Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » folk parada-Zrinjevac

#1:  folk parada-Zrinjevac Autor: faktor-x Post Postano: 21.01.2008. 20:21

Vidim da se nitko ne buni protiv iste pa me zanima jel se to nešto promjenilo u našem gradu pa je sada OK da se "to" održava na Zrinjevcu ili ovi iskorištavaju situaciju što nema gradske vlasti. Kako to spriječiti?

#2:   Autor: nake_rado Post Postano: 21.01.2008. 20:23

Prežalosno je to da bi išta pisao, aj sad će se valjda ovi iz q usrecit Very Happy
Danas kad sam iz škole išao otkinio sam što sam više plakata mogao, ali ostalo ih je još

#3:   Autor: MissTake Post Postano: 21.01.2008. 20:25

a zamisli da se folk parada održava u gradskom vrtu.. eeee... ima toliko cajkaroša za nakupit

#4:   Autor: nake_rado Post Postano: 21.01.2008. 20:27

MissTake je napisao/la: ›
a zamisli da se folk parada održava u gradskom vrtu.. eeee... ima toliko cajkaroša za nakupit


e to je još veća žalost, još će se više ljudi skupit na tom neg na prljavcima

#5:   Autor: mariox Post Postano: 21.01.2008. 20:29

folk parada je sramota za ovaj grad- kratko i jasno!

#6:   Autor: saba Post Postano: 21.01.2008. 20:37

seljaci su nakačili plakate na moju kapiju ja konto skinut to kad se vratim sa pijanke al neko već obavio posao

#7:   Autor: faktor-x Post Postano: 21.01.2008. 20:38

Da se razumijemo ne smetaju meni cajke ni oni koji ih slušaju (svaka budala ima svoje veselje), mene smeta mjesto održavanja! Nek prave u OKS-u ili u nekom privatnom prostoru ali da se održava u prostoru u vlasništvu grada je više nego žalosno!

#8:   Autor: cane Post Postano: 21.01.2008. 21:05

E Đapić im nije dao prošle godine. No no!

#9:   Autor: kohorta_tenja Post Postano: 21.01.2008. 21:15

ljudi sta je zivot bez vina narodnjaka...neka ih dode jos toliko je to je zivot....

#10:   Autor: zeros Post Postano: 21.01.2008. 21:21

kontam da ce se u ovoj temi odvrtit jedno dvadesetak stranica besmislenih postova.....

#11:   Autor: aethur Post Postano: 21.01.2008. 21:41

Vidimo se tamo! Very Happy

#12:   Autor: nake_rado Post Postano: 21.01.2008. 21:58

zeros je napisao/la: ›
kontam da ce se u ovoj temi odvrtit jedno dvadesetak stranica besmislenih postova.....

ko i u svakoj o narodnjacima

#13:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 21.01.2008. 22:09

nake_rado je napisao/la: ›
zeros je napisao/la: ›
kontam da ce se u ovoj temi odvrtit jedno dvadesetak stranica besmislenih postova.....

ko i u svakoj o narodnjacima


A ja ne mogu vjerovati da postoje cak dva topica na kojima ce se odvrtiti tih dvadesetak stranica besmislenih postova.

#14:   Autor: aethur Post Postano: 21.01.2008. 22:15

nake_rado je napisao/la: ›
Prežalosno je to da bi išta pisao, aj sad će se valjda ovi iz q usrecit Very Happy
Danas kad sam iz škole išao otkinio sam što sam više plakata mogao, ali ostalo ih je još

Bez obzira što se u ovom slučaju radi o folk paradi, smatraš li da je u redu kidati plakate? Jesi ti od onih što noću kidaju kante, zato što su na pogrešnom mjestu? Razbijaju autobusne stanice? Ili bilo koje sranje rade u gradu? Bez obzira folk paradu, nije na tebi da određuješ hoće li plakat biti negdje ili neće. Grad ima svoju službu za to.
Ti ne slušaš narodnjake, jasno si to izrazio tisuću puta na forumu. no, smatram kako oni koji slušaju sigurno nemaju takvu odbojnost prema drugoj vrsti glazbe, kao ti prema cajkama.Niti bi oni kidali plakate od Iron Maidena ili koga već.
Dokazao si po n-ti put da pišeš i ponašaš se u skladu s godinama. Nezrelo.

#15:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: zeros Post Postano: 21.01.2008. 22:20

aethur je napisao/la: ›

Bez obzira što se u ovom slučaju radi o folk paradi, smatraš li da je u redu kidati plakate? Jesi ti od onih što noću kidaju kante, zato što su na pogrešnom mjestu? Razbijaju autobusne stanice? Ili bilo koje sranje rade u gradu? Bez obzira folk paradu, nije na tebi da određuješ hoće li plakat biti negdje ili neće. Grad ima svoju službu za to.
Ti ne slušaš narodnjake, jasno si to izrazio tisuću puta na forumu. no, smatram kako oni koji slušaju sigurno nemaju takvu odbojnost prema drugoj vrsti glazbe, kao ti prema cajkama.Niti bi oni kidali plakate od Iron Maidena ili koga već.
Dokazao si po n-ti put da pišeš i ponašaš se u skladu s godinama. Nezrelo.


jebiga, ali moram se složit s tobom...potpisujem...

nake_rado je napisao/la: ›

Danas kad sam iz škole išao otkinio sam što sam više plakata mogao, ali ostalo ih je još


kontam da bi ovo kao trebalo biti duhovito....


Zadnja promjena: zeros; 21.01.2008. 22:24; ukupno mijenjano 1 put.

#16:   Autor: nake_rado Post Postano: 21.01.2008. 22:22

Da budem precizniji, kidao sam plakate koji su bili priljepljeni na plakate od prljavaca, a takvih je bilo puno. btw nisam od onih koji kidaju kante niti autobusne stanice niti išta drugo, no jednostavno me nervira to što jedan osijek kao fol neki nepokoreni grad pravi skup od najvecih zvijezda turbo folk scene i to još u zrinjevcu

#17:   Autor: aethur Post Postano: 21.01.2008. 22:30

nake_rado je napisao/la: ›
Da budem precizniji, kidao sam plakate koji su bili priljepljeni na plakate od prljavaca, a takvih je bilo puno. btw nisam od onih koji kidaju kante niti autobusne stanice niti išta drugo, no jednostavno me nervira to što jedan osijek kao fol neki nepokoreni grad pravi skup od najvecih zvijezda turbo folk scene i to još u zrinjevcu

I onda je kidanje plakata tvoj bunt? Pa GPP će da poskupi. Hoćeš onda razbiti autobusnu stanicu?
Poanta je da ti nemaš nikakvo pravo da kidaš plakate, pa bili oni za Prljavce, folk hit, kabalu, crkvu svetog isusa ili bilo šta. To nije tvoj posao.
I pitam te, kakve veze folk glazba ima veze s ratom? Kakve? Uostalom, imaš 14 godina, svjedočanstva o ratu nemaš. Ne trpaj u isti koš nepokoreni grad i glazbu. Ne zaboravi da i nepokoreni grad će imati koristi od folk hitova, obzirom na posjećenost iz drugih krajeva Hrvatske, Bosne, Srbije, odakle već dođu...

#18:   Autor: ajwar Post Postano: 21.01.2008. 22:38

jebo vas turbo folk









gonite se svi u kurac i u pičku ma... tra la lala lala lala

#19:   Autor: sexyback Post Postano: 21.01.2008. 22:51

Pa dobro,jesmo li mi demokratsko društvo-ili što???

Jednostavo - tko voli,nek´izvoli!!

Osobno mi se gadi nedjeljno okupljanje na auto-piji - a nisam zbog toga otvarala topic!!!

So what???is the problem???

#20:   Autor: Circa Post Postano: 21.01.2008. 23:01

ajwar je napisao/la: ›
jebo vas turbo folk









gonite se svi u kurac i u pičku ma... tra la lala lala lala

Majko mila!!!

#21:   Autor: Monstrum Post Postano: 21.01.2008. 23:06

ajwar je napisao/la (Pogledaj post): › jebo vas turbo folk









gonite se svi u kurac i u pičku ma... tra la lala lala lala


ovo zaslužuje kikoša da se zaokruži na okruglo, svaka čast majstore, a još mi je bolje što su tu i riječi od 43 zla, e svaka ti dala

#22:   Autor: MissTake Post Postano: 21.01.2008. 23:16


ja ću tam da idem i tam da igram

#23:   Autor: Circa Post Postano: 21.01.2008. 23:22

MissTake je napisao/la: ›

ja ću tam da idem i tam da igram


Od tebe je to ocekivano...

#24:   Autor: MissTake Post Postano: 21.01.2008. 23:26

tiš da me slikaš

opopopopopopopopop
opopopopopopopopopopopopopopopopopop
opopopopopopopopop
opopopopopopopopopopopopopopopopopop
opopopopopopopopop
opopopopopopopopopopopopopopopopopop
opopopopopopopopop
opopopopopopopopopopopopopopopopopop
opopopopopopopopop
opopopopopopopopopopopopopopopopopop


#25:   Autor: Marshall-T Post Postano: 21.01.2008. 23:31

MissTake je napisao/la: ›
tiš da me slikaš

opopopopopopopopop
opopopopopopopopopopopopopopopopopop
opopopopopopopopop
opopopopopopopopopopopopopopopopopop
opopopopopopopopop
opopopopopopopopopopopopopopopopopop
opopopopopopopopop
opopopopopopopopopopopopopopopopopop
opopopopopopopopop
opopopopopopopopopopopopopopopopopop


Udri seko!!

#26:   Autor: noob Post Postano: 22.01.2008. 1:16

lega samo kidaj te plakate! To je samota za naš grad.

#27:   Autor: zeros Post Postano: 22.01.2008. 1:42

noob je napisao/la: ›
lega samo kidaj te plakate!


to prijatelju, samo tako...bodri ga, nek kida, nek razbija...zivio vandalizam, dva prsta u zrak, nek svi vide našu kulturu...kidaj i razbijaj....cega se pametan stidi, budala se dici...zivio Franjo Tuđman.


noob je napisao/la: ›
To je samota za naš grad.


Osobe koje razmišljaju poput tebe su u vladi, zato tako divno i napredujemo...

zivio ti meni care...pametan si ti decko...

#28:   Autor: Marshall-T Post Postano: 22.01.2008. 2:09

zeros je napisao/la: ›
noob je napisao/la: ›
lega samo kidaj te plakate!


to prijatelju, samo tako...bodri ga, nek kida, nek razbija...zivio vandalizam, dva prsta u zrak, nek svi vide našu kulturu...kidaj i razbijaj....cega se pametan stidi, budala se dici...zivio Franjo Tuđman.


noob je napisao/la: ›
To je samota za naš grad.


Osobe koje razmišljaju poput tebe su u vladi, zato tako divno i napredujemo...

zivio ti meni care...pametan si ti decko...
- Zeros legendo od moderatora.

#29:   Autor: faktor-x Post Postano: 22.01.2008. 8:28

sexyback je napisao/la: ›
Pa dobro,jesmo li mi demokratsko društvo-ili što???

Jednostavo - tko voli,nek´izvoli!!

Osobno mi se gadi nedjeljno okupljanje na auto-piji - a nisam zbog toga otvarala topic!!!

So what???is the problem???

DA veliki je problem! Jer ja plaćam održavanje te dvorane za održavanje kulturnih i sportskih manifestacija, a ne Alen Borbaš i slični!

#30:   Autor: MissTake Post Postano: 22.01.2008. 8:38

ok
koncert je koncert bio od bijelog dugmeta ili folk parade, bitno je zaraditi. a kao što svi već jako dobro znamo najviše se zarađuje na cajkama...

mislim da organizatori trljaju ruke i skaču od veselja... a sad samo uništavanje dvorane-isti rizik za svaki koncert...


svakom njegovo narodno veselje i svi sretni


opopopopopopopopopopopopopopo

#31:   Autor: faktor-x Post Postano: 22.01.2008. 8:53

joj da te ne poznam mrzio bi te

#32:   Autor: MissTake Post Postano: 22.01.2008. 9:00

koliko god ti mene mrzio ja tebe još više volim

opopopopop

#33:   Autor: selma&kayak Post Postano: 22.01.2008. 9:19

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
to prijatelju, samo tako...bodri ga, nek kida, nek razbija...zivio vandalizam, dva prsta u zrak, nek svi vide našu kulturu...kidaj i razbijaj....cega se pametan stidi, budala se dici...zivio Franjo Tuđman.


ja se s tobom slažem, mislim da ovo stanje u koje je osijek zapo treba njegovati... palanačka kultura tek dolazi.

[...]

#34:   Autor: odbojkashica Post Postano: 22.01.2008. 10:03

faktor-x je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa dobro,jesmo li mi demokratsko društvo-ili što???

Jednostavo - tko voli,nek´izvoli!!
Osobno mi se gadi nedjeljno okupljanje na auto-piji - a nisam zbog toga otvarala topic!!!

So what???is the problem???


lijepo rečeno, ali nek to radi tebi prekoputa u nekoj dvorani, a ne meni tu da urla i zavija

#35:   Autor: noob Post Postano: 22.01.2008. 11:26

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
noob je napisao/la: ›
lega samo kidaj te plakate!


to prijatelju, samo tako...bodri ga, nek kida, nek razbija...zivio vandalizam, dva prsta u zrak, nek svi vide našu kulturu...kidaj i razbijaj....cega se pametan stidi, budala se dici...zivio Franjo Tuđman.


noob je napisao/la: ›
To je samota za naš grad.


Osobe koje razmišljaju poput tebe su u vladi, zato tako divno i napredujemo...

zivio ti meni care...pametan si ti decko...


baš si car!
šta me briga što je neko platio te plakate, što će neko zaradit na toj manifestaciji... jebo vas novac, sam na to mislite!

#36:   Autor: MissTake Post Postano: 22.01.2008. 16:29

e a kad smo kod kidanja plakata... idem ja tako danas pored HNK i naravno bacim oko na plakate...


riba ribi grize rep-super plakat, ono prostački ali super. kao ženska dupesa u mrežastim čarapama, izdaleka izgledaju kao sardine... ocjena 10

traviata-ženska raširenih nogu, gdje se strateško mjesto prekriva perom, e sad meni to baš i nije plakat za traviatu. bolje za kurve ili vaginine monologe ... tak da bi ja radije taj skinula

#37:   Autor: Isis Post Postano: 22.01.2008. 16:35

Pametan Borbaš je fino iskoristio situaciju dok nam gradom kurac upravlja...

#38:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: PsychoSoldier Post Postano: 22.01.2008. 17:47

Čovijek ne može vjerovati sto se organizira u Osijeku/Zrinjevcu
Eventualno to napraviti u OKS-u
Dosta je vise cajki u Osijeku
E ljudi mozda se jednom opametite

#39:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: Brca Post Postano: 22.01.2008. 22:25

Jedva čekam,sutra kupujem kartu

#40:   Autor: heart3 Post Postano: 22.01.2008. 23:20

zeros je napisao/la: ›
noob je napisao/la: ›
lega samo kidaj te plakate!


to prijatelju, samo tako...bodri ga, nek kida, nek razbija...zivio vandalizam, dva prsta u zrak, nek svi vide našu kulturu...kidaj i razbijaj....cega se pametan stidi, budala se dici...zivio Franjo Tuđman.


noob je napisao/la: ›
To je samota za naš grad.


Osobe koje razmišljaju poput tebe su u vladi, zato tako divno i napredujemo...

zivio ti meni care...pametan si ti decko...

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#41:   Autor: aethur Post Postano: 22.01.2008. 23:21

Brca je napisao/la: ›
Jedva čekam,sutra kupujem kartu

de ajmo zajedno ić kupit... ajde...ev u 18 sti pred zrinjevcom...pones mi onaj cd od seke...

#42:   Autor: CvitaJUG2 Post Postano: 23.01.2008. 10:23

Ma jebo vas cajke...i folk glazba....imati ću veliki krug zaobilažnja tog mjesta....

#43:   Autor: MissTake Post Postano: 23.01.2008. 10:31

aethur je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brca je napisao/la: ›
Jedva čekam,sutra kupujem kartu

de ajmo zajedno ić kupit... ajde...ev u 18 sti pred zrinjevcom...pones mi onaj cd od seke...


onda prije exc-a se nađemo??

#44:   Autor: Poppy Post Postano: 23.01.2008. 10:52

vidim nekima smeta što će se taj "koncert" održat u Zrinjevcu, a kao da je u OKS-u bilo bi ok. Htjela bi samo podsjetit na podrijetlo naziva OKS, a to je OSJEČKI KLUB STUDENATA!!!!!! I na činjenicu da se do prije deset godina tamo puštala glazba koju sluša obrazovana urbana mladež, a to je uglavnom nekakva alternativa.

što se tiče najavljivane folk parade, ne znam šta da mislim. s jedene strane sve što se narodu brani još je slađe, s druge strane ne želim da Osijek na karti Europe bude zabilježen kao turbo-folk meka.

i ja sam jednom kidala plakate... one debele, kartonske... za cirkus sa životinjama... bila sam vrlo mlada i vrlo pijana... Embarassed
al što sam ih cepalaaaaa... osijek031.com smile

#45:   Autor: MissTake Post Postano: 23.01.2008. 10:57

ja sam samo suzama lijepila tapete

plakate ne kidam....

pa kad bi parada bila u oksu bilo bi previše ozlijeđenih zbog nedostatka prostora i navale ljubitelja

#46:   Autor: pablo_escobar Post Postano: 23.01.2008. 11:28

jebo ja vise vas i glazbu,nek slusa ko sta oce,jebali vas oni kosati majmuni,sto smrde i te zenske sto se oblace u majce ganci roses i idu na te koncerte di svi smrde i i maju neke bradurine.jebo vas kurt kombajni svi taki,svi serete protiv cajki a svako zna bar jednu cajku.kao ono radi rata,ma svaka vama cast sto ste vi stali odma branit zemlju.svaki puta razvucete 10starana samo o tome ko sta slusa,ma zajebi ti to,nek slusa ko sta oce ako oce i jasmin starvorsa il seku il vi te svoje kosate.zivili bog i hrvati alija i muslimani.sad budite pametni pa nemojte obrisat ovo

#47:   Autor: Poppy Post Postano: 23.01.2008. 11:31

pablo_escobar je napisao/la: ›
jebo ja vise vas i glazbu,nek slusa ko sta oce,jebali vas oni kosati majmuni,sto smrde i te zenske sto se oblace u majce ganci roses i idu na te koncerte di svi smrde i i maju neke bradurine.jebo vas kurt kombajni svi taki,svi serete protiv cajki a svako zna bar jednu cajku.kao ono radi rata,ma svaka vama cast sto ste vi stali odma branit zemlju.svaki puta razvucete 10starana samo o tome ko sta slusa,ma zajebi ti to,nek slusa ko sta oce ako oce i jasmin starvorsa il seku il vi te svoje kosate.zivili bog i hrvati alija i muslimani.sad budite pametni pa nemojte obrisat ovo


i onda se vi čudite što imam predrasude prema ekipi koja sluša cajke! Rolling Eyes

#48:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: sheila Post Postano: 23.01.2008. 11:54

pablo_escobar je napisao/la: ›
jebo ja vise vas i glazbu,nek slusa ko sta oce,jebali vas oni kosati majmuni,sto smrde i te zenske sto se oblace u majce ganci roses i idu na te koncerte di svi smrde i i maju neke bradurine.jebo vas kurt kombajni svi taki,svi serete protiv cajki a svako zna bar jednu cajku.kao ono radi rata,ma svaka vama cast sto ste vi stali odma branit zemlju.svaki puta razvucete 10starana samo o tome ko sta slusa,ma zajebi ti to,nek slusa ko sta oce ako oce i jasmin starvorsa il seku il vi te svoje kosate.zivili bog i hrvati alija i muslimani.sad budite pametni pa nemojte obrisat ovo


osijek031.com smile osijek031.com smile e svašta....
ne smijem se ružno izražavati na forumu,jel? Wink

#49:   Autor: MissTake Post Postano: 23.01.2008. 12:04

pablo_escobar je napisao/la (Pogledaj post): › jebo ja vise vas ...

znala sam da će mi se ove godine posrećit osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#50:   Autor: visage Post Postano: 23.01.2008. 12:37

to je cista prevara pola ih nece doci i sto onda .
STO ako ne dodje 2 izvodjaca za koje sam dao novce dali ce mi vratiti novce ili..
To samo pali kod nas pola ce ih biti bolesno i te stvari ali onda se na zapadu vracaju novci samo ako jedan izvodjac fali ali kod nas to je navlakusa,dobro sto nisu napisali da gostuje i CECA.
iNACE NE VOLIM NARODNJAKE ALI VIDIM DA JE U PITANJU PREVARA JER NITKO TI NE GARANTUHE DA CE SVI DOCI

#51:   Autor: aethur Post Postano: 23.01.2008. 14:49

MissTake je napisao/la: ›
aethur je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brca je napisao/la: ›
Jedva čekam,sutra kupujem kartu

de ajmo zajedno ić kupit... ajde...ev u 18 sti pred zrinjevcom...pones mi onaj cd od seke...


onda prije exc-a se nađemo??

naravno. ma kupt ću dvije najbolje, šta ako jednu zagubim...

#52:   Autor: baranjac22 Post Postano: 23.01.2008. 15:18

,,kako je rečeno..svaka budala ima svoju volju..samo nemoj mene tlačiti sa sobom i tim sranjima

#53:   Autor: Isis Post Postano: 23.01.2008. 16:28

pablo_escobar je napisao/la (Pogledaj post): › jebo ja vise vas i glazbu,nek slusa ko sta oce,jebali vas oni kosati majmuni,sto smrde i te zenske sto se oblace u majce ganci roses i idu na te koncerte di svi smrde i i maju neke bradurine.jebo vas kurt kombajni svi taki,svi serete protiv cajki a svako zna bar jednu cajku.kao ono radi rata,ma svaka vama cast sto ste vi stali odma branit zemlju.svaki puta razvucete 10starana samo o tome ko sta slusa,ma zajebi ti to,nek slusa ko sta oce ako oce i jasmin starvorsa il seku il vi te svoje kosate.zivili bog i hrvati alija i muslimani.sad budite pametni pa nemojte obrisat ovo


Bre, Vaskrs će uskoro, želim ti poduke iz gramatike za srećan Vaskrs.

#54:   Autor: MissTake Post Postano: 23.01.2008. 16:55

aethur je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
aethur je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brca je napisao/la: ›
Jedva čekam,sutra kupujem kartu

de ajmo zajedno ić kupit... ajde...ev u 18 sti pred zrinjevcom...pones mi onaj cd od seke...


onda prije exc-a se nađemo??

naravno. ma kupt ću dvije najbolje, šta ako jednu zagubim...

ne 3, 2 ako 1 izgubiš i 1 za preprodaju

ajmo sad na trg pevati cajke da sakupimo pare za ulaznicu ili pred pekaru žicati kunu za kiflu

#55:   Autor: havirovster Post Postano: 23.01.2008. 18:30

OBIČNI POLUSVIJET

#56:   Autor: Brca Post Postano: 23.01.2008. 20:52

e piše kao da prodaju karte u soundu ,ja bio pito konobara kaze on da je to laž

#57:   Autor: sheila Post Postano: 23.01.2008. 21:54

hahahaha hahahaahaha

#58:   Autor: havirovster Post Postano: 23.01.2008. 22:02

načuo sam nešto da je odgođeno

#59:   Autor: Circa Post Postano: 23.01.2008. 22:06

Ja sam nacuo da dolazi Sljivancanin...

#60:   Autor: uštipak Post Postano: 24.01.2008. 12:09

Brilijantno stanje. Ignorancija.

#61:   Autor: MissTake Post Postano: 24.01.2008. 12:39


#62:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: kyx Post Postano: 24.01.2008. 12:54

osijek031.com smile osijek031.com smile

e kad se baka sredi,znas ti sta je to,jaooo miki

#63:   Autor: MissTake Post Postano: 24.01.2008. 13:02

rasturačina


#64:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: kyx Post Postano: 24.01.2008. 13:18



Suzama sam lijepio tapete, kad si otisla i odvela mi dijete

#65:   Autor: MissTake Post Postano: 24.01.2008. 13:21

bolesno



opopopoop

#66:   Autor: ekipa031 Post Postano: 24.01.2008. 14:28

"uzalud vam proslave nepokoreni grade kad si domacin folk parade"

čak i ovi ultrasi imaju pravo

#67:   Autor: havirovster Post Postano: 24.01.2008. 15:32

tu se jedino i slažem s njima

#68:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 24.01.2008. 21:36

Ue! Šo, jope četnici u zrinjevcu? Very Happy

#69:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: aha Post Postano: 25.01.2008. 18:42

al što reći na ovo sve? tu ne znaš tko koga kako i zašto? ovaj sluša cajke, ovaj po njemu pljuje ( hm..s razlogom, al ipak), ovaj vraća njemu da smrdi ( ma da, imaš pravo, zašto bi se ljudi prali ak slušaju kvalitetnu glazbu..to im je dosta u životu), ovaj kida plakate ( nepotrebno, al ne stvaram toliku frku oko toga..), a ovaj mu pametuje kak je to odraz vandalizma ( de dobro je..ima i puno gorih stvari, mislim da je tvoja reakcija čisto odraz neke osobne (ne)preferencije..), jedni pizde, drugi traže karte..kaotično stanje, bez razloga..prevelika se diže buka, te parade primitivnih luđaka biti će htjeli mi to ili ne..pa zašto se onda uopće time zamarati..trea živit po svom i okružit se stvarima koje ti odgovaraju,a što smatraš smećem izbjegavaj i gotovo... osijek031.com smile

#70:   Autor: aethur Post Postano: 25.01.2008. 18:46

aha je napisao/la: ›
a ovaj mu pametuje kak je to odraz vandalizma ( de dobro je..ima i puno gorih stvari, mislim da je tvoja reakcija čisto odraz neke osobne (ne)preferencije..)

ko ja?


daj vina vamo...cepaj brate!!!

#71:   Autor: ix ox Post Postano: 25.01.2008. 18:54

treba napravit šou ispred zrinjevca... Twisted Evil

#72:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: aha Post Postano: 25.01.2008. 19:08

aethur..krivo si me shvatio..nisam mislila na tvoje (ne)preferencije vezane uz tu nazovimo glazbu već vezane uz osobu kojoj si prigovorio zbog 'vandalizma', al opet to je samo pretpostavka koja može, a i ne mora biti točna

#73:   Autor: aethur Post Postano: 25.01.2008. 19:15

aha je napisao/la: ›
aethur..krivo si me shvatio..nisam mislila na tvoje (ne)preferencije vezane uz tu nazovimo glazbu već vezane uz osobu kojoj si prigovorio zbog 'vandalizma', al opet to je samo pretpostavka koja može, a i ne mora biti točna

Naravno da ne može. Meni smeta vandalizam. I to je vandalizam. Što god ti rekla.
Što je glazba? Pojasni taj pojam? Imaš li ti tu magičnu riječ da opišeš glazbu? Taj pojam?

#74:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: aha Post Postano: 25.01.2008. 19:21

aethur je napisao/la: ›
aha je napisao/la: ›
aethur..krivo si me shvatio..nisam mislila na tvoje (ne)preferencije vezane uz tu nazovimo glazbu već vezane uz osobu kojoj si prigovorio zbog 'vandalizma', al opet to je samo pretpostavka koja može, a i ne mora biti točna

Naravno da ne može. Meni smeta vandalizam. I to je vandalizam. Što god ti rekla.
Što je glazba? Pojasni taj pojam? Imaš li ti tu magičnu riječ da opišeš glazbu? Taj pojam?


..i tako mi odosmo u oftopik..glazbu neam potrebe opisivati, za mene je to puno više od obične kombinacije nota (eventualno) upotpunjenih tekstom..i zato neam 'tu magučnu riječ', a što se tiče vandalizma..tanka je granica između onoga što on je i nije i prije svega ovisi o kontextu..

#75:   Autor: kyx Post Postano: 25.01.2008. 23:48

http://www.index.hr/xmag/clanak/video-jelena-karleusa--olicenje-kica-neukusa-i-nekulture/372264.aspx

i zovem zovem 92....osijek031.com smile

Nu, opop

#76:   Autor: Kamenko Post Postano: 26.01.2008. 2:40

Suzama sam lepio tapete, otišla je odvela mi dete.
Neko voli motor, neko voli traktor, ja i moja mala motokultivator

#77:   Autor: Kugla Post Postano: 26.01.2008. 13:49

Ovaj će sto posto odnijet zlatni pištolj ili šta već.

"Gde je, gde je mali kunić,
da popase moj žbunić,
da popase moj žbunić,
Aaah što nisi mali kunić"
_________________

#78:   Autor: Kamenko Post Postano: 26.01.2008. 14:07

pa dobro
evo malo old skula



Livada, livada
sanjiva se budi
sanjiva se budi
mali mrav se krece
niz Ajsine grudi
niz Ajsine grudi

Ref.
Ej, mali mrav, mali mrav
u njedrima nest'o
moram da ga nadjem
da menjamo mesto

Mali mrav, mali mrav
u njedrima nest'o
joj kad bih hteo
da menjamo mesto

Vrisnula, vrisnula
Ajsa vise puta
Ajsa vise puta
opio se mali mrav
pa sve dublje luta

Ref.

Mali mrav, mali mrav
skrenuo sa puta
skrenuo sa puta
lepo mu kod Ajse
pa sve dublje luta

Ref.

#79:   Autor: sexyback Post Postano: 26.01.2008. 22:58

Dosta spamanja-

PROZIVAM ALENA BORBAŠA DA nam pod punom materijalnom i krivičnom odgovornošću predoči spisak učesnika Folk parade 2008!!!

P.S. da ne bacamo šeeset čuna u vjetar( ipak je to puno bureka!!) osijek031.com smile osijek031.com smile

#80:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: ViVian05 Post Postano: 26.01.2008. 23:13

Evo kad su se ljudi već toliko raspisali ovdje... Ma zaboli me što je i tko je u Zrinjevcu... ako ne želim ić i ne ću a rasprave su vam jake stvarno Smile
e kad već pišete tsajke,evo dobih na mail nedavno Laughing

BISERI TURBO FOLKA II
1. Jedva čekam da sahranim majku pa u kuću da dovedem Rajku!
2. Varao me dragi, nek je zdrav i živ, kad ga žene vole nije, nije kriv!
3. Najbolji si najbolji od svih faca slavnih, ti vozis Ferari u gradu si glavni!
4. Moja mala nosi suknju mini, ispod mini napisala skini, moja mala nosi suknju maksi ispod maksi napisala taksi!
5. Igra kolo a u kolu Duda, od radosti tresu mi se kosti!
6. Ja sam seljak veseljak, a u dusi tugu skrivam, sta ću jadan kraj Morave kad ne znam da plivam!
7. Uz vetar sam uvek išo i nikoga nisam šišo, od malena radim tako ja sam rodjen naopako!
8. Što na kafu zoves mene kad nemas samlevene!
9. Nemoj da plačes na mom kućnom pragu, da mi nova vrata ne povuku vlagu!
10. O kako je lep, o kako je fin, kao da je, kao da je čarobnjakov sin!
11. Plači mala plači, osto sam na Raci, nemogu ti proći, nedaju mi doći!
12. Pijem vino i rakiju vruću i ne mislim na njivu i kuću. Šta ce meni venčanje i žena kad sa tudjom živim bez problema!
13. Na kući se odzak puši na tavanu meso suši, ja sam seljak u srcu i duši.
14. Puče puška u dolini Drima pa udari mili babo Ibrahim Selima. Ustaj more babo iz te zemlje ladne, pa nahrani mili babo siročiće gladne.
15. Pevaj ujko, pevaj rode, daj sestiriću razonode.


vjerujem da ih ima puno više...

#81:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: 1step2far Post Postano: 27.01.2008. 14:56

Prestrašno! osijek031.com smile osijek031.com smile

#82:   Autor: MissTake Post Postano: 27.01.2008. 17:44

Minea
Pod tvojim prstima


Hajde me češkaj, češkaj ti
I nemoj nikad prestati
Na očima meke šape mačije
Nikad me ne gledaj drugačije
Hajde me češkaj, češkaj tu
Pa malo tu, i tu, i tu,
Da pamtim oblik tvojih prstiju
Kad budeš daleko od očiju.

Kuba mi je daleko,
Himalaja visoko
Meni je najbolje
Pod tvojim prstima
I kad mi more dira stopala
Kuba mi je daleko,
Himalaja visoko
Al je najvažnije
Dok ležim kraj tebe
Kad skidaš sol i šećer sa mene

#83:   Autor: heart3 Post Postano: 27.01.2008. 20:52

osijek031.com smile osijek031.com smile

#84:   Autor: uštipak Post Postano: 28.01.2008. 0:08

Ajde ajde... milovanje moje... da se jutrom budimo utroje...

#85:   Autor: ruana Post Postano: 28.01.2008. 1:11

aethur je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
Prežalosno je to da bi išta pisao, aj sad će se valjda ovi iz q usrecit Very Happy
Danas kad sam iz škole išao otkinio sam što sam više plakata mogao, ali ostalo ih je još

Bez obzira što se u ovom slučaju radi o folk paradi, smatraš li da je u redu kidati plakate? Jesi ti od onih što noću kidaju kante, zato što su na pogrešnom mjestu? Razbijaju autobusne stanice? Ili bilo koje sranje rade u gradu? Bez obzira folk paradu, nije na tebi da određuješ hoće li plakat biti negdje ili neće. Grad ima svoju službu za to.
Ti ne slušaš narodnjake, jasno si to izrazio tisuću puta na forumu. no, smatram kako oni koji slušaju sigurno nemaju takvu odbojnost prema drugoj vrsti glazbe, kao ti prema cajkama.Niti bi oni kidali plakate od Iron Maidena ili koga već.
Dokazao si po n-ti put da pišeš i ponašaš se u skladu s godinama. Nezrelo.



ti si car aethure, ja cu ici na to,hehe

e a kad mi neko kaze slusam kvalitetnu glazbu, kao gore cjenjeni, molila bi doticne da se izjasne koja je za njih kvalitetna glazba i zasto?hvala

#86:   Autor: Delfin Post Postano: 29.01.2008. 14:55

O ukusima se ne raspravlja!
Tko voli nek izvoli,al ja ne idem. osijek031.com smile

#87:   Autor: garrincha077 Post Postano: 29.01.2008. 19:18

Delfin je napisao/la: ›
O ukusima se ne raspravlja!
Tko voli nek izvoli,al ja ne idem. osijek031.com smile

ali o neukusu se raspravlja, pogotovo ako je javan!

#88:   Autor: aethur Post Postano: 29.01.2008. 19:23

ah kada će turbo folk hit ne mogu više izdržati režem vene cepam drva ajme ko će da izdrži do tog dana kada ću da vidim sve te zvezde da zapevam uz zvuke svoje glazbe
oj mila majko daj da prespavam do tubo folk hitova

#89:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: Kamenko Post Postano: 03.02.2008. 14:29


#90:   Autor: nake_rado Post Postano: 03.02.2008. 14:30

nisi baš moro žensku u kadar uhvatit

#91:   Autor: Kamenko Post Postano: 03.02.2008. 14:33

nisam ja slikao, na net.hr u foto vijestima se nalazi to.

#92:   Autor: nake_rado Post Postano: 03.02.2008. 14:35

ahaa, onda oni nisu morali uhvatit zensku u kadar osijek031.com smile

#93:   Autor: malecka Post Postano: 03.02.2008. 15:25

da taj predivan natpis sam vidla neki dan iz busa... ma svaka im čast... no koment... da i kako rado kaže nisu trebali žensku uhvatiti u kadar uništava taj neki ne zam ni ja kakav ugođaj te izjave.....

#94:   Autor: nake_rado Post Postano: 03.02.2008. 15:27

malecka di je to slikano, nemogu ovak otkrit

#95:   Autor: malecka Post Postano: 03.02.2008. 15:29

hmmm ... prekoputa mustanga...

#96:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 03.02.2008. 15:49

ima na trgu kod erste banke onaj natpis sa foruma: folk parada sramoto naseg (ili) nepokorenog grada....

ugl. SVAKA CAST DECKI/CURE ko god

#97:   Autor: zeros Post Postano: 03.02.2008. 17:52

PsychoSoldier je napisao/la: ›
ima na trgu kod erste banke onaj natpis sa foruma: folk parada sramoto naseg (ili) nepokorenog grada....

ugl. SVAKA CAST DECKI/CURE ko god


Jel to za tebe nije vandalistički čin??? Ti smatraš da je u redu na taj način izrazit nezadovoljstvo???

#98:   Autor: Kamenko Post Postano: 03.02.2008. 17:53

nije poanta da se uhvati u kadar djevojka....
poruka je bitna...a po meni je i dobra.
dobro je iskorišteno to što nema gradske vlasti
pa će ovaj sajam mesa i lakih rima i još lakših djevojaka biti okarakteriziran kao veliki event na ovim prostorima. žalosno


kada će ponovno biti pravi festival hrvatske glazbe u zrinjevcu?ili je lakše inostrane zvezde dovesti kako sami sebe vole nazivati folk izvođači i izvođačice...

#99:   Autor: aethur Post Postano: 03.02.2008. 18:07

Zašto više ne shvatite da svatko može slušati što želi. Shodno tomu, može se i organizirati koncerti onoga što se sluša.
7 stranica o folk paradi. 1 stranica o Whitesnake u Osijeku. Što reći drugo.

Što se tiče natpisa, nadam se žarko da će se krivci pronaći. Ovaj potez je gori od pedeset folk parada.
I, samo još jedna stvar.
EOD.

#100:   Autor: MissTake Post Postano: 03.02.2008. 18:33

kvragu, izgubila sam kartu
sad ne mogu na folk paradu
Anonymous jel' imaš još onu drugu da mi prodaš??

opopopopop!!!

#101:   Autor: nake_rado Post Postano: 03.02.2008. 18:47

ma šta prodat, đabalabe sam za tebe

#102:   Autor: MissTake Post Postano: 03.02.2008. 18:50

hvala

onda nađmo se pred zrinjevcem

opopopop!

#103:   Autor: nake_rado Post Postano: 03.02.2008. 18:53

ja već unutra, zauzeo mjesto, sad sam u 1 redu, došao sam s laptopom zato što imam kameru na njemu pa da mogu snimat

#104:   Autor: MissTake Post Postano: 03.02.2008. 19:01

dakle ti si onaj s maljavim prsima i zlatnim lancem...

#105:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: nake_rado Post Postano: 03.02.2008. 19:16


#106:   Autor: ix ox Post Postano: 03.02.2008. 20:18

ljudi strašno...kao možete ići na to...
ali opet svako ima svoje j***** mišljenje
hahaahaaa...

da da baš ja imam karte idem pred ulaz i djeliti

#107:   Autor: ix ox Post Postano: 03.02.2008. 20:22

aethur je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto više ne shvatite da svatko može slušati što želi. Shodno tomu, može se i organizirati koncerti onoga što se sluša.
7 stranica o folk paradi. 1 stranica o Whitesnake u Osijeku. Što reći drugo.

Što se tiče natpisa, nadam se žarko da će se krivci pronaći. Ovaj potez je gori od pedeset folk parada.
I, samo još jedna stvar.
EOD.

dabog da nikad ne našli počinitelja i dabog da bilo još takvih lijepih naslova po cijelom našem gradu

#108:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 03.02.2008. 20:23

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la: ›
ima na trgu kod erste banke onaj natpis sa foruma: folk parada sramoto naseg (ili) nepokorenog grada....

ugl. SVAKA CAST DECKI/CURE ko god


Jel to za tebe nije vandalistički čin??? Ti smatraš da je u redu na taj način izrazit nezadovoljstvo???


a cuj je... al sigurno manji vandalisticki cin od cupanja novoposadenog cvijeca, kidanja kanti, razbijanja ulicnih lampi, unistavanja znakova i slicnih radnji koje placamo mi odnosno nasi roditelje... taj zid ce se lagano okreciti a sta je sa svi movim unoistenim stvarima koje su puno skuplje???

ovdje je slucaj izricanja određene poruke, a kakvu nam poruku salju oni koji unistavaju gore sve navedeno?

#109:   Autor: ix ox Post Postano: 03.02.2008. 20:31

znakove kidaju idioti koji nemaju pametnijeg posla kante isto idioti koji su preglupi pa ono ajmo ići i kante uništavat bacat i itd..novo posađeno cvijeće to je tužno što klinci kidaju i kradu ljudi nemoš biti takav ološ i to raditi...

to je poruka koja je jasna i glasna ko i ostale glupe poruke po cijelom gradu

#110:   Autor: anchi_os Post Postano: 03.02.2008. 21:30

mariox je napisao/la: ›
folk parada je sramota za ovaj grad- kratko i jasno!
slažem se.....osijek031.com smile

#111:   Autor: ix ox Post Postano: 03.02.2008. 21:35

anchi_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
mariox je napisao/la: ›
folk parada je sramota za ovaj grad- kratko i jasno!
slažem se.....osijek031.com smile

dobro se slažeš

#112:   Autor: zeros Post Postano: 03.02.2008. 21:40

ix ox je napisao/la: ›
anchi_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
mariox je napisao/la: ›
folk parada je sramota za ovaj grad- kratko i jasno!
slažem se.....osijek031.com smile

dobro se slažeš


Ja se ne slažem.

zašto smatrate da je to sramota? ... samo nemojte ona sranja o domovinskom ratu....konkretan razlog, zbog čega smatrate da je to sramota za naš grad? ...

#113:   Autor: ix ox Post Postano: 03.02.2008. 21:48

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
ix ox je napisao/la: ›
anchi_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
mariox je napisao/la: ›
folk parada je sramota za ovaj grad- kratko i jasno!
slažem se.....osijek031.com smile

dobro se slažeš


Ja se ne slažem.

zašto smatrate da je to sramota? ... samo nemojte ona sranja o domovinskom ratu....konkretan razlog, zbog čega smatrate da je to sramota za naš grad? ...

ja nesmatram da je sramota
jel imaju svoju državu tamo ...nek tamo pjevaju svoja sranja Shocked

#114:   Autor: zeros Post Postano: 03.02.2008. 22:05

ix ox je napisao/la: ›
jel imaju svoju državu tamo ...nek tamo pjevaju svoja sranja Shocked


Jebote, dobar razlog....pametan si ti...

Po tvome, onda ni Whitesnake ne bi trebali doći kod nas...pa i oni imaju svoju državu..

#115:   Autor: ix ox Post Postano: 03.02.2008. 22:09

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
ix ox je napisao/la: ›
jel imaju svoju državu tamo ...nek tamo pjevaju svoja sranja Shocked


Jebote, dobar razlog....pametan si ti...

Po tvome, onda ni Whitesnake ne bi trebali doći kod nas...pa i oni imaju svoju državu..

pa daj znaš valjda o čemu pričam...

#116:   Autor: zeros Post Postano: 03.02.2008. 22:14

ix ox je napisao/la: ›
pa daj znaš valjda o čemu pričam...


Ne.

#117:   Autor: nake_rado Post Postano: 03.02.2008. 22:23

zeros je napisao/la: ›
ix ox je napisao/la: ›
pa daj znaš valjda o čemu pričam...


Ne.

ni ja ak cemo iskreno Very Happy

#118:   Autor: ix ox Post Postano: 03.02.2008. 22:24

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
ix ox je napisao/la: ›
pa daj znaš valjda o čemu pričam...


Ne.

onda mi se neda objašnjvat...hehe
Rolling Eyes

#119:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: noob Post Postano: 03.02.2008. 22:26

http://img98.imageshack.us/img98/6363/spa0375xg2.jpg

#120:   Autor: nake_rado Post Postano: 03.02.2008. 22:28

ma to ti LGG sponzoriraš, nije tebi do natpisa osijek031.com smile

#121:   Autor: Circa Post Postano: 03.02.2008. 22:36

Evo sta neki misle o folk paradi, a ja bi se slozio...

#122:   Autor: kent_slip Post Postano: 03.02.2008. 22:48

slazem se totalno

#123:   Autor: mladunce Post Postano: 03.02.2008. 23:11

zeros je napisao/la: ›
ix ox je napisao/la: ›
anchi_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
mariox je napisao/la: ›
folk parada je sramota za ovaj grad- kratko i jasno!
slažem se.....osijek031.com smile

dobro se slažeš


Ja se ne slažem.

zašto smatrate da je to sramota? ... samo nemojte ona sranja o domovinskom ratu....konkretan razlog, zbog čega smatrate da je to sramota za naš grad? ...


nema to nikakve veze sa domovinskim ratom. mene osobno smeta maloumnost tekstova, i mislim da je zalosno sto je mentalitet vecine ljudi ovdje u osijeku takav da je ljubavnosrcedrapajuca-cobnovskoidiotska pjesma ono sto njih zabavlja i zadovoljava!

#124:   Autor: maniche Post Postano: 03.02.2008. 23:18

meni smeta što mi uvijek moramo bit prvi u glupostima.
što split/zagreb/rijeka nisu organizirali?
tamo se to isto sluša...

i smeta me što nam je grad pun čobana i debila pa smo zato uvjek prvi u ovakvim pizdarijama.
smeta me što zbog tih čobana debila danas nemamo vlast i stojimo na mjestu.
smeta me što zapravo bolje ni ne zaslužujemo.

ŽIVJELA FOLK PARADA - REFLEKSIJA STANJA OVOGA GRADA.

#125:   Autor: Monstrum Post Postano: 03.02.2008. 23:19

folk parada = guzične mucice

#126:   Autor: ix ox Post Postano: 03.02.2008. 23:24

a drago mi je što se neko slaže...
ima normalnih ljudi Rolling Eyes

#127:   Autor: zeros Post Postano: 03.02.2008. 23:32

mladunce je napisao/la: ›
zeros je napisao/la: ›

Ja se ne slažem.

zašto smatrate da je to sramota? ... samo nemojte ona sranja o domovinskom ratu....konkretan razlog, zbog čega smatrate da je to sramota za naš grad? ...


nema to nikakve veze sa domovinskim ratom. mene osobno smeta maloumnost tekstova, i mislim da je zalosno sto je mentalitet vecine ljudi ovdje u osijeku takav da je ljubavnosrcedrapajuca-cobnovskoidiotska pjesma ono sto njih zabavlja i zadovoljava!


ok..ovo je jedan dobar odgovor na moje postavljano pitanje....

Kažeš da ih to zabavlja i zadovoljava, pa zašto im onda to uskratit??
Zašto se tolika "buka" digla oko turbo folk-a??? meni je drago što se u ovom gradu održavaju raznorazni koncerti...za svakog po nešto , pa tako i za ljude koji slušaju folk...nek slušaju...meni ne smeta, al ja na to neću ići, ali isto tako neću uzet sprej u ruke i otići išarat neki zid u centru grada, samo zato što sam protiv tog koncerta....

Što se postiglo išaranim zidom u ulici repulike? osim što će netko platit uređivanje tog zida?

#128:   Autor: malecka Post Postano: 03.02.2008. 23:46

zeros je napisao/la: ›

Što se postiglo išaranim zidom u ulici repulike? osim što će netko platit uređivanje tog zida?


to i ja kažem....

#129:   Autor: Poppy Post Postano: 04.02.2008. 0:03

ne bi ni ja imala ništa protiv tog turbo folka da to nije ovoliko uzelo maha. ispada da smo svi iz Osijeka zatucane seljačine.

poznati smo po narodnjacima i aferi s Glavašem. meni je to žalosno.

#130:   Autor: ix ox Post Postano: 04.02.2008. 0:17

osnovat čemo fond za bojanje zidova..

#131:   Autor: cane Post Postano: 04.02.2008. 0:58

Neki ruše kuće, neki šaraju po zidovima, neki skaču na folk-paradi a neke boli kurac za sve! Twisted Evil

#132:   Autor: kohorta_tenja Post Postano: 04.02.2008. 1:33

do sutra to okreceno i niko to nece pamtiti a o folk paradi se prica vec 5 godina i svake godine sve bolje i bolje

#133:   Autor: Circa Post Postano: 04.02.2008. 8:56

kohorta_tenja je napisao/la: ›
do sutra to okreceno i niko to nece pamtiti a o folk paradi se prica vec 5 godina i svake godine sve bolje i bolje

Sta je bolje?

#134:   Autor: Uma Post Postano: 04.02.2008. 9:00

kohorta_tenja je napisao/la: ›
do sutra to okreceno i niko to nece pamtiti a o folk paradi se prica vec 5 godina i svake godine sve bolje i bolje


Sve bolje i bolje se sere od folk parade. Onog nabildanog parca Borbaša kad vidim uf osijek031.com smile !

#135:   Autor: mladunce Post Postano: 04.02.2008. 10:06

zeros je napisao/la: ›
mladunce je napisao/la: ›
zeros je napisao/la: ›

Ja se ne slažem.

zašto smatrate da je to sramota? ... samo nemojte ona sranja o domovinskom ratu....konkretan razlog, zbog čega smatrate da je to sramota za naš grad? ...


nema to nikakve veze sa domovinskim ratom. mene osobno smeta maloumnost tekstova, i mislim da je zalosno sto je mentalitet vecine ljudi ovdje u osijeku takav da je ljubavnosrcedrapajuca-cobnovskoidiotska pjesma ono sto njih zabavlja i zadovoljava!


ok..ovo je jedan dobar odgovor na moje postavljano pitanje....

Kažeš da ih to zabavlja i zadovoljava, pa zašto im onda to uskratit??
Zašto se tolika "buka" digla oko turbo folk-a??? meni je drago što se u ovom gradu održavaju raznorazni koncerti...za svakog po nešto , pa tako i za ljude koji slušaju folk...nek slušaju...meni ne smeta, al ja na to neću ići, ali isto tako neću uzet sprej u ruke i otići išarat neki zid u centru grada, samo zato što sam protiv tog koncerta....

Što se postiglo išaranim zidom u ulici repulike? osim što će netko platit uređivanje tog zida?


ma nek slusa ko sta oce, nema problema. al mislim da ta hrpetina ljudi nikad nije ni cula nesto drugo osim narodnjaka, a to je ono sto je zalosno. svaki narodnjak je u biti isti, nema tu nekog umjeca! svaki drugi stanovnik ovog sela zna otpjevat cajku. kuzis! pa svako ko se jednom zaljubio i napio zbog zene zna napisat tekst za cajku!
mentalitet je takav da ljudi nemaju sto drugo za rec o sebi osim da pate i piju, razbijaju case i rezu si vene!a ni neznaju nista drugo rec, jel ocito je po svakom tekstu da ni pismenost bas nije na nekoj razini!
pa dajte pogledajte stil oblacenja bilo koje cajke pevaljke, zar vam to nije dovoljno?

a sto se tice saranja po zidu, nisu cajkarosi jedini takvog mentaliteta, puno ih je vise, al se ovi isticu!i taj sto sara je ocito negdje zaostao...

#136:   Autor: nake_rado Post Postano: 04.02.2008. 10:10

10 stranica o ovom, ajme

#137:   Autor: ekipa031 Post Postano: 04.02.2008. 10:43

pozdrav navedenoj ekipi 031!

#138:   Autor: betty Post Postano: 04.02.2008. 10:50

ja sam posijetila taj dogadaj sinoc,prvo smo isli prodat karte koje je moj frend dobio,mi mislili da je to pomama za kartama kad ono karte se ispred bespla davale,nista posebno,mislila sam da ce to unutra biti ludnica mladi ljudi,kad ono 40% su bili ljudi 45-50 godina,i nisu bas neka publika, zivlje bude na oliverovom koncertu.uglavnom mislim da se nepotrebo dizala tolika prasina oko toga,ja sam se stalno bojala da ce neki ptsp-ovac bacit bombu na nas.

#139:   Autor: nake_rado Post Postano: 04.02.2008. 10:58

jučer sam nažalost i ja morao proć pokraj zrinjevca , i nije bila baš neka zabava unutra kolko mi se čini, nije se čulo 100m dalje od zrinjevca ništa

#140:   Autor: betty Post Postano: 04.02.2008. 11:02

pa da ,mislim da ta glazba nema bas toliki odaziv u osijeku koliko se prica,to sto oni napune Q ne znaci da mogu i zrinjevac,bas me zanima kako ce to biti prezentirano na vijestima.

#141:   Autor: Mrki_2004 Post Postano: 04.02.2008. 12:13

ma i bolje ja slušam cajke,al osijeku netreba folk parada.To neka se održava u smrdljivom beogradu a ne u osijeku.
Nitko vise očito ne zanima:
OSIJEK NEPOKORENI GRAD

#142:   Autor: nake_rado Post Postano: 04.02.2008. 12:15

Mrki_2004 je napisao/la: ›
ma i bolje ja slušam cajke,al osijeku netreba folk parada.To neka se održava u smrdljivom beogradu a ne u osijeku.
Nitko vise očito ne zanima:
OSIJEK NEPOKORENI GRAD

sigurno si imao 5 iz hrvatskog

#143:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: kyx Post Postano: 04.02.2008. 12:19

toliko i talentu... Very Happy



#144:   Autor: DonQuijote Post Postano: 04.02.2008. 12:22

kyx je napisao/la: ›
toliko i talentu... Very Happy

pa, jel ne vidiš koliko je talentirana?!

#145:   Autor: nake_rado Post Postano: 04.02.2008. 12:23

kyx je napisao/la: ›
toliko i talentu... Very Happy




osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#146:   Autor: pero_031 Post Postano: 04.02.2008. 13:31

lega moj ja nemogu vjerovat...kakvih tu ljudi ima! pa vi ste miševi, zavuć se u rupu zvanu moja soba sjest za komp i blatit sve što stigneš.

odakle tolki pesimizam, odakle? ništa u ovom gradu nevalja, u osijeku su svi čobani i slušaju cajke, naš je mentalitet balkanski, čobanski?! pa kako ti i nebi tako bilo kad ti je život u k.. ti si u k.. pa normalno da će sve oko tebe bit u kurcu! grad propada, nema se di ići van..da toliko možeš biti nezadovoljan samim sobom, i to širit na druge ljude..?! mogu očekivat da ćete reć da nevalja što su napravili dvoranu za EP u rukometu jer su unuštili zelenu površinu iza zapadne tribine, na kojoj ste proveli djetinjstvo i svoje naljepše dane..koja gamad, u ovom gradu sve ide naopako!


jel se vi malo zapitate jeste vi normalni? kakav vandalizam, primitivizam... gospodo, negovorim o svima, nego o pojedincima koji će se pronaći u ovom tekstu.

mišu mišiji, al oni najveći...pa jedino što možeš i jest pisat tu po forumu di ti niko nemože opalit šamar za svo to blaćenje i pljuvanje po svemu. balkan, primitivizam..božee.

ACTA NON VERBA!


p.s. nemoj mi sada past u očima, i nenać mi pravopisnu grešku u tekstu kako bi me nazvao seljakom i čobanom, ili mi ne izvuć jednu rečenicu iz konteksta da ispadneš frajer! pusa


Zadnja promjena: pero_031; 04.02.2008. 14:11; ukupno mijenjano 1 put.

#147:   Autor: faktor-x Post Postano: 04.02.2008. 13:40

zeros je napisao/la: ›
Što se postiglo išaranim zidom u ulici repulike? osim što će netko platit uređivanje tog zida?

Autor danog natpisa si je sam okrečio podlogu kod mustanga tako da nitko ništa neće platiti!

#148:   Autor: visage Post Postano: 04.02.2008. 14:13

u beogradu ima narodnjaka ali samo na periferijama grada ostalo zaboravi kafici i nocni barovi pustaju vecinom hrvatsku glazbu

#149:   Autor: SILVIA Post Postano: 04.02.2008. 14:38

MissTake je napisao/la: › ok
koncert je koncert bio od bijelog dugmeta ili folk parade, bitno je zaraditi. a kao što svi već jako dobro znamo najviše se zarađuje na cajkama...

mislim da organizatori trljaju ruke i skaču od veselja... a sad samo uništavanje dvorane-isti rizik za svaki koncert...


svakom njegovo narodno veselje i svi sretni


opopopopopopopopopopopopopopo
Zanima me što vi vidite loše u folk muzici,ti pjevači pjevaju pjesme za svačiju dušu,dok naši pjevači neću nikoga imenovati samo politiziraju,ni jednu pjesmu ne znaje otpjevati da ne naglase da su Hrvati.

#150:   Autor: Uma Post Postano: 04.02.2008. 15:07

SILVIA je napisao/la: › Zanima me što vi vidite loše u folk muzici,ti pjevači pjevaju pjesme za svačiju dušu,dok naši pjevači neću nikoga imenovati samo politiziraju,ni jednu pjesmu ne znaje otpjevati da ne naglase da su Hrvati.


E po ovom nicku se odmah vidi da je cajkarošica!

#151:   Autor: DonQuijote Post Postano: 04.02.2008. 15:11

Uma je napisao/la: ›
SILVIA je napisao/la: › Zanima me što vi vidite loše u folk muzici,ti pjevači pjevaju pjesme za svačiju dušu,dok naši pjevači neću nikoga imenovati samo politiziraju,ni jednu pjesmu ne znaje otpjevati da ne naglase da su Hrvati.


E po ovom nicku se odmah vidi da je cajkarošica!

prigodno, šta ćeš...


#152:   Autor: Kamenko Post Postano: 04.02.2008. 15:29

SILVIA je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zanima me što vi vidite loše u folk muzici,ti pjevači pjevaju pjesme za svačiju dušu,dok naši pjevači neću nikoga imenovati samo politiziraju,ni jednu pjesmu ne znaje otpjevati da ne naglase da su Hrvati.


samo ovo mogu staviti kao argument protiv turbo folka, glazbe za svačiju dušu.
nek sluša tko šta hoće, ali ako ćeš ti jednog đibonija, jednog olivera i mnoge druge naše a i tuđe kantautore s naših prostora stavljati u isti koš sa autorima pjesama "mini mini mini suknja dobro ti stoji nosi je stalno" je apsurdno. bez uvrede govori pomalo i o tvojoj inteligenciji.
i velika je razlika između narodnjaka i turbo folka, razlika je nebo i zemlja.
ali tebi je to sve isto.
i da, turbofolk ti je kad se sretneju seljak i tehnologija

#153:   Autor: Uma Post Postano: 04.02.2008. 15:44

he he osijek031.com smile

#154:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 04.02.2008. 15:50

de ono zar ne kontas da je ovo pogreska u tipkanju, a ne nepismenost.. kolko se meni/svima nama to dogodilko st oen znaci da sam debil...

#155:   Autor: MARLON BRANDO Post Postano: 04.02.2008. 16:14

pero_031 je napisao/la: ›
lega moj ja nemogu vjerovat...kakvih tu ljudi ima! pa vi ste miševi, zavuć se u rupu zvanu moja soba sjest za komp i blatit sve što stigneš.

odakle tolki pesimizam, odakle? ništa u ovom gradu nevalja, u osijeku su svi čobani i slušaju cajke, naš je mentalitet balkanski, čobanski?! pa kako ti i nebi tako bilo kad ti je život u k.. ti si u k.. pa normalno da će sve oko tebe bit u kurcu! grad propada, nema se di ići van..da toliko možeš biti nezadovoljan samim sobom, i to širit na druge ljude..?! mogu očekivat da ćete reć da nevalja što su napravili dvoranu za EP u rukometu jer su unuštili zelenu površinu iza zapadne tribine, na kojoj ste proveli djetinjstvo i svoje naljepše dane..koja gamad, u ovom gradu sve ide naopako!


jel se vi malo zapitate jeste vi normalni? kakav vandalizam, primitivizam... gospodo, negovorim o svima, nego o pojedincima koji će se pronaći u ovom tekstu.

mišu mišiji, al oni najveći...pa jedino što možeš i jest pisat tu po forumu di ti niko nemože opalit šamar za svo to blaćenje i pljuvanje po svemu. balkan, primitivizam..božee.


ACTA NON VERBA!


p.s. nemoj mi sada past u očima, i nenać mi pravopisnu grešku u tekstu kako bi me nazvao seljakom i čobanom, ili mi ne izvuć jednu rečenicu iz konteksta da ispadneš frajer! pusa


Dobar post. Svakako da je folk parada u zrinjevcu sramota za grad, ali ne za ljude nego za gradsku upravu koja to ni u kojem slučaju nije smjela dozvoliti. Zaboravlja se da u Osijeku živi 10 posto srba i to je činjenica. Da ne spominjem okolicu Osijeka užu pa i onu širu, tj. ljude koji odgovaraju profilu čovjeka koji ide na folk paradu. Pravi problemi ovoga grada i regije nisu navedeni: mladi koji slušaju narodnjake, nema se gdje izaći (kako vi kažete), niti što se svake subote razbije koja kanta ili pokida koji plakat. Pravi problemi su možda 1) sto se škola u jagodnjaku pohađa na srpskom ili 2) grad je izoliran od ostatka države, ali o tome se naravno ne raspravlja . O pravim problemima je teško mislit jer su oni veliki - teški , teško se postižu promijene, moraju se znati neki argumenti, mora se ponuditi alternativa. Najlakše je sjesti za kompjuter i natipkati nekaku nesuvislu rečenicu kritike i složiti se sa grupicom istomišljenika i još uz to staviti pokoji smile.



Danas je trend turbo folka u zemlji dosta jak. Takav tip glazbe je postao društveno prihvatljiv - mladima više starijima manje i gotovo. Nije to kriv ni organizator folk parade ni mladi u gradu. Takva glazba i gotovo, Hrvati odgovaraju profilu osobe za turbo folk - neki više neki manje neki nikako i gotovo.

#156:   Autor: faktor-x Post Postano: 04.02.2008. 16:19

Cijeli dan čekam da se na 24sata pojavi neki izvještaj, ali ništa. Ni jedan medij nije prenio ništa o tome. Vjerovatno će sutra biti u Glasu i pisatiu će kako je bio spektakl!
Bilo bi najbolje da se o turbofolku uopće ne piše, ne spominje ga se ni u jednom kontekstu!

#157:   Autor: ekipa031 Post Postano: 04.02.2008. 16:43

pero_031 je napisao/la (Pogledaj post): › lega moj ja nemogu vjerovat...kakvih tu ljudi ima! pa vi ste miševi, zavuć se u rupu zvanu moja soba sjest za komp i blatit sve što stigneš.

odakle tolki pesimizam, odakle? ništa u ovom gradu nevalja, u osijeku su svi čobani i slušaju cajke, naš je mentalitet balkanski, čobanski?! pa kako ti i nebi tako bilo kad ti je život u k.. ti si u k.. pa normalno da će sve oko tebe bit u kurcu! grad propada, nema se di ići van..da toliko možeš biti nezadovoljan samim sobom, i to širit na druge ljude..?! mogu očekivat da ćete reć da nevalja što su napravili dvoranu za EP u rukometu jer su unuštili zelenu površinu iza zapadne tribine, na kojoj ste proveli djetinjstvo i svoje naljepše dane..koja gamad, u ovom gradu sve ide naopako!


jel se vi malo zapitate jeste vi normalni? kakav vandalizam, primitivizam... gospodo, negovorim o svima, nego o pojedincima koji će se pronaći u ovom tekstu.

mišu mišiji, al oni najveći...pa jedino što možeš i jest pisat tu po forumu di ti niko nemože opalit šamar za svo to blaćenje i pljuvanje po svemu. balkan, primitivizam..božee.

ACTA NON VERBA!


p.s. nemoj mi sada past u očima, i nenać mi pravopisnu grešku u tekstu kako bi me nazvao seljakom i čobanom, ili mi ne izvuć jednu rečenicu iz konteksta da ispadneš frajer! pusa



prst gore osijek031.com smile

#158:   Autor: betty Post Postano: 04.02.2008. 20:45

Uma je napisao/la: ›
SILVIA je napisao/la: › Zanima me što vi vidite loše u folk muzici,ti pjevači pjevaju pjesme za svačiju dušu,dok naši pjevači neću nikoga imenovati samo politiziraju,ni jednu pjesmu ne znaje otpjevati da ne naglase da su Hrvati.


E po ovom nicku se odmah vidi da je cajkarošica!

bas me zanima zasto je nick/ime silvia cajkaroski???molim te prosvijetli me.

#159:   Autor: mladunce Post Postano: 04.02.2008. 21:48

nake_rado je napisao/la: ›
jučer sam nažalost i ja morao proć pokraj zrinjevca , i nije bila baš neka zabava unutra kolko mi se čini, nije se čulo 100m dalje od zrinjevca ništa


evo bila reportaza na tv-u! bome bilo ljudi itekako! mladi prosvjetljeni ljudi osijek031.com smile sa rukama u zraku napunili zrinjevac i pjevali svoje najmilije pjesmice. a kad ih pitas zasto slusaju narodnjake, svi odgovaraju isto: jel se pronalaze u tim tekstovima!
osijek031.com smile osijek031.com smile

#160:   Autor: nake_rado Post Postano: 04.02.2008. 21:52

većina koju ja znam kaže da ne moraju razmišljat oko teksta previše, što znači da i onu znaju da su tekstovi maloumni ali svejedno slušaju

#161:   Autor: Uma Post Postano: 04.02.2008. 23:12

DonQuijote je napisao/la: ›
Uma je napisao/la: ›
SILVIA je napisao/la: › Zanima me što vi vidite loše u folk muzici,ti pjevači pjevaju pjesme za svačiju dušu,dok naši pjevači neću nikoga imenovati samo politiziraju,ni jednu pjesmu ne znaje otpjevati da ne naglase da su Hrvati.


E po ovom nicku se odmah vidi da je cajkarošica!

prigodno, šta ćeš...


betty je napisao/la: ›
Uma je napisao/la: ›
SILVIA je napisao/la: › Zanima me što vi vidite loše u folk muzici,ti pjevači pjevaju pjesme za svačiju dušu,dok naši pjevači neću nikoga imenovati samo politiziraju,ni jednu pjesmu ne znaje otpjevati da ne naglase da su Hrvati.


E po ovom nicku se odmah vidi da je cajkarošica!

bas me zanima zasto je nick/ime silvia cajkaroski???molim te prosvijetli me.

Molitva osijek031.com smile

#162:   Autor: lol Post Postano: 04.02.2008. 23:25

Koga god pitaš šta sluša, odgovor je: SVE OSIM NARODNJAKA...! A SINOĆ JE ZRINJEVAC PUN BIO! To sve govori! Ja sam bila i super mi je bilo, slušam cajke i ko mi šta može Question Question Question Question Question Question Question

pozz

#163:   Autor: nake_rado Post Postano: 04.02.2008. 23:27

lol je napisao/la: ›
svi ste glupi....! Koga god pitaš šta sluša, odgovor je: SVE OSIM NARODNJAKA...! A SINOĆ JE ZRINJEVAC PUN BIO! To sve govori! Ja sam bila i super mi je bilo, slušam cajke i ko mi šta može Question Question Question Question Question Question Question

pozz


bog će te karat

#164:   Autor: Circa Post Postano: 04.02.2008. 23:28

lol je napisao/la: ›
svi ste glupi....! Koga god pitaš šta sluša, odgovor je: SVE OSIM NARODNJAKA...! A SINOĆ JE ZRINJEVAC PUN BIO! To sve govori! Ja sam bila i super mi je bilo, slušam cajke i ko mi šta može Question Question Question Question Question Question Question

pozz

Ti si se registrirala kako bi ovo napisala???
Jebes mi sve...

#165:   Autor: nake_rado Post Postano: 04.02.2008. 23:30

sad vidiš kolko su cajkaroši odani svojim glazbenicima

#166:   Autor: MissTake Post Postano: 05.02.2008. 9:00

ajd sad priznajte tko je sve bio na folk paradi.. imamo i slike, nemojte da počnemo objavljivati osijek031.com smile

evo ja nisam

#167:   Autor: mladunce Post Postano: 05.02.2008. 10:12

Circa je napisao/la: ›
lol je napisao/la: ›
svi ste glupi....! Koga god pitaš šta sluša, odgovor je: SVE OSIM NARODNJAKA...! A SINOĆ JE ZRINJEVAC PUN BIO! To sve govori! Ja sam bila i super mi je bilo, slušam cajke i ko mi šta može Question Question Question Question Question Question Question

pozz

Ti si se registrirala kako bi ovo napisala???
Jebes mi sve...


pa mora valjda obranit svoj cvrsto utemeljni stav! cicra, neznas ti, zbog tog valja i pucat!

#168:   Autor: kyx Post Postano: 05.02.2008. 10:50

e kako se plese na cajke? sta ono stanete u kolo i ringe ringe jaja doso cika paja...? Very Happy

#169:   Autor: MissTake Post Postano: 05.02.2008. 10:54

ne, skačeš ko klokan
i ruke u zrak

trla la la la

#170:   Autor: MissTake Post Postano: 05.02.2008. 10:56

e'o nešt ovako



#171:   Autor: Uma Post Postano: 05.02.2008. 11:02

MissTake je napisao/la: ›
e'o nešt ovako




osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
a daj jebote! hehehe!!

#172:   Autor: MissTake Post Postano: 05.02.2008. 11:03

jesam napisala da imam fotek i snimke forumaša sa folk parade!!!!

lijepo sam natipkala da sami priznate da ste bili na paradi, sad puštam filmiće u javnost

#173:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: kyx Post Postano: 05.02.2008. 12:16




Very Happy Very Happy Very Happy osijek031.com smile

#174:   Autor: kyx Post Postano: 05.02.2008. 13:11

Index: članak

#175:   Autor: lol Post Postano: 05.02.2008. 18:56

kyx je napisao/la (Pogledaj post): › e kako se plese na cajke? sta ono stanete u kolo i ringe ringe jaja doso cika paja...? Very Happy



pleše se onako kako ti plešeš u coctellu, q-club-u, feniksu...........
jel ti sad jasnije Question Question Question

#176:   Autor: lol Post Postano: 05.02.2008. 19:01

Kamenko je napisao/la (Pogledaj post): ›
SILVIA je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zanima me što vi vidite loše u folk muzici,ti pjevači pjevaju pjesme za svačiju dušu,dok naši pjevači neću nikoga imenovati samo politiziraju,ni jednu pjesmu ne znaje otpjevati da ne naglase da su Hrvati.


samo ovo mogu staviti kao argument protiv turbo folka, glazbe za svačiju dušu.
nek sluša tko šta hoće, ali ako ćeš ti jednog đibonija, jednog olivera i mnoge druge naše a i tuđe kantautore s naših prostora stavljati u isti koš sa autorima pjesama "mini mini mini suknja dobro ti stoji nosi je stalno" je apsurdno. bez uvrede govori pomalo i o tvojoj inteligenciji.
i velika je razlika između narodnjaka i turbo folka, razlika je nebo i zemlja.
ali tebi je to sve isto.
i da, turbofolk ti je kad se sretneju seljak i tehnologija




o pa ti znaš pjesmu - mini suknja - !!!!!!!!
ae super....

#177:   Autor: nake_rado Post Postano: 05.02.2008. 19:40

Promjene u gradskoj vlasti, koja dosad nije imala sluha za narodnjake...

citat iz onog kyxovog linka, žalosno

#178:   Autor: mladunce Post Postano: 05.02.2008. 20:29




evo pjesme koja je pobjedila na izboru za folk hit godine!
GACICE!
osijek031.com smile

#179:   Autor: Uma Post Postano: 05.02.2008. 20:33

kako dubokoumni tekst pjesme....vaaauuuu!!!
a sada idem..... osijek031.com smile
pobjednici sve čestitke naravno osijek031.com smile bravo!

#180:   Autor: mladunce Post Postano: 05.02.2008. 21:05

o tom sam ja govorila, a pojedinci su se javili i branili taj tekst nazvavsi ga tekstom "za svaciju dusu"! hvala lijepo, al to je sve samo ne tekst za moju dusu, a sigurna sam ni za duse pola ovog foruma!

#181:   Autor: MissTake Post Postano: 05.02.2008. 21:12

ok. meni je ovo najjakiji cajkaroški spot




ajd probajte naći nešto jakije od ovog

#182:   Autor: mladunce Post Postano: 05.02.2008. 21:29

ja mislim da je ovaj spot vrhunski!



#183:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 06.02.2008. 9:03

milfs

#184:   Autor: kyx Post Postano: 06.02.2008. 11:34

PsychoSoldier je napisao/la: ›
milfs


Very Happy Very Happy

#185:   Autor: koko Post Postano: 06.02.2008. 11:59

nabijem ih na*urac debile bezukusne...
cike cake cike cake...
pa nevjerojatno... osijek031.com smile

#186:   Autor: DonQuijote Post Postano: 06.02.2008. 12:02

eto, čitam jučer u novinama da je bilo oko 3 i pol tisuće grla...

#187:   Autor: MissTake Post Postano: 06.02.2008. 12:22

a tko sve od pjevača došao

#188:   Autor: Circa Post Postano: 06.02.2008. 12:31

DonQuijote je napisao/la: ›
eto, čitam jučer u novinama da je bilo oko 3 i pol tisuće grla...

Pa kad je bilo 200 izvodjaca...

#189:   Autor: Delfin Post Postano: 06.02.2008. 13:13

Buuuuuuuuu cajke!!!!!!!!

#190:   Autor: mariox Post Postano: 06.02.2008. 16:16

o ukusima se ne raspravljaja, ali ova folk parada je sramota za naš grad i ljude koji žive u njemu....

#191:   Autor: MissTake Post Postano: 06.02.2008. 16:18

a 'ko voli nek' ide tamo

#192:   Autor: Circa Post Postano: 06.02.2008. 16:27

mariox je napisao/la: ›
o ukusima se ne raspravljaja, ali ova folk parada je sramota za naš grad i ljude koji žive u njemu....

Slazem se...

#193:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: kyx Post Postano: 06.02.2008. 17:03

nova zvjezda folka a nije bre srbin

nu vidi ga nu
http://www.natelki.net/video/4760/crnac-pjeva-cajkekoji-car

ruzmarin nnnn

#194:   Autor: MissTake Post Postano: 06.02.2008. 17:04

dobar glas daleko se čuje

ako mogu ameri možemo i mi skakati

opopopop"!!!

#195:   Autor: dadicster Post Postano: 08.02.2008. 12:32

''Sve velike hrvatine,a svaki skače ka' klokan,kad čuje cecu il' neki hit turbo-folka'' TBF jedna od meni najjačih njihovih strofa.Pored svih ovih tamburica i naših autohtonih ritmova,ja trebam slušati muziku od ljudi koji su pucali po nama?!Ne hvala,neću iz principa!
Osijek031.com » Nightlife » folk parada-Zrinjevac


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::