Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Nova godina Sad((( ???

#1:  Nova godina Sad((( ??? Autor: kaktimama Post Postano: 30.11.2007. 22:48

Ljudi ja nisam iz osijeka- pisite svi koji stignete: gdje ima neki docek,kakva je mjuza tamo kolko je upad i sve sve... pleaseee
Shocked Shocked Shocked

#2:   Autor: ruana Post Postano: 01.12.2007. 0:39

a sta ak se izgubis u meduvremenu

#3:   Autor: D.E.A. Post Postano: 01.12.2007. 0:50

heh,sve je moguce...

#4:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 01.12.2007. 4:54

Evo kod mene je besplatno, plati si samo put, jamčim ti da će ti biti nezaboravno, a sada po dobrom ili lošem iskustvu ovisi jedino o tebi Wink

zezam se, bez brige bit će sve na vrijeme objavljeno...

Nas par forumaša je već označilo Excalibur kao vrlo privlačnu i zanimljivu opciju...

#5:   Autor: nake_rado Post Postano: 01.12.2007. 11:15

je*eš mi mater ak ste vi normalni...ima vec 3 teme o novoj godini... pa de malo razmisljajte...

#6:   Autor: mala_maja Post Postano: 07.12.2007. 17:10

Ja znam da su ti u Tvrđi svi dočeci oko 200 kn, hrana i cuga bespla cijelu noć...samo neki su zatvorenog tipa, a neki otvorenog..

#7:   Autor: sexyback Post Postano: 07.12.2007. 22:03

Ne kontam...zašto je uopće to "big deal"???

Brate mili, skupiš ekipu, napraviš tulum neovisno koji je datum!

#8:   Autor: Loona Post Postano: 08.12.2007. 10:34

Potpisujem..
Svi prave toliku famu oko dočeka Nove godine da te prisile da se osjećaš cijeli slijedeći tjedan kao govno ako nisi bio na nekom super-hiper-fensi-šmensi tulumu pa nemaš o čemu baš pričati s ostalima koji su se luuuuudoooo proveli.. wtf?
100x mi se dogodilo da mi je neki izlazak usred tjedna u nekom mjesecu bio bolji od bilo kojeg dočeka NG... Forsiraju te da se moraš dobro provesti, a zašto? Zato da bi ti (kao) cijela slijedeća godina bila vesela.. ha ha ha.. moš misliti.. onakva će ti biti kakvom si ju napraviš i točka..

#9:   Autor: MissTake Post Postano: 08.12.2007. 21:25

meni je nekako nova isfurana.... kao da se subotom ne ostaje do jutarnjih sati... osim toga ove godien je usred tjedna ... bljak

#10:   Autor: tamna strana Post Postano: 09.12.2007. 10:32

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › Potpisujem..
Svi prave toliku famu oko dočeka Nove godine da te prisile da se osjećaš cijeli slijedeći tjedan kao govno ako nisi bio na nekom super-hiper-fensi-šmensi tulumu pa nemaš o čemu baš pričati s ostalima koji su se luuuuudoooo proveli.. wtf?
100x mi se dogodilo da mi je neki izlazak usred tjedna u nekom mjesecu bio bolji od bilo kojeg dočeka NG... Forsiraju te da se moraš dobro provesti, a zašto? Zato da bi ti (kao) cijela slijedeća godina bila vesela.. ha ha ha.. moš misliti.. onakva će ti biti kakvom si ju napraviš i točka..


...što drugo reći na ovaj komentar osim...slažem se, potpisujem, istina, u pravu si, nema se više što dodati.....(i naravo zaslužuješ kikace za ovo)....Cool
...s obzirom da ipak vec sad imam malo više godina....samim tim prisustvovao sam i vecem broju doceka novih godina....neki doceci su bili super dobri...a neki katastrofalni.....no iz svih tih doceka sam mogao izvuci samo jedan zakljucak....najbolje je kad ništa ne planiraš....dovoljno je samo okupiti dobro drušvo oko sebe i svaki docek nove godine ce biti super....
...svi oni koji su (kao što je vec sad vidljivo)...bili toliko optereceni gdje ce i kako proslaviti novu godinu....na kraju bili toliko razocarani da bi bilo bolje da su prespavali kod kuce.....
...zato moja preporuka je...nađite si dobru ekipu.....a mjesto može biti i na sred livade.....Cool

#11:   Autor: tonya Post Postano: 09.12.2007. 11:12

Al ste neki... Cura nije pitala mišljenje o besmislenosti slavlja Nove godine, nego ju zanimaju podatci o konkretnim dočecima - cijene, glazba, mjesto...
Svi u offtopic! Skupa sa mnom! Smile

#12:   Autor: aethur Post Postano: 09.12.2007. 11:17

tonya je napisao/la: ›
Al ste neki... Cura nije pitala mišljenje o besmislenosti slavlja Nove godine, nego ju zanimaju podatci o konkretnim dočecima - cijene, glazba, mjesto...
Svi u offtopic! Skupa sa mnom! Smile

Kako znaš da je cura?

#13:   Autor: tonya Post Postano: 09.12.2007. 11:38

aethur je napisao/la: ›
tonya je napisao/la: ›
Al ste neki... Cura nije pitala mišljenje o besmislenosti slavlja Nove godine, nego ju zanimaju podatci o konkretnim dočecima - cijene, glazba, mjesto...
Svi u offtopic! Skupa sa mnom! Smile

Kako znaš da je cura?

A možda i nije, što je manje bitno. Jel' ti to opet hoćeš stvoriti offtopic?? osijek031.com smile

#14:   Autor: kaktimama Post Postano: 09.12.2007. 13:51

tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Al ste neki... Cura nije pitala mišljenje o besmislenosti slavlja Nove godine, nego ju zanimaju podatci o konkretnim dočecima - cijene, glazba, mjesto...
Svi u offtopic! Skupa sa mnom! Smile



e bas tako- kao da ja ne znam da je to sve besmisleno i da bilo koji drugi izlazak moze biti puno bolji od doceka nove godine... meni se iskreno i ne da nista planirati, ali prosle godine nismo nista planirali pa je na kraju ispalo da se svagdje uplacivalo unaprijed i ostalo je samo par jadnih kafica u koje smo mogli upasti.
ne zelim da se to ponovi pa sam se ove god odlucila malo informirati-mislila sam da ce ljudi biti susretljivi ali...ocito sam se prevarila...
ako jos netko ima neke informacije neka slobodno napise.ako znate neko dobro mjesto gdje se uopce ne uplacuje i to napisite...
inace: tnx for nothing

#15:   Autor: Circa Post Postano: 09.12.2007. 14:21

kaktimama je napisao/la: ›
inace: tnx for nothing

A jaaaadnaaa, tebi nitko nece pomoc...

#16:   Autor: wendy Post Postano: 09.12.2007. 14:56

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › je*eš mi mater ak ste vi normalni...ima vec 3 teme o novoj godini... pa de malo razmisljajte...


osijek031.com smile Tako je, reci ti njima!

#17:   Autor: kaktimama Post Postano: 15.12.2007. 13:38

zasto je jedino kod moje teme crvena točka???
SadSad

#18:   Autor: tamna strana Post Postano: 15.12.2007. 13:53

kaktimama je napisao/la: ›
zasto je jedino kod moje teme crvena točka???
SadSad


...kod mene su crvene tockice skoro na svim temama....valjda je to zbog toga što su te teme dobile ospice....Cool

...crvena tockica ti oznacava gdje se nalazi tvoj komentar....Cool

#19:   Autor: Svebor Post Postano: 15.12.2007. 15:14

www.myspace.com/klubminiteatar

170kn po glavi.
all you can eat + cuga dokle ti grlo žedno.
svira bend (nuspojava s prosirenim repertoarom) i dj (dakle, pusta se glazba) Razz

bit ce grijanja i najavljuje se minimalno repriza proslave nove godine...

#20:   Autor: kaktimama Post Postano: 15.12.2007. 22:44

e cula sam da u nekom kafu u gundulićevoj kao upad za novu 100kn?jel neko zna koji je to kaf i tako dalje nesto opširnije o tome?

#21:   Autor: kaktimama Post Postano: 15.12.2007. 22:45

i hvala za objašnjenje o točki...već sam se uplašila da stvarno ima ospice tema ...

#22:   Autor: lega93 Post Postano: 16.12.2007. 1:08

evo ti q-club ,narodnjaci 35 vrsta jela,250 kn karta, sank otvoren.
Tufna 200kn zene,250 kn muski hladna i topla plata,fruit bar,otvoren sank,2 floora house podrum,preezemlje hitovi ovo ono...
TOLIKO ZNAM...

#23:   Autor: cane Post Postano: 16.12.2007. 2:20

kaktimama je napisao/la: ›
e cula sam da u nekom kafu u gundulićevoj kao upad za novu 100kn?jel neko zna koji je to kaf i tako dalje nesto opširnije o tome?


Za te pare ne možeš baš nešto očekivat...

#24:   Autor: kaktimama Post Postano: 16.12.2007. 17:02

A sta kazete jel pametno otici na neki od otvorenih doceka? tipa u tvrđi papa joe,luna, general von beckers...i kolike su sanse da se upadne tamo?

#25:   Autor: cane Post Postano: 16.12.2007. 18:25

kaktimama je napisao/la: ›
A sta kazete jel pametno otici na neki od otvorenih doceka? tipa u tvrđi papa joe,luna, general von beckers...i kolike su sanse da se upadne tamo?


Je, je pametno je ako imaš dovoljno love za takve akcije. Ovako odeš na neki organizirani doček, platiš nekih 200-250kn i boli te đon cijelu noć. A tih 200kn su ti 2 runde za 3 čovjeka u tim lokalima.

#26:   Autor: Smokvica Post Postano: 17.12.2007. 22:35

Ljudi nigdje vise karata nema. sve rasprodano. u tri kurca da oprostite!!!

#27:   Autor: cane Post Postano: 17.12.2007. 23:30

Smokvica je napisao/la (Pogledaj post): › Ljudi nigdje vise karata nema. sve rasprodano. u tri kurca da oprostite!!!


Znam ja di ima... Wink

#28:   Autor: Smokvica Post Postano: 18.12.2007. 1:28

cane je napisao/la: ›
Smokvica je napisao/la (Pogledaj post): › Ljudi nigdje vise karata nema. sve rasprodano. u tri kurca da oprostite!!!


Znam ja di ima... Wink


Pjevaj onda . di ima. podijeli to s nama!

#29:   Autor: zeros Post Postano: 18.12.2007. 1:31

Smokvica je napisao/la (Pogledaj post): ›

Pjevaj onda . di ima. podijeli to s nama!


imaš ovdje....neces pozaliti.....

#30:  Re: Nova godina Sad((( ??? Autor: the smiths Post Postano: 26.12.2007. 14:54

Shocked ja se potpuno slažem s onom curom koja kaže da stvarno svi već rade BIG DEAL gdje će slavit NOvu Godinu Confused tako da to poćinje ići na živce, pa šta ako nisi bio na TOTALNO NA TOTALNO NAJBOLJOJ zabavi, ima još puno godina!

#31:   Autor: Loona Post Postano: 27.12.2007. 14:34

the smiths je napisao/la: ›
Shocked ja se potpuno slažem s onom curom koja kaže da stvarno svi već rade BIG DEAL gdje će slavit NOvu Godinu Confused tako da to poćinje ići na živce, pa šta ako nisi bio na TOTALNO NA TOTALNO NAJBOLJOJ zabavi, ima još puno godina!


Hvala.. slijede kikači.. Wink

#32:   Autor: D.E.A. Post Postano: 28.12.2007. 1:58

kaktimama je napisao/la: ›
e cula sam da u nekom kafu u gundulićevoj kao upad za novu 100kn?jel neko zna koji je to kaf i tako dalje nesto opširnije o tome?


to ti je bivsi miss man,sad se mislim zove bali.

#33:   Autor: oscillator098 Post Postano: 28.12.2007. 15:13

Ako vam se sluša disco za novu javite se na 098-897-626 ... ima još par mjesta slobodno....

#34:  Re: Nova godina Sad((( ??? Autor: zeko_crni_debeli Post Postano: 30.12.2007. 19:29

Evo prijedloga : Odes na trg i zabavis se ko na seoskom sijelu!!!!
Cujem da stizu najvece megazvijezde planeta Zemlje
Organizacija je prepustena firmi iz Nju Jorka tako da propusta
nema 100 posto
Dolaze ljudi iz Tokija u organiziranom prijevozu najbolje
prijevoznicke firme GPP Osijek!!!!
Tako sam pocascen sto zivim u Os i sto mi je to sve na dohvat
ruke!!!!!!
Bravo za kuhano vino i caj s rumom - vjerujem da ce to
nagodinu postati najprodavanija pica na svijetu
Osijek031.com » Nightlife » Nova godina Sad((( ???


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::