Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Vonj partnera / partnerice

#1:  Vonj partnera / partnerice Autor: Leteci mungos Post Postano: 05.03.2007. 0:18

Ponukan raspravom o ljubljenju, zubima, slini, razmisljam si malo o tome koliko je mirin partnera bitan...

Dakle, koliko vam je miris partnera bitan?! Dakle, miris tijela, koze, odjece, zadah, sve se olfaktorno registrira...

Jeste li ikada bili u situaciji da je partner imao izrazito odbojan vonj - do te mjere da ste odbili snosaj s njim/njom zbog generalnog zaudaranja kompletnog tijela, ili njegovih strateskih dijelova - u narodu poznatije kao "s megma vajkrem" i "skunky pussy"?

#2:   Autor: ruana Post Postano: 05.03.2007. 0:37

bitan miris jako,ne mora turbu mirisati po nekom parfemu,al nikako ni smrditi...hvala bogu do sada mi se to jos nije dogodilo

#3:   Autor: CatCloe Post Postano: 05.03.2007. 10:29

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ponukan raspravom o ljubljenju, zubima, slini, razmisljam si malo o tome koliko je mirin partnera bitan...

Dakle, koliko vam je miris partnera bitan?! Dakle, miris tijela, koze, odjece, zadah, sve se olfaktorno registrira...

NEOPISIVO BITAN! to mi je jedna od presudnih stvari, budući sam izuzetno olfaktivni tip.. palim se čak i na miris znoja mužjaka koji mi odgovara... mmmmmmmijauuuuuuu Evil i većinu situacija u životu pamtim upravo po mirisima.. ono, kad se po mirisu nečega, nakon bezbroj godina, sjetiš točno perioda života i neke situacije.. to su mi baš drage stvari.

Leteci mungos je napisao/la: ›
Jeste li ikada bili u situaciji da je partner imao izrazito odbojan vonj - do te mjere da ste odbili snosaj s njim/njom zbog generalnog zaudaranja kompletnog tijela, ili njegovih strateskih dijelova - u narodu poznatije kao "s megma vajkrem" i "skunky pussy"?

čemu tako slikoviti opisi? ? osijek031.com smile nije mi se dogodilo, ali puno toga o nečijoj osobnoj higijeni vidiš već na prvi pogled, a pogotovo nakon razgovora, ili ljubljenja s nekim... mislim da ima puno prilika za odustajanje, prije nego dospiješ s dotičnim/om u vodoravni položaj...

#4:   Autor: wendy Post Postano: 05.03.2007. 12:06

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › NEOPISIVO BITAN! to mi je jedna od presudnih stvari, budući sam izuzetno olfaktivni tip.. palim se čak i na miris znoja mužjaka koji mi odgovara...


Slažem se. Osim toga, najprivlačniji mi je prirodan miris tijela mužjaka koji redovno održava osobnu higijenu. Većina parfema mi smeta i gotovo svi mi imaju grozan miris pa na mene uglavnom djeluju odbojno. Ne samo što se tiče muškog spola, općenito ne volim parfeme. Kad me zapljusne u prolazu miris nečijeg parfema čija količina odražava dojam da je osoba koja je prošla hodajuća parfumerija, pomislim doslovno da taj parfem smrdi.

Što se zadaha iz usta tiče, bitan je ali u nekim situacijama ne cjepidlačim. Recimo, svjesna sam da ujutro nakon buđenja nitko nema svjež dah pa takvo čudo i ne očekujem. Ista je stvar s ranim jutrom nakon ili prilikom izlaska, osobito ako je osoba pila vino. Bljak Wink

Ali inače mi zadah jako smeta. Nema šanse da me snađe situacija da sam bez listića za osvježenje daha ili bombona. Prvenstveno zbog sebe, da se ne osjećam "prljavo".

Što se tiče ovoga što je CatCloe rekla da imamo vremena primijetiti da netko... nema ugodan miris, jel Wink prije vodoravnog položaja s tom osobom... u toj se sposobnosti vjerojatno razlikujemo od muškaraca. Sa mnom je u srednju išla jedna cura koja je imala neizdrživo odvratan "miris" koji se širio negdje od dolje, od genitalnog područja osijek031.com smile Tijekom zime je situacija još bila izdržljiva, ali ljeti kad se svaki miris intezivno doživljava i kad se nose tanke hlače ili nedajbože suknja... uf, to je bio izrazito neugodan osjećaj koji se ne zaboravlja tek tako. Ipak, jedan moj prijatelj je završio u krevetu s njom i nakon toga mi saopćio kako je otkrio toplu vodu, a svi ostali mužjaci iz razreda su se nad tim zgražali. Ženskom je dijelu, opet, sve to odavno bilo jasno. Nisam mogla vjerovati da baš nitko od njih to nije primijetio. Dobro, možda je to imalo neke veze s pubertetom pa nisu obraćali pažnju na tako nevažne stvari poput mirisa Wink

#5:   Autor: Shorty Post Postano: 05.03.2007. 14:41

wendy je napisao/la: ›
Sa mnom je u srednju išla jedna cura koja je imala neizdrživo odvratan "miris" koji se širio negdje od dolje, od genitalnog područja osijek031.com smile Tijekom zime je situacija još bila izdržljiva, ali ljeti kad se svaki miris intezivno doživljava i kad se nose tanke hlače ili nedajbože suknja... uf, to je bio izrazito neugodan osjećaj koji se ne zaboravlja tek tako. Ipak, jedan moj prijatelj je završio u krevetu s njom i nakon toga mi saopćio kako je otkrio toplu vodu, a svi ostali mužjaci iz razreda su se nad tim zgražali.


Za takve potrebe se na automobil instalira onaj Thule prtljanik na krov. Ubaciš ju tamo (da ti ne zasmrdi auto) , odfuraš ju do prve benze sa šmrkom, ubaciš dva "mrka medvjeda"(po mogućnosti o njenom trošku, a u najgorem slučaju podjelite troškove) i dobro ošpricaš šmrkom. Do kuče ju voziš opet gore u prtljažniku, ali otvoriš poklopac da se osuši! PROBLEM RJEŠEN! Laughing

BTW- ne pričam iz iskustva. To je samo moje viđenje rješenja problema! Wink

#6:  Re: Vonj partnera / partnerice Autor: Anita_os Post Postano: 05.03.2007. 16:45

Leteci mungos je napisao/la: ›
Dakle, koliko vam je miris partnera bitan?! Dakle, miris tijela, koze, odjece, zadah, sve se olfaktorno registrira...


Jako bitan!
Bas sto je i Cat pisala, ja sam isto jako osjetljiva na njuh, isto pamtim po mirisu, ne mogu podnijeti kada me neki miomiris opali po nosu..hoćeš iz usta, ovak..
Na faxu hvalim te Boze isto ima svega. Npr jedna cura, ja ne znam ko je tu lud, al naočigled joj je prljava i masna kosa, veste joj smrde ko da ih uvijek iznova uznojene nosi, ma grozno...i da to ne osjeti? ..ili da joj ne smeta?! Pa kako?!

Svatko od nas ima svoj neki karakterističan miris, ne mislim tu sad na znoj, smrad itd..već onaj 'čisti' miris Smile ..i konkretno u jednoj vezi, mi je uzasno smetao! Jednostavno ko da te bocka cijelo vrijeme i kak da kazes covjeku da ti se ne sviđa njegov tjelesni vonj Smile bez obzira sto je čist?!
Ne znam...osobi kao sto sam ja je to znak da to nije to, i bok-bok!
A najgora dva smrada su mi kada netko podrigne i smrad nogu! Imala sam slučajeva kada sam morala diskretno otvarati prozor (kao iz nekih dr razloga...) kada mi je ušetao tak netko i počeo širiti smrad po sobi nakon cijelog dana provedenog u nekvalitetnim patikama od skaja s koridora!!
osijek031.com smile Priznajem da u takvim situacijama znam biti jako netaktična!..al sta da radim.. isto popizdim na te ljude u tramvaju koji ne daju otvarati prozore a po torbama nose leševe ko zna čega, neku smrdljivu janjetinu a i sami smrde ko da se nisu godinama prali!
osijek031.com smile

#7:   Autor: CatCloe Post Postano: 06.03.2007. 10:11

...mene fascinira to kako zene ponekad zaudaraju... ajde muski kad se osjete na znoj, oni su i dlakaviji i imaju puno jaci tjelesni miris, pa im mozda jos nekad i oprostis, ali kad mi na trening dodje cura, nismo jos ni poceli nista raditi, a ona vec usaftana, prodje me volja za zivotom..

#8:   Autor: swamp Post Postano: 06.03.2007. 23:46

Nisu mi jasni ovi topici... Ak ti je debela / ne zna se ljubit / smrdi, odjebi ju i amen. Time joj udariš po egu, i onda malo razmisli, sredi se i opere, i za idućeg (npr. mene) je fina i čista Smile

#9:   Autor: fatcat Post Postano: 07.03.2007. 5:07

Davno me zazvalila jedna teta pusacica (cigareta). A ono kao da lizes pepeljaru... osijek031.com smile

#10:   Autor: BLinkica Post Postano: 07.03.2007. 22:57

Ajme.. meni je miris jaako bitan, obožavam kad mi dragi miriši na neki fini parfem.. mmm osijek031.com smile

#11:   Autor: debeli Post Postano: 08.03.2007. 9:12

EH pa i ja sam po struci olfaktivni tip (ma što to značilo), t.j boli me quratz za mirise.
Pa samo dvije stvari smrde na ribu , a jedna od njih je riba, btw najukusniji sirevi smrde ko kuga, također su najcjenjeniji specijaliteti od divljači (oguo, mislim da se tako pishe) na granici smrdljivog zrenja.
Jedino sam primjetio da kmice osijek031.com smile imaju nesto intenzivniji miris d blijedolikih, primjetih tijekom fizičkog napora osijek031.com smile
No to ne mora biti pravilo, ima i medju nama smradaca.
Da rezimiramo, ako ti smeta miris ti onda dezodoriraj i nastavi kao da se ništa nije dogodilo.

#12:   Autor: wendy Post Postano: 08.03.2007. 10:10

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Da rezimiramo, ako ti smeta miris ti onda dezodoriraj i nastavi kao da se ništa nije dogodilo.


He, ako misliš na dezoriranje ženskog genitalnog područja... to bi bilo sve osim pametno Smile

E, da, to me zanima - zašto neki kažu da osim ribe još nešto smrdi na nju? Wink Paa, mislim da je to pomalo individualno i da ovisi o prehrani (ne, ne želim reći da se smrdi na ribu ako se istu jede). Miris svih izlučevina usko je povezan s prehranom, pa tako i miris sokova Onoga Što Nije Riba Smile

#13:   Autor: Isis Post Postano: 08.03.2007. 11:31

Baš sam neki dan pričao da nema parfema koji će nadmašiti miris svježe opranog tijela, feromoni I tell ya! Smile
A što se tiče pušenja, veeeliku prednost dajem nepušačicama.
Sva sreća što mi sadašnja cura nije pušačica i stalno ima žvaku, sve se milina ljubiti. Smile

#14:   Autor: Janis Post Postano: 08.03.2007. 22:12

Od muških koji ne održavaju osobnu higijenu gore su samo cure koje ne održavaju osobnu higijenu! Na žalost susrela sam se s obje vrste! Iako još nisam imala partnera koji je smrdio! Da je, pobjegla bi od njega prije konkretne akcije!
Ne razumijem kako ljudi mogu hodati u istoj odjeći danima! A smrdilo je još prvi dan! Question
A znate što je još gore?! Sjediti nekoliko sati na predavanju iza osobe koja smrdi!!! A u učionici vrućina.... a masa ljudi... Fuj!

#15:   Autor: fairy Post Postano: 11.03.2007. 13:53

wendy je napisao/la: ›
debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Da rezimiramo, ako ti smeta miris ti onda dezodoriraj i nastavi kao da se ništa nije dogodilo.


He, ako misliš na dezoriranje ženskog genitalnog područja... to bi bilo sve osim pametno Smile

E, da, to me zanima - zašto neki kažu da osim ribe još nešto smrdi na nju? Wink Paa, mislim da je to pomalo individualno i da ovisi o prehrani (ne, ne želim reći da se smrdi na ribu ako se istu jede). Miris svih izlučevina usko je povezan s prehranom, pa tako i miris sokova Onoga Što Nije Riba Smile
Bože dragi......možda imaš nekakvu infekciju pa ti dismr na ribu....

#16:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 17.03.2007. 10:35

haha... koja tema... al istina je... jos nisam imao problem s smradom... inače ne volim parfeme i te gluposti, ono lijepo se okupaš šampon isto miriši i najbolje sve... malo onog djubreta sto ide ispod ruke i super ... lijepo miriši sve... kakav problem.. al kad bas negdje idem tome svemu dodam i malo "axe africa" definitivno najbolji deodorant... al opet... da mi cura smrdi(sto si jednostavno uopće nebi dopustio) ono FUJ BJEŽI... lol..

#17:   Autor: game Post Postano: 08.06.2007. 22:21

swamp je napisao/la: ›
Nisu mi jasni ovi topici... Ak ti je debela / ne zna se ljubit / smrdi, odjebi ju i amen. Time joj udariš po egu, i onda malo razmisli, sredi se i opere, i za idućeg (npr. mene) je fina i čista Smile
Janis je napisao/la: ›
Od muških koji ne održavaju osobnu higijenu gore su samo cure koje ne održavaju osobnu higijenu! Na žalost susrela sam se s obje vrste! Iako još nisam imala partnera koji je smrdio! Da je, pobjegla bi od njega prije konkretne akcije!
Ne razumijem kako ljudi mogu hodati u istoj odjeći danima! A smrdilo je još prvi dan! Question
A znate što je još gore?! Sjediti nekoliko sati na predavanju iza osobe koja smrdi!!! A u učionici vrućina.... a masa ljudi... Fuj!
i agree...Sranje

i sa swampom isto...
mislim, nije mi jasno kako netko tko održava svoju higijenu može trpiti nekoga tko je tu malo zakazao...
pa ne mogu ni stajati ponekad pokraj ljudi koji jako smrde, a ne da bi mogla nešto više od toga!!
bljaaaaaaak!!! osijek031.com smile

#18:   Autor: ela Post Postano: 08.06.2007. 23:43

vrlo bitan,
pa ono ako se skonta osobna nehigijena idi bježi...
parfemćiće volim i sama sam ovisnik...

#19:   Autor: paperje Post Postano: 09.06.2007. 1:43

meni nije frka kad se mužjak koji će me ljubiti tik pred spomenuti čin najede luka ili češnjaka, čak zna biti baš dilišs... ali kava.... ko sto kuga mi smrdi...

#20:   Autor: Elena_Os Post Postano: 11.11.2008. 8:25

Sva sreća pa su mi partneri uvijek lijepo mirišali i držali do higijene... (posebno prvi koji mi je stvorio ovisnost o finim parfemima osijek031.com smile => ne refan, ne avon i ostala sranja )

#21:   Autor: la čupakabra Post Postano: 11.11.2008. 9:08

bivsi mi je znao zaudarat ajme i to na zalost nije bio smrad pazdusja nego prirodan vonj... nista sto bi jedno pranje moglo popravit

#22:   Autor: Elena_Os Post Postano: 12.11.2008. 10:38

nema mi gore kad netko zaudara (posebno ujutro) ili kada stavi litru parfema (bio neki šrot ili fini parfem, u velikim količinama dođe na isto) osijek031.com smile osijek031.com smile

#23:   Autor: Andrea Zuckerman Post Postano: 12.11.2008. 10:41

ne padam na pretjerano ulickane frajere, ali kad se približim dečku i osjetim diskretan ugodan miris... to je jaaaaaaaaaaaaaaaako privlačno!

#24:  Re: Vonj partnera / partnerice Autor: cruela devill Post Postano: 12.11.2008. 18:54

potpsujem!!

ali isto tako znam dečka koji ima neki čudni miris tijela. nije da smrdi, ali čudan neki miris... a isto tako sam prije nekoliko tjedana upoznala curu koju isto diši...pa sam čak mislila da ih spojim...hmmm.... Rolling Eyes

#25:   Autor: GasssoLina Post Postano: 13.11.2008. 15:27

presudno.. budući da ja imam tu boljku sve živo pomirišiti (neću nešto kupiti, a da ne pomirišim.. nebitno što god to bilo), jako mi je bitno.. Smile
nije stvar u parfemu, nego u onom prirodnom mirisu svake osobe..

#26:  Re: Vonj partnera / partnerice Autor: Paka Post Postano: 11.01.2009. 21:59

Shocked ....jooj..imala sam jednog dečka u srednjoj koji je imao stvarno neki čudan tjelesni miris ( isto mislim na prirodan neoperiv miris) koji je bacao na ženski znoj al 150 puta jači... osijek031.com smile ...ugl prestrašno...A za zadah da ne pričam onak svaki treći dan je objavio da mora kod zubara i to je bila završena temna po njegovom opravdavanju...Baš se pitam zašto smo bili nepostojeće kratko u vezi iliti što akcija nije potonula ispodpojasno Exclamation Question osijek031.com smile osijek031.com smile Put

#27:   Autor: Zodijak Post Postano: 11.01.2009. 23:01

Nikad nisam imao problema s mirisom partnerica, a osobno me pali miris svježe opranog rublja na njima. Što se tiče smrada u dvorani tijekom predavanja...užas, gotovo pa je i u boji... ima svega.

#28:   Autor: MNOWAR Post Postano: 12.01.2009. 8:59

Što se tiče mirisa kod muškaraca to ne znači da se ne peru nego da im je tjelo puno toksina trebaju trčat 2 puta tjedno i 5 puta teraetana i da vidiš nema toksina ni smrada, curi iz njih samo voda, ni znoj više ne smrdi kad se čovjek redovno iznojava sauna preporučljiva+teretana+trčanje=ulaganje...

#29:   Autor: wendy Post Postano: 12.01.2009. 11:10

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Bože dragi......možda imaš nekakvu infekciju pa ti dismr na ribu....


Ok, kasno palim, ali o čemu ti pričaš?! Smile Lijepo i jasno sam pitala zašto spominju miris ribarnice na +40 kad je riječ o ženskom genitalnom području i rekla da je miris tjelesnih izlučevina dosta povezan s prehranom. Moja miriši ko ružina latica, fala na pitanju Rolling Eyes

Ako pretpostavimo da je s osobnom higijenom u jednom paru sve u redu... Zašto uvijek postoje oni kojima se gadi oralni i analni seks, koji imaju "problem" s partnerovim stopalima, ušima, tjelesnim izlučevinama, koji se prije svakog seksa mahnito peru, ne dopuštajući da ih iznenadi situacija ili da se spontano poševe jer nisu netom izašli ispod tuša?

Gdje su onda strast, želja, požuda? Ono kad se crni pred očima, kad ste oboje znojni, skliski, vlažni, napaljeni, kad sve klizi, ulazi, izlazi, sjedinjuje se, kad nije bitno koji dio tijela dodiruješ, kad je jedino što osjećaš koža onog koga voliš, miris njegova tijela i seksa, uzdasi, dodiri, ugrizi, stenjanje, slina, znoj, sperma, sokovi... U tim trenucima nema toga što ne bi polizao, oblizao, dodirnuo, ljubio, milovao...

Kako se tada itko može opterećivati bilo čime?! Da ponovim još jednom, pitanje je postavljeno pod pretpostavkom da je s osobnom higijenom u tom slučaju sve u redu.

#30:   Autor: Doc Post Postano: 13.01.2009. 15:02

wendy je napisao/la: ›
Moja miriši ko ružina latica, fala na pitanju


Nisam pitao, ali nije loše znati Evil

#31:   Autor: the__maja Post Postano: 14.01.2009. 11:31

bitna je higijena, inače pri ljubljenju razmišljam o tom kako ljubim 3 kile pepela, a što se tiče ostatka tijela, ok je znojiti se zajedno pri raznim radnjama, ali da se ti prvo uznojiš sam pa meni dođeš, e tako nećemo...

#32:   Autor: Delfin Post Postano: 14.01.2009. 12:03

Odlicna tema!
I meni je bitan prirodni miris partnera.
Gledala sam jedan super dokumentarac bas o mirisima i kako on utjece na odabir partnera, tako su napravili eksperiment: uzeli su 5 muskih i 5 zenskih studenata svima su podijelili iste obicne majce u kojima su morali prespavati 2 noci, nakon toga su te majce stavili u nekakve zatvorene posude poput tapervera i oznacili ih brojevima naravno da se zna cija je majca.Tada su svaki od tih 10 studenata nasamo mirisali te majce i govorili svoje inpresije i da li im se svidja miris ili ih izrazito odbija........tako su dosli do vrlo logicnog i naravno zanimljivog zakljucka a to je da te privlaci prirodan miris neke osobe koja ima totalno drugaciju DNK od tebe sto znaci da nasi potomci dobiju konbinaciju DNK koja ce se unapredjivati, evoluirati i biti sto kvalitetnija u borbi protiv nekih bolesti i da se ojaca imunoloski sustav.

