Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pokoji savjet o "uletima"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Koji su decki bolji??

Decki koji sute i cekaju da im se cura obrati
42%
 42%  [ 8 ]
Decki koji ulete sa nekom "debilnom" ( glupom ) forom
57%
 57%  [ 11 ]
Ukupno glasova : 19


Autor Poruka
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.10.2006. 23:19 
Naslov:  Pokoji savjet o "uletima"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trebao bih pokoji savjet kako da "uletim" zenskoj. Mozda je smijesno sto to pitam ( uzmu li se u obzir moje godine ) al jednostavno mi ne ide. Ne znam sta da kazem, u biti jednostavno receno ne znam kako pristupiti curi, kako zapoceti razgovor. I kako saznati da ona uopce zeli razgovarati i stupiti u kontakt s tobom...

Dobrodosli svi komentari ....

P.S. Evo i jedne male ankete tek tolko da vidim okvirno misljenje stariji ljudi sa vise iskustva...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BlackxXxDevil
Offline
Ukupno postova: 198
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2006. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bas i nemam neki izboru u anketi tak da necu ni glasati jer nijedno ne valja. ako i hoces uletiti nemoj s nekom debilnom forom jer ces kako i pise ispasti debil! tak da to prekrižiš, a sad opet ako šutiš moglo bi proći al to samo ako imas sreću i sav "sjajis"! heh
jer rijetko koja cura ce ti prići prva ali ima takvih! dosad sam dvije takve upoznao. neznam točno kako da ti pomognem to ovisi od čovjeka do čovjeka kakav je i sve. ja ne volim previše "uljetata" curama. vecinu njih upoznam preko prijatelja, prijateljica i onda polako pričamo i tak. mozes im uletiti sa spikom "jel se mi znamo" al to je dost isfurano iako zna nekad upaliti.......... ae nadam se da sam makar malo pomogao! valjda ce ti netko drugi dati bolji savjet

_________________

pridruzite se preko 700.000 igraca diljem cijelog svijeta...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2006. 0:49 
Naslov:  Re: Pokoji savjet o "uletima"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ak ćemo iskreno ako ju fizički ne budeš privlačio neće ti pomoći ni najbolji ulet na svijetu...hehe osim u nekim slučajevima...asli molim te nikako nemoj napraviti ni jedno od navedenog iz tvoje ankete Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2006. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po mom razmišljanju je uvijek bolje uletiti, jer ako ne uletiš i čekaš najvjerojatnije je da ćeš čekati Godoa!
Odi do nje reci da bi je volio upoznati pošto ti je simpatična, ako joj se sviđaš otići ćete na cugu (možda bude malo kulirala) zato što si joj digao ego svojom izjavom, ali ako joj se imalo sviđaš sve bi trebalo ispasti super!
Ostatak spike smišljaš sam!
Savjet: budi običan kakav jesi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2006. 11:27 
Naslov:  Re: Pokoji savjet o "uletima"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la (Pogledaj post): › ak ćemo iskreno ako ju fizički ne budeš privlačio neće ti pomoći ni najbolji ulet na svijetu...hehe osim u nekim slučajevima...


Heh, ovo me podsjetilo na vrlo zanimljivu pricu na tu temu koju sam davno procitao. Smile
Prica se zove "Iranac iz pakla" i svakako je procitajte. Smile

Citat: › The Iranian from Hell

by Maniac High (http://www.pickupguide.com)

Last year, I was in a Tokyo bar with one of my GFs (girlfriend). And, we spotted on the dance floor, the Iranian from hell. He looked like shit, was fat, ugly as sin, wore clothes that looked like it came from the salvation army, and a worn out baseball cap. Oh, and did I say he was 45 Y.O. about, and probably didn't speak ENglish, or Japanese..., and probably had a shit job taking chicken guts out of bird in a processing plant...or was an illegal who lived in a park or something. This guy was by far the most discusting basket case loser in the place that whole night. As well, in this thoroughly racist country, Iranians are at the very bottom of the barrel, below gaijins, Japanese, Asians..everything..that is as low as you go... (Japanese perspectives..not mine)..

So what did he do? He went on the dance floor, and hit on *EVERY* chick there. Most (no all actually!), blew him out instantly! but he didn't give up. He was persistant like fuck, I never saw a guy as persistant as him, he'd get knocked out and was right back in there., and as long as he got any reaction (good or bad), he kept on hitting.. And he had no wing (Wingman - a guy who helps you with a girl/set) either, this was a totally solo act..

