Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Jedete li zdravo?

#1:  Jedete li zdravo? Autor: Gemi Post Postano: 20.04.2005. 9:15

Što najviše volite, a čega se klonite? Very Happy

#2:   Autor: gaap Post Postano: 20.04.2005. 10:34

prolazi sve osim mesa, no nisam vegetarijanac. jednom u mjesec ili dva sjevnu neka pileća prsa ili riba... obožavam tjesteninu, svo povrće, ali kako si kuham sam uvijek su to neke perverzije koje sam izmislim...

#3:   Autor: kris Post Postano: 20.04.2005. 14:06

jako sam izbirljiva sto se tice hrane...nevolim vecinu povrca (osim krumpira, mrkve i kukuruza Sad) to znaci nikakve salate niti nista. isto tako sam s vocem, s tim da mogu pojest bananu ili jabuku, no nikad ju nebi uzela osim ak me neko neprisili. sto se tice mesa, mogu pojest plain haburger u McD's ili sunku na pizzi, no radje nebi ak nemoram. Jedino piletinu volim. Tjesteninu obozavam naravno...i svu talijansku hranu maltene, al to previse deblja i osjecam se napirena poslje pa to pokusavam nejest. Mlijeko isto nevolim, ali zato jogurt mogu popit uz burek Wink ...od svega najvise volim cokoladu s ljesnjakom Smile ne prodje dan da nepojedem bar jedan bueno, twix, rocher ili malo nutelle....

#4:   Autor: gaap Post Postano: 20.04.2005. 14:56

vjerovali ili ne čokoladu uopće ne jedem i ni malo mi ne fali, inače nisam ni za neke slatke fore tipa kolači...samo brdo voća i povrća!

#5:   Autor: tuvok Post Postano: 20.04.2005. 16:09

a u picku, kaki ste svi vi fine guzice. treba vas izgladnjivati pa vam onda nece biti vazno sto jedete

#6:   Autor: kris Post Postano: 20.04.2005. 16:43

Mozda sam ja previse pod stresom pa mi cokolada tako godi. Neki sastojci utjecu na samu mozdanu mrezu neurotransmitera koji stvaraju serotonine (tako da ja onda budem hepi Razz ) A vjerovatno ste i culi izrecicu da je cokolada bolja od seksa....a to je zato sto utjece na centre za uzitak na mozgu. A neki znanstvenici i kazu da djeluje isto kao trava Rolling Eyes Uglavnom, kontam si da sam ovisnik, a mozda zato sto se u svim cokoladama sadrze zlatne kolicine secera sto je povezano za ovisnost Sad

Al eto gaap, jedi cokoladu 3 put mjesecno i zivjet ces godinu dana duze od onih sto ni nejedu cokoladu uopce! Tako bar kazu..a ak jedes nenormalno svaki dan ko ja, onda ces krace Crying or Very sad

#7:   Autor: kris Post Postano: 20.04.2005. 17:09

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
vjerovali ili ne čokoladu uopće ne jedem i ni malo mi ne fali, inače nisam ni za neke slatke fore tipa kolači...samo brdo voća i povrća!


svaki put kad vidim tvoj nick i tu sliku eurocrema odmah mi se jede nutella Sad
dobro da sam jucer kupila pa sad imam Razz

#8:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 27.04.2005. 20:55

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Što najviše volite, a čega se klonite? Very Happy


Sto su mi vise na dohvat ruke finije delicije, to shvacam da je skromna prehrana bolja za duh i tijelo. ;-)

U zadnjih par godian spoznah par pravila:
- nikada ne idi gladan u trgovinu!
- ako vec kuhas jako gladan, potrudi se da ti oci budu manje od zeluca
- sto manje jedes - manje si gladan
- raznovrsna prehrana NIJE kljuc uspjeha (bas naprotiv)
- maksimalni reducirati sve rafinirane ugljikohidrate - kruh, peciva, bijeli secer - on njih se covjek osjeca 7 puta tromije
- uvijek srati u isto vrijeme ;-) (nije da ima pretjerano veze s jelima koja mi se svidjaju ;-) - ali zaokruzuje pricu o prehrani) ;-)

#9:   Autor: gaap Post Postano: 28.04.2005. 10:35

tuvok je napisao/la (Pogledaj post): ›
a u picku, kaki ste svi vi fine guzice. treba vas izgladnjivati pa vam onda nece biti vazno sto jedete


fine guzice ili ne, dopusti da ljudi imaju svoj stav...

#10:   Autor: Gemi Post Postano: 28.04.2005. 15:04

a sta fali finim ne zadebljalim guzama?;-)

#11:   Autor: gaap Post Postano: 29.04.2005. 8:54

mmm...ja jako volim fine guze....

#12:   Autor: Gemi Post Postano: 29.04.2005. 10:05

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
mmm...ja jako volim fine guze....


zamisli i ja Smile
ali cini se da to nije za ovaj topic Razz

#13:   Autor: Rajnus Post Postano: 02.05.2005. 23:28

Zobene pahuljice, posni sir, tunjevina, bijelo meso, whey, mlijeko, bjeljanjak.

To je uglavnom sto jedem. Bez kuhanja i pizdarija. Otvorim i pojedem :Đ
Kruh nisam jeo tjednima...

Vrlo dosadna hrana koja nikako nije za gurmane.
No ja jedem da bih zivio, a ne zivim da bih jeo. Wink

#14:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 03.05.2005. 0:45

Ok, kruh je stvarno shrot od hrane. Mene kruh "umara" i cini njonjavim, nikakvim. Medjutim, vidim da jedes posni sir. Ne znam, kontam da je papir natopljen u vodu ukusniji od toga. Smile

#15:   Autor: Dora Post Postano: 03.05.2005. 2:25

[quote="Rajnus";p="1456"]
Zobene pahuljice, posni sir, tunjevina, bijelo meso, whey, mlijeko, bjeljanjak.


FUUUUUUUUUJ!!!

#16:   Autor: gaap Post Postano: 03.05.2005. 8:42

ma ništa nije fuj osim mrtvih životinja!!!!

#17:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 03.05.2005. 8:54

gaap je napisao/la (Pogledaj post): › ma ništa nije fuj osim mrtvih životinja!!!!


Ma, i one su dobre ako si kvalitetno pripremis, i ako odaberes kvalitetno meso. Xexe Twisted Evil Npr. bijelo meso i tunjevina rulaju!

Cuo si za onaj vic da vegeterijanci zapravo mrze zivotinje?! Naime, pojedu im svu hranu... xexe ;-) Twisted Evil Twisted Evil

#18:   Autor: Rajnus Post Postano: 03.05.2005. 9:02

I posni sir se moze pripremiti da bude vrlo ukusan. Preko ljeta mi je omiljane kombinacija sa vocnim jogurtom i to vockom. Predobro pogotvo kad je vruce. Pojedem pola kile z aobrok Smile

#19:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 03.05.2005. 9:05

Kad sam otvorio kutijicu i ugledao ga, pomislio sam da ima okus slican feti. Medjutim, pokazalo se da posni sir ima okus osusene piljevine. ;-)

Btw. sto je whey (proguglao sam ;-))? Ti si neki bilder?

#20:   Autor: iawgoM Post Postano: 03.05.2005. 19:44

tuvok je napisao/la (Pogledaj post): › a u picku, kaki ste svi vi fine guzice. treba vas izgladnjivati pa vam onda nece biti vazno sto jedete


takoe! sta oni znaju sta je GLAD...da da..."ona" GLAD Shocked ili da im ja kazem stogod o zdravoj prehrani? hehe...bolje ne....

#21:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 04.05.2005. 0:58

Zdrava prehrana podrazumijeva umjerenost i odricanje. Zelis reci da se odrices "onog" jela?! ;-)

#22:  Re: Jedete li zdravo? Autor: iawgoM Post Postano: 04.05.2005. 2:00

ne odricem se ja nicega! Shocked hehe...bas me zanima na koje "ono" mislis Question Embarassed

#23:   Autor: tuvok Post Postano: 04.05.2005. 2:54

iawgoM je napisao/la: ›
tuvok je napisao/la (Pogledaj post): › a u picku, kaki ste svi vi fine guzice. treba vas izgladnjivati pa vam onda nece biti vazno sto jedete


takoe! sta oni znaju sta je GLAD...da da..."ona" GLAD Shocked ili da im ja kazem stogod o zdravoj prehrani? hehe...bolje ne....
nema sta! u pravu si....nek si pogledaju malo sta jedu djeca u etiopiji

#24:   Autor: Rajnus Post Postano: 04.05.2005. 13:55

Nisam bilder nego koristim i malo mozga u teretani a ne samo misice Wink

#25:   Autor: goose Post Postano: 20.06.2005. 20:39

hehe...ovak...držim se donekle zdrave hrane...puno voća i povrća...
jedem dosta riže, razne salate (s tunjevimnom, mljaaac), pa onda malo čokolade pojedem...popijem par deci kaveeee....malo cole...i tak

al trenutno sam na dijeti pa jedem ogromne količine svježeg povrća...i malo mi je muka...fali mi čokoladaaaaa...Sad

#26:  Re: Jedete li zdravo? Autor: nakaradni Post Postano: 12.08.2005. 13:47

jedem masno, špricano, kancerogeno i genetski modificirano, jel to zdravo?

#27:   Autor: D Post Postano: 12.08.2005. 13:54

aha, od toga ti naraste još jedna ruka i oko na leđima pa postaneš superioran Mr. Green

#28:   Autor: noj u bemveu Post Postano: 12.08.2005. 14:38

možda ti naraste i još jedan... pišo
Mr. Green

#29:   Autor: Gost Post Postano: 12.08.2005. 16:04

noju tebi treba dobar pišo i još malo pa ga dobiješ

#30:   Autor: tara13 Post Postano: 31.01.2006. 22:34

Upravu si, treba njih sve u Etiopiju pa će jest sve što se skuha i ne će birati.Ja jedem sve ali nastojim naći mjeru i ne prejedati se pa kad mi je najslađe dignem se od stola i to je najbolja dijeta.Svi neki fini da pop..diš

#31:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 02.02.2006. 0:16

@Tara, imho, najbolji recept za dijetu je ugrabiti si malo hrane u tanjur, odnosno ne imati velike oci... Smile Vecina nas je odgajana da nije dobro bacati hranu, shopali su nam savjest gladnim u Africi... jebiga... zato ne ugrabis u tanjur, a savjest neka pece onoga tko baca hranu iz lonca... Smile

#32:  Re: Jedete li zdravo? Autor: lufus Post Postano: 13.09.2007. 13:13

Nisam ni inače bio ljubitelj ribe, ali nakon ovoga...
http://www.glas-slavonije.hr/rubrika.asp?rub=4&ID_VIJESTI=80072

#33:   Autor: Metalucifer Post Postano: 13.09.2007. 13:45

Proždirem skoro sve i to je to.Par jela ne volim,ali nisam izbirljiv.Mesinu obožavam.

#34:   Autor: aggy Post Postano: 13.09.2007. 14:04

tuvok je napisao/la: ›
a u picku, kaki ste svi vi fine guzice. treba vas izgladnjivati pa vam onda nece biti vazno sto jedete

da ti se mogu oduzeti kikirikiji, ja bih bila prva

#35:   Autor: Sale car Post Postano: 13.09.2007. 14:13

ja uopce ne jedem zdravo.... bas nimalo....

#36:   Autor: aggy Post Postano: 13.09.2007. 14:18

tuvok je napisao/la (Pogledaj post): ›
iawgoM je napisao/la: ›
tuvok je napisao/la (Pogledaj post): › a u picku, kaki ste svi vi fine guzice. treba vas izgladnjivati pa vam onda nece biti vazno sto jedete


takoe! sta oni znaju sta je GLAD...da da..."ona" GLAD Shocked ili da im ja kazem stogod o zdravoj prehrani? hehe...bolje ne....
nema sta! u pravu si....nek si pogledaju malo sta jedu djeca u etiopiji


ak ljudi imaju mogucnost jesti sto zele nek jedu! ajde onda u ime te djece u etiopiji idi kupovat robu na piju i u kineski a ne po trgovinama u gradu jer ta djeca ni to nemaju. I ajde molim te odrekni se svog lagodnog zivota u ime te djece. Bas bih vas sve voljela vidjeti. Ja biram i jedem sto hocu i necu se nikom zbog toga ispricavat.

#37:  Re: Jedete li zdravo? Autor: Monstrum Post Postano: 13.09.2007. 15:03

Žderem sve što mi padne pod ruku, ko pas lutalica sam, sve volim al ipak se svrstavam u skupinu pravih mesoždera, popizdio bi da nemam mesa, slavonac šta ćeš, volim i povrće i voće i ribu, ubijam se u junk foodu, pizze, hamburgeri, hot dogovi, čipsi, flipsi, slatko, kolači, ma sve, nema te hrane što ja neću pojest, pa sad prosudite jel to zdravo il ne, ja kontam da baš i nije, plus to što proždirem sve, opijam se redovito, pijem ko svinja, preferiram pivo i rakiju i pušim kutiju 100s pljugi dnevno.
Samo čekam dan kad će me herc strefit pa da ostatak života mogu provest ko biljka il na nekoj ribi i lešo blitvi bez crvenog mesa sa omčom oko vrata. Very Happy

#38:   Autor: insomnia Post Postano: 13.09.2007. 15:37

Monstrum je napisao/la: ›
Samo čekam dan kad će me herc strefit pa da ostatak života mogu provest ko biljka il na nekoj ribi i lešo blitvi bez crvenog mesa


mmmmmmmmmm Very Happy

mene hrana poprilično opterećuje, tj. živcira me što moramo jesti uopće.. inače sve osim mesa! eventualno bijelo meso i ribu, i to samo morsku-ako već moram (jer nemam ništa drugog u fridžu, što se često zna desiti Very Happy ) apsolutno svaku vrstu povrća-osim poriluka! čokoladu i slatko samo kad me pere pms, a i to onda samo jednu kutiju keksa.. ne volim jesti juhu, što baš i ni dobro.. jako često mi se zna desiti da zaboravim jesti!

#39:   Autor: Monstrum Post Postano: 13.09.2007. 16:28

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › .. jako često mi se zna desiti da zaboravim jesti!


To mi se nemože desit, al pod nikako, obožavam jesti, obožavam kuhati, to mi baš čini zadovoljstvo, i nakon što se dobrano potrudim da skuham nešto fino, uživam u svakom trenutku i u svakom zalogaju.

#40:   Autor: Elena_Os Post Postano: 13.09.2007. 16:33

Kako kada..obožavam kuhati,ali ne za sebe samu..tako da onda često padne nezdravi sendvičak,burek i tako to..

#41:   Autor: fairy Post Postano: 14.09.2007. 7:36

gaap je napisao/la (Pogledaj post): › prolazi sve osim mesa, no nisam vegetarijanac. jednom u mjesec ili dva sjevnu neka pileća prsa ili riba... obožavam tjesteninu, svo povrće, ali kako si kuham sam uvijek su to neke perverzije koje sam izmislim...

E viš viš,,,imamo identične želje u prehrani,,,,,pridodala bih voće i kolače,,,,,zapravo volim jesti sve što nije masno i gorko osijek031.com smile

#42:   Autor: DonQuijote Post Postano: 14.09.2007. 8:30

ja se isto dosta zdravo hranim. kad sjednemo oko pečenja, trudim se nabosti što zdraviji komad. a ni salata mi nije strana, odličan je prilog dobrom obroku.

#43:   Autor: Kiki_08 Post Postano: 18.09.2007. 11:27

Ja uživam u hrani,volim i slatko i slano i povrće,voće,meso,ribu,ali još više volim kuhati i peći kolače! Smatram da se prilično zdravo hranim,izbjegavam prženu i masnu hranu i trudim se jesti raznoliko i maksimalno iskoristiti sesonske namirnice.
Odmah sam ogladnila!
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Jedete li zdravo?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::