Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Prodavaonice tkanina u Osijeku

#1:  Prodavaonice tkanina u Osijeku Autor: Altamira Post Postano: 21.09.2010. 22:48

Znam za tri prodavaonice tkanina u Osijeku, no nijedna nema ono što mi treba. Znam za:

Eurotextil (sada u Sunčanoj ulici, nekad bio u Ulici Republike)
Marabu (Županijska)
Tkanine (blizu tržnice, ne znam kako se zove ulica)

zna li itko, postoji li još koja prodavaonica tkanina u Osijeku? hvala unaprijed

#2:   Autor: tamna strana Post Postano: 21.09.2010. 22:51

bila je jedna u zmaj jovinoj...kad kreneš od bolnice prema istoku......
znam da je imala dosta velik izbor
al stvarno ne znam da li ta trgovina još radi

#3:   Autor: Altamira Post Postano: 21.09.2010. 22:52

Zmaja Jove Jovanovića, jel? Znaš li možda kako se zove trgovina? Da se ne zove možda Vimpo-Osijek?

hvala unaprijed!!

#4:   Autor: DonQuijote Post Postano: 21.09.2010. 22:55

mislim da imaju tri u radićevoj: jedna pored kafića "glembay", druga blizu pbz-a, a treća blizu vip-a. ima i u ulici republike, pored canon-a. sad se ne mogu sjetiti više...

#5:   Autor: tamna strana Post Postano: 21.09.2010. 22:55

VIMPO-OSIJEK d.o.o.
Adresa: ZMAJA J. JOVANOVIĆA 11, 31000 Osijek
Telefon: 031 / 500320

#6:   Autor: Anait Post Postano: 21.09.2010. 22:58

Laughing

Trebati će ti i putovnica do te trgovinice u Zmaj Jovinoj. Premda su rekli da ćemo uskoro moći i sa osobnim iskaznica.

#7:   Autor: tamna strana Post Postano: 21.09.2010. 22:59

Anait je napisao/la: ›
Laughing

Trebati će ti i putovnica do te trgovinice u Zmaj Jovinoj. Premda su rekli da ćemo uskoro moći i sa osobnim iskaznica.


a da prvo nauciš nešto o svom gradu Osijeku Wink

#8:   Autor: Altamira Post Postano: 21.09.2010. 23:02

prije svega, PUNO HVALA DonQuijote i Tamna Strana

DonQuijote je napisao/la: ›
mislim da imaju tri u radićevoj: jedna pored kafića "glembay", druga blizu pbz-a, a treća blizu vip-a. ima i u ulici republike, pored canon-a. sad se ne mogu sjetiti više...


zove li se jedna od njih možda SATEN, Stjepana Radića 38? Na nekim sajtovima sam našao tu adresu, a kada njihov broj upišem u telefonski imenik, nađe mi broj telefona neke privatne osobe, ne firme...

kako god, svima puno hvala!!


Zadnja promjena: Altamira; 21.09.2010. 23:04; ukupno mijenjano 1 put.

#9:   Autor: tamna strana Post Postano: 21.09.2010. 23:04

zar nije taj SATEN bio na cošku gunduliceve i županijeske ?

#10:   Autor: Altamira Post Postano: 21.09.2010. 23:05

doista?!

SATEN - Osijek

Ime Tvrtke/Firme/Preduzeca: SATEN
Adresa

Adresa: Stjepana Radića 38
Grad

Grad: Osijek
Postanski Broj

Grad: 31000
Oblast / Drzava

Oblast/Drzava: Hrvatska / Croatia
Djelatnost: Tekstil


na ovom sajtu piše da je u Radićevoj 38. ali hvala i na toj informaciji, provjerit ću i tamo Smile

#11:   Autor: Altamira Post Postano: 22.09.2010. 17:59

danas sam bio u gradu i obilazio te trgovine.

SATEN se doista nalazi u Radićevoj, ne znam što ste vi vidjeli između Gundulićeve i Županijske. Obišao sam to raskrižje i nisam ništa našao. Ipak moguće je da sam failao, pa ako tamo negdje ipak postoji neka trgovina s tkaninama, recite molim vas gdje se točno nalazi (adresa) i kako se zove?

Što se Radićeve tiče, ima taj Saten preko puta VIPa, i ima "Tkanine" kod kafića Glembay. Kod PBZa nisam ništa našao Confused ako u blizini PBZa postoji nešto, također bih molio ime prodavaonice i/ili adresu

#12:   Autor: josephine01 Post Postano: 22.09.2010. 21:33

Postoji još jedna trgovina tkaninama u DG, blizu Vimpa, ali adresu i naziv ne znam.

#13:   Autor: morgan Post Postano: 22.09.2010. 21:50

josephine01 je napisao/la: ›
Postoji još jedna trgovina tkaninama u DG, blizu Vimpa, ali adresu i naziv ne znam.

kad ideš od bolnice Krstovom dolaziš do Textil studia (bar se tako nekad zvao).na uglu je sa B. Radičevića ulicom.
to su ti sve trgovine textilom u Osijeku, nema ih više.

#14:   Autor: josephine01 Post Postano: 23.09.2010. 9:45

morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la: ›
Postoji još jedna trgovina tkaninama u DG, blizu Vimpa, ali adresu i naziv ne znam.

kad ideš od bolnice Krstovom dolaziš do Textil studia (bar se tako nekad zvao).na uglu je sa B. Radičevića ulicom.
to su ti sve trgovine textilom u Osijeku, nema ih više.


Brao! Na tu sam mislila. Wink

#15:   Autor: Altamira Post Postano: 23.09.2010. 10:28

hvala puno ljudi!!! Very Happy

#16:   Autor: morgan Post Postano: 23.09.2010. 23:02

tražiš nešto određeno?gđa morgan ti dosta skita po svim tim trgovinama pa ako može pomoći slobodno se obrati...

#17:   Autor: Frost Post Postano: 24.09.2010. 0:23

čupavac!

gdje ima čupavca? Very Happy

#18:   Autor: Altamira Post Postano: 24.09.2010. 0:49

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › tražiš nešto određeno?gđa morgan ti dosta skita po svim tim trgovinama pa ako može pomoći slobodno se obrati...


crveni saten. Znam da je saten širok pojam, ali ne znam kako se ovo točno zove. Saten-svila ili satenska podstava ili nešto tako... Dosta gladak, tanak i osjetljiv materijal, ovako izgleda:



treba mi ga 6,9 metara

hvala unaprijed Very Happy
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Prodavaonice tkanina u Osijeku


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::