Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
pon 04. 05. 2026.
CineStar Osijek ...
Kino Urania [30....
FAZOS Dan karije...
Dani Europe PRAV...
69. Glazbeni tje...
uto 05. 05. 2026.
CineStar Osijek ...
Kino Urania [30....
FAZOS Dan karije...
Dani Europe PRAV...
69. Glazbeni tje...
sri 06. 05. 2026.
CineStar Osijek ...
Kino Urania [30....
Udruga za kreati...
Dani Europe PRAV...
69. Glazbeni tje...
čet 07. 05. 2026.
B2Run 2026: Osij...
Dan otvorenih vr...
Udruga za kreati...
Dani Europe PRAV...
69. Glazbeni tje...
pet 08. 05. 2026.
XTERRA Croatia u...
FFOS: Seminar o ...
Quadrilla 2026.:...
KD Franjo Krežma...
Kino Urania: Crn...
sub 09. 05. 2026.
XTERRA Croatia u...
12. biciklijada ...
Club Exit: Groun...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svi putevi manifestacije Osijek Wine & Walk već tradicionalno vode u Tvrđu, gdje nas na Trgu sv. Trojstva 23. svibnja 2026. od 21:00 sat očekuje veliko završno druženje otvoreno za sve – Urban Wine Party. Nekadašnji Vinski trg, na koji su se u prošlosti redovito dopremala burad vina, danas je jedno od najprepoznatljivijih mjesta barokne Tvrđe i idealna kulisa za večer ispunjenu vinom, glazbom i dobrom atmosferom.

Ovogodišnji glazbeni program predvodi Tonči Huljić & Madre Badessa Band. Tonči Huljić jedan je od najistaknutijih autora i producenata regionalne glazbene scene, poznat po brojnim hitovima koji su obilježili domaću glazbu, dok Madre Badessa Band donosi prepoznatljiv mediteranski izraz, spoj emocije, ritma i suvremenog zvuka.

Ne propustite Urban Wine Party u Tvrđi i provedite večer u dobrom društvu uz vrhunska vina, glazbu i nezaboravnu atmosferu.


 Stranica prilagođena ispisu