Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » I TO JE OSIJEK

#1: Complicity I TO JE OSIJEK Autor: debeli Post Postano: 29.06.2005. 19:03


Što je neobično na ovoj fotki? Osim što je benza udaljena deset metara.


Citat: › Serijal fotki istog autora (debeli):

I to je Osijek (cura pod prozorom)

Pod mojim prozorom (dvoje u pohoti)

Plinifikacija mladih (uh, uh)

I ja moram s vama ovo podijeliti

Debeli, ti zivis u najboljoj zgradi na svijetu! ;-)



Madez os.JPG
 Opis:
Prooot!
 Veličina:  19.94 KB
 Pogledano:  1772 put(a)

Madez os.JPG



#2:   Autor: Gemi Post Postano: 29.06.2005. 19:12

Zaista nemas samilosti. Curu pritjeralo, bar je imala papirnate maramice... Sad

#3:   Autor: debeli Post Postano: 29.06.2005. 19:22

Burajz da si čuo kako je tiskala dok monstum nije izašao.

#4:   Autor: Bilke Post Postano: 29.06.2005. 19:50

A lega, stvarno si debil...
Pozivam Cacana da makne ovaj topic...

#5:   Autor: Gost Post Postano: 29.06.2005. 21:19

Debila ovdje ko u priči.

#6:   Autor: goose Post Postano: 29.06.2005. 21:22

nja nja nja

užas!

#7:   Autor: debeli Post Postano: 29.06.2005. 22:17

A gospodine de Bilko ispričavam se ako sam vas uzrujao. Ovo se obavljalo ispod mog kuhinjskog prozora u središtu grada. Pa sam to shvatio osobno, naime to Vam je kao da ja defeciram po tvom dvorištu.

#8:   Autor: steam Post Postano: 29.06.2005. 23:10

Vidi, pa to je stvarno s prozora iz kuce slikano. Smile)

#9:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.06.2005. 23:31

Bila bi fora vidjeti njenu facu u trenutku kad okida blic. Mislim da je nastavila s radnjom u revijalnom tonu. ;-)

Inace, fotka mi je dovoljno mutna i nejasna, ne otkriva identitet, ali pokazuje da i fine ribe, s finim japankicama kenjaju pod prozorima zgrada.

Bikle, mislim da si preostar.

#10:   Autor: debeli Post Postano: 29.06.2005. 23:49

HVALA SVEVIŠNJEM DA IMA LIKOVA KOJI KONTAJU ZAFRKANCIJU!

#11:   Autor: Gost Post Postano: 30.06.2005. 7:22

Ajmo se zafrkavat na tvoj i mungosov raćun.

#12:   Autor: iawgoM Post Postano: 30.06.2005. 9:13

Marija je napisao/la (Pogledaj post): › Ajmo se zafrkavat na tvoj i mungosov raćun.


mislim da smo upravo otkrili identitet Twisted Evil

#13:   Autor: Gemi Post Postano: 30.06.2005. 14:57

osijek031.com smile a ti bi njen tel. da i tebi dofura pod prozor? ;-)

#14:   Autor: Gost Post Postano: 30.06.2005. 15:28

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › osijek031.com smile a ti bi njen tel. da i tebi dofura pod prozor? ;-)


Djizus Exclamation Question Odakle ti samo tako da prostis debilna ideja?! Mad

uglavnom zapamtio sam te japanke..mislim da ce mi zasmrdit cim vidim take negdje u gradu Confused

#15:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: William H. Bonney Post Postano: 04.07.2005. 8:42

Mama ti ima krasan puzavac.

#16:   Autor: debeli Post Postano: 05.07.2005. 0:00

willie zar ti još živiš sa strarcima?

#17:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: William H. Bonney Post Postano: 05.07.2005. 7:32

Dakle osim fotografije strast ti je i hortikultura....imaš pod prozorom krasnog humusa bogatog organskim tvarima.

#18:   Autor: Gost Post Postano: 05.07.2005. 18:48

Ovo je splendid.
Još da je identiteta, pa da upropaštavanje bude konpletno, uh.

#19:   Autor: debeli Post Postano: 05.07.2005. 22:24

Nije potrebno da se zna identitet. Dovoljno je to što se dotična više nikad neće prežderavat prije izlaska u Osijek.

#20:   Autor: goose Post Postano: 05.07.2005. 23:02

i to lako probavljive, tekuće hrane

Very Happy

#21:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 06.07.2005. 12:34

Sudeci po konturama, rekao bih da se radi o krutoj hrani, medjutim siromasnom ugljikohidratima. Vjerojatno dijeta. ;-)

#22:   Autor: Gost Post Postano: 06.07.2005. 16:38

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Nije potrebno da se zna identitet. Dovoljno je to što se dotična više nikad neće prežderavat prije izlaska u Osijek.


Otkrivanjem identiteta dobilo bi se na dramaturgiji.

#23:   Autor: Gemi Post Postano: 06.07.2005. 19:38

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sudeci po konturama, rekao bih da se radi o krutoj hrani, medjutim siromasnom ugljikohidratima. Vjerojatno dijeta. ;-)


E ti se zaista u svasta razumijes. ;-)

#24:   Autor: goose Post Postano: 06.07.2005. 20:41

ja sam ono uistinu lupila...nisam baš zavirivala u sliku da vidim u kakvom joj je stanju gofno.... al netko drugi je! Wink

#25:   Autor: debeli Post Postano: 06.07.2005. 21:45

vidim da se ovo razvija u vrlo dobru zaj...nciju. Naime nauka o proučavanju ove vrste izlučevine bi se stručno zvala Koprologija.

#26:   Autor: Gost Post Postano: 06.07.2005. 22:54

debeli, svaka čast. kontam da ta cura više neće srat pod tuđim balkonima. jedno govno manje. a opet, ne vidi se tko je, tako da i nije nekakva katastrofa za tu curu. nadam se samo da ne naletim ma nju subotom.

#27:   Autor: Gost Post Postano: 07.07.2005. 7:15

Bolje da ne naletiš na njen drek ;-)

#28:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 07.07.2005. 12:47

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sudeci po konturama, rekao bih da se radi o krutoj hrani, medjutim siromasnom ugljikohidratima. Vjerojatno dijeta. ;-)


E ti se zaista u svasta razumijes. ;-)


Ima bljedunjav kenj...

#29:   Autor: debeli Post Postano: 07.07.2005. 22:21

Ljudi na piji se žale da više niko ne kupuje japanske tihotapke. Čak su i kinezi popiz_ili!

#30:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: William H. Bonney Post Postano: 08.07.2005. 12:35

@debeli daj nam malo više pojedinosti o tim trenucima od kojih zastaje dah, jesi imao tremu, kako si se prikradao, kako si uopće primjetio (zvuk ili miris?), reakcija na FLASH (paničan bjeg sa tajcama na koljenima?).....stvarno škrtariš na detaljima.

#31:   Autor: Gost Post Postano: 08.07.2005. 16:33

Pa ovo je fenomenalno!Debeli legendo!Daj nam još mračnih detalja.

#32:   Autor: Siro Post Postano: 08.07.2005. 16:38

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Inace, fotka mi je dovoljno mutna i nejasna, ne otkriva identitet, ali pokazuje da i fine ribe, s finim japankicama kenjaju pod prozorima zgrada.


I zamisli, naletiš na nju u Tvrđi. Svidi ti se, sve cici-mici. Pokupiš ju i otfuraš kući na klanje. A cura sere ljudima pod prozorom. Smile

Neka je to objavljeno. Pa ne može se tako ponašati! Smile

#33:   Autor: debeli Post Postano: 08.07.2005. 20:33

znam jednog Siru iz doba studiranja. Imas li kakve veze sa "Klubom Osječana" u Zg

#34:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 08.07.2005. 23:17

@siro, zapravo, meni sama fotka i nije nesto skandalozno. Svi mi kenjamo, jedino sto je ovo finjak riba, pa je u skladu s tim i kenjala na beton, a ne u grmu kao sav normalan svijet. E, to je ono sto ju diskreditira. Bitno samo da nema naviku sranja po betonu...imam velik balkon... ;-)

@debeli, ne drzi nas u naizvjesnosti, picko dramaturgije... reci kako je reagirala na flash!

#35:   Autor: steam Post Postano: 08.07.2005. 23:41

Meni je ova fotka dosta toga sjebala..
Nekako sam se potajno nadao da cure uopce ne seru. Wink

#36:   Autor: debeli Post Postano: 09.07.2005. 0:51

@debeli, ne drzi nas u naizvjesnosti, picko dramaturgije... reci kako je reagirala na flash![/quote]

Embarassed Dama je ostala bez texta, ali je zato dodavačica papirnatih umrla od smijeha.
Mislim da ona zna da je na forumu, to sam joj najavio poslije flasha! Shocked

#37:   Autor: Gost Post Postano: 09.07.2005. 0:59

Neka je to objavljeno. Pa ne može se tako ponašati! Smile[/quote]
Arrow Nemam namjeru iživljavati se, ali WC je udaljen samo deset metara. Gospođica valjda više voli prirodu, nego klonju.
Eto toliko.Btw, sve više mi se sviđa što ima ljudi koji uočavaju problematiku.
Živilo digitalno doba Very Happy

#38:   Autor: Gost Post Postano: 09.07.2005. 9:17

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › , ali je zato dodavačica papirnatih umrla od smijeha.


Njih je bilo više?!
Pa to je već egzibicionizam!

#39:   Autor: 8 Post Postano: 09.07.2005. 9:35

znaci
Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la (Pogledaj post): › , ali je zato dodavačica papirnatih umrla od smijeha.


Njih je bilo više?!
Pa to je već egzibicionizam!


to su strane špijunke, ovo je organizirana provokacija.
aj nek netko kaže kak se zove, pa da završimo s ovim cirkusom.

#40:   Autor: Gost Post Postano: 09.07.2005. 9:38

Oćemo je linčovat kad saznamo?

#41:   Autor: 8 Post Postano: 09.07.2005. 9:47

ma nećemo, društvo je evoluiralo.

valjalo bi izvući neke pouke, zaključke itd...
skloni smo, a ponajviše žene, laskati svojoj taštini i trošiti vrijeme na sebe... ali ni jedna ne bi priznala:

DA, JA SAM P.Š. I OBAVLJAM VELIKU NA SRED STAZE.

vrijeme je da demistificiramo žene i raskrinkamo taj pamfletni feminizam.
vrijeme je da odjebemo onu frustriranu pravobraniteljicu za ravnopravnost spolova kojoj se ne smiju davati komplimenti jer je to seksizam.

#42:   Autor: Gemi Post Postano: 09.07.2005. 9:56

E jesi.....osijek031.com smile
Sasav si 100 na sat.

#43:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 09.07.2005. 16:36

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
to su strane špijunke, ovo je organizirana provokacija.
aj nek netko kaže kak se zove, pa da završimo s ovim cirkusom.


Nama ne trebaju imena... dovoljna je spoznaja...

I njihovi supcici pjevushe serenade pod prozorom... debeli, mozda te htjela zavesti?!

#44:   Autor: Siro Post Postano: 09.07.2005. 18:30

@znam jednog Siru iz doba studiranja. Imas li kakve veze sa "Klubom Osječana" u Zg

Više ne. Surprised)

#45:   Autor: debeli Post Postano: 09.07.2005. 20:47

Onda pozdrav od veterinara "Debelog". Wink

#46:   Autor: Gost Post Postano: 09.07.2005. 20:51

I njihovi supcici pjevushe serenade pod prozorom... debeli, mozda te htjela zavesti?![/quote]
Sada si me doveo u nedoumicu Mungoše Leteći. Ako neko negdje vidi djevojčicu da opet negdje sere, neka joj poruči da joj je sve oprošteno. Kiša je oprala beton, sva su sranja nestala, žudim za ponovnim susretom, nabavio sam kameru Sony sa reflektorom. Razz

#47:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: Hummin Post Postano: 10.07.2005. 3:46

Mr. Green Mr. Green Laughing

aaaaaaaa, koje dzubre od zene.....pa fino ti je zagnojila ispod prozora
Da bude stvar potpuna,dok je krmaca srala ti si nju s prozora trebao zapisat po glavi....hebiga kad zivis blizu benze Very Happy

#48:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 10.07.2005. 4:01

@hummin, ako je i gnojila, trebala bi dobiti jedinicu iz biologije... ne gnoji se beton... trebala je kenjati u grmu, kao ceo normalan svet...

Ali ona je fina fufa, ona nece u grm da ne ugazi u neciju gnojidbu... pa onda kenja po betonu... serenada pod prozorom... Smile

@debeli, jesi zaista bio privucen zvukom motokultivatora? ;-)

#49:   Autor: Hummin Post Postano: 10.07.2005. 4:08

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
@hummin, ako je i gnojila, trebala bi dobiti jedinicu iz biologije... ne gnoji se beton... trebala je kenjati u grmu, kao ceo normalan svet...

Ali ona je fina fufa, ona nece u grm da ne ugazi u neciju gnojidbu... pa onda kenja po betonu... serenada pod prozorom... Smile



Ja znam da se ne gnoji na beton...ovo je bila samo pjesnicka sloboda:-)
btw...nisam ona nego on;-)

#50:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 10.07.2005. 4:13

@hummin, ma, jedinicu je zasluzila gnojiteljica, a ne ti... ;-)

#51:   Autor: Hummin Post Postano: 10.07.2005. 4:15

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
@hummin, ma, jedinicu je zasluzila gnojiteljica, a ne ti... ;-)

sorry krivo sam protumacio tvoj post....nov sam ovdje:-)

#52:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 10.07.2005. 4:18

@hummin, no prob... welcome... Smile ovdje je prijateljska atmosfera... Smile ne bih nikada napisao da ne znas da se beton ne gnoji dok me ne bi uvjerio u to... Smile

#53:   Autor: Hummin Post Postano: 10.07.2005. 4:25

mislis dok me nebi uhvatio kako gnojim po betonu...mislim nemoram nuzno srat...mogu recimo razbacivat dzubre u nadi da ce nest poslje toga izrasti...

#54:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 10.07.2005. 4:31

@hummin, i ova slika nas uci da covjeka, pa cak i ovu finu fufu, zivot natjera na cinjenje stvari koje smo smatrali nepojmljivima. Dam se kladiti da je ista riba sutra na spici u drustvu potegla pitanje odvratnih barbara sto kenjaju po grmlju, a ne po WCima kafica, kao sav ostali normalan shpitza svijet. ;-)

#55:   Autor: 8 Post Postano: 10.07.2005. 12:44

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
trebala bi dobiti jedinicu iz biologije... ne gnoji se beton... trebala je kenjati u grmu, kao ceo normalan svet...


definitivno, slika bi bila upotpunjena da je u blizini nizinska rječica, a snaša zadigla podsuknje i sere kraj prevaljenog bicikla... u vrbiku...

#56:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 10.07.2005. 17:44

@8, da, ali to onda ne bi bila urbana prica. Zapravo, vise ni sam ne znam jel' bolje sto je kenjala na beton, ili da je se oko grma istovarila. Sve ima svoje prednosti i mane. Kako god bilo, Bill ima istancano oko za detalje i dobro je uocio puzavac na balkonu Debelog.

#57:   Autor: debeli Post Postano: 10.07.2005. 21:17

Leteći!
Nisam čuo kultivator, nego nju kako zapomaže asistentici sestro daj mi još! Pomislio sam da se ispod odvija hitna operacija (slijepog crijeva), pa sam im htio dati dodatno osvijetljenje. Fuk´ otkad sam presto pušit nemam više šibica, pa sam dohvatio fotić. Mora da sam nešto krivo stisno i eto sad je dostigla planetarnu popularnost Wink

#58:   Autor: Gost Post Postano: 11.07.2005. 0:36

daj gledaj isuse, mogu vjerovati.
daj pricaj sta je bilo poslije nakon sto si ju uslikao? Very HappyVery Happy

#59:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 11.07.2005. 9:18

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteći!
Nisam čuo kultivator, nego nju kako zapomaže asistentici sestro daj mi još! Pomislio sam da se ispod odvija hitna operacija (slijepog crijeva), pa sam im htio dati dodatno osvijetljenje. Fuk´ otkad sam presto pušit nemam više šibica, pa sam dohvatio fotić. Mora da sam nešto krivo stisno i eto sad je dostigla planetarnu popularnost Wink
Čini se da su to bile prave porodiljske muke, pa mogao si kao veterinar priskočit u pomoč mjesto babice.....navodno imate neki alat, embriotom.

#60:   Autor: debeli Post Postano: 11.07.2005. 18:15

HA priatelju, pobjegla je ko prepelica.
Willy kontaš da sam popunjen nije mi ovo nadimak bez veze. Da sam skočio s prozora možda bi stao u "kolač", i onda bi najvjerojatnije natuko lakat. Takav zasran bi završio kod omraženih liječnika, koji bi mi rekli da nije sport za debele veterinare. Ondak bi ja popizdijo i ... Dovoljno je što sam zaustavio curu u vremenu i prostoru, te to podijelio sa Vama Wink

#61:   Autor: Gost Post Postano: 11.07.2005. 19:42

steam je napisao/la (Pogledaj post): ›
Meni je ova fotka dosta toga sjebala..
Nekako sam se potajno nadao da cure uopce ne seru. Wink


naravno

ako bolje pogledate vidjet ćete da to uopće nije žensko

ima dlakavu ruku... ;-)

#62:   Autor: debeli Post Postano: 12.07.2005. 0:24

ma daj koji frajkan bi nosio takve tihotapke na s*anje

#63:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 12.07.2005. 10:07

Mozda su to tihotapke za jednokratnu upotrebu. Ono, shit-n-drop!

#64:   Autor: debeli Post Postano: 12.07.2005. 10:39

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Mozda su to tihotapke za jednokratnu upotrebu. Ono, shit-n-drop!

He he Razz

#65:   Autor: Gost Post Postano: 12.07.2005. 11:25

Svejedno... Premalo identifikacije za moj bolesni um Smile

#66:   Autor: Gost Post Postano: 13.07.2005. 21:58

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › ma daj koji frajkan bi nosio takve tihotapke na s*anje


Mimikričar
Onaj koji se želi uspješno maskirati kako bi se pokak'o ispod balkona negdje u centru

#67:   Autor: Gost Post Postano: 26.07.2005. 8:52

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Mozda su to tihotapke za jednokratnu upotrebu. Ono, shit-n-drop!


ne mogu vjerovati, bas dobar naziv, trebalo bi patentirati i fotku staviti kao reklamu sa textom: "ako vas slucajno potjera... don't worry... shit-n-drop...."
ili tako nesto... pa da glupaca nije mogla neki wc pronaci
odakle ti samo tako nesto pada na pamet? Laughing

#68:   Autor: Gost Post Postano: 26.07.2005. 8:53

naravno ovo zadnje sam mislila u pozitivnom smislu...

#69:   Autor: Gemi Post Postano: 26.07.2005. 10:57

.h

Zadnja promjena: Gemi; 26.07.2005. 10:59; ukupno mijenjano 1 put.

#70:   Autor: Gemi Post Postano: 26.07.2005. 10:59

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Mozda su to tihotapke za jednokratnu upotrebu. Ono, shit-n-drop!


ne mogu vjerovati, bas dobar naziv, trebalo bi patentirati i fotku staviti kao reklamu sa textom: "ako vas slucajno potjera... don't worry... shit-n-drop...."
ili tako nesto... pa da glupaca nije mogla neki wc pronaci
odakle ti samo tako nesto pada na pamet? Laughing


A jesi lagana na kategorizaciji....
Sta ti mislis koliko WC-a i gdje konkretno se moze pronaci u Osijeku, kad te pritjera???

#71:   Autor: D Post Postano: 26.07.2005. 11:56

jeste li vidjeli na tv-u da su u nekoj od zemalja u kojima žive ljudi kosih očiju postavili javne pisoare slične ružičastim telefonskim govornicima na ulice. ipak se malkoc bune na smrad.

#72:   Autor: Gost Post Postano: 26.07.2005. 13:00

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Mozda su to tihotapke za jednokratnu upotrebu. Ono, shit-n-drop!


ne mogu vjerovati, bas dobar naziv, trebalo bi patentirati i fotku staviti kao reklamu sa textom: "ako vas slucajno potjera... don't worry... shit-n-drop...."
ili tako nesto... pa da glupaca nije mogla neki wc pronaci
odakle ti samo tako nesto pada na pamet? Laughing


A jesi lagana na kategorizaciji....
Sta ti mislis koliko WC-a i gdje konkretno se moze pronaci u Osijeku, kad te pritjera???


mislim da se uvijek moze naci, pa makar uletjela u nekakav kafic ili nesto sl., a ne ljudima pod prozor... mozda stvar odgoja... osim toga (cisto informativno) ja ama bas nista nisam kategorizirala... ni na kraj pameti mi bilo

#73:   Autor: Gost Post Postano: 26.07.2005. 13:02

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Mozda su to tihotapke za jednokratnu upotrebu. Ono, shit-n-drop!


ne mogu vjerovati, bas dobar naziv, trebalo bi patentirati i fotku staviti kao reklamu sa textom: "ako vas slucajno potjera... don't worry... shit-n-drop...."
ili tako nesto... pa da glupaca nije mogla neki wc pronaci
odakle ti samo tako nesto pada na pamet? Laughing


A jesi lagana na kategorizaciji....
Sta ti mislis koliko WC-a i gdje konkretno se moze pronaci u Osijeku, kad te pritjera???


mislim da se uvijek moze naci, pa makar uletjela u nekakav kafic ili nesto sl., a ne ljudima pod prozor... mozda stvar odgoja... osim toga (cisto informativno) ja ama bas nista nisam kategorizirala... ni na kraj pameti mi bilo

#74:   Autor: Gemi Post Postano: 26.07.2005. 13:10

po meni samo da je osla u grm, bilo bi joj ok. Smile

kad kazes glupaca....to je hm tesko reci kad je prisha...;-)
analogijom - po tome bi svaki muski koji pisha bilo gdje bio glupan???

aj dobro

#75:   Autor: Gost Post Postano: 26.07.2005. 13:59

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › po meni samo da je osla u grm, bilo bi joj ok. Smile

kad kazes glupaca....to je hm tesko reci kad je prisha...;-)
analogijom - po tome bi svaki muski koji pisha bilo gdje bio glupan???

aj dobro


ima nesto i u tome, pa bas mogla je nekakav grmic potraziti... mozda sam bila malo pre gruba, bilo je i grubljih komentara od ovog mog.... sta ces, znas kak' se kaze: s'kim si takav si...

#76:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 26.07.2005. 14:15

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Mozda su to tihotapke za jednokratnu upotrebu. Ono, shit-n-drop!


ne mogu vjerovati, bas dobar naziv, trebalo bi patentirati i fotku staviti kao reklamu sa textom: "ako vas slucajno potjera... don't worry... shit-n-drop...."
ili tako nesto... pa da glupaca nije mogla neki wc pronaci
odakle ti samo tako nesto pada na pamet? Laughing


A i ti si lik (btw. registriraj se na siteu, pa onda uvijek pisi pod istim nickom). Nije riba glupaca zato sto joj se prikenjalo po noci dok ne rade kafici u blizini. Smile

Mene jedino fascinira kako jedna takva fina, uredna, mirisljava fufa kenja nekom pod prozor, a da se na cugi na promenadi prica o kenjanju pod prozorom, dam se kladiti da bi prva rekla da sve takve treba rascereciti ludim konjima...

Naravno, to je moje misljenje. ;-)

#77:   Autor: Gemi Post Postano: 26.07.2005. 14:26

I moje ;-)


(kikirikiiiiiii)

#78:   Autor: Leon Post Postano: 26.07.2005. 14:46

Ode kikirkiii... ;-)

Mora se uvesti reda u stancanje kikirikija, ne zelimo valjda potonuti kao Yuga onomad. Uostalom, danas su krediti s valutnom klauzulom, tako da bi nas inflacija skupo kostala.

Gemi[kikiriki] = Gemi[kikiriki] - 5;

Ajde, ajde, nisi zrtveno janje, ionako grcas u kikirikiju koji si zaradila najavama i novostima. A i za tebe kikiriki ionako ne vrijedi (citaj: neces imati posebne koristi od njega kada se na njega bude gledalo ;-)) jer si dio uzeg Osijek031.com teama. Smile

#79:   Autor: Gost Post Postano: 26.07.2005. 14:49

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Mozda su to tihotapke za jednokratnu upotrebu. Ono, shit-n-drop!


ne mogu vjerovati, bas dobar naziv, trebalo bi patentirati i fotku staviti kao reklamu sa textom: "ako vas slucajno potjera... don't worry... shit-n-drop...."
ili tako nesto... pa da glupaca nije mogla neki wc pronaci
odakle ti samo tako nesto pada na pamet? Laughing


A i ti si lik (btw. registriraj se na siteu, pa onda uvijek pisi pod istim nickom). Nije riba glupaca zato sto joj se prikenjalo po noci dok ne rade kafici u blizini. Smile

Mene jedino fascinira kako jedna takva fina, uredna, mirisljava fufa kenja nekom pod prozor, a da se na cugi na promenadi prica o kenjanju pod prozorom, dam se kladiti da bi prva rekla da sve takve treba rascereciti ludim konjima...

Naravno, to je moje misljenje. ;-)


pa dobro de, ajmo se sad vrijedati... bas si zgodan... bit ce da nisi svjestan koliko je tvoja recenica kontradiktorna; "fina, uredna, mirisljava".... pa onda pod prozor, bas i ne pase, zar ne? A uostalom, njena sramota...
osim toga danas sam for the first time na forumu, a nisam se jos sjetila nekog dobrog nicka... i jos kad bi znala sta znaci "rascereciti" mogla bih ti mozda dati adekvatan odgovor... ajd' pojasni mi...

#80:   Autor: Gost Post Postano: 26.07.2005. 14:53

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Mozda su to tihotapke za jednokratnu upotrebu. Ono, shit-n-drop!


ne mogu vjerovati, bas dobar naziv, trebalo bi patentirati i fotku staviti kao reklamu sa textom: "ako vas slucajno potjera... don't worry... shit-n-drop...."
ili tako nesto... pa da glupaca nije mogla neki wc pronaci
odakle ti samo tako nesto pada na pamet? Laughing


A i ti si lik (btw. registriraj se na siteu, pa onda uvijek pisi pod istim nickom). Nije riba glupaca zato sto joj se prikenjalo po noci dok ne rade kafici u blizini. Smile

Mene jedino fascinira kako jedna takva fina, uredna, mirisljava fufa kenja nekom pod prozor, a da se na cugi na promenadi prica o kenjanju pod prozorom, dam se kladiti da bi prva rekla da sve takve treba rascereciti ludim konjima...

Naravno, to je moje misljenje. ;-)


pa dobro de, ajmo se sad vrijedati... bas si zgodan... bit ce da nisi svjestan koliko je tvoja recenica kontradiktorna; "fina, uredna, mirisljava".... pa onda pod prozor, bas i ne pase, zar ne? A uostalom, njena sramota...
osim toga danas sam for the first time na forumu, a nisam se jos sjetila nekog dobrog nicka... i jos kad bi znala sta znaci "rascereciti" mogla bih ti mozda dati adekvatan odgovor... ajd' pojasni mi...


sorry, zaboravih se "potpisati"

#81:   Autor: D Post Postano: 26.07.2005. 14:53

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ode kikirkiii... ;-)

A i za tebe kikiriki ionako ne vrijedi (citaj: neces imati posebne koristi od njega kada se na njega bude gledalo ;-)) jer si dio uzeg Osijek031.com teama. Smile


Leone, ne budi zao prema svom timu. oni su najžuljevitije zaradile svoje kikirikije. ili možda bolje da šutim dok i mene ne kazniš Smile

#82:   Autor: Gost Post Postano: 26.07.2005. 14:53

sorry, zaboravih se "potpisati" na ovo gornje

#83:   Autor: Gemi Post Postano: 26.07.2005. 14:59

Nema brige. Ja cu i dalje donirati kikiriki za razliku od nekih koji takodjer grcaju i nikom nista ne dodjeljuju.

Bas se pitam kome ce ga dodijeliti i po kojoj zasluzi? Vjerujem onome tko mu se najvise bude uvlacio u ....khm...rukav...nogavicu...khm.....

#84:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 26.07.2005. 15:10

@no name, a bas si lik. Ajd' jos jednom procitaj moj post, a usput procitaj i moje ostale postove. Nemoj odmah sve na prvu loptu. Ushtopaj ponekad, promisli... Smile


Btw. "raščerečiti" je jedna stara vjestina razdvajanja ljudskih organa od matice tijela bey pomoci medicinskih instrumenata. Obicno su se koristila 4 konja, svaki za jedan ud (da, da, cak i kod muskih) odnosno za svaku stranu svijeta. Uglavnom, nije neka lijepa slika kao sto danas na kirvajima imas ringispile i secernu vunu. Smile

#85:   Autor: Gost Post Postano: 26.07.2005. 15:21

e leteci, mogao si i jednu dizertaciju o tome.... osim toga mislim da bi definitivno izgubio okladu!!!!

#86:   Autor: Gost Post Postano: 26.07.2005. 15:26

p.s. btw. ne rasceretaj onda

#87:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: goose Post Postano: 27.07.2005. 0:18

sve se vrti oko govanceta...how nice...hihihihihi

ili oko kikirikija Very Happy

#88:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 27.07.2005. 9:05

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
e leteci, mogao si i jednu dizertaciju o tome.... osim toga mislim da bi definitivno izgubio okladu!!!!


Mislis da bih izgubio okladu da bi riba to rekla? Hehe, zelis li nam reci da si to ti na slici? Smile

#89:   Autor: D Post Postano: 27.07.2005. 9:11

Hehe, zelis li nam reci da si to ti na slici? Smile
[/quote]

uuuu, ovo je bilo nisko. misliš da bi ta cura bila toliko hrabra da se upusti u komentiranje? možda ju je netko i ispravno identificirao pa joj rekao, ali vjerojatnije je da se pokrila ušima i pokušava što dublje potisnuti tu traumu Embarassed
sorry, debeli, kužim da i ti imaš traume zbog tog događaja Smile

#90:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 27.07.2005. 9:19

@D, mislim da je slika taman mutna da se riba ne moze identificirati. A i bolje da ne moze. Bitno je identificirati djelo, taj model ponasanja. I japanke. Da, svakako japanke, one su kljuc. ;-)

#91:   Autor: Gost Post Postano: 27.07.2005. 9:36

da bas, to sam ja izdale me japanke, hebiga... Smile....
btw. nista ti nisi skontao, pogledaj moje prijasnje komentare, pa rekapituliraj...

#92:   Autor: desperadosx Post Postano: 27.07.2005. 10:22

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
po meni samo da je osla u grm, bilo bi joj ok. Smile

kad kazes glupaca....to je hm tesko reci kad je prisha...;-)
analogijom - po tome bi svaki muski koji pisha bilo gdje bio glupan???

aj dobro

Pa,ipak Gemi,činimo malu razliku u mokrenju stoječki osobe muškoba spola i tiskanju "mrtvaca" 10 m ispred benze..

#93:   Autor: Gemi Post Postano: 27.07.2005. 10:26

Ma kontam...
Ajmo u digresiju malkice...Znas li da je kazna komunalnog redara za ovaj cin preko 1000 Kn?

#94:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 27.07.2005. 11:38

@Gemi, pa da. Samo je ujutro trebao pokupiti uzorak i odnijeti na DNA analizu. Sigurno bi, pored otiska japanke nasli i DNA otisak sumnjivice.

I onda riba za jedno 10 godina ide obnoviti osobnu, standardno joj uzmu uzorak DNA, usporede s bazom nerijesenih prekrsaja i na salteru joj ljubazna gospodja priopci da osobnu ne moze dobiti dok ne plati globu za kenjanje pod prozorom. ;-)

#95:   Autor: desperadosx Post Postano: 27.07.2005. 12:40

Ha,ha! imao sam takav sl. slučaj jučer... ali nevezan uz kenjanje,nego uz autokazne..

#96:   Autor: desperadosx Post Postano: 27.07.2005. 12:53

Dobro da si nam obznanila Gemi.Država strahovlade svakim danom sve više i više nalazi hrpu penala za naplatu svojeg (ionako neotplativnog) javnog duga..Znači trebamo biti jako dobro informirani,budući da ne primamo saborsku penziju od 14.000 kn i jer nismo drkali kurac u saboru godinu dana, da možemo sad drkati do smrti (recimo sa jedno 45 g.)u penziji.Njezini podanici pokorno izdvajaju ogromne postotke svojeg osobnog dohotka da bi svoj "neposluh" ispaštali (onomad primjerice,kad popiješ jedno pivo)

I ZATO...

NE VOZI AUTO KAD SI POPIO 1 PIVO AKO ŽELIŠ DA TI DJECA UJUTRO IMAJU ZA DORUČAK

NE VOZI AUTO 10 % PREBRZO AKO HOĆEŠ IĆI I IMAT ZA MORE

NE PIŠAJ PO NOGOSTUPU, AKO HOĆEŠ SUTRA IMAT ZA KLOZET PAPIR..
Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ma kontam...
Ajmo u digresiju malkice...Znas li da je kazna komunalnog redara za ovaj cin preko 1000 Kn?

#97:   Autor: debeli Post Postano: 27.07.2005. 19:25

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Ma kontam...
Ajmo u digresiju malkice...Znas li da je kazna komunalnog redara za ovaj cin preko 1000 Kn?


Gemi zar onda ja ne bi trebao dobiti 10 % kao sretni nalaznik Razz
Mislim kunića Embarassed

#98:   Autor: debeli Post Postano: 27.07.2005. 19:32

D je napisao/la (Pogledaj post): › Hehe, zelis li nam reci da si to ti na slici? Smile


uuuu, ovo je bilo nisko. misliš da bi ta cura bila toliko hrabra da se upusti u komentiranje? možda ju je netko i ispravno identificirao pa joj rekao, ali vjerojatnije je da se pokrila ušima i pokušava što dublje potisnuti tu traumu Embarassed
sorry, debeli, kužim da i ti imaš traume zbog tog događaja Smile[/quote]

"D" ja sam ti u biti jedan bolestan i poremećen gad. Ovo sam duže vrijeme planirao doduše neki mužjak je bio meta. Hoću ti reći da ova s*anja pod prozorom nisu pojedinačni slučajevi. Eto sad vidiš koliko su ljudi hrabri Confused

#99:   Autor: debeli Post Postano: 27.07.2005. 19:34

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @no name, a bas si lik. Ajd' jos jednom procitaj moj post, a usput procitaj i moje ostale postove. Nemoj odmah sve na prvu loptu. Ushtopaj ponekad, promisli... Smile


Btw. "raščerečiti" je jedna stara vjestina razdvajanja ljudskih organa od matice tijela bey pomoci medicinskih instrumenata. Obicno su se koristila 4 konja, svaki za jedan ud (da, da, cak i kod muskih) odnosno za svaku stranu svijeta. Uglavnom, nije neka lijepa slika kao sto danas na kirvajima imas ringispile i secernu vunu. Smile


Leteći misliš li da su ti konji patili, bikoz su im vezali štrikove za repove i udarali po sapima. Mislim da su rasčetvarali neistomišljenike tadašnje politike protiv svoje volje Confused

#100:   Autor: Gemi Post Postano: 27.07.2005. 19:35

Hehe kuniće ne dijelim, a ti se brale nisi izjasnio kao biljojed, pa nešto nemam povjerenja ;-).

Kako sam ja poznata po nematerijalnom i pretjerano emotivnom pogledu na svijet (jedna riječ je za to - budala), evo doniram ti 10 kikirikija! Smile

#101:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: Gost Post Postano: 27.07.2005. 21:40

Shocked Brkovatitvojih, pa mogo si upozorit jebateled, ja bas s tanjurom prepunim sjeo za stroj, kad ono bulšit Shocked saćudate poderem na csar-u Twisted Evil

#102:   Autor: D Post Postano: 28.07.2005. 9:01

"D" ja sam ti u biti jedan bolestan i poremećen gad. Ovo sam duže vrijeme planirao doduše neki mužjak je bio meta. Hoću ti reći da ova s*anja pod prozorom nisu pojedinačni slučajevi. Eto sad vidiš koliko su ljudi hrabri Confused
[/quote]

pod tvojim je prozorom dakle ono što kažu "ovo je mjesto gdje su se i najhrabriji usrali" Smile

#103:   Autor: Gost Post Postano: 28.07.2005. 9:13

D je napisao/la (Pogledaj post): › "D" ja sam ti u biti jedan bolestan i poremećen gad. Ovo sam duže vrijeme planirao doduše neki mužjak je bio meta. Hoću ti reći da ova s*anja pod prozorom nisu pojedinačni slučajevi. Eto sad vidiš koliko su ljudi hrabri Confused


pod tvojim je prozorom dakle ono što kažu "ovo je mjesto gdje su se i najhrabriji usrali" Smile[/quote]

Tko prizna, pola mu se prasta... jel' te?

#104:   Autor: D Post Postano: 28.07.2005. 9:22

ti to nešto priznaješ ?

#105:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: William H. Bonney Post Postano: 28.07.2005. 12:22

Možda sam jučer skinuo veo tajni sa identiteta dame nekontrolirane peristaltike, na gradskim bazenima, iste tihotapke, ista "frizura", a ja bez digitalca, smola!

#106:   Autor: Gost Post Postano: 28.07.2005. 16:43

Ne D, mislila sam na ono prvo "bolestan i poremecen gad".... kontas.... cisto me zanima u kojem kontextu si to milio

#107:   Autor: Gost Post Postano: 28.07.2005. 18:46

joj debeli svaka cast hahahaha to se zove umjetnost hahahahaha

#108:   Autor: D Post Postano: 29.07.2005. 8:59

C, ispričavam se na nesporazumu

#109:   Autor: debeli Post Postano: 29.07.2005. 20:10

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Hehe kuniće ne dijelim, a ti se brale nisi izjasnio kao biljojed, pa nešto nemam povjerenja ;-).

Kako sam ja poznata po nematerijalnom i pretjerano emotivnom pogledu na svijet (jedna riječ je za to - budala), evo doniram ti 10 kikirikija! Smile


thx Wink

#110:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: debeli Post Postano: 29.07.2005. 20:12

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › Shocked Brkovatitvojih, pa mogo si upozorit jebateled, ja bas s tanjurom prepunim sjeo za stroj, kad ono bulšit Shocked saćudate poderem na csar-u Twisted Evil

seyo logiraj se prvo. Vidimo se na CSAR Evil or Very Mad

#111:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: debeli Post Postano: 29.07.2005. 20:13

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): › Možda sam jučer skinuo veo tajni sa identiteta dame nekontrolirane peristaltike, na gradskim bazenima, iste tihotapke, ista "frizura", a ja bez digitalca, smola!

Jesi li možda zento madež na lijevoj podlaktici? Confused

#112:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 30.07.2005. 14:15

@Billy, ako ju i skontas i ufotkas, nemoj poslati facu, to bi ubilo caroliju... Smile btw. znaci nije bacila nanule... mozda je ona neki fekal-manijak...

#113:   Autor: desperadosx Post Postano: 01.08.2005. 8:55

Tihotapke,a ne nanule..znači bila je zatečena in flagranti, a corpus delikti (sa vjerojatno kojom fekalijom i motornim uljem na đonu) i dalje fura po bazenima..

#114:   Autor: debeli Post Postano: 01.08.2005. 15:39

desperadosx je napisao/la (Pogledaj post): › Tihotapke,a ne nanule..znači bila je zatečena in flagranti, a corpus delikti (sa vjerojatno kojom fekalijom i motornim uljem na đonu) i dalje fura po bazenima..


U svezi tihotapki, u subotu sam sa ženom bauljao po Arkad-u u Pečuju. Kad ono u jednoj trgovini u izlogu dotične tihotapke na sniženju stoje 89 Ft. I mi naravno odlepili od smijeha, a mađarica onako zgodna s upitnikom iznad glave pita "Teshik!" Laughing

#115:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 02.08.2005. 2:01

Edj kenjotapke...

#116:   Autor: Gemi Post Postano: 02.08.2005. 7:43

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Edj kenjotapke...


osijek031.com smile
10 kikirikija za ovo aaaaaaaa LOLCHINA
nisi normalan Smile

#117:   Autor: desperadosx Post Postano: 03.08.2005. 9:20

Što misliš,sretneš tu ribu u zagrljaju sa nekim tipom u kinu.Oni sjede iza tebe,a ti se okreneš do nje i pitaš:"Oprosti jesi ti ona riba koja je imala kenjaru kraj benze u roza tihotapkama prije jedno 2 tjedna?"
Na to ti ona odgovori npr:"Kako možeš biti tako perverzno vulgaran?"
A ti joj onda pokažeš Debeli fotku sa digitalnca,pa tipu kažeš:"Sigurno si ti birao boju u Arkadu??"

#118:   Autor: D Post Postano: 03.08.2005. 10:00

morali bi ko u pepeljugi napraviti test

#119:   Autor: Gemi Post Postano: 03.08.2005. 10:24

desperadosx je napisao/la (Pogledaj post): ›
Što misliš,sretneš tu ribu u zagrljaju sa nekim tipom u kinu.Oni sjede iza tebe,a ti se okreneš do nje i pitaš:"Oprosti jesi ti ona riba koja je imala kenjaru kraj benze u roza tihotapkama prije jedno 2 tjedna?"
Na to ti ona odgovori npr:"Kako možeš biti tako perverzno vulgaran?"
A ti joj onda pokažeš Debeli fotku sa digitalnca,pa tipu kažeš:"Sigurno si ti birao boju u Arkadu??"


hehe zločesto...za 2 kikirikija ;-)

#120:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: William H. Bonney Post Postano: 03.08.2005. 12:00

@gemi, zapravo si dala samo 1 kikiriki, drugi ti se vratio nezanimljivim postom, kud radiš inflaciju tu klistiraš ostale sa dokonim postovima.

#121:   Autor: Gemi Post Postano: 03.08.2005. 12:09

Kak me sad već cimaš za jezik ;-)
već ti rekoh o čem se radi...uhhh
Evo, od sada obećavam da dijelim kikiriki bez prethodne obavijesti. Svaka donacija vam se evidentira na mail, pa pratite! Smile

#122:   Autor: desperadosx Post Postano: 03.08.2005. 13:12

Hvala na kikirikiju Gemi,nadam se da drugi neće zamjeriti..

#123:   Autor: debeli Post Postano: 03.08.2005. 15:21

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
desperadosx je napisao/la (Pogledaj post): ›
Što misliš,sretneš tu ribu u zagrljaju sa nekim tipom u kinu.Oni sjede iza tebe,a ti se okreneš do nje i pitaš:"Oprosti jesi ti ona riba koja je imala kenjaru kraj benze u roza tihotapkama prije jedno 2 tjedna?"
Na to ti ona odgovori npr:"Kako možeš biti tako perverzno vulgaran?"
A ti joj onda pokažeš Debeli fotku sa digitalnca,pa tipu kažeš:"Sigurno si ti birao boju u Arkadu??"


hehe zločesto...za 2 kikirikija ;-)

ajde gemi ja sam dao cenera Wink

#124:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: nakaradni Post Postano: 04.08.2005. 20:22

siguran sam da je kasnije oprala rukice... ili ja zaboravila na tu sitnicu.

nego debeli... pošto je "to" ispod tvog balkona, jesi ti dan kasnije uzeo šmr u ruke i riješio se "uljeza" ili sve obavlja prirodna razgradnja?

#125:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: debeli Post Postano: 04.08.2005. 20:39

nakaradni je napisao/la (Pogledaj post): › siguran sam da je kasnije oprala rukice... ili ja zaboravila na tu sitnicu.

nego debeli... pošto je "to" ispod tvog balkona, jesi ti dan kasnije uzeo šmr u ruke i riješio se "uljeza" ili sve obavlja prirodna razgradnja?


lol pa ne radim u "Unikomu" majka priroda se pobrinula pa je za dva dana poslala pljusak Cool

#126:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: nakaradni Post Postano: 04.08.2005. 20:44

imo si sreće da nije zatoplilo, pa da se miomirisi prošire u kuhinju il recimo, spavaću sobu.

sve u svemu, izbjegavam te japanke. a ti si zaslužio pokoji kikiriki, šta god to predstavljalo.

#127:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: debeli Post Postano: 04.08.2005. 20:49

sve u svemu, izbjegavam te japanke. a ti si zaslužio pokoji kikiriki, šta god to predstavljalo.[/quote]
eve i tebi za početak. Dobro došao Laughing

#128:   Autor: desperadosx Post Postano: 08.08.2005. 12:01

I od mene imaš 10 komada Nakaradni.Dobro došao na site

#129:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: nakaradni Post Postano: 08.08.2005. 15:04

desperadosx je napisao/la (Pogledaj post): ›
I od mene imaš 10 komada Nakaradni.Dobro došao na site

evo, baš došo, vidim kikirikiji se napunili i ugodno se iznenadio. zahvaljujem! Exclamation Mr. Green
a za debelog i sve ostale naoružane fotićem. obećajem mnoštvo kikirikija ovisno u vrsti fotografije i izgledu foto-modelice:
uriniranje 2-5
"teža" nužda 5-10
sise u prvom planu 10-15
dobra maca golog dupeta 12-15
dvojica na jednu 20-25
jedan na dvije 22-30
incest 30-40
lezbo show minimum 49(koliko sad imam)
sve zajednu u paketu (dajem sve što imam i dodatnim postanjem ubacujem po jedan kikiriki do kraja tekućeg mjeseca) Wink

nebi htio sad nabrajati i neke parafilije jel ipak ni sam nemam još dovoljno kikirikija
Wink

#130:   Autor: Gost Post Postano: 08.08.2005. 17:16

gle nakaradni postavio cjenik. kolko šta košta pa nek se zna

#131:   Autor: nakaradni Post Postano: 08.08.2005. 19:01

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › gle nakaradni postavio cjenik. kolko šta košta pa nek se zna

govorim o kikirikijima, ako nisi registriran nečeš znat o čem je riječ. a ako bi kune bile u pitanju, dalo bi se to sve pomnožit sa 100 Wink

#132:   Autor: desperadosx Post Postano: 09.08.2005. 7:38

dobra maca golog dupeta 12-15

...jako teško da će bilo tko ovo uhvatiti objektivom..još teže da će se to desiti negdje u Osijeku..
--Za lovce moja preporuka- čekajte skrivećki u šašu negdje na izlaznim stepenicama Olimpijskog bazena (hi,hi)
- Ima jedan tehnički problem,naime:ako nemate teles min. 70-210 mm. ili još bolje 100-300 mm. nemojte ni pokušavati biti negdje blizu,jer vas vlasnica guzice može (ima pravo) tužiti na sudu i po mogućnosti onda želi izmusti neke novce..

#133:   Autor: debeli Post Postano: 10.08.2005. 0:59

Ljudi ako ste zainteresirani imam par fotki iz studentskih dana. Ne brinite u boji su (hehe).
Naime slikao sam svoje pacijentice nage. Doduše nisu neke ljepotice, al nisu ni loše. Ako ste zainteresirani, budem ih scaniro pa ih stavim na forum Cool

#134:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: William H. Bonney Post Postano: 10.08.2005. 6:59

ah opet ti i tvoje sklonosti ka putenim ovcama.

#135:   Autor: Gemi Post Postano: 10.08.2005. 8:36

Molim uzmite u obzir da će se svaki prelazak granice dobrog ukusa kažnjavati cenzurom i gubitkom kikirikija.

#136:   Autor: desperadosx Post Postano: 10.08.2005. 10:16

Ajde Gemi nemoj se grbit,daj dečku cenera..

#137:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: nakaradni Post Postano: 10.08.2005. 10:22

naravno da smo zainteresirani Twisted Evil Mr. Green Twisted Evil Mr. Green Twisted Evil

#138:   Autor: D Post Postano: 10.08.2005. 10:30

kad čovjek pogleda naslov topica pomisli da će dobiti uvid u neke (ne)znamenitosti Osijeka, a kad ono riječ je o pogledu s jednog prozora i nogama od ovce

#139:   Autor: Gemi Post Postano: 10.08.2005. 10:31

desperadosx je napisao/la (Pogledaj post): › Ajde Gemi nemoj se grbit,daj dečku cenera..


Ne beri brigu, beri kikiriki ;-)

#140:   Autor: desperadosx Post Postano: 10.08.2005. 11:04

Čuj znamenitosti Osijeka mogu se pogledati u Osječkome ljetopisu (ili kako ono već bijaše),a male,sitne,ljekovite gadosti,u kojima svi uživamo plasiramo tu
D je napisao/la (Pogledaj post): ›
kad čovjek pogleda naslov topica pomisli da će dobiti uvid u neke (ne)znamenitosti Osijeka, a kad ono riječ je o pogledu s jednog prozora i nogama od ovce

#141:   Autor: Leon Post Postano: 11.08.2005. 1:10

Kad smo vec kod znamenitosti, zna li tko kako stupiti u kontakt s osobama koje se kontaju u znamenitosti Osijeka i koje bi znale ispricati pricu o proceljima koja stoje mirno i sutke promatraju kako prelaze u zaborav?!

#142:  Re: I TO JE OSIJEK Autor: William H. Bonney Post Postano: 11.08.2005. 7:15

mr. povjesti Ante u muzeju, koštat će te koje pivo.

#143:   Autor: D Post Postano: 11.08.2005. 10:50

javi se za turistički obilazak s Razglednicom STV-a

#144:   Autor: Gemi Post Postano: 11.08.2005. 11:01

A da pitas ove sto se deklariraju kao Essekeri? ;-)

#145:   Autor: debeli Post Postano: 11.08.2005. 12:55

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › A da pitas ove sto se deklariraju kao Essekeri? ;-)


Hihihi Laughing
To eve ti kikiriki.
Zbog takvih se više ne proizvodi Esseker pils Crying or Very sad

#146:   Autor: desperadosx Post Postano: 12.08.2005. 13:22

Odlično Debeli,naime ja mislim da je to stvar lokalnog patriotizma a i lokalnog kolektivnog integriteta sebe nazivati Essekerom..
Kao što starosjedioci Zagreba sebe nazivaju Purgerima..
debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › A da pitas ove sto se deklariraju kao Essekeri? ;-)


Hihihi Laughing
To eve ti kikiriki.
Zbog takvih se više ne proizvodi Esseker pils Crying or Very sad

#147:   Autor: debeli Post Postano: 15.08.2005. 22:48

[quote="desperadosx";p="4967"]Odlično Debeli,naime ja mislim da je to stvar lokalnog patriotizma a i lokalnog kolektivnog integriteta sebe nazivati Essekerom..
Kao što starosjedioci Zagreba sebe nazivaju Purgerima..

Ma burajz "purgerima" sebe nazivaju oni koji nemaju veze s tim. Slušaj samo Bandića, pogledaj sjever kad je dinamu u Gradskom, purgeri iz Đakova i Baranje sramota. Ja mislim da su ESSEkeri oni koji su za rata zdimili u susjedstvo pa su ih tamo zvali tako. Sada su se vratili s tim nadimkom, pa misle da je u redu reći da su građani višeg reda, jer su ratna razaranja Osijeka gledali sa sigurne udaljenosti. Hjoj opet sam se nanerviro Evil or Very Mad

#148:   Autor: Gost Post Postano: 17.08.2005. 20:21

kak ste jadni

#149:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 18.08.2005. 13:40

@Gost, zbog slike ili price o Essekrima? Jesi ti mozda na slici?

#150:   Autor: Gost Post Postano: 30.09.2005. 8:16

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›

Što je neobično na ovoj fotki? Osim što je benza udaljena deset metara.



hehehe.. izasrala se do jaja.. mislim da je riknula kad je vidjela blic hehehe.. znači i žene seru, a ne kakaju.

#151:   Autor: Heg Post Postano: 30.09.2005. 19:05

Bila bi fora vidjeti njenu facu u trenutku kad okida blic.

Što se dogodilo kad je okinulo,ili si zdimio s prozora? osijek031.com smile Ratata... evo ti!

#152:  Ekskluzivne snimke pokajanja... Autor: Leon Post Postano: 01.10.2005. 1:10

Turboekskluzivno!

Na mail redakcije smo primili video pokajanje navodno osobe s fotografije.

Video isjecak je relativno mali, ali vrijedi svakog skinutog byta!

Video se moze skinuti klikom [::OVDJE::]



video_pokajanje_morala_sam.wmv
 Opis:
Video pokajanje i iskaz navodno osobe s fotografije. Obavezno pogledati! Za pregledavanje je poterbam Windows Media Player.

Skini
 Datoteka:  video_pokajanje_morala_sam.wmv
 Veličina:  327.2 KB
 Skinuto:  439 put(a)


#153:   Autor: Gost Post Postano: 01.10.2005. 9:27

Meni ova radnja "smrdi" na to da se toj curi Debeli na bilo koji nacin zuamjerio pa mu se ona ovako osvetila..

#154:   Autor: Leon Post Postano: 01.10.2005. 12:26

Mislis kao "Revange of the Shith?" ;-)

#155:   Autor: iawgoM Post Postano: 01.10.2005. 12:49

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Turboekskluzivno!
Na mail redakcije smo primili video pokajanje navodno osobe s fotografije.

LOOOL! ovo ne moram ni skinuti, znam o cemu se radi...(Andja) Wink e da sam se prije sjetio ja to poslati...
uglavnom Leone..imam ja jos filmica iz te kolekcije i mogu ti rec da ih malo malo gledam s ekipom..postali su kultniji od Bobe iz Gospodara pedofila, "Slatke male" iz Kite u Billa i Stevana iz "Harry Pottera"...ako te zanima javi se pa ti ih posaljem nekako Wink
Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislis kao "Revange of the Shith?"

ROTFLMAO Sranje osijek031.com smile (Debeli je ovaj sa zelenim light-sabre-om) osijek031.com smile osijek031.com smile

#156:   Autor: Gost Post Postano: 01.10.2005. 15:30

hahaha ludi ste skroz!!pozdrav iz sb!

#157:   Autor: Gost Post Postano: 01.10.2005. 15:40

dobro da nije Severina, nju smo već vidjeli?!?!?!

#158:   Autor: Leon Post Postano: 01.10.2005. 19:57

@iawgoM, tnx na ponudi filmitja, ali ne treba... znam na kojem siteu se mogu skinuti... Smile svi ti filmici i jos malo vise... ;-)

Odlicno sinhronizacije ekipe iz Palilule Smile
http://www.developer.rs.sr/download/zafrkancije/

Razni filmici iz emisija... majkemi... ;-)
http://www.kobajagrande.com

#159:   Autor: debeli Post Postano: 01.10.2005. 20:21

ludo sviđa mi se filmić.

#160:   Autor: desperadosx Post Postano: 13.10.2005. 8:06

Ljepi pozdrav svima..Veza bila sjebana do daljnjega..nis mogo uć ni pod razno...
utipkaš osijek031.com i dobije kurac ..ono Web page can not be desplayed

#161:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 13.10.2005. 22:26

ili ti mrak baš i nije frend

#162:   Autor: iawgoM Post Postano: 14.10.2005. 7:35

desperadosx je napisao/la: › Veza bila sjebana do daljnjega..nis mogo uć ni pod razno...


ako ti je to jedini problem u vezi onda se to rjesava ili kamenicama (školjke) ili viagrom ili lubrikantima Wink

#163:   Autor: Gemi Post Postano: 14.10.2005. 8:51

Woaaaa....Slusaj ti glas mudrosti...(ili iskustva?) hehehe

#164:   Autor: desperadosx Post Postano: 14.10.2005. 10:49

iawgoM je napisao/la: ›
desperadosx je napisao/la: › Veza bila sjebana do daljnjega..nis mogo uć ni pod razno...


ako ti je to jedini problem u vezi onda se to rjesava ili kamenicama (školjke) ili viagrom ili lubrikantima Wink
Pa vidi,
nikada sa "tim" stvarima nisam imao probleme,ali očito da si ti jako dobro informiran i da znaš sve o tome, pa se mogu upitati..

#165:   Autor: desperadosx Post Postano: 14.10.2005. 10:50

[quote="William H. Bonney"]
ili ti mrak baš i nije frend
[/quote]
Ma ne, sumrak mi je frend, a po noći spavam..

#166:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 14.10.2005. 14:53

desperadosx je napisao/la: ›
iawgoM je napisao/la: ›
desperadosx je napisao/la: › Veza bila sjebana do daljnjega..nis mogo uć ni pod razno...


ako ti je to jedini problem u vezi onda se to rjesava ili kamenicama (školjke) ili viagrom ili lubrikantima Wink
Pa vidi,
nikada sa "tim" stvarima nisam imao probleme,ali očito da si ti jako dobro informiran i da znaš sve o tome, pa se mogu upitati..

nešto se previše pravdaš za nekog ko nema problema

#167:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 14.10.2005. 14:55

desperadosx je napisao/la: ›
William H. Bonney je napisao/la: ›
ili ti mrak baš i nije frend

Ma ne, sumrak mi je frend, a po noći spavam..

eh a do jučer si bio dobar s mrakom....oš da citiram?

#168:   Autor: Gost Post Postano: 14.10.2005. 16:52

William H. Bonney je napisao/la: ›
nešto se previše pravdaš za nekog ko nema problema

thanx for support Bonney Wink nije mi se dalo uopce mu odgovarat na tu njegovu paniku i odmah upiranje prstom u nekog drugog, a ja se samo nasalio i mozda dao dobar savjet Smile a uostalom radilo se o vezi na net hehe

#169:   Autor: desperadosx Post Postano: 17.10.2005. 8:58

Da je to moj problem ja bih znao za kamenice i lubrikante..Kad čovjek ima problem onda traži rješenje za svoj problem.Očito DA SI TI TRAŽIO NAČINE KAKO IZLJEČITI SVOJ PROBLEM,JER ja nisam niti znao za ovo gore (osim za viagru,ali o njoj svi toliko pričaju bez da ih se pita,pa se čovjek upita koliko ljudi koristi viagru)
William H. Bonney je napisao/la: ›
desperadosx je napisao/la: ›
iawgoM je napisao/la: ›
desperadosx je napisao/la: › Veza bila sjebana do daljnjega..nis mogo uć ni pod razno...


ako ti je to jedini problem u vezi onda se to rjesava ili kamenicama (školjke) ili viagrom ili lubrikantima Wink
Pa vidi,
nikada sa "tim" stvarima nisam imao probleme,ali očito da si ti jako dobro informiran i da znaš sve o tome, pa se mogu upitati..

nešto se previše pravdaš za nekog ko nema problema

#170:   Autor: desperadosx Post Postano: 17.10.2005. 9:02

Zašto misliš da sam ja igdje kategorizirao nekog kao prijatelja ili neprijatelja.Ljudi iz mojeg odnosa mogu zaključiti koliko sam sa nekim dobar.Što se Mraka tiče,ja ga uopće ne držim za lošu osobu.Pitanje:kako znaš da JA NISAM MRAK????? ILI NETKO DRUGI SA DRUGIM PSEUDONIMOM???????[quote="William H. Bonney"]
[quote="desperadosx"]
[quote="William H. Bonney"]
ili ti mrak baš i nije frend
[/quote]
Ma ne, sumrak mi je frend, a po noći spavam..
[/quote]
eh a do jučer si bio dobar s mrakom....oš da citiram?
[/quote]

#171:   Autor: desperadosx Post Postano: 17.10.2005. 12:47

::9 posjetitelja::
1 registriran
1 skriven
7 promatrača

::Registrirani:: desperadosx

[Iscrpnije...]

0 korisnika chata:
[ Chat! ]


Deder kako se ija mogu sakrit,de reci..

#172:   Autor: Leon Post Postano: 17.10.2005. 14:01

Lozi te paranoja?! Smile

Profil -> Profil -> Postavke profila -> Privatnost

#173:   Autor: desperadosx Post Postano: 17.10.2005. 14:11

ONO PRIVATNOST NIGDJE NISAM MOGAO NAĆI KADA SAD UŠAO U 2.PROFIL

Da,loži me.Za koj klinac bi ja jedini bio prikazan??

#174:   Autor: Leon Post Postano: 17.10.2005. 14:19

Dakle, klines na ono "Profil" u headeru... onda ti se otvori stranica koja ima "tabbed" izbornik gdje pise "Javno", "MojRadniStol", "Profil", ...

Kliknes na taj "Profil" u tom tabbed izborniku...

Onda se otvori stranica koja s lijeve strane ima izbornike : "
Javne informacije
Osobne informacije
Kontakt podaci
Messengeri
Web informacije
Postavke profila
..."

Kliknes na Postavke profila i onda dobijes podizbornik Privatnost

#175:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 17.10.2005. 15:24

desperadosx je napisao/la: ›
Pitanje:kako znaš da JA NISAM MRAK????? ILI NETKO DRUGI SA DRUGIM PSEUDONIMOM???????[

neznam sto bi ti htjeo biti al Mrak nisi, nemash tu karizmu, uzak ti je rijecnik, emotivno si nestabilan, nemas smisla za humor, proziran si , naivan, socijalna intiligencija ti steka, ......sve u svemu nisi Mrak.

#176:   Autor: desperadosx Post Postano: 17.10.2005. 16:13

Očito da imaš niski IQ jer sam ti formulirao pitanje na taj način da si ga doslovno shvatio:naime kad smo kod mojeg smisla za humor,drugi kažu da je skroz O.K.,riječnik mi je takav da upotrebljavam dijapazon riječi sa kojim raspolažem,ti me ne bi razumio o čemu govorim,pa ti se prilagođavam,jadniče, a što se tiče transparentnosti,tvoj avatar već od samog starta odražava infantilni i nedefinirani karakter (unatoč poznijoj dobi).Što se tiče naive,ti si glup ako misliš DA BIH JA HTIO BITI MRAK.To bi ti možda htio,ali ja nemam idole u životu poput tebe.Emotivno sam vezan,ali ne i nestabilan,pa glupanima poput tebe to niti ne bih tumačio da me ovako javno nisu prozvali.Sve u svemu,ti si jedan JADNIK KOJI MISLI DA MU JE KRITIKA KONSTRUKTIVNA,A ONA SE U BITI BAZIRA NA INDICIJAMA,MISLIŠ DA TI JE SARKAZAM JAČA STRANA,ALI TO JE SAMO TVOJ OBRAMBENI MEHANIZAM JER NEMAŠ DRUGOG NAČINA JADNIČE..
William H. Bonney je napisao/la: ›
desperadosx je napisao/la: ›
Pitanje:kako znaš da JA NISAM MRAK????? ILI NETKO DRUGI SA DRUGIM PSEUDONIMOM???????[

neznam sto bi ti htjeo biti al Mrak nisi, nemash tu karizmu, uzak ti je rijecnik, emotivno si nestabilan, nemas smisla za humor, proziran si , naivan, socijalna intiligencija ti steka, ......sve u svemu nisi Mrak.

#177:   Autor: desperadosx Post Postano: 17.10.2005. 16:17

P.S. sigurno imaš mali penis čim koristiš toliku hrpu stimulansa...

#178:   Autor: desperadosx Post Postano: 17.10.2005. 16:35

Mišiću,pa zašto si se uplašio,nikako da od tebe dobijem odgovor...

#179:   Autor: debeli Post Postano: 17.10.2005. 19:27

desperadosx je napisao/la (Pogledaj post): › Mišiću,pa zašto si se uplašio,nikako da od tebe dobijem odgovor...


E ja mislim da ti nisi O.K. što se tiče smisla za humor Embarassed

#180:   Autor: iawgoM Post Postano: 17.10.2005. 20:50

desperadosx je napisao/la: ›
Mišiću,pa zašto si se uplašio,nikako da od tebe dobijem odgovor...


to meni napisano?

#181:   Autor: Gost Post Postano: 17.10.2005. 21:09

Smile Previše se vi dečki šalite oko svoje "tople" strane da ne bi vrijedila ona "gdje ima dima, ima i vatre"... Smile

#182:   Autor: Leon Post Postano: 17.10.2005. 21:57

Vise je nego ocito da je ovih dana pun mjesec. ;-)

Vani je zahladilo, ali to nije razlog za lozenje vatrice po forumu. Podjebavanje dozivljavajte kao podjebavanje, a ne smrtnu uvredu. S koje god strane dosla. Vise kreativnosti, a manje nervoze i vracanja na prvu loptu.

#183:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 17.10.2005. 22:19

khm...oprostite sto sudjelujem u ovome.

#184:   Autor: desperadosx Post Postano: 18.10.2005. 7:32

Da..i ja mislim da neki to uzimaju previše k srcu..

#185:   Autor: eldiablo Post Postano: 03.02.2006. 19:59

Humor? Gdje? Kad? Sada? Pa ja nikad ne kontam ovakav humor.... blups...

#186: Complicity Re: I TO JE OSIJEK Autor: lufus Post Postano: 06.08.2009. 15:16

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Što je neobično na ovoj fotki? Osim što je benza udaljena deset metara.


Citat: › Serijal fotki istog autora (debeli):

I to je Osijek (cura pod prozorom)

Pod mojim prozorom (dvoje u pohoti)

Plinifikacija mladih (uh, uh)

I ja moram s vama ovo podijeliti

Debeli, ti zivis u najboljoj zgradi na svijetu! ;-)

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/31116/Velika-nuzda-na-nicijoj-zemlji-1800-kuna.html Laughing
Osijek031.com » Nightlife » I TO JE OSIJEK


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::