Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koji auto vozite i koji biste voljeli imati...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.03.2009. 3:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
D.E.A. je napisao/la: › meni je on super,ja sam zensko i meni netreba neznam ni ja sta i ne kontam se u te neke fore.
tak da mi je najbitnije da vozi. hehe Smile

A dobro, samo nek on tebi vozi i nek se ne počne tipično francuski kvarit Smile Very Happy


o bože koji nesnosni idiotizam i generaliziranje..

starci su mi vozili godinama renoa 4 i nikad se auto nije kvario, sjecam se da smo 2000. godine, prije neg smo ga prodali isli na more s njim, tetka je imala reno 19 i isto nikad ništa, vozim peugeotov skuter speedfight od 2001. godine i također nikad ništa, sad vozim meganea neznam kolko i nikad nista, jedan od najboljih prijatelja ima peugeot 206 jedno 7-8 godina i ne sjecam se da je ikad ista spomenio da mu je oslo.. te tvoje teze i lupetanja ti ne piju vodu..

moro sam odreagirat posto me malo sekira kak se pravis pametan iz topica u topic.. drugi su valjd navikli na to pa te ignoriraju xD xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kikica1987
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: U krevetu!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2009. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moj golf 4 star 10 godina je najveći frajer u gradu... Very Happy meni!
al bi jaaako htjela crvenu bubu... Laughing

_________________
Ako neMaš Ništa Lijepo reĆi o dRugima, sjeDni kRaj Mene!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.03.2009. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: › o bože koji nesnosni idiotizam i generaliziranje..

Očito ti je svađanje preko neta popilo mozak jer si sad već stvarno postao svakom loncu poklopac. Naime, ja sam se svojim postovima o kvarenju francuskih automobila zezao na račun europske predrasude o francuskim autima (u kojima prednjače Britanci) u kojima narod često pravi slona od buhe jer ih, iz nekog manje poznatog razloga, iznimno iritiraju dječje bolesti na autima.

Nadalje, ja svoje komentare temeljim na najmanje tri studije o pouzdanosti automobila koje su se provodile među većim brojem ljudi u kojima francuska vozila redovito zauzimaju donju polovicu liste. U anketi iz 2007. godine OSAM od DESET posljednjeplasiranih vozila na tablici pouzdanosti su - Francuzi. U drugoj anketi slična stvar - ŠEST od posljednih DESET su francuski auti. U jednom članku iz prošle godine mogu se također vidjeti rezultati ankete u kojima su ljude pitali koliko su sveukupno zadovoljni svojim autom i bi li istog preporučili prijatelju. Općenito u takvim anketama Francuzi ne briljiraju. A što renomirani TUV kaže... Bože sačuvaj osijek031.com smile
zla_tratinčica je napisao/la: › starci su mi vozili godinama renoa 4 i nikad se auto nije kvario, sjecam se da smo 2000. godine, prije neg smo ga prodali isli na more s njim, tetka je imala reno 19 i isto nikad ništa, vozim peugeotov skuter speedfight od 2001. godine i također nikad ništa, sad vozim meganea neznam kolko i nikad nista, jedan od najboljih prijatelja ima peugeot 206 jedno 7-8 godina i ne sjecam se da je ikad ista spomenio da mu je oslo..

Ha čuj, ne vrijede sve kritike i žalbe za baš apsolutno svaki model svakog auta. Moja dva frenda voze Speedfightove, obojica čak i slažu neke nove komponente na mašine i super su zadovoljni. Megane je ne auto, nego lađa, možda i jedini francuski auto koji mi se baš svidio u totali (1.5 dCi njam), ali jedan moj poznanik se neće složiti ni sa mnom ni s tobom jer je skoro ostao bez živaca zbog defekta sa centralnim zaključavanjem. Renault 4 je auto koji je definicija nesavršenosti, ali baš zato je i funkcionirao besprijekorno, jer je sve na njemu ostavljeno jednostavnim i nekompliciranim, pa se na njemu baš i nije imalo puno toga za kvariti (znam i ja o čemu pričam, tetak je godinama vozio jednog cyan boje).
zla_tratinčica je napisao/la: › te tvoje teze i lupetanja ti ne piju vodu..

Naravno. Ti si jedini u pravu Very Happy Stotine tisuća anketiranih ljudi jednostavno nisu točno shvaćeni. Sada i ja vidim, hvala što si mi otvorio oči da vidim tu veliku svjetsku zavjeru kojoj je jedini cilj bio potkopati francuske proizvođače automobila! Very Happy
zla_tratinčica je napisao/la: › moro sam odreagirat posto me malo sekira kak se pravis pametan iz topica u topic.. drugi su valjd navikli na to pa te ignoriraju xD xD

Drugi su, srećom na vrijeme, zavirili u Bratoljuba i pogledali što točno piše pod pojmovima "ironija", "cinizam" i "sarkazam".

Jedan dobar forumaš je čak to stavio u svoj potpis, kako se ti i tebi slični ne bi morali mučiti i zamarati traženjem Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2009. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A moram sada primjetiti eto da me moj pežo malo sekira sa senzorima stražnjim. Zna skvičati makar ništ nema iza mene. Prestao mi je i špricati tekućinu za stakla (da, ima tekućine, nisam debil xD). Ali oprostim mu sve kad spusti krov.

Zato citroen ide ko singerica. Eto.

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.03.2009. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

empetri je napisao/la: ›
A moram sada primjetiti eto da me moj pežo malo sekira sa senzorima stražnjim. Zna skvičati makar ništ nema iza mene.

Možda ti se zavuklo nešto malo više blata ispod zadnjeg branika.

empetri je napisao/la: › Prestao mi je i špricati tekućinu za stakla (da, ima tekućine, nisam debil xD).

Motor radi? Tekućine ima? Onda je najvjerojatnije puklo (ili se zaštopalo) crijevo za dovod Smile

empetri je napisao/la: › Ali oprostim mu sve kad spusti krov.

Sad bastard.

Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2009. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

citroen c2 mali jadni, 1.1 motor i obozavam ga i samo bi njega vozila Smile)))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2009. 1:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
empetri je napisao/la: › Prestao mi je i špricati tekućinu za stakla (da, ima tekućine, nisam debil xD).
Motor radi? Tekućine ima? Onda je najvjerojatnije puklo (ili se zaštopalo) crijevo za dovod Smile

Viš, nisam ni obratio pozornost na motor, ne čuje se, moguće da je osigurač, jeli?

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
empetri je napisao/la: › Ali oprostim mu sve kad spusti krov.
Sad bastard.
Very Happy

Znam.

xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2009. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

empetri je napisao/la: › Viš, nisam ni obratio pozornost na motor, ne čuje se, moguće da je osigurač, jeli?

Je, svakako je moguće! Manual u ruke i traži koji je osigurač zadužen za to Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 134
Lokacija: Dubovac 22, 47 000 Karlovac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2010. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meganea cc 2001 dijelim s mamom Smile

a zelim si mazdu bt 50 osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2010. 18:50 
Naslov:  Re: Koji auto vozite i koji biste voljeli imati...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvo sam vozio Jakodimy (čitaj Warburg) , zatim mazgu 323 1.3 LX , trenutno mazgu 323 P ,
a u budućnosti planiram opet kupiti neku mazgu, jer sam do sada bio zadovoljan tom životinjicom.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LijaOS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2010. 20:02 
Naslov:  Re: Koji auto vozite i koji biste voljeli imati...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja si želim novu ford fiestu, prekrasna je ona boje ciklame, iako bi ja crnu radije, bila jedna u emezzeti stajala jedno vrijeme... jao da mi je jedna!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2010. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trenutno renault thalia, a sanjam o Astri GTC... taj auto mi je tiha patnja otkako je izašao Embarassed

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2010. 21:53 
Naslov:  Re: Koji auto vozite i koji biste voljeli imati...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo pajdo koji je kod mene na rakiji i druženju, me zamolio da napišem da po njegovom mišljenju mora biti Švabo (makar i njemački ovčar)

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2010. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Evo pajdo koji je kod mene na rakiji i druženju, me zamolio da napišem da po njegovom mišljenju mora biti Švabo (makar i njemački ovčar)


Das Auto Smile

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.06.2010. 1:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja nerealna želja i san snova:




A nešto realnija...


_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: