Forum: Film i TV Topic: Koga ne možete smisliti s HRT-a, RTL-a, Nove TV... ? ------------------------------------------------------------ Marshall-T: Evo meni je recimo s HRT-a odvratan Aleksandar Stanković, s RTL-a Ana Brdarić, a s Nove TV Siniša Svilan (nema veze što se ne pojavljuje često pred kamerama). Kugla: Daniel Delale, Neven "gdjelijesad" Ciganović, Alka Vujica, cijeli hrvatski sabor... zeros: ne mogu smislit osobe sa nove tv: Toni Jeričević, Kristina Tavra, Daniel Delale..... nake_rado: one iz red carpeta, baš su odvratni, gledo jednom iz zantiželje, više nemam želju :D nervira me renata sopek u bb, al ni to ne gledam,sjecam se iz one 1 il 2 sezone kak se prenemagala sa hrta, me zivciraju kad prenose sabor, kyx: sportski komentatori: Vela,Blazicko i Božo Kreteni s RTL-ove Sudnice MissTake: interneta ne gledam tv 031maja: - Renatu Sopek i one njene ogromne gadne čvalje. - šojke što vode Kunolovca i take "prvoklasne" kvizove. - Rene ....Bakalović (?)(uvijek jede govna s nekim vinima i glupostima. ona Ana stavi neke trave u hranu on mi ispriča pola povijesti livade na kojoj je to nabrano) malecka: 031maja je napisao/la: - Renatu Sopek i one njene ogromne gadne čvalje. - šojke što vode Kunolovca i take "prvoklasne" kvizove. - Rene ....Bakalović (?)(uvijek jede govna s nekim vinima i glupostima. ona Ana stavi neke trave u hranu on mi ispriča pola povijesti livade na kojoj je to nabrano) ljubim te u čelo... pametna cura.. (y)(y):coolman: . sa svime se slažem..al def rene najviše kolje....još kada kao slčajno naleti kod ane na ručak večeru štali već..aaaaaaaaa cane: Delale, Fashion Guru, onaj Zuhrin Mirko i sve one kretesnke voditelje Big Brothera. nake_rado: kyx je napisao/la: Kreteni s RTL-ove Sudnice to to morgan: Mislav Bago Mirjana Hrga Hloverka sexyback: Sve njih uđuture - zato i ne gledam te-ve!! Vi ste mi puuuno zanimlljiviji!! A i ne moram vas gledat´! :wink: Mladjo: nova: mia imam 20 kila sa delaletom kovačić - anoreksična kuja fuj hrt: gospodin mirko mislim da sam duhovit a zapravo sam kreten fodor fuj fuj rtl: antonija upišala sam se čovjeku za vrat i sad sam voditeljica blaće najveći fuj aethur: u fodor je odvratan... i čurlić... i cijela redakcija nove...počevši od hrge...fuj fuj fuj majku vam fuj Marshall-T: 031maja je napisao/la: - Renatu Sopek i one njene ogromne gadne čvalje. - šojke što vode Kunolovca i take "prvoklasne" kvizove. - Rene ....Bakalović (?)(uvijek jede govna s nekim vinima i glupostima. ona Ana stavi neke trave u hranu on mi ispriča pola povijesti livade na kojoj je to nabrano) - ovo je predobro!!! Ali definitivno me sada morgan podsjetio na najljigaviju ličnost s televizije ikada - The Mislav Bago - Elena_Os: Sve one koji su preko nekakve veze i fizičkog izgleda došli na male ekrane, bez trunke kompetentnosti za išta drugo osimčitanja s blesimetra... 1step2far: Mislav Bago, Aco Stanković, Fešn guru, pa Nives Celzijus dok je vodila onaj Playboy inside ilikakosetovećzvaše, Fodor, Ćurlić... Ima ih puno, valjda zato ne gledam tv. Uma: Aleksandar Petrović-odvratni ćelavi patuljak joj kako bi ga :bash: Oliver Mlakar - nemam komentara za njega:rip: Danijel Dejaje- :puke: tonya: Uma je napisao/la: Danijel Dejaje- :puke: Tko je to? Meni su odvratni Fodor, Ćurlić, ona Barbara Kolar i cijela ta ekipa... Poppy: Uma je napisao/la: Aleksandar Petrović-odvratni ćelavi patuljak joj kako bi ga misliš Stanković?! Uma: Tonya to ti je Daniel Delale, ali od milja ga zovu Dejaje! neznam zašto :) Circa: Poppy je napisao/la: Uma je napisao/la: Aleksandar Petrović-odvratni ćelavi patuljak joj kako bi ga misliš Stanković?! Petrović nije patuljak, a nije ni celav... Kontam da je ovo gaf... morgan: Alka Vuica zaslužuje posebno mjesto i posebnu kategoriju.gledam ju sinoć i pitam se čime ona ispunjava svoje dane?što to ona točno radi? tonya: Uma je napisao/la: Tonya to ti je Daniel Delale, ali od milja ga zovu Dejaje! neznam zašto :) Aaaa, hvala lijepa, ne gledam baš Novu pa nisam upućena... Hehe, i dobro da nisam! :) Uma: joj zabunih se , mislila sam na Stankovića da! Monstrum: morgan je napisao/la : Alka Vuica zaslužuje posebno mjesto i posebnu kategoriju.gledam ju sinoć i pitam se čime ona ispunjava svoje dane?što to ona točno radi? jebe se u dupe eto što radi i prenemaže se na ekranu i za to ubire pare, ne podnosim ju, ni fodora, ćurlića, fešn gurua ni ikog od te gej crew ekipe, one debile što vode red carpet, beštiju paracelzijus, sopekicu, onu kravetinu što vodi big bradr, ma u stvari rijetko koga i podnosim svi su mi onak odvratni zato ni ne gledam teve, te ve zaglupljuje i otupljuje osjetila morgan: ne Fodora..čovjek ima toliko duha kao i Daniela Trbović.poslušajte ga četvrtkom na HR2 kad vodi Lobotomiju kako se sprda sa slušateljima. mali_ivica: Renata Sopek i Denis Latin! Korina: Mislav Bago, Alka Radodajka, onaj glupson Luka što sad s Pišekicom vodi Špicu, on me đigira do besvjesti! komotno bi si mogao uplatiti par lekcija kod logopeda:puke: kohorta_tenja: onaj kreten sa rtla gjenero davor(politicki komentator) sta je srao da su glasovi iz osijeka propali isto i za hdssb.....covjeka treba ubiti ili zapaliti za javni primjer nesto odvratno MacaPapucharica: Renata Sopek maryann: Boris Mirković!!!!! AAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! Čim progovori prebacujem kanal!al volim gledati onu žutu minutu,mal smijeh ne fali..no moram imati daljinski u ruci jer kad on priča tv je na MUTE...čovjeka jednostavno ne podnosim... water: BAGO!!! :bann: sve me boli kad ga vidim mariox: s htv-a ne mogu smisliti Dijanu Čuljak koja ima užasno iriatntan glas i jednostavno ju ne mogu slušati.... ruana: alka vujica je moj broj jedan, odvratna je Monstrum: ruana je napisao/la : alka vujica je moj broj jedan, odvratna je potpisujem, a još u mračnoj kombinaciji kad se ukaže kao isus u nekom tigrastom uzorku nakon one gnjusne pederčine fešn gurua, kojem bi btw automatski po viđenju sasuo sve zube u utrobu, neprocjenjivo, odmah mi počnu peristaltičke kretnje u donjem dijelu trbuha, gnjide, oboje, fuj 1step2far: Mario Sedmak, Nikolina Pišek, Alka Vuica - antitalent do antitalenta. Ili kad se sjetim one trebe, kako se zvaše, Mirna Berend, buuuuhuuuuu! tyler_durden: 1.Denis ' Ja nisam debel ,nego imam velike kosti '' Kuljiš 2.Drago ' meljem gluposti ' Hedl 3.Branimir ' svi gosti moje emisije su gluplji od mene ' Bilić ... OK znam da dvoje od troje ne rade na tv-u,ali kad ih vidim automatski prebacujem program. goopa: Mia Kovačić- Anoreksična voditeljica, koja ima neki 25 kila sa svim na sebi, sa onom svojom bujnom frizurom koja joj lice pojede, u onim hlačama, tajicama (što li su već) i haljini preko toga... strašno! Svinjogojac Drele-Salo mu viri sa svi strana, hlače mu već pucaju... sa svojim isfuranim forama koje više smisla nemaju. Stvarno mi je taj lik antipatičan i odvratan da ga ne mogu gledati… De… Drele odi u mirovinu! Renata Sopek- Kako li je ta postala voditeljica, nije karizmatična niti je zgodna… odvratna je, ima staračko lice, odvratan karakter, odvratan nastup, užasne usnice (da ga jeb.. to nije sexy)… ženska izgleda s onim usnama ko patak… operacija toliko ima da ne zna ni sama koliko. Ima ih još... dalo bi se nabrojati... skoro pa svi! kraljica: a ona Tatjana Jurić koja se predstavlja kao neki top model!pa ta Italiju vidjela nije!!uzas jedan marrai: kraljica je napisao/la : a ona Tatjana Jurić!pa ta Italiju vidjela nije!! LOL ma jel moguće? :lol::lol: pavijan: definitivno boris mirković, ivica prasičko i arijana čulina... svaki dodatni komentar je suvišan... Frost: Glupave reality showove i jadne domaće sapunice i serije. Večernja škola rijetki izuzetak :)