Forum: Politika Topic: Građevinsko zemljište-imaš pa nemaš ------------------------------------------- rizla: U prvoj ulici u Tenji kad se ide iz Osijeka imam zemljište. Jerbo imam dvoje djece, kad se donosio GUPzatražila sam da se te parcele uvrste u građevinsko zemljište.To mi je izgledalo sasvim normalno, jer su do zadnje kuće u ulici, ima plin, voda, struja. Al vidi vraga ne može, naravno bez obrazloženja. Sad se točno iznad moje parcele pravi gospodarska zona. Dakle ja trebam sijat kuruzu kraj gospodarske zone i između kuća, a moja djeca kupovati placeve. Opcije 2. Koga treba podmazati? slavica031: nazovi potrošački kod. Ovo ti ozbiljno govorim. kablar: rizla je napisao/la : U prvoj ulici u Tenji kad se ide iz Osijeka imam zemljište. Jerbo imam dvoje djece, kad se donosio GUPzatražila sam da se te parcele uvrste u građevinsko zemljište.To mi je izgledalo sasvim normalno, jer su do zadnje kuće u ulici, ima plin, voda, struja. Al vidi vraga ne može, naravno bez obrazloženja. Sad se točno iznad moje parcele pravi gospodarska zona. Dakle ja trebam sijat kuruzu kraj gospodarske zone i između kuća, a moja djeca kupovati placeve. Opcije 2. Koga treba podmazati?[align=justify] I ja imam građevinsko zemljište u istoj ulici ako je to prva lijevo i zamislite kuća je upisana i ucrtana prije 20 godina, naravno i plaćene komunalije i pazi sad, sa cestom, vodom i kanalizacijom došli su 25 metara daleko moje od kuće i ne idu dalje. Pitam zašto, kažu grad plaća samo za gospodarsku zonu. I sad bih opet trebao čekati 25 godina da mi naprave cestu, vodu i kanalizaciju a samo su 25 metara daleko. Ovo je za novine, televiziju, sud, Hagg ili ne znam što. I nitko ništa ne zna. Nevjerojatno, ima samo u Hrvatskoj. I što sad? Obilaziti beskonačno urede po gradu, pisati peticije, skinuti se gol na trgu. Tužno. :?: