Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vonj partnera / partnerice

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
BlackxXxDevil
Offline
Ukupno postova: 198
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2007. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha... koja tema... al istina je... jos nisam imao problem s smradom... inače ne volim parfeme i te gluposti, ono lijepo se okupaš šampon isto miriši i najbolje sve... malo onog djubreta sto ide ispod ruke i super ... lijepo miriši sve... kakav problem.. al kad bas negdje idem tome svemu dodam i malo "axe africa" definitivno najbolji deodorant... al opet... da mi cura smrdi(sto si jednostavno uopće nebi dopustio) ono FUJ BJEŽI... lol..

_________________

pridruzite se preko 700.000 igraca diljem cijelog svijeta...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2007. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

swamp je napisao/la: ›
Nisu mi jasni ovi topici... Ak ti je debela / ne zna se ljubit / smrdi, odjebi ju i amen. Time joj udariš po egu, i onda malo razmisli, sredi se i opere, i za idućeg (npr. mene) je fina i čista Smile
Janis je napisao/la: ›
Od muških koji ne održavaju osobnu higijenu gore su samo cure koje ne održavaju osobnu higijenu! Na žalost susrela sam se s obje vrste! Iako još nisam imala partnera koji je smrdio! Da je, pobjegla bi od njega prije konkretne akcije!
Ne razumijem kako ljudi mogu hodati u istoj odjeći danima! A smrdilo je još prvi dan! Question
A znate što je još gore?! Sjediti nekoliko sati na predavanju iza osobe koja smrdi!!! A u učionici vrućina.... a masa ljudi... Fuj!
i agree...Sranje

i sa swampom isto...
mislim, nije mi jasno kako netko tko održava svoju higijenu može trpiti nekoga tko je tu malo zakazao...
pa ne mogu ni stajati ponekad pokraj ljudi koji jako smrde, a ne da bi mogla nešto više od toga!!
bljaaaaaaak!!! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.06.2007. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vrlo bitan,
pa ono ako se skonta osobna nehigijena idi bježi...
parfemćiće volim i sama sam ovisnik...

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.06.2007. 1:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni nije frka kad se mužjak koji će me ljubiti tik pred spomenuti čin najede luka ili češnjaka, čak zna biti baš dilišs... ali kava.... ko sto kuga mi smrdi...

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.11.2008. 8:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sva sreća pa su mi partneri uvijek lijepo mirišali i držali do higijene... (posebno prvi koji mi je stvorio ovisnost o finim parfemima osijek031.com smile => ne refan, ne avon i ostala sranja )

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la čupakabra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.11.2008. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bivsi mi je znao zaudarat ajme i to na zalost nije bio smrad pazdusja nego prirodan vonj... nista sto bi jedno pranje moglo popravit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2008. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema mi gore kad netko zaudara (posebno ujutro) ili kada stavi litru parfema (bio neki šrot ili fini parfem, u velikim količinama dođe na isto) osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Andrea Zuckerman
Offline
Avatar

Ukupno postova: 153
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2008. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne padam na pretjerano ulickane frajere, ali kad se približim dečku i osjetim diskretan ugodan miris... to je jaaaaaaaaaaaaaaaako privlačno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cruela devill
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: ...unseen university...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2008. 18:54 
Naslov:  Re: Vonj partnera / partnerice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potpsujem!!

ali isto tako znam dečka koji ima neki čudni miris tijela. nije da smrdi, ali čudan neki miris... a isto tako sam prije nekoliko tjedana upoznala curu koju isto diši...pa sam čak mislila da ih spojim...hmmm.... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GasssoLina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Lokacija: 13 kamenčić od Sunca
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.11.2008. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

presudno.. budući da ja imam tu boljku sve živo pomirišiti (neću nešto kupiti, a da ne pomirišim.. nebitno što god to bilo), jako mi je bitno.. Smile
nije stvar u parfemu, nego u onom prirodnom mirisu svake osobe..

_________________
Just smile and wave boys...Smile and wave...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Paka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.01.2009. 21:59 
Naslov:  Re: Vonj partnera / partnerice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shocked ....jooj..imala sam jednog dečka u srednjoj koji je imao stvarno neki čudan tjelesni miris ( isto mislim na prirodan neoperiv miris) koji je bacao na ženski znoj al 150 puta jači... osijek031.com smile ...ugl prestrašno...A za zadah da ne pričam onak svaki treći dan je objavio da mora kod zubara i to je bila završena temna po njegovom opravdavanju...Baš se pitam zašto smo bili nepostojeće kratko u vezi iliti što akcija nije potonula ispodpojasno Exclamation Question osijek031.com smile osijek031.com smile Put

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2009. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikad nisam imao problema s mirisom partnerica, a osobno me pali miris svježe opranog rublja na njima. Što se tiče smrada u dvorani tijekom predavanja...užas, gotovo pa je i u boji... ima svega.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2009. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se tiče mirisa kod muškaraca to ne znači da se ne peru nego da im je tjelo puno toksina trebaju trčat 2 puta tjedno i 5 puta teraetana i da vidiš nema toksina ni smrada, curi iz njih samo voda, ni znoj više ne smrdi kad se čovjek redovno iznojava sauna preporučljiva+teretana+trčanje=ulaganje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2009. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Bože dragi......možda imaš nekakvu infekciju pa ti dismr na ribu....


Ok, kasno palim, ali o čemu ti pričaš?! Smile Lijepo i jasno sam pitala zašto spominju miris ribarnice na +40 kad je riječ o ženskom genitalnom području i rekla da je miris tjelesnih izlučevina dosta povezan s prehranom. Moja miriši ko ružina latica, fala na pitanju Rolling Eyes

Ako pretpostavimo da je s osobnom higijenom u jednom paru sve u redu... Zašto uvijek postoje oni kojima se gadi oralni i analni seks, koji imaju "problem" s partnerovim stopalima, ušima, tjelesnim izlučevinama, koji se prije svakog seksa mahnito peru, ne dopuštajući da ih iznenadi situacija ili da se spontano poševe jer nisu netom izašli ispod tuša?

Gdje su onda strast, želja, požuda? Ono kad se crni pred očima, kad ste oboje znojni, skliski, vlažni, napaljeni, kad sve klizi, ulazi, izlazi, sjedinjuje se, kad nije bitno koji dio tijela dodiruješ, kad je jedino što osjećaš koža onog koga voliš, miris njegova tijela i seksa, uzdasi, dodiri, ugrizi, stenjanje, slina, znoj, sperma, sokovi... U tim trenucima nema toga što ne bi polizao, oblizao, dodirnuo, ljubio, milovao...

Kako se tada itko može opterećivati bilo čime?! Da ponovim još jednom, pitanje je postavljeno pod pretpostavkom da je s osobnom higijenom u tom slučaju sve u redu.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Doc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 220
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2009. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Moja miriši ko ružina latica, fala na pitanju


Nisam pitao, ali nije loše znati Evil

_________________
Ili jesmo, ili nismo.
Ili ono treće...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: