Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » cura s pivom

#1:  cura s pivom Autor: Curica Post Postano: 28.03.2007. 18:57

Zamina me sto frajer pomisli kad vidi zgodnu/prosjecnu curu s pol litre piva u subotu navecer u kaficu? Sto ako nateze iz boce?
vjerujem da su misljenja sarolika! da cujem!!!! Very Happy ili Shocked

#2:   Autor: legica_os Post Postano: 28.03.2007. 19:13

...mom "frajeru" se ne nimalo sviđa kad vidi curku da dere općenito po pivu a kamoli iz boce,pogotovo iz pollitrenke ..odvratno za vidjeti...."....

Btw ja ne pijem pivo,zato me voli......ali i meni je užas vidjeti curku kako nateže bocu od osječkog..isuse..strašno neš..
.ok ako pije bavariju ili neko tako malo bezvezno pivo...ali ovako izgleda ko seljančica...

Kak bi izgledalo da ja nategnem bocu pelina??strašno...
Zato,curKama bolje dati malu onu čašicu sa žestom jer tako pristojnije izgledaju,barem ja...Very Happy

Curke i pivo od 0.5 nikako ne ide zajedno osijek031.com smile

#3:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 28.03.2007. 20:32

legica_os je napisao/la: ›
Btw ja ne pijem pivo,zato me voli......ali i meni je užas vidjeti curku kako nateže bocu od osječkog..isuse..strašno neš..


Nažalost, moja cura više voli karlovačko i pan od osječkog. U velikoj boci.
A opet, ja na to gledam sa seljačke strane, ne sa malograđanske, kao ti... ;-)

#4:   Autor: Poppy Post Postano: 28.03.2007. 21:11

legica_os je napisao/la: ›
...mom "frajeru" se ne nimalo sviđa kad vidi curku da dere općenito po pivu a kamoli iz boce,pogotovo iz pollitrenke ..odvratno za vidjeti...."....

Btw ja ne pijem pivo,zato me voli......ali i meni je užas vidjeti curku kako nateže bocu od osječkog..isuse..strašno neš..
.ok ako pije bavariju ili neko tako malo bezvezno pivo...ali ovako izgleda ko seljančica...

Kak bi izgledalo da ja nategnem bocu pelina??strašno...
Zato,curKama bolje dati malu onu čašicu sa žestom jer tako pristojnije izgledaju,barem ja...Very Happy

Curke i pivo od 0.5 nikako ne ide zajedno osijek031.com smile



Ju legice, pa nisam znala das ti taka konzerva! osijek031.com smile

#5:   Autor: tamna strana Post Postano: 28.03.2007. 22:28

Curica je napisao/la: ›
Zamina me sto frajer pomisli kad vidi zgodnu/prosjecnu curu s pol litre piva u subotu navecer u kaficu? Sto ako nateze iz boce?
vjerujem da su misljenja sarolika! da cujem!!!! Very Happy ili Shocked



....ma da mi je vidjeti takvu curu....ja gdje god pogledam vidim zgodne/prosjecne cure sa bocom od 2 L piva (slovima dvije litre) Cool

#6:   Autor: kelly Post Postano: 28.03.2007. 22:47

...što se mene tiče nak pije ko šta hoće..njegova stvar.. osijek031.com smile

#7:   Autor: tamna strana Post Postano: 28.03.2007. 22:52

kelly je napisao/la: ›
...što se mene tiče nak pije ko šta hoće..njegova stvar.. osijek031.com smile


...tako je....Cool

#8:   Autor: Circa Post Postano: 28.03.2007. 23:09

Ako pije pivo je fuj i seljancura, a ako pije, primjera radi, gin-tonic je super?! WTF!
De, takva izdrkavanja me posebno vesele...
Katastrofalno seljacki stav, a ovo s "bavarija je OK, a neko drugo, domaće pivo nije" necu ni komentirati.
Jebote, emancipacija zena kasni zbog glupih zena s glupim stavovima, a ne zbog muske dominacije i potkopavanja zena...
A ono da s malom casicom izgledaju pristojnije mi je super biser. Nagledao sam se ja takvih "pristojnih", skockanih "curki" (a, curki!?) koje nakon nekoliko casica, uz koje izgledaju jako pristojno, bljuju unaoklo i rade kojekakve pizdarije pa ne izgledaju previse pristojno.
Cura s bocom piva u ruci mi porucuje: "Boli me kiki za curke s votkicama, pije mi se pivo i pijem pivo, ako ti se ne svidja, odj..." i to je OK...


Zadnja promjena: Circa; 29.03.2007. 0:05; ukupno mijenjano 1 put.

#9:   Autor: Curica Post Postano: 28.03.2007. 23:22

[quote="Circa"]

Jebote emancipacija zena kasni zbog glupih zena s glupim stavovima, a ne zbog muske dominacije i potkopavanja zena...bas mi je drago ovo MUSKO misljenje! Dok ja popijem polako moje pivce, moja frendica stuce 3 votkice... mislim da je moje 1 piće ipak zdravije od neke zeste! a i obozavam pivo! ali ja ipek volim iz čaše!

#10:   Autor: cookies Post Postano: 28.03.2007. 23:32

ma mene baš briga šta ko pije i šta radi, ko voli nek izvoli...
živili

#11:   Autor: tonya Post Postano: 28.03.2007. 23:39

Ajmo svi sad na jedno pivo! Politrensko.

#12:   Autor: Nekvinda Post Postano: 28.03.2007. 23:50

Nek ona meni plati jedno, a sta ce sama nije mi toliko vazno Smile

#13:   Autor: ela Post Postano: 28.03.2007. 23:59

Jednostavno i već rečeno,neka pije tko što hoće i kako želi....
malo pivo,pola litre ili što god još da se i u tome ravnamo prema nečijem mišljenju osijek031.com smile
Circa je napisao/la: ›
Ako pije pivo je fuj i seljancura, a ako pije, primjera radi, gin-tonic je super?! WTF!
De, takva izdrkavanja me posebno vesele...
Katastrofalno seljacki stav, a ovo s "bavarija je OK, a neko drugo, domaće pivo nije" necu ni komentirati.
Jebote emancipacija zena kasni zbog glupih zena s glupim stavovima, a ne zbog muske dominacije i potkopavanja zena...
A ono da s malom casicom izgledaju pristojnije mi je super biser. Nagledao sam se ja takvih "pristojnih", skockanih "curki" (a, curki!?) koje nakon nekoliko casica, uz koje izgledaju jako pristojno, bljuju unaoklo i rade kojekakve pizdarije pa ne izgledaju previse pristojno.
Cura s bocom piva u ruci mi porucuje: "Boli me kiki za curke s votkicama, pije mi se pivo i pijem pivo, ako ti se ne svidja, odj..." i to je OK...

osijek031.com smile

da i pijem pivo,ako mi je gušt pila bih kako ja želim makar i ispala seljančura osijek031.com smile


Zadnja promjena: ela; 29.03.2007. 0:04; ukupno mijenjano 1 put.

#14:   Autor: Poppy Post Postano: 29.03.2007. 0:03

Ova me tema podsjeća na slučaj jedne moje frendice koja se jako žalila na jednog svog momka jer reže debele šnite kruha i da koja je on seljačina! A sad ima uobraženog purgera za muža koji ju ne tepe već nakon par mjeseci braka... Sad

#15:   Autor: Circa Post Postano: 29.03.2007. 0:07

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Btw ja ne pijem pivo,zato me voli......

Rodi mu potomke ako te voli zato sto ne pijes pivo!

#16:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.03.2007. 1:17

Meni je uvijek drago kad vidim da riba trusi pivo, pogotovo kad drobi iz boce normalne velicine. Osim takvih, drage su mi i one koje su sklonije rakiji nego ginu, pelinu nego jaegeru... nema nista ljepse, nego kad u Big Benu riba donosi dva puta duplu lozu i dvije case mutne vode s ledom...

Srecom, ne susrecem se precesto s fancy piconjarama sto ne piju pivo i rakiju, a i kad ih vidim, puca mi tuki sto piju...


Zadnja promjena: Leteci mungos; 29.03.2007. 10:43; ukupno mijenjano 1 put.

#17:   Autor: alexia Post Postano: 29.03.2007. 2:33

ummm... da, nek svatko pije šta hoće, ali...

cura/žena i pivo mi nikako ne idu zajedno

#18:   Autor: DonQuijote Post Postano: 29.03.2007. 8:20

to je, kao i većina drugih stvari, vrlo individualno, odnosno do konkretne osobe. u ovom slučaju, ima cura koje bi izgledale lijepo i elegantno i da srču iz bačve, a s druge strane onih koje ne mogu tako izgledati ni sa šarenim fancy koktelčićem s dva kišobrančića.

#19:   Autor: Anita_os Post Postano: 29.03.2007. 8:35

kak ne idu pivo i žena zajedno?? Nonsense!
Pivo sam pila još dok ni preko stola nisam vidjela!
I svakako mi ljepše u ruci neke cure stoji pivo ili rakija, kako mungos kaze, ili pelin..nego neki coctail ili sta-ja-znam koji ce prije proliti zbog zrikanja okolo tko-ce-me-vidjeti, a ne zabave.

#20:   Autor: allein Post Postano: 29.03.2007. 8:42

Pivo u ruci žene je nešt sasma ok. Nemam na to prigovora niti to doživljavam kao neki strašno veliki bauk. Ako se ide vanka po Cadillacu, Miniteatru i sl. sasma je normalno da curka vuče sa sobom veliko Karlovačko.
Bolje da pije pivo nego da puši Ronhill light Sad

#21:   Autor: CatCloe Post Postano: 29.03.2007. 9:24

pijem pivo jednom u sto godina, ali je gušt pijenja iz boce neusporediv s pijenjem iz čaše! i colu pijem iz boce... tako lijepo anatomski paše u ruku i na usta Smile

#22:   Autor: legica_os Post Postano: 29.03.2007. 11:04

Circa je napisao/la: ›
Ako pije pivo je fuj i seljancura, a ako pije, primjera radi, gin-tonic je super?! WTF!
De, takva izdrkavanja me posebno vesele...
Katastrofalno seljacki stav, a ovo s "bavarija je OK, a neko drugo, domaće pivo nije" necu ni komentirati.
Jebote, emancipacija zena kasni zbog glupih zena s glupim stavovima, a ne zbog muske dominacije i potkopavanja zena...
A ono da s malom casicom izgledaju pristojnije mi je super biser. Nagledao sam se ja takvih "pristojnih", skockanih "curki" (a, curki!?) koje nakon nekoliko casica, uz koje izgledaju jako pristojno, bljuju unaoklo i rade kojekakve pizdarije pa ne izgledaju previse pristojno.
Cura s bocom piva u ruci mi porucuje: "Boli me kiki za curke s votkicama, pije mi se pivo i pijem pivo, ako ti se ne svidja, odj..." i to je OK...


ajme ovaj će me ispizdit ak me vidi negdje sa čašicom žeste...

btw evo jedan primjer iz tufne,prije par tjedana,likovi pristojno obučeni(meni malo pederkasto..) došli sa ženskama koje su bile definitivno pod nekim drogama...ženske su naručile pivo od 0.5(zaista ne znam koje) a likovi su derali po kruškovcu...mislim da u životu svome niasam nikad vidjela da muškarac pije kruškovac...
E upravo te mlade dame koje su pile to pivo su se napile od tog jednog piva,navodno,i doslovno se poljevale kad su nategnule bocu,e onda se vidjelo da su frajeri popizdili,uzeli im te boce,stavili na stol i rekli da više neće pivo piti jer to nije uopće lijepo vidjeti kada ženska pije pivo..pa su im rekli idemo tamo i tamo i pit ćete sok ili žestu,izgledate ko glupače s tom bocom,bla bla...malo su pretjerali al ajde....ali ja sebe nikad ne bi mogla zamisliti da pijem iz boce...AKO ME IKADA VIDITE U GRADU SA FLAŠOM U RUCI,MOŽETE ME ODMAH IZMLATITI!!!!!Very Happy

ALI....

Moram priznati da sam i ja nekidan pila pivo iz boce Embarassed Embarassed ,ali malo osječko Embarassed Embarassed ali samo zbog oklade Embarassed Embarassed ,morala sam dokazati da mogu eksirati malo pivo.. Embarassed Embarassed ,kao što već rekoh ne pijem pivo,al ovo mi bilo baš sjelo Embarassed Embarassed ali ja sad da izađem van i pijem pivo...NEMA ŠANSE

#23:   Autor: DanicaV Post Postano: 29.03.2007. 12:13

Više volim vino (ali servirano u finim vinskim čašama što kod nas nije u svim kafićima baš običaj pa moram mrgudati), ali sam se navikla i na pivo, osobito tamno..... ne pijem iz boce, jer volim lijepe čaše (poneku uzeti i za uspomenu, naravno).
I baš me briga tko što misli. Makar dečki kraj mene pili i sok za to vrijeme.
A nije mi baš neki problem sjesti sama na terasu i naručiti što god mi se svidi.

#24:   Autor: mia Post Postano: 29.03.2007. 12:18

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Više volim vino (ali servirano u finim vinskim čašama što kod nas nije u svim kafićima baš običaj pa moram mrgudati), ali sam se navikla i na pivo, osobito tamno..... ne pijem iz boce, jer volim lijepe čaše (poneku uzeti i za uspomenu, naravno).
I baš me briga tko što misli. Makar dečki kraj mene pili i sok za to vrijeme.
A nije mi baš neki problem sjesti sama na terasu i naručiti što god mi se svidi.


danči, kraljice ti znaš šta valja Bravo

#25:   Autor: tamna strana Post Postano: 29.03.2007. 12:23

DanicaV je napisao/la: ›
A nije mi baš neki problem sjesti sama na terasu i naručiti što god mi se svidi.



....da li se pod tim podrazumjeva samo cuga.....Cool

#26:   Autor: DanicaV Post Postano: 29.03.2007. 12:29

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ....da li se pod tim podrazumjeva samo cuga.....Cool


obično ima neki cjenik s ponudom........... Smile

#27:   Autor: euchrid Post Postano: 29.03.2007. 14:22

nije mi uopće jasno koji k postoji malo pivo...

#28:   Autor: Poppy Post Postano: 29.03.2007. 14:26

euchrid je napisao/la: ›
nije mi uopće jasno koji k postoji malo pivo...



Za mene... Embarassed

#29:   Autor: Circa Post Postano: 29.03.2007. 14:29

euchrid je napisao/la: ›
nije mi uopće jasno koji k postoji malo pivo...

tako je! A posebno mi je famozno kada je jos i malo karlovacko skuplje od velikog...
te ampulice ne volim ni vidjeti i nikada ih ne narucujem

#30:   Autor: euchrid Post Postano: 29.03.2007. 14:32

Poppy je napisao/la: ›
euchrid je napisao/la: ›
nije mi uopće jasno koji k postoji malo pivo...



Za mene... Embarassed



hoćeš reći da ti je ta količina piva (ili uopće bilo koje tekućine) dovoljna...

#31:   Autor: Poppy Post Postano: 29.03.2007. 14:33

euchrid je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
euchrid je napisao/la: ›
nije mi uopće jasno koji k postoji malo pivo...



Za mene... Embarassed



hoćeš reći da ti je ta količina piva (ili uopće bilo koje tekućine) dovoljna...



Dovojna da mi iduće jutro bude bar malo muka...
Al nedovoljna da tu noć radim pizdarije...
Za to mi trebaju bar dva!

#32:   Autor: tonya Post Postano: 29.03.2007. 15:58

Poppy... Kapacitet, a? Very Happy

#33:   Autor: legica_os Post Postano: 29.03.2007. 16:06

Circa je napisao/la: ›
euchrid je napisao/la: ›
nije mi uopće jasno koji k postoji malo pivo...

tako je! A posebno mi je famozno kada je jos i malo karlovacko skuplje od velikog...
te ampulice ne volim ni vidjeti i nikada ih ne narucujem


ni meni nikad neće biti jasno zašto je recimo malo pivo 12kn a veliko od 0.5 10kn? i zašto neko popije dva mala umjesto jedno veliko?onak dva mala =24 kn a veliko je 10?isti k.... samo što skuplje izađe...
i zašto preko vikenda u rijetko kojem lokalu ima velikih piva a preko tjedna ima?i onda stave cijenu malog piva 15 kn?!!!!bezveze

i kako da onda ne pijem žestu?straššššno Rolling Eyes

#34:   Autor: cane Post Postano: 29.03.2007. 18:17

legica_os je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
euchrid je napisao/la: ›
nije mi uopće jasno koji k postoji malo pivo...

tako je! A posebno mi je famozno kada je jos i malo karlovacko skuplje od velikog...
te ampulice ne volim ni vidjeti i nikada ih ne narucujem




ni meni nikad neće biti jasno zašto je recimo malo pivo 12kn a veliko od 0.5 10kn? i zašto neko popije dva mala umjesto jedno veliko?onak dva mala =24 kn a veliko je 10?isti k.... samo što skuplje izađe...
i zašto preko vikenda u rijetko kojem lokalu ima velikih piva a preko tjedna ima?i onda stave cijenu malog piva 15 kn?!!!!bezveze

i kako da onda ne pijem žestu?straššššno Rolling Eyes


Objašnjenje je vrlo jednostavno. Nabavna cijena jednog i drugog je skoro ista. Vikendom ugostitelji računaju da će prodati više malih piva. A veliko pivo u nekom clubu gdje je gužva, baš i nije praktično.

Nego šta meni nije jasno!? U cijelom svijetu se malo pivo puni u boce od 0,33! Samo u Hrvatskoj postoji pivo od 0,25!?!? Jer 0,33 je taman mjera i pivo ti se u subotnjoj gužvi i ne ugrije toliko. Dok ono od 0,5 bude toplo ko pišalo nakon nekog vremena...

#35:   Autor: levy Post Postano: 29.03.2007. 19:29

Circa je napisao/la: ›
Ako pije pivo je fuj i seljancura, a ako pije, primjera radi, gin-tonic je super?! WTF!
De, takva izdrkavanja me posebno vesele...
Katastrofalno seljacki stav, a ovo s "bavarija je OK, a neko drugo, domaće pivo nije" necu ni komentirati.
Jebote, emancipacija zena kasni zbog glupih zena s glupim stavovima, a ne zbog muske dominacije i potkopavanja zena...
A ono da s malom casicom izgledaju pristojnije mi je super biser. Nagledao sam se ja takvih "pristojnih", skockanih "curki" (a, curki!?) koje nakon nekoliko casica, uz koje izgledaju jako pristojno, bljuju unaoklo i rade kojekakve pizdarije pa ne izgledaju previse pristojno.
Cura s bocom piva u ruci mi porucuje: "Boli me kiki za curke s votkicama, pije mi se pivo i pijem pivo, ako ti se ne svidja, odj..." i to je OK...


Very Happy sup... post!!
BANNER LOS! Evil or Very Mad

#36:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.03.2007. 23:09

cane je napisao/la: › Nego šta meni nije jasno!? U cijelom svijetu se malo pivo puni u boce od 0,33! Samo u Hrvatskoj postoji pivo od 0,25!?!? Jer 0,33 je taman mjera i pivo ti se u subotnjoj gužvi i ne ugrije toliko. Dok ono od 0,5 bude toplo ko pišalo nakon nekog vremena...


Boca od 0.25 manje zaklanja kljuceve automobila, mobitel i kutiju Marlbora... ;-)

No, ovo je vec lagano zgibalo u offtopic...

#37:   Autor: DanicaV Post Postano: 30.03.2007. 1:14

@mungos, prebaci onda..... Twisted Evil

#38:   Autor: Nekvinda Post Postano: 30.03.2007. 3:46

Ta mala piva su obicne kapi za oci, nakapas i moras po novo!

#39:   Autor: zlusch Post Postano: 30.03.2007. 7:05

Curica je napisao/la: ›
Zamina me sto frajer pomisli kad vidi zgodnu/prosjecnu curu s pol litre piva u subotu navecer u kaficu? Sto ako nateze iz boce?
vjerujem da su misljenja sarolika! da cujem!!!! Very Happy ili Shocked

To je baš seksi.... em što jasno kazuje da curku ne muče kompleksi kao većinu ostatka žena pa je puno opuštenija od onih što svako malo idu u WC da se pogledaju i dorade The Savršenstvo (a mi mislimo kako žene imaju slab mjehur)... em što tako trenira rad usana i jezika za bliskobuduće susrete s pripadnicima grubljeg spola Wink

#40:   Autor: zlusch Post Postano: 30.03.2007. 7:11

legica_os je napisao/la: ›
Btw ja ne pijem pivo,zato me voli......ali i meni je užas vidjeti curku kako nateže bocu od osječkog..isuse..strašno neš..

Definitivno trebaš mijenjati tipa! Kasnije će te voljeti jer ne oblačiš uske majice, jer ne izlaziš kad ti se izlazi , jer kuhaš i kad ti se i ne kuha i jer se ponašaš onako kako njegova mama želi i odredi....

A stvarno je odvratno vidjeti curu kako nateže (pazi užasa) *veliku* bocu od piva Shocked

#41:   Autor: legica_os Post Postano: 30.03.2007. 11:47

zlusch je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
Btw ja ne pijem pivo,zato me voli......ali i meni je užas vidjeti curku kako nateže bocu od osječkog..isuse..strašno neš..

Definitivno trebaš mijenjati tipa! Kasnije će te voljeti jer ne oblačiš uske majice, jer ne izlaziš kad ti se izlazi , jer kuhaš i kad ti se i ne kuha i jer se ponašaš onako kako njegova mama želi i odredi....

A stvarno je odvratno vidjeti curu kako nateže (pazi užasa) *veliku* bocu od piva Shocked


ne pijem pivo iz razloga zato što mi je gorko i nekako bljak...i moj organizam ne može podnijeti tu tekućinu....on pije pivo...ok kad muško pije iz boce,al žensko mi je stvarno jadno,samoj sebi bi se gadila,jebiga,fina sam,nisam seljančica niti neka razmažena ni šta ja znam, što,ali naučena sam da pijem sve iz čaše,osim vikendom(kad se trijeznim) ledeni čaj kojeg pijem na slamčicu..inače sve ide iz čaše u moja usta,boca ne dolazi u obzir....ne zbog drugih,već zbog sebe...osim kad se baš prepijamo u parkićima ili negdje tako pa cugaš odakle stigneš....ali vani nema šanse...ne bi si dozvolila da obučem minić,topić i štikle pa da okolo paradiram sa bocom osječkog ...bilo bi mi prosto neugodno.......

#42:   Autor: :::Bruno::: Post Postano: 30.03.2007. 13:43

ma kakva glupost... ja bi curu s kojom mogu kupiti par onih osječkih od 2l i sjesti negdje i zapiti se ...a ne tu neke kao fine koje piju samo skupu cugu.. bezvze.... nek cura pije šta god hoče... Wink

#43:   Autor: euchrid Post Postano: 30.03.2007. 15:09

legica_os je napisao/la: ›
osim vikendom(kad se trijeznim) ledeni čaj kojeg pijem na slamčicu...



ako nakon pijanstva za trežnjenje pješ ledeni čaj (ili bilo što drugo) na slamčicu to samo znači da se nisi napila uopće... da si se stvarno prepila alkohola drugi dan bi trebala piti ne na slamku, iz čaše ili boce već iz jedne velike kante... barem je meni tako drugi dan...


e, a baš me zanima jel finim curama neugodno piti one breezere (ili kako se već te cuge zovu) iz boce ili je to ok...?

i što bi bilo kad bi počeli pakirati juice vodke u boce od pola litre?

#44:   Autor: tonya Post Postano: 30.03.2007. 18:30

euchrid je napisao/la: ›
i što bi bilo kad bi počeli pakirati juice vodke u boce od pola litre?

Patentiraj ovo! Odmah!!

#45:   Autor: game Post Postano: 30.03.2007. 21:55

Circa je napisao/la: › A ono da s malom casicom izgledaju pristojnije mi je super biser. Nagledao sam se ja takvih "pristojnih", skockanih "curki" (a, curki!?) koje nakon nekoliko casica, uz koje izgledaju jako pristojno, bljuju unaoklo i rade kojekakve pizdarije pa ne izgledaju previse pristojno.
Cura s bocom piva u ruci mi porucuje: "Boli me kiki za curke s votkicama, pije mi se pivo i pijem pivo, ako ti se ne svidja, odj..." i to je OK...

a, naravno da cura koja pije votku želi poručiti: "ja izgledam baš sexy i zamamno sa čašicom, a pogledaj tek one seljančure!"

#46:   Autor: game Post Postano: 30.03.2007. 22:00

legica_os je napisao/la: › došli sa ženskama koje su bile definitivno pod nekim drogama...ženske su naručile pivo od 0.5(zaista ne znam koje) a likovi su derali po kruškovcu...mislim da u životu svome niasam nikad vidjela da muškarac pije kruškovac...
E upravo te mlade dame koje su pile to pivo su se napile od tog jednog piva,navodno,i doslovno se poljevale kad su nategnule bocu,e onda se vidjelo da su frajeri popizdili,uzeli im te boce,stavili na stol i rekli da više neće pivo piti jer to nije uopće lijepo vidjeti kada ženska pije pivo..

ako su cure došle "pod nekom drogama", nisu se mogle od jednog piva napiti...a ako su tipovi "pederkasti", nije ni čudo što nisu mogli podnijeti te cure, pogotovo ako su bile malo luđe..
kako je moguće proglasiti nekoga seljačinom ako pije pivo???!!!!
e, legice, imaš pivo za prosere!

#47:   Autor: cane Post Postano: 31.03.2007. 0:56

tonya je napisao/la: ›
euchrid je napisao/la: ›
i što bi bilo kad bi počeli pakirati juice vodke u boce od pola litre?

Patentiraj ovo! Odmah!!

Pa tog već ima. Bilo je prije po kafovima pakirano u male boce. Al se slabo prodavalo kontam jel ne vidim više nigdje to. A bilo je svega stock-cola, bambus, juice-vodka...

#48:   Autor: Sale car Post Postano: 31.03.2007. 2:24

Curica je napisao/la: ›
Zamina me sto frajer pomisli kad vidi zgodnu/prosjecnu curu s pol litre piva u subotu navecer u kaficu? Sto ako nateze iz boce?
vjerujem da su misljenja sarolika! da cujem!!!! Very Happy ili Shocked


Sta pomislim kada vidim curu s pivom.... nista ne pomislim... posto cne obracam pretjerano paznju na to sta ona pije.... a u biti i ne smeta mi i da popije i tri litre piva... samo da ne riga.... Very Happy

#49:   Autor: Shorty Post Postano: 31.03.2007. 2:25

Cura s pivom je nešto sasvim normalno. Ne vidim po čemu bi pivo trebalo biti za muške. A što se tiče toga da pije iz boce, zaboli me. Nek pije i iz džepa ak hoće, meni svejedno.

#50:   Autor: mali_ivica Post Postano: 31.03.2007. 15:15

Neznam zašto bih ocjenjivao djevojke po cugi koju piju?!
Evo primjer:
Cura sjedi za šankom priča sa prijateljicom i pije točeno pivo u vremenskom intervalu od 3h popije 3*0,3l ttočenog piva
Druga djevojka "kulira" sa juice votkom i popije n - komada u sat vremena
koja je bolja ova sa pivom ili ova koju su nakon sat vremena nosili na pomičnom krevetiću osiječke hitne !!!

#51:   Autor: ana18os Post Postano: 01.04.2007. 11:23

:::yElloW::: je napisao/la (Pogledaj post): › ma kakva glupost... ja bi curu s kojom mogu kupiti par onih osječkih od 2l i sjesti negdje i zapiti se ...a ne tu neke kao fine koje piju samo skupu cugu.. bezvze.... nek cura pije šta god hoče... Wink


Slažem se, potpuno. Zašto je toliko bitno što pijemo? I ja više volim otići u neki parkić, sjest na klupu i lokat.I šta fali? Bolje mi i to neko ići u neki fancy kafić ili ne daj bože na narodnjake u miniću i pravit se fina, a poslije rigat od votke. Dečki, te što izgledaju fine zapravo su vam najgore. Alkosice prve lige osijek031.com smile

#52:   Autor: Sale car Post Postano: 01.04.2007. 12:01

meni idu na kurac te butre koje narucuju red bul votke i kojekakve zestice zato sto vecina tih zenskica pije to da bi se vidjela, a ne zato sto joj je to uzitak... a da ne pricam o tome kada vidim neku klinku od 16 godina koja je sva bitna i "pijana" jer je popila pivo od 0.33 ....

#53:   Autor: Manda Post Postano: 01.04.2007. 14:39

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Ako pije pivo je fuj i seljancura, a ako pije, primjera radi, gin-tonic je super?! WTF!
De, takva izdrkavanja me posebno vesele...
Katastrofalno seljacki stav, a ovo s "bavarija je OK, a neko drugo, domaće pivo nije" necu ni komentirati.
Jebote, emancipacija zena kasni zbog glupih zena s glupim stavovima, a ne zbog muske dominacije i potkopavanja zena...
A ono da s malom casicom izgledaju pristojnije mi je super biser. Nagledao sam se ja takvih "pristojnih", skockanih "curki" (a, curki!?) koje nakon nekoliko casica, uz koje izgledaju jako pristojno, bljuju unaoklo i rade kojekakve pizdarije pa ne izgledaju previse pristojno.
Cura s bocom piva u ruci mi porucuje: "Boli me kiki za curke s votkicama, pije mi se pivo i pijem pivo, ako ti se ne svidja, odj..." i to je OK...



Potpisujem sve. Well said.

#54:   Autor: Ivan Post Postano: 01.04.2007. 19:34

meni su najbolje cure s dva piva u ruci. u takvoj situaciji mogu biti kavalir i ponuditi djevojci pomoć oko oslobađanja tereta iz jedne ruke. Smile

#55:  Re: cura s pivom Autor: sheila Post Postano: 01.04.2007. 19:53

ma nek pije bilo tko što god želi..dok se ponaša u granicama normale....sve ovisi o osobi....neko će se ko idiot ponašati sa votkom u ruci a neko sa pivom u ruci...sam naziv cura s pivom mi već zvuči kao predrasuda....heh al uglavnom malo sam uskočila u temu nisam čitala od početka pa možda sam nešto promašila...heh osijek031.com smile osijek031.com smile Embarassed

#56:   Autor: Ivan Post Postano: 01.04.2007. 19:59

fulala si ceo fudbal. cura s pivom je najnoviji film sa brittany murphy. romantična je komedija!

#57:  Re: cura s pivom Autor: sheila Post Postano: 01.04.2007. 21:49

da da Wink osijek031.com smile osijek031.com smile

#58:   Autor: Ivan Post Postano: 01.04.2007. 21:56

uglavnom da zakljucim, nije bitno koju vrstu alkoholnog pića cura drži u ruci, bitno je kako se ponaša pod utjecajem istog Smile

#59:   Autor: swamp Post Postano: 03.04.2007. 2:22

Shvaćam vas potpuno. Piće koje žena konzumira neizmjerno je važno, a nedavno sam doživio traumatično iskustvo koje odražava upravo tu činjenicu.
Te subote, prije par tjedana, nalakirao sam svoje najšpicastije cipele i krenio put Koktela, kako to obično i činim. Nalaktio sam se za šank, i nonšalantno naručio svoju uobičajenu dozu: vodku od šumskog voća sa švepsom od tandžerine, red bulom i sokom od mahagonija. Konobar mi je uz znalački namig isporučio moj napitak, kadli je u birtiju ušla ONA!
Od prvog pogleda sam znao da mora biti moja. Iz njenih naramenica zračila je ženstvenost koja me opijala poput pavijana, a moj pogled je kružio po njoj kao penzioner po Konzumu. Konačno su nam se pogledi sreli i ona je prišla šanku i nalaktila se pored mene. Rekao sam joj: "Maco, tako mi ovog šezdespet karatnog lanca kojeg imam oko vrata, ti si najdivnije stvorenje je ispuzalo iz praiskonskog mulja. Dozvoli da te zovem svojom, i predstavim staroj majci kao takvu!". Ona se nasmješila i rekla: "O gospodine, ja sam inače pristojna djevojka, ali opčinio si me svojom pojavom i karizmom. Jasno mi je da smo stvoreni jedno za drugo, uzmi me i čini samnom što te volja, makar to uključivalo i teglu kinderlade od 250 grama."
U tom trenu, shvatio sam da je mojoj dugogodišnjoj potrazi došao kraj. Pronašao sam ženu svog života! U to ime, rekao sam joj da si naruči pićence, dok ja odem iscjediti svoje u obližnji sanitarni čvor. Po povratku sam ju uzeo za ruku i izveo van.
Sjeli smo u auto i krenuli staroj majci, ne bi ju upoznao s izabranicom svog srca. Dok smo se vozili, sjetio sam se da je piće koje je naručila izgledalo vrlo slično mojem. Upitao sam je mazno: "Maco, šta si naručila ti tamo prije nego krenusmo?". Na moje iznenađenje odgovorila je: "Vodku od šumskog voća s red bulom i sokom od mahagonija". Šokiran, izderao sam se: "A ŠVEPS OD TANDŽERINE??" Ona se zlobno nasmijala i rekla: "Ne volim šveps od tandžerine". Naravno, nije mi preostalo drugo nego ju bez zaustavljanja, izbacim iz auta, elegantnim pokretom mog nabildanog bicepsa.
Sa suzama u očima došao sam staroj majci, i isplakao se na njenim plećima. Jedino što me utješilo bile su njezine riječi: "Sinko, moglo je biti i gore. Zamisli samo da si podario svoje sjeme kučki koja ne voli šveps od tandžerine!"

#60:   Autor: DanicaV Post Postano: 03.04.2007. 7:40

@swamp, čista petica.......... Razz

#61:   Autor: Poppy Post Postano: 03.04.2007. 7:42

moj pogled je kružio po njoj kao penzioner po Konzumu


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#62:   Autor: zlusch Post Postano: 03.04.2007. 7:59

swamp je napisao/la: ›
"Sinko, moglo je biti i gore. Zamisli samo da si podario svoje sjeme kučki koja ne voli šveps od tandžerine!"

Maestralno!! Posebice ono "... kao penzioner po Konzumu" Wink

#63:   Autor: zlusch Post Postano: 03.04.2007. 7:59

Poppy je napisao/la: ›
moj pogled je kružio po njoj kao penzioner po Konzumu
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Kak se ono veli.... great minds think alike Wink

#64:   Autor: DonQuijote Post Postano: 03.04.2007. 8:10

osijek031.com smile

#65:   Autor: Circa Post Postano: 03.04.2007. 8:50

swamp je napisao/la: ›
Shvaćam vas potpuno. Piće koje žena konzumira neizmjerno je važno, a nedavno sam doživio traumatično iskustvo koje odražava upravo tu činjenicu.
Te subote, prije par tjedana, nalakirao sam svoje najšpicastije cipele i krenio put Koktela, kako to obično i činim. Nalaktio sam se za šank, i nonšalantno naručio svoju uobičajenu dozu: vodku od šumskog voća sa švepsom od tandžerine, red bulom i sokom od mahagonija. Konobar mi je uz znalački namig isporučio moj napitak, kadli je u birtiju ušla ONA!
Od prvog pogleda sam znao da mora biti moja. Iz njenih naramenica zračila je ženstvenost koja me opijala poput pavijana, a moj pogled je kružio po njoj kao penzioner po Konzumu. Konačno su nam se pogledi sreli i ona je prišla šanku i nalaktila se pored mene. Rekao sam joj: "Maco, tako mi ovog šezdespet karatnog lanca kojeg imam oko vrata, ti si najdivnije stvorenje je ispuzalo iz praiskonskog mulja. Dozvoli da te zovem svojom, i predstavim staroj majci kao takvu!". Ona se nasmješila i rekla: "O gospodine, ja sam inače pristojna djevojka, ali opčinio si me svojom pojavom i karizmom. Jasno mi je da smo stvoreni jedno za drugo, uzmi me i čini samnom što te volja, makar to uključivalo i teglu kinderlade od 250 grama."
U tom trenu, shvatio sam da je mojoj dugogodišnjoj potrazi došao kraj. Pronašao sam ženu svog života! U to ime, rekao sam joj da si naruči pićence, dok ja odem iscjediti svoje u obližnji sanitarni čvor. Po povratku sam ju uzeo za ruku i izveo van.
Sjeli smo u auto i krenuli staroj majci, ne bi ju upoznao s izabranicom svog srca. Dok smo se vozili, sjetio sam se da je piće koje je naručila izgledalo vrlo slično mojem. Upitao sam je mazno: "Maco, šta si naručila ti tamo prije nego krenusmo?". Na moje iznenađenje odgovorila je: "Vodku od šumskog voća s red bulom i sokom od mahagonija". Šokiran, izderao sam se: "A ŠVEPS OD TANDŽERINE??" Ona se zlobno nasmijala i rekla: "Ne volim šveps od tandžerine". Naravno, nije mi preostalo drugo nego ju bez zaustavljanja, izbacim iz auta, elegantnim pokretom mog nabildanog bicepsa.
Sa suzama u očima došao sam staroj majci, i isplakao se na njenim plećima. Jedino što me utješilo bile su njezine riječi: "Sinko, moglo je biti i gore. Zamisli samo da si podario svoje sjeme kučki koja ne voli šveps od tandžerine!"

Jebem ti Iruda šišarkom u dupe, ovo je jedan od najboljih postova ikad!!!
Svaka ti dala, svaka s tobom ispijala šveps od tandžerine!

#66:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.04.2007. 9:02

swamp je napisao/la: ›
Shvaćam vas potpuno. Piće koje žena konzumira neizmjerno je važno, a nedavno sam doživio traumatično iskustvo koje odražava upravo tu činjenicu.
Te subote, prije par tjedana, nalakirao sam svoje najšpicastije cipele i krenio put Koktela, kako to obično i činim. Nalaktio sam se za šank, i nonšalantno naručio svoju uobičajenu dozu: vodku od šumskog voća sa švepsom od tandžerine, red bulom i sokom od mahagonija. Konobar mi je uz znalački namig isporučio moj napitak, kadli je u birtiju ušla ONA!
Od prvog pogleda sam znao da mora biti moja. Iz njenih naramenica zračila je ženstvenost koja me opijala poput pavijana, a moj pogled je kružio po njoj kao penzioner po Konzumu. Konačno su nam se pogledi sreli i ona je prišla šanku i nalaktila se pored mene. Rekao sam joj: "Maco, tako mi ovog šezdespet karatnog lanca kojeg imam oko vrata, ti si najdivnije stvorenje je ispuzalo iz praiskonskog mulja. Dozvoli da te zovem svojom, i predstavim staroj majci kao takvu!". Ona se nasmješila i rekla: "O gospodine, ja sam inače pristojna djevojka, ali opčinio si me svojom pojavom i karizmom. Jasno mi je da smo stvoreni jedno za drugo, uzmi me i čini samnom što te volja, makar to uključivalo i teglu kinderlade od 250 grama."
U tom trenu, shvatio sam da je mojoj dugogodišnjoj potrazi došao kraj. Pronašao sam ženu svog života! U to ime, rekao sam joj da si naruči pićence, dok ja odem iscjediti svoje u obližnji sanitarni čvor. Po povratku sam ju uzeo za ruku i izveo van.
Sjeli smo u auto i krenuli staroj majci, ne bi ju upoznao s izabranicom svog srca. Dok smo se vozili, sjetio sam se da je piće koje je naručila izgledalo vrlo slično mojem. Upitao sam je mazno: "Maco, šta si naručila ti tamo prije nego krenusmo?". Na moje iznenađenje odgovorila je: "Vodku od šumskog voća s red bulom i sokom od mahagonija". Šokiran, izderao sam se: "A ŠVEPS OD TANDŽERINE??" Ona se zlobno nasmijala i rekla: "Ne volim šveps od tandžerine". Naravno, nije mi preostalo drugo nego ju bez zaustavljanja, izbacim iz auta, elegantnim pokretom mog nabildanog bicepsa.
Sa suzama u očima došao sam staroj majci, i isplakao se na njenim plećima. Jedino što me utješilo bile su njezine riječi: "Sinko, moglo je biti i gore. Zamisli samo da si podario svoje sjeme kučki koja ne voli šveps od tandžerine!"

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
OVO MI JE ULJEPŠALO CIJELI TJEDAN!!!!! TI SI BOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! osijek031.com smile
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#67:  Re: cura s pivom Autor: wendy Post Postano: 03.04.2007. 9:33

Swamp, svinjo šovinistička!! Iš!! A šta da je jadna cura pivo naručila? I to ono od po litre? osijek031.com smile

#68:   Autor: tonya Post Postano: 03.04.2007. 10:31

hahaha osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#69:   Autor: euchrid Post Postano: 03.04.2007. 14:08

@ swamp BRAVO!

#70:   Autor: swamp Post Postano: 03.04.2007. 15:57

a jebote što sam popularan Very Happy

@wendy ma jedino brandy toleriram Wink

#71:   Autor: Ivan Post Postano: 03.04.2007. 16:05

hmm mozda brandy toleriras ponekad, ali kad ti se pomjesa sa morskim zrakom, rezultati bivaju eksplozivni. Wink

#72:   Autor: legica_os Post Postano: 04.04.2007. 9:46

ja volim šveps od tandžerine........ Embarassed

#73:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 04.04.2007. 18:06

eo swamp mozes legici donirati svoje sjeme osijek031.com smile

#74:   Autor: lejla Post Postano: 04.04.2007. 20:40

legica_os je napisao/la: ›
ja volim šveps od tandžerine........ Embarassed
PsychoSoldier je napisao/la: ›
eo swamp mozes legici donirati svoje sjeme osijek031.com smile


Razz Bravo osijek031.com smile Evo ti ga...

#75:   Autor: fish Post Postano: 08.04.2007. 23:03

ajde...pijem pivo svake subote,radnog dana,bedjelje BMK sta vi muski mislite Wink

#76:   Autor: Sale car Post Postano: 09.04.2007. 0:59

fish je napisao/la: ›
ajde...pijem pivo svake subote,radnog dana,bedjelje BMK sta vi muski mislite Wink


svaka ti cast.... to se cijeni....

Netko je jednom rekao, samo ne znam tko i kada :

"...Dozvoli da te zovem svojom, i predstavim staroj majci kao takvu!..." Very Happy Very Happy Very Happy

#77:   Autor: davorccc Post Postano: 13.04.2007. 10:57

Još samo da bocu otvara zubima, i to je to!

Ženim je odmah!!!!

#78:   Autor: gazh Post Postano: 30.03.2009. 22:34

Meni je baš dobro kad cura pije pivo od pola litre

Nije da tražim cure koje piju pivo, svejedno mi je šta piju i dal piju, nego dosta cura koje sam upozno da piju pivo su ispravne i za zajebanciju.

#79:   Autor: Porno Post Postano: 30.03.2009. 22:39

Cura s pivom?!
Jedino kad ga nosi meni!

#80:   Autor: sokrat Post Postano: 30.03.2009. 22:47

..još dok je radila ona pivnica na Divaltovoj imao sam curu koja je pivo voljela više nego kruha jest...
...jedne subote smo izašli tamo....ja sa dečkima vani stojim..kad dolaze po mene da se moja cura tuče sa nekom drugom curom....ja dolazim dolje i imam šta vidjet..kod podruma moja "mala" cipelari neku curu....
..razlog....ova joj je u prolazu zakačila slučajno ruku i istresla pivo....
...........
reko fala lijepo....nebi ja više s tobom fur'o...još da i mene ispizdi...

#81:  Re: cura s pivom Autor: kyx Post Postano: 30.03.2009. 23:55

Porno je napisao/la: ›
Cura s pivom?!
Jedino kad ga nosi meni!

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#82:   Autor: Mother Earth Post Postano: 31.03.2009. 0:34

NažaLost ne voLim pivo, i žao mie zbog toga, piva posvuda Laughing
Ne kužim tu odbojnost prema curama s pivom (osim ako je u abnormaLim koLičinama naravno Very Happy )... odbojnost prema pijanim curama da, aL cura s pivom, šta sad...

#83:   Autor: little_bee Post Postano: 31.03.2009. 1:38

ne volim pivo ali ne volim ni seljacko razmisljanje ovog tipa "cura s pivom"

#84:  Re: cura s pivom Autor: pumpkin Post Postano: 31.03.2009. 8:56

Hehe, uvijek me je oduševljavao preseravački mentalitet većine ovdašnjih ljudi. Jedno vrijeme, ranijih godina, kad sam izlazila pila sam isključivo kavu i voćne sokove. Zašto? Zato što mi alkohol, a pogotovo okus piva, uopće nije prijao. Jednostavno, nije mi bilo fino. I kad god sam pri nekom izlasku naručila sokić, svi su se "zgražali" i govorili da se ja preseravam i "pravim fina" i da su najgore te koje tvrde da ne piju alkohol. Čak su neki matori prdonje išli tako daleko da su me pitali da nisam slučajno liječena alkoholičarka, i da zato ne naručujem nikakav alkohol...
Kasnije, pomalo sam počela i ja naručivati kojekakva pićenca, čak iako mi i dalje njihov okus ne predstavlja ništa posebno. I totalno me ne zanima mišljenje nikakvih muških ni ženskih iskompleksiranih likova koji pate od toga što će drugi reći, i kako će izgledati pred drugima. Ponekad popijem pivo, alii uvijek i obavezno iz boce, popijem i bambus, pelinkovac, lavov i sl., i boli me ona stvar tko što misli o tome. Ja znam tko sam i što sam, a to što netko drugi ima problem s kompleksima i predrasudama nek se ide liječiti...
Meni ne pada na pamet da dajem ne znam kakve novce za nekakve kišobrančiće i limunčiće, čak i kad ih netko drugi plaća.

#85:   Autor: Anait Post Postano: 31.03.2009. 11:43

pumpkin je napisao/la: ›
Meni ne pada na pamet da dajem ne znam kakve novce za nekakve kišobrančiće i limunčiće, čak i kad ih netko drugi plaća.


Tako je curo!!! Bravo

#86:   Autor: Mother Earth Post Postano: 31.03.2009. 13:21

Go girL, go girL! Laughing
Ja također sam gotovo jedina u svom društvu koja ne pije. Jednostavo mi ne bude dobro makar popijem i maLo, tak da sam odavno odustaLa od toga i isto tako mi se *ebe ko će šta misLit o tome...

#87:   Autor: eldiablo Post Postano: 31.03.2009. 21:48

lala je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
Meni ne pada na pamet da dajem ne znam kakve novce za nekakve kišobrančiće i limunčiće, čak i kad ih netko drugi plaća.


Tako je curo!!! Bravo


Tako je curo!!! Laughing

#88:   Autor: tux Post Postano: 31.03.2009. 22:01

Ma šta fali curi s pivom,još ako će ga tebi dati ne može bolje Very Happy

#89:   Autor: Anait Post Postano: 31.03.2009. 23:26

eldiablo je napisao/la: ›
lala je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
Meni ne pada na pamet da dajem ne znam kakve novce za nekakve kišobrančiće i limunčiće, čak i kad ih netko drugi plaća.


Tako je curo!!! Bravo


Tako je curo!!! Laughing


pa jelda!?!? Smile

#90:   Autor: kikica1987 Post Postano: 01.04.2009. 0:48

sa slamčicom je najslađi "hajneken"...Smile))

#91:   Autor: exHOP3on Post Postano: 01.04.2009. 3:52

Meni je zanimljivo gledat kad se neka ženkica bori sa bocom od po litre da ostane u zraku Very Happy

#92:   Autor: D.E.A. Post Postano: 01.04.2009. 15:55

meni se nesvida kad vidim da cure piju pivo,a ima ih dosta Sad

#93:  Re: cura s pivom Autor: nake_rado Post Postano: 01.04.2009. 16:07


meni se ovdje čini sve uredu, tako da kod mene cura s pivom prolazi, dapače odlično osijek031.com smile

#94:  Re: cura s pivom Autor: 1step2far Post Postano: 02.04.2009. 14:10

Pijem samo tamno pivo i onako .... mi se živo!

#95:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 06.04.2009. 17:29

[quote="Curica"]
Zamina me sto frajer pomisli kad vidi zgodnu/prosjecnu curu s pol litre piva u subotu navecer u kaficu? Sto ako nateze iz boce?
vjerujem da su misljenja sarolika! da cujem!!!! Very Happy ili Shocked
[/quote
To mi je tako sexy Very Happy

#96:   Autor: allegra Post Postano: 10.04.2009. 1:25

ne pijem pivo... ako ženice vole neka piju, meni nije lijepo za vidjeti! Very Happy

#97:   Autor: fuldstændigamok Post Postano: 10.04.2009. 1:28

nake_rado je napisao/la: ›

meni se ovdje čini sve uredu, tako da kod mene cura s pivom prolazi, dapače odlično osijek031.com smile


Jedino što je uredu natoj slici je hajneken.

Tj. samo ako je hladan. Jer inače nevalja.

#98:   Autor: Heroina9 Post Postano: 06.05.2009. 12:58

Par puta mi se znalo desit vani kad naručim pivo da mi konobar donese samo flašu, nekad ak mi se da tražim slamku, ak ne jbg onda potežem. Bezbroj puta sam vidila cure kako potežu ne sam pivo neg i vino iz flaše, pogtovo ak se cuga na nekoj klupici, tak da mi je to sasvim normalno.

#99:   Autor: seven-of-nine Post Postano: 11.05.2009. 18:22

meni je i dan-danas najdraže sjesti s dečkom na neku klupicu u parku i piti pivo iz boce. A imam 25 godina, završen fakultet, upisan magisterij....pa nek misli ko šta hoće.

#100:   Autor: Frost Post Postano: 11.05.2009. 18:52

seven-of-nine je napisao/la: ›
meni je i dan-danas najdraže sjesti s dečkom na neku klupicu u parku i piti pivo iz boce. A imam 25 godina, završen fakultet, upisan magisterij....pa nek misli ko šta hoće.

Definitivno jedan od najboljih načina za provesti večer, pogotovo kad su ovako tople kao ovih zadnjih nekoliko Wink

#101:   Autor: MILKA Post Postano: 11.05.2009. 19:11

seven-of-nine je napisao/la: ›
meni je i dan-danas najdraže sjesti s dečkom na neku klupicu u parku i piti pivo iz boce. A imam 25 godina, završen fakultet, upisan magisterij....pa nek misli ko šta hoće.

carice

#102:   Autor: @darigogi@ Post Postano: 14.05.2009. 23:04

ja osobno ne pijem .i svako za sebe odlučuje kako i gdje če piti.iskreno današnja generacija mladih radi tako kako njima paše .ne obaziru se na druge.to je u redu,njihov izbor.ja sam prešla 30-setu i iskreno kada izađem pa vidim te mlade curice 15-16 godina ,drži flašu piva u ruci i misli da je cool.tako pijana da nezna ni gdje joj je guz... ni gdje glava.ali glavni cilj je da se napiju i da budu cool.
osobno mislim da ako več netko pije ,neka pije .ali ne da sa tom flašom trčkara naokolo .nisam staromodna ,nemojte me pogrešno shvatiti ,niti sam ozbiljna i neka starka koja pametuje.
ali meni osobno je ružno vidjeti ženu koja je pijana i drži flašu piva .pa zato su čaše pa pij ako ti se več pije.

ali opet naglašavam to ja tako mislim ,svatko ima svoje mišljenje i neka radi kako hoče..

meni se eto smiju zato što u tim godinama ne pijem nikakav alkohol pa jedina sjedim sa čašom soka ali eto to je moja odluka kao što ej od drugih da piju pivo iz flaše

#103:   Autor: Frost Post Postano: 14.05.2009. 23:10

Nemaš ti pojma kako pivo paše iz boce, npr. na bauštelu.

Zamisli curu, radi stolariju, reže rogove za krovište i u pauzi potegne iz boce. Uuuuuu Very Happy

#104:   Autor: mariox Post Postano: 14.05.2009. 23:34

cura s pivom- to je baš sexy, barem meni...

#105:   Autor: Lavinia Post Postano: 16.05.2009. 17:11

uf, klišeizirani stavovi djevojaka "bakica". Dotični tip djevojaka naručuje kolu i prijekorno gledaju "opajdare" što potežu iz "flaše" "hmeljev nektar" koji tako fino teče niz uzvrelo grlo... mmm... Baš me briga što će reći neka djeva-konzerva ili pak jednako upakiran momo! Ukoliko vole konzervansom začinjen život, ja ne volim! Volim potezati iz boce (i na ex;) sve čari studentskog života! haha

#106:   Autor: @darigogi@ Post Postano: 16.05.2009. 17:50

Lavinia je napisao/la: ›
uf, klišeizirani stavovi djevojaka "bakica". Dotični tip djevojaka naručuje kolu i prijekorno gledaju "opajdare" što potežu iz "flaše" "hmeljev nektar" koji tako fino teče niz uzvrelo grlo... mmm... Baš me briga što će reći neka djeva-konzerva ili pak jednako upakiran momo! Ukoliko vole konzervansom začinjen život, ja ne volim! Volim potezati iz boce (i na ex;) sve čari studentskog života! haha


draga moja prvo pročitaj dobro šta sam napisala.spmenula sam mlade djevojke 15-16 godina.i kao što sam rekla svatko za sebe odlučuje kako će se ponašati .
mozda ova djeva -konzerva -bakica kako kažeš izgleda 10 puta bolje nego ti.tako da ne trebaš vrijeđati ako sam iznijela svoj stav.zato smo tu da dajemo svoje mišljenje.....

#107:   Autor: Hrska Post Postano: 27.05.2009. 2:37

...vjerojatno sam mlađi od velike većine ovdje, ali se ipak smatram onom buntovnom punk rock omladinom, koja brat bratu sada vjerojatno već ulazi u 30-te... ali meni je curu sa pivom od po kile puno ljepše vidjet na nekom koncertu ili kafiću gdje se pušta rock ili tako nešto, nego curu koja pije 0,25 pivu X-marke u Q-klabu gdje trešti žena zmija... kulture su različite, i ne mogu reći da je ova prva cura bolja od ove druge, jer ja kad izađem odem u park, strusim dva tri Q-packa, ili velika osječka od 2 L, i odoh pravit belaja, sve u razinama normale....ali bih radije prišao rockerici sa pun kurac pive, nego cajkarošici sa nečim sumnjivim u čaši...

#108:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 02.06.2009. 23:45

Frost je napisao/la: ›
Nemaš ti pojma kako pivo paše iz boce, npr. na bauštelu.

Zamisli curu, radi stolariju, reže rogove za krovište i u pauzi potegne iz boce. Uuuuuu Very Happy

sve je to ništa ako ne podrigne da se konstrukcije tresu

#109:   Autor: Frost Post Postano: 02.06.2009. 23:55

NinjaTurtle je napisao/la: › sve je to ništa ako ne podrigne da se konstrukcije tresu

Pa naravno, kako će drugačije provjeriti sjedaju li rogovi na mjesto kako spada?

#110:  Re: cura s pivom Autor: windsong Post Postano: 03.06.2009. 1:23

pijem pivo iz čaše samo zato što mi je q-pack pretežak...
i boli me tko će što reći, jednom se živi

Razz Razz Razz osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#111:   Autor: Trippy Post Postano: 10.06.2009. 12:54

seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): › meni je i dan-danas najdraže sjesti s dečkom na neku klupicu u parku i piti pivo iz boce. A imam 25 godina, završen fakultet, upisan magisterij....pa nek misli ko šta hoće.


osijek031.com smile osijek031.com smile

#112:   Autor: Angelium Post Postano: 10.06.2009. 18:21

Što da ne? Dok nije totalno rasturena sve je to za ljude Very Happy

#113:   Autor: kyx Post Postano: 10.06.2009. 19:01

Hrska je napisao/la: ›
...vjerojatno sam mlađi od velike većine ovdje, ali se ipak smatram onom buntovnom punk rock omladinom, koja brat bratu sada vjerojatno već ulazi u 30-te... ali meni je curu sa pivom od po kile puno ljepše vidjet na nekom koncertu ili kafiću gdje se pušta rock ili tako nešto, nego curu koja pije 0,25 pivu X-marke u Q-klabu gdje trešti žena zmija... kulture su različite, i ne mogu reći da je ova prva cura bolja od ove druge, jer ja kad izađem odem u park, strusim dva tri Q-packa, ili velika osječka od 2 L, i odoh pravit belaja, sve u razinama normale....ali bih radije prišao rockerici sa pun kurac pive, nego cajkarošici sa nečim sumnjivim u čaši...

istina !!! Very Happy
jos najgore kad naruce heineken s slamkom unutri osijek031.com smile mrš!

#114:  Re: cura s pivom Autor: ~indestructible~ Post Postano: 06.07.2009. 14:38

osobno mi je puno gore vidjet curičak sa nekim teškim pićem tipa votke koju će vjerojatno eksat i onda nakon 10 minuta neće znat di je nego kad drži bocu piva..slabije je.pa mi se čini da je to pametnije pijenje...kolko uopće može bit pametno Very Happy

#115:  Re: cura s pivom Autor: keka Post Postano: 06.07.2009. 16:04

volim i pijem pivo .ebe mi se živo pa nek misli ko šta oče
osijek031.com smile

#116:   Autor: cruiser Post Postano: 07.07.2009. 14:34

svatko pije što voli! ! !
ja ga ne mogu piti bude mi loše, ni sama ne znam zašto
znam da je hranjivo Very Happy , pokušavala sam na silu ali mi bude muka Sad
tako da ne mogu s dečkom popiti pivce za živce nego sam osuđena na sokove i kratka pića

#117:  Re: cura s pivom Autor: Kloppo Post Postano: 07.07.2009. 15:28

keka je napisao/la (Pogledaj post): › volim i pijem pivo .ebe mi se živo pa nek misli ko šta oče
osijek031.com smile


Ah kako odlučno osijek031.com smile

#118:  Re: cura s pivom Autor: Svebor Post Postano: 07.07.2009. 16:49

windsong je napisao/la (Pogledaj post): › pijem pivo iz čaše samo zato što mi je q-pack pretežak...
i boli me tko će što reći, jednom se živi

Razz Razz Razz osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

prvi post pa odmah o pivo!
to se traži; brođanke rules! Smile

#119:   Autor: padobranac Post Postano: 07.07.2009. 18:59

meni to nekako nije estetski piti iz boce, ni za zenu ni za muskarca..nebitno sto se pije..pivo ili sok..cak ni limenke..
kad tako nesto vidim, zamisljam mamuze i revolver ..prasinu Eldorada..

#120:   Autor: Svebor Post Postano: 07.07.2009. 20:55

meni je do piva... i cijenim ljude koji će sa mnome popiti pivo... iz flaše ili čaše.
sve ostalo su prenemaganja i snobizam.

#121:   Autor: ~indestructible~ Post Postano: 07.07.2009. 20:59

Slažem se.Nema mi nikakva smisla smatrat cure koje piju pivo iz boce manje damskim nego one koje cuclaju u čaši na slamčicu Rolling Eyes .

#122:   Autor: exHOP3on Post Postano: 07.07.2009. 21:24

padobranac je napisao/la: › .cak ni limenke..

al limenka je čaša...

#123:   Autor: Akrobatkinja Post Postano: 27.07.2009. 18:35

et, što reći na ovo.. mislim stvarno.. ccc...


forum.JPG
 Opis:
 Veličina:  1.4 MB
 Pogledano:  66 put(a)

forum.JPG



#124:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 27.07.2009. 18:42

Akrobatkinja je napisao/la: ›
et, što reći na ovo.. mislim stvarno.. ccc...
mislim, ono, akrobatkinja???????????? osijek031.com smile

#125:   Autor: MissTake Post Postano: 27.07.2009. 18:54

Akrobatkinja je napisao/la (Pogledaj post): › et, što reći na ovo.. .

osječko Shocked Shocked

#126:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 27.07.2009. 19:12

Akrobatkinja je napisao/la (Pogledaj post): › et, što reći na ovo.. mislim stvarno.. ccc...



majko milaaaa!!! osijek031.com smile
ja se s takvom ni mrtva ne bih družila!!! da mi uništi ovo malo reputacije što je imam...
Rolling Eyes

prestrašno!

kakve su to djevojke??? Question

#127:   Autor: MissTake Post Postano: 27.07.2009. 20:13

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
kakve su to djevojke??? Question

cajkarošica

#128:   Autor: exHOP3on Post Postano: 27.07.2009. 21:32

još sa tim izbušenim nosovima, bježte od tog, to sam kvari ljude osijek031.com smile

#129:  Re: cura s pivom Autor: keka Post Postano: 27.07.2009. 22:59

Kloppo je napisao/la (Pogledaj post): ›
keka je napisao/la (Pogledaj post): › volim i pijem pivo .ebe mi se živo pa nek misli ko šta oče
osijek031.com smile


Ah kako odlučno osijek031.com smile



nego šta
Smile

#130:  Re: cura s pivom Autor: DARCHO Post Postano: 29.08.2009. 15:31

cura s pivom je butra ! i to kakva !

#131:  Re: cura s pivom Autor: keka Post Postano: 29.08.2009. 18:01

DARCHO je napisao/la (Pogledaj post): › cura s pivom je butra ! i to kakva !


hahahaha..zanima me šta če ljudi na ovo sad reč
osijek031.com smile osijek031.com smile

#132:   Autor: DARCHO Post Postano: 29.08.2009. 23:08

keka je napisao/la: ›
DARCHO je napisao/la (Pogledaj post): › cura s pivom je butra ! i to kakva !


hahahaha..zanima me šta če ljudi na ovo sad reč
osijek031.com smile osijek031.com smile


nema se tu šta reć, prave cure znaju čemu služi pivo ! Wink

#133:  Re: cura s pivom Autor: 1step2far Post Postano: 30.08.2009. 14:53

PIVO JE ZAKON!!!


Zadnja promjena: 1step2far; 30.08.2009. 14:55; ukupno mijenjano 1 put.

#134:   Autor: nake_rado Post Postano: 30.08.2009. 14:54

1step2far je napisao/la: ›
PIVO JE ZAKON!!!

ne ne, cura s pivom je zakon Smile

#135:   Autor: 1step2far Post Postano: 30.08.2009. 14:55

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la: ›
PIVO JE ZAKON!!!

ne ne, cura s pivom je zakon Smile


Onda sam ja isto zakon!

#136:   Autor: žena Post Postano: 07.09.2009. 20:37

da je pijana ko deva,eheh

#137:   Autor: MissTake Post Postano: 08.09.2009. 7:35

cura s osječkim pivom u ruci osijek031.com smile

#138:   Autor: exHOP3on Post Postano: 08.09.2009. 13:20

još onak crno taman ohlađeno da kapljice savršeno cure niz bocu po ruci Very Happy

#139:   Autor: avantgarde Post Postano: 08.09.2009. 14:09

Nije mi bas napeto kad curicak sisa pola kile starog ceskog, ali cijenim i divim se curičcima koji ce samnom pop`t tekilu bez limuna i soli, a pritom se nece grcit ko da umire od trovanja cijanidom.

#140:   Autor: AKIZIKA Post Postano: 08.09.2009. 15:58

Ukoliko se pivo tretira kao prehrambeni proizvod ,tada se curke ustvari hrane!
Tako da vidjeti žensko sa pivom u ruci je kao vidjeti je sa sendvićem što je sasvim društveno prihvatljivo.
Zato vi kojima je curka sa pivom fuj gledajte to kao da se hrani i bit će puno ljepše. osijek031.com smile

#141:   Autor: PowerPuff Post Postano: 08.09.2009. 16:32

..tko voli, nek izvoli Wink

#142:   Autor: NAS2 Post Postano: 08.09.2009. 16:36

moja žena uživa popit pivo samnom u kafiću i oba dvoje se odlično osjećamo u tom trenutku, naručito poslje trečeg Smile

#143:   Autor: DARCHO Post Postano: 08.09.2009. 18:22

to je to i svi zadovoljni,kake predrasude..daj svima svega !!

