Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Teniski tereni u Osijeku - cijene

#1: Hehehe ! Teniski tereni u Osijeku - cijene Autor: domagoj91 Post Postano: 16.07.2009. 20:11

Ovak znam da je ova tema vec bila al nisam bas nasao konkretne odgovore.
Zna li netko koliko ođe cijena korištenja terena u Perivoju kralja Tomislava i na bajeru u Kupskoj ulici ?????? Hvala unaprijed. Zanimaju me ovogodišnji podaci.

#2: Hehehe ! Re: TENIS Autor: dino_bno Post Postano: 16.07.2009. 21:01

na bajeru ti je radnim danom 30kn, vikendom 50, a pod reflektorima bez obzira na dan 50

#3:  Re: TENIS Autor: dino_bno Post Postano: 16.07.2009. 21:01

naravno po satu

#4: Hehehe ! Re: TENIS Autor: domagoj91 Post Postano: 16.07.2009. 22:07

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › na bajeru ti je radnim danom 30kn, vikendom 50, a pod reflektorima bez obzira na dan 50

e hvala puno na informaciji

#5:   Autor: Bojo Post Postano: 17.07.2009. 0:50

ne...mislim da je na bajeru do 16 h 30 kn...a poslije 16 h je 50 kn....

#6:   Autor: lelica Post Postano: 26.08.2009. 21:13

Nisam uspjela nigdje pročitati, a čula sam da će biti 'Osjek open'.
Molila bih, ako netko zna da stai link.

#7:   Autor: pcelicaaa Post Postano: 26.08.2009. 22:00

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
ne...mislim da je na bajeru do 16 h 30 kn...a poslije 16 h je 50 kn....




da ...tako je....znam tamo sve ljude koji rade Very Happy

#8:   Autor: Bojo Post Postano: 26.08.2009. 22:01

pcelicaaa je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la: ›
ne...mislim da je na bajeru do 16 h 30 kn...a poslije 16 h je 50 kn....




da ...tako je....znam tamo sve ljude koji rade Very Happy

de onda sredi da bude jeftinije Smile Smile Smile ...recesija i to Smile

#9:   Autor: pcelicaaa Post Postano: 26.08.2009. 22:06

ne moze biti jeftinije....snizili su cijene skoro za pola...to ti je snizeno....ne mozemo vise...a tereni su predobri,opremljeni...tamo kad dođes imas bas sveee sto ti treba... Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy Smile

#10:  Re: Teniski tereni u Osijeku - cijene Autor: raky Post Postano: 19.07.2010. 21:25

cijene jos uvijek iste?

sad se nesto kontam malo pokreniti, pa na tenis...samo ne znam da li cu u ovaj tk, ili mozda u briješće...a nasao na netu da u drinskoj ima teniski klub, iako ja to nisam vidio a prodjem svaki dan autom tuda

#11:   Autor: Bojo Post Postano: 19.07.2010. 22:07

ja sam se prebacio na terene hotela Mursa...35 kn sat....poslijepodne....a prijepodne 25 kn sat...

#12:   Autor: nake_rado Post Postano: 19.07.2010. 23:59

Bojo je napisao/la: ›
ja sam se prebacio na terene hotela Mursa...35 kn sat....poslijepodne....a prijepodne 25 kn sat...

Jel rekete i loptice možeš tamo dobit ili svoje nosiš?

#13:   Autor: Bojo Post Postano: 20.07.2010. 0:03

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bojo je napisao/la: ›
ja sam se prebacio na terene hotela Mursa...35 kn sat....poslijepodne....a prijepodne 25 kn sat...

Jel rekete i loptice možeš tamo dobit ili svoje nosiš?

svoje nosim...sumnjam da se može dobit....

#14:   Autor: pavijan Post Postano: 20.07.2010. 2:17

nake_rado je napisao/la: ›
Bojo je napisao/la: ›
ja sam se prebacio na terene hotela Mursa...35 kn sat....poslijepodne....a prijepodne 25 kn sat...

Jel rekete i loptice možeš tamo dobit ili svoje nosiš?

hahaha... ova je dobra... tamo su tereni raspad, a ne da možeš dobiti opremu... nema nikoga tamo tko se imalo razumije u tenis...

#15:   Autor: Bojo Post Postano: 20.07.2010. 2:19

meni dovoljno...nisam nadal da mi trebaju savršeni uvjeti za igru Smile Smile Smile

#16:   Autor: pavijan Post Postano: 20.07.2010. 2:41

Bojo je napisao/la: ›
meni dovoljno...nisam nadal da mi trebaju savršeni uvjeti za igru Smile Smile Smile

i ja sam rekreativac, al ono je kriminal... ona buka nenormalna, loša drenaža, rupe po terenu, nema mjesta dolje uopće za teren, linije iskaču...

#17:   Autor: raky Post Postano: 20.07.2010. 10:21

ok,ako je bas toliko lose onda to nije teren ni za rekreativce,mada sumljam da moze biti tako strasno....ali hajde predlozi neki bolji.
i molim te navedi cijene,i mene zanima i iznajmljivanje opreme?
bilo bi ok,da ovdje mozemo doci do kompletne ponude za OS i okolicu

#18:   Autor: nake_rado Post Postano: 20.07.2010. 10:25

raky je napisao/la: ›
i molim te navedi cijene,i mene zanima i iznajmljivanje opreme?

+1

#19:   Autor: pavijan Post Postano: 20.07.2010. 13:59

po meni su najbolji tereni na bosutskom uz bajer, pogotovo ak se igra u prijepodnevnim terminima... nekoć su na Želji znali igrati pravnici i liječnici (nije da ih imalo favoriziram, al oni bar zbog novca mogu ići tamo gdje su dobri uvjeti) te djelovalo nekoliko trenera i teniskih škola... ja sam praktički odrastao na tim terenima i uz njih, ali sad kad god prolazim zjape sablasno prazni jer uprava hotela nema osjećaja niti za održavanje terena, niti kako privući širi broj rekreativaca (što je recimo TK Osijek uspio)...
za iznajmljivanje opreme zaista neznam jer je imam i previše, pa mi se slobodno obrati na pm... možemo i neki teniski turnir dogovoriti ako nas ima više ovdje koji volimo zaigrati...

#20:   Autor: raky Post Postano: 20.07.2010. 22:04

evo danas ja naisao u tk osijek,na bosutsko i iz prve ruke se raspitao.
do 17 sati 30 kn
poslije 17 i vikendom 50 kn
reflektori +5 kn
a oprema free,ako nemate svoju...
nije lose,samo sto ja nikada necu mocu igrati za samo 30 kn Smile
ali hebes ga...ne igram ionako svaki dan

#21:   Autor: Svebor Post Postano: 20.07.2010. 22:19

Hotel Mursa ima teniske terene.
Po satu je 30 kn, po noći uz reflektore čini mi se 40 kuna...

#22:  Re: Teniski tereni u Osijeku - cijene Autor: Callistemon Post Postano: 21.07.2010. 8:58

prijavljujem se za turnir - ako netko bude voljan organizirati

#23:   Autor: nake_rado Post Postano: 21.07.2010. 12:20

Evo bili smo ja i Tux danas na bosutskom, kao što je gore napisano 30kn/sat, opremu ako nemaš, dobiješ. Stvarno sve super, dab riječ reko.

#24:   Autor: tux Post Postano: 21.07.2010. 12:47

nake_rado je napisao/la: ›
Evo bili smo ja i Tux danas na bosutskom, kao što je gore napisano 30kn/sat, opremu ako nemaš, dobiješ. Stvarno sve super, dab riječ reko.
Potpisujem.Definitivno će me vidjeti tamo još koji put.

#25:  Re: Teniski tereni u Osijeku - cijene Autor: dino_bno Post Postano: 21.07.2010. 12:54

raky je napisao/la (Pogledaj post): › cijene jos uvijek iste?

sad se nesto kontam malo pokreniti, pa na tenis...samo ne znam da li cu u ovaj tk, ili mozda u briješće...a nasao na netu da u drinskoj ima teniski klub, iako ja to nisam vidio a prodjem svaki dan autom tuda


na drinskoj nikad nije ni bilo, vjerojatno mislis na kupsku, tamo je tk kod bajerana bosutskom

#26:   Autor: raky Post Postano: 21.07.2010. 23:57

dino_bno je napisao/la: ›
raky je napisao/la (Pogledaj post): › cijene jos uvijek iste?

sad se nesto kontam malo pokreniti, pa na tenis...samo ne znam da li cu u ovaj tk, ili mozda u briješće...a nasao na netu da u drinskoj ima teniski klub, iako ja to nisam vidio a prodjem svaki dan autom tuda


na drinskoj nikad nije ni bilo, vjerojatno mislis na kupsku, tamo je tk kod bajerana bosutskom

ne bas na drinsku...kad sam u google upisao teniski klub osijek izbacio mi na drinsku, i google maps pokazuje na neku adresu u drinskoj,mada se tereni ne vide...a kao sto rekoh prolazim tuda i nikada nisam vidio nikakav klub (naravno ni terene). a za kupsku znam....vec sam pisao, bio sam tamo,tj bio sam se raspitati,sve je za 5,sad jos organizirati drustvo i to je to Wink
nego,hajmo dalje....info o tk na bosutskom imamo, kao i cjenik. usluga je na nivou,ali je i guzva,tj malo slobodnih termina. imamo i info o terenima kod hotela mursa,pa bilo bi ok kad bi neko napisao i o tk iz parka pedera,tj perivoju kralja tomislava....sorry na psovci.
a i koju informaciju o onom kod olimpije....zatim briješće....neku priču sam čuo da ima i u mecama privatno igraliste koje se iznajmljuje...isto za 30-ak kn,ako neko nesto zna...eto, bilo bi ok da tp podijelimo pa da sve koje zanima, mogu saznati gdije sta mogu ocekivati.

ja jos iz prve ruke mogu dati info da u vukovaru (iako je daleko od osijeka)ima 2 terena...tj 2 tk. jedan u borovu kod stadiona, a drugi privatni na izlazu iz vukovara. tamo sam bio,ali nisam placao (drugi su), mislim da je isto 30 kn/h,a rekete smo nosili, ne znam da li ih imaju i da li naplacuju

#27:   Autor: dino_bno Post Postano: 22.07.2010. 0:39

raky je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
raky je napisao/la (Pogledaj post): › cijene jos uvijek iste?

sad se nesto kontam malo pokreniti, pa na tenis...samo ne znam da li cu u ovaj tk, ili mozda u briješće...a nasao na netu da u drinskoj ima teniski klub, iako ja to nisam vidio a prodjem svaki dan autom tuda


na drinskoj nikad nije ni bilo, vjerojatno mislis na kupsku, tamo je tk kod bajerana bosutskom

ne bas na drinsku...kad sam u google upisao teniski klub osijek izbacio mi na drinsku, i google maps pokazuje na neku adresu u drinskoj,mada se tereni ne vide...a kao sto rekoh prolazim tuda i nikada nisam vidio nikakav klub (naravno ni terene). a za kupsku znam....vec sam pisao, bio sam tamo,tj bio sam se raspitati,sve je za 5,sad jos organizirati drustvo i to je to Wink
nego,hajmo dalje....info o tk na bosutskom imamo, kao i cjenik. usluga je na nivou,ali je i guzva,tj malo slobodnih termina. imamo i info o terenima kod hotela mursa,pa bilo bi ok kad bi neko napisao i o tk iz parka pedera,tj perivoju kralja tomislava....sorry na psovci.
a i koju informaciju o onom kod olimpije....zatim briješće....neku priču sam čuo da ima i u mecama privatno igraliste koje se iznajmljuje...isto za 30-ak kn,ako neko nesto zna...eto, bilo bi ok da tp podijelimo pa da sve koje zanima, mogu saznati gdije sta mogu ocekivati.

ja jos iz prve ruke mogu dati info da u vukovaru (iako je daleko od osijeka)ima 2 terena...tj 2 tk. jedan u borovu kod stadiona, a drugi privatni na izlazu iz vukovara. tamo sam bio,ali nisam placao (drugi su), mislim da je isto 30 kn/h,a rekete smo nosili, ne znam da li ih imaju i da li naplacuju


zadnji puta(prije jedno 2godine) kad sam htio igrat na olimpiji su mi rekli da tamo mogu samo clanovi kluba...

#28:   Autor: garrincha077 Post Postano: 27.07.2010. 18:57

na drinskoj postoje jos uvije tereni, ali su zapljenjeni i trenutno stoje tamo zapusteni. :-S

#29:   Autor: trauma_os Post Postano: 02.08.2010. 17:19

Jel zna netko možda jel postoji u Osijeku negdje tenis u dvorani ? Dolazi i zima polako....

#30:   Autor: tamna strana Post Postano: 02.08.2010. 17:40

trauma_os je napisao/la: ›
Jel zna netko možda jel postoji u Osijeku negdje tenis u dvorani ? Dolazi i zima polako....


e ovo se zove razmišljanje unaprijed Very Happy

nego..da odgovorim
u dvorani ne vjerujem da ima...
al postoje ili su postojali oni baloni u kojima se igra tenis..jedan takv je bio na bosutkom kod bajera...no kako je stanje vjerujem da tamo nece biti više tenisa...

#31:   Autor: Bojo Post Postano: 02.08.2010. 17:52

pa TK Olimpija ima dvoranu...ali ne znam jel to njima samo za treninge ili mogu doć amateri....mislim...rekreativci...platit i igrat... Smile

#32:   Autor: pavijan Post Postano: 02.08.2010. 22:39

ja sam igrao prošle zime 2-3 puta na olimpiji na tepihu... cijena je bila nekih 30-40kn i moglo se prijepodne uvijek naći termin...

#33:   Autor: pavijan Post Postano: 26.08.2010. 15:33

ništa od interesa za turnir neki?

#34:   Autor: trauma_os Post Postano: 26.08.2010. 15:33

pavijan je napisao/la: ›
ništa od interesa za turnir neki?


Može Smile Smile

#35:   Autor: pavijan Post Postano: 26.08.2010. 16:14

trauma_os je napisao/la: ›
pavijan je napisao/la: ›
ništa od interesa za turnir neki?


Može Smile Smile

pa eto onda nek se ljudi naknadno upisuju samo... zasad nas je dvoje, bilo bi lijepo skupiti 8 ljudi...

#36:   Autor: bocic Post Postano: 29.08.2010. 23:32

garrincha077 je napisao/la: › na drinskoj postoje jos uvije tereni, ali su zapljenjeni i trenutno stoje tamo zapusteni. :-S

Točnije, postoje tri terena pod balonom u dvorištu IGH. Što se s njima dogodilo ne znam, ali znam da bi još tri komada pod balonom uvelike rasteretila postojeće kapacitete tijekom zime...

#37:   Autor: Callistemon Post Postano: 30.08.2010. 9:18

pavijan je napisao/la (Pogledaj post): ›
trauma_os je napisao/la: ›
pavijan je napisao/la: ›
ništa od interesa za turnir neki?


Može Smile Smile

pa eto onda nek se ljudi naknadno upisuju samo... zasad nas je dvoje, bilo bi lijepo skupiti 8 ljudi...


prijavljujem se!

#38:   Autor: raky Post Postano: 29.10.2010. 22:12

jel ima neko info o olimpiji, da li amateri mogu pod balon ili ne!?

#39:   Autor: Gogach Post Postano: 17.03.2011. 22:52

Proljeće se bliži pa da dignemo ovo malo gore...ja nisam iz Osijeka al sam često tamo poslovno i neki dan sam primijetila tablu za tenis terene negdje tamo blizu hotela Osijek (kad se ide Europskom avenijom, il kak se već zove pri vrhu kod centra) pa mi je palo napamet da bi mogla kad zatopli i igrat tenis u Osijeku.
Pa bih trebala pomoć...gdje je najbolje igrati vani, a da postoje i treneri (budući rekoh, nemam s kim igrat jer dolazim povremeno zaključila sam da mi ponovno malo treninga neće škoditi Smile)
Hvala unaprijed Smile

#40:   Autor: Bojo Post Postano: 23.04.2011. 14:34

jel se igra? eo ja otvorio sezonu neki dan na bosutskom....do 15 h je 30 kn/sat....napokon sam naučio normalno servirat (tj. mal jače a da pogodim teren) ...keč je u bacanju loptice...udarit ju kad je u silaznoj putanji, a ne na najvišoj točki....ko bi reko Smile

#41:   Autor: trauma_os Post Postano: 23.04.2011. 17:17

Bojo je napisao/la: ›
jel se igra? eo ja otvorio sezonu neki dan na bosutskom....do 15 h je 30 kn/sat....napokon sam naučio normalno servirat (tj. mal jače a da pogodim teren) ...keč je u bacanju loptice...udarit ju kad je u silaznoj putanji, a ne na najvišoj točki....ko bi reko Smile


Znači otvorili su na Bosutskom.. ja sam na godišnjem i baš sam se spremala otići tmao jedan dan vidjeti jel rade eto sad si mi skratio posao Smile

A što se tiče serviranja Bravo Bravo

#42:   Autor: nake_rado Post Postano: 23.04.2011. 18:20

Jel se na bosutskom još uvijek mogu posudit njihovi reketi i loptice?

#43:   Autor: Bojo Post Postano: 23.04.2011. 18:23

e nemam pojma za to...nisam nikad to pitao...

#44:   Autor: dino_bno Post Postano: 23.04.2011. 18:29

Dosad se moglo, vjerojatno mozes i dalje

#45:   Autor: trauma_os Post Postano: 24.04.2011. 0:25

Ja sam prošle sezone pitala i nije se moglo, barem za rekete, a loptice može..

#46:   Autor: pavijan Post Postano: 22.06.2011. 11:53

ekipa, jel netko zainteresiran da napravimo forumaški turnir ovih dana? vidim igra se ponešto, vrijeme je lijepo, pa bi bilo dobro da malo odmjerimo snage i družimo se... eto ako bude ljudi za, samo se upišite ovdje, pa da vidimo koliko bi nas se moglo skupiti...

#47:  Re: Teniski tereni u Osijeku - cijene Autor: krkic Post Postano: 22.06.2011. 11:56

moze

#48:   Autor: nake_rado Post Postano: 22.06.2011. 12:00

A nije baš da mi je Roger srednje ime, ali nema veze igrao bi i ja Very Happy

#49:   Autor: tux Post Postano: 22.06.2011. 12:13

Ja sam zainteresiran, a i mogu lopticu preko mreže prebacit tako da bi mogli zaigrati Very Happy

#50:   Autor: nake_rado Post Postano: 22.06.2011. 12:16

tux je napisao/la: ›
Ja sam zainteresiran, a i mogu lopticu preko mreže prebacit tako da bi mogli zaigrati Very Happy

rukom ili reketom? Very Happy

#51:   Autor: Bojo Post Postano: 22.06.2011. 12:47

samo da vas upozorim....teren kod hotela mursa ne valja ništa...barem što se gornjeg terena tiče....crte ispadaju i izbočene su....previše zemlje ima, ko da trčiš po odbojkaškom terenu....ima većih kamenčića od kojih se loptica odbija i trava počela rast po terenu...uskoro ćemo imat wimbledon....

#52:   Autor: pavijan Post Postano: 22.06.2011. 12:50

donji može proći s obzirom kakvi smo talenti...

#53:   Autor: nake_rado Post Postano: 22.06.2011. 12:55

Ja i Tux stalno igramo na bosutskom, odlično je bar koliko mi znamo Very Happy

#54:   Autor: pavijan Post Postano: 22.06.2011. 13:03

na bosutskom i u peder parku su bolji tereni, al ovdje sam odrastao, pa igram zbog navike... al nebitno, mjesto, vrijeme i kotizaciju ćemo dogovoriti, samo da nađemo dovoljan broj ljudi...

#55:   Autor: DARCHO Post Postano: 22.06.2011. 13:07

plus jedan

#56:   Autor: Šaran031 Post Postano: 22.06.2011. 14:59

lelica je napisao/la: ›
Nisam uspjela nigdje pročitati, a čula sam da će biti 'Osjek open'.
Molila bih, ako netko zna da stai link.


OSIJEK Smile

#57:   Autor: nake_rado Post Postano: 22.06.2011. 15:00

DARCHO
pavijan
nake_rado
Bojo
tux
krkic

eto zasad je 6, ako bude još netko zainteresiran neka se samo dopiše. a kako si planirao da se igra?

#58:   Autor: pavijan Post Postano: 22.06.2011. 15:06

sistem ovisi o broju prijavljenih i dogovoru...
eto recimo jedna mogućnost bi bila 8 ljudi - 2 skupine po 4 gdje igra svatko sa svakim po 1 set, pa 2 najbolja iz skupine u polufinale...

#59:   Autor: Svebor Post Postano: 22.06.2011. 16:10

Bojo je napisao/la (Pogledaj post): › samo da vas upozorim....teren kod hotela mursa ne valja ništa...barem što se gornjeg terena tiče.....

ovaj gornji sigurno je vidio i bolje dane... ali za rekreativce i napucavanje loptica može proći... donji je u znatno bolje stanju...

prijepodne je sat vremena 25 kuna, a poslije podne 35 kuna. 45 kuna je navečer pod reflektorima. rekete i loptice nosite svoje...

#60:   Autor: pavijan Post Postano: 25.06.2011. 14:52

ajmo ljudi, još nam 2 fali... pa nije valjda da tako malo ljudi igra ovdje...

#61:   Autor: nake_rado Post Postano: 25.06.2011. 15:28

Pa može se to napravit i sa 6 ljudi, ne mora biti kao turnir može biti kao liga. Svako sa svakim igra (to je sveukupno 15 mečeva)

#62:   Autor: DARCHO Post Postano: 25.06.2011. 15:55

i rona bi igrao,koliko ja znam.

#63:   Autor: pavijan Post Postano: 27.06.2011. 11:26

ajd onda neka bude kako si rekao rado... ligaški...
sad predložite lokaciju, termin i kotizaciju...

#64:   Autor: DARCHO Post Postano: 27.06.2011. 11:41

trebao bi znati bar tjedan dana ranije,zbog posla.

#65:  Re: Teniski tereni u Osijeku - cijene Autor: Callistemon Post Postano: 27.06.2011. 12:32

eto i mene, ako vam fali za paran broj igraca.

Samo, malo je to komplicirano: posloziti parove, rezerviravati terene... mozda bi za prvi puta jedan OS031-turnircic bio lakse izvodiva varijanta. Sto god odlucite, podrzavam.

#66:   Autor: DARCHO Post Postano: 27.06.2011. 12:52

ma sve je jednostavno..bitno je dogovorit termin da svima odgovara,a terena uvijek ima,pogotovo dopodne vikendom..ako ja mogu predložiti..izjasnimo se kada svima odgovara..

#67:   Autor: nake_rado Post Postano: 27.06.2011. 12:57

Mene nema od 7.7. do 26.7. sad neznam jeste kontali do onda?

#68:   Autor: DARCHO Post Postano: 27.06.2011. 16:01

nake_rado je napisao/la: ›
Mene nema od 7.7. do 26.7. sad neznam jeste kontali do onda?
nake_rado je napisao/la: ›
Mene nema od 7.7. do 26.7. sad neznam jeste kontali do onda?


ma da.ranije..bar što se mene tiče

#69:   Autor: pavijan Post Postano: 27.06.2011. 20:38

što se mene tiče, meni paše sve od 1.7. nadalje. a mogu bilo kad... fino, evo sad nas je 7... još bi bilo lijepo jednog nacimati...

#70:   Autor: nake_rado Post Postano: 27.06.2011. 23:18

pavijan je napisao/la: ›
što se mene tiče, meni paše sve od 1.7. nadalje. a mogu bilo kad... fino, evo sad nas je 7... još bi bilo lijepo jednog nacimati...


DARCHO je napisao/la: ›
i rona bi igrao,koliko ja znam.

iako neznam tko je to, ako bi igrao onda je 8 Very Happy

#71:   Autor: xabeard14alonso Post Postano: 27.06.2011. 23:43

Jel se mogu ja prijaviti za eventualni turnir ?
Very Happy
Hoće li problem predstavljat mojih 16 godina ??

Eto, vi se dogovorite kada i gdje će biti turnir, koliko treba platit..

#72:   Autor: pavijan Post Postano: 28.06.2011. 1:36

eto onda smo sastavili listu... nisu problem godine, zašto bi bile... ajmo sad samo brzinski dogovorit tehnikalije i igramo idući tjedan...

#73:   Autor: nake_rado Post Postano: 28.06.2011. 6:58

DARCHO
pavijan
nake_rado
Bojo
tux
krkic
xabeard14alonso
Callistemon

eto znači to je to.
Sad treba vidjet kad svima odgovara i na kojim terenima. Eto moj neki prijedlog, sljedeći ponedjeljak na bosutskom, sad ako netko ima nešto mudrije samo recite pa ćemo iskemijat.
I hoćemo li igrati kao kup, ili 2 manje lige po 4 pa dvoje prolazi dalje? Meni se ova opcija po 2 manje lige možda i više sviđa jel će više igrat oni koji bi recimo ispali u prvom kolu ako se igra kao kup Very Happy

#74:  Re: Teniski tereni u Osijeku - cijene Autor: Callistemon Post Postano: 28.06.2011. 8:56

Sorry raja, ja ponedjeljkom ne mogu... ako imate zamjenu (8.-oga) veselite se i bez mene.

#75:   Autor: pavijan Post Postano: 28.06.2011. 11:14

@Callistemon, jel možeš neke druge dane? trebali bi svi igrati jer smo jedva skupili 8 ljudi...
@nake_rado, ja sam isto za tu opciju 2 jer se ne ispada odmah i imaš se priliku vaditi... glupo je dati dosta para, a ispasti za 15-20 min. igre...

#76:   Autor: xabeard14alonso Post Postano: 28.06.2011. 11:48

Koliko novaca bi se trebalo dati ??

Postoje li kakve nagrade za najbolje plasirane

#77:   Autor: DARCHO Post Postano: 28.06.2011. 11:59

ja cu danas znati kada sam slobodan iduci tjedan..pa cu vise znati o tome kad mogu...a sto se tice kotizacije..mora se uzet u obzir pokrivanje terena i eventualno nagrade...

#78:   Autor: pavijan Post Postano: 28.06.2011. 12:11

evo moj prijedlog bi bio da se plati kotizacija za terene + još toliko za nagradni fond... ako smo rekli liga, pa knock-out od polufinala, to je 15 mečeva ukupno, dakle oko 8 sati terena barem... neznam gdje i u kojem terminu ćemo igrati, al to je oko 240 za terene... i ako uzmemo toliko za nagradni fond, onda bi to bilo 60 novaca po lubanji i stavimo da su prva 2 npr. u novcima (160 i 80 novaca)... eto to je jedan od prijedloga...

#79:   Autor: DARCHO Post Postano: 28.06.2011. 12:25

tako je realno,osim ak nećemo povisit nagradni fond.

#80:   Autor: nake_rado Post Postano: 28.06.2011. 12:40

DARCHO je napisao/la: ›
tako je realno,osim ak nećemo povisit nagradni fond.

Ma kakvi, ne vjerujem da je nekom ovdje u cilju doć zaradit para nego se doć zajebavat i odigrat par mečeva tenisa.

#81:   Autor: Callistemon Post Postano: 28.06.2011. 12:43

pavijan je napisao/la (Pogledaj post): › @Callistemon, jel možeš neke druge dane? trebali bi svi igrati jer smo jedva skupili 8 ljudi...
@nake_rado, ja sam isto za tu opciju 2 jer se ne ispada odmah i imaš se priliku vaditi... glupo je dati dosta para, a ispasti za 15-20 min. igre...


moze bilo koji drugi dan u tjednu (osim pon.). Ostalo mi odgovara.

#82:   Autor: DARCHO Post Postano: 28.06.2011. 13:00

pavijan može napravit šablonu za turnir,a parove izvlačimo na licu mjesta.

#83:  Re: Teniski tereni u Osijeku - cijene Autor: krkic Post Postano: 28.06.2011. 15:13

meni sve odgovara. samo recite kad i gdje i to je to.

#84:   Autor: xabeard14alonso Post Postano: 28.06.2011. 19:13

Mislim da bi bilo bolje kada bi napravili turnir kroz nekoliko dana, što mislite o tome ?

Npr. dvojica iz prve i iz druge skupine igraju prvi dan, ostali drugi dan..Nakon toga opet na istu šemu dok ne odigra svako sa svakim..Računam da bi to (po skupinama) moglo trajat 3-4 dana..

Nakon toga, prva dvojica iz svake skupine idu dalje u polufinale (novo izvlačenje, ili na šemu prvi iz jedne skupine igra sa drugim iz druge i obrnuto)..Polufinala bi se igrala dan nakon završetka igre po skupinama, a finale dan ili dva nakon polufinala..

Po ovome, turnir bi sveukupno trajao 6-7 dana..

Što vi mislite o tome ? Smile

#85:   Autor: pavijan Post Postano: 28.06.2011. 19:59

pa turnir bi onda u praksi trajao duže nego pravi turniri... ne vidim u čemu je problem da sve odradimo u jednom prijepodnevu/popodnevu... ja osobno nemam kondicije, ali i ja bi čak mogao odigrati 5-6 setova s pauzama koliko treba za pobjedu....

#86:   Autor: xabeard14alonso Post Postano: 28.06.2011. 20:01

Ma OK,nema problema..Kako većina odluči, meni svejedno..

#87:   Autor: DARCHO Post Postano: 29.06.2011. 1:44

ja sam za jedan dan, mogu uto ili srijedu..jel odgovara sljedeci utorak svima,to je 5.7.

#88:   Autor: Callistemon Post Postano: 29.06.2011. 9:24

DARCHO je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam za jedan dan, mogu uto ili srijedu..jel odgovara sljedeci utorak svima,to je 5.7.


Sto se mene tice, moze!

#89:   Autor: DARCHO Post Postano: 29.06.2011. 16:20

ajmo ovako, da li svima odgovara utorak ? da krenemo rješit tehnikalije i aj bok Wink

#90:   Autor: pavijan Post Postano: 29.06.2011. 17:15

meni je utorak ok, a eto i krkicu koliko vidim...

#91:  Re: Teniski tereni u Osijeku - cijene Autor: Callistemon Post Postano: 30.06.2011. 9:45

Raja sorry sto kvarim dogovor, ali upao je povrat poreza i ove godine ne mogu propustiti Skunk Anansie, a upravo su tada
http://www.sveulaznice.com/glazbene-vijesti/skunk-anansie-se-vracaju-u-zagreb-05072011
Ako se netko zeli pridruziti i ustedjeti na troskovima prijevoza, javite!

Jos jednom sorry i sretno i dobru zabavu zelim!

#92:   Autor: xabeard14alonso Post Postano: 01.07.2011. 12:14

I što na kraju ?? Meni utorak odgovara

Izjasnite i da finaliziramo dogovor..

#93:   Autor: DARCHO Post Postano: 01.07.2011. 14:02

evo trebaju samo svi oni koji se još nisu izjasnili,da potvrde utorak i rješeno.

#94:   Autor: nake_rado Post Postano: 12.07.2012. 14:28

Jel se šta mjenjalo od zadnjih godina? Cijene i tako to. jel se negdje može postat član pa da je jeftinije?

#95:   Autor: Bojo Post Postano: 12.07.2012. 14:55

reko bi da je sve po starom...jedino ne znam jel teniski tereni na bosutskom još rade? jer se to treba rušit pošto je ilegalno sagrađeno...tako se barem pričalo...

#96:   Autor: nake_rado Post Postano: 12.07.2012. 14:56

hahaha, a mi taman krenili tamo

#97:   Autor: Bojo Post Postano: 12.07.2012. 15:00

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=38703
eo tu kaže...
Rješavat ćemo i ostale slične slučajeve po gradu čim dokumentacija bude sređena. Očekujemo da će se u skoroj budućnosti okončati spor i oko zemljišta na kojem su bespravno sagrađeni teniski tereni.

....al možda i rade dok ne dođu bageri...ne znam Smile Smile

#98:   Autor: nake_rado Post Postano: 12.07.2012. 15:04

ako ima bagera i bar jedan slobodan teren još bolje, bar će bit besplatno Very Happy

#99:   Autor: dino_bno Post Postano: 12.07.2012. 15:53

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › hahaha, a mi taman krenili tamo


Rade oni normalno Smile

#100:   Autor: nake_rado Post Postano: 12.07.2012. 18:29

Stanje je ovakvo
Bosutsko - 50kn sat (ne znam kako funkcionira i jel se može postat članom pa da je jeftinije)
Perivoj odnosno ono kod peder parka - 1. opcija - 50kn sat
2. opcija postaneš član za 600kn godišnje i onda ti je 20kn sat odnosno 30kn sat i pol
Olimpija - 6000kn godišnje za najam terena
Pa ti biraj kom ćeš dat više novaca ako oćeš igrat tenis kako spada dva tri puta tjedno.
A mursa je bila zaključana tako da za njih ne znam. Tužna situacija.

#101:   Autor: Provokator Post Postano: 13.07.2012. 19:17

nake_rado je napisao/la: ›

A mursa je bila zaključana tako da za njih ne znam. Tužna situacija.


Da bi koristio terene na Mursi moraš se javit u hotel na recepciju, inače je 80kn sat, ako se ne varam, ali nisam više 100% siguran. Davno sam tamo išao.

#102:   Autor: santos Post Postano: 13.09.2012. 15:43

Na Mursi je 35kn sat/50kn pod reflektorima(rekete i loptice morate svoje imati)

Na Olimpiji ce biti uskoro u dvorani,zatvaraju se vanjski tereni zbog vremena..
Cijena u dvorani je 250kn sat i pol,s tim da morate postati clanovi godisnje clanarine koja također iznosi 250kn po osobi.Dobijete loptice od njih.

Ovo su provjerene cijene jer sam i sam sudjelovao na tim terenima i plaćao te iznose.

NAPOMENA: na Olimpiji ce te dobiti termine u kasnim vecernjim satima(od 9-pola 11..to je ujedno i zadnji termin) jer sve firme u Osijeku imaju godisnje termine unaprijed zakupljene(od 2-8 je sve zauzeto,a prijepodne su djeciji treninzi)

#103:   Autor: pavijan Post Postano: 14.09.2012. 0:35

hahahahahaha!!!! da 250 kn... pa što ne stave 1000kn i plaćanje na 6 rata... bit će sigurno puni... sretno!

#104:   Autor: tkjezero Post Postano: 27.01.2017. 15:22

Informacije radi...tereni na Bosutskom, Tenis klub Jezero su zimi pod balonom, 5 terena. Nemora se postati član da bi se igrala rekreacija.
Postoji i Tenis Piramida u koju se cijele godine može učlaniti. Radi više informacija o cijenama i terminima nazovite na 031/272-900.

#105:   Autor: zipper Post Postano: 12.08.2020. 10:59

Kakvo je stanje sa školom tenisa za odrasle i podukama, ima nas 3 koji bi htjeli naučiti igrati. Cijene, trajanje...
Tkđ koliko košta sat na terenu kod hotela murse?
Osijek031.com » Sport » Teniski tereni u Osijeku - cijene


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::