Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Humor, vicevi » Tko kaže da žene ne mogu piškiti stojećki?!

#1:  Tko kaže da žene ne mogu piškiti stojećki?! Autor: Leteci mungos Post Postano: 04.03.2007. 19:00


#2:   Autor: tonya Post Postano: 04.03.2007. 20:26

osijek031.com smile

#3:   Autor: Anita_os Post Postano: 04.03.2007. 21:36

Ahahha... how sexy! Very Happy
Prije kojih mjesec sam vidjela reklamu za to..ali ne ovo.
Kao malu me uvijek živciralo što decki mogu sam tak stajati, a mi moramo čučnuti..hehe, sad će se u svakoj ženskoj torbici naći i ovaj 'tuljak' Very Happy
Yeah right!

#4:   Autor: tamna strana Post Postano: 04.03.2007. 21:43

Anita_os je napisao/la: ›
.... sad će se u svakoj ženskoj torbici naći i ovaj 'tuljak' Very Happy
Yeah right!



....pored svih ostalih stvari u ženskoj torbici....vjerujem da ce i ovo naci svoje mjesto.... Smile

#5:   Autor: CatCloe Post Postano: 04.03.2007. 21:46

čim se nađe na našem tržištu, kupujem definitivno!!! osijek031.com smile
btw, može se to i bez tuljka, samo uspjeh nije uvijek zagarantiran... preporučujem vježbati u kadi Very Happy

#6:   Autor: tonya Post Postano: 05.03.2007. 15:11

CatCloe je napisao/la: ›
čim se nađe na našem tržištu, kupujem definitivno!!! osijek031.com smile
btw, može se to i bez tuljka, samo uspjeh nije uvijek zagarantiran... preporučujem vježbati u kadi Very Happy

???

#7:   Autor: steam Post Postano: 05.03.2007. 22:59

tonya je napisao/la (Pogledaj post): ›
CatCloe je napisao/la: ›
čim se nađe na našem tržištu, kupujem definitivno!!! osijek031.com smile
btw, može se to i bez tuljka, samo uspjeh nije uvijek zagarantiran... preporučujem vježbati u kadi Very Happy

???


S partnerom ispod. Smile

#8:   Autor: fatcat Post Postano: 06.03.2007. 5:04

CatCloe je napisao/la: ›
čim se nađe na našem tržištu, kupujem definitivno!!! osijek031.com smile
btw, može se to i bez tuljka, samo uspjeh nije uvijek zagarantiran... preporučujem vježbati u kadi Very Happy
Dzizus... Vjezbati??? Ako ne pogodis kadu u pol bijelog dana, zaboravi...

#9:   Autor: CatCloe Post Postano: 06.03.2007. 9:59

fatcat je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
čim se nađe na našem tržištu, kupujem definitivno!!! osijek031.com smile
btw, može se to i bez tuljka, samo uspjeh nije uvijek zagarantiran... preporučujem vježbati u kadi Very Happy
Dzizus... Vjezbati??? Ako ne pogodis kadu u pol bijelog dana, zaboravi...

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
nisam mislila na vjezbanje pogadjanja kade, nego na vjezbanje opcenito... bez odjece, naime... kako odjeca ne bi bila smocena, ukoliko jednom zaista i dodje do koristenja na nekom drugom mjestu...
du aj mejk majself klijr? osijek031.com smile

#10:   Autor: fatcat Post Postano: 06.03.2007. 10:32

CatCloe je napisao/la: ›
nisam mislila na vjezbanje pogadjanja kade, nego na vjezbanje opcenito... bez odjece, naime... kako odjeca ne bi bila smocena, ukoliko jednom zaista i dodje do koristenja na nekom drugom mjestu...
du aj mejk majself klijr? osijek031.com smile
no rili, bat pliz don praktis in maj direkshn... osijek031.com smile

#11:   Autor: zlusch Post Postano: 06.03.2007. 11:51

CatCloe je napisao/la: ›
čim se nađe na našem tržištu, kupujem definitivno!!! osijek031.com smile btw, može se to i bez tuljka, samo uspjeh nije uvijek zagarantiran... preporučujem vježbati u kadi Very Happy

Vjeruj, nakon nekoliko treninga bit ćeš u stanju pogoditi u pločicu u koju želiš. OK, jedan dio tvog uspjeha ovisi o anatomiji tvojeg međunožja, ali ako znaš dobro upregnuti prste i razmaknuti obje labie te lagano saviti noge u koljenima da se malkice nagneš naprijed... uspjeh ti je zagarantiran Wink

E sad, ako uspiješ održavati mlaz na jednoj jedinoj pločici, ne vidim razloga da ne uspiješ u punoj ratnoj spremi na WC školjki u toaletu neke birtije.... samo nemoj zaboraviti podići dasku prije, jelte Smile

#12:   Autor: CatCloe Post Postano: 06.03.2007. 15:38

vježba čini majstora! Cool

#13:   Autor: zlusch Post Postano: 06.03.2007. 19:31

CatCloe je napisao/la: ›
vježba čini majstora! Cool

Javi kako napreduješ... ono, da mogu pomoći kakvim savjetom ako negdje zapneš Wink

#14:   Autor: fatcat Post Postano: 07.03.2007. 4:51

CatCloe je napisao/la: ›
vježba čini majstora! Cool
Bez alata nema zanata... If ju no wot aj min...

P.S. Jel cudo... Kad god tema predje na tehnicke detalje, ista grupica nastavi diskusiju. Ostali se povuku ili se srame. "Jelte" Mr Zlusch...

#15:   Autor: CatCloe Post Postano: 07.03.2007. 10:39

to bi u praksi bila ona ekipa koja ostaje do fajronta.. Wink

#16:   Autor: SmokeY Post Postano: 07.03.2007. 12:59

Bilo bi smiesno da si na primjer u Jehovinim svjedocima i sad nema sexa prije braka i na medenom mjesecu kroz otvoren wc vidis zenu s ledja kako pisa stojecki !!!

A ionako ovim nasim OS pankericama ne smeta sto pisaju stojecki iako imaju hlace na sebi Smile

Narodnjakusama je najbolje jer one ionako nemaju nista na sebi, samo cizmice i duboke dekolte

#17:   Autor: legica_os Post Postano: 07.03.2007. 13:04

SmokeY je napisao/la: ›
A ionako ovim nasim OS pankericama ne smeta sto pisaju stojecki iako imaju hlace na sebi Smile
Narodnjakusama je najbolje jer one ionako nemaju nista na sebi, samo cizmice i duboke dekolte


a šta je sa normalnim curama? Very Happy

#18:   Autor: zlusch Post Postano: 07.03.2007. 13:56

fatcat je napisao/la: ›
P.S. Jel cudo... Kad god tema predje na tehnicke detalje, ista grupica nastavi diskusiju. Ostali se povuku ili se srame. "Jelte" Mr Zlusch...

Ma, znaš već kako to ide.... oni se potpisuju imenom i prezimenom, a ja tek nekim izmišljenim nadimkom pa kužim da im je malo nezgodno Wink

#19:   Autor: zlusch Post Postano: 07.03.2007. 13:58

CatCloe je napisao/la: ›
to bi u praksi bila ona ekipa koja ostaje do fajronta.. Wink

Ništa se ne hvališ... jel već pogađaš u jednu pločicu ili još uvijek šaraš okolo po fugama?

#20:   Autor: CatCloe Post Postano: 07.03.2007. 14:20

uspjela sam precizirati i smanjiti površinu s pola kupaone na 4 pločice osijek031.com smile

#21:   Autor: SmokeY Post Postano: 07.03.2007. 14:27

legica_os je napisao/la: ›
a šta je sa normalnim curama? Very Happy


Ne znam, kad naidjem na jednu javim ti Smile

#22:   Autor: zlusch Post Postano: 07.03.2007. 14:28

CatCloe je napisao/la: ›
uspjela sam precizirati i smanjiti površinu s pola kupaone na 4 pločice osijek031.com smile

Uvjeren sam da je tzv. problem u tvojim prstima. Mada, moguće je i da je potencijalni tzv. camel-toe jedan od faktora tzv. neuspjeha Wink

#23:   Autor: CatCloe Post Postano: 01.05.2007. 22:31

ah, nakon polusatne potrage po krivim dijelovima foruma, napokon nađoh ovaj topic (umorila sam se)..
..kako bih ponosno objavila da je moja najbolja legica danas stojeći piškila i tako ugasila ostatke vatre od roštiljanja... nije smočila hlače i učinila je to, naravno, bez pomagala.
znala sam da ću prije ili kasnije imati dokaz da je moguće osijek031.com smile

#24:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.05.2007. 23:28

Bez fotke kojom bi potkrijepila svoju tvrdnju - ostaje nam samo zamisljati kako je to izvela - citaj: moguce je da je cucala iznad vatre, rascerecenih nogu... ;-)

Dakle, je li bas stajala, ili je bio neki polustojeci polozaj u igri - sto ju odmah diskvalificira iz utrke za potencijalnog clana drustva Stojecih Pishaca?

#25:   Autor: CatCloe Post Postano: 02.05.2007. 8:59

stajala je, i to s oba koljena pružena, majku mu! stojeći znači samo jednu stvar - stojeći Very Happy
čak i da sam fotkala, ne bi imala srca staviti to na net, ipak mi je to najbolja legica i uz to još nečija žena i majka osijek031.com smile
a ako riječ nije dovoljna, onda svo ovo piskaranje potpuno gubi smisao.. ili?

#26:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 02.05.2007. 9:13

ko to piša po mom veceu ...

#27:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 02.05.2007. 9:14

nemoj da mi šiškiš tuda tako lijepa a šora svuda

#28:   Autor: zlusch Post Postano: 06.05.2007. 10:40

CatCloe je napisao/la: ›
ah, nakon polusatne potrage po krivim dijelovima foruma, napokon nađoh ovaj topic (umorila sam se)..
..kako bih ponosno objavila da je moja najbolja legica danas stojeći piškila i tako ugasila ostatke vatre od roštiljanja... nije smočila hlače i učinila je to, naravno, bez pomagala.

Ček malo... učinila je to bez pomoći prstiju? Shocked

#29:   Autor: CatCloe Post Postano: 06.05.2007. 13:46

zlusch je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
ah, nakon polusatne potrage po krivim dijelovima foruma, napokon nađoh ovaj topic (umorila sam se)..
..kako bih ponosno objavila da je moja najbolja legica danas stojeći piškila i tako ugasila ostatke vatre od roštiljanja... nije smočila hlače i učinila je to, naravno, bez pomagala.

Ček malo... učinila je to bez pomoći prstiju? Shocked

ma ne, uz pomoć prstiju - naravno! mislila sam bez pomagala kao bez dodatnih predmeta, dijelovi tijela se ne broje osijek031.com smile pa nemoj sad pretjerivati - u tom slučaju bi mi to bio najbolji prijatelj, a ne prijateljica! čak i vi trebate ruku da ugasite vatru mlazom osijek031.com smile

#30:   Autor: zlusch Post Postano: 06.05.2007. 14:24

CatCloe je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Ček malo... učinila je to bez pomoći prstiju? Shocked

ma ne, uz pomoć prstiju - naravno! mislila sam bez pomagala kao bez dodatnih predmeta, dijelovi tijela se ne broje osijek031.com smile pa nemoj sad pretjerivati - u tom slučaju bi mi to bio najbolji prijatelj, a ne prijateljica! čak i vi trebate ruku da ugasite vatru mlazom osijek031.com smile

Bilo kako bilo, trebala si to dokumentirati... Wink

A ti si svoju tehniku usavršila, pretpostavljam... sad gađaš i komarce na pločicama? Very Happy

#31:   Autor: CatCloe Post Postano: 06.05.2007. 19:26

ih komarce... mogu ih pogoditi u desno ili lijevo krilce, ovisno kako sam raspoložena! osijek031.com smile

