Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?!
Poll :: Koristite li usluge Taxi Cammeo?

Da, zadovoljan/na sam!
44%
 44%  [ 152 ]
Da, nisam zadovoljan/na!
5%
 5%  [ 20 ]
Ne, nemam potrebu
41%
 41%  [ 140 ]
Ne, iz nekog drugog razloga
7%
 7%  [ 27 ]
Ukupno glasova : 339



#1:  Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?! Autor: Redakcija 031 Post Postano: 07.04.2010. 11:23

[11.04.2010.] Samo dan nakon što je u petak službeno proradila nova taxi služba u gradu - Taxi Cammeo, uslijedilo je vatreno krštenje. Osječani, privučeni idejom da ih prijevoz iz noćnog izlaska njihovim domovima košta samo šaku kuna, užarili su lako pamtljivu liniju dispečera nove taxi službe (031/205-205), a sretnici koji ih i dobili morali su čekati i po nekoliko minuta za potvrdu vožnje te više desetaka minuta za samu vožnju.

Znajući da je na snazi promotivna cijena od 13 kuna za vožnje do 5 kilometara, gdje se ukupan iznos dijeli između svih putnika u vozilu (nerijetko se radi o skupinama prijatelja) - nije im za zamjeriti. Iscrpeljni vozači i pomalo izgubljeni dispečeri su i u takvim uvjetima uspjeli zadržati profesionalan odnos i osmijeh na licu.

Kakva su bila vaša iskustva? Slobodno iz iznesite u komentaru na članak...

[07.04.2010.] Taksi Cammeo u Osijeku počinje voziti u petak, a za korisnike usluga pripremio je iznenađenje - snizio je cijenu vožnje do pet kilometara s najavljenih 20 na 13 kuna. Osječani će tako pozivom na telefonski broj 031/205-205 u bilo koje doba dana i noći moći naručiti taksi-uslugu, koju direktori i vlasnici Cammea Osijek, Kosta i Vladimir Minovski - nude u 13 novih vozila (12 Opel Zafira i jedan minibus Opel Vivaro).

Riječki poduzetnici, koji su u osječkoj taksi-tvrtki zaposlili 40-ak djelatnika, objašnjavaju da je cijena od 13 kuna znatno niža od one koju naplaćuju u Rijeci, gdje su prije nekoliko godina uspostavili visoke standarde u poslovanju i tako postali lider ne samo na području Primorsko-goranske županije nego i u široj regiji.




- Osječani su nas jako dobro primili i pokazali se kao dobri domaćini, pa se i mi želimo pokazati kao dobri domaćini u našim vozilima, pod motom 'Brzo, jeftino i sigurno'. Uzimajući u obzir gospodarsko stanje, želimo približiti taksi-usluge svima pa ćemo do lipnja naplaćivati 13 kuna za vožnje do pet kilometara. Nakon toga cijena će za istu uslugu biti 20 kuna, kako smo i najavili pri pokretanju posla u Osijeku, kaže Kosta Minovski.

Direktor Vladimir Minovski objašnjava kako će pozive građana primati u dispečerskom centru, a dispečer će upućivati vozila po putnike. Dakako, građani će moći zaustaviti taksi i na ulici i prevesti se.

Vozila su, navodi Braco Munjas, voditelj poslovanja, opremljena svim potrebnim uređajima, od taksimetra do uređaja za praćenje vozila. Vozači su iskusni, provjereni, govore strane jezike, odjeveni u prepoznatljive Cammeo odore. Putnicima, posebice starima, nemoćnima i invalidima, pomoći će oko smještaja u vozilo i pri utovaru prtljage. Zadovoljan putnik naš je imperativ, poručju iz Cammea.

Dostava pošiljki

Taksi Cammeo Osijek pružat će usluge gradske i međugradske vožnje, ali i poslovnih putovanja uz rezervaciju ili prema ugovoru. Taksisti moraju položiti ispit o poznavanju kulturnih i drugih znamenitosti pa će turiste voditi u obilazak grada i dati osnovne turističke informacije, a u suradnji s agencijama uz pratnju vodiča pružat će usluge turističkih izleta. Također, Cammeo omogućuje prijevoz hitne pošiljke na odredišta u Osijeku ili u Osječko-baranjskoj županiji.


Autor: D.Pejić/Glas-Slavonije.hr


Zadnja promjena: Redakcija 031; 12.04.2010. 11:56; ukupno mijenjano 1 put.

#2:  Re: Taksi Cammeo snizio cijenu, pet kilometara - trinaest kuna! Autor: apple Post Postano: 07.04.2010. 11:26

opet ovaj izmislja neku toplu vodu (navlakusa)

#3:   Autor: MissTake Post Postano: 07.04.2010. 11:29

13kn???
nadam se da nije neka šala... GPP propada...

#4:   Autor: apple Post Postano: 07.04.2010. 11:33

13 kn do 01.05.2010 navodno, i onda nakon toga kad navuce ljude onda ce vratit na 20kn ako ne i vise. ovo sve isko kao sto je i u Rijeci poceo sa 13 pa sa 20 pa onda varanje ludi na veliko,

#5:  Re: Taksi Cammeo snizio cijenu, pet kilometara - trinaest kuna! Autor: fred Post Postano: 07.04.2010. 11:36

apple je napisao/la (Pogledaj post): › opet ovaj izmislja neku toplu vodu (navlakusa)


?????????

Kakva navlakuša?

Pametan poslovni potez, u tih mjesec i pol dana jeftinija vožnja, a nakon toga kada građani steknu naviku vožnje taksijem povećati cijenu tj. staviti onu koja je najavljena. Ako budem zadovoljan uslugom naravno da ću je koristiti i kada bude 20 kuna...

#6:   Autor: MissTake Post Postano: 07.04.2010. 11:36

mnogo je bolji gpp koji i ne vozi na pojedinim relacijama noću i vikendima.
Kao što sam ranije pisala, neka cijena bude i 25kn, radije ću njima platiti nego ovim "starim" taksijima koji neće riječ prozboriti bez 100kn avansa Smile

#7:   Autor: apple Post Postano: 07.04.2010. 11:40

ja ostajem na domacim proizvodima gpp i stari taxi.

#8:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 07.04.2010. 11:40

Uz biciklisticke staze, javni prijevoz i ovakve cijene taxi usluga posjedovanje automobila [ili vise njih] postaje tocka za ozbiljno razmatranje.

#9:   Autor: fred Post Postano: 07.04.2010. 11:41

apple je napisao/la (Pogledaj post): › 13 kn do 01.05.2010 navodno, i onda nakon toga kad navuce ljude onda ce vratit na 20kn ako ne i vise. ovo sve isko kao sto je i u Rijeci poceo sa 13 pa sa 20 pa onda varanje ludi na veliko,


Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › Uzimajući u obzir gospodarsko stanje, želimo približiti taksi-usluge svima pa ćemo do lipnja naplaćivati 13 kuna za vožnje do pet kilometara. Nakon toga cijena će za istu uslugu biti 20 kuna, kako smo i najavili pri pokretanju posla u Osijeku[/i], kaže Kosta Minovski


Lipanj je šesti mjesec.

Pa da, odmah je trebalo biti 20 kuna... Neki skroz prigovaraju i nikada neće biti zadovoljni, a možda su samo konkurencija s kojom se ja ne bih vozio ni da prevoze 5 km za 10 kuna...

#10:   Autor: fred Post Postano: 07.04.2010. 11:42

apple je napisao/la (Pogledaj post): › ja ostajem na domacim proizvodima gpp i stari taxi.


Sve jasno Very Happy

#11:   Autor: MissTake Post Postano: 07.04.2010. 11:44

apple je napisao/la (Pogledaj post): › ja ostajem na domacim proizvodima gpp i stari taxi.

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

kad se neke stvari zbroje dođe se do zaključka
2+2=4

#12:   Autor: apple Post Postano: 07.04.2010. 11:46

prvo ja nema veze s ni jednim prijevozom od ovih, tako da nisam konkurencija nitkome, radim svoje, al kazem da cu se prije vozit gpp-om i starim taxi-em jel sam se s njim mogao uvijek dogovorit, a kad gledam malo forume onda vidim da sipac mulja na veliko.

#13:   Autor: divkovi1 Post Postano: 07.04.2010. 12:12

apple je napisao/la: ›
prvo ja nema veze s ni jednim prijevozom od ovih, tako da nisam konkurencija nitkome, radim svoje, al kazem da cu se prije vozit gpp-om i starim taxi-em jel sam se s njim mogao uvijek dogovorit, a kad gledam malo forume onda vidim da sipac mulja na veliko.


Ma naravno da ces platiti starim taksistima 100kn za isto sto bi platio novima 20kn... Daj ne seri...

#14:   Autor: PEGY Post Postano: 07.04.2010. 12:15

Bolje mi je njima dati 13 ili 20 kn,nego da me pauk digne.

#15:   Autor: tom-2 Post Postano: 07.04.2010. 12:30

apple je napisao/la (Pogledaj post): › prvo ja nema veze s ni jednim prijevozom od ovih, tako da nisam konkurencija nitkome, radim svoje, al kazem da cu se prije vozit gpp-om i starim taxi-em jel sam se s njim mogao uvijek dogovorit, a kad gledam malo forume onda vidim da sipac mulja na veliko.


de sa pricas ti..sta si se s njima mogo dogovoriti? za cijenu? ako ti mislis njima placati duplo a i vise onda nesto s tobom nije u redu..ili si ti jedan od njih pa sada tu pljujes po ovom novom....

#16:   Autor: tux Post Postano: 07.04.2010. 12:46

U svakom slučaju bolje da me taksi Cammeo prevari i naplati mi 30 kn umjesto 20,nego da se dogovorim sa starim taksistima pa umjesto 100 platim 50.

#17:   Autor: cane Post Postano: 07.04.2010. 13:11

Uz ovakve cijene će ljudi otkazivati leasinge...hehe

#18:   Autor: noname Post Postano: 07.04.2010. 13:19

ovo im je super potez za privuc ljude na taxi, i poslje onih 20kn nece biti puno

osobno kontam da necu nikad uci u njega posto sam pretezito na biciklu ali npr za dvije osobe se vise isplati taxi nego gpp

#19:  Re: Taksi Cammeo snizio cijenu, pet kilometara - trinaest kuna! Autor: mali od čače Post Postano: 07.04.2010. 14:07

taman proradio cammeo kad sam kupio afto Very Happy sad ga šišaj..di je e bio ranijih dana kad sam podmazivao ove nase stare dobre derače kože( old taxi ) ...

#20:   Autor: zen031 Post Postano: 07.04.2010. 14:32

Leteci mungos je napisao/la: ›
Uz biciklisticke staze, javni prijevoz i ovakve cijene taxi usluga posjedovanje automobila [ili vise njih] postaje tocka za ozbiljno razmatranje.


Bravo!
Ja sam za to da Osijek postane poznat kao grad biciklista, između ostalog. Pogotovo kad vidim koliko se ljudi sami voze u autu.

#21:   Autor: Mrki_2004 Post Postano: 07.04.2010. 14:43

Sve je to super...al ja danas prolazim pokraj plakata na kojem piše.... 5-10 km =40kn....brate mili...pa ti vidi...isplativije čekat bus onda...jbg...

#22:   Autor: ela Post Postano: 07.04.2010. 14:49

apple je napisao/la (Pogledaj post): › prvo ja nema veze s ni jednim prijevozom od ovih, tako da nisam konkurencija nitkome, radim svoje, al kazem da cu se prije vozit gpp-om i starim taxi-em jel sam se s njim mogao uvijek dogovorit, a kad gledam malo forume onda vidim da sipac mulja na veliko.


Kome ćeš dati svoje novce tvoj problem ..mada vidim da je monogima čudno...u najmanju ruku ....pogledaj malo forume kada se već interesiraš pa će naučiti Minovski,sa naglaskom na ski čisto Makedonsko prezime a možda naučiš i to da je "Šipac" pogrdan naziv za pripadnika albanskog naroda i da među Albancima nema šanse da nađeš Kostu niti jednog. Wink
Ali svakako simpatično nadasve.

Normalno je da tvrtka koja dolazi u grad kao nova ide sa promotivnim cjenama,osobno sam nekoliko puta koristila njihove usluge u Rijeci i bila sam prezadovoljna (preporučili su mi ih Riječani kao nešto što svaki dan koriste),dakle parkirala svoj auto i mirno obavila na par lokacija sve što sam trebala,milina.
Zašto nema nekakvih pozitivnik komentara pa omiljena disciplina u Hrvata je pljuvanje u dalj tako da to ne čudi a kada treba pohvaliti teško se to hvata tipkovnice. Smile

#23:  Re: Taksi Cammeo snizio cijenu, pet kilometara - trinaest kuna! Autor: Carmen Post Postano: 07.04.2010. 15:18

Jeee, napokon sam dočekala da počnu raditi!!! Još sam sretnija kada vidim da će biti u početku samo 13 kn do 5 km... Veliko olakšanje jer više nema pjehe kući u noćnim satima nakon izlaska... Very Happy Mogu samo pohvaliti odličan potez i sigurna sam da će biti zatrpani poslom. Samo naprijed!!!

#24:   Autor: eseker Post Postano: 07.04.2010. 15:23

"u svakoj korpi ima jedna trula jabuka"

"Apple" je za krepat...

#25:   Autor: chosen Post Postano: 07.04.2010. 16:46

već vidim svoje prijatelje i sebe subotom pijani ko letve negdje u reftali treba doći do tvrđe.....Smile)))) PREDOBRA stvar stvarno su im cijene predobre i ovo ćemo često korististi Smile svaka čast!

#26:   Autor: OSTV Post Postano: 07.04.2010. 17:45

Večeras od 20:30 na Osječkoj televiziji, u emisiji "Karte na stol" gostuje vlasnik Taxi Cammea, Kosta Minovski

#27:   Autor: Ica Post Postano: 07.04.2010. 19:23

Konkurencija je uvijek dobrodošla! Monopol je loša stvar - za korisnike!
Napokon je taksi dostupan! Par desetaka kuna je svakako bolje nego parsto...20-30kn za prijevoz od vrata do vrata...pa milina!!! I još to kad idu 2-3 osobe pa podijele trošak! Biciklom se nemože uvijek zbog kiše, leda, mećave...Na tramvaj se isto nemože uvijek - kada vučeš 3 ogromne torbe na kolodvor... Pa kad si pijan nemožeš ni pješke ić - eto ga taksi! Ma milina! A prijevoz te izađe kao dvije-tri pive!

Baš me zanima tko će se prije vozit starim taksijem - ili bar da da pošten razlog ili dva zašto se voziti starim taksijem...pa da se ni mi ostali ne vozimo novima! Čuj, ako stari taksisti ponude nešto bolje - vozit ćemo se njima!!! Gpp neću ni uzimat pod opciju - to je nužno zlo! Iskustva nadasve loša i negativna! Nužno zlo!

#28:   Autor: Freya_os Post Postano: 07.04.2010. 19:29

A zasto je Šipac pogrdno ako znamo da oni sebe zovu Šiptari po nazivu zemlje Republika Šiptarija(u našem jeziku Albanija)???

#29:   Autor: anakonda Post Postano: 08.04.2010. 8:05

Freya_os je napisao/la (Pogledaj post): › A zasto je Šipac pogrdno ako znamo da oni sebe zovu Šiptari po nazivu zemlje Republika Šiptarija(u našem jeziku Albanija)???


...možda zato što je Makedonac????... Rolling Eyes

#30:   Autor: Brick Top Post Postano: 08.04.2010. 12:44

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Freya_os je napisao/la (Pogledaj post): › A zasto je Šipac pogrdno ako znamo da oni sebe zovu Šiptari po nazivu zemlje Republika Šiptarija(u našem jeziku Albanija)???


...možda zato što je Makedonac????... Rolling Eyes

Makedonski šiptar Very Happy

#31:   Autor: tom-2 Post Postano: 08.04.2010. 13:28

vidim jucer plakate po stanicama...ali nekim cudom na svim plakatima brojevi su iskidani...to sad stari taksisti nemaju pametnijeg posla nego ici po gradu i i kidat brojeve od novih..hehehe

#32:   Autor: sale car Post Postano: 08.04.2010. 13:52

Čitam i ne vjerujem... Kontam da netko dođe u osijek sa limuzinama i vozi za đabe da bi ljudi bili skeptični i pljuvali po tome... Prvo probaj, onda seri... Šta ste svi toliko pametni i načitani u vezi toga, a nemate pameti što je crno pod noktom...

1. 13 kn prvih mjesec i pol dana nije navlakuša već pametan poslovan potez ( kako je već netko naveo )... kada su oslikavali tramvaj na trgu pa vožnja bila džaba u tom tramvaju, jel to isto navlakuša? Kad netko otvori novu pekaru pa ti uz kupljen kruh pokloni kiflu, jel i to navlakuša? "Prvo ispeci, pa reci" Wink

2. Kako je par ljudi navelo, da će kasnije biti krađe, sumnjam u to, ipak je to poslovan čovjek i cilj mu je što bolje poslovati da ima više para, kakav bi to posao bio kada bi sada stavio 13 kn i onda 1.6. opa nije 20 već 40 kn??? Dakle, cijena je rečena, na to treba računati... u slučaju da ne bude tako kako je rečeno, onda brate pljuj koliko god hoćeš, ali prvo vidi kako će biti Wink

3. 5-10 km, 40 kn je puno za osobu koja se sama vozika, sjednite vas četvero u auto pa će svaki dati 10 kn i opet će te jeftinije izaći Wink

#33:   Autor: maniche Post Postano: 08.04.2010. 15:30

apple je napisao/la (Pogledaj post): › ja ostajem na domacim proizvodima gpp i stari taxi.


osijek031.com smile osijek031.com smile idi stari vozi umjesto da tu tipkaš..nećete još dugo.

#34:   Autor: oftopik Post Postano: 10.04.2010. 10:45

sinoć/noćas su se cijeli dan/noć vozikail i nije moglo proć 10 min da ne vidiš jedan taxi! odična stvar, i u osijeku svakako neuobičajna.

cijene:
čekanje 3 min nakon poziva, s tim da ova na centrali nije odma shvatila di je plukružni kod katedrale, zgrada županije itd. pa smo se skontali da čekam ispred mekdonaldsa jer je toznala di je
ja sam -> trg - bankomat na pijaci - benza na vbk - trg: 26 kn

čekanje 10ak min nakon poziva
nas troje -> trg - sjenjak: 13 kn svizajedno (dakle, ne po osobi)

#35:  Re: Taksi Cammeo snizio cijenu, pet kilometara - trinaest kuna! Autor: maniche Post Postano: 10.04.2010. 11:50

Vidio sam jučer taksi kod mcdonaldsa, možda je tebe čekao Smile
Kroz tih par sati mog obitavanja u gradu, vidio ih još na par mjesta...vozači pristojno izgledaju..buba u uhu, odjelo..auti također..ovako na prvu sve mi izgleda jako profesionalno..

#36:   Autor: žena Post Postano: 10.04.2010. 18:01

ja sam juce vozila bivseg decka kuci i vidjela na svakom koraku taksi, mislim mogao si je naruciti taksi da ga odveze kuci. nisam ja morala Very Happy. vidim da taksisti imaju puno posla. bas steta sto imam autu i ne pijem da i ja isprobam taj taksi

#37:   Autor: nake_rado Post Postano: 10.04.2010. 18:52

Danas ćemo mi krstit taxi. Nemože se više u drugom stanju pjehe do juga Smile

#38:   Autor: MissConception Post Postano: 10.04.2010. 19:34

evo i od mene pohvala, noćas sam uzela taksi za povratak doma, vozač je bio vrlo ljubazan i profesionalan, glazba ni preglasna ni pretiha, auto još fino miriše po novom.. hahahaa, jedna ugodna vožnja =)

#39:   Autor: sale car Post Postano: 10.04.2010. 20:35

Eto ljudi, svaka čast na pohvalama... Dakle tko god da se voziozadovoljan je, vrijeme je da probaju i ovi skeptici koji su uredno popljuvali taxi cammeo Wink

#40:   Autor: centurion Post Postano: 10.04.2010. 21:59

... je napisao/la (Pogledaj post): › Eto ljudi, svaka čast na pohvalama... Dakle tko god da se voziozadovoljan je, vrijeme je da probaju i ovi skeptici koji su uredno popljuvali taxi cammeo Wink


kolko ste prosjecno imali voznji ak se smije znati? jeste se naradili ili je bilo slabije od ocekivanja ..

#41:   Autor: Mladjo Post Postano: 10.04.2010. 22:07

idem ja tako danas sa ove krasne utakmice a majstor stoji na stajalištu kod tramvajske (kod bijelo - plavih). dođi ovamo! Smile

@centurion, kaže majstor da ne stignu pljugu zapalit

#42:   Autor: MissConception Post Postano: 10.04.2010. 23:50

^^ istina, ja sam isto pitala, reako je da nisu stali od podneva otkako su počeli.

#43:   Autor: Dylan Post Postano: 11.04.2010. 4:04

Evo, iskustvo od prije sat vremena,
Čekali smo 40 minuta da dodje po nas, iako je gospođa dispečerka rekla pri prvom pozivu da će stići za 15 minuta.
Dakle, osim što sam se smrznuo ko pička čekajući da se pojavi, sve drugo je ok. Cijena kakva je najavljena, 13 kuna do djevojke + 40 do mene, vozač pristupačan i razgovorljiv... Osim čekanja, sve ok.

#44:   Autor: _tenjac_ Post Postano: 11.04.2010. 4:32

@Dylan
a oke danas je opet vikend i subota je pa svi idu taxijem kolko sam ja skonto...u tvrđi svakih par minuta prođe jedan...
jebiga...nisam se vozio al čine mi se pristojni a sigurno znam da su bolji neg ovi naši stari...

#45:   Autor: sale car Post Postano: 11.04.2010. 4:58

centurion je napisao/la: ›
... je napisao/la (Pogledaj post): › Eto ljudi, svaka čast na pohvalama... Dakle tko god da se voziozadovoljan je, vrijeme je da probaju i ovi skeptici koji su uredno popljuvali taxi cammeo Wink


kolko ste prosjecno imali voznji ak se smije znati? jeste se naradili ili je bilo slabije od ocekivanja ..


s obzirom da smo u petak tek krenili bilo je i više od očekivanog...

#46:   Autor: MissTake Post Postano: 11.04.2010. 9:16

a ne možete očekivati nedjeljom ujtro, nakon izlaska da će se taxi pojaviti u roku od 5min

#47:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 11.04.2010. 9:30

MissTake je napisao/la: ›
a ne možete očekivati nedjeljom ujtro, nakon izlaska da će se taxi pojaviti u roku od 5min
Al onda nek ne obećavaju kad ih nazoveš da je tu za 15 minuta ako ga čekaš sat vremena.... Nek nabave još vozila ili nek barem budu iskreni kad ih nazoveš pa ti lijepo kažu da im je gužva i da ne možeš tako skoro dobiti prijevoz.... A kad smo već kod toga, kad su već za 5 km spustili cijenu mogli su i za 10....

#48:   Autor: tinka_7 Post Postano: 11.04.2010. 10:35

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
MissTake je napisao/la: ›
a ne možete očekivati nedjeljom ujtro, nakon izlaska da će se taxi pojaviti u roku od 5min
Al onda nek ne obećavaju kad ih nazoveš da je tu za 15 minuta ako ga čekaš sat vremena.... Nek nabave još vozila ili nek barem budu iskreni kad ih nazoveš pa ti lijepo kažu da im je gužva i da ne možeš tako skoro dobiti prijevoz.... A kad smo već kod toga, kad su već za 5 km spustili cijenu mogli su i za 10....


Slazem se s Oligofrenim, mogli su popiti jos koju cugu i vrijeme bi im brze proslo Smile

#49:   Autor: Jedan_iz_mase Post Postano: 11.04.2010. 11:26

Jučer sam ih vidio po gradu, bili su prezaposleni...! SUPER! Napokon da nam grad počinje ličit na neki razvijeni i normalni zapad, gdje se ljudi furaju taksijima pod normalno.

Želim im uspjeh!

#50:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 11.04.2010. 11:33

Ne zelim zvucati kao cicija, ali zvanje s moba na fisknu liniju i cekanje od nekoliko minuta nije nezanemariv trosak za uslugu s niskom cijenom.

Predlazem im da uvedu 098/099 i 091 brojeve na gateway telefonske centrale i time budu jos povoljniji.

Zelim im da imaju ovoliko posla i nakon pocetnog hype-a, te da odluce trajno zadrzati ovu popularnu cijenu. Smile

#51:   Autor: [email protected] Post Postano: 11.04.2010. 11:35

... je napisao/la: ›
Čitam i ne vjerujem... Kontam da netko dođe u osijek sa limuzinama i vozi za đabe da bi ljudi bili skeptični i pljuvali po tome... Prvo probaj, onda seri... Šta ste svi toliko pametni i načitani u vezi toga, a nemate pameti što je crno pod noktom...

1. 13 kn prvih mjesec i pol dana nije navlakuša već pametan poslovan potez ( kako je već netko naveo )... kada su oslikavali tramvaj na trgu pa vožnja bila džaba u tom tramvaju, jel to isto navlakuša? Kad netko otvori novu pekaru pa ti uz kupljen kruh pokloni kiflu, jel i to navlakuša? "Prvo ispeci, pa reci" Wink

2. Kako je par ljudi navelo, da će kasnije biti krađe, sumnjam u to, ipak je to poslovan čovjek i cilj mu je što bolje poslovati da ima više para, kakav bi to posao bio kada bi sada stavio 13 kn i onda 1.6. opa nije 20 već 40 kn??? Dakle, cijena je rečena, na to treba računati... u slučaju da ne bude tako kako je rečeno, onda brate pljuj koliko god hoćeš, ali prvo vidi kako će biti Wink

3. 5-10 km, 40 kn je puno za osobu koja se sama vozika, sjednite vas četvero u auto pa će svaki dati 10 kn i opet će te jeftinije izaći Wink



svaka čast na ovom komentaru ljudi su priglupi i nemaju pojma o čemu pričaju razmislite malo koliko ste puta išli četvrtkom van ili petkom i morali ići kući kad je bilo najzanimljivije jer vam ide zadnji bus ili zadnji tramvaj a sad za 13 kn taxi te doveze pred kućni prag u bilo koje doba noći

#52:   Autor: Ingo Post Postano: 11.04.2010. 12:00

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
a ne možete očekivati nedjeljom ujtro, nakon izlaska da će se taxi pojaviti u roku od 5min
Al onda nek ne obećavaju kad ih nazoveš da je tu za 15 minuta ako ga čekaš sat vremena.... Nek nabave još vozila ili nek barem budu iskreni kad ih nazoveš pa ti lijepo kažu da im je gužva i da ne možeš tako skoro dobiti prijevoz.... A kad smo već kod toga, kad su već za 5 km spustili cijenu mogli su i za 10....


pa dajte ljudi ... tek su poceli ... ovo su im prvi dani, i to jos vikend ... jasno je da nece sve savrseno funkcionirati ... bit ce bolje dok se uhodaju.

#53:  Re: Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?! Autor: -B- Post Postano: 11.04.2010. 12:05

Čestitam vlasniku i zaposlenicima, bila sam jako sretna kad sam ih vidjela u petak u tvrđi!!

Skepticima poručujem da ne pljuju, već da pohvale i podrže dobre stvari kojih je malo i ne događaju se često, ali je nužno prepoznati iste, kada se dogode!!

Čak i da je "navlakuša" u pitanju opet ti je jeftinije i praktičnije već bilo koja druga opcija u ponudi, tako da je besmisleno odbijati se voziti s njima, a pogotovo pljuvati po hvalevrijednom potezu za Osijek!!

Sretno Cammeo ekipi!Smile

#54:   Autor: question Post Postano: 11.04.2010. 12:16

jučerašnja prva vožnja taxijem cammeo : prošli smo tako da smo 4 puta morali zvati dispečere koji su nam svaki put rekli da će taxi doći kroz 10minuta, kada smo 5 put nazvali, došao je u roku od 2 minute. no osim 50 minutnog čekanja, koje pripisujem tome da se još nisu uhodali, sve 5! vrlo ljubazni i kulturni dispečeri i vozači, od gundulićeve do tvrđe 13 kn.
Po povratku iz tvrđe vozili smo se sa starim osječkim taxistom, koji je također bio ljubazan i naplatio je vrlo korektno!
Dakle nigdje nema nikakve muljaže, već je točno onako kako je reklamirano.

#55:   Autor: lidijaa_12 Post Postano: 11.04.2010. 13:09

ma svaka čast ako se događa nešto pozitivno i ak možemo kući za 13 kn ili 20. ali oni nemaju taksimetre!! bar ne taksi u kojem smo se mi vozili. prvo nam je dispečer rekao za određenu relaciju 40 kn, onda je vozač došao i rekao 50, a nemaš ništa da provjeriš osim njegove riječi. nema kilometraže, nema odbrojavanja para... ima garant muljaža ajme

#56:  Re: Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?! Autor: maniche Post Postano: 11.04.2010. 13:29

Halo, ljudi rade 2 dana..da im ipak damo malo više vremena?
Normalno da će bit nekakvih problema..

#57:  Re: Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?! Autor: MoNk Post Postano: 11.04.2010. 14:17

Otišao sinoć van za 13 kuna, pio i vratio se ko gospodin kući za još13 kuna... Više bi goriva spizdio da sam išao privatnim autom! Samo sam se morao "svađati" s vozačem da mi ne treba otvarati vrata da to mogu i sam!!! He he he... Odlično!!!!

#58:   Autor: karamba Post Postano: 11.04.2010. 14:50

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ne zelim zvucati kao cicija, ali zvanje s moba na fisknu liniju i cekanje od nekoliko minuta nije nezanemariv trosak za uslugu s niskom cijenom.

Predlazem im da uvedu 098/099 i 091 brojeve na gateway telefonske centrale i time budu jos povoljniji.

Zelim im da imaju ovoliko posla i nakon pocetnog hype-a, te da odluce trajno zadrzati ovu popularnu cijenu. Smile


Sto se tice brojeva mobitela, u Rijeci se s vozacem mozes dogovoriti pa ti majstor da svoj mob i mozes ga cak direktno zvati i ako nema posla dodje po tebe. Mozda to krene i kod nas kad se malo uhodaju.

Inace taksi je za 5! Vozio se jucer od tvrdje do retfale i bio bi grijeh ista prigovorit.

#59:   Autor: oftopik Post Postano: 11.04.2010. 14:58

lidijaa_12 je napisao/la (Pogledaj post): › ali oni nemaju taksimetre!! bar ne taksi u kojem smo se mi vozili. prvo nam je dispečer rekao za određenu relaciju 40 kn, onda je vozač došao i rekao 50, a nemaš ništa da provjeriš osim njegove riječi. nema kilometraže, nema odbrojavanja para...


e to je i mene zbunilo što nisam nigdje okom naletio na to kolko se zapravo daleko vozim i jesam prešo 2.5, 4.99 ili 5.01 km.
u biti, nisam ni pitao... morat ću sljedeći put mal obratit pažnju na to...

#60:   Autor: karamba Post Postano: 11.04.2010. 15:00

lidijaa_12 je napisao/la: ›
ma svaka čast ako se događa nešto pozitivno i ak možemo kući za 13 kn ili 20. ali oni nemaju taksimetre!! bar ne taksi u kojem smo se mi vozili. prvo nam je dispečer rekao za određenu relaciju 40 kn, onda je vozač došao i rekao 50, a nemaš ništa da provjeriš osim njegove riječi. nema kilometraže, nema odbrojavanja para... ima garant muljaža ajme


Zbog svog nacina rada i propisanog cijenika taksimetri im cak i nisu potrebni jer udaljenost koju predju se automatski biljezi kod dispecera po principu GPS pracenja cestovnog puta i tako kontroliraju taksiste i njihovu naplatu.
Kada vam je dispecerka rekla cijenu njoj je racunalo ucrtalo rutu i izbacilo cijenu dok se mozda vas taksist nije vozio bas po toj ruti pa je napravio malo dulji put i samim time je i icjena bilo nesto veca.

Ali naravno ako je puno tih 50 kuna mozes uvijek pozvati nase stare taksiste u pomoc koji ni nepale taksimetre vec ti zbog svog ogromnog voznog iskustva napamet izracunaju put i koliko ce to kostati.
Sad se zapravo svi mozemo veseliti jer imamo izbor koji prije nismo imali pa svako pljuvanje postaje besmisleno i od sada samo pohvale molim! Smile

#61:   Autor: PEGY Post Postano: 11.04.2010. 15:08

oftopik je napisao/la: ›
lidijaa_12 je napisao/la (Pogledaj post): › ali oni nemaju taksimetre!! bar ne taksi u kojem smo se mi vozili. prvo nam je dispečer rekao za određenu relaciju 40 kn, onda je vozač došao i rekao 50, a nemaš ništa da provjeriš osim njegove riječi. nema kilometraže, nema odbrojavanja para...


e to je i mene zbunilo što nisam nigdje okom naletio na to kolko se zapravo daleko vozim i jesam prešo 2.5, 4.99 ili 5.01 km.
u biti, nisam ni pitao... morat ću sljedeći put mal obratit pažnju na to...


Ajd sad,ne ser...!
Ako niste zadovoljni,imate GPP i stare taksiste.

#62:   Autor: maniche Post Postano: 11.04.2010. 15:14

Ajd ti sad ne ser..!
valjd ljudi imaju pravo znati koliku kilometražu prelaze..nije isto dat 13 i 26 kuna.

#63:   Autor: oftopik Post Postano: 11.04.2010. 15:18

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
oftopik je napisao/la: ›
lidijaa_12 je napisao/la (Pogledaj post): › ali oni nemaju taksimetre!! bar ne taksi u kojem smo se mi vozili. prvo nam je dispečer rekao za određenu relaciju 40 kn, onda je vozač došao i rekao 50, a nemaš ništa da provjeriš osim njegove riječi. nema kilometraže, nema odbrojavanja para...


e to je i mene zbunilo što nisam nigdje okom naletio na to kolko se zapravo daleko vozim i jesam prešo 2.5, 4.99 ili 5.01 km.
u biti, nisam ni pitao... morat ću sljedeći put mal obratit pažnju na to...


Ajd sad,ne ser...!
Ako niste zadovoljni,imate GPP i stare taksiste.


aj prije neg što me opet kvotaš i napšeš ovakvu glupost, pročitaj moje postove od prije na tu temu.

a aj da ti još malo razjasnim situaciju: nije uopće problem patiti, ali najvažnije je da sve bude pošteno i transparentno.


Zadnja promjena: oftopik; 11.04.2010. 15:22; ukupno mijenjano 2 put/a.

#64:   Autor: oftopik Post Postano: 11.04.2010. 15:20

greška

#65:   Autor: Puddock Post Postano: 11.04.2010. 15:31

MoNk je napisao/la: ›
Otišao sinoć van za 13 kuna, pio i vratio se ko gospodin kući za još13 kuna... Više bi goriva spizdio da sam išao privatnim autom! Samo sam se morao "svađati" s vozačem da mi ne treba otvarati vrata da to mogu i sam!!! He he he... Odlično!!!!


Nekako mi je poznato x)
Ovo im je pocetak, svjezi su.. Ajmo reci neiskusni, poslje kad se uhodaju, prevest ce jos vise putnika, puno prije stizati na X Y koordinate, isto tako te i odvesti, pa poslje odredjenog vremena, sumnjam da ce cijena biti 20kn, spustat ce to..
Svaka cast Cammexima Razz

#66:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 11.04.2010. 15:32

zvali kad smo trebali ici u tvrdu, rekla je za 20 min, odustao...
pri povratku pokupili jednog koji je stajao u tvrdi i onda jos neku curu i sve super... samo mi nije jasno jel svako posebno plati ili svi u autu zajedno daju 13 kn... jer sam ja platio za sebe 13 kn a ne znam za curu koja je malo produzila rutu...

#67:   Autor: maniche Post Postano: 11.04.2010. 15:43

Koliko sam ja skužio, ako idete van na istoj lokaciji,djelite tih 13 kn.

#68:   Autor: Frost Post Postano: 11.04.2010. 15:45

PsychoSoldier je napisao/la: ›
zvali kad smo trebali ici u tvrdu, rekla je za 20 min, odustao...
pri povratku pokupili jednog koji je stajao u tvrdi i onda jos neku curu i sve super... samo mi nije jasno jel svako posebno plati ili svi u autu zajedno daju 13 kn... jer sam ja platio za sebe 13 kn a ne znam za curu koja je malo produzila rutu...

Ako je do 5 km, platiš 13 kn. Bio ti sam ili vas 6 u autu. Naplaćuje se po prijeđenoj udaljenosti, ne količini putnika i prtljage.

Kapa dolje taxi službi, vidim da im je dobro krenulo. Ajde barem nekom u ovoj usranoj recesiji. A profitiraju svi: i prijevoznik koji preveze gro putnika i narod koji plati sitnu paru Smile

#69:   Autor: Matek Post Postano: 11.04.2010. 15:49

Balkanci ostaju Balkanci...koliko li samo filozofiraju....

#70:   Autor: sale car Post Postano: 11.04.2010. 16:44

lidijaa_12 je napisao/la: ›
ali oni nemaju taksimetre!! bar ne taksi u kojem smo se mi vozili.


svi automobili taxi cammeo-a imaju taximetre Wink

lidijaa_12 je napisao/la: › prvo nam je dispečer rekao za određenu relaciju 40 kn, onda je vozač došao i rekao 50, a nemaš ništa da provjeriš osim njegove riječi.


Vjerovatno je došlo do zabune kod dispečera, to su također, kao i vozači, sve novi dečki i treba vremena da se ufuraju... muljaže nema SIGURNO jer nema smisla muljati ako želiš privući što veći broj "klijenata" Wink

lidijaa_12 je napisao/la: ›
nema kilometraže, nema odbrojavanja para... ima garant muljaža ajme


Ukoliko se taximetar uključi i dobiješ račun od taximetra, lijepo ti na računu piše koju si kilometražu prešao, dok kod žutog računa ( koji pretpostavljam da si ti dobio ) to nije moguće... Ali jednostavno ti je za izračunati, ako i platio 50 kn udaljenost koju si prešao sa taxi-em je 10 - 15 km Wink

#71:  Re: Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?! Autor: dino_bno Post Postano: 11.04.2010. 17:09

Sve je super sam sto sam popizdio dok sam ga doceko, 20min sam ga ceko u tvrđi i bilo bi dobro da imaju neki broj mobitela da se nemora s mobitela zvati fiksni broj...

#72:   Autor: Frost Post Postano: 11.04.2010. 18:57

Eto prijedlog - 0800 Very Happy

#73:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 11.04.2010. 20:01

super za mlade koji noću izlaze, za cugere, za one daleko od GPP-ovih linija...
za penziće još uvijek povoljniji GPP za 20 kunića mjesečno (Butra) Idea

#74:   Autor: žena Post Postano: 12.04.2010. 12:37

ja podrzavam ovu misao iako se jos nisam vozila, al bit ce barem manje pijanih za volanom. a onaj tko ima imalo vozackog iskustva po osijeku cisto sumnjam da ga ovaj moze zavaljat. npr visnjevac- interspar-4 km. interspar-kruzni tok na divaltovoj 4km.tak da preracunajte si sami. ili jednostavnije google earth i obiljezite si kojim ste putem ili i izaciti ce vam prijedene kilometre. ako mislite da vas je prevario!!! i u ovom osijeku di god isli nista bas nije vise od 5km, jedino visnjevac-zeleno polje, tak da...

#75:   Autor: FunkyLady Post Postano: 12.04.2010. 13:08

Malo je too much 50kn do Bilja, ali eto, podržavam Taki Cameo za unutar grada...

#76:   Autor: Frost Post Postano: 12.04.2010. 13:14

FunkyLady je napisao/la: ›
Malo je too much 50kn do Bilja, ali eto, podržavam Taki Cameo za unutar grada...

Ja sam ti uvijek na potezu OS-Bilje Very Happy

#77:   Autor: murinjos Post Postano: 12.04.2010. 15:06

Baš me briga,Šipac ili Makedonac.Čovjek je poslovan a cijena je u stvari normalna,valjda ljudi imaju svoju računicu.Dao bog da je više takvih zdravih konkurencija,a ne samo u taxi prijevozu!

#78:   Autor: vlale Post Postano: 12.04.2010. 15:34

FunkyLady je napisao/la: ›
Malo je too much 50kn do Bilja, ali eto, podržavam Taki Cameo za unutar grada...

hmm...a koliko je ta relacija kod "starih" taksista?
nekako mi se čini da bi to bilo i više od 100 kn, tako da je ovo ipak povoljnije

#79:   Autor: [email protected] Post Postano: 12.04.2010. 20:06

FunkyLady je napisao/la (Pogledaj post): › Malo je too much 50kn do Bilja, ali eto, podržavam Taki Cameo za unutar grada...



puno je za jednog al snađite se skupi 3-4 za bilje i eto ti svako da 12-15 kn što je jeftinije nego gpp

#80:   Autor: FunkyLady Post Postano: 12.04.2010. 20:26

Ne vozi GPP za Bilje od ove godine Very Happy Very Happy
@Frost, znam Razz

#81:   Autor: exodus Post Postano: 12.04.2010. 22:49

Jel netko isao u ekipi od 3-4 osobe ispod 5 km i jeste li onda dijelili tih 13 kn? Svi kazu da je tako al ne znam jesu li ti ljudi to i isprobali Very Happy

#82:   Autor: [email protected] Post Postano: 12.04.2010. 23:40

prijatelj mi radi u cameu plaća se samo jednom 13 kn neovisno o tome koliko ima osoba u autu

#83:   Autor: Hrcone Post Postano: 13.04.2010. 0:14

jel se kilometri racunaju od mjesta gdje te pokupi ili ? nekidan sam isao u visnjevac do legice(na pocetku visnjevca) a pokupio me na trgu..nisam bas bio siguran da ima 5 kilometara ali sam platio 40 kuna

#84:   Autor: Svebor Post Postano: 13.04.2010. 0:39

ako putujete od točke A do točke B unutar 5 kilometara to izađe 13 kuna, neovisno koliko vas ima...
Ako ideš od od točke A do B, a tvoj lega ima i točku C usput ti ćeš platiti 13 kuna, a lega 26 kuna...
I tako... Smile

ma bolje nego gpp. ovi me barem kada je hića i nužda za cijenu bus karte odvezu od vrata do vrata Very Happy

#85:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 13.04.2010. 1:23

Svebor je napisao/la: ›
ti ćeš platiti 13 kuna, a lega 26 kuna...
lega neće platiti 26 nego 40.... do 1.6. je snižena cijena ali samo za do 5 kilometara - 13kn....5-10 ostalo 40....

#86:   Autor: cohors Post Postano: 13.04.2010. 1:38

kolko čitam po komentarima ovdje i na fejsu, nije bas uvijek do 5km 13kn. javljaju se neki ljudi koji su platili i 40kn, sad kak je to moguce nemam pojma.

#87:   Autor: Circa Post Postano: 13.04.2010. 8:17

exodus je napisao/la: ›
Jel netko isao u ekipi od 3-4 osobe ispod 5 km i jeste li onda dijelili tih 13 kn? Svi kazu da je tako al ne znam jesu li ti ljudi to i isprobali Very Happy

Ja sam isprobao i radi tako 100 %

#88:   Autor: asko Post Postano: 13.04.2010. 9:06

Hrcone je napisao/la: ›
jel se kilometri racunaju od mjesta gdje te pokupi ili ? nekidan sam isao u visnjevac do legice(na pocetku visnjevca) a pokupio me na trgu..nisam bas bio siguran da ima 5 kilometara ali sam platio 40 kuna


ima 4km od trga (kod slona) do tramvajske u višnjevcu

#89:   Autor: sale car Post Postano: 13.04.2010. 11:06

Svebor je napisao/la: ›
ako putujete od točke A do točke B unutar 5 kilometara to izađe 13 kuna, neovisno koliko vas ima...
Ako ideš od od točke A do B, a tvoj lega ima i točku C usput ti ćeš platiti 13 kuna, a lega 26 kuna...
I tako... Smile

ma bolje nego gpp. ovi me barem kada je hića i nužda za cijenu bus karte odvezu od vrata do vrata Very Happy


ako je relacija tvoga lege od polazišta također unutar 5 km onda će i on platiti 13 kn, a ne 26... Wink

#90:   Autor: Brick Top Post Postano: 13.04.2010. 11:54

Jel moguće da dispečeru kažeš da putuješ od točke A do točke B i on ti izračuna/odgovori da ti je to 13kn i onda dođe taksist i odveze te tu relaciju, ali naplati 40kn? Jel se možeš žaliti ili nešt?

#91:   Autor: noname Post Postano: 13.04.2010. 11:58

tebi taksista naplacuje po takismetru kako mu pise, nece ti on izmislit kilometražu, mozes se jedino žalit na dispečera da ti je dao krivu informaciju ali neces nista postic Smile

#92:   Autor: apple Post Postano: 13.04.2010. 12:16

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Jel moguće da dispečeru kažeš da putuješ od točke A do točke B i on ti izračuna/odgovori da ti je to 13kn i onda dođe taksist i odveze te tu relaciju, ali naplati 40kn? Jel se možeš žaliti ili nešt?


malo te je vozac prevario

i jos jedan stvar njima pise 0-5km 13kn po akciji a onda ce bit 20kn, 0-5km nije istina njima se sat vrti 0-4.5km ili 4.7km tu je caka pa zato malo malo bude 40kn

#93:   Autor: FunkyLady Post Postano: 13.04.2010. 12:20

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=25191
Very Happy

#94:   Autor: apple Post Postano: 13.04.2010. 12:24

FunkyLady je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=25191
Very Happy


pohvala za ovaj potez, nadam se da ce se sa njima bit lakse dogovorit za duze relacije nego s ovima novima

#95:   Autor: Pyroclasm Post Postano: 16.04.2010. 22:55

Khm, khm... 13 kuna unutar 5 km je po jednom stajanju. Nas četvero se vozilo nekidan iz Ružine i dvoje nas je izašlo kod Drvljanika, a dvoje kod Svačićeve, pa je to bilo dva puta po 13 kuna. Osim toga, sve je bilo super. Lik je stigo za nekih 5 minuta od poziva. I da, jedan od nas ima super svemirski mobitel s GPS-om, tak da smo bez problema izračunali koliko km se vozimo.

#96:   Autor: BlaCKaNgeL Post Postano: 22.04.2010. 0:49

Hm lagano mi se cini da pocinje isplivavati na povrsinu sto su nam rijecki kolege pokusali ukazati...

Problemi ili ,pa mozemo nazvati,prijevare sa kilometrima:(

Evo neki dan sam htjeo sjesti ali nisam bio siguran da li mi je odrediste u 5km...
Zanima me da li se moze reci vozacu da vozi 5 km prema odredistu i prije prijelaza u "visu" tarifu stane...treba isprobati:)

#97:   Autor: ljiljan Post Postano: 22.04.2010. 8:47

BlaCKaNgeL je napisao/la: ›

Evo neki dan sam htjeo sjesti ali nisam bio siguran da li mi je odrediste u 5km...
Zanima me da li se moze reci vozacu da vozi 5 km prema odredistu i prije prijelaza u "visu" tarifu stane...treba isprobati:)

Bila u istoj dilemi i rekla vozaču gdje da me odveze, ali i da stane ukoliko dionica prelazi 5 km. Čovjek pristao bez problema. Ipak je bilo ispod 5 km, tako da nije morao stati ranije.

Meni su došli u roku od 10 min od poziva.

#98:   Autor: sale car Post Postano: 22.04.2010. 10:16

apple je napisao/la: ›
Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Jel moguće da dispečeru kažeš da putuješ od točke A do točke B i on ti izračuna/odgovori da ti je to 13kn i onda dođe taksist i odveze te tu relaciju, ali naplati 40kn? Jel se možeš žaliti ili nešt?


malo te je vozac prevario

i jos jedan stvar njima pise 0-5km 13kn po akciji a onda ce bit 20kn, 0-5km nije istina njima se sat vrti 0-4.5km ili 4.7km tu je caka pa zato malo malo bude 40kn


kao prvo sumnjam da vas je vozač prevario, u dispečerskom centru upišu u kartu najkraći put do odredišta, ali na karti ne prikazuju jednosmjerne ulice, a moguće da vozač i nije išao "zamišljenom" rutom, pa je napravio nešto više metara pa je prebacilo...

kao drugo, po zakonu, taximetri imaju toleranciju od 2 % zbog raznih "uvjeta" tako da taximetar može prebaciti i kada je vožnja 4,8 km, a opet se možete voziti i 5,2 km, a da ne prebaci na 13 kn...

#99:  Re: Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?! Autor: Stella1989 Post Postano: 25.04.2010. 1:53

Večeras sam (nažalost) morala koristiti ovu uslugu i slobodno mogu reći da me Cammeo razočarao i da me skoro neće vidjeti.

Kako je bus iz Brijesta od 22.50 h otišao s (prve) polazne stanice ranije i nisam mogla stići na zadnji Tenjac u 23.10 h, otišla sam pješke s dečkom do grada, do Kauflanda, pa pozvala taxi. Do Kauflanda sam došla iz tog razloga kako bi moja vožnja bila unutar tih famoznih 5 km.

Čekala sam ga 15 min, sjela u taxi i krenuli smo. Nakon minutu-dvije, kad me vozač pitao do gdje u Tenju trebam ići, rekla sam da me istovari nakon 5 km, odnosno da vožnja bude 13 kn, na što je on rekao da je njemu dispčer rekao da je vožnja 40 kn!!! Kako njemu dispečer može reći koja je cijena, a nije me ni odvezao, a lijepo sam vozaču rekla da trebam unutar tih 5 km..?! Ne može njemu dispečer reći da moram platiti 40 kn, ako se vozim 3-5 km. Ali ovdje očito svašta može...

Pitala sam, kako to da je vožnja 40 kn, kad me pokupio kod Kauflanda, a do Tenja ima 3 km, i znači ja ću platiti 40 kn, za 3 km, što je zapravo 13 kn, a ne 40. Rekao je da je do Tenja 40...I nazvao dispečera i kao ništa se ne može, bla, bla...

I tu vožnju, od cca. 7 min platila sam bezveze 40 kn. I to mi je bio zadnji novac. a kako nisam imala dovoljno, onda me pričekao ispred kuće pa sam morala od mame žicat još 20 kn, da platim šugavu vožnju, koja uopće toliko ne vrijedi. zato je i vožnja trajala oko 7-8 min (ako i toliko) kako bih uopće imala dovoljno novaca da platim tu sramotu od vožnje, a inače bih se od Kauflanda pa recimo do moje stanice vozila možda 6 min. A kako sam vidjela na Google Maps-u, tamn do moje kuće ima oko 5 km, tako da sam bez problema mogla do kućnih vrata taxijem doći za 13 kn.

I još je vozač rekao da je gradska vožnja 13 kn, a do Tenja 40. Kako može biti nešto sasvim drugo, a na plakatima piše da je 13 kn? Nema ništa da piše da je ovoliko za grad, a onoliko za neko mjesto. A razlika od 27 kn nije baš mala, pogotovo ako ti je to zadnje što imaš.

Ako je 3 km, nebitno je dal je u gradu ili će me odvesti od Kauflanda do početka Tenja. I rekao mi je da, ako želim, da se mogu žaliti onima tamo u njihovoj upravi. I kad sam došla kući, nazvala sam i javila se neka žena i ja rekla što je bilo, i kaže ona kao: "Dispečer mu je tako rekao." Pa sam joj ja rekla, kako to da je 40 kn, a lijepo sam ušla kod Kauflanda, a od Kauflanda do Tenja ima 3 km. I kao: "Ja tu ništa ne mogu. Hvala. Doviđenja." TUP! Spustila slušalicu i ja još stojim u nevjerici i gledam jel to ona meni stvarno spustila slušalicu..? Nit' me poslušala do kraja, samo je bezobrazno poklopila... Toliko o stručnosti, ljubaznosti i poštenju...

Sve se više uvjeravam u ono što su ljudi iz Rijeke pisali po forumima. Mislila sam da će to s Cammeom biti bolje, ali...

I još sam dobila račun na kojem uopće ne piše koliko kilometara me taxi vozio. Piše samo neka škrabotina, prešarano 3, i kad sam pitala vozača koliko kilometara tu piše, rekao je: "Ne piše."

I onda gledam tko je tu lud...pa ne možete ljude tako praviti budalama...pravo je vožnja 13 kn, pa je 40, bez obzira ako ćeš se voziti 3 km, a ne 10, pa ona tamo spušta slušalicu...vidim kako drže do svojih mušterija...divno!

Eto, to je bilo moje vatreno krštenje s Cammeom, i nažalost, bilo je loše.


Zadnja promjena: Stella1989; 26.04.2010. 17:30; ukupno mijenjano 2 put/a.

#100:   Autor: dino_bno Post Postano: 25.04.2010. 2:22

joj stela pa tebe niko ne voli =/

#101:   Autor: Stella1989 Post Postano: 25.04.2010. 2:25

dino_bno je napisao/la: ›
joj stela pa tebe niko ne voli =/

Hehe... Wink Ma kužiš, preglupo mi je kako idu tako oderati ljude, ako je 5 km = 13 kn, onda je tako, a ne da je 3 km 40 kn samo zato jer se ide do Tenja, a ušla sam kod Kauflanda... lijepo su oni iz Rijeke govorili, a ja onako branim Cammeo: "Čovjek nije još ni došao u Osijek, jao dolazi nam taxi...", a na kraju da se ovako opečem... Sad

#102:   Autor: dino_bno Post Postano: 25.04.2010. 2:28

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
joj stela pa tebe niko ne voli =/

Hehe... Wink Ma kužiš, preglupo mi je kako idu tako oderati ljude, ako je 5 km = 13 kn, onda je tako, a ne da je 3 km 40 kn samo zato jer se ide do Tenja, a ušla sam kod Kauflanda... lijepo su oni iz Rijeke govorili, a ja onako branim Cammeo: "Čovjek nije još ni došao u Osijek, jao dolazi nam taxi...", a na kraju da se ovako opečem... Sad


Ja ne znam s cim ti nemas losa iskustva Wink
mene svaki put od tvrđe do bosutskog dovede za iste pare, uvijek drugi vozac, nema tu nikakvih laganja za kilometrazu, mislim da svi koji govore protiv cammea da neopravdano lazu jer ne vjerujem da je to istina, taxi cammeo je ono sto je falilo osjecanima, tj imali smo gpp samo sto oni ne zele imati nocni prijevoz tako da je ovo predobro doslo al svejedno ima vas "budala" koji se morate zalit na sve zivo! Balkanci jedni!

#103:   Autor: Stella1989 Post Postano: 25.04.2010. 2:30

Čekaj, čemu vrijeđenje?! Napisala sam iskustvo koje sam doživjela i nije pravedno da naplaćuju vožnju troduplo skuplje, i da muljaju ljude! NE MOŽE biti isto ušao netko u taxi na trgu ili kod Kauflanda! Zato sam i pješačila do tamo...

A lako od Bosutskog do Tvrđe...onda ti ni ne može smuljati da je više od 5 km...a kako vidim, njima je praksa da je do Tenja 40 kn (fiksna cijena), bez obzira ušao ti kod benze Lukoil ili u Tvrđi...

Btw, mogu i skenirati pa staviti taj račun da se vidi ta škrabotina od cijene, na koju mi je vozač rekao: "Ne piše koliko je km."

I btw, ja govorim iz vlastitog iskustva i ne lažem, nemam potrebu za tim! Radije bih da je bilo pošteno kako je i najvaljivano...

Istina je da su puno jeftiniji nego stari taksisti, ali ako se toliko reklamiraju s tih 13 kn za 5 km, zašto onda to uvijek ne primjenjuju? Glupo je ako ljude prave budalama...Misliš si, imam taman za taxi, kako bi na kraju bilo nemaš ni približno i da će te oderati... Rolling Eyes


Zadnja promjena: Stella1989; 25.04.2010. 2:39; ukupno mijenjano 1 put.

#104:   Autor: dino_bno Post Postano: 25.04.2010. 2:39

Cek ko tu koga vrijeđa? ja samo kazem da je vecina na ovom forumu registrirana samo da bi popljuvala sve sto se moze popljuvat, ok ako je to istina sto kazes, idi se zali njima poduzmi nesto jer nema leba od jadikovanja po forumu! i ako si upravu sretno ti u rjesavanju nepravde Wink

#105:   Autor: Stella1989 Post Postano: 25.04.2010. 2:42

dino_bno je napisao/la: ›
Cek ko tu koga vrijeđa? ja samo kazem da je vecina na ovom forumu registrirana samo da bi popljuvala sve sto se moze popljuvat, ok ako je to istina sto kazes, idi se zali njima poduzmi nesto jer nema leba od jadikovanja po forumu! i ako si upravu sretno ti u rjesavanju nepravde Wink

Naravno da ću se žaliti! Zvala sam i večeras čim sam došla kući, ali kako sam već napisala, ona žena tamo mi je "ljubazno" spustila slušalicu i što sam drugo mogla..? Zvat ću u ponedjeljak, kad ne budu u gužvama, pa da mi opet ne spusti slušalicu.

Btw, nisam registrirana da pljuckam po forumu, već da napišem svoje mišljenje. Jedva sam čekala da se vozim Cammeom (pa da napišem pozitivna iskustva i pohvale za novi taxi), a kad su me lijepo večeras zeznuli...jednom mogu, drugi put neće...

Još sam si planirala, kad idem van, lijepo pripremim 13 kn i eto me od Kauflanda do Tenja za 13 kn i super...kad ono...kojih 13 kn...

#106:   Autor: dino_bno Post Postano: 25.04.2010. 2:46

ne bih znao koliko km ima od kauflanda do Tenja, ipak ovisi gdje ides u Tenje, provjeri si na googlu necem, eh i mene kad vozi kuc sam gledam oce me zeznit pa rec da ima vise od 5km al et nisu dosad i jako su ljubazni vozaci Wink i niko od ovih koje znam da su se vozili taxijem nemaju losa iskustva, mozda su pogrijesili s tobom al ne treba im zamjerit zbog toga, novi su u gradu i stvarno su u velikoj guzvi!

#107:   Autor: Stella1989 Post Postano: 25.04.2010. 2:50

Evo ovako: kod Arbanasa ima tabla na kojoj piše da je do Tenja 3,5 km, a kad dođeš do Kauflanda ima, naravno manje (otprilike 500 m). Znači, do početka Tenja je 3 km. rekla sam mu da me istovari kad bude tih 5 km, i onda odmah kao: "Do Tenja je 40 kn." Pa kako može biti 40, ako sam rekla koliko se želim voziti i ako se vozim do 5 km..?

A neki dan me jedan taxist kod katedrale zaustavio i pitao dal trebam taxi na što sam rekla ne i pitala sam ga koliko je do Tenja kad se ide od Kauflanda, da znam kad budem išla van, pa je rekao da on to vidi...da je onda manje od 40 kn...znači da ovisi o kilometraži, a ne gdje je to...


Zadnja promjena: Stella1989; 25.04.2010. 2:52; ukupno mijenjano 1 put.

#108:   Autor: dino_bno Post Postano: 25.04.2010. 2:51

eh trebala si onda mozda izac i nazvat ponovno, ne znam stab ti reko, nisi imala srece =/

#109:   Autor: Stella1989 Post Postano: 25.04.2010. 2:54

dino_bno je napisao/la: ›
eh trebala si onda mozda izac i nazvat ponovno, ne znam stab ti reko, nisi imala srece =/

Usporio je kod Lukoila i nazvao dispečera...i gledam, što da sad radim...ako izađem hoće li mi naplatiti 13 kn ili koliko već...pa ću morat po tom mraku ići pješke...iako sam već išla, ali ne preporučujem nikome zbog živina koje se mogu tamo čuti i nije baš ugodno ići sam pješke po tom mraku...

Uglavnom, eto odvezao me do kuće pa sam žicala od mame...žao mi je samo što nije kako je najavljivano. Da su rekli da je vožnja van grada skuplja, ok - pripremila bih se i procijenila dal da idem taxijem ili ne, a ovako me uhvatio nespremnu i što da sad radim..? Ono, vožnja od 3 km = 40 kn, smiješno! A rekla sam da se želim voziti unutar 5 km...jer mi u biti ni ne treba više od 3 km do Tenja...

#110:   Autor: Frost Post Postano: 25.04.2010. 6:27

Tako je, Stella, reci ti njima!

Svi prijevoznici u Osijeku (GPP, Cammeo) rade samo s jednim ciljem - da tebe zajebu!


Rolling Eyes

#111:   Autor: simo031 Post Postano: 25.04.2010. 8:34

Stella1989 je napisao/la: ›
dino_bno je napisao/la: ›
eh trebala si onda mozda izac i nazvat ponovno, ne znam stab ti reko, nisi imala srece =/

Usporio je kod Lukoila i nazvao dispečera...i gledam, što da sad radim...ako izađem hoće li mi naplatiti 13 kn ili koliko već...pa ću morat po tom mraku ići pješke...iako sam već išla, ali ne preporučujem nikome zbog živina koje se mogu tamo čuti i nije baš ugodno ići sam pješke po tom mraku...

Uglavnom, eto odvezao me do kuće pa sam žicala od mame...žao mi je samo što nije kako je najavljivano. Da su rekli da je vožnja van grada skuplja, ok - pripremila bih se i procijenila dal da idem taxijem ili ne, a ovako me uhvatio nespremnu i što da sad radim..? Ono, vožnja od 3 km = 40 kn, smiješno! A rekla sam da se želim voziti unutar 5 km...jer mi u biti ni ne treba više od 3 km do Tenja...


Vožnja van grada je skuplja ? MO Tenja, je dio grada koliko ja znam.

#112:   Autor: Stella1989 Post Postano: 25.04.2010. 8:57

Frost je napisao/la: ›
Tako je, Stella, reci ti njima!

Svi prijevoznici u Osijeku (GPP, Cammeo) rade samo s jednim ciljem - da tebe zajebu!


Rolling Eyes

De stvarno Frost, nije vrijeme za za*ebanciju...ako sam rekla da do Tenja ima 3 km, zašto da plaćam nešto što ne moram..? Ali kad i ako budete iskusili na svojoj koži, onda ćete vidjeti, a sad slobodno sprdajte, vidim da ne znate ništa drugo!

#113:   Autor: tranquilize Post Postano: 25.04.2010. 10:46



3km ima, vjerujem da racunaju da iz Tenja nece pokupiti nikoga za nazad pa odmah naplacuju 40kn, ali to bi onda mogli i navesti...

#114:   Autor: zeros Post Postano: 25.04.2010. 15:17

Frost je napisao/la: ›
Tako je, Stella, reci ti njima!

Svi prijevoznici u Osijeku (GPP, Cammeo) rade samo s jednim ciljem - da tebe zajebu!


Rolling Eyes

Ovog puta se slažem sa Stelom, Cammeo i nije baš iskren. Vecina vas misli da je vožnja unutar 5 km 13 kn, bez obzira vozite li se sami ili s prijateljima, e pa krivo mislite. Ako vas je vise od dvoje, onda je 26 kuna unutar 5 km, a to nigdje nisu naveli.

#115:   Autor: dino_bno Post Postano: 25.04.2010. 15:53

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
Frost je napisao/la: ›
Tako je, Stella, reci ti njima!

Svi prijevoznici u Osijeku (GPP, Cammeo) rade samo s jednim ciljem - da tebe zajebu!


Rolling Eyes

Ovog puta se slažem sa Stelom, Cammeo i nije baš iskren. Vecina vas misli da je vožnja unutar 5 km 13 kn, bez obzira vozite li se sami ili s prijateljima, e pa krivo mislite. Ako vas je vise od dvoje, onda je 26 kuna unutar 5 km, a to nigdje nisu naveli.


Nas 3 je jucer platilo 13kn Wink

#116:   Autor: zeros Post Postano: 25.04.2010. 15:59

dino_bno je napisao/la: ›
zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
Frost je napisao/la: ›
Tako je, Stella, reci ti njima!

Svi prijevoznici u Osijeku (GPP, Cammeo) rade samo s jednim ciljem - da tebe zajebu!


Rolling Eyes

Ovog puta se slažem sa Stelom, Cammeo i nije baš iskren. Vecina vas misli da je vožnja unutar 5 km 13 kn, bez obzira vozite li se sami ili s prijateljima, e pa krivo mislite. Ako vas je vise od dvoje, onda je 26 kuna unutar 5 km, a to nigdje nisu naveli.


Nas 3 je jucer platilo 13kn Wink


Meni se cini da ni oni ne znaju koliko kome treba naplatiti. Nekom naplate 13, nekom 26, a nekom i 40 za isti prijeđeni put.

#117:   Autor: dino_bno Post Postano: 25.04.2010. 16:08

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
Frost je napisao/la: ›
Tako je, Stella, reci ti njima!

Svi prijevoznici u Osijeku (GPP, Cammeo) rade samo s jednim ciljem - da tebe zajebu!


Rolling Eyes

Ovog puta se slažem sa Stelom, Cammeo i nije baš iskren. Vecina vas misli da je vožnja unutar 5 km 13 kn, bez obzira vozite li se sami ili s prijateljima, e pa krivo mislite. Ako vas je vise od dvoje, onda je 26 kuna unutar 5 km, a to nigdje nisu naveli.


Nas 3 je jucer platilo 13kn Wink


Meni se cini da ni oni ne znaju koliko kome treba naplatiti. Nekom naplate 13, nekom 26, a nekom i 40 za isti prijeđeni put.


A ne znam, ostali nemaju srece Laughing

#118:   Autor: Osječanin Post Postano: 25.04.2010. 16:11

Koliko sam ja skužio ako npr. dvoje ljudi uđu zajedno, to je 13 kn a ako još nekoga pokupe usput i taj plaća 13 kn. Nemam pojma.

#119:   Autor: exHOP3on Post Postano: 25.04.2010. 16:43

kolko sam ja skužio cijenik se pravi usput osijek031.com smile

#120:   Autor: Tristia Post Postano: 25.04.2010. 17:04

evo što sam ja zaključila iz dosadašneg vozanja s Cammeom..

do 5km je 13kn neovisno o broju osoba ALI ukoliko svi izađu zajedno, svako stajanje je 13kn Smile broji se da si podijelio taxi samo ako svi zajedno uđete i izađete, ukoliko mora napraviti 2 stajanja (makar mu bila usput) on to broji kao posebnu vožnju.

u autima nemaju taximetre koji pokazuju kilometražu,vožnja se naplaćuje preko GPS-a kod dispečera, on prati koliko je taxi prešao km, a taksist i mi (putnici) vidimo samo cijenu. tako su spriječili ono: majstore vozi u tom smjeru do 5km pa ćemo izać..

a mogli su pravila i prije navesti,ali sad kad su poznata, lako je praviti kombinacije Smile
inače, ja sam prezadovoljna njima.

#121:   Autor: exodus Post Postano: 25.04.2010. 21:18

Je li moguce zatraziti od dispecera da unaprijed kaze cijenu nakon sto mu je naznaceno od koje do koje tocke zelis ici i s koliko osoba?

#122:   Autor: sale car Post Postano: 26.04.2010. 0:10

exodus je napisao/la: ›
Je li moguce zatraziti od dispecera da unaprijed kaze cijenu nakon sto mu je naznaceno od koje do koje tocke zelis ici i s koliko osoba?


naravno... kada nazoveš i tražiš taxi, onda odmah i pitaš za cijenu...

sve ostalo ću komentirati sutra... Wink

#123:   Autor: bluesky Post Postano: 01.06.2010. 11:43

U subotu oko ponoći, tražili smo taksi ispred studentskog doma da dođe i da nas odveze, dio putnika do tvrđe i dio do kolodvora. Vozač je došao, krenuo i rekao da je vožnja 40kn. Naravno da smo se bunili te smo tražili da nam objasni. Rekao je da je po njemu to 26kn, jedan dio do tvrđe 13kn i drugi dio do kolodvora 13kn, ali su mu rekli da nam naplati 40kn i da to mora napraviti jer će inače morati dati iz svog džepa!!! Bilo nam je žao vozača i dali smo mu taj novac, no savjetujem da prije nego što zovete taksi utvrdite cijenu, jer se izgleda ona određuje proizvoljno, za svakog drugačije! Dugo je i trajalo....

#124:   Autor: sale car Post Postano: 01.06.2010. 14:46

bluesky je napisao/la: ›
U subotu oko ponoći, tražili smo taksi ispred studentskog doma da dođe i da nas odveze, dio putnika do tvrđe i dio do kolodvora. Vozač je došao, krenuo i rekao da je vožnja 40kn. Naravno da smo se bunili te smo tražili da nam objasni. Rekao je da je po njemu to 26kn, jedan dio do tvrđe 13kn i drugi dio do kolodvora 13kn, ali su mu rekli da nam naplati 40kn i da to mora napraviti jer će inače morati dati iz svog džepa!!! Bilo nam je žao vozača i dali smo mu taj novac, no savjetujem da prije nego što zovete taksi utvrdite cijenu, jer se izgleda ona određuje proizvoljno, za svakog drugačije! Dugo je i trajalo....


ma pusti ih, oni ti rade šta i kako hoće... malo naplaćuju ovako, malo onako i onda se ti opravdavaj putnicima... istina je da vozači daju iz svog džepa bude li bilo kakvog manjka, pa makar mu putnik i pobjegao, mora iz svog džepa dati... ja sam jednom imao priliku voziti dva putnika od sarvaša za osijek za 60 kn, da bi m ioni rekli da su već deset puta išli i svaki puta je bilo 50 kn, a kako sada odjednom 60... nisam znao šta da im kažem, a na svakom sastanku prije posla ti gospoda kažu kako se moraš sam izvući, a ne svaljivati krivicu na dispečere i gazde...

#125:   Autor: zlajaos.zg Post Postano: 16.06.2010. 11:48

e ljudi nemate pojma koje je to prcanje u glavu,u Came-u. Sve sto su rekli bivsi djelatnici,reći će vam
evo i sadašnji.ako ne vjerujete,dodite pa probajte.
jebo ga bubalo sto mu je dozvolio to.

#126:   Autor: legica21 Post Postano: 13.08.2010. 12:14

Jednom sam pitala taksistu jel njima određeno kojim putem treba ići, s obzirom da me uvijek vozaju skoro 3km do kolodvora..a ima puuuuno kraćih puteva... i rekao mi je da oni to sami određuju.. pa kog vraga onda kruže okolo..a još imaju i gps.. Ako ikako može kružili bi toliko da naprave više od 5km -.-

#127:  Re: Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?! Autor: Stella1989 Post Postano: 11.06.2011. 9:32

Hahahaha... osijek031.com smile

Pijani lopovi ukrali taksi vozaču pod nosom (provozali se u Cammeu)

Pazi izjave...

- Ništa strašno, par pijanih huligana se skupilo i ukrali su nam vozilo. Vozač se jako uplašio, ali bitno je da smo automobil našli u jednom komadu, kazao je za Jutarnji list Kosta Minovski, vlasnik Cammea.

Kontam da njegova briga za radnika ne bi bila ni 0,1% kao za auto.

#128:   Autor: fatalni_cevap Post Postano: 11.06.2011. 10:42

ovo je kaos u zagrebu s tim kameom.
koji lopovi hahah.
znaci ne mozes ih zvat ako imas npr. vipov broj, vec samo sa t-mobile mreze.
ne pricam s ljudima o taxiima al vec 4evero se pozalilo na kamea.
1 zove 4 sata prije da dodju jer mu je bitno i oni zaborave doc i onda ih je zvao 14 puta ali uzalud.
drugi je zvao 2 sata ranije i kazu mu nek nazove 15 minuta ranije hahH?
prije ces stic pjeske nego kameom

#129:   Autor: maddox_rumble Post Postano: 11.06.2011. 11:17

fatalni_cevap je napisao/la (Pogledaj post): › ovo je kaos u zagrebu s tim kameom.
koji lopovi hahah.
znaci ne mozes ih zvat ako imas npr. vipov broj, vec samo sa t-mobile mreze.
ne pricam s ljudima o taxiima al vec 4evero se pozalilo na kamea.
1 zove 4 sata prije da dodju jer mu je bitno i oni zaborave doc i onda ih je zvao 14 puta ali uzalud.
drugi je zvao 2 sata ranije i kazu mu nek nazove 15 minuta ranije hahH?
prije ces stic pjeske nego kameom


zato jer je jos u pocetku, s druge strane obicni taxisti u zagrebu imaju cijene kao da se vozis u limuzini i jedes kavijar

#130:   Autor: fatalni_cevap Post Postano: 11.06.2011. 12:48

a jbg.. taxi u zagrebu i koriste ovi kojima je nesto jako bitno i ko ima para, jako dobro je sve pokriveno tramvajima i busevima pa ni ne znam zasto bi netko normalan zvao taxi al eto.


i kad ne budu u pocetku isto ce krast ko sto kradu u osijeku. ne pada mi na pamet vise ikad ic s tim kameom. 3/4 puta taximetar nije ukljucen bio i onda izadje i kaze 50 kn ahhah.
i taj gazda mafia itd. zbogom kameo Smile

#131:   Autor: maddox_rumble Post Postano: 11.06.2011. 13:05

meni je kameo u osijeku uvijek bio super, nikad mi nije preplatio

mora da je to onda individualno Wink
Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::