Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



smokva,iskrica

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2007. 0:39 
Naslov:  smokva,iskrica
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da li imate profile tamo?ne brinite se,ako imate ne morate reći koji su.. Very Happy ...
kakvi vam se ljudi tamo javljaju?
vjerujete li svima ili samo nekima ili uopće nikome ne vjerujete?
kakve poruke dobijate?
lažete li u profilima Very Happy
i na kraju vodite li prljave online razgovore do dugo u noć..koristite li pri tome možda webcam?

baš čitam svoje nove poruke na smokvi Very Happy i jedna mi je baš zapala u oko..kaže lik...

"Pozdrav draga!
Što reći?...
Tvoj opis i ono što sam pročitao me se jako dojmilo.Mislim da imamo zajedničku stvar,a to je mašta!
Volimo se igrati,davati uloge...bježati od stvarnosti!Sjenik...javni wc...lift...(sigurno nekada pomisliš)mmmmmm,brzo,divlje,neobuzdano...
Kada bih rekao da me sex s tobom ne zanima i da te želim vodit po slastičarnicama,lagao bih!
Iako ni to nije isključeno...
Pažljiv sam,znam biti nježan,maštovit,duhovit,volim osjećaje,one prave,koje prepoznaš u pogledu...
Otvoren sam za druženja,razgovore,maženja,savjete...
Želim se upoznati s tobom i otići korak dalje,u svijet bezbrižnosti!
Na kraju krajeva zbog toga smo i ovdje.
I budi bez brige,normalan sam dečko,samo previše željan života i onoga što on nudi!
Nadam se da ćeš mi se javiti.
P.S.-Pogledaj moj profil i galeriju fotki pa odluči.
Do slijedeće poruke...Pusa!"

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac
Offline
Ukupno postova: 106
Lokacija: Čepin
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2007. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne nemam tamo profila a niti planiram otvoriti, ali na temelju ove poruke koju si pejastala kontam da se tamo javljaju likovi koji imaju malo samopouzdanja i slab društveni život te su samo jaki na jeziku al kad treba provesti u djelo...možda i uspiju ali definitivno to nisu oni onakvi kakvi su u stvarnom životu. Možda se varam. To je samo moje mišljenje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2007. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slučajno sam drmnula ovaj topic i proradila je znatiželja. 3 put u životu sam otvorila iskricu da pogledam što se nudi. mogu reći da ima hrabrih ljudi koji stavljaju svoje slike u galeriju. ja ne bih imala petlje za to.

osim tamo svratite i vamo http://www.hotornot.com/

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2007. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u najlošijem periodu svog života sam imala profil na iskrici... i izdržala jedno 2 tjedna.
moj zaključak je - tamo nema normalnih ljudi!!! osijek031.com smile i stranica definitivno nije za patološki-iskrene ljude poput mene... fuj, muka mi je kad se samo prisjetim. za to treba imati želudac.

legice, a ovaj post koji si dobila... smrdi mi na copy/paste osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2007. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam bezveze tamo napravila nick..ali se nikada ne bi našla s osobom pogotovo ne sa smokve....jer stvarno ima ljudi koji pišu svakojake prljave stvari a ja ne bi mogla s takvom osobom sjediti na pola metra,metar....catcloe,mislim da je ovajk lik jedini poslao onak pristojnu poruku....možda mu se čak i javim osijek031.com smile ...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2007. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
ja sam bezveze tamo napravila nick..ali se nikada ne bi našla s osobom pogotovo ne sa smokve....jer stvarno ima ljudi koji pišu svakojake prljave stvari a ja ne bi mogla s takvom osobom sjediti na pola metra,metar....catcloe,mislim da je ovajk lik jedini poslao onak pristojnu poruku....možda mu se čak i javim osijek031.com smile ...

ma lako za to što je ona pristojna, ja mislim da svima šalje istu iz arhive, to sam htjela reći osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2007. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
ja sam bezveze tamo napravila nick..ali se nikada ne bi našla s osobom pogotovo ne sa smokve....jer stvarno ima ljudi koji pišu svakojake prljave stvari a ja ne bi mogla s takvom osobom sjediti na pola metra,metar....catcloe,mislim da je ovajk lik jedini poslao onak pristojnu poruku....možda mu se čak i javim osijek031.com smile ...

ma lako za to što je ona pristojna, ja mislim da svima šalje istu iz arhive, to sam htjela reći osijek031.com smile


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2007. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene jednom frendica nazvala da me pita jel se spajam na Iskricu... ne - rekoh - nisam još probao. I počela me paliti.. jel sigurno nisi, jel mi nisi ti slao one i onakve poruke pa me driblaš...?

Onda sam je podsjetio da meni ne treba Iskrica da nekome kažem nešto u facu... pa čak i ako je to nešto rečenica tipa "htio bih te pojebati" Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2007. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kakva iskrica! Sad su svi na Smokvu prešli. Na Smokvi je akcija! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.05.2007. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2007. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
imam


znam Wink

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neurozan
Offline
Ukupno postova: 27
Lokacija: essek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2007. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2007. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam i ja

i na iskrici i na smokvi.

hehehhehehehehehehh

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2007. 16:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...da li mi tko može dati linkove za te stranice....nešto mi je to poznato al ih ne mogu pronaci......Cool

....imam profil na iskrici......i mogu reći da sam vec dosta dugo tamo.....ni malo se ne stidim toga...i nije mi bed nikome reći da sam na iskrici.....
e sad.....kao u vecini slucajeva ljudi prema svemu prvo gledaju kroz predrasude.....ili su culi od nekoga da su tamo sve sexualni manijaci, kreteni, ljudi bez života....itd..
...s obzirom da sam preko iskrice upoznao jako puno djevojaka,žena.....mogu reći da su svi normalni i obicni ljudi.....u cijeloj ovoj prici bi ja izdvojio samo jedno.....a to je da ne treba gledati tko je na iskrici.....vec tko što traži tamo......jer iskrica nije samo mjesto gdje se traži nešto za pojebati.....vec tamo ima i chat, web log, forum....razni klubovi (privatni, javni)....gdje ljudi sasvim normalno pricaju o svakodnevnim problemima i raznim događajima...
..ja sam osobno na iskrici jedino zbog web loga......i ekipe sa kojom se družim jednako kao sa ekipom koja je ovdje na forumu.....

dakle......svi vi koji ste toliko puni života i koji blještite od samopouzdanja.......ni slucajno nemojte dolaziti na iskricu........Cool


što se tice smokve....tamo nemam profil....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2007. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›

i ekipe sa kojom se družim jednako kao sa ekipom koja je ovdje na forumu.....



izdajice! Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: