Forum: Ljepota, zdravlje, hrana Topic: Restoran Fratelli ------------------------- Moira: Mislim na onaj u Esseker centru.. valjda se tako zove. Jeste li bili i kako vam se čini? Kakav je menu? Cijene me naročito zanimaju.. evergreen: Jao meni - uzas! Dugo smo cekali hranu, zatim su nam donijeli nesto sto uopce nismo narucili...pa smo jos malo cekali, a konobari jedva da su znali posluziti jelo i pice... Mislim da restoran vise ni ne radi... MissTake: Postano: 15.09.2008. 9:31 Postano: 04.09.2009. 11:29 LOL PowerPuff: A mali je newbie, daj mu priliku jt patak ;-)