Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club

#1:  Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club Autor: danijel20 Post Postano: 24.09.2006. 13:25

jučer sam ušao nakon dugo vremena u Q klub i ostao šokiran činjenicom da je bila hrpa ljudi i ispred kluba i čekali su ulazak unutra. to me isprava razveselilo, no nakon što sam čuo glazbu koja dopire od tamo postalo mi je jasno da se tamo puštaju narodnjaci! nisam želio vjerovati svojim ušima, pa sam se osvrenio na ženske i tipove oko sebe koji su također čekali ulazak unutra i po njima sam vidio da to zbilja jest istina - tamo se pušta ta primitivna glazba. konačno, nakon što smo upali unutra imali smo što vidjeti --hrpu neukusno odjevenih (wanabee - "šminkerski") ljudi kako pevaju i plešu na ono što se ni ne može nazvati glazbom.

mislim da je strašno da najbolje uređeni i JEDINI klub u gradu se prevori u ovakvo šta! i još k tome što se nalazi u SRED tvrđe! kako itko tko što može dopustiti?

mislim da bi smo trebali napraviti nekakvu peticiju, pisati vlasniku ili nešto - jer ovakvo što je naprosto NEDOPUSTIVO!

Prije je u Q zalazila inteligentna, urbana ekipa, od hrpe gay ljudi i ostale imućnije i inteligentnije mladeži.. zar se takav klub morao pretvoriti u patiku ili coctel gdje se okupljaju neukusno odjevene, ružne i debele kurvaste žene, bavalurdija, starci i ostale seljačine?

UŽAS!

#2:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 24.09.2006. 15:09

Svjestan si da si u svom tekstu dao odgovor kako i zasto su cajke u Q-u. Dakle, ispred Q-a je sada red i ne moze se uci unutra.

Probaj se sjetiti kako je Q izgledao i koliko je bio popunjen vikendima u zadnjih mjesec dana, kolika je bila popunjenost pa party-u Borata (nisam partijaner i nisam bio, ali sam cuo da je bilo manje ljudi nego npr. ove subote (nisam ni u subotu bio, zakljucujem po ovome sto ti pises ;-) ))...

Hebiga, prvo su birtije prestale s rock mjuzom, jer im se nije isplatilo, buduci da su "ulovareni sminkeri" bili bolja i izdasnija klijentela. Paralelno su se pojavili partijaneri i par takvih mjesta je nakon gasenja party-hype-a zatvorilo vrata. Ekipa sto je gutala bonkose je ili na rehabilitaciji ili su odrasli i skontali da igranje s dopaminom i nije neka fora i da nakon svakog partya dolaze zesce depresije.

Gorespomenuta ekipa "ulovarenih sminkera" se s vremenom preorijentirala na cajke, pozenila/poudavala ili postala dijelom hoch-wannabe-jetset scene. A ugostitelji moraju od necega zivjeti, pogotovo sada kad se moze reci da postoji odredjena konkurencija.

S druge strane imas novu generaciju picana na promenadi, puno vise hip-hip i goth ekipe nego u vrijeme kad sam ja bio njihovih godina. Ali, to je tako... smjena generacija, drugaciji kultoroloski vibe, Internet...

I meni je zao sto cajke imaju uzlazni trend... trazeci informacije o "trubacima iz Dragaceva" (za jednu drugu temu) sam naletio na blog jedne Beogradjanke gdje riba pise kako je i kod njih to postao dominantan nacin zabave, a u komentarima bloga se javljaju ovakve matore prdonje ;-) koje onda zazivaju neka prosla vremena (kada, suprotno misljenjima mnogih, cajki u Beogradu gotovo uopce nije bilo)...

#3:   Autor: euchrid Post Postano: 24.09.2006. 15:18

danijel20 je napisao/la: ›
Prije je u Q zalazila inteligentna, urbana ekipa, od hrpe gay ljudi i ostale imućnije i inteligentnije mladeži.. zar se takav klub morao pretvoriti u patiku ili coctel gdje se okupljaju neukusno odjevene, ružne i debele kurvaste žene, bavalurdija, starci i ostale seljačine?


inteligentni, urbani, imućni = tatini sinovi i njlon p.... isti oni koji se povlače po koktelu... fuj!

Q - neka hvala, ušao sam tamo dvaput (kad su mi dopustili u patikama!), čisto sprda radi, i hvala, ali ne mislim više nikada tamo nogom kročiti...

#4:   Autor: Hummin Post Postano: 24.09.2006. 17:42

Eto došlo vrijeme da i u Q zasviraju cajke i zaplešu čobani......

#5:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 24.09.2006. 18:56

zaboli me, nisam išao niti prije niti cu sada...

I nemojte mi takva mjesta zvati urbanima jer Q urban nije nikad bio...Nema u Osijeku puno urbanih mjesta, a najmanje Q koji je bio i ostao mjesto šminke, neukusa, frajerisanja i skupljanja seljačina...

Kada se zadesio vikend da se nitko nije zakačio i potukao unutra ili ispred? Ne znam...

#6:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 24.09.2006. 18:59

Uostalom sva mjesta gdje ti na ulazu mogu reći : NE MOŽETE UNUTRA JER NISTE PRIKLADNO ODJEVENI, su odvratna a odmah i smiješna...

Kako bih ja to kulturno nazvao : Moderni klupski fašizam...

#7:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 24.09.2006. 19:11

Evil Poodingh je napisao/la: › Uostalom sva mjesta gdje ti na ulazu mogu reći : NE MOŽETE UNUTRA JER NISTE PRIKLADNO ODJEVENI, su odvratna a odmah i smiješna...
Kako bih ja to kulturno nazvao : Moderni klupski fašizam...


Ha, cuj, vlasnik ima svoj cilj. U velikoj vecini slucajeva cilj je iskljucivo materijalne prirode i izrazava se u moenti ciji naziv cini i prvih nekoliko slova zajednice drzava na jednom kontitentu.

Vjerujem da ni jednom vlasniku birtije nisu mili oni koji piju po parkovima/gajbama i onda dolaze u njihove "lokale" u potrazi za zabavom i snosajem.

Sva sreca pa je atmosfera i mjuza na takvim mjestima potpuno drugacija od one koju ja preferiram, pa mi nije zao kad zaobidjem takva mjesta nakon sto sam negdje, protivno politici i zelji vlasnika takvih "lokala", strusio litru crnog. ;-)

#8:  Re: Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club Autor: sheila Post Postano: 24.09.2006. 23:35

joj bila sam u tvrdi u subotu Very Happy ...u biti krenula na burek Wink ...oko 3 pa sam se zacudila koliko je ljudi bilo pred Q-clubom...naravno trešte narodnjaci osijek031.com smile ...pogledam desno skoro nijedan kafic ne radi...a vecina ljudi se krece u smjeru Q-club - koktel... Arrow e kad bi barem bilo malo više rock mjesta u osijeku... osijek031.com smile osijek031.com smile

#9:   Autor: Hummin Post Postano: 25.09.2006. 10:19

MA te narodnjake nitko ne sluša...Mislim tko to još sluša Mr. Green

#10:   Autor: allein Post Postano: 25.09.2006. 10:59

Dodji ispred Q, Coctaila, Patike, OKSa pa vidi tko to sluša Neutral

#11:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 25.09.2006. 11:12

nema ih baš puno što sluša, znam ja od mojih sa faksa koji tamo dolaze zato što su : "pi**e do jaja", i zato što ima pun qrac glupih i lakih...

Meni tako nešto ne treba...Da hocu nesto priglupo a kolko-tolko zgodno zbario bih malu iz pekare Smile

#12:   Autor: Bilke Post Postano: 25.09.2006. 11:23

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Meni tako nešto ne treba...Da hocu nesto priglupo a kolko-tolko zgodno zbario bih malu iz pekare Smile


Zato si ti nama jako inteligentan za popizdit. Misliš da forum ne čita nitko ženskog roda tko radi u pekari? Ako je tvoj odgovor "Boli me kita", pročitaj ponovo moju 1. rečenicu...

#13:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 25.09.2006. 12:32

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Meni tako nešto ne treba...Da hocu nesto priglupo a kolko-tolko zgodno zbario bih malu iz pekare Smile


Zato si ti nama jako inteligentan za popizdit. Misliš da forum ne čita nitko ženskog roda tko radi u pekari? Ako je tvoj odgovor "Boli me kita", pročitaj ponovo moju 1. rečenicu...


Znao sam da ce me netko napasti odmah, covjek se ne smije niti saliti ovdje, a to sto sam bubnio "mala iz pekare" je jedna interna fora, i znam da ju nisam trebao ovdje iznijeti radi krivoga shvacanja
Necu reci boli me kita zato sto to nije istina. O mojoj inteligenciji necu govoriti jer nije sve u njoj, mozes ti biti inteligentan koliko god ako tu inteligenciju ne korsitis, ako nemas interes za nekim informacijama.
Ja sam samo htio reci da je moj kriterij izbora djevojke prije svega na intelektualnoj bazi.

I evo ovim putem se ispricavam svim djevojkama i zenama koje rade u pekarama ( neke i osobno poznam iz pekara i u dobrim am odnosima s njima ) ako sam slucajno koju uvrijedio jer nije bilo ni najmanje namjere za tako nesto.

#14:   Autor: tonya Post Postano: 25.09.2006. 13:00

Čula sam da će biti narodnog i Poshu.
Cela Tvrđa kao narodno sijelo.

#15:   Autor: ilija Post Postano: 25.09.2006. 13:02

danijel20 je napisao/la: ›
Prije je u Q zalazila inteligentna, urbana ekipa


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#16:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 25.09.2006. 13:06

vec sam ja napisao da to ni u kom slucaju ne moze biti urbano...Urbano predstavlja neku slobodu, a mjesta gdje imas pravilo kako moras doci odjeven ne moze ni u kome slucaju biti urbana...
O inteligenciji ponovno necu... ima inteligentnih ljudi koji su, bože mi prosti, glupi ko' na stvar, a ima i suprotnih primjera...

#17:   Autor: DonQuijote Post Postano: 25.09.2006. 13:15

Sad sam baš malo razmišljao o tom pojmu "urbano". Pod to, kako mi se čini, svatko trpa neko svoje viđenje i značenje, nisam uspio zaokružiti to u neku definiciju. Ja nisam urban ako ne slušam ono što se do nekidan puštalo u Q-u, nego rock, tamburaše ili đoleta?
Dajte mi neku definiciju urbanog koja drži vodu!

#18:   Autor: steam Post Postano: 25.09.2006. 13:44

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › Dajte mi neku definiciju urbanog koja drži vodu!


Vrlo je jednostavno.
Vezano uz grad, karakteristicno za grad, a nasuprot ruralnom.

#19:   Autor: DonQuijote Post Postano: 25.09.2006. 13:54

steam je napisao/la: ›
Vrlo je jednostavno.
Vezano uz grad, karakteristicno za grad, a nasuprot ruralnom.


Znači, netko tko živi i radi u Bilju (recimo), moderno se oblači, ima neki svoj stil, sluša neki house ili r'n'b, itd., nikako ne može biti urban?

#20:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 25.09.2006. 14:03

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › Dajte mi neku definiciju urbanog koja drži vodu!


http://en.wikipedia.org/wiki/Urban_culture
http://www.britannica.com/eb/article-9109859/urban-culture
(Britannica ima vise stranica, pa obrati paznju na to ;-))

Valjda je to dovoljno ;-)

#21:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 25.09.2006. 14:05

tonya je napisao/la: › Čula sam da će biti narodnog i Poshu.


Nemoj zezati?!

Valjda je majstor nasao neku klinku, pa je odlucio usmjeriti fokus svog poslovanja na novac.

Hebote, postajemo palanka... zapravo, cijela RH postaje palanka...Sad

#22:   Autor: DonQuijote Post Postano: 25.09.2006. 14:08

Leteci mungos je napisao/la: ›
http://en.wikipedia.org/wiki/Urban_culture
http://www.britannica.com/eb/article-9109859/urban-culture
(Britannica ima vise stranica, pa obrati paznju na to ;-))

Valjda je to dovoljno ;-)

Ubijaš komunikaciju! Smile A i to mi nije dalo odgovor na onaj primjer koji sam naveo. Uostalom, zanima me vaše mišljenje, a ne ono što ćeš negdje pročitati i kopipejstati.

I ako vas zadovoljava definicija "any of the behavioral patterns of the various types of cities and urban areas, both past and present", onda ne želim više čuti ikoga da se žali da narodnjaci nisu urbani i da nema urbanog mjesta za izaći, jer cajke trešte po cijelom gradu!

A po toj kvazidefiniciji, čim se nađe 5-6 kretena s traktorima još prekrivenima zemljom, koji odmah nakon oranja nalete do paba na pivo, pa to ponove još nekoliko puta, i to postaje dio urbanog stila života!

#23:   Autor: steam Post Postano: 25.09.2006. 14:36

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
steam je napisao/la: ›
Vrlo je jednostavno.
Vezano uz grad, karakteristicno za grad, a nasuprot ruralnom.


Znači, netko tko živi i radi u Bilju (recimo), moderno se oblači, ima neki svoj stil, sluša neki house ili r'n'b, itd., nikako ne može biti urban?


Zaista ne vidim sto je nejasno u ovome "karakteristicno za grad, a nasuprot ruralnom" i zasto tvoj mozak ima probleme s apliciranjem te definicije na bilo koji primjer.

#24:   Autor: DonQuijote Post Postano: 25.09.2006. 14:42

steam je napisao/la: ›
Zaista ne vidim sto je nejasno u ovome "karakteristicno za grad, a nasuprot ruralnom" i zasto tvoj mozak ima probleme s apliciranjem te definicije na bilo koji primjer.


Kao da definiraš "humano" kao "sva ponašanja viđena kod ljudi". Ne čini ti se da je malo preširoko?!

#25:   Autor: steam Post Postano: 25.09.2006. 14:57

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › Kao da definiraš "humano" kao "sva ponašanja viđena kod ljudi". Ne čini ti se da je malo preširoko?!


Ne, to nema veze s tim, usporedjujes kruske i jabuke. Urbano nije nuzno dobro niti je ruralno nesto lose. Urbano je jednostavno karateristika vezana uz grad. Urbano nema antonime poput divljačko, okrutno, barbarsko, brutalno...

#26:   Autor: Bilke Post Postano: 25.09.2006. 14:57

DonQuijote je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
http://en.wikipedia.org/wiki/Urban_culture

Ubijaš komunikaciju! Smile


Ovo je istina, kad se pojavi izvor bilo kakve kvalitetne rasprave, evo njega s linkom iz Wikipedie. Misli da je s tim popio svu pamet svijeta. Grozno. Komunikacije više nema, nema humora, nema rasprave, nema prepucavanja. Ničeg zanimljivog što čini ovaj forum...

Predlažem pravilo da se Letecem Mungosu zabrani stavljanje wikipedia linkova. Leone, što ti kažes na to?

#27:   Autor: DonQuijote Post Postano: 25.09.2006. 14:59

steam je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › Kao da definiraš "humano" kao "sva ponašanja viđena kod ljudi". Ne čini ti se da je malo preširoko?!


Ne, to nema veze s tim, usporedjujes kruske i jabuke. Urbano nije nuzno dobro niti je ruralno nesto lose. Urbano je jednostavno karateristika vezana uz grad. Urbano nema antonime poput divljačko, okrutno, barbarsko, brutalno...


Ajmo onda ovako... Imaš neko selo. I jednog dana netko na vlasti iz političkih, emotivnih, materijalnih ili šta-ti-ja-znam-kakvih razloga odluči dati mu status grada. A takvih je situacija bilo dosta nakon rata. Provjerite koje sve selendre imaju status grada! Od kojeg trenutka ono dobija urbanost? Od trenutka proglašenja gradom?


Zadnja promjena: DonQuijote; 25.09.2006. 15:18; ukupno mijenjano 2 put/a.

#28:   Autor: SmokeY Post Postano: 25.09.2006. 15:01

Imam vijest! Ne znam za nezinu istinitost ali navodno iako prije nije bilo narodnjaka u Q-u a sada ima, isto tako nije vise isti vlasnik pa je mozda to razlog sto se Q ponarodnjacio. Isto tako novi vlasnik Q-a je i vlasnik vec odavno poznate nam "Patike". Trebam li sta reci?
Kako se to prica da je sve to mafija u igri malo sam istrazivao i saznao da je vlasnik Beckersa u svadji sa vlasnikom Q-a bas zato sto mrzi narodnjake i samim tim bio sam svjedokom ove subote pred Beckersom kako tuce Thompson a 30 metara dalje cajke. Otkad se u Beckersu to svira? Nije valjda da je sve to slucajnost.

#29:  Re: Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club Autor: sheila Post Postano: 25.09.2006. 17:10

e neznam neznam Rolling Eyes ...ali znam da prije u Q-clubu nisu derale cajke...heheh bila sam u subotu u tvrđi...i kažem vam strašno Glavom o zid ...od sada pa nadalje kad idem tamo idem samo u kafiće desno Wink ...koji nažalost rade puno kraće nego koktel i Q-club... Crying or Very sad Crying or Very sad

#30:   Autor: kisha Post Postano: 25.09.2006. 17:30

Toliko smo se zgražali nad Brodom, Županjom, Zagrebom... kako se tamo svugdje puštaju odvratni narodnjaci... Kad malo pomalo... Trebala bi hrvatska glazbena unija uvesti neke posebne naknade za klubove i kafove koji se bace popularizacijom džigera. Na kraju krajeva, zarađuju dovoljno da bi mogli napuniti budžet male države, a istovremeno ubijaju domaću glazbenu produkciju (nije ni ona baš nešto, ali možda bi bila kvalitetnija da ju se više sluša vani).

#31:  Re: Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club Autor: euchrid Post Postano: 25.09.2006. 18:43

osijek031.com smile osijek031.com smile

konkretan plan: ako svatko kad prođe pokraj q kluba pljune na njega s vremenom će biti toliko zapljuvan da neće nitko više dolaziti!

#32:   Autor: fićo Post Postano: 25.09.2006. 19:01

istina......žalosno.....iako ove cigane toleriram....ali turbo folk..odvratno

#33:   Autor: ilija Post Postano: 25.09.2006. 20:10

SmokeY je napisao/la: ›
Imam vijest! Ne znam za nezinu istinitost ali navodno iako prije nije bilo narodnjaka u Q-u a sada ima, isto tako nije vise isti vlasnik pa je mozda to razlog sto se Q ponarodnjacio. Isto tako novi vlasnik Q-a je i vlasnik vec odavno poznate nam "Patike".


Hm, a ja sam mislio da je ta klapa otpočetka u vlasničkoj strukturi Q-a ...

#34:   Autor: jooooooj Post Postano: 26.09.2006. 13:21

Pa da su ljudi dolazili u Q u takvom broju, kako bude ispred i u Koktelu onda se ne bi takvo što događalo. A osim toga, masa ljudi koja je dolazila tamo ne bi ni naručila cugu pa bili tamo i cijelu večer. S druge strane ljudi koji dolaze u takve lokale naručuju cugu u respektabilnim količinama što zbog same prirode glazbe, atmosfere, cura, žena. Kad vidiš svu tu masu ljudi i usporediš s ostalima koji ne idu na narodnjake, onda se zapitaš tko je tu zapravo normalan, tko je manjina a tko većina, što je normalno a što nije...

#35:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 26.09.2006. 14:32

Mislim da se ovdje ne treba uzimati u obzir kategorija "normalnosti", jer je to skretanje rasprave u potpuno krive vode.

Sto se tice vecine i manjine, hebiga, prije rata u Osijeku nisu ni postojale cajke. Prema pricama starijih, na cajke se moglo samo u neka sela, ali ni po selima to nije bilo rasireno kao danas.

Nakon rata se cajke nisu slusale iz "politicko-domoljubnih" razloga. Nakon sto je sjecanje na rat izblijedilo - dosle su i cajke u grad.

Prvo poneka mjesta... OKS, Domin, Patika... pa Cocktail, a sada i Qu... neki pricaju da ce se isto dogoditi i Poshu.

Sad je vec nedvojbeno da cajke postaju dominantni nacin zabave mladih. Tamo gdje ima vise ljudi ima i vise popijene cuge (apsolutne vrijednosti).

Imam osjecaj da se tamo ljudi ponasaju slobodnije, nema toliko kocnica, a to onda privlaci i ostale na takvu vrstu zabave. Kako god, eventualne probleme i njihovo rjesenje uvijek treba traziti u glavama onih koji se koce, kontroliraju i negiraju vlastite zelje.

#36:   Autor: koko Post Postano: 26.09.2006. 16:43

nekako mi se oduvijek činilo da je to samo pitanje vremena kada će se početi puštat ta "vrsta" "muzike" u Q-u...

to mi je jedini komentar direktno vezano uz temu,
a o samim narodnjacima nemam snage više ni tipkat, ni pričat Sad

#37:   Autor: Hummin Post Postano: 26.09.2006. 17:49

koko je napisao/la (Pogledaj post): › nekako mi se oduvijek činilo da je to samo pitanje vremena kada će se početi puštat ta "vrsta" "muzike" u Q-u...

to mi je jedini komentar direktno vezano uz temu,
a o samim narodnjacima nemam snage više ni tipkat, ni pričat Sad


Pa ni ne treba, ko im jebe mater nek vlasnici puštaju to u svoji kafićima, nek retardi idu i troše novac, nek plaćaju DJ-jeve koji na WinAmpu puštaju pjesme po naruđbi. Čuo sam da u jednom ot tih smetlišta ima i cijenik, ovisi koliko je pjesma popularna..sad neznam u kojem je to mjestu, mislim da je u Cocktelu...

#38:   Autor: terrorWrist Post Postano: 27.09.2006. 10:15

hihihihi....ma cijeli Osijek je u *urcu (kao da ne psujem ovdje jer ste svi kulturni ovo-ono vamo-tamo) sto se tice mjesta za izlazak i glazbe.kad se napijem ni necujem sta svira, tak da mi je svejedno, dokle god ima nekog ritma ili samo žamora.ono svi pljujete te cajke u koktelu ili Q-u (nisam ni ja za njih u samom centru grada ili tvrde, ali ljudi zele pare i samo pare, a posto to donosi lovu....), a malo pored ide Thompson i Škoro pa onda Šorti yo yo yo i statijaznam Severina i štikle i minea i neka mjuza prije nove ere (ovi su mi prvi palo na pamet) i to sve U ISTOM KAFIĆU looooooool !!!!!!!!!!!!! izbor glazbe ---------> 5 za di đeja!!!!

#39:   Autor: toni Post Postano: 27.09.2006. 10:38

"hajde mala s nama se udruzi
nek nam glava kao ukras sluzi" by Dzej

Smile)

#40:   Autor: DonQuijote Post Postano: 27.09.2006. 13:39

toni je napisao/la: ›
"hajde mala s nama se udruzi
nek nam glava kao ukras sluzi" by Dzej

Smile)

I ko da ne odlepi na to?! Ja odma počeo cupkat!

#41:   Autor: toni Post Postano: 27.09.2006. 13:45

Vidimo se u Q za vikend. Jel bolje petkom il subotom u Q ? Wink

#42:   Autor: Hummin Post Postano: 27.09.2006. 14:11

Na flajeru koji sam danas vidio u Brooklynu piše da je četvrtkom Q za studente....(pivo 9 kn Very Happy ) Petkom Čoban party ili ti cajke, a za subotu piše samo jedan upitnik..Što će reći da puštaju mix, e sad čega to je manje bitno Laughing

#43:   Autor: toni Post Postano: 27.09.2006. 14:16

CAJKE CAJKE CAJKE !!! Definitivno petak ! Ionak se idem napit Wink

#44:   Autor: trupac Post Postano: 27.09.2006. 15:24

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Imam osjecaj da se tamo ljudi ponasaju slobodnije, nema toliko kocnica, a to onda privlaci i ostale na takvu vrstu zabave. Kako god, eventualne probleme i njihovo rjesenje uvijek treba traziti u glavama onih koji se koce, kontroliraju i negiraju vlastite zelje.


Zanimljivo. Cijeli svijet je poludio za etno drkenjažom i Let 3 je na dobar način iskoristio i komercijalizirao to.

Sve je stvar ukusa. Neukus ne može i ne smije biti ničji ukus ma koliko bili demokratični, tolerantni i slično. Ukus je proizvod odgoja, obrazovanja.

Ne znam može li se i u ovom primjeru svijet podijeliti na prije rata - poslije rata, ali istina je da se prije rata znalo da narodnjake slušaju seljaci i livadari u čijim se glavama zubi i oči bore za brojevnu premoć. Danas "elita" (!), oni u čijim je rukama ogromna količina love akumulirana, uz to žene djecu, otvaraju poslovne prostore, ispraćaju pokojne...
Bio sam u Patiki, pored Gojka Šuška - Svetlana Ražnjatović. Neš ti.

Imam legu, tu i tamo pjevuši Bajagine pjesme, a sad kad ima koncert, onda on ne ide - jer neće plaćati kartu tom ... Valjda misli kad sluša u privatnom aranžmanu da mu onda ne koristi, ne protažira ga...

Danas kad nervozno pritiščući dugmiće na radiju naleti neka stara od Miroslava Ilića (npr.) ili neka srpska starogradska ili bosanska sevdalinka - ne prebacujem stanicu. Čak s guštom poslušam, ako je neka koja je svirala često dok sam bio dijete.

Ali Cece, Bece, Jece i ostalo... To ne mogu ni otrpiti. Da sam mrtav i da mi to puštaju, ustao bih i otišao u drugi grob.

Što god bilo o ovome rečeno, ja sam ipak manjina...

#45:   Autor: jooooooj Post Postano: 27.09.2006. 19:41

može bit da sam u krivu al koliko su meni pričale ove starije generacije, prije rata je bilo narodnjaka, ne turbo-dance-ultra-urban-popa-folka već narodnjaka i to dosta u baranji gdje su ljudi masom odlazili na večere, zabave,...

#46:   Autor: fallen-angel Post Postano: 27.09.2006. 20:37

svirati ce da dok im netko ne baci bombicu pred vrata kao sto je zadesilo patiku...
...mamu im jebem narodnjačku sve ih treba fino poredati i šibati dok im ona lampica iznad glave ne zasvijetli Smile

#47:   Autor: ilija Post Postano: 27.09.2006. 21:15

xe xe Smile
Upalim gugl i idem vidit ima li šta na ovu temu vezano uz posh jer sam načuo da će i tamo biti narodnjaci, daklem "club posh osijek" - zadnji link u gogletu:
http://tinyurl.com/omr24
citat:"Lesbian girls in Osijek go to a bar Coctail or in the cafe bar Posh in Tvrđa (famous fortress in Osijek). Those two are known as places where hip lesbians go."
Daklem ona teorija da se tamo ide naći pijane radodajke pada u vodu.
Smile Smile

p.s.
A evo šta kaze za valentino:
"Near Cadillac there is one more cafe bar called Valentino. Although small, it has it's own terrace. The owners sometimes let you bring your own drinks from the store next to a bar."
Mogli su odma stavit ime trgovine: OWL Smile

#48:   Autor: mali_ivica Post Postano: 27.09.2006. 21:54

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › nema ih baš puno što sluša, znam ja od mojih sa faksa koji tamo dolaze zato što su : "pi**e do jaja", i zato što ima pun qrac glupih i lakih...

Meni tako nešto ne treba...Da hocu nesto priglupo a kolko-tolko zgodno zbario bih malu iz pekare Smile

Evo čitam po djelovima cjelokupnu temu i ne mogu vjerovati:
Volim kada čujem ovo UKUS,isto tako URBANA MJESTAi ono TATINI SINOVI
O ukusu nećemo toga generalno u tvrđi nema(krečem od sebe)
druga stvar URBANA MJESTA kaj ti briješ???
treća TATINI SINOVI ja mogu reći da nemam para, ali ne spominjem tatine sinove (vjerojatno nisam toliko ljubomoran na njih) ,
Pored Shakire i one stvari Whenever (pročitaj tekst pjesme prevedeni)
Indira Radić - Bio si mi drag (to isto pročitaj tekst pa usporedi)
Ništa nije ljepše nego kad na kraju večeri odeš do koktela i osvježiš pogled!
PICE i u ostalim kafićima također nose dronjke (ove se barem ne stide reći da vole poslušati muzike)
I ne možeš reći glupe ako nisi bio tamo i popričao s njima !
Nemoj samo reći da si neki dan sjedio u jednom otmjenom kafiću i uz lagano citiranje Shakespearea te grickanje kolačića i pijuckanje čaja sječao se (ne sječam se čega) "Combray" Marcel Proust nakon toga iz bespuća povijesne zbiljnosti vratio u Osijek i: Zašankirao, maznio pivkana i snimio pičku da se usereš od straha! Wink

Ispričavam se na vokabularu!, ovaj , riječniku! Wink
Odmah da kažem kako ta mjesta posjetim jako rijetko!
Ali eto ne smetaju mi !

#49:   Autor: chobanka Post Postano: 28.09.2006. 1:50

Hummin je napisao/la: ›
Eto došlo vrijeme da i u Q zasviraju cajke i zaplešu čobani......

ejbre! nemoj da me vređaš Wink
negooo..a štaš..ja bi najrađe da neko više otvori taj r'n'b lokal i da narodnjakuše vide da se drmat guzica i sise mogu i na drugi način al jebiga niko da se sjeti...al pod tim ne mislim neki hip hop i yo yo ovo ono,nego brate šta se na mtv pušta to to! znate ono laganica beyonce,pa...a šta ja znam!valjd se neko kuži u to. Uglavnom kontam da to mogu svi poslušati! nekako mi zvuči najneutralnije.... Very Happy il se to samo meni čini...?? Very Happy

#50:   Autor: Hummin Post Postano: 28.09.2006. 2:06

PA u Poshu se puštao RnB...
btw kako to da čobanka sluša rrnb ??? Mr. Green

#51:   Autor: fallen-angel Post Postano: 28.09.2006. 9:40

Hummin je napisao/la (Pogledaj post): › PA u Poshu se puštao RnB...
btw kako to da čobanka sluša rrnb ??? Mr. Green


pobunile se ovce i izglasale svoje, ona je tamo u stadu manjina pa mora slušati ovcarsku vecinu Laughing

#52:   Autor: tonya Post Postano: 28.09.2006. 9:56

R'n'b i narodnjaci imaju mnogo toga zajedničkog - pogledajte samo spotove. Širok osmeh i zlatan zub mogu se naći u oba đira, pa debeli zlatni lanci, pa tužaljke - oh, baby i kuče moje malo; pa sisate dame vrlih oblina cupkaju oko glavnog ševca... Ijuuu!

#53:   Autor: terrorWrist Post Postano: 28.09.2006. 10:33

chobanka je napisao/la: ›
Hummin je napisao/la: ›
Eto došlo vrijeme da i u Q zasviraju cajke i zaplešu čobani......

ejbre! nemoj da me vređaš Wink
negooo..a štaš..ja bi najrađe da neko više otvori taj r'n'b lokal i da narodnjakuše vide da se drmat guzica i sise mogu i na drugi način al jebiga niko da se sjeti...al pod tim ne mislim neki hip hop i yo yo ovo ono,nego brate šta se na mtv pušta to to! znate ono laganica beyonce,pa...a šta ja znam!valjd se neko kuži u to. Uglavnom kontam da to mogu svi poslušati! nekako mi zvuči najneutralnije.... Very Happy il se to samo meni čini...?? Very Happy
Hummin je napisao/la: ›
PA u Poshu se puštao RnB...
btw kako to da čobanka sluša rrnb ??? Mr. Green
hmmm....pa u poshu se pustao R'N'B, ali brate iz tjedan u tjedan ista glazba i to cak ISTIM REDOSLJEDOM?!?!?! mislim WTF!?!? ko da je bitno jel s mtv-a ili ne, imas tak dobre R'N'B mjuze koja bi se mogla pustat i uz koju bi ljudi mogli plesati, a ne bi se ponavljala svake subote.POSTOJE RAZNI PROGRAMI ZA SKIDANJE MJUZE I BEZBROJ REMIX-A TAKVIH PJESAMA pa samozvani DI ĐEJI iz Posha izvolite malo na net i trazite pa cete onda biti to kako se nazivate.zelim reci BITAN JE DI ĐEJ i da se mjuza ne ponavlja

#54:   Autor: chobanka Post Postano: 28.09.2006. 12:36

je jebate ali najveći problem što je sve puno dječurlije! a oni kad nahrupe ne moš ruku dić a ne isfurat neki pokret koji sam učila preko tjedna uz kasete em di doga i pripremala se za r'n'b party kako bi se što bolje istaknLa uahahah
a ti spotakli anđele ja sam ti u stadu glavna!! Razz

#55:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 28.09.2006. 12:38

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nemoj samo reći da si neki dan sjedio u jednom otmjenom kafiću i uz lagano citiranje Shakespearea te grickanje kolačića i pijuckanje čaja sječao se (ne sječam se čega) "Combray" Marcel Proust nakon toga iz bespuća povijesne zbiljnosti vratio u Osijek i: Zašankirao, maznio pivkana i snimio pičku da se usereš od straha! Wink


Ovako, nisam protiv narodnjaka govorio iz kuta pogleda jednog intelektualca jer to nisam, u srednjoj sam puno citao no sada nemam vremena, nego sam gledao iz kuta jednog glazbenika, u cijem uhu ipak postoji detektor za loše, nekvalitetno, glupavo i neslušljivo.
Oni glazbenici koji i sviraju narodnjake sviraju radi novaca.

Ja ti tvrdim da nema čovjeka koji ima sluha za glazbu i koji ju razumije, a da voli narodnjake, pri tome mislim na ovoj turbo folk, a ne na sevdah koji je ok, krajnja granica je da ju podnosi. Ja ne ulazim ni u tu granicu jer meni je to priglupa glazba i totalno neupotrebljiva u mom slučaju.

A što se tiće djevojaka, ne znam iz vlastitog gledišta, ali lega sa faksa je konobar u Cocktailu pa sam se naslusao svakakvih prica.

#56:   Autor: Hummin Post Postano: 28.09.2006. 16:15

chobanka je napisao/la (Pogledaj post): › j
a ti spotakli anđele ja sam ti u stadu glavna!! Razz


osijek031.com smile

#57:   Autor: DonQuijote Post Postano: 28.09.2006. 16:55

chobanka je napisao/la: ›
a ti spotakli anđele ja sam ti u stadu glavna!! Razz

najveća ovca! Very Happy

#58:   Autor: chobanka Post Postano: 28.09.2006. 17:00

DonQuijote je napisao/la: ›
chobanka je napisao/la: ›
a ti spotakli anđele ja sam ti u stadu glavna!! Razz

najveća ovca! Very Happy

brate nije bitno jel sam najveća bitno je da sam glavna Wink

#59:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 29.09.2006. 7:54

DonQuijote je napisao/la: ›
A po toj kvazidefiniciji, čim se nađe 5-6 kretena s traktorima još prekrivenima zemljom, koji odmah nakon oranja nalete do paba na pivo, pa to ponove još nekoliko puta, i to postaje dio urbanog stila života!


Ok, dosta! Ako se zene koje rade po pekarama na ovom forumu mogu sablažljavati nad činjenicom što se sviđaju nekome, ja bih se sada trebao grdno uvrijediti. Mislim, zar misliš da je svatko tko vozi traktor ili ore kreten? A zašto taj isti ne stao u pub na pivo ako mu je usput? Ili ekipa mora nositi potvrdu da HZZ-a da se ne bave poljoprivredom ili da nisu završili poljošicu? Mislim, niti sam traktoraš, nit' sam završio poljošicu... Ali da volim traktore - volim ih! Velike, one najjače, John Deer-a, Case-a, Deutz Fahr-a, one ogromne Lamborginije i Mercedese! Zapravo, maštam o tome da jednu subotu upogonim jedan Case STX (http://tinyurl.com/hkqxg), dođem s njime u tvrđu i počnem gaziti sve one mafijaške mečke i bembare... Ali, da, to ne bi bilo u redu, ipak je to urbana ekipa, jerbo seljak nikada ne bi vozio takav auto, zar ne?

#60:   Autor: tonya Post Postano: 29.09.2006. 8:33

John Deere rulez. Yeah, man Twisted Evil

#61:   Autor: DonQuijote Post Postano: 29.09.2006. 9:44

bazooka_joe je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
A po toj kvazidefiniciji, čim se nađe 5-6 kretena s traktorima još prekrivenima zemljom, koji odmah nakon oranja nalete do paba na pivo, pa to ponove još nekoliko puta, i to postaje dio urbanog stila života!


Ok, dosta! Ako se zene koje rade po pekarama na ovom forumu mogu sablažljavati nad činjenicom što se sviđaju nekome, ja bih se sada trebao grdno uvrijediti. Mislim, zar misliš da je svatko tko vozi traktor ili ore kreten? A zašto taj isti ne stao u pub na pivo ako mu je usput? Ili ekipa mora nositi potvrdu da HZZ-a da se ne bave poljoprivredom ili da nisu završili poljošicu? Mislim, niti sam traktoraš, nit' sam završio poljošicu... Ali da volim traktore - volim ih! Velike, one najjače, John Deer-a, Case-a, Deutz Fahr-a, one ogromne Lamborginije i Mercedese! Zapravo, maštam o tome da jednu subotu upogonim jedan Case STX (http://tinyurl.com/hkqxg), dođem s njime u tvrđu i počnem gaziti sve one mafijaške mečke i bembare... Ali, da, to ne bi bilo u redu, ipak je to urbana ekipa, jerbo seljak nikada ne bi vozio takav auto, zar ne?

Sad bih ti najrađe napisao nešto ad hominem, ali ću se suzdržati!

Blatnim traktorima ne bi smio izaći ni na glavnu cestu, a kamoli tako uparadirati u grad. I to ne zato što ih je gadno za vidjeti, nego zato što to ugrožava sigurnost prometa! Nisi ništa naučio u autoškoli?! Sad mi se opet skoro zaletio ad hominem.

Nije mi jasno koji dio nisi razumio u "traktorima još prekrivenima zemljom"?! I onda uz trunčicu inteligencije i logike to povežeš s postojećim zakonom...

A kad kupiš taj Case STX, pretpostavljam da ćeš ga prvo protjerati kroz Kopački rit (s obzirom da se ne baviš poljoprivredom), čisto da nabaciš malo štiha, pa onda do paba, jel?

S obzirom da se izgleda prepoznaješ u tih gorespomenutih 5-6 kretena (tu naglašavam: KRETENA; ne ostalih vrijednih ljudi koji se bave poljoprivredom), a i nije ti baš previše stalo do sigurnosti prometa, mislim da se već iz tvog primjera nazire ostvarenje moje proročanske vizije o novom urbanom trendu!

#62:   Autor: anakonda Post Postano: 29.09.2006. 9:50

...hehehe...Tvrdja za nekoliko mjeseci: Trg prepun blatnjavih traktora, glavne face hodaju u gumenjacima, a kokicama više nije pojam BMW/Mercedes/whatever već - Case STX !!! a u glazbenoj pozadini trešte armonike...Smile...veselo i urbano kao i uvijek Smile...

#63:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 29.09.2006. 11:22

DonQuijote je napisao/la: ›
Blatnim traktorima ne bi smio izaći ni na glavnu cestu, a kamoli tako uparadirati u grad. I to ne zato što ih je gadno za vidjeti, nego zato što to ugrožava sigurnost prometa! Nisi ništa naučio u autoškoli?! Sad mi se opet skoro zaletio ad hominem.


Iskreno, sada sam te totalno izgubio... Moj prvi post bila je cijev sačmarice uperene u čmar urbanim fićfirićima koji buzzword urbano upotrebljavaju za ekipu koja je navodno okej, dakle gej_lezbo_socijalističko orijentirane pičkice koje ispijajući pivu razglabaju o tome kako je u gradu koma, kako oni nemaju gdje izaći, i kako uopće nema smisla više izlaziti. To naravno rade od četvrtka do subote, vikend za vikendom, ali i u pauzama na poslu koji je obično nešto vezano uz administraciju i/ili menadžment (to su urbani poslovi).
Dakle, krajnje nepristojan, sociopatan i čudljiv post, baš kao i ovaj...

#64:   Autor: Hummin Post Postano: 29.09.2006. 16:27

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Iskreno, sada sam te totalno izgubio... Moj prvi post bila je cijev sačmarice uperene u čmar urbanim fićfirićima koji buzzword urbano upotrebljavaju za ekipu koja je navodno okej, dakle gej_lezbo_socijalističko orijentirane pičkice koje ispijajući pivu razglabaju o tome kako je u gradu koma, kako oni nemaju gdje izaći, i kako uopće nema smisla više izlaziti. To naravno rade od četvrtka do subote, vikend za vikendom, ali i u pauzama na poslu koji je obično nešto vezano uz administraciju i/ili menadžment (to su urbani poslovi).
Dakle, krajnje nepristojan, sociopatan i čudljiv post, baš kao i ovaj...


Pa slušaj u pravu si što se tiće upotrebe rijeći urbano, urbana...i sl .
Ljudi ju upotrebljavaju za sve i svašta. To ti je tako kada se sociologija ući iz medija. Gledaj i stari Rimljani i Grci bili su urbani u ono vrijeme naspram barbara koji su dojahali iz azijskih stepa, pa su ih pregazili....
Nego, ovako...ako će mo koristiti termin urbano za neki glazbeni smjer, onda su narodnjaci urbana glazba. Urbana glazba su zbog toga što se sluša u gradskim sredinama u Hrvatskoj.
E, sad odakle je došla ta glazba više uopće nije niti bitno...da se vratim na Barbare i Rimljene....Barbari su tijekom vremena isto postali urbani jer su počeli živjet u gradovima...
Više nitko ne pita jesu li Njemci urbani zato što su prije bili Barbari...pa mislim da više nitko nebi trebao vući tu paralelu sa narodnjacima, jer oni su se već odavno uvukli u gradske sredine širmo Hrvatske.


Zadnja promjena: Hummin; 01.10.2006. 21:11; ukupno mijenjano 1 put.

#65: Great ! Re: Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club Autor: terrorWrist Post Postano: 30.09.2006. 11:43

e Hummin ovo je bilo dubokoumno Bravo

#66:   Autor: simbaleo Post Postano: 30.09.2006. 15:21

Sto je u tome strasno,ako mi se to ne svidaj tamo niti ne idem,ali i ne serem po tome,KAKO MOGU VIDJETI ONO STO NE VOLIM AKO NE IDEM TAMO.
ZATO,NE NARODNJAKE I U OPERU ME NITKO NE MOZE NATJERATI,AKO ME NITKO TAMO NE MOZE NATJERATI ONDA NI NE ZNAM KAKO JE TAMO
MIR,MIR,MIR,PRICAJTE O LOKALU GDJE ZALAZITE PA SU VAS SAD ONI IZNEVEJRILI,A NE O TOME STO MRZITE,A TAMO NISTE NITI BILI

#67:   Autor: oftopik Post Postano: 01.10.2006. 13:57

uglavnom, ono jučer (subota) u tvrđi je bilo strašno! stojiš na trgu i ne čuješ nikakvu drugu glazbu osim cajki što trešte iz q-a! pa jebemu! odvratno!!!

#68:   Autor: mali_ivica Post Postano: 01.10.2006. 14:25

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nemoj samo reći da si neki dan sjedio u jednom otmjenom kafiću i uz lagano citiranje Shakespearea te grickanje kolačića i pijuckanje čaja sječao se (ne sječam se čega) "Combray" Marcel Proust nakon toga iz bespuća povijesne zbiljnosti vratio u Osijek i: Zašankirao, maznio pivkana i snimio pičku da se usereš od straha! Wink


Ovako, nisam protiv narodnjaka govorio iz kuta pogleda jednog intelektualca jer to nisam, u srednjoj sam puno citao no sada nemam vremena, nego sam gledao iz kuta jednog glazbenika, u cijem uhu ipak postoji detektor za loše, nekvalitetno, glupavo i neslušljivo.
Oni glazbenici koji i sviraju narodnjake sviraju radi novaca.

Ja ti tvrdim da nema čovjeka koji ima sluha za glazbu i koji ju razumije, a da voli narodnjake, pri tome mislim na ovoj turbo folk, a ne na sevdah koji je ok, krajnja granica je da ju podnosi. Ja ne ulazim ni u tu granicu jer meni je to priglupa glazba i totalno neupotrebljiva u mom slučaju.

A što se tiće djevojaka, ne znam iz vlastitog gledišta, ali lega sa faksa je konobar u Cocktailu pa sam se naslusao svakakvih prica.


Dobro ajde djevojke ima ih svakakih kao i dečkiju!
Glede glazbenog ukusa: Ne misliš valjda da ljudi dolaze tamo zato da čuju lepu brenu?
dolaze zbog oskudno odjevenih mačaka! Wink

#69:   Autor: kobac Post Postano: 01.10.2006. 22:31

moram priznat vrlo dubokoumna razmisljanja.... nemam riječi!

#70:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 01.10.2006. 23:16

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dobro ajde djevojke ima ih svakakih kao i dečkiju!
Glede glazbenog ukusa: Ne misliš valjda da ljudi dolaze tamo zato da čuju lepu brenu?
dolaze zbog oskudno odjevenih mačaka! Wink


a zasto dolaze te oskudno odjevene mačke, tj zasto se oskudno odijevaju samo na ta mjesta...

Da zatvorimo i taj krug Wink

#71:   Autor: mali_ivica Post Postano: 02.10.2006. 10:33

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dobro ajde djevojke ima ih svakakih kao i dečkiju!
Glede glazbenog ukusa: Ne misliš valjda da ljudi dolaze tamo zato da čuju lepu brenu?
dolaze zbog oskudno odjevenih mačaka! Wink


a zasto dolaze te oskudno odjevene mačke, tj zasto se oskudno odijevaju samo na ta mjesta...

Da zatvorimo i taj krug Wink

Ajde reci mi razliku između istine i zbilje!

#72:   Autor: BEROs Post Postano: 05.10.2006. 14:01

kisha je napisao/la (Pogledaj post): › Toliko smo se zgražali nad Brodom, Županjom, Zagrebom... kako se tamo svugdje puštaju odvratni narodnjaci... Kad malo pomalo... Trebala bi hrvatska glazbena unija uvesti neke posebne naknade za klubove i kafove koji se bace popularizacijom džigera. Na kraju krajeva, zarađuju dovoljno da bi mogli napuniti budžet male države, a istovremeno ubijaju domaću glazbenu produkciju (nije ni ona baš nešto, ali možda bi bila kvalitetnija da ju se više sluša vani).



" zgražali nad Brodom... " Daj molim te, Brod je naspram Osijeka metropola! Bar što se izlazaka tiče, jer ako negdje možeš birati gdje izaći to je zasigurno u Brodu !

#73:   Autor: Hummin Post Postano: 05.10.2006. 17:07

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ajde reci mi razliku između istine i zbilje!


Dobro pitanje Laughing

#74:   Autor: cane Post Postano: 06.10.2006. 5:56

i dok se nas Q iz jedinog nenarodnjackog cluba pretvorio u N-Club u Münchenu se otvorih jedan od pravih Q-Clubova na nekih 3500m2 na 2 Floora. uredjen naravno ko u bajci (o takvom clubu mi u hr mozemo samo sanjat!) glazba naravno house te s top lista najkvalitetnije plesne stvarcice (jer inace uz ime Q-Club franshize se i veza takva vrst glazbe) go go tetice kao da su iz kakvog playboya izasle (ove nase takozvane go go koje se pojavljuje po nekim osjeckim clubovima im nisu ni do stikle). a tijekom svog boravka na Münchenskoj inacica dana piva (kako su nam samo ukrali ideju za takvu festu) tzv. Oktoberfestu nadaleko najtabloidnija nam celebrity, Paris Hilton, se od svih tih silnih Müncehnskih klubova (inace ih tamo ima pa sigurno vise nego sto ih zajedno ima u nasoj lijepoj) odlucila za posjet bas njihovom Q-Clubu. e pa gospodo draga ako hocete da nam Paris nekad navrati (mozda na EP 2012?) vratite nam normalnu glazbu u Q-Club. za one koji bi htjeli malo pasti oci evo i link www.qmuenchen.de. ali ako hocete slikice gledat morate se logirat na qmmunity
Very Happy

#75:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 06.10.2006. 7:02

cane je napisao/la: ›
a tijekom svog boravka na Münchenskoj inacica dana piva (kako su nam samo ukrali ideju za takvu festu) tzv. Oktoberfestu nadaleko najtabloidnija nam celebrity, Paris Hilton, se od svih tih silnih Müncehnskih klubova (inace ih tamo ima pa sigurno vise nego sto ih zajedno ima u nasoj lijepoj) odlucila za posjet bas njihovom Q-Clubu. e pa gospodo draga ako hocete da nam Paris nekad navrati (mozda na EP 2012?) vratite nam normalnu glazbu u Q-Club. za one koji bi htjeli malo pasti oci evo i link www.qmuenchen.de. ali ako hocete slikice gledat morate se logirat na qmmunity
Very Happy


Ne treba nam Paris, kada proizvode Hilton_Spears_Aguilera&Co. be_a_stupid_spoiled_whore kampanje viđamo i u našem Kju-klabu, Patici, OKS-u i drugim mjestima...

#76:   Autor: chiara Post Postano: 07.10.2006. 18:56

Bila sam tamo jednom, nedugo nakon sto se otvorio.... i stvarno bila sam iznenadjena kako je uredjeno, ono sve po zapadnom standardu.... a sto se tice ljudi.... kako ono bi "inteligentna i urbana sredina".... na ja.... po mom misljenju su se tamo okupljali uglavnom neki pseudo-bogatuncici, ono tipo... biti i biti vidjen... valjda su trazili neki dokaz da su kao elita iliti pitaj Boga sta....
ali zalosno je da narodnjaci polako preuzimaju sve lokale (bar mi se tako cini po prici).... ne kuzim sto se desilo..... bit ce da sam staromodna baba, koja jos uvijek slusa r`n`b i dobru staru domacu (s tim sto narodnjake ne podrazumjevam pod "domace") glazbu....

#77:  Re: Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club Autor: _Jimmy_ Post Postano: 11.10.2006. 8:39

hebiga ..... i ja sam se razočarao kad sam čuo da narodnjaci deru ... ali otovrila se tufna .... jee

#78:   Autor: Yonna Post Postano: 13.10.2006. 13:04

Hummin je napisao/la: ›
MA te narodnjake nitko ne sluša...Mislim tko to još sluša Mr. Green



.................na žalost, ima još puno ljudi koji ih slušaju.
sama činjenica da se sada stvara red ispred Q-a , a ostala mjesta su prazna govori u prilog tome.ja neću biti u redu za narodnjake ... cini se da i necu biti nigdje u redu jer rijetka su mjesta gdje nema narodnjaka a jos rjeda gdje ima reda za neku drugu vrsu glazbe

#79:   Autor: chiara Post Postano: 13.10.2006. 19:15

Yonna je napisao/la: ›
Hummin je napisao/la: ›
MA te narodnjake nitko ne sluša...Mislim tko to još sluša Mr. Green



.................na žalost, ima još puno ljudi koji ih slušaju.
sama činjenica da se sada stvara red ispred Q-a , a ostala mjesta su prazna govori u prilog tome.ja neću biti u redu za narodnjake ... cini se da i necu biti nigdje u redu jer rijetka su mjesta gdje nema narodnjaka a jos rjeda gdje ima reda za neku drugu vrsu glazbe


mislim da je on to ironicno mislio....

#80:   Autor: Bojo Post Postano: 26.12.2011. 15:38

ma daj...mojne me....pa kak sad to....thaeote...

#81:   Autor: tux Post Postano: 26.12.2011. 17:39

Q-CLUB narodnjački? To su laži i obmane,tko širi dezinformacije?

#82:   Autor: Frost Post Postano: 26.12.2011. 17:55

tux je napisao/la: ›
Q-CLUB narodnjački? To su laži i obmane,tko širi dezinformacije?

Sve je to partijska propaganda!

#83:   Autor: angeloti Post Postano: 03.01.2012. 14:03

Super, bar ću se imat gdje naplesati!

#84:   Autor: R3nchi Post Postano: 30.01.2012. 14:13

angeloti je napisao/la: ›
Super, bar ću se imat gdje naplesati!


Nisam dugo sma bio al bogu hvala ko voli urbano ima barku...
A za sve ovo drugo je Q, i ostali..Tufna mi je bila uvjek samo produzeni big ben i s ekipom i s mjuzom.. A kju je pun jer je pun curica i to je to.,..Onda mi svi pohotni psi idemo tamo pokupit nesto pijano i....
Osijek031.com » Nightlife » Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::