Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Osobina koju nemate, a željeli biste ju imati...

#1:  Osobina koju nemate, a željeli biste ju imati... Autor: water Post Postano: 11.12.2010. 21:32

kad biste se ponovno rodili, ne bi pristali biti bez...?

#2:   Autor: 123456 Post Postano: 11.12.2010. 21:36

...tolerancije na ljudsku glupost i nepravdu... ponekad mi je poprilično teško živjeti u toliko raširenoj i posvuda penetriranoj bezobraštini, primitivizmu i gluposti, a na koju sam pomalo alergičan.

#3:   Autor: -nella- Post Postano: 11.12.2010. 21:39

Voljela bih da nisam popustljiva (i dobra!) toliko koliko jesam, jer sam zbog te osobine uglavnom najebala u životu, to ljudi znaju jako dobro iskoristiti. Ali to je osobina bez koje bih voljela biti, a sada koju osobinu nemam, a htjela bih...?Hm... Ne znam.

#4:   Autor: PEGY Post Postano: 12.12.2010. 10:14

naivna sam ko kreten i svima odmah povjerujem i to mrzim kod sebe i zato bih htjela imati više razboritosti i pameti

#5:   Autor: d_grassa Post Postano: 12.12.2010. 10:37

Često nemam vjere u sebe.

#6:   Autor: Monstrum Post Postano: 12.12.2010. 11:12

flegmatičnosti, strpljenja i tolerancije prema imbecilima i imbecilnom ponašanju. mene jednostavno boli tuđa glupost i balkanski mentalni sklop i nemam strpljenja prema idijotima al koliko je crnog pod noktima. strašno mi je to i strašno se živciram i to mi utječe na zdravlje i jako me brine. da sam samo malo flegmatičniji sve bi bilo apsolutno savršeno, ovako me non stop neki kurac jebe ... gledajući s druge strane naviko sam radit pod pritiskom i sve rješavam brzo, kvalitetno i učinkovito i kontam da sam samo malo smireniji bio bi jednak savršenstvu i bliži utjelovljenju boga Very Happy hehehehe

#7:   Autor: nicoll Post Postano: 12.12.2010. 11:39

A ja bih voljela baš suprotno od @Monstruma Wink

Da nisam uvijek ovako flegmatična, hladna i nezainteresirana već da imam malo više osjećaja za druge..mene je stvarno teško impresionirati jer sve mi je "tak svedno" i brzo mi dosadi Sad

#8:  Re: osobina koju nemate, a željeli biste ju imati... Autor: Monstrum Post Postano: 12.12.2010. 13:03




hm ovako nešto osijek031.com smile

#9:   Autor: Mladjo Post Postano: 12.12.2010. 13:15

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › flegmatičnosti, strpljenja i tolerancije prema imbecilima i imbecilnom ponašanju. mene jednostavno boli tuđa glupost i balkanski mentalni sklop i nemam strpljenja prema idijotima al koliko je crnog pod noktima. strašno mi je to i strašno se živciram i to mi utječe na zdravlje i jako me brine. da sam samo malo flegmatičniji sve bi bilo apsolutno savršeno, ovako me non stop neki kurac jebe ... gledajući s druge strane naviko sam radit pod pritiskom i sve rješavam brzo, kvalitetno i učinkovito i kontam da sam samo malo smireniji bio bi jednak savršenstvu i bliži utjelovljenju boga Very Happy hehehehe
zato se nas dvojica tako lijepo nadopunjujemo. ja sam sve što ti nisi. ja sam amer ti si rus. ti si korov ja sam hibiskus. ju ar maj soulmejt, moj životni drug, maj signifikant adr. fa fa

#10:   Autor: Monstrum Post Postano: 12.12.2010. 13:54

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › flegmatičnosti, strpljenja i tolerancije prema imbecilima i imbecilnom ponašanju. mene jednostavno boli tuđa glupost i balkanski mentalni sklop i nemam strpljenja prema idijotima al koliko je crnog pod noktima. strašno mi je to i strašno se živciram i to mi utječe na zdravlje i jako me brine. da sam samo malo flegmatičniji sve bi bilo apsolutno savršeno, ovako me non stop neki kurac jebe ... gledajući s druge strane naviko sam radit pod pritiskom i sve rješavam brzo, kvalitetno i učinkovito i kontam da sam samo malo smireniji bio bi jednak savršenstvu i bliži utjelovljenju boga Very Happy hehehehe
zato se nas dvojica tako lijepo nadopunjujemo. ja sam sve što ti nisi. ja sam amer ti si rus. ti si korov ja sam hibiskus. ju ar maj soulmejt, moj životni drug, maj signifikant adr. fa fa




#11:   Autor: trauma_os Post Postano: 12.12.2010. 14:08

Samo mi pamet fali, sve ostalo je već savršeno osijek031.com smile

#12:   Autor: fear of the dark Post Postano: 12.12.2010. 17:53

Da sam više flegma.....na neke stvari....

#13:   Autor: d_grassa Post Postano: 12.12.2010. 21:24

Suosjećam s Monstrumom Very Happy

#14:   Autor: Malisha Post Postano: 13.12.2010. 18:30

meni definitivno nedostaje odlučnosti i samouvjerenosti

#15:  Re: osobina koju nemate, a željeli biste ju imati... Autor: simo031 Post Postano: 13.12.2010. 22:52

Želio bi imati veći prag tolerancije prema lažima i nepravdama.

#16:   Autor: trauma_os Post Postano: 14.12.2010. 0:04

simo031 je napisao/la: ›
Želio bi imati veći prag tolerancije prema lažima i nepravdama.


E tu se slažem s tobom, ali ne samo prema lažima i nepravdama već prema svemu, vrlo brzo planem na gluposti Embarassed Embarassed

#17:   Autor: exHOP3on Post Postano: 14.12.2010. 0:52

trauma_os je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Želio bi imati veći prag tolerancije prema lažima i nepravdama.


E tu se slažem s tobom, ali ne samo prema lažima i nepravdama već prema svemu, vrlo brzo planem na gluposti Embarassed Embarassed

zašto to željeti, pa zar ne bi bilo bolje da svi lako planu na laži, nepravde i gluposti, možda bi bilo manje toga...


meni bi samo trebalo volje za sve, nakon tog nema što ne bih uspio...

#18:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 14.12.2010. 2:07

predanost zadatku, koncentracija, višezadaćnost...
no sve se još da naučiti.

#19:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 14.12.2010. 13:39

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › predanost zadatku, koncentracija, višezadaćnost...


potpisujem i jos bi dodao vecu zelju za ucenjem, bar nekih 8 sati dnevno... jer u znanju je spas

#20:   Autor: heart3 Post Postano: 14.12.2010. 14:53

koncentracija, ustrajnost, motivacija, i naravno volju za učenjem

#21:  Re: osobina koju nemate, a željeli biste ju imati... Autor: 1step2far Post Postano: 16.12.2010. 11:26

Više strpljenja, manje tvrdoglavosti, manje dobrote (jer redovito naj ... zbog svoje dobrote), više bitch esencije u sebi, a ne milog djeteta, veći prag tolerancije prema nepravdi jer će me takvo što ubiti. Kao mog starog.

#22:   Autor: Mother Earth Post Postano: 16.12.2010. 13:28

VoLju za učenjem i koncentraciju... i da nisam toLiko osjetLjiva :/

#23:   Autor: Sleepwalker Post Postano: 16.12.2010. 15:31

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): ›
bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › predanost zadatku, koncentracija, višezadaćnost...


potpisujem i jos bi dodao vecu zelju za ucenjem, bar nekih 8 sati dnevno... jer u znanju je spas


+1

#24:   Autor: Bojo Post Postano: 06.01.2011. 4:04

htio bi biti ko Ari Gold...

#25:   Autor: Mother Earth Post Postano: 06.01.2011. 11:54

Bojo je napisao/la: ›
htio bi biti ko Ari Gold...


Hehe, samo je jedan Ari Very Happy

#26:   Autor: Anteee Post Postano: 13.01.2011. 0:53

-nella- je napisao/la: ›
Voljela bih da nisam popustljiva (i dobra!) toliko koliko jesam, jer sam zbog te osobine uglavnom najebala u životu, to ljudi znaju jako dobro iskoristiti. Ali to je osobina bez koje bih voljela biti, a sada koju osobinu nemam, a htjela bih...?Hm... Ne znam.



znam kako ti je al jebiga bolji smo takvi nego prokleto glupi i bezobrazni

#27:   Autor: -nella- Post Postano: 13.01.2011. 19:43

Anteee je napisao/la (Pogledaj post): ›
-nella- je napisao/la: ›
Voljela bih da nisam popustljiva (i dobra!) toliko koliko jesam, jer sam zbog te osobine uglavnom najebala u životu, to ljudi znaju jako dobro iskoristiti. Ali to je osobina bez koje bih voljela biti, a sada koju osobinu nemam, a htjela bih...?Hm... Ne znam.



znam kako ti je al jebiga bolji smo takvi nego prokleto glupi i bezobrazni


Pa da bolji smo za druge, a za nas je to pogubno. I biti bezobrazan ne znači biti i glup. Obično mi je bolje kad sam bezobrazna, bolje prođem. Problem je što ne mogu biti uvijek bezobrazna jer mi to nije u karakteru.

#28:   Autor: Anteee Post Postano: 13.01.2011. 20:03

-nella- je napisao/la: ›
Anteee je napisao/la (Pogledaj post): ›
-nella- je napisao/la: ›
Voljela bih da nisam popustljiva (i dobra!) toliko koliko jesam, jer sam zbog te osobine uglavnom najebala u životu, to ljudi znaju jako dobro iskoristiti. Ali to je osobina bez koje bih voljela biti, a sada koju osobinu nemam, a htjela bih...?Hm... Ne znam.


ma znam da je bolje za druge ali i za nas same barem se ja osijećam glupo kad se tako ponašam

znam kako ti je al jebiga bolji smo takvi nego prokleto glupi i bezobrazni


Pa da bolji smo za druge, a za nas je to pogubno. I biti bezobrazan ne znači biti i glup. Obično mi je bolje kad sam bezobrazna, bolje prođem. Problem je što ne mogu biti uvijek bezobrazna jer mi to nije u karakteru.

#29:   Autor: čušpajz Post Postano: 17.01.2011. 21:30

željela bih da ne želim imati nijednu osobinu već da sam zadovoljna s onim što jesam.

#30:   Autor: Frost Post Postano: 17.01.2011. 23:29

Mudrost.

#31:   Autor: mala.ivanka Post Postano: 18.01.2011. 22:28

heart3 je napisao/la (Pogledaj post): › koncentracija, ustrajnost, motivacija, i naravno volju za učenjem



E tocno to............... Rolling Eyes Rolling Eyes

#32:   Autor: Monstrum Post Postano: 19.01.2011. 5:38

da ubijam pogledom, ko scanner, pa da pobijem jedno 20ak ljudi

#33:   Autor: bosna Post Postano: 29.09.2011. 11:09

Ima toga više ali najvažnije ,volio bih da više volim ljude /ne sexualno/ i da sam strpljiviji.
Osijek031.com » Čavrljanje » Osobina koju nemate, a željeli biste ju imati...


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::