Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Anketa: Planirate li izaći na lokalne izbore?
Poll :: Planirate li izaći na lokalne izbore?

Da
59%
 59%  [ 65 ]
Ne
34%
 34%  [ 38 ]
Ne znam
5%
 5%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 109



#1:  Anketa: Planirate li izaći na lokalne izbore? Autor: Leon Post Postano: 10.01.2008. 13:22

S obzirom na novonastalu situaciju, sve je izglednije da nas očekuju novi izbori za Gradsko vijece grada Osijeka.

Anketa: Planirate li izaci na lokalne izbore?

#2:   Autor: tonya Post Postano: 10.01.2008. 13:36

Iskreno ne znam što da mislim. Znam da se kaže kako svaki glas nešto znači, ali mislim da u ovom slučaju ne znači ama baš ništa.

#3:   Autor: Circa Post Postano: 10.01.2008. 13:41

Tko ne izadje na izbore nema pravo prigovarat oko rezultata...
Ja volim prigovarat, dakle izlazim na izbore, kada god oni bili...

#4:   Autor: Igor_OS Post Postano: 10.01.2008. 13:47

Naravno da planiram, sve da maknemo debelog što dalje od grada.

#5:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 10.01.2008. 13:47

Ja ću izaći. Iako bi možda najbolje bilo da apsolutno nitko ne izađe na izbore.

#6:   Autor: tonya Post Postano: 10.01.2008. 13:51

Jeff Murdock je napisao/la: ›
Iako bi možda najbolje bilo da apsolutno nitko ne izađe na izbore.

Mene je upravo toga strah, da mnogi neće izaći na izbore, jer su razočarani nastalom situacijom, a onda će o vlasti odlučivati šačica ljudi. I to jedna krasna šačica. Rolling Eyes

#7:   Autor: mariox Post Postano: 10.01.2008. 14:38

odlučivat će ljudi stariji od 60 godina te politički poltroni stranaka tipa hdssb i takvih sličnih u ime "zaštite i napretka" ove naše napaćene regije. teško mi je ali morat ću BOJKOTIRATI izbore

#8:   Autor: nake_rado Post Postano: 10.01.2008. 14:39

E ja neću izać na ove izbore, možda izađem za 2-3 godine kad navršim 18 osijek031.com smile

#9:   Autor: machor Post Postano: 10.01.2008. 14:56

nikako!

#10:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 10.01.2008. 14:59

izlazim definitivno!
nemam pravo gundjati, ako ne izadjem...
a ako svatko bude mislio da njegov/njezin glas nece nista znaciti, onda ni nece...samo onda vise nece biti jedan, nego mnogo vise glasova, koji bi u suprotnom mozda ipak nesto znacili...

#11:   Autor: zbonj Post Postano: 10.01.2008. 15:19

Mudro su to istakli Macapapucharica i Circa: Tko ne izađe, taj nek ni ne prigovara!

Ja se slažem, i zato izlazim na izbore.
Ipak je Osijek moj grad i moja je dužnost da dam glas
nekom, za kog smatram da će ga najbolje iskoristit!!!

#12:   Autor: nova generacija Post Postano: 10.01.2008. 16:33

Naravno da cu izaci. Treba grad spasiti od bu.... Ponoviti cu izbor, nije me razocarao (barem za sada).

#13:   Autor: lukko Post Postano: 10.01.2008. 20:21

nova generacija je napisao/la: ›
Naravno da cu izaci. Treba grad spasiti od bu.... Ponoviti cu izbor, nije me razocarao (barem za sada).


U tome je stvar. Vecina nas ce ponoviti. Ja hocu. I sta onda? Opet pat pozicija.

#14:   Autor: nova generacija Post Postano: 11.01.2008. 9:48

lukko je napisao/la: ›
nova generacija je napisao/la: ›
Naravno da cu izaci. Treba grad spasiti od bu.... Ponoviti cu izbor, nije me razocarao (barem za sada).


U tome je stvar. Vecina nas ce ponoviti. Ja hocu. I sta onda? Opet pat pozicija.
Nisam bas siguran da su ljudi koji su na forumima odlucili o ovakvom raspodjelu mandata. Malo drugacija struktura ljudi dominira u ovom gradu.

#15:   Autor: Blofeld Post Postano: 11.01.2008. 13:59

mariox je napisao/la: ›
odlučivat će ljudi stariji od 60 godina te politički poltroni stranaka tipa hdssb i takvih sličnih u ime "zaštite i napretka" ove naše napaćene regije. teško mi je ali morat ću BOJKOTIRATI izbore


Blago tebi. Bojkotiraj i javljanje na forumu. Skeptici i defetisti nisu potrebni ovom osakaćenom forumu.

#16:   Autor: mali_ivica Post Postano: 11.01.2008. 14:12

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): ›
mariox je napisao/la: ›
odlučivat će ljudi stariji od 60 godina te politički poltroni stranaka tipa hdssb i takvih sličnih u ime "zaštite i napretka" ove naše napaćene regije. teško mi je ali morat ću BOJKOTIRATI izbore


Blago tebi. Bojkotiraj i javljanje na forumu. Skeptici i defetisti nisu potrebni ovom osakaćenom forumu.

Glede izbora definitivno izlazim na njih.

Mali podsjetnik, nije da želim provocirati, ali ...
Blofeld je napisao/la: › Ujedno dodjeljujem i samom sebi crveni karton, i neću ga maknuti dok se ne vrate izbačeni forumaši.

#17:   Autor: Blofeld Post Postano: 11.01.2008. 15:08

mali_ivica je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): ›
mariox je napisao/la: ›
odlučivat će ljudi stariji od 60 godina te politički poltroni stranaka tipa hdssb i takvih sličnih u ime "zaštite i napretka" ove naše napaćene regije. teško mi je ali morat ću BOJKOTIRATI izbore


Blago tebi. Bojkotiraj i javljanje na forumu. Skeptici i defetisti nisu potrebni ovom osakaćenom forumu.

Glede izbora definitivno izlazim na njih.

Mali podsjetnik, nije da želim provocirati, ali ...
Blofeld je napisao/la: › Ujedno dodjeljujem i samom sebi crveni karton, i neću ga maknuti dok se ne vrate izbačeni forumaši.



Ah, ne mogu si pomoći, toliko mi je Glavaš pri srcu. Ali sam se isto tako dosjetio da je sistem lakše promijeniti iznutra nego izvana. I zato, tko je ono izbačen? DanicaV, Tamna Strana i 8?

VRATITE DANICUV, TAMNU STRANU, I 8. Jel me čuješ moderatore/administratore? Forum će ti postati sranje. A možda odemo i ja (sada ozbiljno) i Mali Ivica. Tko će onda napadati našeg generala, bez kojeg Osijek ne bi bio obranjen, a mnogi sugrađani ne bi imali po nekoliko (otetih) stanova?

#18:   Autor: tonya Post Postano: 11.01.2008. 15:49

Ja sam tu očito svašta propustila.
Idemo svi u.... offtopic! Smile

#19:   Autor: aethur Post Postano: 11.01.2008. 17:51

Jać izić. Tek da poništim listić.

#20:   Autor: Loona Post Postano: 12.01.2008. 9:54

A ja ću izaći samo zato da nitko ne može maznuti moj glas..

#21:   Autor: mvarga Post Postano: 13.01.2008. 19:03

Idem. I ponovo ću ako budu opet novi izbori.

#22:   Autor: snaša Post Postano: 16.01.2008. 8:19

I ja idem..još se uvijek nadam da moj glas može nešto promjeniti...Smile

#23:   Autor: ozro Post Postano: 17.01.2008. 10:58

ne izlazim,nema teorije...a tko ce bit novi gradonacelnik i tko ce sjaditi u gradskim foteljama jebe mi se.
Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Anketa: Planirate li izaći na lokalne izbore?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::