Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Hrvatska - Engleska: 9.9.2009 u 9 sati - dan D

#1:  Hrvatska - Engleska: 9.9.2009 u 9 sati - dan D Autor: DARCHO Post Postano: 06.09.2009. 21:18

..I dok smo jedva prošli bjelarusiju,čekamo srijedu kao seljaci isplatu poticaja,sam što nama dolazi taj dan. Muškoj populaciji kojoj je nogomet prva i osnovna stvar,a s time i pivo da upotpuni događaj,nema ništa draže nego zasjest i gledat tekmu.Mi koji nismo otišli u london,pokušat ćemo si dočarat atmosferu u obližnjoj birtiji.stoga navalite..prognozirajte,dajte primjedbe,taktiku i sve ostalo.
bježte ljudi,ovdje igra hrvatska !!

#2:   Autor: russell Post Postano: 06.09.2009. 21:37

e da luka igra bilo bi dosta sanse,ovako ce bit jebeno tesko,corluka isto sjebo stvar,jer da nije bio bi promjenjen raspored kolko sam ja skuzio kad je bilic prico,sto znaci da bi vjerovatno stavio pranjica ko krilo u vezu i onda bi se on,eduardo i ola ovima mame nataslacili
inace gledo sam engleze s slovenijom i to je bio ocaj,ak tak budu igrali,imamo dobre sanse,naravno pod pretpostavkom da ne igramo ko protiv bjelorusa

#3:   Autor: cane Post Postano: 06.09.2009. 21:41

Nek zove Bilić nekog od mlađih. Recimo ovaj Lovren igra dobro. Fali nam stopera. A toga smo prije imali na bacanje.

#4:   Autor: nake_rado Post Postano: 06.09.2009. 23:15

Moguće da će Srnu povuć na mjesto Čorluke a onda je lakše vezu pokrpat, možda i Olu prebacit u vezu pa nek trči.
Ma kako god okreneš, belaj je.

#5:   Autor: Razor Post Postano: 07.09.2009. 0:26

ako budu igrali ko protiv bjelorusa loše nam se piše...morat će se iskazat ko dinamo protiv heartsa na maksimiru, dati 200% od sebe koda ne postoji sutra, onda imamo prilike...

#6:   Autor: cane Post Postano: 07.09.2009. 0:55

nake_rado je napisao/la: ›
Moguće da će Srnu povuć na mjesto Čorluke a onda je lakše vezu pokrpat, možda i Olu prebacit u vezu pa nek trči.
Ma kako god okreneš, belaj je.

To sam ti ja jučer rekao...hehe

#7:   Autor: tux Post Postano: 07.09.2009. 6:57

cane je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
Moguće da će Srnu povuć na mjesto Čorluke a onda je lakše vezu pokrpat, možda i Olu prebacit u vezu pa nek trči.
Ma kako god okreneš, belaj je.

To sam ti ja jučer rekao...hehe
I ja sam mu to jučer rekao,ukrao nam je ideje Very Happy
Ma dajte kakvi englezi,tko su oni,ima da ih razbijemo jos jednom usred Wemblija.

#8:   Autor: nake_rado Post Postano: 07.09.2009. 8:01

cane je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
Moguće da će Srnu povuć na mjesto Čorluke a onda je lakše vezu pokrpat, možda i Olu prebacit u vezu pa nek trči.
Ma kako god okreneš, belaj je.

To sam ti ja jučer rekao...hehe

Pa čini se kao najpametnija ideja, a vidjeh da nisi ti ništa napisao.
tux je napisao/la: ›
Ma dajte kakvi englezi,tko su oni,ima da ih razbijemo jos jednom usred Wemblija.

Evo prve pametne u temi ovoj Smile

#9:   Autor: DARCHO Post Postano: 07.09.2009. 18:01

ja sam za da stavi pokrivača umjesto jurića,definitvino bolje rješenje..a čalu na lijevi bok.

onda bi igrali ovako : runje
srna, križa,šimun,čale
vukojević pokrivač
kranjčar
olić pranjić
dudu

#10:   Autor: audiworld Post Postano: 07.09.2009. 18:25

Onaj terry neka se ubije, dobro mu je rekao bilić... Drogba pada koda ima epilepsiju... al nikom ništa.. I mi smo za Engleze vrhunac civilizacije...primitvan narod do bola.10 dana prije utakmice su počeli pljuvat po nama.. mi ovakvi mi onakvi... Razjebat ćemo mi njih.. i mi smo mislili da smo lagani favoriti u zg pa je bilo 4:1 ili kolko... Sad su oni na redu... AJMO!!!!

#11:   Autor: sokrat Post Postano: 07.09.2009. 18:27

....još kad im eduardo 2 komada zavuče...jooooooooooj...
..ma pokidat ćemo ih ko budala 100 eura...

#12:   Autor: Mladjo Post Postano: 07.09.2009. 18:29

kakvog bogovog čalu pa on je bio rupa i u okvirima hrvatske lige. po meni najbolje čim raspolažemo trenutno:

runje
srna - križanac - šimunić - pranjić
kranjčar - vukojević - pokrivač - mandžukić
olić - dudu

s tim da bi cijelu desnu stranu ostavio srni u napadačkom smislu, može on to odradit, ima snage i takvu rolu igra u shaktaru. obrambeno bi mu tu pomogao vukojević dok bi se na lijevoj strani nadopunjavali pranjić, pokrivač i olić. mandžukić bi mi koristio isključivo kao pitt bull na sredini terene za stalni presing i udvajanje na gerrardu i lampardu dok bi kranjčar u fazi obrane igrao malo povučenije i vukao naš napad. naravno olić i dudu u stalnom pomaganju obrani. problematično je jedino kod ovakvog sastava što bi dosta igrača igralo na neprirodnim pozicijama ali ako bi uspjeli držati raspored mislim da je i tako bolje nego da igraju jurić ili još gore čale

#13:   Autor: sokrat Post Postano: 07.09.2009. 18:39

...sve stoji,ali mi se nekako mandžukić ne uklapa u ovu ekipu....
...a i on je ovak malo brz na jeziku,a kontam da će zbog pritiska sudac samo čekat da ovaj, ili netko od naših zine....

#14:   Autor: nake_rado Post Postano: 07.09.2009. 19:08

Mladjo je napisao/la: ›
kakvog bogovog čalu pa on je bio rupa i u okvirima hrvatske lige. po meni najbolje čim raspolažemo trenutno:

runje
srna - križanac - šimunić - pranjić
kranjčar - vukojević - pokrivač - mandžukić
olić - dudu

s tim da bi cijelu desnu stranu ostavio srni u napadačkom smislu, može on to odradit, ima snage i takvu rolu igra u shaktaru. obrambeno bi mu tu pomogao vukojević dok bi se na lijevoj strani nadopunjavali pranjić, pokrivač i olić. mandžukić bi mi koristio isključivo kao pitt bull na sredini terene za stalni presing i udvajanje na gerrardu i lampardu dok bi kranjčar u fazi obrane igrao malo povučenije i vukao naš napad. naravno olić i dudu u stalnom pomaganju obrani. problematično je jedino kod ovakvog sastava što bi dosta igrača igralo na neprirodnim pozicijama ali ako bi uspjeli držati raspored mislim da je i tako bolje nego da igraju jurić ili još gore čale

Smrdi meni ta opcija Pokrivača i Manđukića, pa pojeli bi nas kroz tu stranu. A ovo ostalo je dobro.

#15:   Autor: DARCHO Post Postano: 07.09.2009. 20:33

ne može pranjić igrat lijevog beka ni u jednoj opciji,pa ne može se snaći sa brzim englezima na toj strani, to prolazi kad se igra protiv slabijih repki,ovako nikako...nema skok igru i nije dovoljan marker igrač u obrani,što ne umanjuje u napadu njegovu igru..čale je puno bolji nego sto je igrao u dinamu,pitanje je u kakvoj je formi trenutno..al opet može dobit sad šansu i pokazat da može,il ga prekržit do daljnjega.. bježte ljudi dok postoji nada !!

#16:   Autor: tux Post Postano: 07.09.2009. 20:42

Neznam ja kako taj Pranjić igra u Bayernu ili kako je igrao u Herenvenu ali u reprezentaciji pokazuje jako malo.Imam osjećaj da u fazi obrane stalno "pliva",uvijek je iza njegovih leđa preveliki prostor preko kojega protivnici stvaraju prilike.Što se tiče faze napada opet mi je nekako nedovoljno agresivan.Može on probiti bok,ima i solidan dribling ali kao da mi fali doza agresivnosti.

#17:   Autor: dr. zoidberg Post Postano: 07.09.2009. 21:04

i sad ti gledaj sp2010 s uživancijom ako se ne kvalificiramo , užas........

#18:   Autor: DARCHO Post Postano: 07.09.2009. 21:22

ne želim na to pomišljat,sumnjam da će me privući neko duboko gledanje sp-a..

#19:   Autor: Mladjo Post Postano: 07.09.2009. 22:10

DARCHO je napisao/la (Pogledaj post): › ne može pranjić igrat lijevog beka ni u jednoj opciji,pa ne može se snaći sa brzim englezima na toj strani, to prolazi kad se igra protiv slabijih repki,ovako nikako...nema skok igru i nije dovoljan marker igrač u obrani,što ne umanjuje u napadu njegovu igru..čale je puno bolji nego sto je igrao u dinamu,pitanje je u kakvoj je formi trenutno..al opet može dobit sad šansu i pokazat da može,il ga prekržit do daljnjega.. bježte ljudi dok postoji nada !!
u odlučujućoj utakmici kvalifikacija i to još protiv engleza na wembleyu stavljati tog mutavog čalu bi bilo samoubojstvo. taj čale nije ništa bolji od onog carlosa mutavog. istina je da se pranjić ne snalazi najbolje u obrani ali ohrabrujuća je zadnja utakmica protiv bjelorusije gdje je uz kranjčara bio jedini naš dobar igrač i to u oba smjera. ako vam već tolko smrdi pranjić na beku onda nek tamo stavi pokrivača koji je na toj poziciji odigrao odlično protiv poljaka na europskom. ali onda opet imaš minus u vezi jer imaš samo jednog defenzivnog veznog (vukojevića). i zato najbolje nek naši napadnu njih iz svih oružja pa dokurca. izginit ćemo muški. što se tiče mandžukića, mrzim to bahato smeće al baš zbog toga bi ga stavio kontra engleza. fali nam bezobraznika u ekipi tipa braće kovač

#20:   Autor: russell Post Postano: 07.09.2009. 22:14

tux je napisao/la: ›
Neznam ja kako taj Pranjić igra u Bayernu ili kako je igrao u Herenvenu ali u reprezentaciji pokazuje jako malo.Imam osjećaj da u fazi obrane stalno "pliva",uvijek je iza njegovih leđa preveliki prostor preko kojega protivnici stvaraju prilike.Što se tiče faze napada opet mi je nekako nedovoljno agresivan.Može on probiti bok,ima i solidan dribling ali kao da mi fali doza agresivnosti.


apsolutno se slazem da pranjic ne moze igrat beka,ali on ni nije bek on ne igra to ni u bayernu niti je igro u heerevenu jedino di je igro beka je u osijeku,bilic je lijepo reko da bi gurnio corluku na beka da konj nije dobio karton,a kontam da bi onda pranjica ko krilo koji bi onog nakaradnog jonsona izvozo ko malog majmuna

#21:   Autor: DARCHO Post Postano: 07.09.2009. 23:26

nije loša opcija ni sa pokrivačem.,al kolko vidim ima opciju sa pokrivačem kao centralnog braniča,to mi se ne sviđa..al u svakom slučaju ne treba pičkasto uć u tekmu..znači muški i krvnički !! bježte ljudi !

#22:   Autor: c-192 Post Postano: 08.09.2009. 7:33

pranjića gurnuti na mjesto rakitića, a na bok staviti pravog beka. ali nisam baš previše pametan tko bi to mogao biti... osijek031.com smile

#23:   Autor: tux Post Postano: 08.09.2009. 13:55

Mladjo je napisao/la: ›
i zato najbolje nek naši napadnu njih iz svih oružja pa dokurca. izginit ćemo muški.
Točno tako,napasti ih od prve sekunde,ostaviti srce na terenu,dati sve od sebe pa šta bude bude.

#24:  Re: Hrvatska - Engleska: 9.9.2009 u 9 sati - dan D Autor: Mladjo Post Postano: 09.09.2009. 12:32

gledajući malo situaciju i moguće rasplete u našoj skupini nameće se sljedeće; nama je čak bitnije da ukrajinci ne dobiju bjeloruse nego naš eventualni bod na wembleyu! jer ako ukrajinci kiksaju i osvoje recimo bod tada im nužno treba pobjeda protiv engleza čak i ako mi izgubimo 10 : 0 od engleza i dobijemo kazahstan. tako da držimo fige bjelorusima i pomolimo se da englezi ne puste u ukrajini. jer ako mi recimo i uzmemo bod a ukrajinci dobiju bjeloruse tada smo u slučaju istog broja bodova u kurcu zbog gol - razlike. ključeve našeg odlaska na SP ponajviše drže bjelorusi! a vidim da bi tamo moglo bit vatreno jer ne zaostaju nimalo po medijskim prepucavanjima. samo da odigraju pošteno.

#25:   Autor: c-192 Post Postano: 09.09.2009. 16:09

ima li negdje organizirano gledanje ove dvije utakmice (bjelorusija - ukrajina 19:00 sportklub) uz neograničene količine piva po reklamnim cjenama? osijek031.com smile osijek031.com smile

#26:   Autor: MissTake Post Postano: 09.09.2009. 21:29

dobro smo započeli igru, nadam se da nećemo završiti sa 6:0 ... za ingland

#27:   Autor: Frost Post Postano: 09.09.2009. 22:04

ako ništa drugo, Runje se profilira u prvog golmana repke Smile

#28:   Autor: MissTake Post Postano: 09.09.2009. 22:10

ja više ne gledam tekmu ... sluša se radioas ... ne vidim zašto si trgati živce zbog njih

http://sport.dnevnik.hr/clanak/nogomet/uzivo-engleska-hrvatska-0-0.html

#29:   Autor: tux Post Postano: 09.09.2009. 23:06

Frost je napisao/la: ›
ako ništa drugo, Runje se profilira u prvog golmana repke Smile
Aha,evo čak ima i asistenciju jednu.

Hrvatska je u ovim kvalifikacijama od engleza primila 9 golova,od kojih je 8 došlo sa lijeve strane naše obrane koju "čuva" pranjić.Toliko je čovjek izgledao izgubljeno pokraj lenona da sam pomislio kako bi ga i Beckham mogao pretrčavat.Mislim da cijela igra naše reprezentacije ispašta zbog pranjića jer mi gubimo Kranjčara u vezi koji se mora previše vraćati u obranu i nadoknađivati pranjićeve nedostatke.Neznam da li je Bilić postavio igru tako da pokrivač zatvara lijevu stranu ili su se oni na početku izgubili ali očigledno to nije išlo.Sve u svemu,nije samo pranjić kriv ali po meni je definitivno najlošiji igrač kroz cijele ove kvalifikacije.Sada nam ostaje samo nadati se da Englezi neće biti konjine pa nešto posebno mudrovati protiv Ukrajine te da onda pokušamo izborit to svjetsko prvenstvo kroz dodatne kvalifikacije.

#30:   Autor: DARCHO Post Postano: 10.09.2009. 8:27

nit je kriv bilić,nit igrači...i sam čekam buzdovane koji će kazat biliću odlazi..takve treba u top strpat.bili smo limitirani,moramo bit svjesni činjenice da bez modrića to nije to,i kraj..nemamo širinu igrača,već 13,14 ozbiljnih..ostalo je samo da pokrpa rupu...a realno niti jedan od naših igrača trenutno nije u nekoj formi,sad oće li se oni dizat tokom sezone ili stagnirat to ćemo vidjet..naše je da pobjedimo kazahstan..a albioni nebi smjeli izgubit,no surkis bi tu mogao i gadnu lovicu utrpat englezima,no sumnjam u to,uglavnom sad ti isti englezi koje smo izbacili s eura,mogu nas izbacit sa svjetskoga..s tim da su nam duplo naplatili one kvalifikacije..sta je,tu je..glavu gore..bez pljuvanja i sranja po igrača,realno ne možemo bolje sa ovom momčadi.. idemo dalje !!!!!!!

#31:   Autor: MissTake Post Postano: 10.09.2009. 10:02

DARCHO je napisao/la (Pogledaj post): › moramo bit svjesni činjenice da bez modrića to nije to,i kraj.. . idemo dalje !!!!!!!

repka koja ovisi o 1 igraču Shocked osijek031.com smile

#32:   Autor: nake_rado Post Postano: 10.09.2009. 10:03

DARCHO je napisao/la: ›
nit je kriv bilić,nit igrači...i sam čekam buzdovane koji će kazat biliću odlazi..takve treba u top strpat.bili smo limitirani,moramo bit svjesni činjenice da bez modrića to nije to,i kraj..nemamo širinu igrača,već 13,14 ozbiljnih..ostalo je samo da pokrpa rupu...a realno niti jedan od naših igrača trenutno nije u nekoj formi,sad oće li se oni dizat tokom sezone ili stagnirat to ćemo vidjet..naše je da pobjedimo kazahstan..a albioni nebi smjeli izgubit,no surkis bi tu mogao i gadnu lovicu utrpat englezima,no sumnjam u to,uglavnom sad ti isti englezi koje smo izbacili s eura,mogu nas izbacit sa svjetskoga..s tim da su nam duplo naplatili one kvalifikacije..sta je,tu je..glavu gore..bez pljuvanja i sranja po igrača,realno ne možemo bolje sa ovom momčadi.. idemo dalje !!!!!!!

Nedo Bog onda da mi na svjetsko odemo ako imamo samo 13 igrača koji igrati mogu. Poserem se ja onda na takvu reprezentaciju koja je 9. na svijetu.

#33:   Autor: Mladjo Post Postano: 10.09.2009. 10:54

tux je napisao/la (Pogledaj post): ›
Frost je napisao/la: ›
ako ništa drugo, Runje se profilira u prvog golmana repke Smile
Aha,evo čak ima i asistenciju jednu.

Hrvatska je u ovim kvalifikacijama od engleza primila 9 golova,od kojih je 8 došlo sa lijeve strane naše obrane koju "čuva" pranjić.Toliko je čovjek izgledao izgubljeno pokraj lenona da sam pomislio kako bi ga i Beckham mogao pretrčavat.Mislim da cijela igra naše reprezentacije ispašta zbog pranjića jer mi gubimo Kranjčara u vezi koji se mora previše vraćati u obranu i nadoknađivati pranjićeve nedostatke.Neznam da li je Bilić postavio igru tako da pokrivač zatvara lijevu stranu ili su se oni na početku izgubili ali očigledno to nije išlo.Sve u svemu,nije samo pranjić kriv ali po meni je definitivno najlošiji igrač kroz cijele ove kvalifikacije.Sada nam ostaje samo nadati se da Englezi neće biti konjine pa nešto posebno mudrovati protiv Ukrajine te da onda pokušamo izborit to svjetsko prvenstvo kroz dodatne kvalifikacije.
jesam vam rekao da će tako biti Cool čak sam pogodio i kompletan sastav s mandžukićem unutra. ćete mene da birate za izbornika? šalu na stranu, dobro su svi rekli da je trenutno ovakva igra naš maksimum, odlaskom braće kovač ostali smo bez vođe na terenu. iskreno sam očekivao da će srna biti spreman preuzeti takvu ulogu ali on je iz tekme u tekmu sve lošiji. kao i dudu. jedino što zamjeram biliću je da već drugu tekmu zaredom vadi prvo olića van a tek onda dudua. iako se potonji već dvije tekme ne može sastati sa loptom. žalosno je gledati kako jedan mladi igrač nazaduje kao što je to slučaj s rakitićem koji je bolje igrao prije dvije godine nego danas. kranjčar nije modrićev tip igrača koji očito jedini u našoj reprezentaciji zna iznijeti loptu. pa smo onda prisiljeni da onaj čoban šimunić, kojeg bi ja otjerao davnih dana jer me živcira više od bilo koga, vraća loptu valjda 50 puta runji na ispucavanje. usput, majstor je u tri utakmice protiv engleza napravio dva nepotrebna penala. s druge strane, zbog križanca koji kasni sa izlaženjem već dvije tekme nam protivnički igrači izlaze sami pred golmana. nebi zbog ničega krivio bilića jer je očito da smo od one turske izgubili na samopouzdanju i reprezentativna forma nam je kriminalna. al to valjda tako mora biti, na postoji repka na svijetu koja ne prolazi kroz krize. i za kraj, sva sreća što se ispunio onaj dio mojih nadanja o bodu bjelorusa tako da smo, po meni, paradoksalno ali istinito u boljoj situaciji sada nego prije ovog kola. a čak i ako ispadnemo nemože se reći da bi bilo nezasluženo.

#34:   Autor: c-192 Post Postano: 10.09.2009. 11:09

nake_rado je napisao/la: ›
DARCHO je napisao/la: ›
nit je kriv bilić,nit igrači...i sam čekam buzdovane koji će kazat biliću odlazi..takve treba u top strpat.bili smo limitirani,moramo bit svjesni činjenice da bez modrića to nije to,i kraj..nemamo širinu igrača,već 13,14 ozbiljnih..ostalo je samo da pokrpa rupu...a realno niti jedan od naših igrača trenutno nije u nekoj formi,sad oće li se oni dizat tokom sezone ili stagnirat to ćemo vidjet..naše je da pobjedimo kazahstan..a albioni nebi smjeli izgubit,no surkis bi tu mogao i gadnu lovicu utrpat englezima,no sumnjam u to,uglavnom sad ti isti englezi koje smo izbacili s eura,mogu nas izbacit sa svjetskoga..s tim da su nam duplo naplatili one kvalifikacije..sta je,tu je..glavu gore..bez pljuvanja i sranja po igrača,realno ne možemo bolje sa ovom momčadi.. idemo dalje !!!!!!!

Nedo Bog onda da mi na svjetsko odemo ako imamo samo 13 igrača koji igrati mogu. Poserem se ja onda na takvu reprezentaciju koja je 9. na svijetu.


koji to "mi"? ti kucaš pod jamajčanskom zastavom osijek031.com smile

#35:   Autor: c-192 Post Postano: 10.09.2009. 11:10

svaka ti na mjestu mlađo!

#36:   Autor: audiworld Post Postano: 10.09.2009. 11:22

ma mi smo žnj klasa... šta se svi čude... na jednoj strani terry, gerrard, lampard.... nama pokrivač, šimunić?? daj molim te.. gade mi se englezi jer su arogantni do bola..ali bar imaju razlog.. mi smo bahati bez pokriča... mi smo ovo-ono..mi smo kurac... brži su od nas 30 puta, koje su nam akcije pravili..ukratko isprdali su nas... Kao naši igraju u Bayeru, Zenitu, Šahtar..u jebote... ovi igraju u Arsenalu, Liverpoolu id. svi igraju ligu prvaka i bar 4 njihova kluba dođu visoko u završnici... a mi... Mandžukić?? smijeh.. veliki napadač... daj molim te.. Jadan Eduardo nije igrao ajme dugo..pa se vrati..pa se ozlijedi.. al čovjek jučer zabije gol.. i to je to.. Kod nas jedino Olić može trčat... Srna povuče , dođe do centra i vrati nazad..alo..tako osijek igra

#37:   Autor: DARCHO Post Postano: 10.09.2009. 17:55

nake_rado je napisao/la: ›
DARCHO je napisao/la: ›
nit je kriv bilić,nit igrači...i sam čekam buzdovane koji će kazat biliću odlazi..takve treba u top strpat.bili smo limitirani,moramo bit svjesni činjenice da bez modrića to nije to,i kraj..nemamo širinu igrača,već 13,14 ozbiljnih..ostalo je samo da pokrpa rupu...a realno niti jedan od naših igrača trenutno nije u nekoj formi,sad oće li se oni dizat tokom sezone ili stagnirat to ćemo vidjet..naše je da pobjedimo kazahstan..a albioni nebi smjeli izgubit,no surkis bi tu mogao i gadnu lovicu utrpat englezima,no sumnjam u to,uglavnom sad ti isti englezi koje smo izbacili s eura,mogu nas izbacit sa svjetskoga..s tim da su nam duplo naplatili one kvalifikacije..sta je,tu je..glavu gore..bez pljuvanja i sranja po igrača,realno ne možemo bolje sa ovom momčadi.. idemo dalje !!!!!!!

Nedo Bog onda da mi na svjetsko odemo ako imamo samo 13 igrača koji igrati mogu. Poserem se ja onda na takvu reprezentaciju koja je 9. na svijetu.


najbolje da se odseliš...na primjer u englesku,tamo bi bio sretan !

#38:   Autor: vjivance Post Postano: 10.09.2009. 20:54

DARCHO je napisao/la: ›
ja sam za da stavi pokrivača umjesto jurića,definitvino bolje rješenje..a čalu na lijevi bok.

onda bi igrali ovako : runje
srna, križa,šimun,čale
vukojević pokrivač
kranjčar
olić pranjić
dudu

Tko su ti likovi ??????? i šta oni igraju ??

#39:   Autor: nake_rado Post Postano: 11.09.2009. 0:02

DARCHO je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
DARCHO je napisao/la: ›
nit je kriv bilić,nit igrači...i sam čekam buzdovane koji će kazat biliću odlazi..takve treba u top strpat.bili smo limitirani,moramo bit svjesni činjenice da bez modrića to nije to,i kraj..nemamo širinu igrača,već 13,14 ozbiljnih..ostalo je samo da pokrpa rupu...a realno niti jedan od naših igrača trenutno nije u nekoj formi,sad oće li se oni dizat tokom sezone ili stagnirat to ćemo vidjet..naše je da pobjedimo kazahstan..a albioni nebi smjeli izgubit,no surkis bi tu mogao i gadnu lovicu utrpat englezima,no sumnjam u to,uglavnom sad ti isti englezi koje smo izbacili s eura,mogu nas izbacit sa svjetskoga..s tim da su nam duplo naplatili one kvalifikacije..sta je,tu je..glavu gore..bez pljuvanja i sranja po igrača,realno ne možemo bolje sa ovom momčadi.. idemo dalje !!!!!!!

Nedo Bog onda da mi na svjetsko odemo ako imamo samo 13 igrača koji igrati mogu. Poserem se ja onda na takvu reprezentaciju koja je 9. na svijetu.


najbolje da se odseliš...na primjer u englesku,tamo bi bio sretan !

Čekaj jel ovo što sam ja rekao nije istina, ako mi i imamo repku sa 13 igrača koji mogu igrati, zašto se mi onda nadamo velikom uspjehu?

#40:   Autor: audiworld Post Postano: 11.09.2009. 8:42

zato što smo mi Hrvati najbolji d svih..kntaš... mi smi MI... a kad gubimo, a jebiga onda... nema modrića pa zato.. izjebali su nas englezi toliko da me bilo sramota... A naše igrače zaboli kibla..danas su već u svojim klubovima..dobijaju plaću.. samo se kreten još može živcirat zbog toga... ja sam postao ravnodušan.. nisu zaslužili na SP

#41:   Autor: MissTake Post Postano: 11.09.2009. 9:51

mene još uvijek fascinira činjenica da svi kukaju da je sve upropašteno bez modrića
ono 1 igrač ode i repka nam je u banani
Always Look On The Bright Side of Life

#42:  Važna obavijest HTV-a: Autor: Ingo Post Postano: 11.09.2009. 10:05

Važna obavijest HTV-a:

Dragi gledatelji, večeras je nažalost došlo do promjene u programu: Dogodio se napad na naš internet server i pušten je orgijski gay porno film u kojem 11 engleza guzi 11 hrvata pred 85 000 ljudi. Isprićavamo se zbog neugodnosti.

#43:   Autor: nake_rado Post Postano: 11.09.2009. 10:28

Ingo je napisao/la: ›
Važna obavijest HTV-a:

Dragi gledatelji, večeras je nažalost došlo do promjene u programu: Dogodio se napad na naš internet server i pušten je orgijski gay porno film u kojem 11 engleza guzi 11 hrvata pred 85 000 ljudi. Isprićavamo se zbog neugodnosti.

hahahaha osijek031.com smile osijek031.com smile

#44:   Autor: c-192 Post Postano: 11.09.2009. 11:22

Ingo je napisao/la: ›
Važna obavijest HTV-a:

Dragi gledatelji, večeras je nažalost došlo do promjene u programu: Dogodio se napad na naš internet server i pušten je orgijski gay porno film u kojem 11 engleza guzi 11 hrvata pred 85 000 ljudi. Ispričavamo se zbog neugodnosti.


ovo je tako dobro da sam iskopirao na još par foruma osijek031.com smile osijek031.com smile

#45:   Autor: DARCHO Post Postano: 11.09.2009. 15:16

vjivance je napisao/la: ›
DARCHO je napisao/la: ›
ja sam za da stavi pokrivača umjesto jurića,definitvino bolje rješenje..a čalu na lijevi bok.

onda bi igrali ovako : runje
srna, križa,šimun,čale
vukojević pokrivač
kranjčar
olić pranjić
dudu

Tko su ti likovi ??????? i šta oni igraju ??


to su glavni glumci iz serije zabranjena ljubav,zguglaj si...budeš skontao..

#46:   Autor: DARCHO Post Postano: 11.09.2009. 15:17

nake_rado je napisao/la: ›
DARCHO je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
DARCHO je napisao/la: ›
nit je kriv bilić,nit igrači...i sam čekam buzdovane koji će kazat biliću odlazi..takve treba u top strpat.bili smo limitirani,moramo bit svjesni činjenice da bez modrića to nije to,i kraj..nemamo širinu igrača,već 13,14 ozbiljnih..ostalo je samo da pokrpa rupu...a realno niti jedan od naših igrača trenutno nije u nekoj formi,sad oće li se oni dizat tokom sezone ili stagnirat to ćemo vidjet..naše je da pobjedimo kazahstan..a albioni nebi smjeli izgubit,no surkis bi tu mogao i gadnu lovicu utrpat englezima,no sumnjam u to,uglavnom sad ti isti englezi koje smo izbacili s eura,mogu nas izbacit sa svjetskoga..s tim da su nam duplo naplatili one kvalifikacije..sta je,tu je..glavu gore..bez pljuvanja i sranja po igrača,realno ne možemo bolje sa ovom momčadi.. idemo dalje !!!!!!!

Nedo Bog onda da mi na svjetsko odemo ako imamo samo 13 igrača koji igrati mogu. Poserem se ja onda na takvu reprezentaciju koja je 9. na svijetu.


najbolje da se odseliš...na primjer u englesku,tamo bi bio sretan !

Čekaj jel ovo što sam ja rekao nije istina, ako mi i imamo repku sa 13 igrača koji mogu igrati, zašto se mi onda nadamo velikom uspjehu?


ti si rekao da se posereš na tu reprezentaciju,a to je klasična balkanska spika !

#47:   Autor: Mladjo Post Postano: 12.09.2009. 13:49

nismo bili kompletni a rado dobro kaže da imamo 13-14 igrača reprezentativnog kalibra koji jednostavno ne mogu izvući cijelu priču. pored toga smo u lošoj formi, poklopio se takav dan, englezi su se nabrijali na nas maksimalno, imaju ponajboljeg trenera na svijetu i završilo je tako kako je završilo. ne treba oko toga pravit dramu i previše se uzbuđivati jer je pad sasvim normalna stvar kod svake ekipe. uzmite brazil prije par godina, uzmite argentinu danas, iste te engleze prije 2 godine, francusku i portugal danas, nizozemce koji umiru u ljepoti a nikad ništa ne naprave jednako kao i španjolci (izuzev prošlog svjetskog). talijane i nijemce neću ni spominjat jer to što oni igraju godinama nije nogomet nego obično govno. realno su ti englezi bolji od nas za gol, dva i kraj priče

#48:   Autor: audiworld Post Postano: 12.09.2009. 13:58

ti englezi nisu ista klasa kao i mi... koda se utrkuju fićko i audi r8... onaj šimunić koda igra za njih.. je da je pokrivač zajebo,a l gasirovina odmah krlja.. za ukrajince je on kriv..ima 5m i saginj glavu...daj molim te.. to je kolektiv... kad nije igrao eduardo onda je bilo sranje, jer et..on je najvažniji igrač..sad je modrić najvažniji...
Osijek031.com » Sport » Hrvatska - Engleska: 9.9.2009 u 9 sati - dan D


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::