Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Volim je i ne mogu više bez nje!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DepresivniPesimist
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2007. 3:47 
Naslov:  Volim je i ne mogu više bez nje!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio sam s curom jako dugo...ona sada ima drugog i mene uopće više ne doživljava kao prije iako se vidimo svaki dan...stalno sam u bedu,ne jedem skoro ništa...samo pušim i pijem!Boli me stomak kada god je vidim,naživciram se i cijeli dan mislim o njoj i kada god se sjetim da je s drugim samo se još više razbjesnim...znam da sam bio kreten u nekim situacijama u našoj vezi,ali samo joj želim dokazati da sam spreman da to promijenim i da želim da mi ponovno bude djevojka,a ona ne želi uopće razgovarati o tome i ne želi mi povjerovati...znam da je teško povjerovati,ali ipak želim da povjeruje svim srcem jer ne mogu više podnijeti ovakav život!Rekla mi je da me voli još uvijek,samo manje što sam mogao i očekivati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2007. 3:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smiri se lega,ja imam isti problem ko ti...moš to zaboravit!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DepresivniPesimist
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2007. 3:52 
Naslov: Snif ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MOLIM POMOĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2007. 7:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema pomoći osim da ju zaboraviš, kad si ju imao radio si gluposti... sad su posljeice. ne razumijem zašto muškarci shvate koliko su žene dobre tek kad ih izgube

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2007. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poison girl je napisao/la (Pogledaj post): › nema pomoći osim da ju zaboraviš, kad si ju imao radio si gluposti... sad su posljeice. ne razumijem zašto muškarci shvate koliko su žene dobre tek kad ih izgube
Nije kad ih izgubimo nego kad nestane piva u frizideru i ciste odjece u ormaru. To moze biti cak i mjesec dana kasnije...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2007. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a džizus... kako uvjerljivo Rolling Eyes osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2007. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a stvarno me živciraju takvi tipovi. Dobro da još nije napisao kako razmišlja da je na silu vrati

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2007. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja samo mislim da se netko (kome je ovo tko zna koji nick po redu na istom forumu) dobro zabavlja..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2007. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lega, ne ocajavaj.

Vjerujem da sve ovo sto ce ti tu netko napisati nece imati previse utjecaja na tvoju konacnu odluku, ali ne bi bilo zgorega da porazlislis o savjetima koji ti drugi daju.

To sto je rekla da te voli je notorna laz, buduci da o tome sigurno ne razmislja dok drugom tipu jede sjeme, a osoba o kojoj zena na razmislja dok jede sjeme - za nju ne postoji.

Ti joj dobro dodjes kao ego-boost monkey, odnosno osoba kojoj se obrati kad joj treba doza samopouzdanja, buduci da zna da ces kao najnize bice puziti i plaziti oko nje. Ima te u saci i ona to jako dobro zna iskoristiti. Svakim takvim potezom zapravo samo jos vise tones u njenim ocima i postajes mali, sluzavi, ljigavi crv.

Dakle, za pocetak zaboravi na tu ribu, odnosno nemoj se vise s njom cuti. Ni vidjati. Baci i obrisi sve sto ima ikakve veze s njom. Nauci prihvacati cinjenicu da drugi ljudi imaju vlastite zelje i afinitete u kojima se ne moras i ti nalaziti.

Ponovit cu ti jos jednom - ti za nju ne postojis, kad kaze da te jos voli govori to jer ne zeli izgubiti masinu za podizanje ega, a ne zato sto joj je zaista stalo do tebe.

Zapamti jednu bitnu zivotnu formulu: Osoba kojoj je stalo do tebe ne bi jela tudje sjeme.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2007. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › a džizus... kako uvjerljivo Rolling Eyes osijek031.com smile
Wot... mislis vise od mjesec dana...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2007. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Zapamti jednu bitnu zivotnu formulu: Osoba kojoj je stalo do tebe ne bi jela tudje sjeme.

osijek031.com smile osijek031.com smile
jednostavno obožavam mungovsku psihologiju osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kostur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 97
Lokacija: Osijek grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2007. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma daj decko ajde oladi. Tako nekako su isle rijeci poznate nam Tajči.

Ako nisi primjetio na Promenadi i u Tvrđi ima 10000000000 prekrasnih cura. Idi van, druzi se, zaljubi se mozda. I ja sam u slicnoj, mozda i istoj situaciji ali sam odmah sebi rekao: Ako ona ne zeli, zasto bi se ja trudio i unistavao svoj zivot u nedogled dok ona uziva.
I mogu ti reci da sve gore navedeno pomaze. Opet imam dosta drustva koje sam u 3.5 godina veze zapostavio (najvise zbog manjka vremena), upoznao sam neke nove cure (koliko nisam u zadnje 4 godine sve zajedno) i pocinjem graditi neki novi zivot iz početka s nekim novim ciljevima.

Nemoj da ti Zemlja stane. Ako si dovoljno brz stici ces sve sto zelis.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2007. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DepresivniPesimist je napisao/la: ›
Bio sam s curom jako dugo...ona sada ima drugog i mene uopće više ne doživljava kao prije iako se vidimo svaki dan...stalno sam u bedu,ne jedem skoro ništa...samo pušim i pijem!Boli me stomak kada god je vidim,naživciram se i cijeli dan mislim o njoj i kada god se sjetim da je s drugim samo se još više razbjesnim...znam da sam bio kreten u nekim situacijama u našoj vezi,ali samo joj želim dokazati da sam spreman da to promijenim i da želim da mi ponovno bude djevojka,a ona ne želi uopće razgovarati o tome i ne želi mi povjerovati...znam da je teško povjerovati,ali ipak želim da povjeruje svim srcem jer ne mogu više podnijeti ovakav život!Rekla mi je da me voli još uvijek,samo manje što sam mogao i očekivati...


Jamačno si ju loše servisiro!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2007. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zapamti jednu bitnu zivotnu formulu: Osoba kojoj je stalo do tebe ne bi jela tudje sjeme.

i kao obično u surovim munogosovim riječima, koje žude da ne budu uljepšane na najshvatljiviji način je opisano da više nemaš šanse

čovječe usro si situaciju, sad moraš da jedeš osijek031.com smile

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2007. 11:21 
Naslov:  Re: Volim je i ne mogu više bez nje!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ko ti kriv što si se loše ponašao prema njoj!zašto dečki uopće ulaze u veze, ako sam misle curu je.. u zdrav mozak! Mad je.. pičku moš uvijek, ima dosta promiskuitetnih cura(uz sve dečke Laughing ) i kontam da ih zna svaki dečko par! a onda plačete kad vidite kak je bila dobra...! snosi posljedice za svoje ponašanje-BUDI MUŠKO!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: