Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prodajem WoW Account

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2009. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam to nekad davno igrao,i to sam igrao po ovim piratskim serverima,ali svejedno mi nije jasno zašto netko ima potrebu kupiti account,pa nije li zanimljivije sam igrati?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chedo
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 20:41 
Naslov:  Re: Prodajem WoW Account
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prodajem WoW Burning Crusader account, na njemu je lvl 70 warrior na Darksorrow (od zelenjave do epix, ali kulko je bitno ako idete na 80 jelda?!), i neki sitni lvli sa strane...100kna!!! HITNO!! Kontakt na [email protected]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Harryballz
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.10.2009. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prodajem WoW account,u cijenu su uračunati Original cd uz account(Wow,TBC,Wotlk).

Glavni lik je Druid Feral dps sa 2xT9.5 opremom ostalo je sve item lv 245 iz Toc25/10 Hardmodes,s Dual talent je Healing sa isto vrlo dobrom healing opremom 232-245 item lv.Sa 9700golda,2 raid profesije JC/Enchating,na serveru Dunemaul horda u jednom od najboljih Guildova na serveru trenutno.link:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dunemaul&n=Harryballz

Na ovom accountu nalaze se jos Retribution paladin na serveru Korgall,horda epic gearan naxx gear,sa healing opremom u banci kao offspec

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Kor%27gall&n=Harryballz

Jos se nalaze par altova na ta 2 servera.jos usput imam gotovi svaki item bind on account za leveliranje,oba 2 lv 80 imaju titule poput Twilight Vanquisher,Of the NIghtfall itd.

Molim sva pitanja posaljite na mail:[email protected]

Cijena je za CD i account 1400kn.no mozemo se jos dog.vazi iskljucivo samo za osijek,account se jos moze igrati do 17.12.2009 onda istice gamecard.Hvala unaprijed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Legendaa
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.12.2009. 11:06 
Naslov:  prodajem wow acc
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

server :Steamwheedle Cartel human rogue 80 lvl i human dk 80 lvl

rogue pve gear toc10/25 normal/hard mode...pvp gear rele/furious-profesije JC/min
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Steamwheedle+Cartel&n=Mpudli

dk main spec tank 34k hp..profesije : JC

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Steamwheedle+Cartel&n=Nepoznati
na acc-u ima oko 3k gold

ako je ko zainteresovan neka mi se javi na > [email protected]
cijena po dogovoru...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
h4ni8all
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.12.2009. 0:31 
Naslov:  Re: Prodajem WoW Account
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prodajem Wow account sa dva lika lvl 80.

Warlock:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sylvanas&n=Hetrion

Paladin:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sylvanas&n=Kuchik%C3%AD


Oba lika imaju na sebi nesto novaca i hrpu druge opreme, kao sto su stari tierovi, PVP oprema, te ostale stvari koje mozete prodati ili koristiti.

Warlock je main char, na njemu je t8 oprema, i cijela pvp oprema za vrijeme Ulduara. Na accountu postoji jos dosta drugih likova, iako ne 80 lvl. Na mainu svi epic mountovi, na altu ground je epic. Profesije maxane.
Stize novi patch uskoro, nova ekspanzija. Ako tko zeli nastaviti igrati s ova dva lika, neka mi se javi na mail da se dogovorimo cijenu i nacin placanja:
(oko 800 kn cijena)

[email protected]



Ono sto vi dobijete kada se dogovorimo je Username, password, change of mail, i secret question/answer.


Eto, Hvala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
h4ni8all
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2009. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bump cijena 600 kn sada

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hrca256
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2009. 19:34 
Naslov:  Prodajem WoW Account
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prodajem wow account sa 80lv tauren druidom na zenedaru/Visk/ sa icc gearom i warockom/worthaur/ na zenedaru sa relentles gearom, javite se na broj 099/595-4209 ili 031/302-840, gratis jedan pre-paid

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Clarkec
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2010. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bih htio kupiti wow account.. DA ima sva 3 dijela,,znaci i Wotlk.. NE treba biti ni jedan lik na njemu! zelim krenuti ispocetka,, Ako netko jeftino prodaje, nek mi javi na [email protected], pa se dogovorimo.. Kad se u trgovini kupuje, izadje oko 500 i nest kn sva 3, u webshopu.. Ja bih kupio po 2x nizoj cijeni.. Znaci 250 kn.. Pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Trotter2307
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2010. 21:37 
Naslov:  Re: Prodajem WoW Account
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svima. Isto tako KUPUJEM World Of Warcraft sa svim ekspanzijama ili samo sa Originalom i Burning Crusade-om. Maksimalna cijena je 300-350Kn ovisi sta je i jel ima likova. Javiti se možete na [email protected] Nalazim se u Osijeku. Hvala Svima Unaprijed! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Deean
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.06.2010. 11:47 
Naslov:  Re: Prodajem WoW Account
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Server Turalyon - 3 lika lvl 80
Warrior dps/tank full 264 opremljen oba speca - ima i jedan shard za legendary axe , kao tenk ima 48 700 HP nebuffan , 128 emblema of frost
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Turalyon&cn=Deean

Druid moonkin full 264 opremljen , ima i nest feral opreme
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Turalyon&cn=Wolveerine

DK dps unholy 251 / 264 oprema
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Turalyon&cn=Sarummon

Ima jos par likova lvl 40 , svi likovi imaju epic flying mounta, maxane profesije i na acc ima 10 k golda i pretplata vrijedi jos jedan mjesec

Ponude molim na mob. 098/878-813 Dean

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
druid wrathfull
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2010. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prodajem WOW acaunt ocuvani orginalni CD/DVD sve tri expanzije

info o charakterima : twilings hammer server charakteri nisu transferani do sad

druid full epic /pve bomking t10 gs 6000 / pve resto gs 5900 / pvp feral full relentles/wratfull / pvp RESTO full WRATHFULL ima achivment 2200 2v2 2000 3v3 6000 golda epic flying form takoder

sa strane ima jos 10 tak charaktera od njih je paladin full epic gs 5500 i shamn je onako solidno giran za heroic instance ima mining max i jc max ak se nevaram flying na oba charaktera takoder ovi ostali charakteri su od 40-75 lvl imaju flying takoder

profesije su maximizirane na druidu lw/enchanting ima skoro sve recepte za craftat paladin maximizirane isto alkemy / herb cijeli smedi gir zalvliranje takoder posjedujem na altovima

prodaje se hitno ponude saljite na majl [email protected]

po mogucnosti na ruke da se obavi prodaja bilo bi super a moze preko i poste

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gota
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2010. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kupujem wotlk account s paladinom 80lvl s oruzjem 264+ gear i ostalo mi nije bitno kontakt na mail:[email protected]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Narzes
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2010. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poz !

Prodajem svoj WoW account ! Sadrži sve orginale, Vanilla, The Burning Crusade, Wrath of the Lich King i Cataclysm. Account sadrži jednog lika lv84, 3 lika lv80 i još nekoliko likova u rasponu od lv10 do lv70. Također imam solidnu financijsku situaciju, oko 6k golda. Likovi lv80 i nadalje imaju primarne profesije nabijene na 450. Također imam dosta heirloom itema za levelanje. Pri kupnji bi naravno dobili i box od igara koji su odlično očuvani.

Cijena je 500kn, ako ste zainteresirani javite mi se preko maila [email protected] ili ovdje na forumu. Iz Osijeka sam.

Poz !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2011. 2:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bože moj, jel ti WoW accounti i lete, spremaju sobu, ribaju wc školjke, odjevaju ljude, odlaze u trgovinu po kruh i mlijeko i ostale potrebštine, rađaju djecu, vode ljubav s tobom, budu ruka za plakanje kada si tužan i depresivan ili..?? Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Futile Existence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2011. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ToniOsk je napisao/la: ›
Bože moj, jel ti WoW accounti i lete, spremaju sobu, ribaju wc školjke, odjevaju ljude, odlaze u trgovinu po kruh i mlijeko i ostale potrebštine, rađaju djecu, vode ljubav s tobom, budu ruka za plakanje kada si tužan i depresivan ili..?? Shocked


Very Happy

Neznam zasto bi to netko kupio. Pa veci mi je gust spoznaja da sam vlastitim nedostatkom zivota nabildao likove, a ne tudjim.

_________________
Of my past, there remained only a heavy ruin,
Finally allowing my cold self to breath in.
Of my plans of a slow succumbing,
Silent smokes were now escaping, from their ashes dying.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: