Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku

#1:  Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.09.2010. 11:50

Slusajuci nase stare i poslovicu o bacanju macica, jedna mlada dama je odlucila baciti psice...

Cijeli internet ju trazi... Ako je i postojala dvojba radi li se o Hrvatici katolkinji - sada sumnje nema.

Vrlo moderan nakit, koji nosi cak i gradonacelnik Osijeka, odaje da se radi o poboznoj katolkinji sto ujedno i baca novo svjetlo na ovaj slucaj.

Kako su Hrvati, posebno katolici kojih je 99% u Hrvatskoj, vrlo pobozan narod nesklon agresivnom ponasanju, gotovo je sigurno da ova djevojka psice ne baca u rijeku kako bi ih ubila, vec ih uvjezbava za novu tocku koju ce izvesti u sklopu SuperTalent showa, koji ove jeseni ponovo krece na NovaTV-u.

Ceka se sluzbeno ocitovanje Biskupske konferencije i Katolicke izvjestajne agencije o ovom slucaju, ali vec mozemo utvrditi da se ovdje ne radi o mucenju zivotinja, kako to zli judeo-masonski mediji pokusavaju progurati, e ne bi li ocrnili ovu djevojsku koja im je za oko zapela zbog narukvice koju nosi.


#2:   Autor: fear of the dark Post Postano: 01.09.2010. 13:20

Baš se pitah hoće li netko otvoriti temu. Snimka je brutalna, psići cvile, ženska ko da vježba za bacanje kugle za svjetsko, a netko u pozadini-pretpostavljam kamerman pita:jel pliva?
Ne znam zašto su se uopće snimali. Ne opravdavam i ne podržavam, ali mnogo ljudi ovo radi i s psima i mačićima, al za to nitko ne zna. Sad će po njoj drvlje i kamenje, e pa sama si je kriva. A što se narukvice tiče nosi ju svaka druga osoba, mislim da to nema puno veze s tim tko je koliko pobožan. To je sad trendy.

#3:  Re: Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku Autor: MaliParadajz Post Postano: 01.09.2010. 13:40

ovo je užasno osijek031.com smile

jel ima netko možda link od videa?

#4:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.09.2010. 13:46

Evo i filmic...


#5:  Re: Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku Autor: MaliParadajz Post Postano: 01.09.2010. 13:50

Isuse Bože osijek031.com smile... odvratno... ženska je ogavna.. još viče wiii i buć i šta ja znam... pa ja nemogu vjerovati.. fuj! osijek031.com smile

#6:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.09.2010. 13:55

Ovako odokativno bih rekao da se radi o nekoj Zagorki, odnosno nekom potoku/rijeci u Zagorju... bumo vidli...

#7:   Autor: maniche Post Postano: 01.09.2010. 14:12

Bila je grupa na fejsu, iskopali su njene podatke, sve živo o njoj..
nisam čitao ali koliko sam vidio, negdje oko metkovića živi.

#8:   Autor: PEGY Post Postano: 01.09.2010. 14:19

Sad nas (hrvate) razvlaće po cijelom belosvetskom netu, Bild čak nudi i nagradu onome tko otkrije tko je na snimci- a oni tvrde da je snimka nastala u RH.
STRAŠNO. Ta ženska spodoba uživa u uzimanju života nemoćnim živim bićima.

#9:   Autor: -nella- Post Postano: 01.09.2010. 14:29

Ha ha kolika buka oko bacanja štenaca u potok/rijeku, ne znam, kao to nitko ne radi... Moja baba redovito uguši u kanalizaciji psiće i mačiće... Kaže da je bolje da ih ona uguši nego da ih ostavi negdje na ulici pa da crknu od gladi ili ih pregazi auto. Šta ćeš. E sad, prije nego me svi napadnete da kažem da ni ja to ne podržavam, ali to je jednostavno tako odkad znam za sebe. Ne treba dizati oko toga toliku galamu, bolje da se brinemo o ljudima koji nemaju što za jesti prvo, pa tek onda o životinjama.

#10:   Autor: plavusaa Post Postano: 01.09.2010. 14:32

Ja bi to na lomacu!

#11:   Autor: MissTake Post Postano: 01.09.2010. 14:44

prije su se djeca igrala ringe-ringe-jaja ... kud ide ovaj svijet ....

#12:   Autor: cane Post Postano: 01.09.2010. 14:48

Zato što nosi nakit ne znači da je katolkinja.

#13:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.09.2010. 15:07

cane je napisao/la: › Zato što nosi nakit ne znači da je katolkinja.
Hm, tko nosi narukvicu s katolickim svecima, ako ne katolici?



Zadnja promjena: Leteci mungos; 01.09.2010. 15:08; ukupno mijenjano 1 put.

#14:   Autor: tamna strana Post Postano: 01.09.2010. 15:07

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ovako odokativno bih rekao da se radi o nekoj Zagorki, odnosno nekom potoku/rijeci u Zagorju... bumo vidli...



4 puta sam gledao ovaj video...i dalje sam uvjeren da se ovdje radi o crvenkapici Very Happy

#15:   Autor: tux Post Postano: 01.09.2010. 15:22

Leteci mungos je napisao/la: ›
cane je napisao/la: › Zato što nosi nakit ne znači da je katolkinja.
Hm, tko nosi narukvicu s katolickim svecima, ako ne katolici?
Nose ju katolici,kvazi katolici i kojekakvi koji su tu narukvicu vidjeli kod drugih,pa su morali i sebi jednu takvu nabavit.

#16:   Autor: MissTake Post Postano: 01.09.2010. 15:25

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Ovako odokativno bih rekao da se radi o nekoj Zagorki, odnosno nekom potoku/rijeci u Zagorju... bumo vidli...



4 puta sam gledao ovaj video...i dalje sam uvjeren da se ovdje radi o crvenkapici Very Happy

a što onda baca u rijeku? male vukove?

#17:  Re: Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku Autor: simo031 Post Postano: 01.09.2010. 15:29

Ono što cura čini je naravno za svaku osudu. Samo nisam siguran da mogu dokučiti zašto je bitno istaknuti da djevojka nosi narukvicu sa svecima? Osim možda ako je cilj stvoriti sliku o katolicima koji kao zvijeri bez imalo osjećaja hodaju svijetom i ubijaju druga živa bića.
No to se krši sa pravilom ovog foruma, (Don't be evil!) a ti (@Leteci mungos) to zasigurno znaš, tako da ne vjerujem da bih to učinio.

#18:   Autor: tamna strana Post Postano: 01.09.2010. 15:40

MissTake je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Ovako odokativno bih rekao da se radi o nekoj Zagorki, odnosno nekom potoku/rijeci u Zagorju... bumo vidli...



4 puta sam gledao ovaj video...i dalje sam uvjeren da se ovdje radi o crvenkapici Very Happy

a što onda baca u rijeku? male vukove?


upravo to...znao sam da ceš ti prva skužiti....

#19:   Autor: koko Post Postano: 01.09.2010. 16:27

tux je napisao/la: ›
Nose ju katolici,kvazi katolici i kojekakvi koji su tu narukvicu vidjeli kod drugih,pa su morali i sebi jednu takvu nabavit.


Sve redom fakin' genijalci!
Bila ona vjernik ili ne, takvo nedjelo je za svaku osudu! To je indiskutabilno!
Ali vjerujem i da takvi detalji mogu pomoći pri identifikaciji te moronke.

#20:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.09.2010. 16:48

simo031 je napisao/la: › Samo nisam siguran da mogu dokučiti zašto je bitno istaknuti da djevojka nosi narukvicu sa svecima?
Meni je za oko zapela ta narukvica. Zapelo mi je za oko i boja njene koze, kose i obrva, tlo i rijecni kamen, zato sam i napisao da mi se cini da bi mogla biti u pitanju neka Zagorka.

Narukvica dokazuje jos nesto - nosenje te narukvice ne mora nuzno znaciti da se osoba ponasa u skladu s pricom koja se krije iza te narukvice.

Jednako tako, ni nenosenje te narukvice ne znaci da je osoba losa, ili manje dobra od one koja tu naruvkcu nosi.

Nosenje te narukvice, buduci da nema estetsku funkciju, je stoga vrlo zanimljiva pojava, a svrha upitna.

IMHO, nosenje te narukvice se ne razlikuje od npr. paradiranja u zenskoj odjeci na kakvoj gay paradi. I jedna i druga osoba zele na taj nacin iskazati u sto vjeruju, cemu pripadaju i cemu su skloni.

Citat: › Osim možda ako je cilj stvoriti sliku o katolicima koji kao zvijeri bez imalo osjećaja hodaju svijetom i ubijaju druga živa bića.
Neki katolici su doista monstrumi ili su bili monstrumi. Sama katolicka crkva je organizacija koja ne sankcionira (odnosno ne prijavljuje svjetovnoj vlasti, kao da su oni s drugog planeta) monstrume u svojim redovima, nego ih za kaznu salje u nove zupe, s novim, svjezim i neokaljanim djecjim guzama. Sotona, da postoji, se sigurno raduje takvim potezima te institucije. No, sad skrecemo s teme.


Citat: › No to se krši sa pravilom ovog foruma, (Don't be evil!) a ti (@Leteci mungos) to zasigurno znaš, tako da ne vjerujem da bih to učinio.
Sto se to ne smije reci i sto je to "evi"l?! Ne smije se reci ono sto tvoje oci i usi ne mogu podnijeti?

Btw. kad smo vec kod krscanskog nakita, ovogodisnji kirvajski hit je "Ocenas na prstenu". Genijalno!

Btw. Ti si odmah u mojoj poruci vidio indukciju i etiketiranje svih katolika. Desni mindset.

#21:   Autor: simo031 Post Postano: 01.09.2010. 17:22

Leteci mungos je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: › Samo nisam siguran da mogu dokučiti zašto je bitno istaknuti da djevojka nosi narukvicu sa svecima?
Meni je za oko zapela ta narukvica. Zapelo mi je za oko i boja njene koze, kose i obrva, tlo i rijecni kamen, zato sam i napisao da mi se cini da bi mogla biti u pitanju neka Zagorka.

Narukvica dokazuje jos nesto - nosenje te narukvice ne mora nuzno znaciti da se osoba ponasa u skladu s pricom koja se krije iza te narukvice.

Jednako tako, ni nenosenje te narukvice ne znaci da je osoba losa, ili manje dobra od one koja tu naruvkcu nosi.

Nosenje te narukvice, buduci da nema estetsku funkciju, je stoga vrlo zanimljiva pojava, a svrha upitna.

IMHO, nosenje te narukvice se ne razlikuje od npr. paradiranja u zenskoj odjeci na kakvoj gay paradi. I jedna i druga osoba zele na taj nacin iskazati u sto vjeruju, cemu pripadaju i cemu su skloni.

Citat: › Osim možda ako je cilj stvoriti sliku o katolicima koji kao zvijeri bez imalo osjećaja hodaju svijetom i ubijaju druga živa bića.
Neki katolici su doista monstrumi ili su bili monstrumi. Sama katolicka crkva je organizacija koja ne sankcionira (odnosno ne prijavljuje svjetovnoj vlasti, kao da su oni s drugog planeta) monstrume u svojim redovima, nego ih za kaznu salje u nove zupe, s novim, svjezim i neokaljanim djecjim guzama. Sotona, da postoji, se sigurno raduje takvim potezima te institucije. No, sad skrecemo s teme.


Citat: › No to se krši sa pravilom ovog foruma, (Don't be evil!) a ti (@Leteci mungos) to zasigurno znaš, tako da ne vjerujem da bih to učinio.
Sto se to ne smije reci i sto je to "evi"l?! Ne smije se reci ono sto tvoje oci i usi ne mogu podnijeti?

Btw. kad smo vec kod krscanskog nakita, ovogodisnji kirvajski hit je "Ocenas na prstenu". Genijalno!

Btw. Ti si odmah u mojoj poruci vidio indukciju i etiketiranje svih katolika. Desni mindset.


Neki ljudi čine krivična djela koja su za svaku osudu. Ako je xy nogometaša počinilo krivično djelo silovanja to ne znači da su svi nogometaši sexualni manijaci.
Ne radi se o onome što moje oči i uši mogu podnijeti ili ne. Nisi bio zao kao ni autor „slavne“ karikature Proroka Muhameda. I iskreno mi je žao ako to ne vidiš u svojim riječima.

#22:  Re: Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku Autor: maniche Post Postano: 01.09.2010. 17:36

mislim da je narukvica bila spomenuta u svrhu pokušaja lokalizacije dotične djevojke, simo Wink

okolica metkovića..stavili su na tu grupu njene školske slike i u koju školu ide..naša je.
dobro,jedino ako je iz bosne, uz granu, pa se školuje kod nas.

#23:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.09.2010. 17:50

simo031 je napisao/la: › Ako je xy nogometaša počinilo krivično djelo silovanja to ne znači da su svi nogometaši sexualni manijaci.
I iskreno mi je žao ako to ne vidiš u svojim riječima.
Meni je iskreno zao sto nisi shvatio ono sto sam zelio reci, ili nisi mogao sloziti valjanu usporedbu.

Ako su ti vec potrebne usporedbe, onda bi tvoja imala smisla kad bi rekao da HNS zataskava silovatelje nogometase, i umjesto da njihova nedjela prijavi - salje ih u drugi nogometni klub da siluju i po drugim gradovima.

#24:  Re: Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku Autor: Cruz031 Post Postano: 01.09.2010. 18:05

http://www.24sata.hr/news/nepokretna-zivi-u-satoru-okruzena-divljim-svinjama/188725/
Broj komentara: 129

http://www.24sata.hr/news/psiholog-ova-djevojka-bi-mogla-zlostavljati-i-ljude/188812/
Broj komentara: 505

Bez komentara.......

#25:   Autor: simo031 Post Postano: 01.09.2010. 18:15

[quote="Leteci mungos"]
... odaje da se radi o poboznoj katolkinji sto ujedno i baca novo svjetlo na ovaj slucaj.Kako su Hrvati, posebno katolici kojih je 99% u Hrvatskoj, vrlo pobozan narod nesklon agresivnom ponasanju, gotovo je sigurno da ova djevojka psice ne baca u rijeku kako bi ih ubila, vec ih uvjezbava za novu tocku koju ce izvesti u sklopu SuperTalent showa, koji ove jeseni ponovo krece na NovaTV-u.Ceka se sluzbeno ocitovanje Biskupske konferencije i Katolicke izvjestajne agencije o ovom slucaju, ali vec mozemo utvrditi da se ovdje ne radi o mucenju zivotinja, kako to zli judeo-masonski mediji pokusavaju progurati, e ne bi li ocrnili ovu djevojsku koja im je za oko zapela zbog narukvice koju nosi.

Čovječe ovom izjavom sebi si priskrbio mjesto generala u nekom eventualnom ratu katolici Vs. anti-katolici. I taj text, nema nikakve veze sa pokušajem identifikacije dotične djevojke. To je jeftina provokacija upućena katolicima, na koju sam se ja nažalost „upecao“.

Slobodno se opusti, jer dozvoliš li nekome drugom pravo na vlastito mišljenje i tumačenje tvojih komentara, to ne znači da ti je ugroženo mjesto alfa – mužjaka na ovom forumu. Very Happy

#26:  Re: Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku Autor: Svebor Post Postano: 01.09.2010. 18:51



Cruz je lijepo primjetio.

Svakoga dana vidim ljude koji kopaju po kontejnerima u Osijeku, starčad u potrazi za odbačenim komadom kruha ili plastičnom bocom... To je ono što se nalazi u NAŠEM dvorištu, a nikoga nije briga. Nikome nije stalo.

#27:   Autor: studiozakvalitetuzivota Post Postano: 01.09.2010. 19:29

Nažalost, istina je da dosta ljudi nehumano ubija životinje. Ali, kad netko to ima potrebu i snimati, onda to može ukazivati na onu poznatu - nije važno "zbog čega pričaju o meni, bitno da pričaju" ili na goru verziju toga - građenje "statusa" u svojoj okolini na temelju toga koliko je osoba opaka, rizična.
Nadam se da će ju trgnut reakcije ljudi kad ju već maleni psići koji pate nisu trgli. Mladi ljudi razne stvari naprave iz egocentričnog mišljenja (gledaju svijet samo iz svoje pozicije, ne razmišljaju o drugima), neki to prerastu, neki ne. Bilo bi lijepo da ovi mladi ljudi nauče nešto. Psićima sa snimke se ne može pomoći, ali možda ima pomoći za neke druge životinje (ili za buduću djecu ovih mladih ljudi).

#28:   Autor: PEGY Post Postano: 01.09.2010. 20:07

Bojim se da je jedina pouka koju će ta djevojka iz ovoga svega izvući da je internet opako mjesto na kojem se moraš dobro paziti. Psića će se ona i dalje tako rješavati

#29:   Autor: sokrat Post Postano: 01.09.2010. 21:02

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/djevojka-koja-je-ubila-psice-se-ispricala-svijetu.html


mami svojoj nek se ispričava.... Evil or Very Mad

#30:   Autor: morgan Post Postano: 01.09.2010. 22:53

nije ona htjela, oni su nju izazivali da ih tako baca kao što odrasli bacaju djecu po bazenu...sve je to igra...drugi put će ih učit' ronit'

#31:   Autor: Heroina9 Post Postano: 01.09.2010. 23:23

Da se razumijemo, protivnik sam bilo kakvog oblika mučenja i ubijanja životinja , ali samo mi i dalje nije jasno zašto se uvijek životinje stavljaju ispred samog čovjeka! Gotovo svaki dan čitam u medijima, kako je netko uzeo pušku i ubijao prolaznike, izmlatio ženu na mrtvo ime, silovao unuku i sl. i nikom ništa jer to već gledamo pod normalno! Nakon ovog slučaja digao se cijeli svijet na noge, svi se zgražavaju ovakvom bolesnom činu, a na fejsu se prave morbidne grupe tipa "smrtna kazna za djevojku koja baca psiće u rijeku"...mislim nije mi jasno...zar je došlo do toga da će životinje imati veća prava od ljudi...ili da ćeš više dobiti zatvora ako povrijediš životinju, a ne čovjeka! Slobodno me popljujte sada ili neka mi netko bar pokuša objasniti u čemu je stvar...jer ja se ipak i dalje zgražavam kada vidim članak da je skupina huligana pretukla nedužnu osobu, a ne što je neka glupača podavila pse!

#32:   Autor: exHOP3on Post Postano: 01.09.2010. 23:28

sad svi sveci, a sta sa onom spikom ''moja baba kerove tukla cekicem, pa sta, bolje neg da lutaju'', a Anonymous, sad se ne sjecas tog? Wink
mal zahebancije, kad je već to tema...
žao mi je te male, kad tad će jo puknit u glavu što je napravila, a kad društvo stigmatizira, to se ne mjenja...

#33:   Autor: plavusaa Post Postano: 01.09.2010. 23:48

Sto vise upoznajem ljude, sve vise volim pse!!!

Mislim sve je to strasno, neke stvari se vise medijski eksponiraju. Ali cinjenicama potvrđeno da vecina ubojica u djetinjstvu zlostavljaju zivotinje tak da valjd treba to u korjenu sasjec. Svakako da je djevojka poremecena i ima ozbiljnih psihickih problema, ali ima i gorih stvari sto se događaju. Samo sto nitko to nije snimio na youtube-u i stavio na fejs :/

#34:   Autor: semir Post Postano: 02.09.2010. 0:23

plavusaa je napisao/la: ›
Sto vise upoznajem ljude, sve vise volim pse!!!

Mislim sve je to strasno, neke stvari se vise medijski eksponiraju. Ali cinjenicama potvrđeno da vecina ubojica u djetinjstvu zlostavljaju zivotinje tak da valjd treba to u korjenu sasjec. Svakako da je djevojka poremecena i ima ozbiljnih psihickih problema, ali ima i gorih stvari sto se događaju. Samo sto nitko to nije snimio na youtube-u i stavio na fejs :/

da je psihički poremećena nebih imala rukavicu na desnoj ruci ali ima iskrivljenu percepciju odnosa prema životinjama stavljajuči ih u podređen položaj što bih prije optužio njene roditelje što joj nisu usadiči ljubav prema drugim oblicima života osim ljudskim a možda ni to vidjet čemo u budučnosti

#35:   Autor: tyler_durden Post Postano: 02.09.2010. 0:46

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
... odaje da se radi o poboznoj katolkinji sto ujedno i baca novo svjetlo na ovaj slucaj.Kako su Hrvati, posebno katolici kojih je 99% u Hrvatskoj, vrlo pobozan narod nesklon agresivnom ponasanju, gotovo je sigurno da ova djevojka psice ne baca u rijeku kako bi ih ubila, vec ih uvjezbava za novu tocku koju ce izvesti u sklopu SuperTalent showa, koji ove jeseni ponovo krece na NovaTV-u.Ceka se sluzbeno ocitovanje Biskupske konferencije i Katolicke izvjestajne agencije o ovom slucaju, ali vec mozemo utvrditi da se ovdje ne radi o mucenju zivotinja, kako to zli judeo-masonski mediji pokusavaju progurati, e ne bi li ocrnili ovu djevojsku koja im je za oko zapela zbog narukvice koju nosi.


Čovječe ovom izjavom sebi si priskrbio mjesto generala u nekom eventualnom ratu katolici Vs. anti-katolici. I taj text, nema nikakve veze sa pokušajem identifikacije dotične djevojke. To je jeftina provokacija upućena katolicima, na koju sam se ja nažalost „upecao“.

Slobodno se opusti, jer dozvoliš li nekome drugom pravo na vlastito mišljenje i tumačenje tvojih komentara, to ne znači da ti je ugroženo mjesto alfa – mužjaka na ovom forumu. Very Happy


Ne bi... u slučaju rata brbljavci prvi bježe... NE hrani trola.

Sam film je šokantan, da ne bi bilo da branim balavicu, ali niti upola šokantan kao tragični događaj u Glini gdje muž ubija ženu pred očima sinova, ili kada poslodavac zaprijeti zaposlenici otkazom ako sačuva trudnoću, ili... ma ima mali milijun događaja koji su puno okrutniji i tragičniji, a ne vidim da se oko njih povela ovako burna rasprava ovdje na forumu... Jel' to zbog narukvice možda? Pitam se pitam??? Eto, sad ja hranim trola... Embarassed

#36:   Autor: MissTake Post Postano: 02.09.2010. 0:52

problem je što mala uživa u ubijanju tih štenaca... sad mi se jedna pjesma mota po glavi, ali ju neći priljepiti....

#37:   Autor: Dylan Post Postano: 02.09.2010. 0:54

A jesu poslali ronioce po njih? Jesu im našli tijela nasukana na obali?
Možda su štenci otplivali u neku bolju budućnost...

#38:   Autor: MissTake Post Postano: 02.09.2010. 0:59

Dylan je napisao/la (Pogledaj post): › A jesu poslali ronioce po njih? Jesu im našli tijela nasukana na obali?
Možda su štenci otplivali u neku bolju budućnost...


klik

#39:   Autor: cane Post Postano: 02.09.2010. 1:43

Leteci mungos je napisao/la: ›
cane je napisao/la: › Zato što nosi nakit ne znači da je katolkinja.
Hm, tko nosi narukvicu s katolickim svecima, ako ne katolici?



Po ovoj teoriji o agresivnim katolicima su i svi muslimani teroristi...

#40:   Autor: studiozakvalitetuzivota Post Postano: 02.09.2010. 7:34

plavusaa je napisao/la: ›
Ali cinjenicama potvrđeno da vecina ubojica u djetinjstvu zlostavljaju zivotinje tak da valjd treba to u korjenu sasjec.


Slažem se da je to utvrđeno, ali je važno imati na umu da nisu svi ljudi koji su zlostavljali životinje postali kasnije ubojice. Dakle, treba djevojka doživjeti posljedicu za ovo što je napravila, ali ne treba ju odmah proglasiti sigurnim ubojicom - da se ljudi ne mijenjaju, živjeli bi još u pećini.

Ovaj slučaj je dosta eksponiran jer, za razliku od uistinu mnogo strašnijeg događaja u Glini i sličnih, ovdje imamo snimku koju je snimio supočinitelj. Snimka nama promatračima dodaje dozu realizma - nije samo napisana vijest da je dijete u šoku nakon što mu je otac pred očima ubio majku skoro podletilo pod kamion (mi možemo birati hoćemo li samo pročitati ovu rečenicu ili ćemo zamisliti kako se strašno moralo osjećati dijete ili kako li je bilo majci koja umire i ne zna hoće li joj djeca preživjeti i ne može ih zaštitit).

Kad imamo i informaciju i ton i možemo vidjeti reakcije žrtve, od toga se kao osobe puno teže možemo distancirati, nego kad imamo samo informaciju. Iskreno, ne vjerujem da ijedan životinoljubac misli da je manji grijeh ubiti majku djeteta pred očima tog djeteta no ubiti psiće. Dakako, pogrešno i to jako pogrešno je i jedno i drugo, ali na stranu to što životinje ne razumiju i nisu odgovorne, ne mislim ni da je ubijena žena odgovorna za svoje ubojstvo, kao ni njena djeca koja isto ne mogu razumijeti zašto se to događa.

#41:   Autor: cannibal Post Postano: 02.09.2010. 8:06

Pa šta je tu tako strašno. To je napavila prilično glupo. Neznam zašto joj treba nekakvo usrano snimanje za vrijeme bacanja. Nisu psi krivi , ali da su zvali veterinare da ih uspavaju to bi morali masno platiti, a zna se da ljudi i ovako nemaju novaca. Dobro je rekla jedna žena: prvo su zaštičene životinje, onda djeca, pa žene, a šta je sa muškarcima???!!! Zanima me koliko vas bi udomilo te psiće da ih je dala u oglas. Vjerojatno ćete napisati (sada kad je sve gotovo): "Pa ja bih". Lažete. Ne biste to učinili jer držanje životinja je velika obveza i zahtjeva punu odgovornost. Životinja ne smije biti gladna ni žedna, ne smijš imati loše dane i iskaljivati se na životinji, ne možeš otići na godišnji odmor, a da ne ostaviš brigu nekome, itd., itd. A zasigurno su najgluplji ljudi koji lućne životinje kupuju djeci jer djeca to žele. Pa taj kućni ljubimac je za njih samo igračka koja je zanimljiva prvih par dana, Da me se ne shvati pogrešno, imam kuću i dva kućna ljubimca-psa i mačka. Mačak samo lunja okolo i vrati se kad hoće, a pas je slobodan u dvorištu (cca 700 m2) i uživa, Naravno, svako jutro čiščenje govana po dvorištu, hranjenje i voda. Neizostavno (jer skače ko blesav) je i maženje. Curica nije ni blesava ni luda, ali gradski ljudi ne razumiju težak i naporan život ljudi na selu (ja živim u gradu), i borbu za opstanak. Svaka stvar u kući i dvorištu ima svoju namjenu i svoju funkciju. Pas - zadužen je da čuva dvorište i spriječi eventualne lopove. A vlasnik - zadužen je da hrani i brine se o psu sve dok pas zadovoljava sve njegove prohtjeve (u večini slučajeva jako dugo). Kada je pas star, ne čuje, ne može više jesti, ukratko-pati se, tada se pas ubije. Nadalje ako pas pokazuje netpeljivost prema ukućanima, grize itd., ubije se. I ne vidim ništa sporno u tome. Veterinari - jako skupo, pogotovo za ljude koji žive na rubu egzistencije.

#42:   Autor: -nella- Post Postano: 02.09.2010. 8:44

@simo nije ih tukla čekićem, hehehe... ali meni isto nije jasno zašto tolika pompa oko štenaca, je to okrutno i to sve stoji, ali toliko gorih stvari se dešava svakodnevno a nitko o tome ne raspravlja i ne pokušava nikoga "pribiti na križ". npr onog lika koji je zatukao ženu, a policija je djelomično kriva. Nitko ih ne spominje ovdje. Bitni su štenci. HAAALOOO.

A mala je samo željna pažnje, očito, ako se snimila ....

#43:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 02.09.2010. 9:23

cane je napisao/la: › Po ovoj teoriji o agresivnim katolicima su i svi muslimani teroristi...
Po kojoj to teoriji, odnosno gdje si ju procitao?

#44:   Autor: maniche Post Postano: 02.09.2010. 10:25

Pa meni tu nije sporno ubijanje stenaca..pun mi k vise tih udruga koje se loze na pse samo zato sto imaju tako mili pogled..a dnevno ubijemo ne znam koliko mil. Zivotinja,sto zbog prehrane,sto zbog znanosti i sl.
Nikom nije zao laboratorijskih stakora?

Meni je sporno snimanje cina..doista ne znam zasto su snimali i objavili..sto je autorima toliko zanimljivo na snimci?
Bas mi je drago sto malu razapinju na netu.

#45:  Re: Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku Autor: cane Post Postano: 02.09.2010. 13:03

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › S Ako je i postojala dvojba radi li se o Hrvatici katolkinji - sada sumnje nema.

Kako su Hrvati, posebno katolici kojih je 99% u Hrvatskoj, vrlo pobozan narod nesklon agresivnom ponasanju, gotovo je sigurno da ova djevojka psice ne baca u rijeku kako bi ih ubila, vec ih uvjezbava za novu tocku koju ce izvesti u sklopu SuperTalent showa, koji ove jeseni ponovo krece na NovaTV-u.



Evo ovdje.

#46:   Autor: simo031 Post Postano: 02.09.2010. 14:45

[quote="tyler_durden"]
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
... odaje da se radi o poboznoj katolkinji sto ujedno i baca novo svjetlo na ovaj slucaj.Kako su Hrvati, posebno katolici kojih je 99% u Hrvatskoj, vrlo pobozan narod nesklon agresivnom ponasanju, gotovo je sigurno da ova djevojka psice ne baca u rijeku kako bi ih ubila, vec ih uvjezbava za novu tocku koju ce izvesti u sklopu SuperTalent showa, koji ove jeseni ponovo krece na NovaTV-u.Ceka se sluzbeno ocitovanje Biskupske konferencije i Katolicke izvjestajne agencije o ovom slucaju, ali vec mozemo utvrditi da se ovdje ne radi o mucenju zivotinja, kako to zli judeo-masonski mediji pokusavaju progurati, e ne bi li ocrnili ovu djevojsku koja im je za oko zapela zbog narukvice koju nosi.


Čovječe ovom izjavom sebi si priskrbio mjesto generala u nekom eventualnom ratu katolici Vs. anti-katolici. I taj text, nema nikakve veze sa pokušajem identifikacije dotične djevojke. To je jeftina provokacija upućena katolicima, na koju sam se ja nažalost „upecao“.

Slobodno se opusti, jer dozvoliš li nekome drugom pravo na vlastito mišljenje i tumačenje tvojih komentara, to ne znači da ti je ugroženo mjesto alfa – mužjaka na ovom forumu. Very Happy


Ne bi... u slučaju rata brbljavci prvi bježe... NE hrani trola.

WTF ?

#47:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 02.09.2010. 15:18

cane je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › S Ako je i postojala dvojba radi li se o Hrvatici katolkinji - sada sumnje nema.

Evo ovdje.
Dakle, nisam smio reci da sam po toj kirvajskoj narukvici skuzio da je ova cura katolkinja i da vjerojatno dolazi iz Hrvatske, a znamo da je u Hrvatskoj to vrlo popularan dodatak odjeci?

Zakljucak da sam time rekao da su svi katolici siledzije si sam donio i meni pokusao prisiti.

Iako skrecemo s teme, pojednostavit cu ti ono sto sam rekao, ali nisi skuzio zajebanciju: "osoba koja nosi tu narukvicu nije nuzno nenasilna" ili "nosenje ove narukvice ne jamci da niste nasilna budala".

Nego, ne kuzim cemu ovi komentari da postoje i gore stvari od bacanja psica?!

Zele li time ljudi opravdati svoju savjest, jer su se i sami koristili tom drevnom metodom rjesavanja viska macaka i pasa (tja, u nasoj kulturi za tu pojavu postoji i vrlo cesto koristena uzrecica), ili zele umanjiti problem bacanja macica u vodu (neki i zbog toga sto se radi o Hrvatici i velikoj katolkinji)?

Boris Dezulovic je nekidan napisao odlican tekst o tome na koji nacin neki gradjani Hrvatske na internetu komentiraju zbivanja.

Isplati se odvojiti malo vremena i procitati ovakav tekst...


@tyler, Vojnici su u ratu ionako samo topovsko meso koje melju likovi u koznim foteljama. U svakom ratu, na svakoj strani. Bilo je i bit ce.

#48:   Autor: cane Post Postano: 02.09.2010. 15:26

Skužio sam zajebanciju ali sam i pročitao i ostatak čega si napisao. E sad da si to napisao za muslimane, pravoslavce ili budiste isto bi tako zvučalo. Dakle ne možeš po pojedincima osuđivati sve.

#49:   Autor: tyler_durden Post Postano: 02.09.2010. 17:02

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
tyler_durden je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
... odaje da se radi o poboznoj katolkinji sto ujedno i baca novo svjetlo na ovaj slucaj.Kako su Hrvati, posebno katolici kojih je 99% u Hrvatskoj, vrlo pobozan narod nesklon agresivnom ponasanju, gotovo je sigurno da ova djevojka psice ne baca u rijeku kako bi ih ubila, vec ih uvjezbava za novu tocku koju ce izvesti u sklopu SuperTalent showa, koji ove jeseni ponovo krece na NovaTV-u.Ceka se sluzbeno ocitovanje Biskupske konferencije i Katolicke izvjestajne agencije o ovom slucaju, ali vec mozemo utvrditi da se ovdje ne radi o mucenju zivotinja, kako to zli judeo-masonski mediji pokusavaju progurati, e ne bi li ocrnili ovu djevojsku koja im je za oko zapela zbog narukvice koju nosi.


Čovječe ovom izjavom sebi si priskrbio mjesto generala u nekom eventualnom ratu katolici Vs. anti-katolici. I taj text, nema nikakve veze sa pokušajem identifikacije dotične djevojke. To je jeftina provokacija upućena katolicima, na koju sam se ja nažalost „upecao“.

Slobodno se opusti, jer dozvoliš li nekome drugom pravo na vlastito mišljenje i tumačenje tvojih komentara, to ne znači da ti je ugroženo mjesto alfa – mužjaka na ovom forumu. Very Happy


Ne bi... u slučaju rata brbljavci prvi bježe... NE hrani trola.


WTF ?


Internet trol = U internetskom nazivlju, izraz trol označava osobu koja dolazi na internetske zajednice kao što su internetski forum s jedinim ciljem da na njih šalje podrivačke, grube i uvredljive poruke kako bi namjerno dosađivala ostalim sudionicima, stvarala zadjevice, odnosno remetila tijek rasprave.
Čak i kad zna da nije u pravu trol nastavlja dalje. To mu je u krvi i tako održava kondiciju prema obuci koju je prošao. Trol jednostavno ne može stati, a vama ostaje jedino da se povučete i prepustite medijski prostor
Njemu, proizvodu nekih prošlih vremena u koja se odlično uklapao.


Ako pročitaš boldano shvatiti ćeš tko je trol u ovoj priči...

Ne hrani trola... bolje ignoriraj. Very Happy

#50:   Autor: simo031 Post Postano: 02.09.2010. 17:04

cane je napisao/la: ›
Skužio sam zajebanciju ali sam i pročitao i ostatak čega si napisao. E sad da si to napisao za muslimane, pravoslavce ili budiste isto bi tako zvučalo. Dakle ne možeš po pojedincima osuđivati sve.

@Leteci mungos, jednako tako sam i ja protumačio tvoj tekst, pa je i moja reakcija bila vrlo slično kao i reakcija @caneta

#51:   Autor: simo031 Post Postano: 02.09.2010. 17:14

tyler_durden je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
tyler_durden je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
... odaje da se radi o poboznoj katolkinji sto ujedno i baca novo svjetlo na ovaj slucaj.Kako su Hrvati, posebno katolici kojih je 99% u Hrvatskoj, vrlo pobozan narod nesklon agresivnom ponasanju, gotovo je sigurno da ova djevojka psice ne baca u rijeku kako bi ih ubila, vec ih uvjezbava za novu tocku koju ce izvesti u sklopu SuperTalent showa, koji ove jeseni ponovo krece na NovaTV-u.Ceka se sluzbeno ocitovanje Biskupske konferencije i Katolicke izvjestajne agencije o ovom slucaju, ali vec mozemo utvrditi da se ovdje ne radi o mucenju zivotinja, kako to zli judeo-masonski mediji pokusavaju progurati, e ne bi li ocrnili ovu djevojsku koja im je za oko zapela zbog narukvice koju nosi.


Čovječe ovom izjavom sebi si priskrbio mjesto generala u nekom eventualnom ratu katolici Vs. anti-katolici. I taj text, nema nikakve veze sa pokušajem identifikacije dotične djevojke. To je jeftina provokacija upućena katolicima, na koju sam se ja nažalost „upecao“.

Slobodno se opusti, jer dozvoliš li nekome drugom pravo na vlastito mišljenje i tumačenje tvojih komentara, to ne znači da ti je ugroženo mjesto alfa – mužjaka na ovom forumu. Very Happy


Ne bi... u slučaju rata brbljavci prvi bježe... NE hrani trola.


WTF ?


Internet trol = U internetskom nazivlju, izraz trol označava osobu koja dolazi na internetske zajednice kao što su internetski forum s jedinim ciljem da na njih šalje podrivačke, grube i uvredljive poruke kako bi namjerno dosađivala ostalim sudionicima, stvarala zadjevice, odnosno remetila tijek rasprave.
Čak i kad zna da nije u pravu trol nastavlja dalje. To mu je u krvi i tako održava kondiciju prema obuci koju je prošao. Trol jednostavno ne može stati, a vama ostaje jedino da se povučete i prepustite medijski prostor
Njemu, proizvodu nekih prošlih vremena u koja se odlično uklapao.


Ako pročitaš boldano shvatiti ćeš tko je trol u ovoj priči...

Ne hrani trola... bolje ignoriraj. Very Happy

Znam što je trol, no tvoja rečenica koju sam citirao, mi je djelovala malo zbrkano (nisam bio sigura kome je upućena),
i od tud moj WTF.
No svi smo mi ponekad trolovi, netko više, netko manje, i to je ljepota foruma. Very Happy

#52:   Autor: simo031 Post Postano: 02.09.2010. 17:29

Leteci mungos je napisao/la: ›

Boris Dezulovic je nekidan napisao odlican tekst o tome na koji nacin neki gradjani Hrvatske na internetu komentiraju zbivanja.

Odličan tekst...hm . Prije bih rekao tvoje viđenje odličnog teksta.

#53:   Autor: MissTake Post Postano: 05.09.2010. 16:56


#54:   Autor: tamna strana Post Postano: 05.09.2010. 17:20

citat..."Tolika se vika napravila, a sad ih nitko neće. Nemam srca da ih vraćam odakle su došli - zaključila je i dodala da će ih pokloniti onome tko dođe po njih."

eto prilike za sve koji su se zgražali i koji su imali potrebu pricati o moralu...
da sad odu po te jadne pse i udome ih
te pokažu cijelom svijetu kako su oni najhumaniji na svijetu......

#55:  Re: Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku Autor: maniche Post Postano: 05.09.2010. 17:32

ipak plivaju Mr. Green

#56:   Autor: PEGY Post Postano: 05.09.2010. 20:46

nevjerujem baš da su to ti štenci.

#57:   Autor: simo031 Post Postano: 05.09.2010. 21:00

PEGY je napisao/la: ›
nevjerujem baš da su to ti štenci.

Ni ja, al' pravit će mo se da vjerujemo

#58:   Autor: MissTake Post Postano: 05.09.2010. 22:49

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
PEGY je napisao/la: ›
nevjerujem baš da su to ti štenci.

Ni ja, al' pravit će mo se da vjerujemo

to su mali vučići, a ona je crvenkapica ... bacila je sve niz rijeku... ko' bi reko čuda da se dese pa štenci od 1 dana plivaju baterflaj par kilometara i sretno se spase i to baš svih 6 komada....

#59:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 07.09.2010. 1:25

simo031 je napisao/la: ›
PEGY je napisao/la: ›
nevjerujem baš da su to ti štenci.

Ni ja, al' pravit će mo se da vjerujemo


Ti stvarno vjeruješ u svakakva sranja. osijek031.com smile

#60:   Autor: simo031 Post Postano: 07.09.2010. 5:20

bazooka_joe je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
PEGY je napisao/la: ›
nevjerujem baš da su to ti štenci.

Ni ja, al' pravit će mo se da vjerujemo


Ti stvarno vjeruješ u svakakva sranja. osijek031.com smile

Da i u babaroge također stvarno vjerujem Smile


#61:  Re: Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku Autor: simo031 Post Postano: 07.09.2010. 23:23

Baka lagala ...

#62:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.09.2010. 0:49

Ja bih samo objavio koliko mene boli kurčina za tu cijelu štoriju:



#63:   Autor: PEGY Post Postano: 08.09.2010. 10:02

simo031 je napisao/la: ›
Baka lagala ...


I tu svoju laž je još mislila dobro naplatiti. dobri ljudi pomagajte, štenci popiju 3l mlijeka na dan, a ja jadna nemogu brinuti za njih...blablabla...evo vam odmah i broj mog računa pa uplačujete

#64:   Autor: la čupakabra Post Postano: 08.09.2010. 13:41

bakica muger htjela nekom utopit svoje štence, baba za predsjednika Very Happy

#65:   Autor: Bizo Post Postano: 13.10.2010. 10:13

od naslova do zadnjeg posta,hrpa infantilnih komentara

#66:   Autor: karmen_du Post Postano: 19.10.2010. 20:07

Bizo je napisao/la: ›
od naslova do zadnjeg posta,hrpa infantilnih komentara

bizo nadam se da ovo nije tvoja djukela u avataru, odvratan je

#67:   Autor: Bizo Post Postano: 23.10.2010. 8:56

karmen_du je napisao/la: ›
Bizo je napisao/la: ›
od naslova do zadnjeg posta,hrpa infantilnih komentara

bizo nadam se da ovo nije tvoja djukela u avataru, odvratan je


nadaš se pogrešno,ni meni se tvoj avatar nešto ne sviđa

#68:   Autor: prcko001 Post Postano: 07.11.2010. 19:25

Inače nemam baš niti pametne komentare niti topice, ali na ovo bih rekao saamo da mi je žao psića, a djevojka je spremna za liječenje jer niti jedan zdrav um ne može ugroziti našega najboljega prijatelja.
Ljudima se ne može vjerovati koliko psima, kada ostanes bez para ostao si bez 90% prijatelja, ali pas ti je i dalje vjeran i ko ne voli pse ne voli niti ljude, tako da bih ju ja osobno poslao na liječenje u jednom smjeru popovača na 100 godina i više
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::