Forum: Politika Topic: Javni poziv građanima RH na potpisivanje PETICIJE! ---------------------------------------------------------- TataMata: Pozivamo građane da izlaskom na središnje gradske trgove svih sjedišta županija u utorak, 24. veljače 2009. u 12.00 sati i potpisivanjem peticije podrže zahtjev HSP-a koji upućujemo Vladi Republike Hrvatske za pokretanje spora pred Međunarodnim sudom pravde u Haagu radi rješavanja graničnog spora s Republikom Slovenijom. Uključite se: http://www.facebook.com/friends/?id=1173092516#/group.php?gid=83700305032 justice: Pih šta reći o ovome, najobičniji pokušaj skupljanja političkih poena pred izbore na foru Slovenije, okanite se ćorava posla,zaboli nas za Slovence... tempus031: Još jedna fašnička predstava. Zašto upućujete peticiju Vladi RH, nije li jednostavnije da magistar ode do Markova trga i sve utančine objasni premijeru? ''Znaš Ivo, stvar je takva i takva pa bi bilo dobro da ti to i to, uostalom, koalicijski smo partneri.'' Ako se hvalio svojim utjecajem koji ima kod Vlade u slučaju sa Zecom, ne vidim niti jedan razlog da ga ne iskoristi i sada. Zašto da se TataMata smrzava prikupljajući potpise kad može i jednostavnije. Svebor: tempus031 je napisao/la : Još jedna fašnička predstava. Zašto upućujete peticiju Vladi RH, nije li jednostavnije da magistar ode do Markova trga i sve utančine objasni premijeru? ''Znaš Ivo, stvar je takva i takva pa bi bilo dobro da ti to i to, uostalom, koalicijski smo partneri.'' Ako se hvalio svojim utjecajem koji ima kod Vlade u slučaju sa Zecom, ne vidim niti jedan razlog da ga ne iskoristi i sada. Zašto da se TataMata smrzava prikupljajući potpise kad može i jednostavnije. lijepo rečeno. TataMata: Hvala ti što brineš za mene.....baš lijepo od tebe.... vlale: boli me dupe za Slovence...a za HPS-ovu akciju me još više zaboli...opet mazanje očiju gladnom narodu lufus: Velebni uspjeh akcije, na Facebook-u 64 člana, a ako OSTV ne laže(nitko drugi nije objavio) "diljem Hrvatske prikupljeno je oko 3000 potpisa" :mrgreen: TataMata: da od 12-14 što je vrlo dobro... tempus031: Uh, odmah mi je lakše!:gg: Znači 2 sata smrzavanja, dobro je, nije loše. Bitno da se ti nama ne razboliš. Kolko sam shvatio, pametan si, ambiciozan, ko stvoren za konstruktivnu oporbu. Ajd živio! :hi: Heroina9: Pošto je gospon Đapić koalirao s HDZ-om strašno mi je HSP pao u učima, a i baš me zanima koje će to budale opet glasat za HDZ nakon što imamo savršen primjer kako dotični vode ovu državu. Stoga od mene nema nikakvih potpisivanja peticije, a bome nejdem ni na glasanje, muka mi je od jebenih koalicija! Roflmao: tempus031 je napisao/la: Još jedna fašnička predstava. Zašto upućujete peticiju Vladi RH, nije li jednostavnije da magistar ode do Markova trga i sve utančine objasni premijeru? ''Znaš Ivo, stvar je takva i takva pa bi bilo dobro da ti to i to, uostalom, koalicijski smo partneri.'' Ako se hvalio svojim utjecajem koji ima kod Vlade u slučaju sa Zecom, ne vidim niti jedan razlog da ga ne iskoristi i sada. Zašto da se TataMata smrzava prikupljajući potpise kad može i jednostavnije. Vidim da nisi informiran. HSP je u koaliciji sa HDZ-om samo na razini županije ne države. Znači Ivo ne mora šljivit ni 5% Đapića. Druga stvar ovo je jedini pravi način otići i tražit da međunarodni sud arbitrira jer ovak ne idemo nigdje samo se naši odnosi sa Slovenijom pogoršavaju, a to što se vi draga gospodo niste sjetili ovog prije, boli zar ne?