Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Na mjestu Bijele Lađe voljeli biste vidjeti...
Poll :: Na mjestu Bijele Lađe voljeli biste vidjeti...

Stambenu zgradu od 4 kata
1%
 1%  [ 3 ]
Neboder (stambeni)
2%
 2%  [ 8 ]
Neboder (poslovni)
6%
 6%  [ 18 ]
Trgovački centar
2%
 2%  [ 8 ]
Restoran ili sl.
35%
 35%  [ 97 ]
Park
34%
 34%  [ 93 ]
Nešto drugo! Što?
16%
 16%  [ 45 ]
Ukupno glasova : 272



#1:  Na mjestu Bijele Lađe voljeli biste vidjeti... Autor: Leon Post Postano: 22.07.2008. 13:44

Na mjestu Bijele Lađe voljeli biste vidjeti...

#2:   Autor: kopile Post Postano: 22.07.2008. 13:47

Ništa.

#3:   Autor: Dylan Post Postano: 22.07.2008. 13:49

Čevabdžinicu ili burekdžinicu ili janjedžinicu.

#4:   Autor: Circa Post Postano: 22.07.2008. 13:51

Ja bi volio da "babin kurac" napokon dobije trajnu lokaciju, a mislim da nema boljeg mjesta od ovog...
Potencijal takvog spomenika je neslucenih razmjera.
Primjerice, djeca se vole igrat i pentrat po spomenicima, a ima li zgodnijeg spomenika od babinog kurca...
Vec vidim idilican prizor na zgaristu bijele ladje, mladi bracni par jede sladoled, sunce zalazi za zoo hotel, a klinic razdragano vise s kurca...
BABIN KURAC


Zadnja promjena: Circa; 22.07.2008. 13:55; ukupno mijenjano 1 put.

#5:   Autor: tonya Post Postano: 22.07.2008. 13:51

Crnu lađu.

#6:   Autor: DonQuijote Post Postano: 22.07.2008. 13:56

nešto poput one sjenice iz gradskog vrta što je sad na promenadi... nešto za odmaranje i uživanje.

#7:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 22.07.2008. 13:58

Ja se slažem sa Circom.... Bilo bi lijepo imati babin kurac tamo.... Da oživimo turizam hordama japanaca što će se abslikovati s kurcom od babe, trljajući pritom glavić kao sisu od julije tamo u italiji..... osijek031.com smile

#8:   Autor: Circa Post Postano: 22.07.2008. 14:00

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Ja se slažem sa Circom.... Bilo bi lijepo imati babin kurac tamo.... Da oživimo turizam hordama japanaca što će se abslikovati s kurcom od babe, trljajući pritom glavić kao sisu od julije tamo u italiji..... osijek031.com smile

Napokon! Vizionar! Kao i ja...

#9:   Autor: legica_os Post Postano: 22.07.2008. 14:11

....kafic na otvorenom,kruzni sank i partiji do dugo u noc Very Happy

#10:   Autor: Poppy Post Postano: 22.07.2008. 14:12

neki kulturni sadržaj, s caffe barom, možda i restoranom...

#11:   Autor: tonya Post Postano: 22.07.2008. 14:18

Ogromni trampolin! Jab to, jab! osijek031.com smile

#12:   Autor: Ingo Post Postano: 22.07.2008. 14:28

Lidl !

#13:   Autor: legica_os Post Postano: 22.07.2008. 14:28

...ili crkvu možda? osijek031.com smile

#14:   Autor: nake_rado Post Postano: 22.07.2008. 14:31

legica_os je napisao/la: ›
...ili crkvu možda? osijek031.com smile

kratko i jasno NOT

a bilo bi dobro da tamo jozo otvori stalan restoran, al ni ovaj babin kurac nije loš

#15:   Autor: legica_os Post Postano: 22.07.2008. 14:35

Ma znamo šta će biti...neki poslovan prostor ili zgrada od nekog tajkuna.......a zašto ladju čuvaju cajci? osijek031.com smile

#16:   Autor: Uma Post Postano: 22.07.2008. 15:09

nek sagrade muslimanima džamiju! buuahaa Molitva

#17:   Autor: Monstrum Post Postano: 22.07.2008. 15:21

ja bi volio vidjet tamo neku recimo galeriju umjetnina, mislim da bi to bilo savršeno mjesto za galeriju

#18:   Autor: Bojo Post Postano: 22.07.2008. 15:34

ja bi napravio labirint pa nek ljudi crtaju grafite po tim zidovima...ili biljemerkant Smile

#19:   Autor: Kugla Post Postano: 22.07.2008. 15:47

Netko je u drugoj temi o ovome napisao knjižnicu sa čitaonicom s pogledom na Dravu. Ja sam za to.

#20:   Autor: lavic Post Postano: 22.07.2008. 16:33

a zastzo bi se uopce bijela lađa uopce rusila? sta fali da ovako ostane???

#21:   Autor: Mikro Post Postano: 22.07.2008. 18:13

Nekad davno dok je na tom mjestu bio samo pijesak tamo je dolazio lunapark i to je bilo lijpo.Bilo bi dobro kad bi tamo opet bio neki zabavni park za djecu.

#22:   Autor: koko Post Postano: 22.07.2008. 19:17

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › neki kulturni sadržaj, s caffe barom, možda i restoranom...


Restoran/Bistro sa povišenom galerijom i pogledom na dravu, ili po mogućnosti nešto gdje se može u ovom tužnom gradu dobit nešto za jest poslije ponoći (a da nije burek) ...

#23:   Autor: sale car Post Postano: 22.07.2008. 21:55

ma nek ostane takvo zdanje kakvo je... sam nek se renovira... sasvim j u redu zgrada... i nek se otvori neki disco club u kojem neće biti potencijala da sviraju cajke...

#24:   Autor: gaap Post Postano: 23.07.2008. 6:24

noćni klub s narodnjacima i malim pivom za 25 kuna

#25:   Autor: snaša Post Postano: 23.07.2008. 9:16

Mikro je napisao/la (Pogledaj post): › Nekad davno dok je na tom mjestu bio samo pijesak tamo je dolazio lunapark i to je bilo lijpo.Bilo bi dobro kad bi tamo opet bio neki zabavni park za djecu.


Oćemo park...

#26:   Autor: b0nez Post Postano: 23.07.2008. 14:34

budimo realni treba stavit neki novi disco u kojem ce se pustat izricito cajke i narodna glazba! samo cajke!

#27:   Autor: DonQuijote Post Postano: 23.07.2008. 14:35

jab tamo posadijo vočnjak!

#28:   Autor: masterzz Post Postano: 23.07.2008. 21:48

bordel da ne moram ić u Mađarsku haaaaaaa

#29:   Autor: Ingo Post Postano: 23.07.2008. 21:56

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › jab tamo posadijo vočnjak!


jednaaa veeelika gredica mačuhica !!!!

#30:   Autor: morgan Post Postano: 23.07.2008. 22:15

planetarij

#31:   Autor: Kugla Post Postano: 23.07.2008. 22:49

Nuklearnu elektranu.

#32:   Autor: Lugar Post Postano: 23.07.2008. 23:10

na tom mjestu treba spustit jedan izlaz s autoceste (koja je u izgradnji) da si odma u centru... a projekt autoceste treba prepraviti, podići ju na stupove pa nek ide od čepinske preko kružnog, županijskom preko trga i kod bijele lađe da prelazi dravu i dalje prema mađarskoj. Mislim da bi to bilo divno...

#33:   Autor: BumBaCicA Post Postano: 23.07.2008. 23:15

Lugar je napisao/la: ›
na tom mjestu treba spustit jedan izlaz s autoceste (koja je u izgradnji) da si odma u centru... a projekt autoceste treba prepraviti, podići ju na stupove pa nek ide od čepinske preko kružnog, županijskom preko trga i kod bijele lađe da prelazi dravu i dalje prema mađarskoj. Mislim da bi to bilo divno...


Hahahaha..
Al posto zivim na cepinskoj, brinula bi se da kad bi bila neka nesreca da mi nebi sletio neki auto u sobu s autoceste, pogotovo kad bude kisa i kad bude klizavo pa ono..

No.. Stagod da naprave tamo (ako naprave uopce) bit ce nesto sto nebi trebalo bit tamo, jer za neke pametne stvari nemaju mozga.

#34:   Autor: Lugar Post Postano: 23.07.2008. 23:21

BumBaCicA je napisao/la (Pogledaj post): ›
Lugar je napisao/la: ›
na tom mjestu treba spustit jedan izlaz s autoceste (koja je u izgradnji) da si odma u centru... a projekt autoceste treba prepraviti, podići ju na stupove pa nek ide od čepinske preko kružnog, županijskom preko trga i kod bijele lađe da prelazi dravu i dalje prema mađarskoj. Mislim da bi to bilo divno...


Hahahaha..
Al posto zivim na cepinskoj, brinula bi se da kad bi bila neka nesreca da mi nebi sletio neki auto u sobu s autoceste, pogotovo kad bude kisa i kad bude klizavo pa ono..


Bez brige, i na to sam mislio. Na toj dionici će biti postavljeni ležeći policajci četvrtastog oblika (nešto kao ivičnjak)... pa ti onda vozi brzo...

#35:   Autor: empetri Post Postano: 23.07.2008. 23:47

Pivnica-restoran

#36:   Autor: ludica_05 Post Postano: 24.07.2008. 0:07

Fino mjesto koje će objedinit pivnicu, stari pub i stari bastion i di cajke nikad neće zasvirattt, utopija né?

#37:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 24.07.2008. 11:41

neki cajka-free disko s vise floorova (sto sumnjam da bi stanovnici obliznjih zgrada podrzavali) ili mozda najbolje striptease bar hehe....

sto god sagrade nek se pokusaju sjetiti da u centru jebeno fali parkiralisnih mjesta i neka u podrumu te gradevine naprave podzemnu garazu s nekoliko katova i BESPLATNIM parkiralistem (ako je to moguce zbog blizine Drave)

#38:   Autor: Frost Post Postano: 24.07.2008. 17:41

PsychoSoldier je napisao/la: › sto god sagrade nek se pokusaju sjetiti da u centru jebeno fali parkiralisnih mjesta i neka u podrumu te gradevine naprave podzemnu garazu s nekoliko katova i BESPLATNIM parkiralistem (ako je to moguce zbog blizine Drave)

istina, parkinga nam dajte

#39:   Autor: krpanci Post Postano: 24.07.2008. 23:30

Prostor za održavanje FUZIJE!!!!

#40:   Autor: Zuhra Post Postano: 24.07.2008. 23:46

bijelu ladju kakva je bila prije nego je unistena

#41:   Autor: cane Post Postano: 25.07.2008. 0:20

Jab Žutu Lađu da bude u skladu sa Žutom Podmornicom! Smile

#42:   Autor: Lugar Post Postano: 25.07.2008. 16:15

Ma treba to sve srušit i dat nekom poduzetno čovjeku da na tom mjestu lijepo smjesti farmu svinja... žalili smo se na smrad pa ne bi trebalo biti neke velike promjene...

#43:   Autor: morgan Post Postano: 25.07.2008. 21:57

IKEAu, sa svim restoranima i ostalim zezancijama

#44:   Autor: Moira Post Postano: 26.07.2008. 11:34

Dobra tema... još kad bi ikoga u poglavarstvu bilo briga što građani žele i misle...
Park i restoran su dobre ideje.. nešto sa što manje katova, u svakom slučaju.

#45:   Autor: Anai Post Postano: 26.07.2008. 22:25

To bi bilo idealno mjesto za izlaske gdje bi puštali domaći i strani rock..a uz to i sve vrste metala...
Samo...lako je za očekivati da bi se ubrzo pretvorilo u još jedan narodnjački klub...pa onda možda najbolje neki restorančić i kaf s bilijarom Smile
Uglavnom...totalno sam protiv da to bude stambeno...
Treba biti nešto baš ono vrijedno, a ne ko Esseker, napuhan a ništa

#46:   Autor: zlusch Post Postano: 27.07.2008. 8:44

Jedan veliki indijanski totem za kojeg bi vezivali ljude i gađali ih tomahavcima, noževima, bocama od piva, rabljenim kondomima, koševima za smeće i akumulatorskom kiselinom.

Stalna klijentela uključivala bi nesposobne i korumpirane političare, uništavače gradske imovine, fakultetske profesore koji prodaju svoje ispite, pohotne popove, privatizacijske heroje (a ne zločince), konobare koji ne vraćaju kusur, cajke-pevaljke koje urliču kao da ih okrećeš na ražnju....

#47:   Autor: eyeGuard Post Postano: 27.07.2008. 17:26

bijelu lađu ne..

#48:   Autor: goose Post Postano: 27.07.2008. 21:58

Restoran koji poslužuje samo piletinu. Droooooooool

#49:   Autor: Nave Post Postano: 28.07.2008. 15:23

zemunicu ili sojenicu u modernom arhitektonskom slogu za 22 stoljeche... sadrzaj? Pa knjiznica, restoran na vrhu, mogu i opaliti na jednoj strani fasade mahovinu, drvetje... ma mere biti svashta samo da nije monotoni neinventivni monolit od stambeno/poslovnog prostora..

A moze i od Circe "Baba", ono parkich za djecu i to u sredini... Twisted Evil edukacija od malih nogu! I parkich se zove "Zeleni propupali park don Ante Bakovića"

#50:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 28.07.2008. 22:22

Kada bi gradska vlast imala jaja, otkupila bi parcelu od Osijek Koteksa, ionako se lupeta da se ovaj proračun teško može potrošiti. Ili bi se dogovorila nekakva zamjena zemljišta.

No gradska vlast nema jaja, odnosno za jaja ju drže tipovi kao što su Tadić, Biloš ili Šapina (barem što se tiče ovog građevinskog dijela gradske vlasti). Stoga ne treba previše sumnjati da će Osijek Koteks ovdje dobro zaraditi, na ovaj ili onaj način. Najlakše stanovima.

Posljednji primjer sramote Debelog & friends primjećuje se u pokušaju reketarenja Avenue-a, sve da bi netko drugi svoj centar otvorio prije njih.

No jedna je stvar pozitivna u ovoj priči, a to je spominjanje međunarodnog natječaja (iako se radi o Tadićevom blefu). Da ova gradska vlast ima jaja, a Osijek Koteks novaca (bolje reći, da je spreman uložiti) zaista bi se raspisao međunarodni natječaj, ali ne sa nagradnim fondom od 100-tinjak tisuća kuna, jer se na takav smiješan natječaj mogu prijaviti samo lokalni nazovi-arhitekti i par gastarbajtera preko štele. Ova lokacija zaslužuje nešto bolje od betonsko-staklene kocke, neovisno o sadržaju.

#51:   Autor: Loona Post Postano: 31.07.2008. 18:01

snaša je napisao/la: ›
Mikro je napisao/la (Pogledaj post): › Nekad davno dok je na tom mjestu bio samo pijesak tamo je dolazio lunapark i to je bilo lijpo.Bilo bi dobro kad bi tamo opet bio neki zabavni park za djecu.


Oćemo park...


i ja bi park.. neki urbani park, sa nekom cool fontanom i rasvjetom...

#52:   Autor: Lugar Post Postano: 31.07.2008. 20:18

Da, fontanu. I to onakvu ko na trgu kojoj ne radi vanjski prsten jer bi, zajebom izvođača, malo potopio pola grada...

#53:   Autor: cybe Post Postano: 01.08.2008. 18:25

Ja mislim da bi bilo fora napraviti po cijeloj dužini livade moderno zdanje nalik na brodove koji kao da tonu ili izviru iz zemlje,a u jednom od tog kompleksa,tamo negdje gdje je sada bijela lađa,napraviti nacionalni restoran koji bi se recimo,zvao NOVA LAĐA.Zatim uz te brodove,koji bi se uklopili u projekt grada na rijeci,napraviti prostor za odmor,sa drvoredom i dugačkim uskim bazenom tipa reiki,a u nastavku ribarske ulice novi viseći pješački most,koji bi dao novu vizuru,i toliko traženi BRAND.Pa na mjestu "jezika" napraviti šetalište u sklopu projekta obnove zimske luke,na čijem bi se kraju moglo spustiti uz rijeku,i popiti kavu nasred rijeke,kao npr.u Grazu.Samo to.

#54:   Autor: duba Post Postano: 07.08.2008. 15:33

ja mislim da bi to trebao biti neki rock ili metal kaf da i mi imamo još koje mjesto za izaći osim cadillaca!

#55:   Autor: Dylan Post Postano: 07.08.2008. 16:42

ha pa bijela lađa se neće rušiti ili renovirati sigurno dok je ove vlasti

#56:   Autor: fairy Post Postano: 07.08.2008. 17:16

cybe je napisao/la (Pogledaj post): › Ja mislim da bi bilo fora napraviti po cijeloj dužini livade moderno zdanje nalik na brodove koji kao da tonu ili izviru iz zemlje,a u jednom od tog kompleksa,tamo negdje gdje je sada bijela lađa,napraviti nacionalni restoran koji bi se recimo,zvao NOVA LAĐA.Zatim uz te brodove,koji bi se uklopili u projekt grada na rijeci,napraviti prostor za odmor,sa drvoredom i dugačkim uskim bazenom tipa reiki,a u nastavku ribarske ulice novi viseći pješački most,koji bi dao novu vizuru,i toliko traženi BRAND.Pa na mjestu "jezika" napraviti šetalište u sklopu projekta obnove zimske luke,na čijem bi se kraju moglo spustiti uz rijeku,i popiti kavu nasred rijeke,kao npr.u Grazu.Samo to.


...moze...svidja mi se,,,evo to cemo napraviti,,,,

#57:   Autor: Lugar Post Postano: 08.08.2008. 23:05

Dylan je napisao/la (Pogledaj post): › ha pa bijela lađa se neće rušiti ili renovirati sigurno dok je ove vlasti


Ili bilo koje druge.
Dok se imovinsko-pravni odnosi ne riješe nema rušenja. Udio u vlasništvu spomenitog zdanja vjerojatno ima jedno 35.556 ljudi i jedna baba...

#58:   Autor: euchrid Post Postano: 09.08.2008. 0:08

u svakoj priči neka baba!

#59:   Autor: neki_lik Post Postano: 09.08.2008. 16:11

park definitivno! to fali osijeku!!

#60:   Autor: leny Post Postano: 11.08.2008. 18:52

Ja se isto pridružujem za đamiju. Da bude lijepo u centru - em će biti vjernicima praktičnije 3 puta dnevno dolaziti em će ostali građani moći uživati u lijepom zdanju i vidjeti što se tamo događa.

#61:   Autor: fairy Post Postano: 11.08.2008. 18:55

leny je napisao/la (Pogledaj post): › Ja se isto pridružujem za đamiju. Da bude lijepo u centru - em će biti vjernicima praktičnije 3 puta dnevno dolaziti em će ostali građani moći uživati u lijepom zdanju i vidjeti što se tamo događa.



osijek031.com smile ....ovo je sala zar ne?

#62:   Autor: cobi Post Postano: 15.08.2008. 12:50

ja mislim da treba napraviti kaveze za krvoždelne flaminge,i onda za 5 kuna rješavaš se stresova,znači daš pare dobiješ dasku i flaminga i onda udaraš daskom flaminga,pored se napravi zanimljivi program za one koje čekaju u redu,

#63:   Autor: ramika Post Postano: 19.08.2008. 23:25

NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠTAAAAAAAAAAAAAAAAA OSIM TRATINČICA I RAZLIČKA Very Happy

#64:   Autor: nemamjuzernejm Post Postano: 27.08.2008. 9:57

restorana ima
parkova ima
svega ima
ali kluba pristojnog-nema..ili jedino ja primjecujem da tako sta u ovom gradu nedostaje...
...
nesto tipa klub mladih,di mozes visit cijeli dan,di imas za pojest i popit i navecer slusat dobru mjuzu..
npr.http://www.klub-orlando.com/

#65:   Autor: anakonda Post Postano: 27.08.2008. 12:01

1. trgovački centar
2. stambeno-poslovni objekat modernističkog izgleda
3. birtiju
4. izbetonirani komad s fontanom u sredini

#66:   Autor: anakonda Post Postano: 27.08.2008. 12:02

...ajmo sad ozbiljno: lijepo uredjenu travnato-cvjetnu površinu s Grupom gradjana u sredini...

#67:   Autor: ramika Post Postano: 27.08.2008. 22:54

anakonda je napisao/la: ›
...ajmo sad ozbiljno: lijepo uredjenu travnato-cvjetnu površinu s Grupom gradjana u sredini...

...ZA sam...

#68:   Autor: mizma Post Postano: 28.08.2008. 0:02

napokon nešto pameto!

#69:   Autor: ramika Post Postano: 28.08.2008. 0:35

mizma je napisao/la: ›
napokon nešto pameto!

na što misliš? tratinčice i različke??'''''''''''' i makove, poljske...?????

#70:   Autor: Kostur Post Postano: 28.08.2008. 11:41

Meni ona ideja o gradskoj citaonici s pogledom na travu i udobnim foteljama na terasi OK. Mislim da bi poceo citati knjige tako a takav "kafic-dnevna soba" bi sigurno bio popunjen do zadnjeg mjesta

#71:   Autor: morgan Post Postano: 28.08.2008. 22:10

šta velite da bude groblje političara ili još bolje javno linčovalište? katran ,perje i ostale potrepštine da se nekog dobro označi....

#72:   Autor: Pićpa Post Postano: 29.08.2008. 16:18

Ma tamo fali javna kuća

#73:   Autor: ramika Post Postano: 29.08.2008. 21:51

Anai je napisao/la: › To bi bilo idealno mjesto za izlaske gdje bi puštali domaći i strani rock..a uz to i sve vrste metala...
Samo...lako je za očekivati da bi se ubrzo pretvorilo u još jedan narodnjački klub...pa onda možda najbolje neki restorančić i kaf s bilijarom Smile
Uglavnom...totalno sam protiv da to bude stambeno...
Treba biti nešto baš ono vrijedno, a ne ko Esseker, napuhan a ništa
BumBaCicA je napisao/la: ›
Lugar je napisao/la: ›
na tom mjestu treba spustit jedan izlaz s autoceste (koja je u izgradnji) da si odma u centru... a projekt autoceste treba prepraviti, podići ju na stupove pa nek ide od čepinske preko kružnog, županijskom preko trga i kod bijele lađe da prelazi dravu i dalje prema mađarskoj. Mislim da bi to bilo divno...


Hahahaha..
Al posto zivim na cepinskoj, brinula bi se da kad bi bila neka nesreca da mi nebi sletio neki auto u sobu s autoceste, pogotovo kad bude kisa i kad bude klizavo pa ono..

No.. Stagod da naprave tamo (ako naprave uopce) bit ce nesto sto nebi trebalo bit tamo, jer za neke pametne stvari nemaju mozga.

Evil or Very Mad Arrow No.. Stagod da naprave tamo (ako naprave uopce) bit ce nesto sto nebi trebalo bit tamo, jer za neke pametne stvari nemaju mozga.

#74:   Autor: esseker Post Postano: 29.08.2008. 21:55

Kostur je napisao/la (Pogledaj post): › Meni ona ideja o gradskoj citaonici s pogledom na travu i udobnim foteljama na terasi OK. Mislim da bi poceo citati knjige tako a takav "kafic-dnevna soba" bi sigurno bio popunjen do zadnjeg mjesta


ovo mi se sviđa! a pored do Drave može biti i omanji parkić s Grupom građana... korisno a i jeftinije od rušenja. Rušenjem ovog prostora dobit ćemo situaciju kakava je dugo bila u "rupi" pored Stuca gdje je srušen Radnjak a evo sada vidimo da nam i tamo ipak treba jedan multifunkcionalni objekt.

#75:   Autor: Loona Post Postano: 03.09.2008. 20:49

Za sad podržavam svoju ideju al u nju uklapam i Grupu građana, Anakondinu, Kosturovu i onu sa brodovima....
Ima maštovitih ljudi, nema šta.. Bravo

#76:  Re: Na mjestu Bijele Lađe voljeli biste vidjeti... Autor: kenedi Post Postano: 04.09.2008. 15:10

Vinariju Mr. Green

#77:   Autor: Marshall-T Post Postano: 11.09.2008. 1:17

Najljepše bi bilo kada bi je obnovili i napravili svečano otvaranje i kako to već ide... mislim da je prostor unutra savršen za izlaske.

#78: Warning !  Autor: Nave Post Postano: 08.10.2008. 18:14

malo novosti :

"Osijek-Koteks d.d. poziva sve građane i prijatelje grada Osijeka da iznesu svoje prijedloge i ideje kako što kvalitetnije i sadržejnije ispuniti prostor uz Dravu, prostor koji adje sliku ovome gradu.
Želja tvrke Osijek-Koteks d.d. je grad Osijek učiniti gradom po mjeri čovjeka. Uzimajući u obzir da je sadašnji prostor, na kojemu je smještena Bijela lađa, dio vizure i brenda grada Osijeka, želimo ga uz pomoć svojih građana prilagoditi njihovim potrebama i potrebama generacija koje slijede.
Svaki grad je specifičan položajem, običajima, arhitekturom, ljudima... I promenada čini Osijek posebnim gradom.

Učinimo ga još ljepšim!"


Vaše ideje možete slati na [email protected]

izvor :
http://www.osijek-koteks.hr/natjecaji_oglas.html

#79:   Autor: hagzi Post Postano: 14.10.2008. 20:38

"Nešto drugo! Što?"

...razapetog isusa...
Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Na mjestu Bijele Lađe voljeli biste vidjeti...


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::