Meni su isto neki mirisi odbojni dok me neki izrazito privlace, takodjer ne volim da muskarci stavljaju te mirise na sebe uglavnom su mi svi odvratni i odbijaju me a cure kad se naspricaju sa parfemom i osjetis ju iza ugla to mi nije jasno pogotovo ak je parfem kvalitetan dovoljno je jednom ga naspricati.

#33:   Autor: Frost Post Postano: 14.01.2009. 12:05

Delfin, to što kažeš ima apsolutnog smisla, potraga za kvalitetnom DNA nikad ne prestaje! Very Happy

#34:   Autor: Delfin Post Postano: 14.01.2009. 12:07

wendy je napisao/la: ›


Ako pretpostavimo da je s osobnom higijenom u jednom paru sve u redu... Zašto uvijek postoje oni kojima se gadi oralni i analni seks, koji imaju "problem" s partnerovim stopalima, ušima, tjelesnim izlučevinama, koji se prije svakog seksa mahnito peru, ne dopuštajući da ih iznenadi situacija ili da se spontano poševe jer nisu netom izašli ispod tuša?

Gdje su onda strast, želja, požuda? Ono kad se crni pred očima, kad ste oboje znojni, skliski, vlažni, napaljeni, kad sve klizi, ulazi, izlazi, sjedinjuje se, kad nije bitno koji dio tijela dodiruješ, kad je jedino što osjećaš koža onog koga voliš, miris njegova tijela i seksa, uzdasi, dodiri, ugrizi, stenjanje, slina, znoj, sperma, sokovi... U tim trenucima nema toga što ne bi polizao, oblizao, dodirnuo, ljubio, milovao...




Jesi li razmisljala da pises erotske romane, ovo nekoliko recenica i uspjela si docarati seks koji svi prizeljkujemo!! Smile

#35:   Autor: meteje Post Postano: 24.04.2011. 17:58

Anita_os je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Dakle, koliko vam je miris partnera bitan?! Dakle, miris tijela, koze, odjece, zadah, sve se olfaktorno registrira...


Jako bitan!
Bas sto je i Cat pisala, ja sam isto jako osjetljiva na njuh, isto pamtim po mirisu, ne mogu podnijeti kada me neki miomiris opali po nosu..hoćeš iz usta, ovak..
Na faxu hvalim te Boze isto ima svega. Npr jedna cura, ja ne znam ko je tu lud, al naočigled joj je prljava i masna kosa, veste joj smrde ko da ih uvijek iznova uznojene nosi, ma grozno...i da to ne osjeti? ..ili da joj ne smeta?! Pa kako?!

Svatko od nas ima svoj neki karakterističan miris, ne mislim tu sad na znoj, smrad itd..već onaj 'čisti' miris Smile ..i konkretno u jednoj vezi, mi je uzasno smetao! Jednostavno ko da te bocka cijelo vrijeme i kak da kazes covjeku da ti se ne sviđa njegov tjelesni vonj Smile bez obzira sto je čist?!
Ne znam...osobi kao sto sam ja je to znak da to nije to, i bok-bok!
A najgora dva smrada su mi kada netko podrigne i smrad nogu! Imala sam slučajeva kada sam morala diskretno otvarati prozor (kao iz nekih dr razloga...) kada mi je ušetao tak netko i počeo širiti smrad po sobi nakon cijelog dana provedenog u nekvalitetnim patikama od skaja s koridora!!
osijek031.com smile Priznajem da u takvim situacijama znam biti jako netaktična!..al sta da radim.. isto popizdim na te ljude u tramvaju koji ne daju otvarati prozore a po torbama nose leševe ko zna čega, neku smrdljivu janjetinu a i sami smrde ko da se nisu godinama prali!
osijek031.com smile



slažem se s tobom
alergičan sam na druge smradove ,u tolikoj mjeri da mi se nekad povraća.

#36:   Autor: water Post Postano: 26.04.2011. 9:43



#37:   Autor: KittyCatIvy Post Postano: 26.04.2011. 12:48

wendy je napisao/la: ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Bože dragi......možda imaš nekakvu infekciju pa ti dismr na ribu....


Ok, kasno palim, ali o čemu ti pričaš?! Smile Lijepo i jasno sam pitala zašto spominju miris ribarnice na +40 kad je riječ o ženskom genitalnom području i rekla da je miris tjelesnih izlučevina dosta povezan s prehranom. Moja miriši ko ružina latica, fala na pitanju Rolling Eyes

Ako pretpostavimo da je s osobnom higijenom u jednom paru sve u redu... Zašto uvijek postoje oni kojima se gadi oralni i analni seks, koji imaju "problem" s partnerovim stopalima, ušima, tjelesnim izlučevinama, koji se prije svakog seksa mahnito peru, ne dopuštajući da ih iznenadi situacija ili da se spontano poševe jer nisu netom izašli ispod tuša?

Gdje su onda strast, želja, požuda? Ono kad se crni pred očima, kad ste oboje znojni, skliski, vlažni, napaljeni, kad sve klizi, ulazi, izlazi, sjedinjuje se, kad nije bitno koji dio tijela dodiruješ, kad je jedino što osjećaš koža onog koga voliš, miris njegova tijela i seksa, uzdasi, dodiri, ugrizi, stenjanje, slina, znoj, sperma, sokovi... U tim trenucima nema toga što ne bi polizao, oblizao, dodirnuo, ljubio, milovao...

Kako se tada itko može opterećivati bilo čime?! Da ponovim još jednom, pitanje je postavljeno pod pretpostavkom da je s osobnom higijenom u tom slučaju sve u redu.


Potpisujem sa pljeskom.

#38:  Re: Vonj partnera / partnerice Autor: 1step2far Post Postano: 30.04.2011. 16:33

Strast je strast, ali ništa me ne može viš odbiti nego loš zadah iz usta.

#39:   Autor: avantgarde Post Postano: 02.05.2011. 14:18

KittyCatIvy je napisao/la (Pogledaj post): ›
wendy je napisao/la: ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Bože dragi......možda imaš nekakvu infekciju pa ti dismr na ribu....


Ok, kasno palim, ali o čemu ti pričaš?! Smile Lijepo i jasno sam pitala zašto spominju miris ribarnice na +40 kad je riječ o ženskom genitalnom području i rekla da je miris tjelesnih izlučevina dosta povezan s prehranom. Moja miriši ko ružina latica, fala na pitanju Rolling Eyes

Ako pretpostavimo da je s osobnom higijenom u jednom paru sve u redu... Zašto uvijek postoje oni kojima se gadi oralni i analni seks, koji imaju "problem" s partnerovim stopalima, ušima, tjelesnim izlučevinama, koji se prije svakog seksa mahnito peru, ne dopuštajući da ih iznenadi situacija ili da se spontano poševe jer nisu netom izašli ispod tuša?

Gdje su onda strast, želja, požuda? Ono kad se crni pred očima, kad ste oboje znojni, skliski, vlažni, napaljeni, kad sve klizi, ulazi, izlazi, sjedinjuje se, kad nije bitno koji dio tijela dodiruješ, kad je jedino što osjećaš koža onog koga voliš, miris njegova tijela i seksa, uzdasi, dodiri, ugrizi, stenjanje, slina, znoj, sperma, sokovi... U tim trenucima nema toga što ne bi polizao, oblizao, dodirnuo, ljubio, milovao...

Kako se tada itko može opterećivati bilo čime?! Da ponovim još jednom, pitanje je postavljeno pod pretpostavkom da je s osobnom higijenom u tom slučaju sve u redu.


Potpisujem sa pljeskom.


+ 1

#40:   Autor: trauma_os Post Postano: 03.05.2011. 16:53

Prirodni vonj je najboji vonj osijek031.com smile

#41:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 03.05.2011. 17:18

Ja sam jednom vonjao...
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Vonj partnera / partnerice


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::