#32:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 06.05.2007. 20:12

CatCloe je napisao/la: › a ako riječ nije dovoljna, onda svo ovo piskaranje potpuno gubi smisao.. ili?
Ma, vjerujem ti, samo te cimam, a i zanimalo me je li bas doslovno stajala... ;-)

Uglavnom, ajd skontaj da ju sljedeci put fotkas, snimaj ju iz profila, rokni nego svjetlo ispred nje tako da se vidi samo silueta i nema bojazni da ce joj na poslu sutra svi cestitati... ;-)

#33:   Autor: CatCloe Post Postano: 06.05.2007. 20:18

Leteci mungos je napisao/la: ›
Uglavnom, ajd skontaj da ju sljedeci put fotkas, snimaj ju iz profila, rokni nego svjetlo ispred nje tako da se vidi samo silueta i nema bojazni da ce joj na poslu sutra svi cestitati... ;-)

misliš kad sljedeći put budemo hodale 10 km kroz šumu i naišle na neugašenu vatru, a ona dobije inspiraciju da skine patiku i jednu cijelu nogavicu? osijek031.com smile
takve stvari radimo svaki dan! osijek031.com smile

#34:  Re: Tko kaže da žene ne mogu piškiti stojećki?! Autor: steam Post Postano: 16.08.2007. 17:18

Citat: › Iako nije kažnjen, poznat je jedan slučaj kad je žena mokrila u javnosti. Riječ je o španjolskoj umjetnici Itziar Okariz, koja je početkom ljeta u Umei, iznad polarnog kruga, izvela svoj performance mokrenja stojeći. Okariz ne samo da nije platila kaznu, nego je za svoju "umjetnost" dobila 10.000 kruna honorara. Nagrada joj je isplaćena iz državne blagajne koja se puni i kaznama za mokrenje u javnosti.


vecernji.hr

#35:  Žensko uriniranje na stojećki Laughing Autor: Elena_Os Post Postano: 22.04.2009. 11:12

Naletih na OVO Very Happy
Da čujem reakcije Very Happy Very Happy

moja je smijeh, smijeh i smijeh i pitanje što još neće izmisliti Laughing

#36:   Autor: anakonda Post Postano: 22.04.2009. 11:15

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

"S Urinellom se ponašate kao s penisom. Dakle, otvorite smičak, namjestite tuljac, pomokrite se i otresete tuljac. Duži dio tuljca namjestite pod vaginu i opušteno obavite malu nuždu i to stojećki."

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#37:   Autor: MissTake Post Postano: 22.04.2009. 11:32

osijek031.com smile
sad i mi možemo zapišavat svako drvo

#38:   Autor: Elena_Os Post Postano: 22.04.2009. 11:38

nema više gužve u žeMskom veceju..sada će biti gužva u muškom osijek031.com smile

#39:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 22.04.2009. 11:41

eto sad barem imate nešto za otrest poslje obavljenog posla

#40:   Autor: Elena_Os Post Postano: 22.04.2009. 11:50

lako za to otresanje...gore je kad otreseš nakon loše obaljenog preformansa, bilo u vertikali ili horizontali... Very Happy

hvala ti Bože što sam žeMsko osijek031.com smile

#41:   Autor: Anait Post Postano: 22.04.2009. 12:01

joj, mislim da bi se ja sva zapisala s tim, pa ja radje idem na ono tradicionalno - gace dole cucni i pusti neka tece Smile

#42:   Autor: Heroina9 Post Postano: 22.04.2009. 12:16

A najjače su mi ove slike što pokazuju kako upotrijebit tuljac.... osijek031.com smile Ma šta ja znam, zamisao nije loša, ali meni je to i dalje... Zbunj, zbunj

#43:  Re: Tko kaže da žene ne mogu piškiti stojećki?! Autor: Anait Post Postano: 22.04.2009. 12:39

evo, sad da je imala ovu spravicu mozda bi prosla neprimjetno. Very Happy
Osijek031.com » Humor, vicevi » Tko kaže da žene ne mogu piškiti stojećki?!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::