Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Reklame koje mrzite odn. volite

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.11.2010. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taman kad mi se činilo da ovi iz Tafta nemogu gluplje od onoga kad ona kokoš vozi neki bicikl i viče samo pojačajte...moj styling to može podnijeti....sad ta ista kokoš uz već poznatu rečenicu u nekakvom toboganu.....i vrišti........a meni dođe da vrištim od muke kad vidim tu reklamu..... osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malisha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 378
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2010. 20:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovu obožavam osijek031.com smile



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.12.2010. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je reklama " Idem kakati kod Karla " legendarna Smile Smile

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.12.2010. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ona s SKOROM pIko i nitko tako nekako ide.
Najbolje su mi od PAN PIVA.
Sto je reklama gluplja to je ljudi vise pamte,anti reklama je najbolja reklama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2011. 11:06 
Naslov:  Re: Reklame koje mrzite odn. volite
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Preeeeedobro Very Happy



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.02.2011. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ovo je debilana........i to samo takva.......... Glavom o zid
doduše nije na hrvatskom...........ali ipak..........



_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2012. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo dobre recenzije
ERSTE REKLAMA

Erste banka snimila je reklamu za nove kredite, nešto što bi trebalo biti vrlo erotično. Leona Paraminski oponaša Sharon Stone u čuvenoj sceni iz “Sirovih strasti”. Sjedi u stolici. S druge su strane dva mačo bankara, Zijad Gračić i Luka Dragić. “Sharon” želi kredit pod nemoguće dobrim uvjetima, a ova dvojica su tu da joj ga daju… Leona širi noge i dobiva kredit. Čovjek ne mora biti socijalist da bi mu odmah na pamet pao Brecht, s razvikanom dvojbom je li razbojnik onaj tko opljačka banku ili onaj tko je osnuje. Bankama je, naime, krenulo po zlu: razbojnicima pada promet, sve je više nenaplativih kredita, pa sada klijente love na seks. Kako bi rekao bradonja Šeks, to je moralno dno moralnog dna. Na pitanje “A s kim vi bankarite?” (slogan Erste banke), čovjek bi nakon ovoga mogao odgovoriti samo jedno: “S bankom sperme!”

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2012. 8:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne mogu više smisliti reklamu za osječko pivo......kakva vražja piva, kao da smo u zagorju....i još me strahovito živcira "Luka iz 3c, cijela škola zna".........a tek kad poslože jednu za drugom......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2012. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...ne mogu više smisliti reklamu za osječko pivo......kakva vražja piva, kao da smo u zagorju....i još me strahovito živcira "Luka iz 3c, cijela škola zna".........a tek kad poslože jednu za drugom......


potpisujem!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2012. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ove za ožujsko na račun Iraca su fora...dosjetljivo i zabavno

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.06.2012. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ....i još me strahovito živcira "Luka iz 3c, cijela škola zna"...........


jooooj ... drago mi je sto vidim da nisam jedini ... ja dobijem takav napad shizofrenije da moram prebaciti program

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2012. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ....i još me strahovito živcira "Luka iz 3c, cijela škola zna"...........


jooooj ... drago mi je sto vidim da nisam jedini ... ja dobijem takav napad shizofrenije da moram prebaciti program

+1 Pretjerali su s tom reklamom.

Inače, mislim da s vremenom i dobre reklame postanu iritantne zbog učestalog prikazivanja.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2012. 14:07 
Naslov:  Re: Reklame koje mrzite odn. volite
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ludi Rašeta veli:
REKLAMA ZA MAČJU HRANU FRISKIES

Sterilizirane mačke “trebaju posebnu dijetu”. Supermačak Brandon – saznajemo iz TV reklame – kontrolira svoju težinu tako da “jede samo Friskies za sterilizirane mačke”. Bez te bi spoznaje prosječan gledatelj živio teže nego bez reproduktivnih organa, ali avaj, ima toga još. Jedan od ciljeva Brandonove kure jest da sterilizirani mačak održi “svoj urinarni trakt pod kontrolom”. Brandonu je to jako važno, jer on, kako doznajemo, “živi za svaki trenutak”.

U zemlji u kojoj svakoga dana u svakom pogledu sve više penzića sve više napreduje prema kontejnerima za smeće, gdje umirovljenici skupljaju pet-ambalažu da bi popravili kućni budžet, a na red u bolnici u najboljem slučaju mogu doći za pet mjeseci, forsirati reklamu u čijem je središtu sterilizirani mačak-tajkun koji, umjesto da lovi pacove, “živi za svaki trenutak” i “održava urinarni trakt pod kontrolom”, izazovno je koliko i bedasto. U ovom pretkapitalističkom, darviniziranom sustavu životinje su humanizirane, a ljudi poživinčeni, eto to nam kazuje ova reklama, ako malo pažljivije razmislimo o njoj. Purinina reklama spada u najuži izbor – u stravičnoj konkurenciji – najglupljih domaćih propagandnih poruka. Njima nas doslovce svakodnevno bombardiraju sa sve tri nacionalne dalekovidnice. Bat, d viner iz…
REKLAMA ZA TELE 2
Supermačak Brandon bio bi antijunak tjedna da nije ovce Gregora, koju nitko ne može nadmašiti. Da su nam komunisti za vrijeme mrakobjesja priredili pranje mozga kakvo nam od jutra do mraka priređuje TELE 2 za j….. tarifu REVOLUCIJA, pali bi s vlasti već negdje 1957! Invazivni nastup, neviđen u novijoj povijesti hrvatske promidžbe, doslovce ubija mozak: tko danas ne zna j…. tekst napamet? Maknite j….. tarifu! Razgovarajte bez j….. naknade! Aha, ne smije se reći j….. naknada. Odvratno, fuj, bljuv, zgad! U pozadini ove telekomunikacijske operacije Overlord leži pokušaj telekom operatera da HT-u, dampiranjem, razori praktički monopolsku poziciju kakvu DT nema ni u Njemačkoj, jer mu njemački zakonodavac takvo nešto nikada ne bi dozvolio. Dampingom protiv monopola, kosovcem protiv udbaša, jebenom naknadom protiv jebene tarife, alkoholom protiv droge…, to je tvoja zemlja, tu ćeš naći dom.

Naši su stari komunisti, inače, imali običaj da uvijek teoretski rješavaju dvije vrste problema. Jedne, koji su suvremeni ali ih se ne tiču, i druge koji ih se tiču ali će na dnevni red doći tek u dalekoj budućnosti. Tako su, recimo, praksisovci sedamdesetih rješavali probleme intenzivnog tržišno-propagandnog nasilja. Ivan Kuvačić, jedan do kraja čestit gospodin, napisao je sjajnu knjigu koja se zove “Obilje i nasilje”. Teza je bila otprilike ova. U razvijenim društvima potrošačko obilje raste svakodnevno i eksponencijalno, jer se industrije neprestano razvijaju, lansirajući na tržište sve više proizvoda. Među njima ima mnogo neophodnih, ali ima i posve nepotrebnih. Da bi ih kupac kupio, potrebno ga je indoktrinirati. Čime? Reklamom, dakako. Ubitačnom, sveprisutnom, zaglupljujućom. Odnosno, nasilnom. Tako rast obilja sa sobom nosi i rast nasilja. Reklama – kako vidimo iz dva gornja primjera – često doista predstavlja čisto simboličko nasilje. U razvijenim društvima rast obilja nužno povećava rast simboličkog nasilja. Ako ovca Gregor nije simboličko nasilje, ne znam što je. No, mi s tim problemima onda, kao ni sada, nismo imali veze: ovdje obilja nikada nije bilo, pa je korelacija “obilja” i “nasilja” čisti teoretski luksuz. Ne treba ti nikakva teorija da znaš riješiti Gregorov problem – tom je ovnu mjesto na ražnju!

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2012. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ....i još me strahovito živcira "Luka iz 3c, cijela škola zna"...........


jooooj ... drago mi je sto vidim da nisam jedini ... ja dobijem takav napad shizofrenije da moram prebaciti program

+1 Pretjerali su s tom reklamom.

Inače, mislim da s vremenom i dobre reklame postanu iritantne zbog učestalog prikazivanja.


A kad kaže da joj se Luka sviđa bez obzira na frizuru, a njena frizura udri me lopatom osijek031.com smile

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2012. 14:38 
Naslov:  Re: Reklame koje mrzite odn. volite
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: