Forum: Film i TV Topic: Preporuke avanturi -------------------------- Isis: Ma znam da ima tema "Preporuke", al meni trebaju određene preporuke... Dakle, tražim avanturističke filmove s mjestom radnje od bliskog istoka, afrike, azije do dalekog istoka, što dalje od amerike i urbanog središta. Dakle, filmove kao Indiana Jones, Tomb Raider i slične.. U zadnje dane sam pogledao Ramancing the Stone, The Jewel of the Nile, Sahara, Sedam Godina u Tibetu i Proljeće, Ljeto, Jesen, Zima i Proljeće... Evil Poodingh: The Beach, makar to nije klasični avanturistički, ali je film fenomenalan... Naš je prijevod Žal i glumi Leo Di Caprio Evil Poodingh: E da, pogledaj ovaj novi "Blood Diamond"...isto genijalan film, i vjerovao ili ne isto glumi Di Caprio :D a ajde da se sjetim još nekih...hm... Six Days, Seven Nights http://imdb.com/title/tt0120828/ Lawrence Of Arabia http://imdb.com/title/tt0056172/ Anaconda http://imdb.com/title/tt0118615/ fatcat: Evil Poodingh je napisao/la: The Beach, makar to nije klasični avanturistički, ali je film fenomenalan... Naš je prijevod Žal i glumi Leo Di Caprio James Bond - The Man with the Golden Gun...Ista lokacija (Khow-Ping-Kan, Phang Nga Bay) kao i The Beach (Phi Phi Le, Maya Bay) samo desetak kilometara sjeverno. Pogledaj Lokacije filmova u Thailand-u... Isis: 3evilP, kud navalio na Di Capria? :D Pogledao sam sve te osim Lawrence of Arabia, a za Di Capria ću razmisliti jer baš i nisam ljubitelj. Fat, gledao sam sve Bondove, al ću ostale pogledati. :) Hvala ;) zlusch: Isis je napisao/la: 3evilP, kud navalio na Di Capria? :D Ne bi vjerovao koliko je Leo napredovao kao glumac... u Blood Diamond je neprepoznatljivo dobar, a u The Departed fenomenalan. Svjetlosnim godinama daleko od onih Titanic-like ljiga. Isis: Really? Onda ću zapravo i pokušati s time. :)