Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Uhićen Gotovina

#1:  Uhićen Gotovina Autor: Gemi Post Postano: 08.12.2005. 13:37

ZAGREB, 8. prosinca 2005. (Hina) - Glavna haška tužiteljica Carla del Ponte objavila je u četvrtak u Beogradu da je hrvatski general Ante Gotovina uhićen dan ranije na Kanarskim otocima, doznaje Hina od njezine glasnogovornice Florance Hartmann.#L#
Sada se radi na proceduri njegova izručenja Haagu, kazala je u telefonskom razgovoru iz Beograda njezina glasnogovornica Florence Hartmann.

Glavna haška tužiteljica, koja u četvrtak boravi u Beogradu, tim se povodom čula s hrvatskim premijerom Ivom Sanaderom, kazala je Hartmann te dodala da se tužiteljica zahvalila hrvatskoj strani na suradnji.

General Gotovina optužen je 2001. godine za zločine počinjene tijekom i nakon operacije Oluja, i od tada je bio u bijegu.

hina

#2:   Autor: steam Post Postano: 08.12.2005. 13:52

Ovo nije za naslovnicu, a mjuzikl je? Smile

#3:   Autor: Leon Post Postano: 08.12.2005. 14:00

Ovo nema izravne veze s Osijekom, mjuzikl ima.

#4:   Autor: Bilke Post Postano: 08.12.2005. 14:28

Hehe... Ajde stavite to na naslovnicu. Smile

A dobar mi je, ovi ga traže po Africi, hercegovačkim samostanima, a naš Ante ljetuje... Sigurno su ga uhvatili u havajskim hlačicama, kockastim dresom i koktelom u rukama Very Happy


Zadnja promjena: Bilke; 08.12.2005. 15:15; ukupno mijenjano 1 put.

#5:   Autor: Leon Post Postano: 08.12.2005. 14:58

http://www.iskon.hr/vijesti/page/2005/12/08/0104006.html
http://rtl.hr/vijesti/prikaz/4039/
http://vijesti.hrt.hr/ShowArticles.aspx?ArticleId=3515
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=295545


http://www.cnn.com/2005/WORLD/europe/12/08/war.crimes.arrest.ap/
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/4510122.stm
Reuters

#6:   Autor: 8 Post Postano: 08.12.2005. 15:09

steam je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jasno da nas se ne tice, pa mi smo neovisna Glavaseva republika. Stoga ta vijest ne zanima Osjecane niti moze imati ikakav utjecaj na njihov zivot.


To! Sad će nabrzinu dokazati za što je sve on nevin.
Lijepo je znati da će Hrvatima Gotovina biti odsad bliže.
Dodijalo više i bogu i narodu.

Bože, hvala ti.

#7:  Re: Uhićen Gotovina Autor: filips Post Postano: 08.12.2005. 15:45

Steta sto su ga nasli.. Ali morate priznati da covjek ima stila Smile Umjesto u rupi u zemlji, uzivao ke na egzoticnim plazama i zarkom suncu Smile
A i mislim da je covjek zasluzio, ako nista drugo, barem da ga stavite na naslovnu stranicu. Ipak i on je jedan od glavonja koji nam je omogucio ovo sto danas imamo.
Ako to barem malo nije vezano za Osijek, onda ne znam sta je. Zar ne cacane??!

#8:   Autor: 8 Post Postano: 08.12.2005. 17:59

filips je napisao/la: ›
Steta sto su ga nasli..
<rez>
Ipak i on je jedan od glavonja koji nam je omogucio ovo sto danas imamo.
Ako to barem malo nije vezano za Osijek...


Poricanje je prvi korak do prihvaćanja istine. Na dobrom si putu.
Ipak, 150 Srba ubijenih poslije akcije nema vojno-strateških sveza s obranom grada, koji je ionako nepokoriv, dok god je nama našega Branimira.

#9:   Autor: 8 Post Postano: 08.12.2005. 18:20

Jedan Ante pobjego od Hrvatske u Španjolsku, a sad i drugi.

Ne znam kako gradonačelnih u tome nije vidio simboliku, analogiju...

#10:  Re: Uhićen Gotovina Autor: filips Post Postano: 08.12.2005. 20:27

Sta da ti covjek odgovori na ovakav post...
Kako volim pisat, napisao sam malo poveci post.. Ali posto ima nekih recenica koje bolje da ljudi ne citaju, nisam ga objavio.
Samo cu reci da ne mogu vjerovat kako se neki skorojevic koji nije ni bio na tom ratistu, nije ni u pola prozivio sta je taj covjek prosao, koji nije ni vidio sto se dogodilo, koji je sve negdje procitao, sebi daje za pravo da donosi neke plitke zakljucke.
Covjece.. Bio je general, zaduzen za ratiste oko Zadra, Knin....!!! Jel Zadar jos uvijek nas?!? Jel Knin jos uvijek nas?!?!? Jel oluja oslobodila zarobljene dijelove?? Kad bi svi razmisljali kao i ti, onda bi se svaki ratni general trebao osuditi!!! Sta dalje da uopce trosim energiju na ponavljanje povijesti. Imas sve u knjiznici pa malo procitaj. Ostavi se malo zutog interneta.
A za paljenje kuca, za progon ljudi, za "etnicko ciscenje" treba biti sudjen. Tu se s tobom slazem. Mislim da on dobro zna zasto bjezi i od koga bjezi i za svoja djela treba odgovarati. Par dana nakon oluje, stari mi je prolazio kroz to podrucje i pricao mi je kako to sve izgleda, tako da znam o cemu pricas... Ali samo da te pitam... Koji je srpski general odgovarao za progone, paleze i sva ostala sranja koja je napravio na tlu HR?? Ovo sto se malo spominje o skorpionima i ostalim postrojbama za "brisanje", nije nista... 0!!
Ali cinjenica je da je covjek heroj domovinskog rata i s pravom zasluzuje tu titulu!!

#11:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 08.12.2005. 21:00

Uhicenje Gotovine moze se smatrati nultom tockom "Slucaja Gotovina" koji ce tek poceti.

Citava ta prica oko Gotovine i onoga sto se tamo dogadjalo, umijesanosti ovih ili onih, djidje-midje, sada bi moglo izaci na vidjelo. A, mozda i nece.

Kako bilo, meni je bas zanimljivo promatrati kako su se ljudima sustavno prali mozgovi floskulama "tko se brani ne moze pociti zlocin", "heroj, a ne zlocinac" i sl... Ljudima su prepuna usta Gotovine, a vjerujem da 99% takvih, jos za vrijeme trajanja Oluje nije ni znalo da postoji tamo neki general Ante Gotovina... Uostalom, bilo bi zanimljivo sve te bukache pitati za imena ostalih generala iz te akcije... onako, na prepad... Smile Heh, bitno da svi ZNAJU da je Gotovina nevin...

#12:   Autor: ozana Post Postano: 08.12.2005. 21:51

Ne bih se petljala u politiku, ja sam apolitična osoba. Al' glede prozvnog generala, meni je žao što su ga uhitili. Naime, meni je general tak' zgodan da bih mu u svaka doba pružila utočište. Istina, sve dok ne progovori. Ne sviđa mi se njegov glas, previše je ženskast. Smile

#13:  Re: Uhićen Gotovina Autor: filips Post Postano: 09.12.2005. 0:43

To sa pranjem mozgova je cista glupost... Nisam ni poceo pratit taj dio "politike" sve dok Carla nije pocela idiotski preuvelicavat sudbinu citave zemlje preko jednog covjeka.
To je bilo moje misljenje. Ako se pokaze da je kriv za genocid i sta ja znam sta se sve navodi u toj optuzbi... Neka mu sude.

#14:   Autor: Nekvinda Post Postano: 09.12.2005. 5:43

ajde, ne serimo. znalo se dobro di je i sta radi, kad je postalo neophodno za republiku da se ante u'apsi, u'apsili su ga. sve su to namjestaljke i igre drzavnog vrha.

8 pajdo, replika,ispravak netocnog navoda?

#15:   Autor: Gost Post Postano: 09.12.2005. 11:55

Nekako i ja imam taj osjećaj kao i nekvinda (plaši me taj dublji politički interes iza običnih političkih igara. Zato što ne znam za njega).

Ma slušam Slavonski kako napuhuje stvari: od jutros je bar dva puta bila Sude mi, a sad upravo ide Lili Marlen u izvođenju Anje Šovagović- Despot. Zanimljivo.

Kako je moja uža specijalizacija međunarodno humanitarno pravo, nekako sam upoznata s definicijom ratnih zločina, a konstrukciju "etničko čišćenje" je stvorio ICTY, najbliže tome u Rimskom statutu je definicija genocida.

Ali ne mislim da se Gotovina nije trebao predati- čak dapače, treba odgovarati za ratne zločine ako ih je počinio ili naredio da se počine, jer je cilj međunarodnog humanitarnog prava u vrijeme oružanog sukoba spriječiti patnje civilnog stanovništva i civilnih objekata i ograničiti ratna zbivanja na ratnike, dakle, one koji su se pristali boriti.

#16:  Re: Uhićen Gotovina Autor: filips Post Postano: 09.12.2005. 11:55

Tako je.

#17:  Re: Uhićen Gotovina Autor: filips Post Postano: 09.12.2005. 11:57

Misim da su isto ameri i englezi imali velike prste u tome kome odgovara, a kome ne.

#18:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 09.12.2005. 15:55

filips je napisao/la: › Nisam ni poceo pratit taj dio "politike" sve dok Carla nije pocela idiotski preuvelicavat sudbinu citave zemlje preko jednog covjeka.


Upravo si potvrdio sve ono o cemu sam govorio...

Za svoj status "zlocinca" i "zrtve" si je sam kriv. Bijegom je od sebe stvorio zlocinca i heroja.

Bez obzira bio on kriv ili nevin, u svim medijima se portretira kao zlocinac, bok uz bok s Karadzicem i Mladicem, dakle u kontekstu u kojem se nikad nisu nasli jedan Ademi ili Cermak.

Nekvinda je napisao/la: › znalo se dobro di je i sta radi, kad je postalo neophodno za republiku da se ante u'apsi, u'apsili su ga. sve su to namjestaljke i igre drzavnog vrha.


Ovo je svakako stvar na koju bi trebalo obratiti paznju. Mozda postoje i neki drugi spijunsko-policijski razlozi, mozda ga zaista nisu TOCNO locirali do sada, ali se ipak cini da se cekalo poklapanje s Carlinim dolaskom u BG...

Sto nam opet govori da ce i njegove sudjenje biti isprepleteno kojekakvim igricama i postoji vjerojatnost da je do sada sve vec dogovoreno, isplanirano, sredjeno...

Da se za zlocine odgovaralo '95 i da su kaznjeni izravni sudionici, sada ne bi bilo ovih sranja... ali ne mozes ti napaljenoj bagri to objasniti... marvi su reprogramirani mentalni cipovi...

#19:   Autor: svabo Post Postano: 09.12.2005. 16:27

ante gotovina legenda je hrvatska!!

#20:  Re: Uhićen Gotovina Autor: palesamenasvijetu Post Postano: 10.12.2005. 10:34

Citat: › "od jutros je bar dva puta bila Sude mi, a sad upravo ide Lili Marlen u izvođenju Anje Šovagović- Despot. Zanimljivo."



Sram ih bilo šta puštaju na radiju!
Da je to dio povijesti na koji bi građani Osijeka mogli biti ponosni, ne bih ništa rekao.

Osim toga sad bi svi trebali biti homogeni i pomoći našem mudrom premijeru u naporima za približavanjem EU.

Samo naš gradonačelnik se prepušta osjećajima,
uopće ne razumijem kako može nekako biti vezan za kraj devedesetih (ponajmanje emocionalno).
Zar ne vidi svjetlo u budućnosti naše domovine koje može zasjeniti s mrakom prošlosti Domovinskog rata?

#21:  Re: Uhićen Gotovina Autor: MATA! Post Postano: 10.12.2005. 14:37

palesamenasvijetu je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osim toga sad bi svi trebali biti homogeni i pomoći našem mudrom premijeru u naporima za približavanjem EU.


Laughing Laughing Laughing Laughing

#22:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 10.12.2005. 15:37

svabo je napisao/la: › ante gotovina legenda je hrvatska!!


A zareze da sami dodajemo i kreiramo znacenja po vlastitom nahodjenju?! ;-)

#23:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 10.12.2005. 15:47

O Mesicu svatko moze imati svoje misljenje, ali ovo sto je ovdje rekao itekako ima smisla...

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=295910

#24:   Autor: fatcat Post Postano: 10.12.2005. 21:22

Leteci mungos je napisao/la: ›
O Mesicu svatko moze imati svoje misljenje, ali ovo sto je ovdje rekao itekako ima smisla...
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=295910


Pocetkom devedesetih godina gospodin Mesic je posjetio Western Australiju i predao govor u Hrvatskom klubu.
Na ulasku u dvoranu dvije slike su mu upale u oko. Slika Ante Pavelica i slika velike Hrvatske (ona sa cijelom BiH i vecinom Vojvodine). Prvo je napomenuo slike a drugo kako je ponosan da je izmedu pravih Hrvata. Obicno se ne ukljucujem u politiku pa neka svako napravi svoje misljenje...

#25:   Autor: ozana Post Postano: 10.12.2005. 21:43

A što uopće znači biti pravi Hrvat? To, baš pravi. Je li pravi Hrvat apolitičan ili je nacionalist, je li to branitelj koji prima veliku mirovinu ili onaj branitelj koji ne prima ništa (a obojica sinoć na Trgu plješću BG, koji na skupu podrške Gotovini ne priča o njemu već o sebi).
Mislim, nije mi jasno tko je "praviji" Hrvat - Gotovina, Glavaš, Mesić, Sanader, Šeks?, Đapić, Kramarić, Tuđman, Šušak, Tito.... građani koji se ponašaju kulturno, sukladno pravilima življenja u gradu ili pak oni koji bacaju smeće s katova zgrada jer nemaju kulturu gradskog življenja, radnici zatvorenih i srušenih poduzeća, naši sugrađani koji kopaju po kontejnerima jer nemaju što jesti, ali ipak sve ovo stoički podnose u ime ne znam čega, naši imigranti koji žive u vlastitim svjetovima satkanim od priča i prošlosti, vojnici svih vojski koje su postojale na ovim prostorima... bilo tko od vas ili ja....
Da, zaista ne razumijem što uopće znači to - biti pravi Hrvat?

#26:  Re: Uhićen Gotovina Autor: palesamenasvijetu Post Postano: 10.12.2005. 21:54

Citat: › Pocetkom devedesetih godina gospodin Mesic je posjetio Western Australiju i predao govor u Hrvatskom klubu.


Naš predsjednik Mesić je tada išao u Australiju radi prikupljanja financijskih sredstava za obranu RH. Zločesti ljudi će naći i u tom faktu teoriju da je išao sebi napuniti džepove.
Nemoguće je i zamisliti veličinu žrtve jednog antifašiste (nipošto komuniste) da ode u ustaško leglo iskamčiti novaca.
On nije poput nekih se udruživao u zločinačke organizacije i radio na genocidu dijela hrv. građana, niti je bio inertan u sprečavanju pljačke, paleži imovine i zagađivanja bunara.Niti je upravljao akcijama u kojima je koristio artiljeriju preko mjere.
Osim toga naš predsjednik nam je jasno oslikao kakav profil ljudi ide na davanje potpore.
Zreli Hrvati ostaju kod kuće i daju potporu našoj Vladi, koja će opetovano potvrditi svoju sposobnost i obraniti našeg generala.

#27:   Autor: Nekvinda Post Postano: 11.12.2005. 6:18

pale,previse gledas vijesti, te argumentiras starim cinjenicama. steta je svakog otipkanog slova kojim se mi raspravljamo,kada su ovo sve igre drzavnog vrha. zalosno je sto beograd glumi new york, kao slucajno je carla izabrala taj grad za obavijest svijetu. mos si mislt. zanimljiva je konstanta tadiceva - mi smo zadovoljni?!!!!??

sramota, nije stigao ni vino platiti osijek031.com smile

#28:   Autor: nevia Post Postano: 11.12.2005. 10:23

ozana je napisao/la: ›
Ne bih se petljala u politiku, ja sam apolitična osoba. Al' glede prozvnog generala, meni je žao što su ga uhitili. Naime, meni je general tak' zgodan da bih mu u svaka doba pružila utočište. Istina, sve dok ne progovori. Ne sviđa mi se njegov glas, previše je ženskast. Smile


Drži se svoje apolitike!Smile Mislim da nije bitan njegov izgled,a očito da nije bilo upitno niti utočište za Antu!!Jer naime vidjeli smo i čuli gdje je Sve proputovao i da je bio dobro zbrinut i novčano potkovan! Ima on svoje sponzore!Pravi Hrvat i pravi general-domoljub ne bježi od svog junaštva! To je sve što ću reći i nadalje se okrećem apolitici jer je šutnja zlato!

#29:  Pravi Hrvat Autor: steam Post Postano: 11.12.2005. 14:14

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Da, zaista ne razumijem što uopće znači to - biti pravi Hrvat?


Smile

Pravi je Hrvat onaj tko želi čuti da je pravi Hrvat i kojemu će pravi političar reći da je pravi Hrvat onda kada je to potrebno da bi pravi političar ostvario svoje ciljeve koje bez pravog Hrvata ne bi ostvario.

A ti, ozana, prava si cura! Wink

#30:   Autor: 8 Post Postano: 11.12.2005. 16:55

Dok god je za hrvatsku stvar u redu smicati civile, spaliti komu dom, ukrasti zamrzivac - ja sam Pingvin.

Pingvini su poznati kao zajednica koja skrbi za potomke, a Hrvati kao pleme koje polira biste predaka.

Gotovina je napravio golemo sranje kad je poceo bjezati. Da je Gospodin suradivao 1998., mozda cak ne bi bio ni optuzen. Sigurno je da ne bi bilo onih tocaka po kojima se tereti cijeli drzavni vrh za etnicko ciscenje.

Nadam se da ce haski istrazitelji, ili Antina obrana, doci do dokumenta RSK kojima je regulirana evakuacija Srba, jer je okupirani teritorij bio prazan kad je akcija "oluja" pocela i prakticki nije bilo nikakvog otpora (iako je, na Vidovdanskoj (29. lipnja)smotri vojske tzv. Republike Srpske Krajine u Petrinji bilo Orkana, Skadova, VBRa...)

Da sam Srbin, a ne Pingvin, pitao bih se zasto me moja vojska nije branila.

#31:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 14.12.2005. 12:37

fatcat je napisao/la: › Obicno se ne ukljucujem u politiku pa neka svako napravi svoje misljenje...


Nije mi bio cilj promivirati, braniti, etc. Mesica, vec sam zelio ukazati na sadrzaj njegove poruke... i to je apsolutno u pravu... nitko ne govori da se u skolama trebaju uciti ofenzive, drkedake, ali djecu bi trebalo uciti odredjenim vrednotama... a mnoge knjige, pogotovo udzbenici povijesti, pisane za vrijeme vladavine monarhije Tudjmanin revidiraju povijesne cinjenice i iskrivljuju istinu kada je NDH u pitanju... takva djeca (sada su neki vec i odrasli) nemaju uvid i informacije o pozadini NDH, smanjuje se tezina zlocina, prodaje, izdaje... zbog takvog jefitnog pristupa problemu oni danas i crtaju kukaste krizeve i velika slova U...

Jebiga, obrazovanje je ionako na dnu zivotnih vrijednosti... bolje je imati dobar auto nego biti pismen, informiran, ucen...

#32:   Autor: fatcat Post Postano: 14.12.2005. 15:18

Leteci mungos je napisao/la: ›
Nije mi bio cilj promivirati, braniti, etc. Mesica, vec sam zelio ukazati na sadrzaj njegove poruke... i to je apsolutno u pravu... nitko ne govori da se u skolama trebaju uciti ofenzive, drkedake, ali djecu bi trebalo uciti odredjenim vrednotama... a mnoge knjige, pogotovo udzbenici povijesti, pisane za vrijeme vladavine monarhije Tudjmanin revidiraju povijesne cinjenice i iskrivljuju istinu kada je NDH u pitanju... takva djeca (sada su neki vec i odrasli) nemaju uvid i informacije o pozadini NDH, smanjuje se tezina zlocina, prodaje, izdaje... zbog takvog jefitnog pristupa problemu oni danas i crtaju kukaste krizeve i velika slova U...

Jebiga, obrazovanje je ionako na dnu zivotnih vrijednosti... bolje je imati dobar auto nego biti pismen, informiran, ucen...

zelio sam kao i ti pokazati sadrzaj njegove poruke. mene ne zanimaju stvari u koje on osobno vjeruje ali kao sto vidis (ili nevidis) sam, poruka nije ista. cijeli pojam skole u mom misljenju je da mladima pruzi informaciju tako da ih omoguci da sami dodu do svoga misljenja. u dane moga skolovanja to nije bilo tako.

nepismeni, neinformirani i neuceni mogu imati dobar auto a to nije sramota ako nisu ukrali ili ubili u dolasku toga...

#33:   Autor: Gost Post Postano: 14.12.2005. 18:07

Ako smijem uletjeti s par opservacija... Nije sramota ne uzdizati se kulturno, ne biti učen ili informiran, jasno, kako i vi tvrdite, mr. fatcat- samo... u Hrvatskoj su osobe koje su neučene, neinformirane i nepismene imaju bolje automobile i životni standard od onih koji imaju obrnute kvalitete (a za neke od njih je prilično razvidno s obzirom na brzinu stjecanja imetka, da nisu te automobile stekli na pošten način! Ne za sve, naravno.), a još je od Aristotela poznato da bi najcjenjenije osobe koje bi morale voditi društvo trebali biti oni najučeniji.
U tom smislu vjerujem da je Leteći mislio da je u nas obrnut sustav vrijednosti.

#34:   Autor: fatcat Post Postano: 15.12.2005. 18:11

Gost je napisao/la: ›
Ako smijem uletjeti s par opservacija... Nije sramota ne uzdizati se kulturno, ne biti učen ili informiran, jasno, kako i vi tvrdite, mr. fatcat- samo... u Hrvatskoj su osobe koje su neučene, neinformirane i nepismene imaju bolje automobile i životni standard od onih koji imaju obrnute kvalitete (a za neke od njih je prilično razvidno s obzirom na brzinu stjecanja imetka, da nisu te automobile stekli na pošten način! Ne za sve, naravno.), a još je od Aristotela poznato da bi najcjenjenije osobe koje bi morale voditi društvo trebali biti oni najučeniji.
U tom smislu vjerujem da je Leteći mislio da je u nas obrnut sustav vrijednosti.

samo ti uleti forum je za sve, cak i za letece ;-)
navedeni koment je bio o sadrzaju Mesicevih proturijecnih poruka, nista drugo. cinjenica je bila napomenuta bez komentara zbog ogranicenog razumijevanja politicke situacije.
mr. fatcat? ajde...

#35:   Autor: Alana Bates Post Postano: 15.12.2005. 19:38

Red je red, a mene su doma učili reda (Sasha= Alana Bates, niš se ne sekiraj (te)) Smile

#36:   Autor: D Post Postano: 22.12.2005. 9:42

Ovo kopiram iz komentara jednom blogu: akcija "1000 čestitaka - razglednica za generala Gotovinu". Akcija se provodi u suglasnosti s njegovim odvjetnicima, koji smatraju da bi mu uistinu mogla pomoći, ne samo psihološki kao potpora nego kao dokaz da ljudi vjeruju u njegovu nevinost. Cilj je poslati što više cestitki i zatrpati poštu u Haagu. Znači, kupite čestitku - razglednicu i pošaljete je na adresu: UN DETENTION UNIT, MR. ANTE GOTOVINA, Pompstationsweg 32, 2579 JX Scheveningen, DEN HAAG, THE NETHERLANDS

#37:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 23.12.2005. 20:36

fatcat je napisao/la: › navedeni koment je bio o sadrzaju Mesicevih proturijecnih poruka, nista drugo. cinjenica je bila napomenuta bez komentara zbog ogranicenog razumijevanja politicke situacije.
mr. fatcat? ajde...


Uh, zato sam posebno i naglasio da u cijeloj ovoj prici nije bitko TKO je rekao, nego STO je receno... o tome TKO je to rekao mozemo jednu drugu raspravu, ali ovo sto ej receno je mogao reci i zeleni patuljak koji je izasao iz svoje rupe u zemlji. Smile

Zadnjih dana sam se kretao po Sjenjaku. Stvarno je sve prepuno kukastih krizeva i tog lepog i denisa...

#38:   Autor: Hummin Post Postano: 24.12.2005. 3:17

Ja se mogu kladiti da ti likovi što crtaju te križeve nemaju pojma što oni znaće, nego eto čuli su da je to zabranjeno. Eto idu dokazati svima kako ih bilo kuratz za to.....
Oni to jednostavno mogu i znaju da neće biti nikakvih sankcija zbog toga što su učinili.
Hrvatsko društvo je već odavno u kuratzu i nedostajumu etčni i moralni kriterij. Zapravo ti kriteriji postoje samo što su vrijednosti izokrenute.

#39:   Autor: toni Post Postano: 24.12.2005. 14:58

Gotovina je bio glavni zapovjednik akcije oluja tako da mu mogu suditi po zapovjednoj odgovornosti,mislim da po osobnoj odgovornosti njemu nece uspjeti nista dokazati te da ce se mjenjati optuznica

. Postoji još jedan problem sto je tudjman snimao sve razgovore a evoks mesic ih dao hagu. to svaki "pravi hrvat" vidi kao veleizdaju. kodnas tolko "pravih hrvata" a stipe 2x pobjedi izbore Wink

#40:   Autor: 8 Post Postano: 24.12.2005. 18:34

Leteci mungos je napisao/la: ›
Zadnjih dana sam se kretao po Sjenjaku. Stvarno je sve prepuno kukastih krizeva i tog lepog i denisa...


I drugdje, od kluba mladih, autobusnih postajetina u Antunovcu, raskrižja u Vrpolju, onih ružnih vrata kod sove - sve je to isti rukopis.
Mutikaša ima puno manje nego što mislimo, a čine štete više nego što mi mislimo.

Btw, sjeća li se itko mog prijedloga o kontekstualizaciji?

Recimo, pored 27. slova abecede dodate "235".

#41:   Autor: Gost Post Postano: 19.02.2006. 20:50

bando masonska,jugoslavenska,sramotite naš grad i domovinu

#42:   Autor: ozana Post Postano: 19.02.2006. 21:13

Koji je ovaj? :s
Ja bih sad najradije upitala - A mi imamo domovinu? Mislim, ono, pa skoro sve je rasprodano...???

#43:   Autor: --- Post Postano: 19.02.2006. 22:45

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Koji je ovaj? :s
Ja bih sad najradije upitala - A mi imamo domovinu? Mislim, ono, pa skoro sve je rasprodano...???

imate mene!
i to vam nitko ne može oduzeti, ni prodati... osijek031.com smile osijek031.com smile

#44:   Autor: ozana Post Postano: 20.02.2006. 17:25

Je, baš, dobro je da si ti tu WinkWink

#45:   Autor: 8 Post Postano: 21.02.2006. 11:55

Gost je napisao/la: ›
bando masonska,jugoslavenska,sramotite naš grad i domovinu


a Postano: 19.02.2006. 20:50

babo iz bolesti, jugoslavenska.

#46:   Autor: --- Post Postano: 22.02.2006. 1:15

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Je, baš, dobro je da si ti tu WinkWink


a da sam negdje drugdje, bilo bi još bolje da sam negdje drugdje...npr u nigeriji... osijek031.com smile
Osijek031.com » Politika » Uhićen Gotovina


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::