Forum: Čavrljanje Topic: Kopiranje i uvezivanje ------------------------------ nake_rado: Gdje je u Osijeku najjeftnije kopiranje i uvezivanje? pavijan: koliko ja znam jeftino ti je i jako brzo tamo u Zagrebačkoj, blizu križanja sa Vukovarskom... _Jimmy_: ako pričaš o diplomskom onda je bolje napisati ga nego kopirati :D pavijan: _Jimmy_ je napisao/la: ako pričaš o diplomskom onda je bolje napisati ga nego kopirati :D nemoj tako... i magistarski su se kopirali, pa su ljudi kasnije postali gradonačelnici... ne obeshrabruj mladića... :) _Jimmy_: pavijan je napisao/la: _Jimmy_ je napisao/la: ako pričaš o diplomskom onda je bolje napisati ga nego kopirati :D nemoj tako... i magistarski su se kopirali, pa su ljudi kasnije postali gradonačelnici... ne obeshrabruj mladića... :) a da sjećam se te priče, samo hrabro naprijed bazooka_joe: HiG ili Škos LOL Sori, morao sam... :D