#144:   Autor: MissTake Post Postano: 09.09.2009. 8:04

cura s tamnim velebitskim u jednoj ruci, au drugoj masni burek
mmmmmmmmmmmmmmmmm

#145:   Autor: six Post Postano: 09.09.2009. 11:27

ja si mislim......e da je meni još jedna.....takva......piva

#146:  Re: cura s pivom Autor: 1step2far Post Postano: 09.09.2009. 11:59

Mmmmm, bier ...

#147:  Re: cura s pivom Autor: anakonda Post Postano: 09.09.2009. 12:14






#148:  Re: cura s pivom Autor: evil monkey Post Postano: 09.09.2009. 12:42

pivo, žene --> prva (i jedina) asocijacija: tom waits i "Warm Beer Cold Women" Very Happy

btw, dobro pivo je mnogo dobra stvar, sa curom ili bez nje...

#149:   Autor: MissTake Post Postano: 09.09.2009. 14:22

Oko 1919 godine dame su izdale ovaj poster...




(Usne koje piju alkohol, neće se dotaknuti naših)



... i mnogi od njih, koji prije nisu pili, počeli su ...!

#150:   Autor: exHOP3on Post Postano: 09.09.2009. 15:37

MissTake je napisao/la: ›
Oko 1919 godine dame su izdale ovaj poster...

ma daj, babe su ko strašila, baš se vidi konzervativnost... nije ni čudo da su im muževi tolko lokali osijek031.com smile

#151:   Autor: MissTake Post Postano: 09.09.2009. 21:11

tamno osječko naravno

#152:   Autor: Frost Post Postano: 09.09.2009. 22:38

tamno i znojavo Very Happy

#153:   Autor: Dylan Post Postano: 09.09.2009. 22:39

Cura s pivom je bolja od cure bez piva.

#154:   Autor: MissTake Post Postano: 09.09.2009. 22:43

pivoooooooo s curom Shocked

#155:   Autor: Dylan Post Postano: 09.09.2009. 22:44

aaaaaaaaaaaaaa zlooooooooooooooooo Very Happy

#156:   Autor: MissTake Post Postano: 09.09.2009. 22:51

cura polivena pivom
gola

#157:   Autor: Dylan Post Postano: 09.09.2009. 22:53

ne. samo wet t-shirt contest.

#158:   Autor: six Post Postano: 10.09.2009. 10:39

MissTake je napisao/la: ›
cura polivena pivom
gola
ni za boga,možeš ju i vodom polit

#159:   Autor: MissTake Post Postano: 10.09.2009. 11:11

ali ovako je bolji lick-lick party

#160:   Autor: exHOP3on Post Postano: 10.09.2009. 13:21

al pivo van ambalaže nakon što odstoji smrdi ko rigotina...

#161:  Re: cura s pivom Autor: Layout,daily Post Postano: 10.09.2009. 17:08

Ma cura sa pivom je o.k., bilo to malo ili velko... Cool....dok god nije goura od mene...hehehe Embarassed Embarassed

#162:   Autor: 1step2far Post Postano: 11.09.2009. 11:03

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › tamno i znojavo Very Happy


Ovo mi sliči na mene, ha ha!

#163:   Autor: Frost Post Postano: 11.09.2009. 14:03

1step2far je napisao/la: ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): › tamno i znojavo Very Happy


Ovo mi sliči na mene, ha ha!

osijek031.com smile

#164:   Autor: MissTake Post Postano: 11.09.2009. 20:46


#165:   Autor: exHOP3on Post Postano: 11.09.2009. 21:52

viš da dobro izgledaš u toplesu Wink

#166:   Autor: MissTake Post Postano: 12.09.2009. 12:29

takva sam po cijelom tijelu

#167:   Autor: DARCHO Post Postano: 12.09.2009. 13:16

MissTake je napisao/la: ›



mislim da bi prvo slistio pivo,a onda nju RazzP

#168:   Autor: R3nchi Post Postano: 17.05.2011. 11:00

[quote="Curica"]
Zamina me sto frajer pomisli kad vidi zgodnu/prosjecnu curu s pol litre piva u subotu navecer u kaficu? Sto ako nateze iz boce?
vjerujem da su misljenja sarolika! da cujem!!!! Very Happy ili Shocked
[/quote..]

Meni je to odvratno..Opcenito mi pivo nije zensko pice, pivo mi je za baustelce...I onda kad vidim da cuga pivo i to pol litre.. Pogledam da nisam u mini teatru.. Smile

#169:   Autor: KittyCatIvy Post Postano: 31.05.2011. 12:11

..onda si vjerovatno vidio mene (u mini teatru) haha Very Happy

šta ja znam, smiješno mi je to. Razumijem da ako netko ima percepciju žene kao uglađenog nježnog cvijetka u haljinici, odmah spremnu za fotkanje (iako sam i takve vidjela da vuku ne pivsku bocu, nego bocu venusa) onda će mu biti apsolutno groteskno vidjeti da pije pivicu. No to što on ima takav doživljaj u skladu s onime na što se on loži, ne bi smjelo imati veze s odabirom jedne ženske osobe da uživa u tom piću. Ako si na cugici, u kafiću, za nekakvim ručkom, normalno je da ćeš piti iz čaše, to ti nekako ipak dođe kao bonton. Međutim ako si vani gore u Bastionu i donesu ti malenu bočicu i naplate ti 20 kn onda stvarno ne vidim u čemu je problem..

#170:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 31.05.2011. 12:55

Bešje gurdnu koja ponekad, a ponekad i češće od tog ne potegne vopi iz cebo... To nije prava žena...

#171:   Autor: dr. zoidberg Post Postano: 31.05.2011. 13:13

zašto ne

#172:   Autor: -nella- Post Postano: 31.05.2011. 13:51

Ja sam cura s pivom u ruci. I ustima. A pored pelin. U čaši, hahaha.

Kakve veze ima s mozgom tko što i kako pije, objasnite mi, mooolim vaaas, pogotovo vi kojima je cura s pivom odvratna, kako ste ograničeni. Jebe se meni tko će me kako gledat, ako ja sjedim u birtiji i pije mi se pivo, popit ću pivo, pa i iz boce ako treba.

#173:   Autor: castanea sativa Post Postano: 31.05.2011. 14:09

Đevojke s pivom su sex.

#174:   Autor: R3nchi Post Postano: 31.05.2011. 15:58

KittyCatIvy je napisao/la: ›
..onda si vjerovatno vidio mene (u mini teatru) haha Very Happy



Ma vidi ja sam malo specifican..Meni zena mora biti ZENSTVENA ne mislim tu na naslikavanje.. Nego ono da neka zenstvnost isijava iz nje.. Nemam ja nista protiv zena ni koje pivo piju, al mi je pivo ono muska baustelska cuga..Fck it ja ga ne pijem..Very Happy
Mozda zato..

Pss:Konobarim i nisui mi jednom rekle ne treba casa..
Al to je kao sto si rekla sve ovisi kakav te tip pice lozi..
Meni su sve te neke alternativke i rockerice anti sexy...
TAko da...
Neobazirite se na mene...A uostalom svako nesto voli..Imace bi se svi poubijali oko 3 zene i 3 lika...
Ne?

#175:   Autor: KittyCatIvy Post Postano: 31.05.2011. 17:10

Ma apsolutno te razumijem, to su u biti ti neki efekti koje određene radnje ostavljaju na nas. Ja nisam pušač ali mi je sexy kad dečko zapali iz nekog bizarnog razloga. A kod mene opet šminka naprosto ne prolazi..

Ne popiti hladno pivo u vrući dan i sparnu noć.. grijeh..

#176:   Autor: Boost Post Postano: 31.05.2011. 17:22

Ja sam valjda staromodan pa volim ženstvene žene koje nisu galamdžije, koje drže do sebe, koje ne koriste riječi "kurac, pička, mater ovo ono"(barem ne stalno), a kada curka nateže iz boce automatski imam dojam da dotična cura ima prethodno navedene osobine, što, dakako, ne mora biti istina, ali često jest.

#177:   Autor: KittyCatIvy Post Postano: 31.05.2011. 17:43

'beš frajera koji me ne odvede na pivo pub. Very Happy

#178:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 31.05.2011. 17:48

KittyCatIvy je napisao/la: ›
'beš frajera koji me ne odvede na pivo pub. Very Happy
a sad još i u skupi pab...baš si izbirljiva...

#179:   Autor: kresostrah Post Postano: 31.05.2011. 17:48

Boost je napisao/la: ›
Ja sam valjda staromodan pa volim ženstvene žene koje nisu galamdžije, koje drže do sebe, koje ne koriste riječi "kurac, pička, mater ovo ono"(barem ne stalno), a kada curka nateže iz boce automatski imam dojam da dotična cura ima prethodno navedene osobine, što, dakako, ne mora biti istina, ali često jest.


Slažem se sa boostom...napokon netko tko zna cijeniti prave vrijednosti zenskih osoba...Bravo !

#180:   Autor: R3nchi Post Postano: 31.05.2011. 17:59

Boost je napisao/la: ›
Ja sam valjda staromodan pa volim ženstvene žene koje nisu galamdžije, koje drže do sebe, koje ne koriste riječi "kurac, pička, mater ovo ono"(barem ne stalno), a kada curka nateže iz boce automatski imam dojam da dotična cura ima prethodno navedene osobine, što, dakako, ne mora biti istina, ali često jest.


W O R D !!

#181:   Autor: R3nchi Post Postano: 31.05.2011. 17:59

KittyCatIvy je napisao/la: ›
'beš frajera koji me ne odvede na pivo pub. Very Happy


jel to podrazumjeva da ga i on mora popit ??

#182:   Autor: KittyCatIvy Post Postano: 31.05.2011. 18:30

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
KittyCatIvy je napisao/la: ›
'beš frajera koji me ne odvede na pivo pub. Very Happy
a sad još i u skupi pab...baš si izbirljiva...


Ma nisam.. to sam samo htjela reci da zena koja pije pivo ne podrazumijeva lajavu prljavu bezubu rokericu.. Very Happy

#183:   Autor: -nella- Post Postano: 01.06.2011. 13:25

Boost je napisao/la: ›
Ja sam valjda staromodan pa volim ženstvene žene koje nisu galamdžije, koje drže do sebe, koje ne koriste riječi "kurac, pička, mater ovo ono"(barem ne stalno), a kada curka nateže iz boce automatski imam dojam da dotična cura ima prethodno navedene osobine, što, dakako, ne mora biti istina, ali često jest.


Ja sam ženstvena i kad pijem pivo od pola litre. To uopće nema veze s "držanjem do sebe" i izražavanjem. Previše predrasuda.

#184:   Autor: audiworld Post Postano: 01.06.2011. 13:39

pivo je prehrambeni proizvod... kao da gledaš čudno curu koja jede milku

#185:   Autor: -nella- Post Postano: 01.06.2011. 13:50

audiworld je napisao/la: ›
pivo je prehrambeni proizvod... kao da gledaš čudno curu koja jede milku


Hahahah bravoooo...

#186:   Autor: DjSNOW Post Postano: 01.06.2011. 14:34

Zna se šta cure trebaju držati u ruci a nije pivo heheh Wink))

#187:   Autor: Boost Post Postano: 02.06.2011. 22:18

-nella- je napisao/la: ›
Boost je napisao/la: ›
Ja sam valjda staromodan pa volim ženstvene žene koje nisu galamdžije, koje drže do sebe, koje ne koriste riječi "kurac, pička, mater ovo ono"(barem ne stalno), a kada curka nateže iz boce automatski imam dojam da dotična cura ima prethodno navedene osobine, što, dakako, ne mora biti istina, ali često jest.


Ja sam ženstvena i kad pijem pivo od pola litre. To uopće nema veze s "držanjem do sebe" i izražavanjem. Previše predrasuda.


Hrabra izjava, no mislim da je ženstvenost subjektivna, i nekome možda ČAK i nećeš biti ženstvena
Možda zbog flaše u ruci..možda zbog izražavanja...Wink

#188:   Autor: silence Post Postano: 02.06.2011. 22:33

Curica je napisao/la: ›
Sto ako nateze iz boce?
vjerujem da su misljenja sarolika! da cujem!!!! Very Happy ili Shocked


Shocked


Zadnja promjena: silence; 28.10.2011. 21:25; ukupno mijenjano 1 put.

#189:   Autor: -nella- Post Postano: 03.06.2011. 7:03

Boost je napisao/la: ›
-nella- je napisao/la: ›
Boost je napisao/la: ›
Ja sam valjda staromodan pa volim ženstvene žene koje nisu galamdžije, koje drže do sebe, koje ne koriste riječi "kurac, pička, mater ovo ono"(barem ne stalno), a kada curka nateže iz boce automatski imam dojam da dotična cura ima prethodno navedene osobine, što, dakako, ne mora biti istina, ali često jest.


Ja sam ženstvena i kad pijem pivo od pola litre. To uopće nema veze s "držanjem do sebe" i izražavanjem. Previše predrasuda.


Hrabra izjava, no mislim da je ženstvenost subjektivna, i nekome možda ČAK i nećeš biti ženstvena
Možda zbog flaše u ruci..možda zbog izražavanja...Wink


Da se ukusi razlikuju znaju i vrapci na grani i to ovdje nije tema.

Tvoja izjava se da većina žena koje piju pivo iz boce izražava sa "kurac, pička" i sl, također je "hrabra", pokazuje kako stereotipi i predrasude još uvijek u velikoj mjeri valdaju našim mentalitetom.
To je isto k'o da ja kažem da je svaki dečko s dugom kosom narkoman; ajde - skoro svaki.

Bezveze.

#190:   Autor: Boost Post Postano: 03.06.2011. 9:26

Kao što napisah, to NE mora biti istina Smile
No, bilo kako bilo, pohvala za ovaj kulturan, nefrustriran te nevulgaran ogdovor Very Happy

#191:   Autor: -nella- Post Postano: 03.06.2011. 11:28

Boost je napisao/la: ›
Kao što napisah, to NE mora biti istina Smile
No, bilo kako bilo, pohvala za ovaj kulturan, nefrustriran te nevulgaran ogdovor Very Happy


Moji odgovori su uvijek (ajde, skoro uvijek) kulturni i nevulgarni.

Ja se jako trudim ne trpati ljude u stereotipe "rekla-kazala" već upoznati pa donijeti svoje mišljenje i zaključak. Tako je jedino ispravno.

#192:   Autor: 123456 Post Postano: 06.06.2011. 18:49

-nella- je napisao/la: ›
Boost je napisao/la: ›
-nella- je napisao/la: ›
Boost je napisao/la: ›
Ja sam valjda staromodan pa volim ženstvene žene koje nisu galamdžije, koje drže do sebe, koje ne koriste riječi "kurac, pička, mater ovo ono"(barem ne stalno), a kada curka nateže iz boce automatski imam dojam da dotična cura ima prethodno navedene osobine, što, dakako, ne mora biti istina, ali često jest.


Ja sam ženstvena i kad pijem pivo od pola litre. To uopće nema veze s "držanjem do sebe" i izražavanjem. Previše predrasuda.


Hrabra izjava, no mislim da je ženstvenost subjektivna, i nekome možda ČAK i nećeš biti ženstvena
Možda zbog flaše u ruci..možda zbog izražavanja...Wink


Da se ukusi razlikuju znaju i vrapci na grani i to ovdje nije tema.

Tvoja izjava se da većina žena koje piju pivo iz boce izražava sa "kurac, pička" i sl, također je "hrabra", pokazuje kako stereotipi i predrasude još uvijek u velikoj mjeri valdaju našim mentalitetom.
To je isto k'o da ja kažem da je svaki dečko s dugom kosom narkoman; ajde - skoro svaki.

Bezveze.


nevezano za ovu temu, ali evo primjera kako se izražavaju žene koje piju pivo i tvrde da su ženstvene i pristojne... a ovo nije jedini primjer ovakvog ženstvenog izražavanja, no najnoviji svakako jest... Smile

-nella- je napisao/la: ›
Proćitala članak - kao da sam ga ja pisala.

Živaca nemam čitati sve komentare, došla sam do pola. Ali eto da kažem svoje mišljenje.

Serem se na papu i cijeli taj cirkus koji plaćamo i mi koje nas boli kita za boga, vjeru i ostale pizdarije i serem se na sve vas koji pljujete po svima koji su protiv nečega što je vama sveto. Koji svako drugo mišljenje zovete sotonizmom. Ovce ispranih mozgova. Fuj.

#193:   Autor: Boost Post Postano: 06.06.2011. 18:51

Tvoji odgovori su uvijek (ajde, skoro uvijek) nekulturni i vulgarni.
Ima ovdje pojedinaca koji se uvijek ističu nekakvim pisanjem.
Glavna stvar po kojoj tebe pamtim je nekultura, vulgarnost uz dozu nadrkanosti...i prilično savršeno mi se uklapaš u stereotip žene ispičuture.

#194:   Autor: FunkyLady Post Postano: 06.06.2011. 19:02

Ja sam ženstvena i kulturna, a pijem pivo... Very Happy

#195:   Autor: Boost Post Postano: 06.06.2011. 19:07

Very Happy

#196:  Re: cura s pivom Autor: 123456 Post Postano: 06.06.2011. 19:10

osijek031.com smile vjerojatno kao i ovo dvoje... i još puno takvih.... Wink

#197:   Autor: -nella- Post Postano: 06.06.2011. 19:58

Nekulturna sam kad se dotiče religija jer mi je to naprosto nešto što me živcira, pa imam i ja pravo na slabu točku. To je jednostavno nešto što me uspijeva isprovocirati do neba.

Inače ne pripadam niti jednom stereotipu. Tko ne vjeruje, ne mora. Wink

#198:   Autor: silence Post Postano: 06.06.2011. 20:14

osijek031.com smile

Zadnja promjena: silence; 28.10.2011. 21:27; ukupno mijenjano 1 put.

#199:  Re: cura s pivom Autor: FunkyLady Post Postano: 06.06.2011. 20:41

123456 je napisao/la (Pogledaj post): › osijek031.com smile vjerojatno kao i ovo dvoje... i još puno takvih.... Wink

Daleko od toga jer znam svoju granicu Wink

#200:   Autor: lullaby Post Postano: 29.06.2011. 21:53

Da nije ovog topica, ne bi mi palo na pamet da postoje osobe koje procjenjuju normalnu curu po tome sto pije Confused . Kazem normalnu u smislu da se zabavlja, plese i eto slucajno je zedna i pije pivo,a ne nesto fensi smensi i pri tom ne razbija,ne tuce ljude oko sebe i tako to Wink

#201:   Autor: dr. zoidberg Post Postano: 29.06.2011. 22:06

lullaby je napisao/la: ›
Da nije ovog topica, ne bi mi palo na pamet da postoje osobe koje procjenjuju normalnu curu po tome sto pije Confused . Kazem normalnu u smislu da se zabavlja, plese i eto slucajno je zedna i pije pivo,a ne nesto fensi smensi i pri tom ne razbija,ne tuce ljude oko sebe i tako to Wink


ma ovaj forum je postao teška pljuvačina, više djevojka ne može popit ni pivo s guštom, odma kakva je to butra koja pije pivo fuj pluj....

...meni osobno djevojke koje vole popit pivo uvijek djeluju opuštenije i vrckaste se Smile

#202:   Autor: fear of the dark Post Postano: 30.06.2011. 7:34

Draže mi je vidjeti curu s pivom pa makar u pitanju bila dvolitra nego kojekakve primjerke koji se najčešće viđaju pred KJU-om tipa životinji uzorak, suknje/krpe koje jedna pokrivaju ono što bi trebale....
i lakirane čizmetine iznad koljena....a o onome što bi trebale biti majice neću ni početi...

#203:   Autor: Ian_McKaye Post Postano: 11.07.2011. 23:53

Cura s pivom? Yes, please!
Još da i rundu okrene...alal joj vera!Very Happy

Šta sve neće čovjek pročitat na ovom forumu...

#204:   Autor: Boost Post Postano: 11.07.2011. 23:56

Nah...cura koja nateže iz flaše..nije mi to ženstveno baš.
A ove ispred KJU-a..još gore...one ionako služe samo za pohranu sjemena. Very Happy

#205:  Re: cura s pivom Autor: 1step2far Post Postano: 13.07.2011. 17:32

Ja sam žena i pijem tamno pivo! Ništa mi ne fali, baš sam kul!!!

#206:  Re: cura s pivom Autor: Ian_McKaye Post Postano: 14.07.2011. 15:25

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam žena i pijem tamno pivo! Ništa mi ne fali, baš sam kul!!!


Topic se odnosi na cure s pivom... Twisted Evil Wink

#207:   Autor: Futile Existence Post Postano: 24.07.2011. 19:28

Koja glupa tema. Nek pije tko sta voli kako voli, dokle god se zna kontrolirat, posto nije uopce lijepo vidjet mortus cure koje mrtve pijane leze na klupici i rigaju....
Osijek031.com » Ljubav, romantika » cura s pivom


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::