Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Metuzalem, disleksicar i natezanje

#1:   Autor: zlusch Post Postano: 16.11.2006. 8:20

Leteci mungos je napisao/la: ›
Spol nadredjene osobe mi nije toliko bitan, ali ono sto cujem je da vecina ljudi (i muskih i zenskih) vise voli imati sefa, nego seficu...
Anonymous, kakva su tvoja iskustva?

Kad sam već nasjeo na foru..... apsolutno nebitno. Ako ti šef ima IQ osjetno manji od tebe i ako po znanju zaostaje par desetljeća, onda to bude gadno za gledati i teško za podnositi.

Srećom, ja imam sasvim suprotno, vrlo ugodno iskustvo... i to u obje firme u kojima radim.

#2:   Autor: Rajnus Post Postano: 16.11.2006. 14:50

zlusch je napisao/la: ›
Jel taj "Ups!" zbog usporedbe ili disleksije? Nikako da dokučim...


Neke stvari su za tebe naprosto nedokucive...
Ne naprezi mozak uzalud Wink

#3:   Autor: zlusch Post Postano: 17.11.2006. 8:54

Rajnus je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Jel taj "Ups!" zbog usporedbe ili disleksije? Nikako da dokučim...

Neke stvari su za tebe naprosto nedokucive...
Ne naprezi mozak uzalud Wink

A i to što kažeš..... samo ćeš me udaviti opet kilometrima teksta koje trebam pročitati i napisati nešto suvislo da skužiš... a to mi se definitivno ne da.

Predlažem isključivo onelinere u našoj budućoj komunikaciji Wink

#4:   Autor: zlusch Post Postano: 17.11.2006. 8:58

daniel-202 je napisao/la: ›
leteći mungosu, danas niko nema mogučnost birat posao koji želi raditi, nego svi radimo ono što prvo nađemo

Pa sad... taj tvoj Niko možda nema moguČnost izbora, ali da baš nitko ne može birati posao.... de me nemoj...

#5:   Autor: Rajnus Post Postano: 17.11.2006. 13:27

zlusch je napisao/la: ›
A i to što kažeš..... samo ćeš me udaviti opet kilometrima teksta koje trebam pročitati i napisati nešto suvislo da skužiš... a to mi se definitivno ne da.


Eh da...sad odjednom ja tebe ne kuzim...
Zar nisi shvatio da se samnom ne mozes vise natezati.
Nekad si mi mogao barem nabijati pravopisne pogreske na nos. So keep it simple Wink

#6:   Autor: zlusch Post Postano: 17.11.2006. 23:14

Rajnus je napisao/la: ›
Eh da...sad odjednom ja tebe ne kuzim...
Zar nisi shvatio da se samnom ne mozes vise natezati.
Nekad si mi mogao barem nabijati pravopisne pogreske na nos. So keep it simple Wink

Prije sam povećalom morao tražiti ono što je bilo ispravno, a danas ti samo mogu pronaći po par grešaka po postu. Ali, nemam srca jer uviđam kako si napredovao u poznavanju vlastitog jezika.

A i natezanje mi teško pada... ja volim kratke i britke rasprave, a ti ga razvučeš ko špagetu pa izgubim i zadnji atom dobre volje Wink

P.S. Jesi razmisljao da odjebeš tehniku i da se baciš u politiku. Predviđam ti uspješnu karijeru prodavača magle pospancima na Markovom trgu Wink

#7:   Autor: Rajnus Post Postano: 19.11.2006. 23:05

Eh nemas srca... Nemas ti petlje... Nakon "duplo jeftinijeg" prosera vise se nisi usudio ispravljat me Smile

Ja ne bjezim od toga da sam sve i svasta pisao, nakon Emse pa ETFa ne mozes puno ocekivati od nekoga...

Premlad sam jos za politiku...jer se kao osoba jos nisam niti profilirao niti izgradio. Kada si osiguram egzistenciju, lupim jos koci cvarak ispred imena te dopizdi struka...e onda cu ko mudra guzica pametovati Very Happy

Nisi ti jedini koji mi to savjetuje...sve ima svoje vrijeme...inace izgoris....

Vec se vidim kako demantiram svoje postove sa newsa :Đ

#8:   Autor: Rajnus Post Postano: 20.11.2006. 7:33

Ako se ja i Lush castimo izrazima to je zbog nase duboke tradicije piskaranja. Ja njemu nit on meni to uzima za zlo. Admin nema pravo da otvara topic za posprdnim subjectom. Ja vjerujem da je to njemu smijesno, no ako zeli krojiti pravdu na ovom forumu onda bi se on iste trebao i drzati.

#9:   Autor: CatCloe Post Postano: 20.11.2006. 13:35

ali naslov je presladak!!! Very Happy Very Happy

#10:   Autor: Leon Post Postano: 20.11.2006. 14:09

Rajnus je napisao/la: › Ako se ja i Lush castimo izrazima to je zbog nase duboke tradicije piskaranja. Ja njemu nit on meni to uzima za zlo. Admin nema pravo da otvara topic za posprdnim subjectom.
Sorry, zaista mi nije bila namjera sprdati se s vama (barem ne u ovom slucaju ;-)).

Jednostavno sam izdvojio postove (buduci da ih se nakupilo vise od nekoliko u istom threadu i nije bilo naznaka da ce rasprava presushiti) i dao naslov koji najbolje opisuje ono sto je receno kroz postove.

Citat: › Ja vjerujem da je to njemu smijesno, no ako zeli krojiti pravdu na ovom forumu onda bi se on iste trebao i drzati.


Ne zelim krojiti pravdu. Draze bi mi bilo da ste raspravu zapoceli u PM ili jos s prvom porukom koja je bila netematska zapoceli novi thread. As simple as that...

Nemoj odma' da se duris... ;-)

#11:   Autor: DanicaV Post Postano: 20.11.2006. 15:13

mir, mir, mir, nitko nije kriv ........ Razz

dečki, mi smo svojedobno malo previše spominjali kavu pa je Admin smislio još zanimljiviji podnaslov offtopica...... ("Kava kao analna retencija")
nema ljutiš Wink

#12:   Autor: Rajnus Post Postano: 20.11.2006. 17:16

Ma ne ljutim se....samo lozim admina Razz

#13:   Autor: Poppy Post Postano: 20.11.2006. 17:27

Leteci mungos je napisao/la: ›
Spol nadredjene osobe mi nije toliko bitan, ali ono sto cujem je da vecina ljudi (i muskih i zenskih) vise voli imati sefa, nego seficu...
Anonymous, kakva su tvoja iskustva?


Zbunjujete me! Ko je tu jos Poppy osim mene?! Durenje

#14:   Autor: anakonda Post Postano: 20.11.2006. 17:32

...ti si jedina...Smile

#15:   Autor: wendy Post Postano: 20.11.2006. 17:35

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › Zbunjujete me! Ko je tu jos Poppy osim mene?! Durenje


ajd pročitaj topic Član portala u anjnovijem sex skandalu - i tamo si glavni lik Laughing

ova opcija već postaje iritantna Rolling Eyes

#16:   Autor: Poppy Post Postano: 20.11.2006. 17:56

wendy je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › Zbunjujete me! Ko je tu jos Poppy osim mene?! Durenje


ajd pročitaj topic Član portala u anjnovijem sex skandalu - i tamo si glavni lik Laughing

ova opcija već postaje iritantna Rolling Eyes



He, he, al ja teda jos nisam ni postojala! Smile

A i da jesam, ne seksam se tako da... Very Happy

#17:   Autor: anakonda Post Postano: 20.11.2006. 17:58

...hm, pusti sad izgovore, sve smo pročitali i vidjeli...

#18:   Autor: Poppy Post Postano: 20.11.2006. 18:12

anakonda je napisao/la: ›
...hm, pusti sad izgovore, sve smo pročitali i vidjeli...


Pa pogledaj mi potpis. Kaže: 100% nevina. Ne bi valjda lagala! Smile

#19:   Autor: anakonda Post Postano: 20.11.2006. 18:18

...ma, vjeeeerujem ti...Smile...i ja sam otprilike takva...Smile

#20:   Autor: --- Post Postano: 20.11.2006. 19:12

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › mir, mir, mir, nitko nije kriv ........ Razz

dečki, mi smo svojedobno malo previše spominjali kavu pa je Admin smislio još zanimljiviji podnaslov offtopica...... ("Kava kao analna retencija")
nema ljutiš Wink


ali, ne zaboravljam... Very Happy

#21:   Autor: --- Post Postano: 20.11.2006. 19:13

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
...hm, pusti sad izgovore, sve smo pročitali i vidjeli...


Pa pogledaj mi potpis. Kaže: 100% nevina. Ne bi valjda lagala! Smile


aha, ali ni Toma nije svojim očima vjerovao... Laughing

#22:   Autor: DanicaV Post Postano: 21.11.2006. 7:39

gazda777 je napisao/la: ›
ali, ne zaboravljam... Very Happy


čudom se čudim....... Razz

#23:   Autor: zlusch Post Postano: 21.11.2006. 12:43

Rajnus je napisao/la: ›
Eh nemas srca... Nemas ti petlje...

Igi, prijatelju..... nemoj me.... o imanju petlje te hrvatskom pravopisu ti mogu održati dvosemestralno predavanje i rušiti te na ispitu sve do komisije.

Mogu ti komotno ispod svakog tvog posta popisati pravopisne greške koje si napravio. Ali mi se ne da... jebiga....

#24:   Autor: zlusch Post Postano: 21.11.2006. 12:47

Rajnus je napisao/la: ›
Ja ne bjezim od toga da sam sve i svasta pisao, nakon Emse pa ETFa ne mozes puno ocekivati od nekoga...

Baš ti je isprika, za popizdit....

Nakon četvrt stoljeća učenja, pričanja i pisanja na materinjem jeziku ti spominješ Emšu i ETF. De molim te.... išao sam i ja u Emšu, ali pismenost nema veze sa Emšom ili gimnazijom...

#25:   Autor: zlusch Post Postano: 21.11.2006. 12:49

Leon je napisao/la: ›
Jednostavno sam izdvojio postove (buduci da ih se nakupilo vise od nekoliko u istom threadu i nije bilo naznaka da ce rasprava presushiti) i dao naslov koji najbolje opisuje ono sto je receno kroz postove.

Sunce ti ljubim, ti jedan ortodoksni paranoiče!! Wink

#26:   Autor: Rajnus Post Postano: 21.11.2006. 18:00

zlusch je napisao/la: ›
Igi, prijatelju..... nemoj me.... o imanju petlje te hrvatskom pravopisu ti mogu održati dvosemestralno predavanje i rušiti te na ispitu sve do komisije.
Mogu ti komotno ispod svakog tvog posta popisati pravopisne greške koje si napravio. Ali mi se ne da... jebiga....


Takodjer Lush... Kad si mi dopizdio sa pametovanjem vrlo brzo sam ti nasao greske. Poanta je to sto ja to ne nabijam na nos za razliku... Takodjer si imao par prosera na temu mobilnih telekomunikacija, a ti kao pises strucne clanke na tu temu...

Nisam mislio na prepucavanje o pravopisu, vec opcenito.
Ja sam daleko od nekog tko zna pravopis, no nisi niti ti daleko od mene...samo sto ti sebe smatras velikim pismenjakom Smile

Sto se tice drzanja lekcija... ne usmisljaj si... Za to se ipak ide na fakultet...

#27:   Autor: Rajnus Post Postano: 21.11.2006. 18:04

zlusch je napisao/la: ›

Baš ti je isprika, za popizdit....

Nakon četvrt stoljeća učenja, pričanja i pisanja na materinjem jeziku ti spominješ Emšu i ETF. De molim te.... išao sam i ja u Emšu, ali pismenost nema veze sa Emšom ili gimnazijom...


Tko je napisao da je isprika?
Za pocetak pismeno i usmeno izrazavanje nije niti iz bliza ista stvar. Velika je razlika izmedju skola, ne samo skola vec i profesora koji ti drzi predmet.

#28:   Autor: DanicaV Post Postano: 22.11.2006. 7:51

.....a valja i koju knjigu pročitati, ne računam tu lektiru.......

Zašto se vas dvojica zapravo prepucavate? Razz

#29:   Autor: zlusch Post Postano: 22.11.2006. 7:57

Poppy je napisao/la: ›
A i da jesam, ne seksam se tako da... Very Happy

Ovo ti baš i nije stvar za hvaliti se okolo.... Wink

#30:   Autor: zlusch Post Postano: 22.11.2006. 7:59

Rajnus je napisao/la: ›
Takodjer Lush... Kad si mi dopizdio sa pametovanjem vrlo brzo sam ti nasao greske. Poanta je to sto ja to ne nabijam na nos za razliku...

? Kakve greške? Pravopisne? Gdje si našao? Ajd jedan copy/paste ovdje ako može....

BTW, tko je Lush?

#31:   Autor: zlusch Post Postano: 22.11.2006. 8:03

Rajnus je napisao/la: ›
Takodjer si imao par prosera na temu mobilnih telekomunikacija, a ti kao pises strucne clanke na tu temu...

OK, citiraj mi proser i obrazloži ga.... ne sjećam se da sam negdje baš jako promašio u predviđanjima kako će se stvari kretati na tržištu telekomunikacija.

Dakle, čekam da me citiraš pa da to prokomentiramo.

#32:   Autor: zlusch Post Postano: 22.11.2006. 8:09

Rajnus je napisao/la: ›
Ja sam daleko od nekog tko zna pravopis, no nisi niti ti daleko od mene...samo sto ti sebe smatras velikim pismenjakom Smile

Sad više nisi samo smiješan, sad postaješ urnebesan. Valjda ti je jasno da stravičnim nepoznavanjem vlastitog jezika jednostavno ne možeš ocjenjivati tuđe poznavanje dotičnog. OK, možda ti možeš....

Otprilike kao da ja ocjenjujem tvoj rad u firmi, a nemam pojma niti čime se baviš niti koliko pridonosiš u profitu.
Rajnus je napisao/la: ›
Sto se tice drzanja lekcija... ne usmisljaj si... Za to se ipak ide na fakultet...

Spomenuo si petlju i pravopis. Niti jedno niti drugo ne možeš naučiti na fakultetu, a možeš od mene.

Oko ostalih stvari možemo raspravljati.

#33:   Autor: zlusch Post Postano: 22.11.2006. 8:14

DanicaV je napisao/la: ›
Zašto se vas dvojica zapravo prepucavate? Razz

Nemam pojma. Igi je valjda jako osjetljiv kada mu se spomenu tabu teme, a ja baš i nisam ljubitelj kada netko nije sposoban prepisati 5 slova mog prezimena pa okrenem na zajebanciju oko disleksije... i tako to krene.... i stignem u svatove njene.... Wink

#34:   Autor: Poppy Post Postano: 22.11.2006. 8:20

zlusch je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
A i da jesam, ne seksam se tako da... Very Happy

Ovo ti baš i nije stvar za hvaliti se okolo.... Wink


Zašto? Šta propuštam nesto dobro?! Smile

#35:   Autor: Rajnus Post Postano: 22.11.2006. 8:25

zlusch je napisao/la: ›

OK, citiraj mi proser i obrazloži ga.... ne sjećam se da sam negdje baš jako promašio u predviđanjima kako će se stvari kretati na tržištu telekomunikacija.
Dakle, čekam da me citiraš pa da to prokomentiramo.


Nije bilo pitanje predvidjanja vec stvar tehnicke prirode. Ako se dobro sjecam bila su dva bisera Smile
Naravno da necu citirati. Imas google groups.

#36:   Autor: Rajnus Post Postano: 22.11.2006. 8:37

zlusch je napisao/la: ›
Sad više nisi samo smiješan, sad postaješ urnebesan. Valjda ti je jasno da stravičnim nepoznavanjem vlastitog jezika jednostavno ne možeš ocjenjivati tuđe poznavanje dotičnog. OK, možda ti možeš....


Eh...promasio si poantu...ajmo naovo...
Ja ne smatram da je moje zananje materinjeg jezika stravicno. Ono sto govrim jest da je tvoje daleko od nekog pravog znanja pravopisa, stoga ti kao takav nema bas neki kredibilitet da nekom nesto nabijas na nos. Capish? Ako je moje znanje urnebesno lose, onda je tvoj znanje za stupanj manje urnebesno lose.
zlusch je napisao/la: ›
Otprilike kao da ja ocjenjujem tvoj rad u firmi, a nemam pojma niti čime se baviš niti koliko pridonosiš u profitu.

Oprosti molim te..otkad si ti postao jezikoslovac?

zlusch je napisao/la: ›
Spomenuo si petlju i pravopis. Niti jedno niti drugo ne možeš naučiti na fakultetu, a možeš od mene.


Ti mi mozes eventualno ukazati na grijesku, ali od tebe da mogu nauciti pravopis...ne umisljaj si.
Sto se tice petlje....do n ot make me laugh any more :Đ
zlusch je napisao/la: ›
Oko ostalih stvari možemo raspravljati.


Uvijek

#37:   Autor: Rajnus Post Postano: 22.11.2006. 8:40

zlusch je napisao/la: ›
Nemam pojma. Igi je valjda jako osjetljiv kada mu se spomenu tabu teme, a ja baš i nisam ljubitelj kada netko nije sposoban prepisati 5 slova mog prezimena pa okrenem na zajebanciju oko disleksije... i tako to krene.... i stignem u svatove njene.... Wink


Uh...mene dira tvoje podjebavanje ko Maru krivi ku...
Za mene nema tabu tame :Đ
Ono sto me bode jest smartass stav i ja sam zgodan jer sam visok Wink

#38:   Autor: zlusch Post Postano: 22.11.2006. 9:12

Rajnus je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
OK, citiraj mi proser i obrazloži ga.... ne sjećam se da sam negdje baš jako promašio u predviđanjima kako će se stvari kretati na tržištu telekomunikacija.Dakle, čekam da me citiraš pa da to prokomentiramo.

Nije bilo pitanje predvidjanja vec stvar tehnicke prirode. Ako se dobro sjecam bila su dva bisera Smile
Naravno da necu citirati. Imas google groups.

Jebiga sad.... kako da nešto tražim i nađem, a ne znam o čemu se radi? Ako sam nešto promašio volio bih znati u čemu je bila stvar.

#39:   Autor: zlusch Post Postano: 22.11.2006. 9:19

Rajnus je napisao/la: ›
Eh...promasio si poantu...ajmo naovo...
Ja ne smatram da je moje zananje materinjeg jezika stravicno. Ono sto govrim jest da je tvoje daleko od nekog pravog znanja pravopisa, stoga ti kao takav nema bas neki kredibilitet da nekom nesto nabijas na nos. Capish? Ako je moje znanje urnebesno lose, onda je tvoj znanje za stupanj manje urnebesno lose.

Zanimljivo je kako znaš da moj je pravopis loš, a ne možeš me nigdje citirati. Evo, pokaži mi prstom ili kopipejstaj komad teksta u kojem ja pišem pravopisne budalaštine, a ja ti kažem - OK Igi, uhvatio si me, nemam pojma o materinjem jeziku.

A znaš da je zanimljivo i to što moje tekstove (pročitaj koji da znaš o čemu pričaš) moja lektorica maltene niti ne dotakne... niti pravopisno, niti stilski.

#40:   Autor: zlusch Post Postano: 22.11.2006. 9:29

Rajnus je napisao/la: ›
Oprosti molim te..otkad si ti postao jezikoslovac?

Nisam jezikoslovac niti sam ikada to tvrdio. No, pisanjem se profesionalno bavim već podosta godina i sve da sam na početko bio polupismen (što eto nisam), za sve te godine sam morao nekog kurca i naučiti.... ne?
Rajnus je napisao/la: ›
Ti mi mozes eventualno ukazati na grijesku, ali od tebe da mogu nauciti pravopis...ne umisljaj si.
Sto se tice petlje....do n ot make me laugh any more :Đ

Hmmm.... ajd dobro. Onda ću ja učiti od tebe. Ti imaš više iskustva i puno si više puta bio u prilici da pokažeš muda. Pretvorio sam se u uho.... pucaj!

BTW, što je to "griješka"?

#41:   Autor: zlusch Post Postano: 22.11.2006. 9:35

Rajnus je napisao/la: ›
Uh...mene dira tvoje podjebavanje ko Maru krivi ku...
Za mene nema tabu tame :Đ Ono sto me bode jest smartass stav i ja sam zgodan jer sam visok Wink

Uhhh, nema tabu teme, veliš.... hmmm Very Happy Što smo ono rekli... Google Groups...? Wink

A zgodan... naravno. Konjske doze kortikosteroida naprosto proljepšavaju čovjeka i daju mu onaj neki poseban štih. Hipofizni popizditis je priča za sebe....

#42:   Autor: Rajnus Post Postano: 22.11.2006. 10:39

zlusch je napisao/la: ›
Nisam jezikoslovac niti sam ikada to tvrdio. No, pisanjem se profesionalno bavim već podosta godina i sve da sam na početko bio polupismen (što eto nisam), za sve te godine sam morao nekog kurca i naučiti.... ne?


Pa zapravo nazalost ne. Ne kazem da je kod tebe slucaj, no ucestalo slusam novinare kako govore gluposti. Ucestalo citam novinarske clanke koji prodju lektora i ja takav "polupismen" nadjem pogrjesaka. Eto i nakon godina i godina rada ljudi koji bi trebali znati kako da pisu...pisu gluposti.
Bilo bi zalosno nakon godina rada da znas jednako pravopis kao i ja.

zlusch je napisao/la: ›
Hmmm.... ajd dobro. Onda ću ja učiti od tebe. Ti imaš više iskustva i puno si više puta bio u prilici da pokažeš muda. Pretvorio sam se u uho.... pucaj!


Razlikuje se pokazivanje muda do pokazivanja muda. Ja nisam nikom mentor ili ucitelj. Smile

zlusch je napisao/la: ›
BTW, što je to "griješka"?


Namjerno sam napisao da vidim tvoj komentar kao vrlog pismenjaka. Greska, grjeska, grijeska, pogrijeska, pogreska, pogrjeska... Izbaci uljeza Smile
Manimo se kopanja po netu i trazenja odgovora. Ovakvih dilema u nasem pravopisu imas more.
Poprilicno sam uvjeren da bi izokrenio oci kada bi vidio na sto lici moj diplomski u duhu hrvatskog pravopisa. Tako, jednostavno niti itko pise niti itko govori.

#43:   Autor: Rajnus Post Postano: 22.11.2006. 10:49

zlusch je napisao/la: ›
Zanimljivo je kako znaš da moj je pravopis loš, a ne možeš me nigdje citirati. Evo, pokaži mi prstom ili kopipejstaj komad teksta u kojem ja pišem pravopisne budalaštine, a ja ti kažem - OK Igi, uhvatio si me, nemam pojma o materinjem jeziku.


"duplo jeftinije"... "pocmem" bilo je jos par bisera na koje sam reagirao. Nisam ih zapamtio, a ne sjecam se tocno o cemu je bila rijec da bih sad dodatno googlao.

zlusch je napisao/la: ›
A znaš da je zanimljivo i to što moje tekstove (pročitaj koji da znaš o čemu pričaš) moja lektorica maltene niti ne dotakne... niti pravopisno, niti stilski.


Mislis da bi kod lektorice proslo "duplo jeftinije". Ne opterecuj se s tim. I tako svagdje tako pise...
Evo, recimo recenica se nikada ne pocinje sa veznikom... Ja se niti nisam osvrtao na tvoje sluzbene tekstove. Zar si ti na moje? Necemo o lektorima. Moja piskaranja po netu bi prosla reviziju lektora Glasa Salavonije.

#44:   Autor: CatCloe Post Postano: 22.11.2006. 16:21

ovaaaj... ispričavam se što smetam.. moram s tugom konstatirati kako ste prejebali čak i mene u prepucavanju Very Happy predajem prelaznu zastavicu Sad

#45:   Autor: anakonda Post Postano: 23.11.2006. 17:57

...ja mislim da glume...

#46:   Autor: zlusch Post Postano: 24.11.2006. 11:53

Poppy je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
A i da jesam, ne seksam se tako da... Very Happy

Ovo ti baš i nije stvar za hvaliti se okolo.... Wink

Zašto? Šta propuštam nesto dobro?! Smile

Ne bi vjerovala koliko dobro.... ;-)

#47:   Autor: zlusch Post Postano: 24.11.2006. 11:56

Rajnus je napisao/la: ›
Ne kazem da je kod tebe slucaj, no ucestalo slusam novinare kako govore gluposti....

Igi jebemu.... očekivao sam neki hiper flejm, kad ono ništa... gandijevsko povlačenje... šmrc Sad

#48:   Autor: zlusch Post Postano: 24.11.2006. 12:09

Rajnus je napisao/la: ›
"duplo jeftinije"... "pocmem" bilo je jos par bisera na koje sam reagirao. Nisam ih zapamtio, a ne sjecam se tocno o cemu je bila rijec da bih sad dodatno googlao.

Još kad bi našao gdje sam ja to uopće napisao "počmem"... da ne kažem da ne bih u životu niti najpijaniji ili najdrogiraniji izgovorio nešto poput toga... brrrr Rolling Eyes

"Duplo jeftinije" je sleng, a ne pravopis.... ne znam da li si rođen ovdje, ali u ovom gradu se to tako govori već generacijama iako matematički zvuči urnebesno. To ti je otprilike kao kad u tramvaju vikneš "pazi, kondor!".... starosjedioci će pogledati prema ulaznim vratima, a dotepenci kroz prozor Wink


Zadnja promjena: zlusch; 24.11.2006. 12:20; ukupno mijenjano 1 put.

#49:   Autor: zlusch Post Postano: 24.11.2006. 12:14

Rajnus je napisao/la: ›
Mislis da bi kod lektorice proslo "duplo jeftinije". Ne opterecuj se s tim. I tako svagdje tako pise...
Evo, recimo recenica se nikada ne pocinje sa veznikom... Ja se niti nisam osvrtao na tvoje sluzbene tekstove. Zar si ti na moje? Necemo o lektorima. Moja piskaranja po netu bi prosla reviziju lektora Glasa Salavonije.

Opet ti trabunjaš po svome u nekom svom filmu.... a ja sam ti samo htio reći da probaš naučiti prepisati tih 5 vražjih slova. Zar je to tako teško?

OK, ima tu i staračke sujete... jelte osijek031.com smile

#50:   Autor: zlusch Post Postano: 24.11.2006. 12:18

anakonda je napisao/la: ›
...ja mislim da glume...

Zmijice i mačkice drage.... ja i veleuvaženi drugar Rajnus smo jako dobri lege. Kad god se vidimo, uvijek se zagrlimo, potapšemo po dupetima i zapjevamo po koju junačku.... zabavi nikad kraja....

#51:   Autor: wendy Post Postano: 24.11.2006. 16:06

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › Kad god se vidimo, uvijek se zagrlimo, potapšemo po dupetima.... zabavi nikad kraja....


Opa! Svašta ćemo mi saznat ovdje Wink

#52:   Autor: anakonda Post Postano: 24.11.2006. 16:24

...hm...da se čovjek zapita...Smile

#53:   Autor: Rajnus Post Postano: 24.11.2006. 17:47

zlusch je napisao/la: ›
Igi jebemu.... očekivao sam neki hiper flejm, kad ono ništa... gandijevsko povlačenje... šmrc Sad


Nisam bio pri netu do sada...a sad me proslo Smile

#54:   Autor: Rajnus Post Postano: 24.11.2006. 17:50

zlusch je napisao/la: ›
Opet ti trabunjaš po svome u nekom svom filmu.... a ja sam ti samo htio reći da probaš naučiti prepisati tih 5 vražjih slova. Zar je to tako teško?

OK, ima tu i staračke sujete... jelte osijek031.com smile


Cim pogledam tesko mi je za procitat...ja si voliim pojednostavit stvari Smile

#55:   Autor: Rajnus Post Postano: 24.11.2006. 18:05

zlusch je napisao/la: ›
Još kad bi našao gdje sam ja to uopće napisao "počmem"... da ne kažem da ne bih u životu niti najpijaniji ili najdrogiraniji izgovorio nešto poput toga... brrrr Rolling Eyes


Ne sjecam se koja je bila tema kad si to lupio da bih potrazio. Kad bi se zarekao da ces gol sa klipom kukuruza u guzi potrcati trgom citao bih postove mjesec dana dok ne bih nasao...

zlusch je napisao/la: ›
"Duplo jeftinije" je sleng, a ne pravopis.... ne znam da li si rođen ovdje, ali u ovom gradu se to tako govori već generacijama iako matematički zvuči urnebesno. To ti je otprilike kao kad u tramvaju vikneš "pazi, kondor!".... starosjedioci će pogledati prema ulaznim vratima, a dotepenci kroz prozor Wink


To nije sleng, vec glupost koju ljudi ponavljaju ko kokoske. Sl. kao i najoptimalnije. Ako nista drugo mogao si napisati da sam u pravu i ja to nikada vise ne bih spomenio, al ne... lush to nikada ne bi uradio :Đ. Vec kad sam tu da tebe nesto Rajnus nauci. Ne pise se "da li" jer je to srbizam. To je u redu. Ti si svetski covek pa koristis vise jezika dok pises Wink Naravno i ovu opasku ces preskociti kao i onu da se recenica nikada ne zapocinje veznikom. Eh moj pravopisni guru...gadna su vremena kad te jedan nepismeni Rajnus ispravlja Smile Sto sad...hoces priznati ove dvije pogrjeske? Very Happy

#56:   Autor: Rajnus Post Postano: 24.11.2006. 18:09

zlusch je napisao/la: ›
Zmijice i mačkice drage.... ja i veleuvaženi drugar Rajnus smo jako dobri lege. Kad god se vidimo, uvijek se zagrlimo, potapšemo po dupetima i zapjevamo po koju junačku.... zabavi nikad kraja....


Nit sam ja veleuvazen nit sam ja drugar... Smile
Ja uistinu nemam zelju da te tapsem po guzi, a kamoli da sam to ikada i napravio. Mozda ti imas neke skrivene namjere...stari perverznjace Smile

#57:   Autor: zlusch Post Postano: 25.11.2006. 10:50

Rajnus je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Još kad bi našao gdje sam ja to uopće napisao "počmem"... da ne kažem da ne bih u životu niti najpijaniji ili najdrogiraniji izgovorio nešto poput toga... brrrr Rolling Eyes

Ne sjecam se koja je bila tema kad si to lupio da bih potrazio. Kad bi se zarekao da ces gol sa klipom kukuruza u guzi potrcati trgom citao bih postove mjesec dana dok ne bih nasao...

Ako može da trčim gol s klipom u ruci. Kako bih kompenzirao nedostatak istog glede popunujenja analnog otvora, predlažem da prilikom trčanja preko trga uzvikujem revolucionarne parole tipa "I ja sam kupio Inine dionice!" ili "I ja sam glas(ov)ao za ______ (upisati stranku po izboru)!".

Može tako?

#58:   Autor: zlusch Post Postano: 25.11.2006. 11:07

Rajnus je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
"Duplo jeftinije" je sleng, a ne pravopis.... ne znam da li si rođen ovdje, ali u ovom gradu se to tako govori već generacijama iako matematički zvuči urnebesno. To ti je otprilike kao kad u tramvaju vikneš "pazi, kondor!".... starosjedioci će pogledati prema ulaznim vratima, a dotepenci kroz prozor Wink

To nije sleng, vec glupost koju ljudi ponavljaju ko kokoske. Sl. kao i najoptimalnije. Ako nista drugo mogao si napisati da sam u pravu i ja to nikada vise ne bih spomenio, al ne... lush to nikada ne bi uradio :Đ. Vec kad sam tu da tebe nesto Rajnus nauci. Ne pise se "da li" jer je to srbizam. To je u redu. Ti si svetski covek pa koristis vise jezika dok pises Wink Naravno i ovu opasku ces preskociti kao i onu da se recenica nikada ne zapocinje veznikom. Eh moj pravopisni guru...gadna su vremena kad te jedan nepismeni Rajnus ispravlja Smile Sto sad...hoces priznati ove dvije pogrjeske? Very Happy

A tko je ili što "lush"? Ah da.. ona ženska kozmetika....

Da, sleng je... iako, opet ponavljam, zvuči apsurdno.

"Da li" bi išlo kao srbizam, mada se ne bih baš kladio da je potpuno odbačeno iz našeg jezika... tu ne računam one govnoslovce koji su ispucavali mudrolije tipa zrakomlat ili munjara.

Rečenica *može* početi veznikom u smislu spisateljske slobode izražavanja. Dotičnu slobodu koriste mnogi pa je koristim i ja. Džast lajk det.

Patološka fiksacija tvojim analnim otvorom bez nazočnosti lubrikanata rezultat je SAMO i ISKLJUČIVO tvoje disleksije glede mog prezimena. Mada... baš mi je cakano kada iz toga ispadne cijela Hasanaginica... Laughing

#59:   Autor: zlusch Post Postano: 25.11.2006. 11:09

Rajnus je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Zmijice i mačkice drage.... ja i veleuvaženi drugar Rajnus smo jako dobri lege. Kad god se vidimo, uvijek se zagrlimo, potapšemo po dupetima i zapjevamo po koju junačku.... zabavi nikad kraja....

Nit sam ja veleuvazen nit sam ja drugar... Smile
Ja uistinu nemam zelju da te tapsem po guzi, a kamoli da sam to ikada i napravio. Mozda ti imas neke skrivene namjere...stari perverznjace Smile

Nisi tako govorio kad smo se vraćali iz kina i jedan drugom obećali da ćemo Brokeback Mountain pogledati i na DVD-u... Wink

#60:   Autor: Rajnus Post Postano: 25.11.2006. 13:08

zlusch je napisao/la: ›
A tko je ili što "lush"? Ah da.. ona ženska kozmetika....


Ja sam tebe davno prekrstio...pomiri se sa time Smile

zlusch je napisao/la: ›
Da, sleng je... iako, opet ponavljam, zvuči apsurdno.


Covjek bi pomislio da ti je pisanje apsurda stil :Đ
Zasto onda pises ako ti je apsurdno? Jebiga kakogod okrenes nije dobro... Smile


zlusch je napisao/la: ›
"Da li" bi išlo kao srbizam, mada se ne bih baš kladio da je potpuno odbačeno iz našeg jezika... tu ne računam one govnoslovce koji su ispucavali mudrolije tipa zrakomlat ili munjara.


Yeah right Smile
Dobar izgovor zlata vrijedi Smile

zlusch je napisao/la: ›
Rečenica *može* početi veznikom u smislu spisateljske slobode izražavanja. Dotičnu slobodu koriste mnogi pa je koristim i ja. Džast lajk det.


Yeah right no 2 Smile
Ja se dobro sjecam da mi je profesorica u skolskoj zadaci redovito krizala takve recenice.

zlusch je napisao/la: ›
Patološka fiksacija tvojim analnim otvorom bez nazočnosti lubrikanata rezultat je SAMO i ISKLJUČIVO tvoje disleksije glede mog prezimena. Mada... baš mi je cakano kada iz toga ispadne cijela Hasanaginica... Laughing


Uh...zlato mamino... Smile

#61:   Autor: zlusch Post Postano: 26.11.2006. 21:06

Rajnus je napisao/la: ›
Ja sam tebe davno prekrstio...pomiri se sa time

Gad dem... ma, nek te voda nosi... nek ti bude onda Rolling Eyes
Rajnus je napisao/la: ›
Ja se dobro sjecam da mi je profesorica u skolskoj zadaci redovito krizala takve recenice.

I meni... ali samo na satu hrvatskog. Na mladim literatima (uh, kako ovo debilno zvuci) sam se redovito svađao i ukazivao na praksu u literaturi... jebga, stari namćor još kao mlađi srednjoškolac Wink
Rajnus je napisao/la: ›
Uh...zlato mamino... Smile

Ljubi ga deda...
Osijek031.com » Čavrljanje » Metuzalem, disleksicar i natezanje


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::