Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Oslobadjanje kocnica u krevetu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
meduza_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Josipovac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2007. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da puno znaci i kada su partneri totalno opusteni,kada se dobro poznaju,vjeruju jedno drugom i naravno uzivaju u sexu bez ogranicenja i kocnica.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2007. 2:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meduza_ je napisao/la: ›
Mislim da puno znaci i kada su partneri totalno opusteni,kada se dobro poznaju,vjeruju jedno drugom i naravno uzivaju u sexu bez ogranicenja i kocnica.....


stvarno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2007. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meduza_ je napisao/la: ›
Mislim da puno znaci i kada su partneri totalno opusteni,kada se dobro poznaju,vjeruju jedno drugom i naravno uzivaju u sexu bez ogranicenja i kocnica.....

Koliko mene sjećanje služi... obično su žene te koje se ne mogu i ne znaju opustiti, gaje nepovjerenje, nameću (sebi i drugome) ograničenja i koče čak i na uzbrdici. Čast rijetkim izuzecima.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meduza_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Josipovac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2007. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tako je i bas zbog toga rijetke zene dozive iskustvo takvog uzitka naravno pod uvjetom da imaju sposobnog partnera jer ni vi muski niste uvijek virtuozi u krevetu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2007. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meduza_ je napisao/la: ›
Tako je i bas zbog toga rijetke zene dozive iskustvo takvog uzitka naravno pod uvjetom da imaju sposobnog partnera jer ni vi muski niste uvijek virtuozi u krevetu

A vi žene i dalje budite pasivne, glumite orgazme i tajite svoje želje i maštarije... najbolji način da se dosegne vrhunski užitak.

BTW, znaš li kako ćeš znati da ti je žena/djevojka umrla?
-> Seks je i dalje isti, samo se posuđe gomila u sudoperu....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2007. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
A vi žene i dalje budite pasivne, glumite orgazme i tajite svoje želje i maštarije... najbolji način da se dosegne vrhunski užitak.

BTW, znaš li kako ćeš znati da ti je žena/djevojka umrla?
-> Seks je i dalje isti, samo se posuđe gomila u sudoperu....


loše...

mislim da ste sa pričama o "ženama koje nemaju pojma" malo zakasnili. vremena su se promijenila i sve više se može promjetiti pojačana svijest djevojaka/žena što se seksa i uživanja u istom tiče

prošla su vremena kada cura neće reći "kako ona hoće". dolaze nove generacije i one su sušta suprotnost dosadašnjima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2007. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meduza_ je napisao/la: ›
Tako je i bas zbog toga rijetke zene dozive iskustvo takvog uzitka naravno pod uvjetom da imaju sposobnog partnera jer ni vi muski niste uvijek virtuozi u krevetu

ja bih rekla da je to ipak više do žene, nego do njenog partnera. većina žena je (nažalost) toliko zakočena i ne-opuštena da je to tužno. trener sam puno godina i radila sam s puno žena. većina njih se loše osjeća u vlastitom tijelu, neugodno im je skinuti se čak i u donji veš, a kamo li potpuno, čak i pred drugim ženama. imaju toliko kočnica i ograničenja... kako da onda budu opuštene s frajerom, kažu mu što žele i uzmu "stvar u svoje ruke" Wink
mislim da je za to dosta krivo društvo, naši bolesni tabui i rigorozan odgoj, ali dobrim dijelom i one same, koje nisu poradile na tome da se oslobode kočnica..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meduza_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Josipovac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2007. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I opet TAKO JE,ali nije zanemariva cinjenica da su muskarci ti koji nas oslobadjaju kocnica jer mozemo mi zeljeti neznam sto ako i u krevetu biti neznam kakve ako nas muskarac nema sluha,osjecaja ili vjestine pratiti nas i razumjeti nase zelje ili cak potrebe.Zena jako lako dovodi u pitanje da u njegovim ocima ispadne laka,nifomanka ili puno gore i opet se moram vratiti na ono da je najvaznije da se dobro poznaju i da imaju povjerenje jedno u drugo....eto to je moje misljenje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2007. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne. MI smo te koje se oslobađamo kočnica. a ONI su ti koji mogu ili ne mogu, znaju ili ne znaju držati korak. većina može, zna i želi, pogotovo kada im cura/žena pokaže što i kako joj odgvara. mužjaci su najzahvalniji, najpredaniji i najbolji učenici Wink
i naravno da treba imati povjerenja jedno drugo. a u tom slučaju se ne treba bojati riječi "nimfomanka" i "laka" iako je meni to totalna glupost... mnogi to doživljavaju kao pozitivnu osobinu Wink znaš ono... kuharica u kuhinji, kurva u krevetu Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2007. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za dobar rezultat u svakoj exxxtremnoj disciplini, kao recimo u bobu dvosjedu, trebaš dva sposobna, snažna i kooperativna partnera.
Sve ostalo ne vrijedi ni vremena.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2007. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.... problem je kod žena....jer ako se oslobode i pokažu svoje umijece u krevetu....misle da ce muškarac pomisliti da su "previše" iskusne.....iako po mom mišljenju to nije istina.....lijepo je kad se oboje oslobode i uživaju u svakom pokretu.......i nije važno da muškarac uvijek mora voditi glavnu ulogu......

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2007. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nadam se da nisi u pravu... jer, ako stvarno postoje slučajevi u kojima se one kao "oslobode" ali se "boje što će on pomisliti" blablabla... jebeš mi sve, ali onda im tako i treba! pa nek leže na leđima zauvijek i glume orgazme Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2007. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
nadam se da nisi u pravu... jer, ako stvarno postoje slučajevi u kojima se one kao "oslobode" ali se "boje što će on pomisliti" blablabla... jebeš mi sve, ali onda im tako i treba! pa nek leže na leđima zauvijek i glume orgazme Very Happy



....sve je stvar dogovora....ako se osobe razumiju kad su zajedno....onda i u krevetu bude kako treba.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meduza_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Josipovac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2007. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam nekoliko legica koje su u braku i sve stima sve pet,a u krevetu tuga.Svaki pokusaj ozivljavanja valjanja po krevetu je osudjen na propast.Da li je to postala rutina bracnog zivota pa samim tim i sexa,da li su se udale za krive ljude ili sto??? Sa druge strane gledano pa ne mogu se rastati zato sto ne dozivljavaju redovito ili skoro nikako orgazam!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia-mjau
Offline
Avatar

Ukupno postova: 13
Lokacija: ravnica do kud pogled seže
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2007. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja znam žene koje su u braku, imaju se s kim sexati, ali im nije ni do čega jer znaju kako će to biti... pamte i bolji sex...
ali šute, klinci su u igri i nije sve tako jednostavno...
mislim da se mora dogoditi sexualna kemija, nema bez toga, bez obzira koliko se ljudi vole, poštuju, razmiju...
dakle, nisu u pitanju uvijek kočnice, nego svjesno propuštanje užitka... šteta Sad
a kočnice su sve u glavi, n etreba seopterećivati što će tko misliti, nego UŽIVATI!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: