Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Gdje izaci u Osijeku?

#1:  Gdje izaci u Osijeku? Autor: crazyrider Post Postano: 16.04.2007. 15:54

Question Hey,

Dolazim cesto u Osijek i nikako ne mogu da pronadjem neko dobro mijesto za nocni izlazak, nekako mi je grad totalno mrtav (ne Osijek kakvog se ja sijecam)
Da li ima neko interesantno mijesto u gradu nesto poput, jazz bar, barovi sa dobrom zivom svirkom, cool pivnice i gdje se nalaze jer ja izgleda bas ne mogu da ih namirsem?

Thanks,

CR

#2:  Re: Gdje Izaci? Autor: snowblind Post Postano: 16.04.2007. 20:39

u odl bridge pubu zna dosta često biti živih svirki

#3:   Autor: legica_os Post Postano: 16.04.2007. 22:05

za pivnicu se obrati saletu_caru Very Happy on je tamo inventar,za mini teatar i s.co bar evilu Very Happy a za ostalo se raspitaj......negdje dalje Wink

#4: Great ! Re: Gdje Izaci? Autor: crazyrider Post Postano: 17.04.2007. 11:00

Thanks

#5:   Autor: Isis Post Postano: 17.04.2007. 13:46

U Teatru zna svirati često Session bend, sviraju blues i stari rock, moglo bi ti se svidjeti jer su odlični.

#6:  Re: Gdje Izaci? Autor: crazyrider Post Postano: 17.04.2007. 13:55

Hvala Isis,

Pokusala sam sada da pronadjem nesto o njima na net ali nema nista.
Da li je to Mini Teatar u Vrbaskoj?

#7:   Autor: Isis Post Postano: 17.04.2007. 14:31

Da, taj je.. Smile

#8:   Autor: game Post Postano: 18.04.2007. 22:53

snowblind je napisao/la: ›
u odl bridge pubu zna dosta često biti živih svirki

ma i to je jadno... skupe se sami šminkići koji žele pokazati nove krpice i kako elegantno ispijaju martini...
jadna vemtilacija, mali prostor, previše ljudi..

#9:   Autor: Rajnus Post Postano: 19.04.2007. 7:35

Koliko ja vidim tamo ima svakakvih ljudi. Sto tebi smetaju sminkeri?

#10:   Autor: CatCloe Post Postano: 19.04.2007. 9:32

game je napisao/la: ›
snowblind je napisao/la: ›
u odl bridge pubu zna dosta često biti živih svirki

ma i to je jadno... skupe se sami šminkići koji žele pokazati nove krpice i kako elegantno ispijaju martini...
jadna vemtilacija, mali prostor, previše ljudi..

u prizemlju je šminka, ali u podrumu zna biti sasvim ok atmosfera... i ne vidim kakve veze martini ima s tim. ja ga pijem i u starom pubu i u becker'su, zato jer je mmmmmmm.... pila bi ga i u tufni, ali ga tamo nema osijek031.com smile

#11:   Autor: DonQuijote Post Postano: 19.04.2007. 10:17

imaš "mick-mack" u aninoj, tamo možeš otići zakartati uz deci-deci, ili "marjan" za biljar i pivo, bila je "ruža" za rakijicu i korisne informacije kako otvoriti auto bez ključa i slične, ali ima već par mjeseci da je zatvorena... Sad

#12:  Re: Gdje Izaci? Autor: crazyrider Post Postano: 19.04.2007. 10:24

znaci prvo podjem u Old Bridge na koje pice sa sminkama i kasnije u pivnicu da se bas zapijem prije polaska doma !!!

Ima li Osijek dobar clubbing scene?

Thx

#13:   Autor: Ivan Post Postano: 19.04.2007. 10:28

mick mack fronta!
gledanje utakmica i tako Smile

#14:  Re: Gdje Izaci? Autor: lufus Post Postano: 19.04.2007. 15:33

crazyrider je napisao/la (Pogledaj post): › znaci prvo podjem u Old Bridge na koje pice sa sminkama i kasnije u pivnicu da se bas zapijem prije polaska doma !!!

Ima li Osijek dobar clubbing scene?

Thx

nema, ono malo pokušaja što je bilo davnih dana ostalo na pokušajima.

#15:   Autor: swamp Post Postano: 19.04.2007. 16:29

btw, šta se desilo s onim direktorom koji se na forumu prijetio da će otvorit birtiju bez narodnjaka? oće bit šta od toga?

#16:   Autor: fairy Post Postano: 19.04.2007. 17:31

svirka u kadilaku, bude čola

#17:  Re: Gdje Izaci? Autor: crazyrider Post Postano: 19.04.2007. 17:43

Zar se narodnjaci i turbo folk slusaju u Osijeckim birtijama?

#18:   Autor: swamp Post Postano: 19.04.2007. 17:57

crazyrider je napisao/la: ›
Zar se narodnjaci i turbo folk slusaju u Osijeckim birtijama?

Jel medo sere u šumi?

#19:   Autor: Rajnus Post Postano: 20.04.2007. 11:57

swamp je napisao/la (Pogledaj post): ›

Jel medo sere u šumi?


Prejebeno... osijek031.com smile

#20:   Autor: osjecanka031 Post Postano: 04.08.2007. 19:27

imas pivnicu na dravi...kod neptuna...blizu kompe...ziva mjuza...bude super..

#21:   Autor: steam Post Postano: 04.08.2007. 20:04

osjecanka031 je napisao/la (Pogledaj post): › imas pivnicu na dravi...kod neptuna...blizu kompe...ziva mjuza...bude super..


Do koliko radi?

#22:   Autor: DanicaV Post Postano: 04.08.2007. 20:24

swamp je napisao/la (Pogledaj post): ›
crazyrider je napisao/la: ›
Zar se narodnjaci i turbo folk slusaju u Osijeckim birtijama?

Jel medo sere u šumi?


swamp postaje legenda po svojim komentarima Razz

#23:   Autor: allein Post Postano: 04.08.2007. 21:08

steam je napisao/la (Pogledaj post): ›
osjecanka031 je napisao/la (Pogledaj post): › imas pivnicu na dravi...kod neptuna...blizu kompe...ziva mjuza...bude super..


Do koliko radi?


Četvrtkom do kasno u noć. Čujem svirku uvijek kad idem spavati; i dok spavam. Vikendom ne znam jer sam onda i ja do kasno vani Smile

#24:   Autor: osjecanka031 Post Postano: 05.08.2007. 17:07

rade cetvrtkom i subotom...cetvrtkom svira ITD bend....a subotom BOLERO...tak nes... Smile ..i sviraju od 8 do 12..

#25:   Autor: Mladjo Post Postano: 08.08.2007. 18:16

osjecanka031 je napisao/la (Pogledaj post): › imas pivnicu na dravi...kod neptuna...blizu kompe...ziva mjuza...bude super..
ja bio tamo prošle godine poslje neke tekme osijeka. svirka je bila žbrlj, nešto u stilu krivog spoja ak se ko sjeća stare pivnice na divaltovoj, al kako bude svuda gdje piva ima u ogromnim količinama, ekipa završila na stolu s bakljama u ruci Cool

#26:  Re: Gdje Izaci? Autor: Monstrum Post Postano: 08.08.2007. 19:13

Slabo nešto izlazim u zadnje vrijeme, trudim se završit faks, još sam 4 ispita, al kad izlazim prva postaja je il Kesten il kod nekog u stan i lokanje, pa onda il West, il Cadilac, il Miniteatar, a možda i na drugu stranu, odn. tvrđa, OBP, Big Ben i do fajronta u Tufni, dok nas ne istjeraju van, a onda kod trovača, il na burek u ružinu il ak je ostalo para u city na ćelape Very Happy

#27:   Autor: game Post Postano: 08.08.2007. 22:54

Mladjo je napisao/la: › ak se ko sjeća stare pivnice na divaltovoj

ajoj...Smile))))

#28:   Autor: Mladjo Post Postano: 08.08.2007. 22:56

game je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: › ak se ko sjeća stare pivnice na divaltovoj

ajoj...Smile))))
šta pilo se tamo crno točeno osječko za medvjeda Very Happy

#29:   Autor: cane Post Postano: 08.08.2007. 23:46

U petak u Excaliburu Vodka-Energis party po 8 kn. c u there!

#30:   Autor: igrac s brojem 2 Post Postano: 09.08.2007. 10:06

Svaki dan, birtija "Kap veselja". Pivo 7 kuna (prije bilo 6 gad demn!) tak da dobiješ puno više od kapi veselja (cjeli slap jebote) ali lako dobiješ i batina od domaćih pankera i metalaca hehe

#31:   Autor: davorccc Post Postano: 09.08.2007. 12:47

West, cuga 5 kn pa ti gledaj.

Napiješ se, i onda u Tvrđu ganjati rasne koke.

#32:   Autor: Ivan Post Postano: 09.08.2007. 13:18

baš...ganjati ih... nije ni čudo što grad izgleda prazno već oko 2 Very Happy

#33:   Autor: Circa Post Postano: 09.08.2007. 13:29

davorccc je napisao/la: ›
West, cuga 5 kn pa ti gledaj.

Napiješ se, i onda u Tvrđu ganjati rasne koke.

Pred westom svaki vikend neki pičvajz, pa ti gledaj...

#34:   Autor: tonya Post Postano: 09.08.2007. 15:59

Circa je napisao/la: ›
davorccc je napisao/la: ›
West, cuga 5 kn pa ti gledaj.

Napiješ se, i onda u Tvrđu ganjati rasne koke.

Pred westom svaki vikend neki pičvajz, pa ti gledaj...

A ti gledaš s terase prekoputa... Ccc...

#35:   Autor: Mladjo Post Postano: 09.08.2007. 16:32

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
davorccc je napisao/la: ›
West, cuga 5 kn pa ti gledaj.

Napiješ se, i onda u Tvrđu ganjati rasne koke.

Pred westom svaki vikend neki pičvajz, pa ti gledaj...
taman sam htio reć evo prije nekog vremena razbili nekog lika izrezali ga cijelog još je u bolnici

#36:  Re: Gdje Izaci? Autor: Monstrum Post Postano: 12.08.2007. 20:13

Bio sinoć u Kestenu, pa gledam prekoputa tu djecu, neka dvojica si dijele neke šamare, pa neko nabrijavanje, na kraju ništa, 3-4 slaboljetnice sjede na kiši na bankini i dobijaju prehladu jajnika, neke dvije rigaju, sjeli u kola pa pravac tvrđa.Ušli u OBP, tekila 12kn, neka akcija i udri.Napio se ko krava, uletio nekoj trebici, neuspješno, drugi put ću manje popit pa možd bude nešt. osijek031.com smile

#37:   Autor: luna os Post Postano: 15.01.2008. 21:08

sada ti je po novom četvrtkom vece uz jazz grupu uzivo u gradskoj kavani(desaty),petkom isto neka svirka a subotom jazz dance plesacice.....i jos mozes zatraziti poklon bon s 20% popusta na wellness studio chanell na divaltovoj.to ti je pored pekare arbanas....ma stari moj....ima u osijeku svega samo moras poznavat prave ljude!!!!!

#38:   Autor: cane Post Postano: 16.01.2008. 22:42

20% nemoj zezat??? i ima svega??? a ko je ljude to moram poznavat???

#39:   Autor: nake_rado Post Postano: 16.01.2008. 22:53

cane je napisao/la: ›
20% nemoj zezat??? i ima svega??? a ko je ljude to moram poznavat???


pa ja glavna faca heh, don rado osijek031.com smile
neki manji ljudi od mene su htjeli 15& popust al ja sam udario šakom u stol i reko NE bit ce 20% Very Happy

#40: Cool Gdje Izaći??? Autor: Mala Buljevicka Post Postano: 12.08.2012. 19:57

Izaći van (grad) u Osijeku i dobro se provesti je otprilike kao dobiti sedmicu na lotu. Ako odmah u startu izbacimo kafiće i klubove koji puštaju caje (jer mi fina gospoda ne slušamo cajke Smile ), ostane nam cc desetak mjesta u gradu od kojih njih 8 ne može raditi duže od 23:00 sata. Uzet ću za primjer 3 kafa tj. kluba u kojima sam upravo sinoć bila. Krenimo od Tvrđe i Matriksa...prije nekih 10 godina to je bila rupčaga na kvadrat u koju su zalazili profesori s faxa na jutarnje kavice. S vremenom su evoluirali i u poduzetničkom duhu prilagođavali se glazbom od zabavne, preko tamburice i danas završili na komercijali. Klub izgleda onako od jedan do pet recimo +2,5, dobra igra svjetlosnih efekata sakriva nemaštovitu raspoređenost stolova i separea, veliki minus za iako nov ali ne održavan toalet i naravno minus za cijene cuge kao i za preglasnu glazbu. Iako moram dati plus jer imaju pivo od pola litre i to Osječko.
Zatim slijedi Voodoo, kaf koji je prije desetak godina bio mjesto okupljanja mladih intelektualaca koji ni u najluđim snovima ne bi slušali cakje. Klub je u ono vrijeme odisao nečime posebnim ....kombinacija rock regge stila, dobra zika i prihvatljive cijene pića ....no to sve dobro bilo je kratkoga vijeka i danas su jedna obična rupa koja služi za okupljanje prijatelja od konobara i tome slično, uglavnom pre loše, ocjena -2. I na kraju meni osobno najdraži klub u koji sam počela izlaziti još sa nekih petnaest, šesnaest godina .....Bar Cadillac Osijek, glazba uvijek dobra, roka se od jutra do sutra, s vremena na vrijeme dva lika ubijaju na gitari domaci i stani rock sto je danas neprocjenjiva stvar. Ekipa je nešto mlada ili mi se to samo čini obzirom da je osmi mjesec i da u gradu nema studenata, cijene su ok, terasa je veliki plus no ipak mala zamjerka za pivkana jer me eksta živcira kada ja u svome gradu ne mogu naručiti Osječko vopi. Sanitarni čvor im je malo u banani ali tako je bilo oduvijek i još jedna stvar koju sam primijetila je da su izbacili bilijarski stol što osobno smatram promašajem jer je upravo taj prostor sa bilijarskim stolom davao određenu čar samome klubu. Osoblje kao i oduvijek veselo, pristupačno i uslužno sve skupa +4,0.

#41:   Autor: starfucker085 Post Postano: 02.01.2015. 21:12

Kako stoje stvari nakon više od 2 god nakon zadnjeg posta? Nisam dugo u ovim krajevima jer radim i boravim već par god na obali no vraćam se uskoro. Jel postoji mjesto gdje izlaze normalni ljudi ( i djevojke naravno Smile ), 25+ godina i da se ne sluša baš neki hardcore shit od glazbe?

Hvala Smile

#42:   Autor: diva Post Postano: 31.12.2015. 22:00

u zavod za zapošljavanje, uvijek je punoooo...odlična atmosfera, osoblje za šankom prijatno, brzo u narudžbama, imate i osobnog savjetnika koji vas upiše, za ne daj bože zalutate, ozareni slušaju vaše želje i potrebe, pa psihološkim pristupom najavljuje nove termine zabave u svim sljedećim mjesecima...tako se zabavite da vam vrijeme proleti i evo 2016. godina...navalite što prije jer je velika gužva..

#43:   Autor: jacika Post Postano: 02.01.2016. 19:31

...evo malkoc, razvedravajućeg "crnjaka": zahvaljujući upravo navedenom Zavodu, imamo sve više "zavodnika" i "zavodnica"..!!
Osijek031.com » Nightlife » Gdje izaci u Osijeku?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::