Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijevara, koliko često varate, da li varate....

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Da li ste ikada prevarili neku osobu??

DA
52%
 52%  [ 64 ]
NE
45%
 45%  [ 55 ]
Da, bila/bio sam pijan/a!
1%
 1%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 121


Autor Poruka
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2008. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la (Pogledaj post): › Dodje mi da se ispovracam na takvo razmisljanje a ne na osobu koja je to napisala ne trebas to shvatiti tako osobno.
Da neznam koliko sebe poznajem opet ne bih bila tako samouvjerena i tvrdila da NIKAD ne bih prevarila,nikad ovo, nikad ono.....
Netko je vec napisao: Nikad ne reci nikad. amen.


Već si se ispovraćala emotikonima i to na post koju je napisala gle čudesa - OSOBA!
Da ne bude trkeljanja, niti znam tebe, niti osobu koja se nalazi iza nicka somewhere_in_time..
To što si sama napisala da si varala je čisti dokaz tvog nepoštivanja osobe s kojom si (bila) u vezi i više je to za osudu nego osoba koja ima muda i prekine vezu koja nema svjetlu budućnost ili još gore varanje radi boostanja iskompleksiranog ega..

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2008. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›



više je to za osudu nego osoba koja ima muda i prekine vezu koja nema svjetlu budućnost


Za osudu!!!!! pa da evo spalite me na lomaci na trgu.
Zar nisi rijesila gore anketu?? Zar ne vidis da je 50-50 posto sto znaci svaka druga osoba je to napravila.
Da se razumijemo ja nisam za varanje niti to zelim opravdavati, al isto tako ne treba ici u drugu krajnost i reci NIKAD.
Najvise prevara dogodi se u srednjoj skoli, prva,druga godina faksa kada nisi u nekim ozbiljnim vezama i kada si mlad i lud zar tad treba osudjivati?!?! Pa naravno da NE!!!!
Sa svojih 26 godina i gotovo 4 godine veze ne pada mi napamet drpati se s nekim u sumarku.

Elena_Os je napisao/la: ›
[

Već si se ispovraćala emotikonima i to na post koju je napisala gle čudesa - OSOBA!



Daj, molim te, nepravi se pametna!! Presuvisno!!

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2008. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Voljela bi da si komentirala cijeli moj post, a ne samo dijelove koji ti odgovaraju..

Nitko tebe ne želi spaliti na lomači, niti osuđujem tebe kao pojedinca, već skupinu ljudi u koju spadaš i ti (svojevoljnjo) - oni koji varaju, a razloge tog čina je nepotrebno opet spominjati...

Što se ove ankete tiče..koliko vidim, ista osoba može glasati više od jednom, tako da u vjerodostojnost iste ne vjerujem..osim toga koliko ljudi je glasalo !?! - niti 100 na cca 5000 članova (i manje ako oduzmemo duple,trostruke, ma višestruke nickove)...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2008. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

la čupakabra je napisao/la (Pogledaj post): ›
Delfin je napisao/la (Pogledaj post): ›
somewhere_in_time je napisao/la: ›
..nikad nisam,nikad ni neću,zato što mi je to nešto najodvratnije na svijetu i ne bi nikada to oprostila,a ne bi ni očekivala da se meni oprosti u slučaju da to napravim,a i da napravim sigurno bi rekla toj osobi pa kud puklo da puklo..
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
.......prejadno......


@delfinu... prejadno i prezalosno.
naime postoje normalni ljudi, ali vi to ne biste znali( prozivam sve koji dijele delfinovo misljenje). inace, nitko ne smije ( citaj: ne bi trebao) drugima soliti pamet kako nikada ne bi trebao reci 'nikada ne reci nikad' jer ta osoba naime zna samu sebe ( s druge strane koliko ti poznajes tu osobu kojoj solis pamet ne znam, vjerojatno ju uopce ne poznajes). u isti bih se kos moglo onda strpati i one : ja necu ubiti, i onda ti uskoci neki sa : eee brate, nikad ne reci nikad
Rolling Eyes
mozda preteska usporedba, iskreno boli me ona stvar.
sredite se ljudi, idete mi na zivce


kada kažem "nikad ne reci nikad" nikome ne solim pamet, niti sam to napisala s tom namjerom...samo želim reći da nas život i situacije mogu navesti da učinimo nešto za što smo mislili da nikada nećemo napraviti...a, ako netko može biti siguran za sebe, meni je drago zbog njega...

ja nisam to u stanju.

i ne mogu reći da nikada neću ubiti.Jer da npr.imam dijete i da netko neposredno prijeti životu moga djeteta, ne mogu tvrditi da tog ne bih ubila.Ako je pitanje mog vlastitog života i tuđeg, jebi ga, branit ću se pa makar morala ubiti.

i vidiš, ti sa svojim mišljennjem, na koje imaš apsolutno pravo,
meni ne ideš na živce Wink

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2008. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

somewhere_in_time je napisao/la (Pogledaj post): ›
Delfin je napisao/la (Pogledaj post): ›
somewhere_in_time je napisao/la: ›
..nikad nisam,nikad ni neću,zato što mi je to nešto najodvratnije na svijetu i ne bi nikada to oprostila,a ne bi ni očekivala da se meni oprosti u slučaju da to napravim,a i da napravim sigurno bi rekla toj osobi pa kud puklo da puklo..
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
.......prejadno......

ma nemoj molim te..a zašto je prejadno??


