Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pizza u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2013. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Zaboravila sam napisati još jednu pohvalu za Rustiku. Bili smo tamo nekoliko puta i zadnja dva puta je pizza došla 4-5 minuta od narudžbe. Vjerojatno imaju sve spremno jer dosta ljudi dolazi pa im ne treba puno. Nadam se da će zadržati kvalitetu još puno godina. Wink


a koliko je bilo gostiju u rustici,kad si dobila pizzu za 4-5 minuta.sva narudžba ide iz iste kuhinje,prvo restoran,pa dostava.ako si došla na neki izlazak onda ti čekanje od pola sata na narudžbu uz dobro vino i ugodno društvo osijek031.com smile brzo prođe.
a ako dođeš gladna kao vuk,nervozna jer nema mjesta u pejačevićevoj za parking,jer ti je bankomat pojeo karticu previše ti je i onih 4-5 minuta
barem 90% ljudi naruči hranu kad je već gladno,i svaka minuta mu se čini kao sat i zato ja naručim poslijepodne da mi pizza bude točno u 21:00, a ja počnem oko 20:00 osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2013. 0:21 
Naslov:  Re: Pizza u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

El Paso ima odličnu slavonsku i vrlo brzu dostavu (dobili smo pizzu za 20min) Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2013. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la: ›
Zaboravila sam napisati još jednu pohvalu za Rustiku. Bili smo tamo nekoliko puta i zadnja dva puta je pizza došla 4-5 minuta od narudžbe. Vjerojatno imaju sve spremno jer dosta ljudi dolazi pa im ne treba puno. Nadam se da će zadržati kvalitetu još puno godina. Wink


a koliko je bilo gostiju u rustici,kad si dobila pizzu za 4-5 minuta.sva narudžba ide iz iste kuhinje,prvo restoran,pa dostava.ako si došla na neki izlazak onda ti čekanje od pola sata na narudžbu uz dobro vino i ugodno društvo osijek031.com smile brzo prođe.
a ako dođeš gladna kao vuk,nervozna jer nema mjesta u pejačevićevoj za parking,jer ti je bankomat pojeo karticu previše ti je i onih 4-5 minuta
barem 90% ljudi naruči hranu kad je već gladno,i svaka minuta mu se čini kao sat i zato ja naručim poslijepodne da mi pizza bude točno u 21:00, a ja počnem oko 20:00 osijek031.com smile

Nije bilo baš malo ljudi u restoranu i jako smo se iznenadili kad je pizza dosla tako brzo. Jučer smo opet bili u Rustici i naručili neki menü. Čekali smo više od 10-15 minuta. Pizze se kratko čekaju vjerojatno jer im idu kao lude pa ih valjda već imaju pripremljene. Kad naručimo pizzu, jako brzo ju donesu.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ščćščć
Offline
Ukupno postova: 56
Lokacija: deseti kat pod dekom
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2013. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer oko 18h naručio pizzu iz Napoli-a, tuga čemer i jad.
NIKADA više. em sam čekao predugo, em je bila kao guma doslovce. Pola završilo u vrećici za smeće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2013. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za pizzu ti teba 5 6 minuta da je napravis...znaci od razvaljivanja tijesta,stavljanja sastojaka i pecenja...ako je cekas pola sata il je pun restoran ili jako spoor prave...

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2013. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna li netko u kojoj pizzeriji ima pizza od integralnog brasna?

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
xo
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2013. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spore je napisao/la (Pogledaj post): › Zna li netko u kojoj pizzeriji ima pizza od integralnog brasna?

a od govana. ne izmišljaj Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2013. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima li tko informaciju koliko se dugo ceka pizza iz La Rose...

btw...cesta je prohodna Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2013. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ima li tko informaciju koliko se dugo ceka pizza iz La Rose...

btw...cesta je prohodna Smile

Recimo 2-3 sata posto po novome dostavljaju biciklima. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2013. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za pizzu iz Rustike sve pohvale, za dostavu pak ne. Redovito se čeka barem pola sata više od najavljenog.

S druge strane, ugodno iznenađenje za Strossmayer. Dostava u normalnom roku, pizza 25 kn, a jako dobra. Znači odličan omjer kvalitete i cijene. Pizza iz Lipovog hlada slične kvalitete, ali cijena cca +10 kn.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2013. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nella, ljudi vole novo.

Zato je Rustika bila "in" od otvaranja, a kuhinja i dostava ne mogu pratiti taj tempo. Pa njima se telefon usija od poziva. I ne može ti reći da ćeš dobiti dostavu za 2 sata, jer nisi toliko "luda" (molim, bez ljutnje) da ćeš toliko čekati. Čast pojedincima.

Strossmayer - drži akcijske cijene pizza (25 kn) već neko vrijeme, stari gosti im se vraćaju, blagi rast posla

Lipov hlad - cijene standardne, imaju posla, njihove mušterije imaju tu neku naviku čekanja, ako treba i više od 1 sata

La rosa - nakon onoga što smo vidjeli neki dan ispod nadvožnjaka, ljudi zovu samo da vide tog dostavljača

Corolla - standardno, normalne cijene, dostava oko sata

Saloon - standardno, uz velik izbor jela, dobiješ i pivo ili sok, to je +, isto se čeka sat

Karaka/El-paso - cijene malo više od konkurencije, nekad stvarno brzo dovezu

Mangiare - trude se dečki, nemam previše iskustva sa njima

Fratelli - mislim da je propao, ak griješim, sorry

Oliva - standardno, imaju posla

Ako sam koga zaboravio, nije namjerno Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.05.2013. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moram sad dodati pohvlau i za El Paso i Mangiare. Za Mangiare šteta što je samo dostava.

Što se tiče čekanja na dostavu iz Rustike - više bih cijenila da mi kaćže realno koliko se čeka nego da čekam ko sivonja. Šta meni znači hladna pizza koja je došla sa zakašnjenjem od sata, kad se ta klopa naručuje uglavnom s posla, i nama ne treba ta klopa ako smo završili sa smjenom. Tako se gube mušterije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2013. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o cekanju klope odnosno dostave iz Rustike je vec bilo govora odnosno prekonekoliko desetaka komentara na samoj fejsbuk stranici Rustike...cak što više prvi dio rasprave je obrisan jer ocito gazda ne voli realne komentare osim onih koji samo uzdižu Rustiku u nebo....

no dobro..što bi se reklo...njegov problem...

klopa iz Rustike je stvarno dobra...al taj nacin ophođenja prema kupcima...u vidu laganja kad ce klopa doci...može mu samo naštetitit nikako donjeti nešto dobro....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2013. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dosta njih laze ili "uljepsava" vrijeme dostave, takve jednostavno prekrizim i vise nikad ne zovem, da ljepo kazu u guzvi smo i nemozemo dostaviti jos sat vremena cekao bi ili se zahvalio ali bi ih definitivno opet zvao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2013. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U svakoj pizzeriji ili restoranu pored telefona se vrzmaju ili gazda ili njegove osobe od povjerenja, pa ne može ti radnik koji se eto primoran morao javiti na telefon reći " dostava 2 sata ". Pa ga ovaj tamo zajebava zbog toga.

A kad dobiješ hladno jelo, prvo ti je kriv dostavljač, pa kuhar a tek onda njihov gazda. A ti lijepo nazoveš, tražiš gazdu i tražiš da ti objasne zašto ti je jelo došlo hladno. Krivci su ovaj put dostavljači, pa kuhari, gazda nije kriv samim tim što je gazda.

A dostavljače nitko ne pita koliko su prošli križanja, semafora, koliko im puta biciklisti izlete na cestu, kolika je gužva u gradu, kako je voziti po kiši (sjetite se prošlotjednog rekordnog pljuska), a bilo je "pametnih glavica" koje su naručivale pizze i očekivali dostavu za 30 minuta do sat vremena.

I još nešto, što oni koji nisu vozili dostavu i nisu radili takav posao ne znaju. Ako u vremenskom roku od nekih 10 - 20 minuta ima 5 narudžbi iz recimo retfale, a dostava vozi iz donjeg grada, taj dostavljač mora sačekati svih 5 (jer idu u istom pravcu), pa makar onaj tko je prvi naručio za retfalu čekao i više od sat vremena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: