Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Političke stranke » Na Jugu Zlatni cvijet nema šanse!

#1:  Na Jugu Zlatni cvijet nema šanse! Autor: HDZ Osijek Post Postano: 09.01.2013. 21:36



#2:   Autor: milo_moje Post Postano: 30.01.2013. 17:36

pa naravno,kad su ljudi pali u apatiju

#3:   Autor: simo031 Post Postano: 30.01.2013. 22:33

Bogami skupilo se tu kompletno biračko tjelo HDZ-a u Osijeku. Svaka čast!

#4:  Re: Na Jugu Zlatni cvijet nema šanse! Autor: milo_moje Post Postano: 01.02.2013. 14:24

kako je trenutno u hrvatskoj odnos radnika i umirovljenika 1:1,18 nema šanse da promjenimo ovo kukumačenje idućih 100 godina.pretvorićemo se u umirovljeničku oazu,od jednog od glavnih industrijskih gradova u bivšoj jugi.
a političari idu tamo gdje ima više glasačkog tijela -->kod penzića,i to je jedan zatvoreni krug

#5:   Autor: papundek57 Post Postano: 02.02.2013. 4:16

Djelo partije HDSSB-a,i njenog "dragog vođe".Novi trg na Jugu 2 je katastrofa,a koliko su u njegovu izgradnju potrošili,samo pogledajte Trg Slobode te ih usporedite.Prljavo do boli.Ljudi,stanovnici Juga2,su u teškoj apatiji,kada vide kako su prevareni od HDSSB-ea i njihovih silnih obečanja.Bitno da u Vodeničkoj ulici,Donji grad,ispred kuće djeda i bake gradonačelnka Bubala postavljen je toliki ležeći policajac,da svatko onaj tko prvi put tamo zaluta,razbije podvozje automobila,a tamo nema škole,a bolnica je najmanje kilometar prije te ulice,ulica bez ama ikakog značaja,ali ležeči policajac visine cca,1m.Da ne pričam o inertnosti Predsjednika Gradske četvrti Jug 2,puši HDSSB-eova obečanja,a u stvarnosti Jug 2 je ljigež od jednog od največih i nastanjenijih dijelova grada Osijeka.Najbitnije je da gospodin organizira skoro svake subote plesnjak za umirovljenike,izgleda da je to najveći prioritet na Jugu 2. Crying or Very sad
Pozdrav "velikom vođi"!


Zadnja promjena: papundek57; 02.02.2013. 9:10; ukupno mijenjano 1 put.

#6:   Autor: vox populi1 Post Postano: 02.02.2013. 5:03

Pod hitno raspustiti poslušnike i doživotne političare iz Gradske četvrti JUG 2,te na čelo postaviti mlade,neiskvarene,poštene,stručne,nepartijske ljude,koji se neće tako lako za "šaku dolara" prodati vladajučoj kliki u Osijeku,i upecati u mrežu lažnih obečanja HDSSB-ea,samo da bi ostali na vlasti,jer znamo da nije bilo takovih mladih ljudi devedesetih,koji su bili na prvoj crti obrane Osijeka,a ne ovi metuzalemi,koji su dali svoje živote(Marin Galić) za slobodnu,nezavisnu RH,još bi bili pod čizmom susjeda s istoka,tj.dali bih nas uopće bilo.

P.S.Da,na Jugu 2,u zgradi,poznatoj po imenu,papagajka,dugo je živio najbolji sportaš svih vremena u Osijeku,David Šain(prognanik iz Ernestinova),čijem se uspjehom mnogi ovdašnji političari kite,zbog svoje promidžbe,te on može biti jedini cvijet što ga ima grad Osijek,dok je ostalo sve u "banani",posebno naš Jug 2,sramota za cijeli grad.

#7:   Autor: simo031 Post Postano: 02.02.2013. 9:17

Počele su predizborne maškare!

#8:   Autor: milo_moje Post Postano: 02.02.2013. 16:45



evo jedan za maškare

#9:   Autor: papundek57 Post Postano: 03.02.2013. 1:30

* L e o n e _ d a j _ k l j u č ...*

Ovo je jedino rješenje da se učutkaju svi koji ne misle isto kao "veliki vođa",zar ne OS 031,ima tu dosta i bagre iz HDSSB-a,ali će se i vama konačno stati na žulj,izborima.
Dali građanke i građani Osijeka uopće znaju tko je pravi župan i gradonačelnik Osijeka.Još malo,sve će se razjasniti!

#10:   Autor: papundek57 Post Postano: 03.02.2013. 1:45

milo_moje,ljudi su pali u Opatiju,i ne kakaj po Jugu 2!

#11:   Autor: vox populi1 Post Postano: 03.02.2013. 5:06

"Tvornice radnicima,kojih više nema,jer sam ih sve uništio"!
"Uvest ču ponovo diktaturu proleterijata"-ovi moji su se oteli.

#12:  Re: Na Jugu Zlatni cvijet nema šanse! Autor: simo031 Post Postano: 03.02.2013. 8:18



#13:   Autor: papundek57 Post Postano: 03.02.2013. 12:09

Za to bih trebali pitati Jovanovića i Milanovića!

OS 31,budi kreativan,smisli neku novu svinjariju!

milo-moje,vidim da spominješ "penziće"."Umirovljenici vode ljubav kao zvijeri.Svako malo riknu."

#14:   Autor: vox populi1 Post Postano: 03.02.2013. 12:13

"Kažu da me varaš,da me ostavljaš,kažu da sam ratni zločinac,kažu da sam ratni profiter,a ti me ne voliš"!

#15:   Autor: simo031 Post Postano: 03.02.2013. 12:29

Best of extreme idiots

Part 1

papundek57 je napisao/la (Pogledaj post): › * L e o n e _ d a j _ k l j u č ...*
Ovo je jedino rješenje da se učutkaju svi koji ne misle isto kao "veliki vođa",zar ne OS 031,ima tu dosta i bagre iz HDSSB-a,ali će se i vama konačno stati na žulj,izborima.
Dali građanke i građani Osijeka uopće znaju tko je pravi župan i gradonačelnik Osijeka.Još malo,sve će se razjasniti!

papundek57 je napisao/la: ›
milo_moje,ljudi su pali u Opatiju,i ne kakaj po Jugu 2!

vox populi1 je napisao/la: ›
"Tvornice radnicima,kojih više nema,jer sam ih sve uništio"!
"Uvest ču ponovo diktaturu proleterijata"-ovi moji su se oteli.

papundek57 je napisao/la: ›
Za to bih trebali pitati Jovanovića i Milanovića!

OS 31,budi kreativan,smisli neku novu svinjariju!

milo-moje,vidim da spominješ "penziće"."Umirovljenici vode ljubav kao zvijeri.Svako malo riknu."

vox populi1 je napisao/la: ›
"Kažu da me varaš,da me ostavljaš,kažu da sam ratni zločinac,kažu da sam ratni profiter,a ti me ne voliš"!

#16:   Autor: milo_moje Post Postano: 03.02.2013. 13:27

papundek57 je napisao/la (Pogledaj post): › milo_moje,ljudi su pali u Opatiju,i ne kakaj po Jugu 2!

uopće mi nije bila namjera da kakim po jugu2,ja jako cijenim te ljude
jer su zaslužili da ih se cijeni,ali nisu zaslužili ovaku vlast,nisu zaslužili ljudi da nemaju gdje raditi,nisu zaslužili kopati po smeću

#17:   Autor: vox populi1 Post Postano: 04.02.2013. 4:13

[align=center]Very big of extreme idiot
[/align]

Part 2


OS 031

Bogami skupilo se tu kompletno biračko tjelo HDZ-a u Osijeku. Svaka čast!
Počele su predizborne maškare.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
______________________________________________________________________
Muskarci su kao WC. Ili su zauzeti, ili su posrani.
Mijenjam dva mrtva cetnika za jednog zivog. sifra:govno za govno.
Alkohol je covjekov najveci neprijatelj. Samo kukavica bjezi od neprijatelja.







I


Zadnja promjena: vox populi1; 04.02.2013. 4:30; ukupno mijenjano 1 put.

#18:   Autor: vox populi1 Post Postano: 04.02.2013. 4:25

milo-moje,onda sorry,krivo smo se shvatili.

#19:   Autor: papundek57 Post Postano: 04.02.2013. 4:33

Anto Đapić: 'Osijek je danas pokoreni grad, vođen telefonom iz mostarskog zatvora'!

#20: Oooh !  Autor: vox populi1 Post Postano: 04.02.2013. 12:37

Zašto vladajuća koalicija,a i oporbene stranke, skreću pažnju napaćenog naroda RH na momentalno totalno nebitne stvari,zdravstveni odgoj,dvojezičnost,a ne uhvate se u koštac sa strašnom nezaposlenošču,gospodarstvom,investicijama,"smećem" od države,etcc.
Pusta obećanja,ali bojim se da sami sebi ne kopaju jamu,jer narod je na granici očaja Sad .

#21:   Autor: simo031 Post Postano: 04.02.2013. 12:56

vox populi1 je napisao/la: ›
Zašto vladajuća koalicija,a i oporbene stranke, skreću pažnju napaćenog naroda RH na momentalno totalno nebitne stvari,zdravstveni odgoj,dvojezičnost,a ne uhvate se u koštac sa strašnom nezaposlenošču,gospodarstvom,investicijama,"smećem" od države,etcc.


Politička igra poznata pod imenom tornado spin.

#22:   Autor: papundek57 Post Postano: 04.02.2013. 16:45

Da, tu se slažemo,ali bih ja to nazvao malo drugačije,oluja spin Crying or Very sad !

#23:   Autor: simo031 Post Postano: 04.02.2013. 17:17

papundek57 je napisao/la (Pogledaj post): › Da, tu se slažemo,ali bih ja to nazvao malo drugačije,oluja spin Crying or Very sad !

Klik

#24:   Autor: papundek57 Post Postano: 04.02.2013. 17:22

KLAK

#25:   Autor: bobozek Post Postano: 05.02.2013. 3:40

Ne dirajte mi JUG 2 Razz !

#26:  Re: Na Jugu Zlatni cvijet nema šanse! Autor: milo_moje Post Postano: 05.02.2013. 16:13

papundek57 je napisao/la: ›
Anto Đapić: 'Osijek je danas pokoreni grad, vođen telefonom iz mostarskog zatvora'!


Anto Đapić: 'Osijek je danas pokoreni grad



pade osijek bez metka

vođen telefonom iz mostarskog zatvora'!

e da mi je znati na kojoj je tarifi

#27:   Autor: vox populi1 Post Postano: 06.02.2013. 2:23

milo_moje je napisao/la: ›
papundek57 je napisao/la: ›
Anto Đapić: 'Osijek je danas pokoreni grad, vođen telefonom iz mostarskog zatvora'!


Anto Đapić: 'Osijek je danas pokoreni grad



pade osijek bez metka

vođen telefonom iz mostarskog zatvora'!

e da mi je znati na kojoj je tarifi


Na Eronet tarifi!

#28:   Autor: milo_moje Post Postano: 07.02.2013. 21:40

Na Eronet tarifi! Very Happy

#29:   Autor: papundek57 Post Postano: 08.02.2013. 7:20

milo-moje,i to na bestplatnoj tarifi,čudna je to stranka koja uputama dragog vođe koji je iza rešeta,u drugoj državi,odlučuje o svemu u našem Osijeku,a njegovi poslušnici to sprovode u dijelo,odnosno u nedjelo,jer to je zao čovjek koji ništa dobroga neće napraviti osim za sebe,što je i dokazao,šerif slavonskih ravni Evil or Very Mad !

#30:   Autor: bobozek Post Postano: 08.02.2013. 7:22

U potpunosti se slažem s gornjim komentarom.

#31:   Autor: padobranac Post Postano: 08.02.2013. 8:36

Kako smo od teme neprikladnost trga starijoj generaciji dosli do ovakvih komentara!?
Na temu mogu reci to da trg doista odise ispraznoscu..
E sad, ne moze se kriviti odmah ni projektantska kuca, bez da se najprije provjeri projektni zadatak. Dakle sto je grad Osijek postavio kao zadatak arhitektu, tj pogledati najprije raspis natjecaja, pa analizirati druge prijedloge, je li to bilo najbolje predlozeno rjesenje i sl. Sukrivac je svakako grad jer je grad natjecaj i raspisao, odabrao rjesenje i izveo ga..
Koliko je uspjelo ocijenili su sami gradjani..

#32:   Autor: bobozek Post Postano: 08.02.2013. 10:34

Bravo padobranac.
Osijek031.com » Političke stranke » Na Jugu Zlatni cvijet nema šanse!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::