Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Udruga "Slavonske šapice" Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2015. 14:12 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj macak se doselio na jedno hraniliste, medjutim tamosnji starosjedioci ga protjeruju i svakog dana bi mogao zavrsiti pod kotacima automobila.
Ima oko godinu dana.

Jako je umiljat i hitno mu trazimo stalni dom.

Kontakt

Slike pogledajte klikom Ovdje

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2015. 17:35 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po neznam koji put imam potrebu ovo da pisem.
Pa cu krenuti redom.
Udruga Slavonske Sapice nije azil.
Udruga nije nikad niti jednu lipu dobila od Grada, Zupanije ili bilo koje drzavne institucije.
Udruga slavonske sapice je zapravo jedna osoba, odnosno udrugu vodi jedna nezaposlena osoba koja je podstanar.
Sve sto se radi na udruzi i sto je udruga priskrbila je zasluga jedne osobe. udruga u godinu dana postojanja nije dobila niti jednog volontera.
Na vase dojave nazalost nemogu pokupiti mace jer nemam kud s njima. Uz mace od udruge imam svoju udomljenu macku i svog psa a tu je i Vito.
Prije mj dana sam se i sam nasao u problemima kada sam kao podstanar trebao selit jedva sam nasao kucu koja dozvoljava toliki broj zivotinja.
Udruga nemoze raditi na neke velike dugove kod veterinara jer sam nezaposlen i neznam kako bi se ti dugovi pokrili.
na 060 93 93 93 humanitarnom broju jedva da ga tu i tamo netko nazove i to su vecinom iste osobe.
Donacija kao donacija skoro da i nema.
Sve od cega se financira udruga su trenutno aukcije od koji i ovisimo.
Iz tog razloga udruga se odlucila bazirat na sterilizacije ulicnih macaka koje imaju svoje tete hranilice, odnosno skrovista. Nakon sterilizacije mace se vracaju na to podrucje. Sve vise ljudi nam se javlja da im pomognemo u sterilizaciji ulicnih maca koje su pokupili na ulici ali nemaju tete hranilice niti skroviste. Udruga takve mace nema gdje vratiti. Uz svu volju ja sada trenutno mogu smjestit 50 macaka i nek se dogodi situacija da nakon 2 mj moram selit, tko bi me od vas primio sa 50 macaka?
Milsite li da je jedna osoba sve sto ste do sada vidjeli malo ucinila?
Pokusajte me bar malo razumjet i sami preuzmite odgovornost.
U slucaju da moram u Bolnicu 2 dana tko bi vodio brigu o tim zivotinjama, a bio je slucaj kada sam morao ostat 2 dana i nisam jer nema tko pocistit i nahranit mace, iz tog razloga udruga i radi takvim principom rada kakvim radi.
Dali vam je sada malo jasnije tko je Udruga Slavonske Sapice.
Jedna osoba koja je htjela samo legalno raditi i iz tog razloga otvorila udrugu.
udruga nikada nije isplatila niti jednu lipu honorara, niti putnog troska. Novac sa racuna udruge se moze trositi iskljucivo uz pravdanje R1 racunom.
Vrlo cesto u inbox primam poruke kako nezelim pomoc. ne da ne zelim, nemogu, nemam od kud, zar sam malo napravio?
Volio bi da sto vise vas se izjasni, jer ako ja stetim i rusim ugled drugim udrugama ili nekim pojedincima, zastitarima zivotinja ja cu vrlo lako se povuc, zatvorit udrugu i gotovo.

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2015. 22:05 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zahvaljujemo se na donaciji konzervica za pse, mace, stvarima za aukciju i slatkisima za volontera Aniti.
Hvala od srca puno!Prikazi vise...

Mama i macici su dobro. Maleni rastu brzo i vec neki period papaju samo mokru hranu.
Jako puno papaju i mole vas za donaciju koje konzervice.
Konzervice nam mozete i osobno donjeti, poslati postom, tisak paketom ili uplatit koju kunu na racun udruge sa naznakom “Za hranu” Prikazi vise...

Racun od kupljenih konzervica za macice. Ove kupljene konzervice su im za 8 dana Prikazi vise...

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2015. 14:15 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sterilizirane su jos dvije mace. To je 28. i 29-a maca sterilizirana ove godine zahvaljujuci vasim donacijama.
Slike pogledajte klikom Ovdje
Jos puno maca je na popisu za sterilizaciju i svaka donacija pa i ona najmanja nam je jako bitna. Molimo vas da pomognete da sprijecimo sto vise nastajanje nezeljenih macica.
Donirati mozete vrlo jednostavno pozivom na humanitarni broj 060 93 93 93 cijena 6,25 kn poziv, uplatom na racun Udruge „Slavonske sapice“ .
Pod svrhu uplate napisite“ Donacija za sterilizacije“.
060 93 93 93
6,25 kn fix/mob poziv
It Jedan d.o.o. 072700700
————————–————–
Udruga “Slavonske šapice”
IBAN: HR51 2500 0091 1014 17264
Za uplate iz inozemstva SWIFT je: HAABHR22

Placeni racuni od 4 sterilizacije.
Slike racuna pogledajte klikom Ovdje

Kupljen pijesak i Srecka je docijepljena nedavno.
Ti racuni su takodjer placeni..
Slike racuna pogledajte klikom Ovdje

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2015. 7:14 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zahvaljujemo se na donaciji Aukcijama za Slavonske Prikazi vise...

Kupljena hrana za Hraniliste Br.2. Prikazi vise...

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonskesapice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2015. 18:14 
Naslov:  Re: Udruga "Slavonske šapice" Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VAZNO!!!!!
Zbog jako slabog interesa za donacije i svakim danom sve tezeg financijskog stanja Udruga od 01.07.2015. prestaje djelovati...
Bila je ovo teska odluka ali nazalost tako je moralo biti...
Potrebno je da sto prije nadjemo smjestaj za Vitu, Srecku, Mamu macu i 5 macica.
Ukoliko im do 01.07.2015. ne uspijemo naci besplatni morat ce ici na placeni...
Josip Jukic ce preuzet zivotinje nakon 01.07.2015. i dalje im pokusavat privatno skupljat novce za smjestaj, lijecenja i ostalo...
Aukcije za slavonske sapice ce donirat od ovih aukcija iznos udruzi, udruga ce isprazniti racun do kraja tako da ce obavit sterilizacije za novce koji su ostali a aukcije ce preuzet Josip i dalje putem njih i donacija pokusat skupit za smjestaj zivotinja lijecenja ukoliko bude potrebno...
Stranica ce ostati aktivna na nacin da cemo dijelit vase apele za pomoc. Udruga vise nece skupljati donacije....
Hvala na razumjevanju i zelimo vam puno srece i spasenih zivotinjica u zivotu...
Molimo vas da dijelite ovaj post i da pokusamo sto prije smjestiti zivotinjice na besplatni koliko je god to moguce...

_________________
Udruga "Slavonske Šapice"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: