Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex?

#1: Gniark ! Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: Paka Post Postano: 25.08.2008. 21:34

U vezi ste i super vam je........i sad...koliko treba čekati da ne ispadne da ne očekuješ ništa ozboljnog s tim tipom a opet da ne budeš neka dugomjesečna napaljuša zlostavljačica koja sam zavlači dečka i muči ga..??? osijek031.com smile Mislim znam da i vi niste ženožderi koji sam sex čekaju ( dobro neki samo Wink ) no i vama dojadi obtrkavanje i držanje kapi vode na dlanu...samo kada?? molim bez nepersonalnog polemiziranja već statističke podatke iz stvarnog života. hvala unaprijed Very Happy

#2:   Autor: Svebor Post Postano: 25.08.2008. 21:58

čime se ti opterećuješ...
ako netko veći oko ovakve banalnosti ima probleme, što će tek biti u budućnosti?!
ako se ne može opustiti i uživati to samo znači da to još uvijek nije TO... a ako potraje možda nikada i neće biti.

očekivanja su različita. zato, između ostalog, i imate jezik da razmjenite mišljenja, a potom uskladite želje...
opustite se i pojebite! bit će vam super. ako se jedno od vas dvoje ne želi sexati, sexa jednostavno neće biti. "Plodite se i množite!", reče Božo.

#3:   Autor: paradiso24 Post Postano: 25.08.2008. 21:59

pa gle..nekad treba dva dana a nekad mjesec dana..podaci iz stvarnog zivota... Very Happy Very Happy Very Happy

#4:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: Paka Post Postano: 25.08.2008. 22:07

a nije da se duboko s tim opterećujem neg me zanima dali bi jednako cijenili curu za neki ozbiljniji nastavak veze ukoliko se "to" dogodi recimo za tjedan dana.ili ak to iščekujete neko vrijeme ( npr 6 mj) i više se emotivno vežete za curu??? osijek031.com smile

#5:   Autor: paradiso24 Post Postano: 25.08.2008. 22:09

pa naravno..ja bi osobno curu jednako cijenio..daj neka to bude spontano a ne isforsirano..

#6:   Autor: kopile Post Postano: 25.08.2008. 22:12

Paka je napisao/la: ›
a nije da se duboko s tim opterećujem neg me zanima dali bi jednako cijenili curu za neki ozbiljniji nastavak veze ukoliko se "to" dogodi recimo za tjedan dana.ili ak to iščekujete neko vrijeme ( npr 6 mj) i više se emotivno vežete za curu??? osijek031.com smile
Koja budala bi čekala 6mj?

#7:   Autor: marrai Post Postano: 25.08.2008. 22:15

paradiso24 je napisao/la (Pogledaj post): › ..daj neka to bude spontano a ne isforsirano..


Upravo htjedoh ovo napisati Smile Uostalom ako je privlačnost snažna i obostrana sumnjam da itko čeka...dogodi se spontano i vrlo brzo...cemu se opterecivati i klikerati oko toga,treba uživati u seksu Wink


Zadnja promjena: marrai; 25.08.2008. 22:15; ukupno mijenjano 1 put.

#8:   Autor: Paka Post Postano: 25.08.2008. 22:15

pa zašto bi takav tip bio budala? a i znam dosta slučajeva gdje je to poduže trajalo...ni ipak 6 mj je bilo figurativno..drrrrrrr

#9:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 25.08.2008. 22:19

Ovisi u kojem sam kontekstu upoznao curu. Broj dana ne znaci da je odns predvidjen na nesto (ne)ozbiljnije.

Ono najbitnije se dogodi kad osoba otvori usta. Ne, ne da bi mi ga popusila, vec da nesto kaze. Ako mi je ugodno slusati osobu dok govori, ako imam osjecaj da i ona na slican nacin dozivljava mene - mozemo odmah prileci, a da ju ipak pozelim vidjeti i sljedecih par dana kasnije.

Cura se ne cijeni po tome koliko je dana drzala stissnuta koljena, vec po nekim drugim kvalitetama. Shtopanjem seksa neces promijeniti tu cinjenicu, vec eventualno natjerati lika da jos malo glumata kako mu je stalo do tebe. ;-)

#10:   Autor: tux Post Postano: 25.08.2008. 23:40

mislim da to nije odredeno,to jednostavno dode i znat ces kad je pravo vrijeme

#11:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 25.08.2008. 23:53

onda kada obje strane smatraju da su spremne...Naravno, nemoj se suzdržavati od priće o tome...Slobodno napomeni, razgovarajte...

#12:   Autor: Frost Post Postano: 26.08.2008. 1:38

pa ovisi o tome kada obje strane budu spremne na to. ako njoj treba malo vremena, nije problem pričekat







(malo vremena = razumna količina Very Happy )

#13:   Autor: cane Post Postano: 26.08.2008. 4:40

Paka je napisao/la: ›
a nije da se duboko s tim opterećujem neg me zanima dali bi jednako cijenili curu za neki ozbiljniji nastavak veze ukoliko se "to" dogodi recimo za tjedan dana.ili ak to iščekujete neko vrijeme ( npr 6 mj) i više se emotivno vežete za curu??? osijek031.com smile

Tjedan dana je maximum. Nema danas to čekanje ama baš nikakvu ulogu o tome kakva ćeš ti ispast njemu u očima. Ako mu ne daš kurva si. Ako mu daš kurva si. Samo to da si kurva ne zaslužuješ time već svojim postupcima u vezi. Dakle nemoj ga povrijediti i nećeš ispasti kurva. Facts of life!

#14:   Autor: Elena_Os Post Postano: 26.08.2008. 6:59

Nakon nalaza urologa... osijek031.com smile

#15:   Autor: gaap Post Postano: 26.08.2008. 8:00

prvo seks pa ćemo onda pričati o nekavoj vezi eventualno!

#16:   Autor: Poppy Post Postano: 26.08.2008. 8:22

gaap je napisao/la: ›
prvo seks pa ćemo onda pričati o nekavoj vezi eventualno!


tzv. probna vožnja?! Smile

#17:   Autor: Paka Post Postano: 26.08.2008. 9:47

Leteci mungos je napisao/la: ›
Shtopanjem seksa neces promijeniti tu cinjenicu, vec eventualno natjerati lika da jos malo glumata kako mu je stalo do tebe. ;-)
...mislim da mi je ova rečenica nekako najviše pomogla. No, kad se dogoodi se dogodi neću razvlačiti vezu samo zbog toga niti to raditi samo da ostanem u vezi...thanks!

#18:   Autor: DonQuijote Post Postano: 26.08.2008. 10:09

ajd prvi, ali nakon koliko očekivati drugi seks?!

#19:   Autor: legica_os Post Postano: 26.08.2008. 10:17

Paka je napisao/la: ›
U vezi ste i super vam je........i sad...koliko treba čekati da ne ispadne da ne očekuješ ništa ozboljnog s tim tipom a opet da ne budeš neka dugomjesečna napaljuša zlostavljačica koja sam zavlači dečka i muči ga..??? osijek031.com smile Mislim znam da i vi niste ženožderi koji sam sex čekaju ( dobro neki samo Wink ) no i vama dojadi obtrkavanje i držanje kapi vode na dlanu...samo kada?? molim bez nepersonalnog polemiziranja već statističke podatke iz stvarnog života. hvala unaprijed Very Happy


Shvatila bi ovaj tvoj post da si napisala da imaš 15godina,ali pošto vidim da imaš 23godine ja bi se malo zabrinula,jedino ako nisi sa nekim od 15 osijek031.com smile
Meni osobno je malo čudno to što ste više mjeseci u vezi i još se niste seksali...
Nisam imala puno partnera,ali ipak sam čekala neko vrijeme za prvi sex s tom osobom....Da ne bude ono što ti kažeš,da sam drolja i da odmah oću u krevet s njime...
Probaj razgovarati s njime,a ako ti je bed,moraš ga onda malo isprovocirati...Odjeni se malo provokativnije,napali ga,imaš atributa sigurno za pokazati...ljubi ga strastvenije nego inače,šta ja znam,govori mu prljave stvari osijek031.com smile....
Ne znam....ili mu iz zajebancije reci "ljubavi meni se prca,zagorila sam" osijek031.com smile

#20:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: Paka Post Postano: 26.08.2008. 14:51

Ne znam....ili mu iz zajebancije reci "ljubavi meni se prca,zagorila sam"

Shocked osijek031.com smile ...ovu rečenicu moram upotrijebiti čisto da vidim njegovu reakciju hehehehhe Smile

#21:   Autor: betty Post Postano: 26.08.2008. 15:30

ajd molim te nemoj da ti prvi sex sa nekim započne sa " prca" ...

#22:   Autor: fairy Post Postano: 26.08.2008. 15:57

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › ajd prvi, ali nakon koliko očekivati drugi seks?!


osijek031.com smile ...bravo,,,svaka čast...mislim da je ovo pitanje bitnije...

#23:   Autor: cane Post Postano: 26.08.2008. 16:34

fairy je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › ajd prvi, ali nakon koliko očekivati drugi seks?!


osijek031.com smile ...bravo,,,svaka čast...mislim da je ovo pitanje bitnije...

Pošto prvi seks uvijek traje kratko i sav bude na brzaka, jerbo oboje izgarate od želje da se kresnete. Drugi put bi trebao biti pola sata do sat nakon prvog. osijek031.com smile

#24:   Autor: MissTake Post Postano: 26.08.2008. 18:05

oho
to je već u igri i neka minutaža

sad vidim zašto toliko vremena provodite na ispovijedi...
nitko se više ne fura na čednost osijek031.com smile do braka....

mislim da ti je najbolje uvažiti mišljenje teen časopica onda kada ti budeš spremna Very Happy

#25:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: 1step2far Post Postano: 26.08.2008. 21:34

Moj prvi slučaj dok sam bila nevina jelte: 9 mjeseci hodanja.
Drugi slučaj: prvo sex pa hodanje.
Ponavljati drugi slučaj!!!

#26:   Autor: karmen_du Post Postano: 28.08.2008. 21:07

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
Paka je napisao/la: ›
a nije da se duboko s tim opterećujem neg me zanima dali bi jednako cijenili curu za neki ozbiljniji nastavak veze ukoliko se "to" dogodi recimo za tjedan dana.ili ak to iščekujete neko vrijeme ( npr 6 mj) i više se emotivno vežete za curu??? osijek031.com smile
Koja budala bi čekala 6mj?


znam lika koji je cekao 9 godina jer ona nije htjela prije braka bla bla Laughing

#27:   Autor: bulja** Post Postano: 28.08.2008. 22:17

karmen_du je napisao/la: ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
Paka je napisao/la: ›
a nije da se duboko s tim opterećujem neg me zanima dali bi jednako cijenili curu za neki ozbiljniji nastavak veze ukoliko se "to" dogodi recimo za tjedan dana.ili ak to iščekujete neko vrijeme ( npr 6 mj) i više se emotivno vežete za curu??? osijek031.com smile
Koja budala bi čekala 6mj?


znam lika koji je cekao 9 godina jer ona nije htjela prije braka bla bla Laughing
meni to baš lijepo SmileSmile
sam
jesu još u braku? Very HappyVery Happy

#28:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 29.08.2008. 10:12

mislis da nije sexao okolo??? hmmm ne znam bas...

#29:   Autor: cane Post Postano: 29.08.2008. 23:57

karmen_du je napisao/la: ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
Paka je napisao/la: ›
a nije da se duboko s tim opterećujem neg me zanima dali bi jednako cijenili curu za neki ozbiljniji nastavak veze ukoliko se "to" dogodi recimo za tjedan dana.ili ak to iščekujete neko vrijeme ( npr 6 mj) i više se emotivno vežete za curu??? osijek031.com smile
Koja budala bi čekala 6mj?


znam lika koji je cekao 9 godina jer ona nije htjela prije braka bla bla Laughing

I ja sam jednom vidio NLO! osijek031.com smile

#30:   Autor: bezveze_netko Post Postano: 30.08.2008. 7:42

[quote="legica_os";p="185406"]
Paka je napisao/la: ›
"ljubavi meni se prca,zagorila sam" osijek031.com smile


ili dragi pričam puno, začepi me...
ili želim te osjetiti odma
ili poljubi mi klitić
ili Izjebi me da zaboravim kako se zovem
ili pojebi me sad
ili ...

#31:   Autor: insomnia Post Postano: 30.08.2008. 9:31

karmen_du je napisao/la: ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
Paka je napisao/la: ›
a nije da se duboko s tim opterećujem neg me zanima dali bi jednako cijenili curu za neki ozbiljniji nastavak veze ukoliko se "to" dogodi recimo za tjedan dana.ili ak to iščekujete neko vrijeme ( npr 6 mj) i više se emotivno vežete za curu??? osijek031.com smile
Koja budala bi čekala 6mj?


znam lika koji je cekao 9 godina jer ona nije htjela prije braka bla bla Laughing

Znam ih i ja nekoliko (čak!) takvih.. Ali mislim da je to i do tipa kakav je on onak. .. Hoću reći da su ovi koje ja znam jako sramežljivi itd.., pa im zato nije bed, jer su i sami neki stisnuti..
No, uglavnom, da ja odgovorim na pitanje iz teme. Dakle, iz osobnog i kolegičičjeg (ne znam jel postoji ova riječ osijek031.com smile ) iskustva ti mogu reći da to apsolutno nema nikakve veze. Fala Bogu nismo u srednjem vijeku, a kako ja smatram sex kao iznimno bitnim dijelom veze, onda svakako treba što prije provjeriti da li ste si uopće kompatibilni po tom pitanju, dal to štima.. pa ooooonda vidjet hoće li biti šta od te veze.. Strast nije nešto što se može planirati, ili što se treba obuzdavati itd itd.. dakle - let it out in the open! Smile

#32:   Autor: spiderman Post Postano: 30.08.2008. 12:32

treba odmah pitati kad će drugi sex......

#33:   Autor: Isis Post Postano: 30.08.2008. 15:01

Prvi poljubac odmah.
Prva ručna obrada nakon mjesec dana.
Prva usmena obrada nakon 2 i pol mjeseca.
Prvi seks nakon 4 mjeseca.

Ovo je prema europskim standardima.
Sve ostalo se smatra kažnjivim djelom.


Onak, dovraga, prcate se kad ste spremni i točka pa bilo to prije ili poslije prvog poljupca.
Glupo pitanje.

#34:   Autor: karmen_du Post Postano: 30.08.2008. 17:01

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › mislis da nije sexao okolo??? hmmm ne znam bas...

ne znam da li je ali svi znaju da se nije s tom svojom curom dok se nisu ozenili Very Happy

#35:   Autor: pumpkin Post Postano: 31.08.2008. 7:51

karmen_du je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › mislis da nije sexao okolo??? hmmm ne znam bas...

ne znam da li je ali svi znaju da se nije s tom svojom curom dok se nisu ozenili Very Happy


Aaaaaaaaaaaah, kakav bed! Zamisli, ne sexaš se prije braka, i onda se lijepo oženite, a ono, on nema pišu, a ona ima pečurke ili karfiol, i sl... Laughing

#36:   Autor: ruana Post Postano: 01.09.2008. 1:55

cane je napisao/la: ›
fairy je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › ajd prvi, ali nakon koliko očekivati drugi seks?!


osijek031.com smile ...bravo,,,svaka čast...mislim da je ovo pitanje bitnije...

Pošto prvi seks uvijek traje kratko i sav bude na brzaka, jerbo oboje izgarate od želje da se kresnete. Drugi put bi trebao biti pola sata do sat nakon prvog. osijek031.com smile


mos mislit

#37:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 01.09.2008. 9:33

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): ›
karmen_du je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › mislis da nije sexao okolo??? hmmm ne znam bas...

ne znam da li je ali svi znaju da se nije s tom svojom curom dok se nisu ozenili Very Happy


Aaaaaaaaaaaah, kakav bed! Zamisli, ne sexaš se prije braka, i onda se lijepo oženite, a ono, on nema pišu, a ona ima pečurke ili karfiol, i sl... Laughing


ili ona ima zubatu vaginu hehe (jos sam pod dojmom filma hehe)

#38:   Autor: deer_hunter Post Postano: 01.09.2008. 12:11

insomnia je napisao/la: › kolegičičjeg (ne znam jel postoji ova riječ osijek031.com smile )

asti, ne mogu ovo izgovorit osijek031.com smile

al sve u svemu, slažem se... ne treba pravit famu oko ničega, pa tako ni oko seksa Cool
to samo vodi u neke mračne sfere svijesti, umjesto u mračne haustore osijek031.com smile

#39:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: axe Post Postano: 01.09.2008. 21:57

ne očekujem ga uopće.mislim da je to nemoguće ostvariti izvan braka.

#40:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: Funky007 Post Postano: 04.09.2008. 17:07

A joj, 6 mj..... pa kužim da bi i svećenik zdimio nakon šest mj provedenih u vezi bez sexa. Teško je i glupo odgovoriti na to pitanje, ne kažem da je glupo pitanje, samo odgovor Smile . Sex treba biti spontana reakcija na zadovoljstvo, na ljubav na sreću što ste skupa i kako je i rekao netko, može biti za dva dana, a ne mora biti ni dva mj. Ovo sve vrijedi za sex u vezi, naravno, ako je sex za jednu noć, mislim da je dovoljno čekati 15-20min Smile))

#41:   Autor: insomnia Post Postano: 05.09.2008. 7:59

axe je napisao/la: ›
ne očekujem ga uopće.mislim da je to nemoguće ostvariti izvan braka.

Što je nemoguće ostvariti? Sex? Ispričavam se, idem se onesvijestiti..
Hm, pa ja sam čula da je moguće Very Happy

Ma seksajte se ljudiiii... koga brigaaaaa kadaaaa....

#42:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: 1step2far Post Postano: 05.09.2008. 10:10

Da sam znala kako je seks dobar ne bi čekala dvadesetu. Jebote, što sam stara.

#43:   Autor: axe Post Postano: 06.09.2008. 6:37

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
axe je napisao/la: ›
ne očekujem ga uopće.mislim da je to nemoguće ostvariti izvan braka.

Što je nemoguće ostvariti? Sex? Ispričavam se, idem se onesvijestiti..
Hm, pa ja sam čula da je moguće Very Happy

Ma seksajte se ljudiiii... koga brigaaaaa kadaaaa....


ma nije ga moguće ostvariti.postoje barijere.
mislim,nije ga moguće ostvariti namjerno.
ja sam ga par puta dobio,ali neplanski i slučajno...dogodilo se,ebi ga.i uvjek sam imao grižu savjest.

#44:   Autor: insomnia Post Postano: 06.09.2008. 12:30

axe je napisao/la: ›
ja sam ga par puta dobio,ali neplanski i slučajno...dogodilo se,ebi ga.

You sound like it's a bad thing? ... Ma daj šta daš, slučajno, ovak onak.. Wink

axe je napisao/la: ›
i uvjek sam imao grižu savjest.

o zašto pobogu?! osijek031.com smile


Ja nemam s tim problema.. Ja isključim prekidač za savjest when it comes to that Wink

#45:   Autor: axe Post Postano: 06.09.2008. 13:14

insomnia je napisao/la: ›
axe je napisao/la: ›
ja sam ga par puta dobio,ali neplanski i slučajno...dogodilo se,ebi ga.

You sound like it's a bad thing? ... Ma daj šta daš, slučajno, ovak onak.. Wink

axe je napisao/la: ›
i uvjek sam imao grižu savjest.

o zašto pobogu?! osijek031.com smile


Ja nemam s tim problema.. Ja isključim prekidač za savjest when it comes to that Wink

nemam pojma zašto.uglavnom javi se savjest.

#46:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: Drobimir Post Postano: 07.09.2008. 4:26

Ja očekujem sex i prije veze

#47:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: fairy Post Postano: 07.09.2008. 14:15

Drobimir je napisao/la (Pogledaj post): › Ja očekujem sex i prije veze


Evo nam odgovora, znači sex očekujemo prije veze, a drugi sex dolazi u vezi, znači da je prvi bio dobar,,,,

Pametno drobiš... Laughing

#48:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: Drobimir Post Postano: 07.09.2008. 14:29

pa da. kontaš si, ak jednom uđem u vezu vjerojatno će bit sexa.

#49:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: MacaPapucharica Post Postano: 07.09.2008. 14:38

Drobimir je napisao/la (Pogledaj post): › pa da. kontaš si, ak jednom uđem u vezu vjerojatno će bit sexa.


bar u početku...kad prestane bit sexa, skontaš da ni od veze neće nešt više bit Wink

#50:   Autor: empetri Post Postano: 07.09.2008. 14:43

Bit će od nove, i tako u krug dok ne budeš dovoljno star da moraš održati vezu. E to je onda ljubav.

#51:   Autor: Drobimir Post Postano: 07.09.2008. 14:47

empetri je napisao/la (Pogledaj post): › Bit će od nove, i tako u krug dok ne budeš dovoljno star da moraš održati vezu. E to je onda ljubav.


E baš tako i ja kontam. Dok god ti trebaš nešt od partnera, u ovom slučaju snošaj, nema prave ljubavi. Kad ne trebaš ništa, onda je sve što dobiješ dar koji primaš sa zahvalnošću.

#52:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 08.09.2008. 17:31

kad sam bio mlađi mi se dalo čekati.. sad je i tjedan dana previše.. ak ne da odmah.. pa-pa... odi si nekog drugog za**bavat..

#53:   Autor: insomnia Post Postano: 09.09.2008. 13:11

zla_tratinčica je napisao/la: ›
kad sam bio mlađi mi se dalo čekati.. sad je i tjedan dana previše.. ak ne da odmah.. pa-pa... odi si nekog drugog za**bavat..

Eto ga! I šta sad, ta koja će ti dati odmah, smatrat ćeš ju droljom, kako obično biva među vama muškarcima..
Eh!

#54:   Autor: Drobimir Post Postano: 12.09.2008. 20:59

zla_tratinčica je napisao/la: ›
Eto ga! I šta sad, ta koja će ti dati odmah, smatrat ćeš ju droljom, kako obično biva među vama muškarcima..
Eh!


Nikako. Mi volimo cure koje daju odmah. Ak neki lik kaže:-Vidi ju, to je ona drolja!, to znači da je ljubomoran jer on nije dobio od nje il tak nešto slično. Ne kužim takve izjave tipa: "Koja kurvetina!". Šta, kurvetina zato što se voli dobro izjebat? Pa to se traži brate. Das Manda liebes.

#55:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: 1step2far Post Postano: 12.09.2008. 21:16

To ovisi o svakoj osobi pojedinačno i njezinom karakteru. Netko će željeti, htjeti i prakticirati seks odmah, a netko tko želi upoznati osobu tj. njezin karakter će vjerojatno malo pričekati. Pogotovo ako ne smatra da je seks najvažnija stavka veze.

#56:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: fairy Post Postano: 13.09.2008. 9:48

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › To ovisi o svakoj osobi pojedinačno i njezinom karakteru. Netko će željeti, htjeti i prakticirati seks odmah, a netko tko želi upoznati osobu tj. njezin karakter će vjerojatno malo pričekati. Pogotovo ako ne smatra da je seks najvažnija stavka veze.


Slažem se. Svoju izbirljivost sam dovela do te granice da ni neobavezan sex ne mogu prakticirati s osobom koja me karakterno ne zaintrigira, intelektom ili elokventnošću. Niste li nikada došli u situaciju zavođenja i pri tome pomislili u sebi: Jaoooo hajde molim te šuti,,,samo budi lijep i šuti...

#57:   Autor: Fifa Post Postano: 14.09.2008. 21:44

ja uopće ne očekujem vezu za sex Very Happy

#58:   Autor: Delfin Post Postano: 15.09.2008. 11:05

Oko mjesec dana je realno (manje-više tjedan). Morate uzeti u obzir da se nevidite svaki dan već možda 2 puta tjedno i čujete se preko moba i sms-a. Dovoljno da upoznas osobu a opet nije ni prerano ni prekasno.

#59:   Autor: set96 Post Postano: 17.09.2008. 15:45

nema pravila.kad oboje žele sex onda je pravo vrijeme.može biti 1 dan a može i 1 mjesec.bitno da su želje obostrane i sve je onda OK.

#60:   Autor: krtica Post Postano: 17.09.2008. 16:09

Bar 3 mjeseca!! Samo se gledamo!

#61:   Autor: eldiablo Post Postano: 18.09.2008. 11:23

ocekujem sex bezveze Laughing

#62:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: 1step2far Post Postano: 19.10.2008. 11:06

U novoj sam vezi tjedan dana i neću dugo čekati sa seksom. Već sam dosta vremena izbula zbog veza sa dečkima koji su daleko od mene. Prvi put imam dragoga iz svog mjesta i seks će brzo pasti, nismo ni balavi, a bogami ni nevini.

#63:   Autor: dedaramo Post Postano: 24.10.2008. 16:09

evo kažu na drugom topicu da od pušenja dobiješ rak grla - zaključak- bolje se jebat odma, a rak ako dođe-nisi imo sreće!!!

#64:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: marrai Post Postano: 24.10.2008. 22:30

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › U novoj sam vezi tjedan dana i neću dugo čekati sa seksom. Već sam dosta vremena izbula zbog veza sa dečkima koji su daleko od mene. Prvi put imam dragoga iz svog mjesta i seks će brzo pasti, nismo ni balavi, a bogami ni nevini.


Oooo,pa to su friške novosti,nisam u tijeku Smile

#65:   Autor: _tenjac_ Post Postano: 25.10.2008. 0:22

@1step2far
cestitam ti na tome.. Smile

#66:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: 1step2far Post Postano: 28.12.2008. 15:08

Vrlo brzo. Vrijeme je novac.

#67:   Autor: belman Post Postano: 02.02.2009. 0:44

1step2far je napisao/la: ›
Vrlo brzo. Vrijeme je novac.
Upravo tako, slažem se...čak mi je još bolje prvo sex a onda možda se izrodi veza...ak ne opet dobro:)

#68:   Autor: Dambix Post Postano: 02.02.2009. 2:16

prvu noć

#69:   Autor: Shadow Striker Post Postano: 03.02.2009. 13:49

Kada mi je rekla da joj je otac poznat, očekivao sam ga u prvih godinu dana veze, nakon par mjeseci mi je rekla da je majstor borilačkih vještina, pa sam odlučio čekati još nekoliko godina, a kada sam saznao da joj se otac zove Chuck Norris odlučio sam da nema sexa ni prije braka, a ni u braku. I nadam se da Chuck neće ovo pročitati.

#70:   Autor: majaazdaja Post Postano: 24.02.2009. 11:40

nema veze dok ne vidim cime macan raspolaze i kako se time koristi,,...pa necu se ja razbacivat svojim talentom na nedostijne Laughing

#71:  Re: Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex? Autor: avantgarde Post Postano: 26.02.2009. 19:22

osijek031.com smile

#72:   Autor: trabant Post Postano: 05.12.2009. 12:11

........

Zadnja promjena: trabant; 24.11.2011. 12:24; ukupno mijenjano 1 put.

#73:   Autor: unleashed Post Postano: 28.12.2009. 23:28

1step2far je napisao/la: ›
Moj prvi slučaj dok sam bila nevina jelte: 9 mjeseci hodanja.
Drugi slučaj: prvo sex pa hodanje.
Ponavljati drugi slučaj!!!


Sama ne bi ovo bolje složila ni da sam cijeli dan mozgala šta da odgovorim u ovaj topic!Smile

#74:   Autor: kikica1987 Post Postano: 31.12.2009. 9:20

unleashed je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la: ›
Moj prvi slučaj dok sam bila nevina jelte: 9 mjeseci hodanja.
Drugi slučaj: prvo sex pa hodanje.
Ponavljati drugi slučaj!!!


Sama ne bi ovo bolje složila ni da sam cijeli dan mozgala šta da odgovorim u ovaj topic!Smile

samo je bed kad,naravno,vidi da može i bez veze pa neće vezu...:/
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Nakon koliko trajanja veze očekujete prvi sex?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::