Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
sub 15. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
GISKO: Izložba m...
GISKO: Izložba t...
Dječje kazalište...
CineStar Osijek ...
ned 16. 11. 2025.
Provjerite koje ...
GISKO: Izložba m...
GISKO: Izložba t...
SD Zrinjevac: MN...
CineStar Osijek ...
pon 17. 11. 2025.
Zabilježi ljepot...
GISKO: Izložba m...
GISKO: Izložba t...
Klub knjižare No...
CineStar Osijek ...
uto 18. 11. 2025.
Moto karavana 'Z...
GISKO: Izložba m...
GISKO: Izložba t...
Obilježavanje Eu...
CineStar Osijek ...
sri 19. 11. 2025.
Dječje kazalište...
GISKO: Izložba m...
GISKO: Izložba t...
Obilježavanje Eu...
CineStar Osijek ...
čet 20. 11. 2025.
Dječje kazalište...
GISKO: Izložba m...
GISKO: Izložba t...
Obilježavanje Eu...
FFOS: Predavanje...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predstava “Kerovi“ urnebesna je komedija, koja je u kratkom razdoblju osvojila mnogobrojne nagrade na festivalima, a čija je najveća nagrada i priznanje - dva sata neprekidnog smijeha do suza gdje god je predstava do sada odigrana. Predstavu “Kerovi” u kinu Urania možete pogledati dana 25. ožujka 2025. s početkom u 19 sati.

A u kinu Urania odigrana je više puta i svaki put je bila rasprodana do posljednje ulaznice.

Glumci – Aleksandar Srećković Kubura i Srđan Timarov obiluju spretnim glumačkim umijećem, a predstava je u stalnoj komunikaciji i interakciji s publikom.

Neobičnost ove kazališne priče je što po prvi put možemo čuti monologe 14 različitih pasmina pasa. Neki od tih monologa su najizvođeniji monolozi na prijemnim ispitima prestižnih kazališnih akademija.

Gledajući predstavu, gledatelj po prvi put ima priliku na originalan način saznati što to psi misle o nama – ljudima, pričajući o ljubavi, prijateljstvu i odanosti.

Takođe, shvatit ćemo za što nas psi optužuju te kako mi ljudi zloupotrebljavamo njihovu dobrotu, lojalnost i vjernost.

Najveći uspjeh glumaca iz predstave „Kerovi“ je što je predstava postala omiljena svakom gledatelju, što će vas istovremeno nasmijati, rasplakati i natjerati da se zapitate kakvi smo „ljudi“ svom kućnom ljubimcu.

Ovo ječetvrta izvedba predstave „Kerovi“ u osječkom kinu Urania, a prethodne tri su bile rasprodane neposredno nakon objave.

Predstava „Kerovi“ nastala je prema tekstu „The Dog Logs“ australskog redatelja i glumca Christophera J. Johnsona. Redatelj predstave je Erol Kadić čijih je već nekoliko predstava izvedeno u rasprodanoj dvorani kina Urania u Osijeku.

Ulaznice po cijeni od 20 EUR možete kupiti na blagajni kina Urania svaki dan od 16:30-21:30
ili rezervirati putem:

- maila: [email protected]
- telefonskog broja Uprave 205 501 (pon-pet od 9:00-16:30 sati) ili broj blagajne kina Urania 205 507 (svaki dan od 16:30-23:00 sata)


 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Maltipoo stenci spremn...
Naše bebe marmozet maj...
Na prodaju plavi i mer...
Kratkorocni najam apar...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:344

Registrirani online (): Nitko