Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pizza u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.05.2013. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko ovdje ne kudi dostavljače, nego se komentira način rada nekih pizzeria/restorana, meni je jasno da je dostavljač u većini slučajeva najmanje kriv. Ali ne volim kad se laže, i to je to.

Inače nisam od oni koji se žaljakaju i tužakaju, ali jednom prilikom naručih iz Gondole neku salatu od tjestenine i piletine, te je došla zagorena, znači ZAGORENA. Taj put mi je stvarno pao mrak na oči jer se nije moglo jest, a bila nedjelja, ne rade pekare, ja na poslu i gladna i ko pas. Nazvala i fino rekla šta sam imala, da bi mi dali šefa, a šef hladno objasnio kako ne dostavljaju često u tu firmu gdje radim, pa eto tako...

I da, hoću novu salatu? Ma daj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bili
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2013. 17:23 
Naslov:  Re: Pizza u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

AS - što se pobogu desilo s njima u zadnjih mjesec dva?!
Redovito sam tamo jeo godinama, standardno uvijek ok pizza.
Nekidan novi neki konobar (klempo), bleji kad sam tražio malo maslinova ulja za na picu, odmah sumnjivo...

Stižu slavonska i 4 sira, ne mogu se jesti koliko su slane!!!
+ drukčiji izgled pice, manja nekako.

Oboje se žalimo i ostavljamo više od pola jer se stvarno ne može jesti, a u društvu me znaju da inače i previše posolim!

Konobar ode do kuhara, vrati se i kaže da izgleda nismo navikli na slano i da je slavonska sama po sebi slanija!!!! A ova druga?!
Wtf, pa očito je tijesto bilo preslano!!!

I još na kraju i račun ispostavi uredno.

As good bye forever (nažalost)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.05.2013. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bili je napisao/la: ›
AS - što se pobogu desilo s njima u zadnjih mjesec dva?!


Raspad sistema. Koji je počeo još prije par godina kad je otvorena ona vinarija u Baranji, a pizzerija As dobila voditeljicu koja se očito nije najbolje snašla u svemu tome

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
black_cat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2013. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najbolja pizza je u Rustici.. Nisam čula još od nikoga da nešto neštima (pizza, lazanje, salate). Preporuka totalna Smile

_________________
...volim da voliš dok volim...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2013. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
Nitko ovdje ne kudi dostavljače, nego se komentira način rada nekih pizzeria/restorana, meni je jasno da je dostavljač u većini slučajeva najmanje kriv. Ali ne volim kad se laže, i to je to.

Inače nisam od oni koji se žaljakaju i tužakaju, ali jednom prilikom naručih iz Gondole neku salatu od tjestenine i piletine, te je došla zagorena, znači ZAGORENA. Taj put mi je stvarno pao mrak na oči jer se nije moglo jest, a bila nedjelja, ne rade pekare, ja na poslu i gladna i ko pas. Nazvala i fino rekla šta sam imala, da bi mi dali šefa, a šef hladno objasnio kako ne dostavljaju često u tu firmu gdje radim, pa eto tako...

I da, hoću novu salatu? Ma daj...


Eto da sam u pravu kada tvrdim da ne treba naručivati salate i sličnu zelenjavu... Samo masnu 'ranu.... Very Happy

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2013. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

black_cat je napisao/la: ›
Najbolja pizza je u Rustici.. Nisam čula još od nikoga da nešto neštima (pizza, lazanje, salate). Preporuka totalna Smile

sto ljudi, sto ćudi, pročitaj par stranica unazad.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.06.2013. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la: ›
-nella- je napisao/la: ›
Nitko ovdje ne kudi dostavljače, nego se komentira način rada nekih pizzeria/restorana, meni je jasno da je dostavljač u većini slučajeva najmanje kriv. Ali ne volim kad se laže, i to je to.

Inače nisam od oni koji se žaljakaju i tužakaju, ali jednom prilikom naručih iz Gondole neku salatu od tjestenine i piletine, te je došla zagorena, znači ZAGORENA. Taj put mi je stvarno pao mrak na oči jer se nije moglo jest, a bila nedjelja, ne rade pekare, ja na poslu i gladna i ko pas. Nazvala i fino rekla šta sam imala, da bi mi dali šefa, a šef hladno objasnio kako ne dostavljaju često u tu firmu gdje radim, pa eto tako...

I da, hoću novu salatu? Ma daj...


Eto da sam u pravu kada tvrdim da ne treba naručivati salate i sličnu zelenjavu... Samo masnu 'ranu.... Very Happy


Iz znatiželje sam ošla do Gondole na klopu nakon nemilog iskustva (znam, znam...) da vidim kakva je usluga. Naravno, bolje nego u dostavi, ali usluga isto neka mlaka, čekalo se 10 min na šanku da se pojavi konobar da se plati račun. I da, jelo se masno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2013. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
Iz znatiželje sam ošla do Gondole na klopu nakon nemilog iskustva (znam, znam...) da vidim kakva je usluga. Naravno, bolje nego u dostavi, ali usluga isto neka mlaka, čekalo se 10 min na šanku da se pojavi konobar da se plati račun. I da, jelo se masno.

Eto da je bolje kada se dere po masnome, znam ja Smile

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SrodnaDuša
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2014. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Može brzo neka preporuka za nešto fino?

_________________
"Gospodine, čuvaj nas... od svojih 'sljedbenika'!" (s jednog grafita u Londonu)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SrodnaDuša
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2014. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobila preporuku za nešto novo. Riječ je o Pizza Exspress-u, ne znam što je to, valjda neka nova pizzerija ili samo dostava. Uglavnom, moje prvo iskustvo kaže više nikada ništa od tamo.

U ponudi imaju samo pizze, ja sam naručila slavonsku. Hvale se brzom dostavom na svojoj Facebook stranici, ali ja sam čekala oko 90 minuta (nešto malo više). Na telefon se javio neki totalno neljubazan čovjek. Nije rekao ni dobili ste to i to, niti izvolite, ništa... Kada sam nazvala nakon što je prošlo točno sat i 15 minuta od kada sam naručila i pitala što je s naručenim, opet je neljubazno odgovoreno kako je evo upravo krenula (samo da napomenem da su mi prvi puta rekli kada sam zvala da stiže za 40-ak minuta.

Kada je konačno stigla, račun nisam dobila. Kutija je dolje bila skroz mokra, ne znam jel to zbog masnoće ili zbog toga što je bila toliko vodenasta da se nije mogla jesi. Prvi puta mi se dogodilo da jedem nešto što mi je totalno bez okusa. Mislim da ne pretjerujem kad tako kažem. Okej, za cijenu od 27 ili 28 kn (ne znam točno) ni ne možeš valjda očekivati ništa previše, ali bar očekuješ da to bude jestivo, ako već neće biti dovoljno dobrog ukusa.

_________________
"Gospodine, čuvaj nas... od svojih 'sljedbenika'!" (s jednog grafita u Londonu)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.08.2014. 2:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SrodnaDuša je napisao/la: ›
Može brzo neka preporuka za nešto fino?

Sljedeći puta dodaj još 10 kn i naruči iz Rustike. Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SrodnaDuša
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.08.2014. 3:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
SrodnaDuša je napisao/la: ›
Može brzo neka preporuka za nešto fino?

Sljedeći puta dodaj još 10 kn i naruči iz Rustike. Smile


Dođem doma preko ljeta i zelim nesto fino pojesti, a ocito nemam gdje.
Citala sam malo komentare ovdje, razmisljala o Rustici, ali mislim si vikend je, ne zelim hranu cekati 2 sata. Na kraju sam ipak toliko cekala, bolje da sam stvarno narucila od tamo. Drugi puta cu biti pametnija. Smile

_________________
"Gospodine, čuvaj nas... od svojih 'sljedbenika'!" (s jednog grafita u Londonu)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.08.2014. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vrijeme je godišnjih odmora, svagdje se čeka... o kvaliteti neću, jer što se može očekivati od pizze koja košta 27 ili 28 kuna Rolling Eyes

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wileda
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2014. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najbolja klopa u La Rosi.Dostave ne volim,bilo kartonska,plastična,zlatna ili srebrna posuda,promijeni se okus i izgled hrane (koliko god bio vrstan kuhar).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SrodnaDuša
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.08.2014. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
vrijeme je godišnjih odmora, svagdje se čeka... o kvaliteti neću, jer što se može očekivati od pizze koja košta 27 ili 28 kuna Rolling Eyes


Istina, ali evo danas Rustika - gotovo da mogu prepisati sve što sam napisala u prethodnom komentaru.
Čekala 2 sata i 10 minuta. Okej, godišnji odmori su, ali onda mi reci čeka se oko 2 sata, a ne oko sat vremena. Račun također nisam dobila, sama pizza puno bolja naravno nego jučer ali i dalje ništa posebno. Moram priznati koliko su ovdje svi nahvalili očekivala sam puno više. Pizza Tonno prilično "siromašna" .
Kolega naručio miješano meso - nedovoljno pečeno (iako je naglasio da voli jače pečeno).
Jedino pohvalu imam za dnevni kolač. Stvarno jako ukusno.
Meni se čini da sam ja sa naručivanjem hrane u Osijeku za ovaj put završila, bar dok ne dođem sljedeći put opet. Smile

_________________
"Gospodine, čuvaj nas... od svojih 'sljedbenika'!" (s jednog grafita u Londonu)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: