju utakmice ili bleje u televizore, mogu misliti da se u raspravi o Ligi 10, Ligi 12 ili Ligi 16 radi o sportu i kvaliteti nogometa.

ali ja ipak mislim da kvalitetan nogomet donosi više novaca kvalitetnom klubu, nego što bi taj klub imao koristi od nekih lokalnih šerifa. za samo sudjelovanje u ligi prvaka se dobije nekoliko milijuna eura, plus 600.000 eura za pobjedu i 300.000 eura za nerješen rezultat u skupini, a tih je utakmica u skupini je 6! pa da i ne prođu skupinu, računoj koliko to može biti novaca godišnje! mislim da se kvalitetnijim klubovima ne isplati podržati ligu 16, bez obzira na štimca ili bilo kog drugog.

Jedini je problem što je jedino Dinamo otvoreno protiv lige 16.
Dok je Hajduk za nju, nije mi jasno zašto...

#39:   Autor: Monstrum Post Postano: 20.08.2007. 19:09

Pa vjerojatno netko iz Hajduka ima više svojih prstiju u tome nego netko iz Dinama ili....

#40:   Autor: aethur Post Postano: 20.08.2007. 19:59

ili mamić samo želi uvijek biti protiv štimca...

#41:  Re: Liga 16 Autor: lufus Post Postano: 20.08.2007. 22:58

mislim da je liga 16 gotova stvar jer obzirom da je u dnu tablice gužva ovi će grebat svim sredstvima da izbjegnu ispadanje što znači liga bez briga do kraja sezone.

#42:   Autor: Burence Post Postano: 20.08.2007. 23:58

i opet cemo gledat jos dosadniju ligu sa prodanih zadnjih 10 kola...

#43:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 21.08.2007. 12:43

aethur je napisao/la (Pogledaj post): › ili mamić samo želi uvijek biti protiv štimca...

Mislim da nije to ovaj put. Već godima se govori o ligi 16 dok Dinamo govori o ligi 10. Mislim da su neko vrijeme i Rijeka, Osijek i Varteks bili za ligu 10. Ne znam kako sada stoje s tim?

#44:   Autor: aethur Post Postano: 21.08.2007. 12:45

Jeff Murdock je napisao/la: ›
aethur je napisao/la (Pogledaj post): › ili mamić samo želi uvijek biti protiv štimca...

Mislim da nije to ovaj put. Već godima se govori o ligi 16 dok Dinamo govori o ligi 10. Mislim da su neko vrijeme i Rijeka, Osijek i Varteks bili za ligu 10. Ne znam kako sada stoje s tim?

čini mi se da sam negdje pročitao da su i oni protiv toga, ali nisam siguran.

#45:  Re: Liga 16 Autor: Monstrum Post Postano: 21.08.2007. 13:00

Pa kolko sam skonto svi koje znam su protiv lige 16, 90% ljudi na forumu (bar oni koji su postali na ovaj topic) su protiv lige 16, gotovo svi klubovi iz prve lige su protiv lige 16, pa bilo bi stvarno smiješno ako je 80% RH protiv lige 16 da prijedlog prođe.

#46:   Autor: aethur Post Postano: 21.08.2007. 13:01

Monstrum je napisao/la: ›
Pa kolko sam skonto svi koje znam su protiv lige 16, 90% ljudi na forumu (bar oni koji su postali na ovaj topic) su protiv lige 16, gotovo svi klubovi iz prve lige su protiv lige 16, pa bilo bi stvarno smiješno ako je 80% RH protiv lige 16 da prijedlog prođe.

ali zaista nas ne bi trebalo čuditi ako taj prijedlog prođe... nije bitno koliko je ljudi protiv, nego koliko je "Velikih" ljudi za taj prijedlog...

#47:   Autor: Monstrum Post Postano: 21.08.2007. 13:03

Tu si u pravu, ma i ako prođe, što postoji velika mogućnost zbog "Velikih", nevjerujem da će se održat na životu dulje od 1-2 sezone.

#48:  Re: Liga 16 Autor: Burence Post Postano: 21.08.2007. 19:31

na sjednici kad je štimac izabran za predsjednika svi osim predsjedništva NK Osijeka i Intera su glasali za štimca, dok su osijek i inter bili za nekog lika iz dinama.. zato je mamić povukao sve svoje igrače sa posudbi i proslijedio ih u inter.. ovi koji su glasali za štimca, navodno su glasali zbog njegovog programa tj. zbog lige 16, tako da..

#49:   Autor: tuvok Post Postano: 22.08.2007. 12:42

nisam dugo bio na 031 forumu, naisao sam zanimljivu temu. liga 16 ima svoje prednosti i nedostatke. naveli ste vec da se time gubi kvaliteta, sto se apsolutno slazem s vama. s druge strane, prednost lige 16 je u tome sto ce ta liga afirmirati mnogo vise mladih igraca, nece se morati kupovati sumnjiva roba iz albanije,makedonije ili bosne. dakle, osijek bi to prvenstvo mogao bez problema odigrati sa nekoliko juniora u ekipi a da ne ispadne iz lige, ti igraci bi za godinu-dvije stekli iskustvo igranja u prvoj ligi sto bio veliki dobitak za nk osijek, ovako vecina tih igraca zavrsi na posudbama, da bi na kraju propali. sjetimo se samo dejana prijica, koji je bio jedan od najvecih talenata u hrvatskoj, di je sada? rezerva, rezervama ili je otisao u nekog drugoligasa ako se ne varam? tkavih slucajeva ima koliko hocete, HNL je puna igraca iz osijeka, mislim da nema niti jedan prvoligas a u kojem ne igra niti jedan osjecanin. evo, tek krajem prosle sezone je brko poceo uvoditi mlade igrace kao sto su niksic,pranjic,loncarevic,solic itd. nadam se da je pred tim mladicima velika karijera te da ce dokazati da nisu slucajno prije 2 sezone sa juniorima osvojili kup i prvenstvo. a onog primorca se treba podhitno rijesiti. taj mali nezna sutnit loptu a kamoli zabiti gol. sad sam vec otisao malo OT, ali morao sam jer sam se sjetio nedjeljne tekme. toliko od mene zasad, pozdrav svima

#50:   Autor: aethur Post Postano: 22.08.2007. 13:21

tuvok je napisao/la: ›
nisam dugo bio na 031 forumu, naisao sam zanimljivu temu. liga 16 ima svoje prednosti i nedostatke. naveli ste vec da se time gubi kvaliteta, sto se apsolutno slazem s vama. s druge strane, prednost lige 16 je u tome sto ce ta liga afirmirati mnogo vise mladih igraca, nece se morati kupovati sumnjiva roba iz albanije,makedonije ili bosne. dakle, osijek bi to prvenstvo mogao bez problema odigrati sa nekoliko juniora u ekipi a da ne ispadne iz lige, ti igraci bi za godinu-dvije stekli iskustvo igranja u prvoj ligi sto bio veliki dobitak za nk osijek, ovako vecina tih igraca zavrsi na posudbama, da bi na kraju propali. sjetimo se samo dejana prijica, koji je bio jedan od najvecih talenata u hrvatskoj, di je sada? rezerva, rezervama ili je otisao u nekog drugoligasa ako se ne varam? tkavih slucajeva ima koliko hocete, HNL je puna igraca iz osijeka, mislim da nema niti jedan prvoligas a u kojem ne igra niti jedan osjecanin. evo, tek krajem prosle sezone je brko poceo uvoditi mlade igrace kao sto su niksic,pranjic,loncarevic,solic itd. nadam se da je pred tim mladicima velika karijera te da ce dokazati da nisu slucajno prije 2 sezone sa juniorima osvojili kup i prvenstvo. a onog primorca se treba podhitno rijesiti. taj mali nezna sutnit loptu a kamoli zabiti gol. sad sam vec otisao malo OT, ali morao sam jer sam se sjetio nedjeljne tekme. toliko od mene zasad, pozdrav svima

ali to s mladim igračima ima i loše strane. svi oni bi sigurno htjeli otići u dinamo ili hajduk, tamo bi bili dovedeni kao veliki talenti, sjedili bi na kraju na klupi i vratili se natrag u drugu treću ligu. dva najbogatija kluba u Hrvatskoj bi to previše iskorištavali, a pare bi se vrtile samo oko njih.

#51:   Autor: tuvok Post Postano: 22.08.2007. 13:59

aethur je napisao/la: › ali to s mladim igračima ima i loše strane. svi oni bi sigurno htjeli otići u dinamo ili hajduk, tamo bi bili dovedeni kao veliki talenti, sjedili bi na kraju na klupi i vratili se natrag u drugu treću ligu. dva najbogatija kluba u Hrvatskoj bi to previše iskorištavali, a pare bi se vrtile samo oko njih.


ne vjerujem bas da dinamo i hajduk imaju namjeru imati 50 igraca u svom kadru. dinamo i hajduk su danas kud i kamo bolje momcadi nego li su bili u ono vrijeme pa im ne pada na pamet da gomilaju igrace i bacaju novac u vjetar. najbolje za mlade igrace je da imaju cvrste ugovore sa klubovima na nekih 5 godina, i da ne budu robovi mamiceve managerske agencije. dosad je, koliko se sjecam, bio samo jedan slucaj da je osijek tako popusio sa mladim igracima, mislim da su izvukli pouku na tome. vjerujem da se sjecas neznam vise tocno koje sezone, mislim 2003/2004 kada je u mladoj repki bilo dosta igraca iz osijeka koji su na kraju sezone zavrsili u dinamu (pranjic,ljubojevic,buljat,). drugdje su otisli brkic (rijeka) i mikulic (genk). imamo i lijep primjer kako se ti mladi igraci mogu za masne novce prodati sto je bio slucaj sa vranjesom i babicem. na stranu to gdje su otisle pare, samo da ukazem na cinjenicu da se iz osijeka moze u inozemstvo. bjelica je isto primjer, ali specifican, on je javno rekao da nikad u svom zivotu nece igrati niti za dinamo niti za hajduk, stoga njegovo ime skandira kohorta cijelo vrijeme na utakmicama, te vjesaju transparente sa njegovim imenom. volio bih kada bi svi mladi igraci osijeka slijedili njegov primjer privrzenosti maticnom klubu.

#52:  Re: Liga 16 Autor: lufus Post Postano: 29.08.2007. 12:20

Iako bi po pravilima mogla krenut tek 2009. Štimke je jučer demonstrirao svoju moć i Ljiga 16 kreće 2008.

#53:   Autor: Monstrum Post Postano: 29.08.2007. 16:30

Jel to zaprave il zajebavaš, nisam gledo ni slušo medije ovih dana tak da ne znam šta se zbiva oko mene?

#54:  Re: Liga 16 Autor: lufus Post Postano: 29.08.2007. 19:31

Ne zajebavam, sinoć bio sastanak u Rusanovoj.

#55:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 29.08.2007. 22:32

Ova utakmica je bila još jedna reklama za Ligu 10 koja nam treba pod svaku cijenu.
Inače možemo samo sanjati. Čak i pretkola...

#56:  Re: Liga 16 Autor: lufus Post Postano: 30.08.2007. 0:00

Meni je najbolje kako su se pjenili na suca, a u Hrvatskoj suci deset puta gore za njih navlače.

#57:   Autor: tuvok Post Postano: 30.08.2007. 0:06

mislili su da je hauge drazenko kovacic ali su se zajebali. nisu navikli na pravedno sudjenje kao sto je "pravedno" u hnl-u. cestitke werderu na zasluzenoj pobjedi. e sad je na redu auxerre. ipak je kroacija limitiran klub, werder nije cakovec ili pula

#58:   Autor: Monstrum Post Postano: 30.08.2007. 9:00

Znači od sljedeće godine kreće još veče rasulo u nogometu, kao da ovo dosad nije bilo dovoljno grozno, baš se pitam koji će nam to klubovi sljedeće godine "popravit" ligu Very Happy

#59:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 30.08.2007. 11:20

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Znači od sljedeće godine kreće još veče rasulo u nogometu, kao da ovo dosad nije bilo dovoljno grozno, baš se pitam koji će nam to klubovi sljedeće godine "popravit" ligu Very Happy

Sesvete, Dragovoljac, Pula i Solin su među favoritima. A u igri su još Segesta, Mosor, Trogir i Pomorac.

Sve veliki nogometni centri! Twisted Evil

#60:  Re: Liga 16 Autor: lufus Post Postano: 30.08.2007. 11:22

Eto mogu se pohvalit da su smanjili muljaže, bar u donjem domu jer nitko ne ispada pa će bit liga bez briga.

#61:  Re: Liga 16 Autor: Jeff Murdock Post Postano: 30.08.2007. 11:37

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Eto mogu se pohvalit da su smanjili muljaže, bar u donjem domu jer nitko ne ispada pa će bit liga bez briga.

Dok su Zadar i Cibalia prvoligaši nema smanjenja muljaža. Još ako se Marsonia nekako ubaci...

Plače mi se!!!

#62:  Re: Liga 16 Autor: lufus Post Postano: 30.08.2007. 12:17

Pa nisam ni mislio da su ih smanjili na duži rok, već samo za ovu sezonu. Eh da su samo Zadar i Cibalia...

#63:  Re: Liga 16 Autor: lufus Post Postano: 03.09.2007. 23:42

Ovi u HNS-u su cirkus, danas odlučili da i slijedeće sezone ostaje isti sustav, liga s 12 klubova. Ipak će netko ispast ove godine, neka "igre" počnu!

#64:   Autor: Monstrum Post Postano: 04.09.2007. 8:36

Ovo se više nezna tko pije a tko plaća, evo čitam na txt 8.12.2007. bit će tematska skupština HNS-a za ligu 16, svi osim Dinama i Zagrebačkog nogometnog saveza su za ligu 16

#65:   Autor: ajwar Post Postano: 04.09.2007. 12:48

Citat: › Izvršni odbor HNS-a tako je slomio otpor Štimčeve udruge, koristeći se snagom neoborivih argumenata: zakon propisuje da javna rasprava o novom sustavu mora trajati najkraće dva mjeseca od dostavljanja elaborata o novom sustavu, a "liga 16" dostavljena je u Rusanovu 16. kolovoza. Vićan tvrdi da će javna rasprava trajati do sredine studenoga...

Budući da taj elaborat više nalikuje proširenoj zamolbi, jer je sročen na dvije stranice, IO HNS-a daje Štimčevu stožeru vremena da ga proširi, obogati, dotjera. HNS istodobno daje vremena klubovima zainteresiranim za participranje u elitnom društvu da srede infrastrukturu i steknu uvjete za licenciranje.


elaborat od 2 stranice osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
ja nemogu vjerovat da je predao "elaborat" od 2 stranice, ja sam kontao da će to biti neki diplomski rad, nešto opsežno...isuse bože Very Happy
i on želi pomoći hrvatskom nogometu, pa ko je tu lud???
jebo ga elaborat od 2 stranice, 100% je font 22 osijek031.com smile osijek031.com smile

#66:   Autor: lavic Post Postano: 04.09.2007. 12:54

loooooooool

#67:   Autor: DonQuijote Post Postano: 04.09.2007. 13:21

na 2 stranice skoro pa da ne može elaborirati ni zašto bi se liga 16 zvala liga 16, a negmoli zašto je to dobro za hrvatski nogomet!

#68:  Re: Liga 16 Autor: Mladjo Post Postano: 05.09.2007. 0:21

da majstor neće parice strpat u pađe u cijeloj toj priči od kojekakvih zubaka i sličnih nebi se on previše bavio ligom 10, 12 ili 16.

#69:   Autor: Monstrum Post Postano: 05.09.2007. 12:01

Elaborat od dvije stranice, pa ja više papira na dupe brisat potrošim, glupan šta je mislio predat dvije strane i kao to je to, kreten!

#70:   Autor: Circa Post Postano: 05.09.2007. 12:08

Serem se na klupski nogomet u Hrvata. Serem se na politiku u sportu. Serem se na glavu "ljubiteljima sporta" sa predebelim džepovima koji upropastavaju mlade talente kako bi zgrnuli koji euro...
Serem se i na Stimca i na Mamica i sve ostale lopove...

To sto Hrvati i dalje placaju ulaznice i idu gledati taj jad je samo dokaz koliko smo glupa nacija...
A svi ti silni klubovi pokazu koliko zaista vrijede godinama ispadajuci iz svih Europskih natjecanja vec u samom startu...
Zbilja se vrijedi potuci za Hajduk, Dinamo ili Osijek!?!?!?!

#71:  Re: Liga 16 Autor: lufus Post Postano: 17.12.2007. 22:15

maloprije na sportklubu bio prijenos koeln-kaiserslautern, druga liga, a na stadionu 46000 ljudi...

#72:   Autor: 8 Post Postano: 18.12.2007. 17:41

Ljubitelj sam nogometa i bas zato bih sve hrvatske nogometne klubove prodao prvom autoprijevozniku koji naidje.
Znam da UEFA ne da, ali zbog kvalitete igre trebalo bi sa susjedima uokolo Hrvatske oformiti barem neku "sporadicnu" ligu, cisto da ne bude ovo - jer se to ne zove nogometom.

#73:   Autor: Monstrum Post Postano: 18.12.2007. 19:51

bilo bi dobro da kad bi bilo nešt tako kao 4 najjača kluba iz HR, srbije, i bosne i još par iz makedonije, crne gore, slovenije, ma uglavnom kao balkanska liga al nekako imam osjećaj da nema teorije da to ikad zaživi jer bi svaka tekma bila mali rat popraćen tisućama murijaka

#74:  Re: Liga 16 Autor: lufus Post Postano: 18.12.2007. 20:04

Ljudi ne zanosite se, goodyear liga nam je uništila košarku.

#75:   Autor: Monstrum Post Postano: 18.12.2007. 20:40

a liga 16 će ionako loš nogoš osijek031.com smile

#76:   Autor: nake_rado Post Postano: 19.12.2007. 18:14

Monstrum je napisao/la: ›
bilo bi dobro da kad bi bilo nešt tako kao 4 najjača kluba iz HR, srbije, i bosne i još par iz makedonije, crne gore, slovenije, ma uglavnom kao balkanska liga al nekako imam osjećaj da nema teorije da to ikad zaživi jer bi svaka tekma bila mali rat popraćen tisućama murijaka


prico sam s frendom prije par dana...i mi smo to skontali... al smo dosli do istog problema sa sukobima...no par kazni (vecih) i to bi prestalo...ili se bar smanjilo...

lufus je napisao/la: ›
Ljudi ne zanosite se, goodyear liga nam je uništila košarku.


nogomet nam je vec unisten tako da sad mogu radit s njim sta oce...

#77:   Autor: lufus Post Postano: 19.12.2007. 18:21

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
bilo bi dobro da kad bi bilo nešt tako kao 4 najjača kluba iz HR, srbije, i bosne i još par iz makedonije, crne gore, slovenije, ma uglavnom kao balkanska liga al nekako imam osjećaj da nema teorije da to ikad zaživi jer bi svaka tekma bila mali rat popraćen tisućama murijaka


prico sam s frendom prije par dana...i mi smo to skontali... al smo dosli do istog problema sa sukobima...no par kazni (vecih) i to bi prestalo...ili se bar smanjilo...

lufus je napisao/la: ›
Ljudi ne zanosite se, goodyear liga nam je uništila košarku.


nogomet nam je vec unisten tako da sad mogu radit s njim sta oce...

jel se ti sjećaš utakmice inter- zvezda u zaprešiću?

#78:   Autor: nake_rado Post Postano: 19.12.2007. 18:43

lufus je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
bilo bi dobro da kad bi bilo nešt tako kao 4 najjača kluba iz HR, srbije, i bosne i još par iz makedonije, crne gore, slovenije, ma uglavnom kao balkanska liga al nekako imam osjećaj da nema teorije da to ikad zaživi jer bi svaka tekma bila mali rat popraćen tisućama murijaka


prico sam s frendom prije par dana...i mi smo to skontali... al smo dosli do istog problema sa sukobima...no par kazni (vecih) i to bi prestalo...ili se bar smanjilo...

lufus je napisao/la: ›
Ljudi ne zanosite se, goodyear liga nam je uništila košarku.


nogomet nam je vec unisten tako da sad mogu radit s njim sta oce...

jel se ti sjećaš utakmice inter- zvezda u zaprešiću?

nazalost se sjecam...ne kazem ja da bi to odma prestalo...1. sezonu bi bilo sranja... 2. bi se valjda vec smanjilo...
kazne kao igranje pred praznim tribinama, velike novcane kazne, nemogucnost dolazenja navijaca koji su radili sranja na utakmice, ima toga jos...
no na stranu sad navijace i te probleme...
Jel bi ti vise volio gledat 1HNL koja je jaako zalosna ili neke zanimljivije utakmice u ovom sto bi se napravilo...

#79:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 19.12.2007. 19:15

ja bi gledao HNL ligu 10 sa privatiziranim klubovima...

#80:  Re: Liga 16 Autor: lufus Post Postano: 19.12.2007. 19:16

NE ligi s klubovima s prostora bivše Juge, kod njih je stanje u sportu gore nego kod nas, tako da tu sreće ne bi bilo, pogledaj goodyear ligu, toliko je zanimljiva da su dvorane poluprazne, a rezultate moraš povećalom tražit u vijestima, uspjeh naših klubova u europskim natjecanjima je suvišno i spominjat.

#81:  Re: Liga 16 Autor: Jeff Murdock Post Postano: 19.12.2007. 20:39

Ligu nikako, to ne bi donijelo ništa dobroga.
Ali nekakav kup na proljeće koji bi se igrao dok ostali igrju Eurokupove, to bi već bilo zanimljivo.
Nešto kao nekadašnji Srednjeeuropski kup.

#82:  Re: Liga 16 Autor: lufus Post Postano: 20.12.2007. 13:46



ovo je bilo ne tako davno i nismo imali nikakvu yu ligu.

#83:  Re: Liga 16 Autor: mariox Post Postano: 20.12.2007. 14:18

o kvaliteti svake lige govori prosječn broj gledatelja koji idu na stadione.. liga 12 je loša , liga 16 će biti još gora... treba uvesti amatersku ligu pa će biti poštenja u nogometu, a za repku ćemo uvijek naći talente

#84:  Re: Liga 16 Autor: nake_rado Post Postano: 20.12.2007. 14:33

i ovo je bilo ne tako davno






Ne pricamo mi samo o Osijeku.
Npr. Dinamu nema konkurencije u hrvatskoj i sta se dogodi kada dodu u europu? Nedostatak kvalitetnih utakmica, useru se. Ne mora se napraviti bas ta liga o kojoj ja pricam, ali nekakav kup kroz cjelu sezonu bi sigurno pomogao igracima, da steknu iskustvo igranja vecih utakmica.

#85:   Autor: mariox Post Postano: 20.12.2007. 14:37

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › ja bi gledao HNL ligu 10 sa privatiziranim klubovima...
pošto???

#86:  Re: Liga 16 Autor: lufus Post Postano: 20.12.2007. 16:45

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › i ovo je bilo ne tako davno

jel može pojašnjenje kakve veze ima ovaj clip s onim o čemu pričamo Rolling Eyes

#87:   Autor: nake_rado Post Postano: 20.12.2007. 17:30

lufus je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › i ovo je bilo ne tako davno

jel može pojašnjenje kakve veze ima ovaj clip s onim o čemu pričamo Rolling Eyes


da su prevelike razlike kvalitete medu klubovima u HNL-u

#88:   Autor: lufus Post Postano: 20.12.2007. 17:43

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › i ovo je bilo ne tako davno

jel može pojašnjenje kakve veze ima ovaj clip s onim o čemu pričamo Rolling Eyes


da su prevelike razlike kvalitete medu klubovima u HNL-u

ne znam kakve to veze ima s onim clipom gore, stavio sam ga da se vidi da je ne tako davno i bez nekakve yu tvorevine osijek mogao napunit stadion i ostvarit uspjeh u europi. što se tiče razlike u kvaliteti jedino je dinamo odskočio, ostali mogu svatko svakog pobijedit. ne kužim kakve bi to revolucionarne promjene/poboljšanje hrvatskom nogometu donijela ta yu liga ili kup, na stadionima bi bilo više ljudi i to ne zbog kvalitete nogometa već zbog potpuno drugih razloga. i tu bi neku kintu zaradila 2 ili 3 kluba iz hrvatske, a ostali bi i dalje bili u mulju.

#89:   Autor: nake_rado Post Postano: 20.12.2007. 19:57

lufus je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › i ovo je bilo ne tako davno

jel može pojašnjenje kakve veze ima ovaj clip s onim o čemu pričamo Rolling Eyes


da su prevelike razlike kvalitete medu klubovima u HNL-u

ne znam kakve to veze ima s onim clipom gore, stavio sam ga da se vidi da je ne tako davno i bez nekakve yu tvorevine osijek mogao napunit stadion i ostvarit uspjeh u europi. što se tiče razlike u kvaliteti jedino je dinamo odskočio, ostali mogu svatko svakog pobijedit. ne kužim kakve bi to revolucionarne promjene/poboljšanje hrvatskom nogometu donijela ta yu liga ili kup, na stadionima bi bilo više ljudi i to ne zbog kvalitete nogometa već zbog potpuno drugih razloga. i tu bi neku kintu zaradila 2 ili 3 kluba iz hrvatske, a ostali bi i dalje bili u mulju.


nebi donjela revolucionarne promjene, ali nekakve zasigurno bi. Kao što sam rekao gore igrači bi dobivali iskustvo igranjem vecih utakmica i tako bi bolje prolazili u europi.
I ne samo hrvatskom nogometu nego i ostalim ˝većim˝ klubovima ovih prostora.

#90:   Autor: Mladjo Post Postano: 20.12.2007. 21:48

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › i ovo je bilo ne tako davno

jel može pojašnjenje kakve veze ima ovaj clip s onim o čemu pričamo Rolling Eyes


da su prevelike razlike kvalitete medu klubovima u HNL-u

ne znam kakve to veze ima s onim clipom gore, stavio sam ga da se vidi da je ne tako davno i bez nekakve yu tvorevine osijek mogao napunit stadion i ostvarit uspjeh u europi. što se tiče razlike u kvaliteti jedino je dinamo odskočio, ostali mogu svatko svakog pobijedit. ne kužim kakve bi to revolucionarne promjene/poboljšanje hrvatskom nogometu donijela ta yu liga ili kup, na stadionima bi bilo više ljudi i to ne zbog kvalitete nogometa već zbog potpuno drugih razloga. i tu bi neku kintu zaradila 2 ili 3 kluba iz hrvatske, a ostali bi i dalje bili u mulju.


nebi donjela revolucionarne promjene, ali nekakve zasigurno bi. Kao što sam rekao gore igrači bi dobivali iskustvo igranjem vecih utakmica i tako bi bolje prolazili u europi.
I ne samo hrvatskom nogometu nego i ostalim ˝većim˝ klubovima ovih prostora.
mene samo zanima di bi pored te yu lige ugurali domaće prvenstvo. pa vidiš da stoki nije dovoljno tri mjeseca pauze za zimskih mjeseci nego su im noge "teške" već oko travnja. ta hrpa debila koju mi pratimo i za koju navijamo nije vrijedna vrijedna ničeg boljeg. dobro je njima i ovako. izgleda da je njima cuganje subotom u coctailu milije od igranja nogometa. pa zašto im onda uopće priuštiti #velike# utakmice?

#91:   Autor: lufus Post Postano: 21.12.2007. 20:50

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
nebi donjela revolucionarne promjene, ali nekakve zasigurno bi. Kao što sam rekao gore igrači bi dobivali iskustvo igranjem vecih utakmica i tako bi bolje prolazili u europi.
I ne samo hrvatskom nogometu nego i ostalim ˝većim˝ klubovima ovih prostora.

O ovom "veće utakmice" bi se dalo raspravljat, ako imaš kablovsku prebaci ponekad na rts ili ftv i pogledaj kakav se atomski nogomet igra u našem susjedstvu. Ali čak da se i dogode promjene na bolje to bi bilo za 2-3 kluba iz Hrvatske dok bi ostali potonuli još dublje u mulj(ako je dublje moguće).
Osijek031.com » Sport » Liga 16


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::