Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



prvi put...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2007. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo je to sa 18 god...čekalli smo 5,6 mjeseci, on je imao 20, ali i dosta iskustva. Jako mi se sviđao i prije nego što smo krenuli.
Sam sex je bio smiješan i nespretan, ja sam mu u jednom trenutku rekla: Ej, meni se više ne da (kao mučit)...ajmo sutra nastavit! I tako je i bilo.. Laughing

Sutradan su me legice pitale: I,jel boli više od istiskivanja bubuljica, jer sam im rekla (kako sam išla kod kozmetičarke) da mi je to dotad najgroznija bol...i rekla sam im: DEFINITIVNO! Wink

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2007. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo nedavno i kao što ona kaže BOLJELO::..ali bilo je lijepo jer se dogodilo sa osobom koju sam stavrno voljela...bili smo dost dugo zajedno. sad je gotova veza ali svejedno ne mijenjam mišljenje.... znam da zvuči mal kičasto il i onak isfurano ali...zaboli me...

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2007. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

viš, a mene nije ništa boljelo.. ili sam ja možda bila prezbunjena da osjetim.. osijek031.com smile ma meni je bilo neugodno, toga se sjećam.. i još je bilo pod upaljenim svjetlom, ko za ku....ac! Embarassed Very Happy

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.02.2008. 13:53 
Naslov:  Re: prvi put...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tema već dugo nije pokrenuta, pa da i ja malo sudjelujem.
Dakle, moj prvi put!
Godine: 19 godina i 7 mjeseci.
Mjesto radnje: spavaća soba mog dečka.
Glavni likovi: on i ja (dečko s kojim dan danas hodam)
Zadovoljstvo: bilo me malo strah, ali nije me ništa boljelo, a on je bio super nježan i poslije prve napetosti je bilo lijepo.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2008. 19:57 
Naslov:  Re: prvi put...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene bolilo sve u 16, dohvatila me starija - napila - ubila - zgazila - a jbt pa nikako da sjasi s mene - uglavnom unistila me - i onda jos poslije sto se mali foliras da ti prvi put Rolling Eyes a skoro mi se zgadile i zene i seks....sva sreca kasnije bilo bolje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spremačica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.08.2008. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo je to rano sa 16, (ja i sanader heeeeeee,) dečko s kojim sam i danas i lijepo je i još traje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chupko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 169
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.08.2008. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmm meni bilo 15, njemu 19... nakon pol litre pelina i nekoliko piva.... znali smo se par dana... dost dobro je i ispalo Very Happy Dan danas smo u kolko-tolko dobrim odnosima Smile

_________________
fali mi koja daska u glavi i fali mi jedno dugme na šlicu al zato imam novu ideju i jednu polovnu ljubavnicu
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2008. 9:10 
Naslov:  Re: prvi put...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eldiablo je napisao/la (Pogledaj post): › mene bolilo sve u 16, dohvatila me starija - napila - ubila - zgazila - a jbt pa nikako da sjasi s mene - uglavnom unistila me - i onda jos poslije sto se mali foliras da ti prvi put Rolling Eyes a skoro mi se zgadile i zene i seks....sva sreca kasnije bilo bolje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


auuuuuu...nakon toga...dobro da nisi u celibatu završio!

iskreno, ja se ne sjećam...mislim, znam i s kim i datum i mjesto i sve...i da je bilo šeprtljavo i smotano i bla...ono,moj prvi dečko, ja 18, on 20, na Valentinovo (osijek031.com smile) itd.
ali ničeg se oko toga ne sjećam kao nečeg čega se trebam sjećati...kao: prvi put se pamti...ma,no...

e sad, onaj drugi...ja 19, on 16, ehehehehehe...dobro pa tada nisu bili tako rigorozni s tom pedofilijom osijek031.com smile...tu ne da se sjeaćam, nego su mi još uvijek žive slike pred očima...Very Happy 2 godine strasti...uuuu...

moj prvi mlađi dečko...ostalo je povijest, hehe Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2008. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene uhvatila neka starija riba, imao sam 17 godina... napila me, stjerala u skladište birtije (Lady jel.. ko zna zna gdje je bila....hheheh) i odradila to pošteno... danas nemam pojma ko je ta riba bila, sjećam se da je iz međimurja došla kod neke frendice koja je tu studirala u goste, nit imena nit kako je izgledala... pojma nemam. nakon toga je počeo moj bludni put kroz život

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2008. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
mene uhvatila neka starija riba, imao sam 17 godina... napila me, stjerala u skladište birtije (Lady jel.. ko zna zna gdje je bila....hheheh) i odradila to pošteno... danas nemam pojma ko je ta riba bila, sjećam se da je iz međimurja došla kod neke frendice koja je tu studirala u goste, nit imena nit kako je izgledala... pojma nemam. nakon toga je počeo moj bludni put kroz život

... te sve češća moja hodočašća doturu za venerična obolenja... Smile

sorry, morala sam, na lakat bi mi izašlo NHF

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.08.2008. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nikad neću zaboravit Titov rođendan 1996. osijek031.com smile


ne želite čut detalje, bili biste prezavidni jel Smile

uglavnom bilo je za pamćenje i nemam ama baš nikakvu traumu, čak štoviše... zbog ovog prvog, imam prevelika očekivanja od svakog frajera osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neki_lik
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2008. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muškima nije neki problem, ženske bole. meni i njoj bilo prvi put, zato smo vrlo polako i jaaako pažljivo. razvukli smo na par večeri, nismo niš požurivali. malo ju jeste boljelo, ali kasnije... opa! Smile
uglavnom, prvi put sa puno stpljenja. i još uvijek se sjećam bol noktiju u leđima (što nije vjerojatno niti blizu njezinoj boli...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Funky007
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 20:01 
Naslov:  Re: prvi put...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E pa da ti odgovorim na tvoje pitanjce, onaj dio da li je boljelo ću preskočiti Smile . Dakle prvi javni, otvoreni poziv za sex, dobio sam kao vrlo mlađahan, ona je imala 20-ak , a ja tek 15god, hmmm, sad kad malo razmislim i nisam baš siguran koliko je to bilo zakonski u redu ali dobro, svoje frustracije izazvane ovom temom i prisječanje na to ču ostaviti za neki drugi post, dake naneki nepoznati i čudan način završili smo pod mostom ljubeći se, mazeči se i dirajuči se... kad se sjetim toga dobro sam se i snašao s obzirom na sve, pun sebe i svjestan da me samo minute ili eventualno sati djele od sexa, ma kakav on bio, krenio sam s njom prema centru... i što smo se više bližili njenom stanu, postajao sam sve nervozniji i gluplji i najzad to pitanje.. pazi ona mene pita hoču ići kod nje.... slijedi najgluplji odgovor svih vremena . . . pa šta ču kod tebe, sad smo bili skupa... ajme bruke majko mila, jebote i dan danas kad je sretnem u gradu toliko mi neugodno bude, još kad me sretne sa curom, pa je pogleda onako iz sažaljenja... misli cura, ovaj garant još uvijek nema šta raditi kod žene... i dobrano mi se to obilo o glavu, godinu i pol dana sam pokušavao i pokušavao i konačno sa nekih 16-17 god i uspio i bilo je očajno, loše i brzo... toliko brz kužim da nije ni Michael Phelbs sa svojih 98 medalja, ali jebiga, malo po malo postala je i to zanimljiva igra, to ti je ko' bilijar, kad te krene onda te krene, a u početku, ma u početku ne možeš ni štap držati, a kamoli rupu pogoditi. Pozz...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mrki321
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2008. 9:13 
Naslov:  Re: prvi put...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prvi puta mi je bilo kada sam imao 14 god.jos uvijek pamtim to iskustvo.meni je bilo malo cudno,ali njoj nije jer je prije to radila.poslije toga,bili smo jos par puta skupa i mogu ti reci da je svaki puta bilo sve bolje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.09.2008. 10:20 
Naslov:  Re: prvi put...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sa 18...bilo je dobro, prosječno. Confused To sad mislim. Onda mi je bilo savršeno Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: