Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
čet 08. 05. 2025.
"Trenirajmo...
Festival znanost...
Tjedan karijera ...
Dani Europe PRAV...
Apel darivatelji...
pet 09. 05. 2025.
"Trenirajmo...
Festival znanost...
Tjedan karijera ...
Dani Europe PRAV...
Apel darivatelji...
sub 10. 05. 2025.
Jubilarni Jankov...
Festival znanost...
FDMZ: Dan otvore...
11. Edukativno-r...
Apel darivatelji...
ned 11. 05. 2025.
11. svibnja - tr...
Gastro pubu Bula...
Stand-up spektak...
pon 12. 05. 2025.
Quadrilla 2025.:...
Crveni križ te p...
Kino Urania: Kom...
Osvoji tečaj sal...
uto 13. 05. 2025.
Crveni križ te p...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tijekom mjeseca svibnja u Ogranku Industrijska četvrt može se pogledati Izložba svijeća ručne izrade "Svjetlost" autora Srećka Madune, koja se održava u sklopu projekta "Mala galerija GISKO".

Autor izložbe, naš sugrađanin, Srećko Maduna, predstavit će nam svoju kreativnost i maštovitost izložbom svijeća koje su plod marljivog i preciznog rada, hobija odabranog za zabavu i odmak od svakodnevne užurbanosti i rutine. Svoju strast prema izradi svijeća otkrio je prije nekog vremena kada si je želio korisno ispuniti slobodno vrijeme. Sada svakom kreacijom ispunjava svoju dušu, a nečiji dom predivnim ukrasom.

Izložba se sastoji od ručnih rađenih svijeća pomno izrađenih s mnogo mašte, truda i, naravno, ljubavi. Izložbu "Svjetlost" moguće je pogledati do kraja mjeseca svibnja u radno vrijeme Ogranka.


 Stranica prilagođena ispisu