ANd guess what! He started to get kino (Kinesthetic element to pick-up - physical touching) on a chick, who totally in his face blew him out a little earlier (he since hit on other chicks), and at first she resisted, and gave really bad looks, but he kept plugging away, and then she relented (she didn't leave), and started to dance with him, coldly at first, obviously not enjoying it. LAter they got closer, and her face relaxed, as he smiled at her and tried to charm her,, (he tried often,and she pushed back), ...and 20 minutes later, they were kissing and all over each other! Later they left together.. her hanging all over him... And the chick was an HB (hot babe) too, 20s, and very cute! So whenever I think I am not good looking enough (I am average), or see some model type hit on chicks that I want, and feel jealous or something I always remember the "Iranian from hell" story... and remember Its not what you look like...its what you do...Always... fortunately, for guys, looks has very little to do with the endgame, if your ugly, just get in there, and show personality. that will work the same as looking like Brad Pitt...So dont worry if you're ugly, it just doesn't matter...

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.10.2006. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa to ovisi o situaciji no recimo da se nalazimo u tufni i dvije cure plešu ... jednostavno im priđaš s spiko lijepo vas je gledati no zanima me kako je biti u vašem društvu ako nema te šta protiv ....no mislim da je u svemu najmanji problem spika ... treba prići a to je najteže jer se svi boje poraza ... no na muci se poznaju junaci ....

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.10.2006. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ili jednostavno došao sam do jedne cure i rekao joj : tu gdje se nalaziš je najljepši dio ovog prostora i otišao ona zamnom .... Smile

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.10.2006. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
no mislim da je u svemu najmanji problem spika ... treba prići a to je najteže jer se svi boje poraza ... no na muci se poznaju junaci ....


U tome si potpuno u pravu.I ja mislim da je najveci problem u tome... Onak nijedna zenska ne stoji sama, a ak te otpili onda je beeeed i to veliki, pogoto ako je drustvo oko nje povece...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2006. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
Onak nijedna zenska ne stoji sama, a ak te otpili onda je beeeed i to veliki, pogoto ako je drustvo oko nje povece...

Baš suprotno... ako si joj prišao, već si pokupio puno bodova na svoj račun. Ako te cura otepla, to ne znači nužno da joj se ne sviđaš. Ali....
Prije svega, ako ti se neka cura svidja, uspostavi eye contact... ako dobiješ pogled nazad, znači da imaš zeleno svjetlo. Priđeš i veliš da se ti taj i taj i da se želiš upoznati. Kasnije spika ide sama od sebe.

Inače, žene ti razmišljaju ovako - što će mi frajer koji mi nema muda prići....?

Javi jesi uletio nekoj ovih dana... Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2006. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
Onak nijedna zenska ne stoji sama, a ak te otpili onda je beeeed i to veliki, pogoto ako je drustvo oko nje povece...

Još nešto... ako curi koja ti se sviđa ne uletiš isti trenutak, lako je moguće da joj uleti neki odlučniji, a ti frkneš u drugu ligu.

Isto tako, ako ne uletiš, nećeš nikada saznati što bi se dogodilo da si uletio... ne?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.10.2006. 20:42 
Naslov:  Re: Pokoji savjet o "uletima"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa iskreno bio sam jucer sa jednom zenskom koju sm sa legom upozano u njenoj skoli i mogu reci da je bilo cool. Iskreno bilo je onak malo kak ce biti, sta ce biti, al sve je ispalo odlicno.... Hvala vam na savjetima.... Pokusati cu iskoristiti nesto od toga pa vam javim...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 3:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedna od dobrih stvari je da netko iz tvoje ekipe ili tvojih legica pozna tu curu koju zelis barit...e onda vec svog doticnog legu ili legicu mozes zamolit da ti on i jos par ljudi zajedno negdje odete negdje 1-2 van ...pa da se na taj nacin kada se svi druzite i spikate probas pocet nabacivat i to laganini...primjer moj....imao sam rodjendan i dosla je jedna cura koju nisam prije nikad vidio i onda poslje u tvrdji je sreo....pa spika bok sta ima?drugi put kad smo se sreli ajmo na cugu i onda nakon toga shvatih da bi moglo nesto bit ...i rizik uleta sa ajmo negdje u neki kaf...biješe pusa later i to je to...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 3:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da neki standarni uleti -tj da joj odma uletis rijetko kad pale premda ima i toga...ko sto decki kazu moras joj se bar malo svidjat i onda budes kul i to ti je to

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2006. 6:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogledaj film Pokojni... Igro ovih dana u kinima... Matt Damon ima jedan dobar ulet u liftu. Samouvjereno i ekspresno odigran. I naravno, uspješan! Al treba bit Matt Damon... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moj savjet:

uleti...nula bodova...koliko god dobar bio,ulet ostavlja loš dojam,jer je uvijek smišljen i ne izgleda prirodno...

meni su eyecontacti najvažnija stvar...ako joj/mu uhvatiš pogled i ponoviš par puta to skontat ćeš i sam jel imaš neke šanse ili ne... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: