Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
pet 18. 07. 2025.
OLJK - Osječko l...
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba t...
RK Tenja: 10. lj...
CineStar Osijek ...
sub 19. 07. 2025.
OLJK - Osječko l...
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba t...
Udruga PLANTaža:...
CineStar Osijek ...
ned 20. 07. 2025.
OLJK - Osječko l...
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba t...
Provjerite koje ...
CineStar Osijek ...
pon 21. 07. 2025.
OLJK - Osječko l...
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba t...
CineStar Osijek ...
uto 22. 07. 2025.
OLJK - Osječko l...
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba t...
CineStar Osijek ...
sri 23. 07. 2025.
OLJK - Osječko l...
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba t...
CineStar Osijek ...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zbog početka radova na demontaži postojećeg i izgradnji novog kolosiječnog sustava na državnoj cesti DC518 u križanju Ulice kneza Trpimira – Ulice cara Hadrijana – Ulice Europska avenija u Osijeku, u vremenskom razdoblju od 8. veljače do 8. travnja 2024. godine privremeno će se umjesto semaforiziranog križanja uspostaviti križanje s kružnim tokom prometa.

Radi kompleksnosti uspostave privremene regulacije prometa prethodno je bilo nužno ukloniti dva stupa tramvajskog napajanja, srušiti rubnjake i privremeno proširiti kolnik. Radovi na uspostavi privremene regulacije prometa (iscrtavanje horizontalnih oznaka i postavljanje vertikalne prometne regulacije) započet će u četvrtak, 8. veljače 2024. godine u 21:00 sat.

[Screenshot Google maps]

Tijekom radova na uspostavi privremene regulacije prometa za očekivati je zastoje i otežano odvijanje prometa. Grad Osijek i PU osječko-baranjska nastojat će fizičkom regulacijom prometa od strane prometnih radara i službenika PU privremeno usmjeriti sudionike u prometu na obilazne pravce.

Molimo sve sudionike u prometu da u četvrtak, 8. veljače u vremenskom razdoblju od 21:00 pa do iza ponoći izbjegavaju zonu križanja državne ceste DC518 Ulice kneza Trpimira – Ulice cara Hadrijana – Ulice Europska avenija kako bi se mogli izvesti radovi i osigurati normalna komunikacija s lijevom obalom. Promet će na navedenoj lokaciji biti ponovo otvoren uspostavom privremene regulacije u ranim jutarnjim satima (2:00) petak 9. veljače 2024.


Tekst: Osijek.hr
Foto: Pixabay.com/Ilustracija


 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Dostupni oštrodlaki št...
Jorkširski terijeri jo...
Jazavičar kuničari, oš...
Na prodaju štenci belg...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:226

Registrirani online (): Nitko