Treba jednostvno prihvatiti cinjenicu da postoje i ljudi kojima priroda nije bila naklonjena po pitanju inteligencije - u svakojakim oblicima.
Sto se tice prevare - tu je definitivno ego u pitanju tj. emocionalna intel. koja je kod ljudi koji varaju izrazito niska (kod maloljetnika divljanje hormona - povodjenje), sto bi znacilo da to rade ili zato sto misle da su face sto mogu imati koga pozele i sto partnera jebu u zdrav mozak ili su jednostavno vrlo nesigurni u sebe i vrlo nezadovoljni sobom (iskompleksirani) te to rade nebi li tako popunili prazninu u sebi a opet zbog te iste praznine ne zele se odreci partnera.
Normalna (zdrava) osoba ne vara partnera vec prekine vezu, pa jebem mu sto ce ti decko/cura ak se jebes s drugim? Tu se uopce ne radi o nekim drustvenim stereotipima kako neki sisavci to pokusavaju protumaciti nebi li se sami sebi opravdali, vec o cistom logicnom razmisljanju ljudskog bica, a sto se tice tvojih neiscrpnih zelja i zeljica: tvoja sloboda prestaje tamo gdje "tvoja sloboda" ugrozava slobodu drugog tj. ljudi koji te okruzuju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2008. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba jednostvno prihvatiti cinjenicu da postoje i ljudi kojima priroda nije bila naklonjena po pitanju inteligencije - u svakojakim oblicima.
Sto se tice prevare - tu je definitivno ego u pitanju tj. emocionalna intel. koja je kod ljudi koji varaju izrazito niska (kod maloljetnika divljanje hormona - povodjenje), sto bi znacilo da to rade ili zato sto misle da su face sto mogu imati koga pozele i sto partnera jebu u zdrav mozak ili su jednostavno vrlo nesigurni u sebe i vrlo nezadovoljni sobom (iskompleksirani) te to rade nebi li tako popunili prazninu u sebi a opet zbog te iste praznine ne zele se odreci partnera.
Normalna (zdrava) osoba ne vara partnera vec prekine vezu, pa jebem mu sto ce ti decko/cura ak se jebes s drugim? Tu se uopce ne radi o nekim drustvenim stereotipima kako neki sisavci to pokusavaju protumaciti nebi li se sami sebi opravdali, vec o cistom logicnom razmisljanju ljudskog bica, a sto se tice tvojih neiscrpnih zelja i zeljica: tvoja sloboda prestaje tamo gdje "tvoja sloboda" ugrozava slobodu drugog tj. ljudi koji te okruzuju.[/quote]

Vrlo lijepo si to sročio, posebno dio o emocionalnoj inteligenciji.Mislim da takvi ljudi nisu u stanju ostvariti dublju emocionalnu povezanost ni sa partnerom kojeg varaju ni sam osobom s kojom varaju partnera. Točne su i tvrdnje da se takvi na takav način dokazuju sami sebi(na pogrešan način, naravno), a u biti su vrlo nesigurni i iskompleksirani pa toj nesigurnosti daju suprotni predznak i prikazuju se kao teški frajeri jer kao imaju dvije cure. Nije mi jasno zašto, kad očito ni jednu od te dvije nisu u stanju usrećiti...a sebe same još manje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2008. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eldiablo je napisao/la (Pogledaj post): ›

Treba jednostvno prihvatiti cinjenicu da postoje i ljudi kojima priroda nije bila naklonjena po pitanju inteligencije - u svakojakim oblicima.
Sto se tice prevare - tu je definitivno ego u pitanju tj. emocionalna intel. koja je kod ljudi koji varaju izrazito niska (kod maloljetnika divljanje hormona - povodjenje), sto bi znacilo da to rade ili zato sto misle da su face sto mogu imati koga pozele i sto partnera jebu u zdrav mozak ili su jednostavno vrlo nesigurni u sebe i vrlo nezadovoljni sobom (iskompleksirani) te to rade nebi li tako popunili prazninu u sebi a opet zbog te iste praznine ne zele se odreci partnera.
Normalna (zdrava) osoba ne vara partnera vec prekine vezu, pa jebem mu sto ce ti decko/cura ak se jebes s drugim? Tu se uopce ne radi o nekim drustvenim stereotipima kako neki sisavci to pokusavaju protumaciti nebi li se sami sebi opravdali, vec o cistom logicnom razmisljanju ljudskog bica, a sto se tice tvojih neiscrpnih zelja i zeljica: tvoja sloboda prestaje tamo gdje "tvoja sloboda" ugrozava slobodu drugog tj. ljudi koji te okruzuju.


Zaista lijepo sročeno, slažem se s tobom...

Osobno, "prevarila" (ljubila se s nekim drugim) sam samo jednom, kad sam bila jako mlada (dakle, ono balavo i nezrelo) i to samo zato što je on mene "prevario" (ljubio se s nekom drugom) dva puta, da mu pokažem kako je to. I ne, nisam bila ništa bolja od njega.

Do nedavno, nisam nikada ni bila ona s kojom je netko nekoga prevario (osim ako mi je možda druga osoba prešutjela ili slagala da ima nekoga) i osjećala sam se uistinu grozno.Nadam se da to neću više napraviti.Zaista.Ali, neću kategorički tvrditi.Samo ću se truditi da to ne ponovim.

Međutim, mnogi od vas govore o tome kako treba prekinuti, unjesto varanja.Slažem se. To je zaista najispravnije rješenje.Samo, nije uvijek moguće.

Ne govorim tu sada o onim egotripovima varanja da bi se dokazali i sl. Ali, postoje situacije u kojima je prekid jako težak, teži od ostajanja u nečem.

A nikada ne znamo u kakve će nas situacije sve život dovesti.To je razlog zašto sam rekla "nikad ne reci nikad".

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2008. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›



kada kažem "nikad ne reci nikad" nikome ne solim pamet, niti sam to napisala s tom namjerom...samo želim reći da nas život i situacije mogu navesti da učinimo nešto za što smo mislili da nikada nećemo napraviti...a, ako netko može biti siguran za sebe, meni je drago zbog njega...

ja nisam to u stanju.

i ne mogu reći da nikada neću ubiti.Jer da npr.imam dijete i da netko neposredno prijeti životu moga djeteta, ne mogu tvrditi da tog ne bih ubila.Ako je pitanje mog vlastitog života i tuđeg, jebi ga, branit ću se pa makar morala ubiti.

i vidiš, ti sa svojim mišljennjem, na koje imaš apsolutno pravo,
meni ne ideš na živce Wink


Samo cu citirati Macu jer se slazem.
Ovakvo je razmisljanje osoba koje ne znaju sto im zivot nosi i kako ce reagirati u odredjenoj situaciji, dovoljno su svjesne,inteligentne,mudre i normalne da kazu "nisam siguran 100 posto za nista u zivotu".
To je bila moja poanta. ajte osijek031.com smile

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VIŠNJA
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2008. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nisam nikad prevarila muža-mislim sa muškarcem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2008. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VIŠNJA je napisao/la (Pogledaj post): › Ja nisam nikad prevarila muža-mislim sa muškarcem


...ali si sa ženom, na isto dođe....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.10.2008. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NIKAD NE RECI NIKAD je jedina istina na ovom svijetu, fakat! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2008. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok, nikad ne reci nikad, sve ja to kontam, al jebemu, valjda smo bića s mozgom, nije nam apsolutno sve što radimo impulzivno, i pod pitanjem života ili smrti. Mislim da je drugačije -nikad ne reci nikad- u slučajevima kad bi trebalo nekog ubiti, da bi se spasio vlastiti život itd., što je već bio netko napisao, a druga je stvar pojam -nikad ne reci nikad- upotrijebiti kad se radi o varanju. Svaka prijevara partnera je svjesni čin. Sad pod kojim je razlozima se to desilo, druga je stvar, ali nitko mi ne može tvrditi da ne zna ili nije siguran da li će/neće nekoga prevariti. Sve ovisi kakva si osoba. Ili ćeš prevariti ili nećeš i šlus. Što bi to moralo biti ili desiti se da ja, koja ne odobravam prijevaru, nekoga prevarim, ne znam.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.10.2008. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia slažem se s tobom, s tim da su ključne riječi
Citat: › svjesni čin

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2008. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): › insomnia slažem se s tobom, s tim da su ključne riječi
Citat: › svjesni čin


I ja se slažem s insomniom, divno sročeno. Doista, oni koji to rade svjesno se upuštaju u takve akcije, čak ih dašače sami i osmišljaju jer jako dobro znaju da imaju nekoga,a sa strane škicaju neku drugu osobu. To nije nešto što se jednostavno desi,osim onih prevara u slučaju pijanstva,ali to je druga priča. Konstantno varanje je svjesna radnja i ni na koji način se ne može opravdati pričom "nisam mislio da će do toga doći ili da će se to desiti", osoba koja to kaže pored partnerice koju ima ostvaruje blizak kontakt s nekom trećom osobom, zivka ju na kavice i druženja u dvoje. Pa ako nisi mislio da će nekuda odvesti,zašto si onda to radio?!
Najlakše se kasnije pravdati, a unaprijed sve tako lijepo osmisli.....i onda se kao siroti našao zatečen pred čarima druge žene i podlegao njezinoj privlačnosti.Moš' mislit!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MikeLowrey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: Philadelphia
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.10.2008. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni se opet čini da ljudi previše miješaju ljubav i sex... Što ako, recimo, ja volim svoju partnericu, ali me ona ne zadovoljava savim u seksualnom smislu??? Ja još uvijek volim dotičnu i ne smatram za prijevaru ako odem gimnastiku raditi u drugu teretanu... Ma koliko ljudi moralizirali i filozofirali ljubav i sex nisu jedna stvar i ne treba ih tako ni uzimati...

_________________
My shit always works sometimes!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: