Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Doček 2007. bio je...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Doček 2007. bio je...

Bolji od očekivanog
38%
 38%  [ 29 ]
U skladu s očekivanim
38%
 38%  [ 29 ]
Lošiji od očekivanog
17%
 17%  [ 13 ]
...u snu...
6%
 6%  [ 5 ]
Ukupno glasova : 76


Autor Poruka
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2007. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
Ecolu???? ja sam tamo izlazio cijelo ljeto....


da, ljeti je super, ali nije mi baš prostor da doček NG. dečki su na reprizi /mjesto zbivanja, stan u blizini/ ispričali kako je bilo.....
bitno da je svima bilo lijepo.

@anakonda,

kakav crni doček. to je samo datum i netko je odredio da počinje NG. kad dođeš u Osijek, priredit ćemo ti doček gdje hoćeš. i kada hoćeš.
kao da je bitno.
priznajem, volim pisati čestitke i sjetiti se nekih dragih ljudi, ali to mi je zapravo najljepši dio novogodišnje "groznice". sve ostalo, hrana, piće...... nebitno.
bilo na tv, da se za vrijeme blagdana prosječni Hrvat udeblja 3 kg. meni se to nikada nije desilo. kada vidim hrpu hrane na stolu...... ništa mi se ne jede.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2007. 17:50 
Naslov:  Re: Doček 2007. bio je...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je ovo bio prvi dobar doček životu heh.
Prostor na zagrebačkoj Trešnjevci, frendovi koje nisam vidjela par mjeseci pa sam ih se poželjela, cijelu noć muzika kakvu inače slušam, materijala za postnovogodišnje kokodakanje s frendicama u izobilju hahaha....
Bilo je propusta u organizaciji oko cuge i još neke sitnice, ali ne pijem alkohol pa mi to zapravo i nije bio neki bed. Također sam ignorirala i kupleraj u podrumu osijek031.com smile
Smile

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2007. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O2. Nagovor prijatelja, nedojebanog studenta koji će skoro završiti poljoprivredu da se nas par zaputi tamo jerbo to organiziraju nekakvi, kao studenti ekonomije. 150kn. Cuga i klopa. Okej.
Ispalo na kraju 170kn i organizacija nekakvih studenata prava (brrrr!!!). Ušli; puno kokošaka koje nas čudno gledaju da zašto nismo u prederskim prugastim košuljama i špic-papcima sa milimetar tankim crticama po faci - jadnim isprikama za bradu. Ništa, pijemo i slušamo nekakav r'n'b novokompanovani ljigež. Al' pijemo i lijepo se zabavljamo, ipak smo u društvu; bacimo pokoji pogled na diđeja gore u nadi da će pustiti nekakvu veselicu, jerbo nas od silnog jaukanja crnkinja - koje valjd pri snimanju desetak crnčuga na cracku jebe u pakšu - zaboli glava...
Kadli ono - cajke. A kokoške sretne! A superupicanjeni pederski studenti jebenog prava razbijaju boce kako bi si što više zaprljali skupe hlače i cipele. A gluposti. Došla ponoć, mi se zgazili pjenušcem, počeli se skidati goli do pasa i dizati tri prsta u zrak - misleći valjd da smo se instant-teleportirali u Niš... A ono studenti prava koji nas čudno gledaju...
Neki me naguravao jer sam mu kokoški prodavao spiku (gol do pasa, naravno) kako moje dlake pod pazuhom izlučuju ultra-nabrijane feromone i da ću je... Khm, dosta o tome.
Uglavnom, probudio se u separeu negdje oko 4h (smrzo se ko' govno), otišao u DGO do legice koju duugo nisam vidio, ispričali se lijepo i to mi je bio jedan jedini highlight cijele fakin noći. Katastrofa. A nedojebani prijatelj će tek dobiti svoje što me uvukao u to sranje...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2007. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I opet se pokazala istinita ona stara narodna da kad ništa ne očekuješ, bude super! Pa se tako meni nije dalo ići, a na kraju je ispalo super! Relativno dobra glazba (bez cajki, za svaku pohvalu), pa sam se naplesala kako već davno nisam... A kako sam inače skromnih prohtjeva što se provoda tiče, gore nabrojano je bilo sasvim dovoljno da doček bude dobar.
Onaj koga sam upoznala pred jutro bio je samo "šlag na torti"... Wink

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rocky
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2007. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja u q bio!!Super je bilo bilo je svega od glazbe......thompsona,skore,tamburaša,housa i jebat ga naravno cajki!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2007. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rocky je napisao/la: ›
ja u q bio!!Super je bilo bilo je svega od glazbe......thompsona,skore,tamburaša,housa i jebat ga naravno cajki!!


vau...koja kombinacija...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: